Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

RUSKO NENÍ NORMÁLNÍ ZEMÍ, PUTINOVI PROJDE VŠECHNO


RUSKO NENÍ NORMÁLNÍ ZEMÍ, PUTINOVI PROJDE VŠECHNO

Vládnoucí strana přivede zemi ke krizi a ekonomickému poklesu, nemá peníze na zdravotnictví a zvyšování důchodů a přesto vyhraje volby a navíc získá ústavní většinu. Ať žije schizofrenie.

553651_article_photo_2cppakd_900x
V Rusku klesá hrubý domácí produkt už druhým rokem po sobě, nemocnicím chybí základní léky a premiér Dmitrij Medveděv sděluje seniorům a učitelů, že jim důchody činící v průměru 3200 Kč (118eur) měsíčně a platy cca 5000 Kč (185 eur) nezvýší, protože nejsou peníze. A přesto strana Jednotné Rusko, která vede zemi, získala v parlamentních volbách dokonce ústavní většinu. To by se v žádné jiné normální zemi stát nemohlo.

Samozřejmě, že volby v Rusku nejsou regulérní, opozice prakticky nemá přístup ke klíčovým médiím, která až na výjimky typu rádio Echo Moskvy nebo televize Dožď, navíc s malým dosahem, jsou pod kontrolou Kremlu. Ve Volgogradu naházely členky volební komise lístky Jednotného Ruska do urny atd. Nicméně i přes tyto evidentní podfuky by Putinova partaj zvítězila stejně, to je třeba uznat. Rusko holt není normální zemi.

Mně ovšem baví jedna věc. Ti samí lidé, kteří u nás nadávají za nízké penze, malé platy učitelů, hospodářské problémy atd., na druhou stranu velebí Rusko a jeho vedení, které si ovšem prokazatelně vede ekonomicky daleko hůř. Očekával bych proto, že svůj velký vzor budou neochvějně následovat a přijmou ruské platy a důchody. V každém případě však tito jedinci zřejmě trpí rozdvojením osobností nebo nějako jinou vážnou duševní poruchou, jinak si to vysvětlit nejde.Author: JAN ZIEGLER # TidoLeka72
Rusko2016-09-2610
-
 19% ( 32 people voted )
+
Preco sa vseci obavate o osud Ruska : D
kebab # PymyRyvi40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-09-26 14:19:02 5bd4ce37
Ano, bratislavsky rabin Baruch Myers, hned po obdrzani direktivy na rozputanie stvavej kampane proti Rusku z Washingtonu, za jeho drzu podporu legitimne zvolenej syrskej vlade, dal cez svoje detasovane pracovicko (americku ambasadu) pokyn svojmu podriadenemu, priamo v Izraeli 13 rokov Mossadom skolenemu, novemu prazskemu rabinovi Davidovi Peterovi prikaz k aktivacii ceskych sionistov na internete... Ziegler ako vzdy vyskocil ako prvy... Ale jasne, blbosti, konspiracne teorie, sionisti s tym nic nemaju, ani s demontazou socializmu nic nemali, toto nakoniec potvrdzuje aj historicka fotografia nizsie, zo stretnutia chartistov - prazskych kaviarnikov v Prahe... Na zabere Vasicek Veskrnicek s predchodcom sucasneho prazkeho rabina, s chartistom a ceskym zemskym rabinom Karolom Sidonom...


titanik # BigiJijy45
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-09-26 20:32:12 d4e39f27
Čo tak Ziegler podumať o Česku a zabudnúť na vzdialene Rusko. Je zaujímavé že tebe zo Židackym nickom leží blahobyt Ruska v hlave. Inač som veľmi rad že nadávaš na Rusko. Vo chvíli keď Jevreji blahorečia Rusku ide to s Ruskom dole vodou. Takže Rusi si robia dobru politiku keď je na svete židacka mobilizácia.

