Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

RON PAUL: „NULOVÁ ŠANCE“, ŽE BY ZA ÚTOKEM CHEMICKÝMI ZBRANĚMI V SÝRII BYL ASAD, NEJSPÍŠ JE TO FALEŠNÁ VLAJKA


RON PAUL: „NULOVÁ ŠANCE“, ŽE BY ZA ÚTOKEM CHEMICKÝMI ZBRANĚMI V SÝRII BYL ASAD, NEJSPÍŠ JE TO FALEŠNÁ VLAJKA

Podle bývalého kongresmana Rona Paula, byl chemický útok v Khan Shikhoun, který zabil 30 dětí a vedl Trumpovu administrativu k volání po intervenci do Sýrie, nejspíš útokem pod falešnou vlajkou.

Jak už rozváděl Paul Joseph Watson, když poukazoval, že s tím, jak se výhled na mír Sýrii před útokem blížil a ISIA a Al-Kaida jsou na útěku, tak i Paul řekl, že takový útok by pro Asada neměl vůbec žádný smysl.

"Vypadá to, že i když se to leckomu nebude líbit, že jde zase o epizodu něčeho," kdy se jak říká Paul, musíme ptát, "kdo z toho má prospěch?"

"Pro Asada nedává absolutně žádný smysl, aby za těchto podmínek zčista jasna použil jedovaté plyny myslím, že je nulová šance, že by něco takového úmyslně udělal," řekl Paul.

Tento bývalý kongresman se pak uchýlil k vysvětlení, jak tohoto incidentu jasně zneužili neoconi a hluboký stát, aby sbírali podporu pro válku.

"Jsou to neo-konzervativci, kteří z toho mají nesmírný prospěch, protože tím se vykolejuje pokrok, který směřuje směrem k mírovému urovnání v Sýrii," řekl Paul.

Mnozí už zpochybňovali, proč by Asad byl tak strategicky stupidní, aby nařídil útok chemickými zbraněmi a vyvolal po celém světě hněv, když je blíže než kdy jindy k vítězství ve válce proti ISIS a proti džihádistickým rebelům.

Jen pět dnů před tímto útokem americký ministr zahraničí Rex Tillerson řekl: "O statutu prezidenta Asada v dlouhodobém výhledu rozhodnou voliči," což ukazovalo na definitivní posuv v americké zahraniční politice pryč od záměru změny režimu v Sýrii.

Proč by Asad takovéto úspěchy ohrozil spuštěním strašlivého chemického útoku umožňujícího, aby mediální kanály establishmentu, jako CNN, mohly zneužívat dětí k propagandě za zahájení zase další velké války na Středním východě?



Author: zerohedgecom # LataWydy75
Svet2017-04-088
-
 67%  ( 5 people voted )
+
Pozrite sa na CIA ako ubližuje Mexiku a mexickým ľuďom - ked podporuje drogové kartely. Odvážni novinári v mexiku, ktorí poukazovali na prepojenie CIA a drogových bosov sú zabíjaní. Dokonca sa známe mexické noviny úplne prestali vydávať - kvôli vraždám novinárov. Takže takto operuje CIA a teraz mám veriť, že ASAD nasadil jedovaný plny proti deťom? Presne ako hovorí Palo z USA KTO MA Z TOHO PROSPECH? Takže útok pod cudzou vlajkou. Trump by mal rozmýšlať predtým, než dá povolenie na bombardovanie v sýrii, takže nato aby sa istý sudca na najvyšší súd dostal tam kde sa dostal teraz v USA muselo zomrieť 20-30 detí udusiť sa plynom. A prvé čo mňa napadlo, aký gauner zo CIA toto zase vymyslel. nechápem ako môžete byť takíto hnusný tam za veľkou mlákou. Viete čo mi jedna entita od stvoriteľov povedala priamo do tváre? Že mu to tu čím ďalej tým viac smrdí! až raz im tam hore s nami dôjde trpezlivosť. Vy nemáte v USA deti? že ste na takéto niečo pristúpili? Ste vy vôbec ľudia alebo iba sprostí neandertálci tam v USA?