STOPA # QadyVyna05
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-09-26 21:01:53 bc705794
" To by se v žadne jiné normálni zemi stát nemohlo..." a "Samozřejmě , že volby v Rusku jsou neregulérni....," sú priame útoky na demok-kratické princípy ktoré ..J. Ziegler 72 ..priamo napadá, avizuje ich absenciu...Neargumentuje logicky , racionálne tú "normálni zemí" ani "neregulérnost " ...Jeho vyjadrenia sú zrelé na TRESTNÉ STÍHANIE za ohováranie a štvavú aktivizáciu s cieľom škodiť. /koľko tam bolo a je pozorovateľov z EU , Sveta..pri voľbách a bez mimoriadností závažných.../
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-09-26 21:07:20 58d4289b
Rusi a Putin si musia uvedomiť o čo tu ide. Je nutná finančná reforma Ruska. Je nutné zaviesť bezúročný finančný systém, ktorý bude stavať na základoch projektu mestečka Wörgl, ktorý pred II. svetovou vojnou, kedy vrcholila kríza, dokázala totálne eliminovať nezamestnanosť a tvorila legitímnym spôsobom bohatstvo.
Otázka: Vedia Rusi vyrobiť lieky?
Odpoveď: Áno a o mnoho účinnejšie - lebo im nejde o to, aby boli ľudia chorí ako na západe. Rusi nemajú agendu na depopulizáciu svojho obyvateľstvta ako západ.
Otázka: Vedia Rusi vyrobiť elektroniku?
Odpoveď: Áno pozrite si Elbrus. Nie je taký výkonný ako Intel alebo AMD ale je o mnoho spoľahlivejšie, lebo neobsahuje backdoory. Rusi predsa nie sú sprostí, aby do svojej infraštruktúry zabudovali backdoor, lebo keď backdoor existuje protivník ho nájde.
Otázka: Majú Rusi dosť nerastného bohatstva?
Odpoveď: Jednoznačne.
Otázka: Majú Rusi susedov-partnerov s ktorými by sa dalo obchodovať a vykrývať dopyt?
Odpoveď: Áno majú a je ich dosť.
Otázka: Majú Rusi know how a technológie?
Odpoveď: Áno majú, ale bez toho, aby boli ochotní používať aj angličtinu to nejde. Lebo mnohí z nás, ktorí držia Rusom palce neznaju azbuku!
Otázka: Majú Rusi dosť odvahy zaviesť bezúročný finančný systém?
Odpoveď: NIE NEMAJU SU Z TOHO POKAKANI!
Otázka: Majú Rusi dosť intelektuálov nato, aby toto celé zvládli?
Odpoveď: Majú lebo nevyvražďovali židov a judeisko-askenázku krv ako na západe a ako u nás počas II. svetovej vojny.

Otázka: Majú Rusi dosť atómoviek, ktorými by odstrašili západ pri pokuse zmariť reformu finačného systému na bezúročnú?
Odpoveď: Majú

Otázka: Majú Rusi dosť tvorivosti, aby prišli nato, čo iné sa dá z ropy extrahovať ako len sprostý benzín-naftu-asfalt-gumu.
Odpoveď: Majú.

Ja absolútne nechápem načo Putinov režim čaká. Treba začať s reformami teraz a otvoriť svoju náruč novým myšlienkám, akým je aj voľná energia alebo antigravitačný disk.
To čo Rusi robia je kritizovanie USA a amerického FED-u. My veľmi dobre vieme, aké je to zlo a aké riziká to so sebou prináša. Tak prestaňte kritizovať a začnite u seba. Začnite finančnú reformu, začnite budovať nové slobodné Rusko. A ukážte svetu, čo je to bezúročný fungujúci finančný systém, voľná Teslova energia a antigravitačný disk.

Viac neviem už čo mám napísať. Držím Rusom palce a klobúk dole pred Putinom, ktorí jasne ukázal svetu, kto na západe kormidluje - určite to nie sú vlády alebo tí, ktorí sú za vládami.

BTW: Akonáhle Rusi by padli na hubu, s tým svetom, ktorý poznáte teraz je koniec. To dúfam, každý z nás chápe.


Rusi nuz drzim palce # XagaWuxu08
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-09-26 22:43:15 b28f75c3
Už tu "pobehoval" istý ..otvoreneoci ..náš kanadský emigrant , ktorí mal jasné a radil i Rusku i Číne...žeby druhy ..Rusi nuž drzim palce08...ste boli VY... Ono medzi tými viac ako 150 milionmi Rusov sa nájde "čosi " čo vie čo treba urobiť a nehovorím o Číne...Ale stým "padnutím na hubu " máte pravdu ...vie to i pol sveta....Prajem...trvalý pocit šťastia...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-09-27 08:07:43 58d4289b
loading...
Jak keby som čítal o USA alebo EU :DDD
Last before the storm # RehyHidi50
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-09-27 18:20:04 55e4d234
Asi sa niečo deje, keď tento troll prudko zaktívňuje protiruskú demagógiu. Nech sa radšej venuje chudobe v krajinách V4. Na take drísty nie sme zvedaví. Prečo asi ukrajinskí penzisti utekali z demokratickej Ukrajiny do nedemokratického Ruska, lebo tam dostali 5-8 krát vyšší dôchodok ako na Ukrajine.
Titan # CimoLuto23
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-09-28 12:17:09 86d9a50a
Esteze u nas na Slovensku, ci u vas v Cechach to funguje tak vynikajuco, ze akykolvek migrant radsej spacha samovrazdu, nez by bol ostal.