tak toto zenu na hranu # PigiDoja80
-
 64%  ( 4 people voted )
+
2017-04-08 12:08:12 b28f434f
mne sa paci ako dobre plateny mopslik Lajcak obhajuje neobhajitelne len preto, lebo lizeme Amerike r.t.
To je predsa prejav extremizmu, podporovat vojnu, nie ak niekto napise nieco na nete.
Nikdy som moc K.tlebovi nefandil, nefandim ani kandidatke na franc, prezidenta,ale ak je prejav extremizmu, xenofobie, ci rasovej neznasanlivosti to, co robia, potom ako nazvat nezmyselne bombardovanie ,akym sa prejavili Americania a Lajcakove vopchajprdelstvo?

rafael # RusyNecu46
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2017-04-08 12:58:07 55d89f5b
To, že tam bol sklad chemických zbraní je blbosť. Pokiaľ sa skutočne jedná o nervovo paralytické látky tak tie sú väčšinou dvojzložkové s prekurzormi vyrobenými v továrňach. Miešajú sa pred nasadením alebo pri samotnom použití bomby. Ak niekto skladuje dve zložky a hodím na to bombu je smiešny predpoklad, že sa korektne vyrobí nervovo paralytický plyn, hlavne ak jeden z prekurzorov sarinu je isopropylalkohol. Teda pri zasiahnutí bombou by asi tento pekne vybuchol. Lepšiu likvidáciu skladu si ani neviem predstaviť. Jednoznačne Asad použil bombu.

Stanislav # BakiFoga72
-
 45%  ( 1 people voted )
+
2017-04-08 13:03:35 bca73833
Golanské výšiny /Izraelom okupované 2/3 / na Sýrskom území , "plávu "na rope. Opozícia /ale aj ISIS/ či Kurdovia majú isté záujmy. /samozrejme je tam istá náboženská tolerantnosť ,ale aj ortodoxia/ A Asadovská Sýria "vykazovala" slušné demokratické princípy i ekonomický rast. Pri rozdelení --"rozparcelovaní " Sýrie KAŽDÝ SI ČOSI "URVE". To sú cieľové záujmy a použitie "bojových plynov " sa dostáva do jasnejšej polohy.Čiže..
klopi # KyvoWavo40
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2017-04-08 14:17:45 58d4289b
Čiže alternatívy použitia "bojových plynov" sa v "pravdepodobnostnom spektre" dajú postaviť do "šoru" čo sa týka možných "aktérov" a samotná Asadova pozícia určite nie je v čele "spektra".
klopi # KyvoWavo40
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2017-04-08 15:01:41 58d4289b
staci si pozriet RTVS a vcerajsiu debatu, kde akteri unisono so stopercemtmou istotou a vopchajprdelpvskym komplexom uz maju vo vsetkom jasno.
Uz napr. v tej debate stihli Syriu rozdelit na 3 mensie staty, lebo tak to predsa Americania chcu, ze to nechcu syrcania nie je predsa dovod, aby sa to menilo.
Tu nejde ale ani tak o Syriu, ako o zemny plyn, ktory chcu ochrancovia demokracie a zaroven nicitelia vsetkych hodnot, teda myslim UA a ich satelit EU.
Im nejde ani o jedneho cloveka, ani o jedno dieta, len v mene svojich zaujmov obcas nejakych zabiju, aby to mohli zvalit na tych, ktorych chcu odstranit.

rafael # RusyNecu46
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2017-04-10 07:00:54 55d89f5b
loading...
Naši "dejatelia"/viacerí/ nepredstavujú vzorku ktorej názory je možné brať seriózne. A vystupovanie v RTV je viac-menej TEATRO - názorové odkukané, nadiktované, naučené. Niektorí sa tvária a "demonštrujú -predvádzajú" sa ako Šalamúni / vlastne ako Šalamúnová riť /.Nikto nespomína variantu: ČÍM BLIŽŠIE K IZRAELSKÝM /Palestínskym územiam/ HRANICIAM TÝM formy, metódy a praktiky nadobudajú podoby opísané v knihe "LSTÍ A KLAMEM"../autora: bývalého príslušníka Mosadu/ v súvislosti s použitím bojových plynov /plynových mín./
klopi # KyvoWavo40
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2017-04-10 12:21:26 58d4289b
Obvinenie Asada z pouzitia chemickych zbrani, je pravde blizke uplne rovnako, ako jej kedysi bolo blizke vsetkymi rozviedkami zapadnych krajin potvrdene odhalenie zbrani hromadneho nicenia u Saddama Husajna... Americki akumulatori sukromneho kapitalu, sa uz ani nesnazia prist s niecim novym, uz po vzore Hollywoodu dokonca recykluju aj tie voloviny, pri pouziti ktorych v minulosti uz zlyhali... Maju v rukach svetove media, kontroluju vsetky vlady zapadnych krajin, tak naco by sa zbytocne vysilovali, nech by uz povedali akukolvek volovinu, svetove media a vlady zapadnych krajin to aj tak budu po nich do umoru opakovat...?

Raketovy utok na Syriu, bol rovnakym aktom otvorenej vojenskej agresie, o aky by sa jednalo v pripade rozstrielania viedenskeho letiska raketami vystrelenymi zo Slovenska... Pokial Slovensko by za podobnu akciu bolo najpravdepodobnejsie okamzite humanitarne vybombardovane vsetkymi vzdusnymi silami NATO, pokus o humanitarne vybombardovanie ameriky, by znamenal 3. svetovu vojnu... Presne z tohto dovodu si americki akumulatori sukromneho kapitalu, prostrednictvom svojej oficialnej vlady, si pri presadzovani svojich sukromnych zaujmov mozu dovolit beztrestne humanitarne bombardovat takmer cely svet a od konca 2. svetovej vojny to aj nepretrzite robia...

Ak by vycinanie americanov neznamenalo utrpenie a smrt pre obrovske masy ludi na nasej planete, clovek by sa na nom mozno aj zasmial...? Od konca 2. sv. vojny najvacsi masovi vrahovia civilistov na nasej planete, vo svojom vrazdeni vzdy motivovani vyhradne akumulovanim sukromneho kapitalu, jedina teroristicka banda, ktora kedy pouzila jadrove zbrane a to v oboch pripadoch na civilistov, zlocinci, ktori v zaujme akumulovania sukromneho kapitalu, na civilistov vo Vietname zhadzovali napalm, ktori su priamo zodpovedni za utrpenie a smrt milionov civilistov v mnozstve cudzich krajin a ktori dodnes denne ignoruju vsetky medzinarodne dohody, rezolucie OSN, prava kohokolvek na cokolvek, ktori sa v zaujme akumulacie sukromneho kapitalu nestitia nicoho, prevadzkuju koncentracne tabory a denne v nich mucia protipravde zadrziavanych civilistov, prave ti zlocinci, sami seba nominovali na ochrancov civilistov cudzich krajin, no nie je to uzasne...? Mafiani, samozvanou svetovou policiou, zlodeji, strazcovia cudzieho majetku, hrdlorezi, siritelia krestanskej moralky a vseobjimajucej lasky...

Lupezne bandy – mafie, vznikaju vyhradne z dovodu akumulacie sukromneho kapitalu, len toto je predmetom ich cinnosti a jedinou pricinou ich existencie... Preto vsade tam, kde bude existovat moznost akumulacie sukromneho kapitalu, budu vzdy existovat aj mafie... Americania sa chovaju presne tak, ako sa chova kazda teplakova mafia... Ak sa ktorejkolvek teplakovej mafii umozni konat beztrestne, tak svoju kriminalitu bude neprestajne stupnovat, na tomto nie je nic divne, ani nepochopitelne... Americanom beztrestnost zarucuje liberalny kapitalizmus, fakt, ze vdaka masivnemu sukromnemu kapitalu, mala hrstka akumulatorov toho kapitalu moznost ziskat taky mocensky vplyv, ktory im umoznuje rozhodovat o osude populacie celej nasej planety... Vsetci vedia, ze americania pachaju trestnu cinnost, ze lupia a vrazdia po celom svete vyhradne kvoli vytvaraniu este vacsieho nadbytku pre svojich elitnych akumulatorov sukromneho kapitalu, napriek tomu ich vsak vsetci demokraticky zvoleni lidri zapadneho sveta v tomto podporuju... Otvorene podporuju ich pachanie trestnej cinnosti, opakuju ich nehorazne klamstva, nimi vytvorenu propagandu sa ucia naspamat a su ochotni americke zaujmy hajit aj poslanim vlastnych ludi do americanmi vyvolanych vojen... Preco si ludia v celom zapadnom svete v demokratickych volbach za svojich lidrov vyberaju vyhradne vojnovych zlocincov a kriminalnikov...? Cim to asi bude...? Zeby tym, ze inu moznost ani nemaju...? Zeby hlavnou ulohou liberalnej demokracie bolo zarucenie trvalej moci a beztrestnosti elitnym akumulatorom sukromneho kapitalu...? Toto je v skutocnosti myslene tou liberalnou slobodou a demokraciou...? To boli len recnicke otazky, presne toto je ulohou liberalnej demokracie, zaruka trvaleho nikym a nicim neobmedzovaneho vytvarania nadbytku pre niekolkych jednotlivcov, presne o tomto hovori kazdy politik, ked recni o slobode a demokracii...

Existencia organizovanych zlocineckych skupin, je vzdy vaznym problemom a nikto normalny, ich existenciu podporovat nikdy nebude... Existencia globalnej zlocineckej skupiny, globalnej mafie, disponujucej obrovskym arzenalom zbrani o ohromnej nicivej sile a masivnou skupinou zoldnierov, pripravenych tie zbrane kedykolvek pouzit, je este vacsim problemom... Najvacsim problemom ale jednoznacne je, ze vycinanie globalnej zlocineckej organizacie, globalnej mafie, elitnych americkych akumulatorov sukromneho kapitalu, sa nielenze dodnes nikde v celom zapadnom svete nestretlo s oficialnym odporom, ale ma este aj plnu podporu vsetkych zapadnych vlad... Ma plnu podporu vsetkych zapadnych politikov, pretoze ti, v plnom sulade s principami liberalnej demokracie, nereprezentuju zaujmy svojich obcanov, ale su len hovorcami mafianov svojich krajin, svojich s globalnou mafiou uzko spolupracujucich sponzorov, svojich narodnych akumulatorov sukromneho kapitalu... Toto je najvacsim problemom, ze nech by uz clovek hlasoval na kohokolvek, vzdy bude moc davat do ruk tym istym mafianom, hlasovat len na dalsieho globalny organizovany zlocin podporujuceho politika a pokial bude existovat liberalny kapitalizmus, v tomto sa nikdy nic nezmeni, aj ak by sucasna globalna mafia bola znicena, okamzite by sa vytvorila nova, organizovany zlocin, bude vzdy prvoradym zaujmom vsetkych elitnych akumulatorov sukromneho kapitalu, len prostrednictvom neho, budu mat moznost efektivne kontrolovat trhy, v zaujme co najrychlejsieho mozneho znasobovania svojho kapitalu... A toto je len jeden z mnohych dovodov, pre ktore kapitalizmus nazyvam zvratenym hospodarskym systemom...


neokapitalista # JeceKupi96
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2017-04-11 15:52:14 ca38cb28

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
osem   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:








Podporte nás aj cez BITCOINY



12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň

KONEC TELEVIZNÍHO ČESKOSLOVENSKA


KONEC TELEVIZNÍHO ČESKOSLOVENSKA
Snaha českých a slovenských televizí vyždímat z televizních diváků a kabelovek co nejvíc peněz a vykolíkovat si národní vysílací prostor likviduje zbytky československého televizní...
Vláda jednorožců
ŠVÉDSKO UPADAJÍCÍ DO ANARCHIE
Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu
Najčítanejšie za týždeň

Nikým nechtění, nikam nepatřící


Nikým nechtění, nikam nepatřící
V posledních letech se čas od času objeví snaha o integraci Cikánů do společnosti. Tyto snahy jsou doprovázeny euforii, odmítáním, znechucením, přeceňování i podceňováním. Jsou ...
Nenápadný půvab buržoasie
ŠVÉDSKO UPADAJÍCÍ DO ANARCHIE
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS

Ricardo a komparativní výhoda po 200 letech


Ricardo a komparativní výhoda po 200 letech
Myšlenka komparativní výhody je nezbytnou součástí intelektuální výbavy každého ekonoma. Na 200. výročí vydání „Zásad politické ekonomie a zdanění“ salutuje tento sloupek úsp...
ČIŇ (SOCIÁLNÍMU) STÁTU DOBŘE, JEN SI PAK NESTĚŽUJ, AŽ SE OCITNEŠ V PASTI
United Airlines - důsledek státní regulace?
KRYPTO 7: CO PŘIŠLO PO SILK ROAD

Vlastnictví, skvělé řešení problémů (2/2)


Vlastnictví, skvělé řešení problémů (2/2)
Systém úplného soukromého vlastnictví ve svobodné společnosti by zajistil mírové prostředí, ve kterém by spravedlnost byla nejvyšším principem a nikoliv výjimkou (jako je tomu dnes...
Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu
Prvé prikázanie regulátora: nezakážeš
Vláda jednorožců

KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS


KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Občas si někdo Kubu idealizuje jako úspěšný model nekapitalistického státu. Minulý měsíc ale výzkumný ústav NORC při Chicagské univerzitě zveřejnil studii veřejného mínění kubá...
Venezuela a Farma zvířat
Vývoj ľudových protestov v juhoamerických štátoch
V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

Získává si Trump podporu War Party?


Získává si Trump podporu War Party?
Odpálením pěti tuctů Tomahawků z vojenské základny mohl president “America First” vtáhnout Západ do další války na Středním východě, ve které ne všichni jeho lidé chtějí ...
TŘÍDA LAXNÍCH: PODNIKAVÝ DUCH USA OCHABUJE
TIM ALLEN: PRÁVĚ TEĎ JE HOLLYWOOD ÚPLNĚ JAK NACISTICKÉ NĚMECKO
Muž, který se nestal králem

Ako v Číne kapitalizmus vyrástol


Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Hovoriť niečo všeobecne o Číne je nebezpečné. Je to ako hovoriť niečo všeobecne o Európe, kde vedľa seba žijú Nemci a Taliani, alebo kde fungujú inštitúcie Veľkej Británie a ...
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku
Ekonomický příběh naší doby. Autoritářská mašina na růst. Vzdělání

POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?


POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
Desetitisíce Rusů si dodaly odvahy a o víkendu protestovaly proti masivní korupci ve své zemi. Stejně tak vyšli do ulic Bělorusové nespokojeni s domácí hospodářskou situací. Výsledkem ...
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)
RUSKO SE OPĚT PROPADLO DO CHUDOBY

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

Bitcoin nám stresuje


Bitcoin nám stresuje
Medzi vývojármi a celkovo v komunite sa už dlhodobo diskutuje o tom, čo ďalej s Bitcoinom. Pretože jeho používanie narastá a s ním aj počet transakcií. A keďže ťažiari, ktorí sa ...
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu
Raketový rast miezd

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Rozpočet Ministerstva financií


Rozpočet Ministerstva financií
1. Kedy sa konečne dožijeme vyrovnaného rozpočtu a zodpovednej rozpočtovej politiky? Vláda sa budúci rok chystá od občanov a podnikateľov vybrať 15, 5 miliardy eúr a minúť až 17, 5 ...
TÍMTO ZPŮSOBEM EDWARD SNOWDEN KOMENTOVAL, KOHO BUDOU OBČANÉ USA VOLIT NA PREZIDENTA
Nejenže vesmír chladne, nějak prošustroval i část své temné hmoty
A teraz si vás kúpim všetkých!

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0223 s
Chemický peeling Bratislava Peeling aha kyselinami chemicky peeling v Bratislave aha kyseliny bratislava Kozmetický salón Bratislava Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krásy Bratislava | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | ultra high end - lip balms, custom made design, strawberry, chocolate, cocoa, mint | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | Chemický peeling aha kyselinami Bratislava chemický peeling ovocnými kyselinami Chemický peeling Bratislava aha chemicky peeling v Bratislave peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón v Bratislave Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krasy Bratislava