Hladaj brvno vo vlastnom oku, pozri na to, aky je rozdiel v platoch a produktivite prace u nas a v Nemecku a preco Nemec po vyjdeni zo skoly pohrda obycajnou jednoduchou pracou za 1 600 ,zatial co tu to nedostane niekto ani za 3 mesiace...

A ked potom toto vysvetlis, mozes kritizovat aj Rusov...

rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-09-28 12:27:55 55d89f5b
Rusko nie je o nič menej normálnou krajinou ako Česko či Slovensko ? Je iné a je ťažké v dnešnej dobe definovať čo je normálne a čo je nenormálne. Tento článok je iba snaživým pokusom o "normalizáciu" v duchu súčasnej ideológie.
Polyander # PygaJafi03
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-09-28 13:00:36 d94b5504

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   šesť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň

ŠVÉDSKO PŘED VÝBUCHEM: ODSTARTOVAL ROZHNĚVANÝ POLICISTA POLITICKOU REVOLUCI?


ŠVÉDSKO PŘED VÝBUCHEM: ODSTARTOVAL ROZHNĚVANÝ POLICISTA POLITICKOU REVOLUCI?
Švédský policista Peter Springare už to má do důchodu za pár, tak hodil za hlavu politickou korektnost a řekl, jak se věci mají a uvolnil cestu lavině, která se nedá zadržet. Švé...
SYMPATIE K USA A RUSKU SE MĚNÍ
ŠVÉDSKÝM POLICISTŮM DOŠLA TRPĚLIVOST S UTAJOVÁNÍM KRIMINALITY MOHAMEDŮ POD KÓDEM 291
PROČ MÁ IVANKA TRUMP NYNÍ PROBLÉMY SE SVÝM BYZNYSEM?
Najčítanejšie za týždeň

HURÁ NA TRUMPA


HURÁ NA TRUMPA
Říkejme jim jakkoliv. Sluníčkáři, pravdoláskaři, hjumanrajtisti (zaklínači lidských práv), engoisté (finance polykající nevládní organizace), ekoteroristé (ochromující veřejn...
RUSKO POSÍLÁ VĚDOMĚ SEVEROKOREJCE NA POPRAVU
SYMPATIE K USA A RUSKU SE MĚNÍ
ZAKAŽTE LŮZE MYSLET!

„Nakupujte lokálne“ je sloganom pre hladovanie


„Nakupujte lokálne“ je sloganom pre hladovanie
Vo Vanuatu berú starý hippie slogan „jedzte lokálne“ naozaj doslovne. Podľa britských novín The Guardian táto skupina ostrovov v Tichomorí zakazuje import nezdravých potravín zo zahrani...
Voľný obchod mezi Kanadou a EÚ
Je ekonomický program prezidenta Trumpa protekcionistický?
Miliardy dolarů na paranoiu

HLAVNÍ ČINNOSTÍ STÁTU NESMÍ BÝT NEDOBROVOLNÉ PŘEROZDĚLOVÁNÍ PENĚZ


HLAVNÍ ČINNOSTÍ STÁTU NESMÍ BÝT NEDOBROVOLNÉ PŘEROZDĚLOVÁNÍ PENĚZ
Jak se to vlastně stalo, že jsme všichni součástí státu, aniž bychom si uvědomovali, jak brutálně komerční, nespravedlivé a nesvobodné zřízení to vlastně je? Odpověď je ...
Pokec s centrálním plánovačem
Povedali na výbore
Odvážny sa bude brániť, zbabelec bude čušať, však hovorca to zažehlí

V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA


V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA
Nejméně šest lidí zemřelo a dalších 39 utrpělo zranění při střelbě v islámském kulturním centru v kanadském Quebeku. Policie ve svém vyhlášení potvrdila, že jsou na místě mrtv...
Málo bolo Castra?
Kuba - ako je to tam naozaj?
V čem je Castro jako minimální mzda

ČÍM VĚTŠÍ HLUPÁK, TÍM VĚTŠÍ FUNKCE


ČÍM VĚTŠÍ HLUPÁK, TÍM VĚTŠÍ FUNKCE
V poslední době to čím dál víc vypadá, že vzdělání je jen na obtíž. Čím míň toho víte, tím míň o sobě pochybujete. Čím míň o sobě pochybujete, tím víc jste si jist...
Tuhá zima pre obnoviteľné zdroje v Nemecku
ŠVÉDSKÝM POLICISTŮM DOŠLA TRPĚLIVOST S UTAJOVÁNÍM KRIMINALITY MOHAMEDŮ POD KÓDEM 291
ŠVÉDSKO PŘED VÝBUCHEM: ODSTARTOVAL ROZHNĚVANÝ POLICISTA POLITICKOU REVOLUCI?

Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit


 Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
Ve čtvrtek pronikl poprvé robot do kontejnmentu druhého bloku. Jeho úkolem bylo vyčistit rampu, která je přístupem do prostor pod reaktorovou nádobou a připravit cestu svému následovníku...
India s nadrozmernými bankovkami a barterom
V severokórejských baniach a kameňolomoch otročia malé deti, dokazujú videonahrávky
Indovia bez peňazí aj bez zlata

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

Spíše než Trumpovu zeď


Spíše než Trumpovu zeď
President Trump již plní to, k čemu se zavázal ohledně řešení ilegální imigrace. Jeho exekutivní nařízení z 25. ledna vyžaduje výstavbu zdi podél celé hranice USA a Mexika. Ač se ...
Facebook Trumpovi volby nevyhrál
PŘIŠLA NA GRAMMY V ŠATECH „MAKE AMERICA GREAT AGAIN“. OSTUDA, KŘIČÍ MÉDIA
HURÁ NA TRUMPA

Zachránila čínska politika jedného dieťaťa svet?


Zachránila čínska politika jedného dieťaťa svet?
Čína zaviedla politiku jedného dieťaťa v roku 1979 a až v roku 2015 začalo prichádzať k jej uvoľňovaniu (momentálne je hranica posunutá na 2 deti). Táto politika sa uplatňovala formou ...
S Bitcoinom je v Číne pokoj, zatiaľ
Tak už je to tady: Čína staví terminátora
TAJNÁ ZADNÍ VRÁTKA TELEFONŮ ANDROID POSÍLAJÍ DATA DO ČÍNY

RUSKO POSÍLÁ VĚDOMĚ SEVEROKOREJCE NA POPRAVU


RUSKO POSÍLÁ VĚDOMĚ SEVEROKOREJCE NA POPRAVU
Je to mimořádně hnusné, v pátek měl být do zločinného komunistického státu z Ruska vydán Čche Mjong pom, který utekl ze sibiřského poddanství a dvacet let žil v ilegalitě. Rusov...
JOSIF STALIN: BEZOHLEDNÝ MASOVÝ VRAH
Sovětský svaz nezahynul na zahraniční spiknutí, ale na svou zaostalost
PUTIN UVEDL VTIP, KDE KONČÍ RUSKÉ HRANICE

Od malého občánka k poslušnému občanovi


Od malého občánka k poslušnému občanovi
V tomto článku se můžete dočíst o nejrůznějších aspektech škodlivosti povinné školní docházky; zdaleka nejde jen o násilné donucení, státní propagandu a indoktrinaci – bohužel ...
PARADOX SOCIÁLNÍHO STÁTU
Oblievanie peniazmi školstvu nepomohlo
O systému a lidech

Nie, korporácie nie sú viac ako štáty


Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Ovplyvňovanie politického rozhodovania záujmovými skupinami je trvalý a v ľudskej spoločnosti viac menej neriešiteľný (len manažovateľný) problém. Záujmové skupiny majú rôzne zlož...
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie
Kontroverzné prevádzkové podmienky serveru Vimeo vs. autorské práva

Injekce s editorem přepíše gen a výrazně sníží riziko onemocnění srdce


 Injekce s editorem přepíše gen a výrazně sníží riziko onemocnění srdce
Před nebezpečným cholesterolem by nás mohla ochránit jediná injekce, která trvale přepíše nešikovný gen. Pokud se lidé zbaví strachu z úprav vlastního genomu, tak to mnohým prodlou...
Konečně úspěch? V srdci hvězdokupy vystopovali střední černou díru
Žijeme v holografickém vesmíru? Podle nové studie to není vyloučeno
Ve vesmíru jsou nejméně 2 biliony galaxií

Čínské taxi-drony zahájí provoz v Dubaji do letošního července


 Čínské taxi-drony zahájí provoz v Dubaji do letošního července
Není to tak dávno, co jsme vás informovali, že Čína postavila jednomístný létající „stroj“ na baterie. V diskusi se objevilo, jak osla čínští soudruzi zase tahají za fusekli. Te...
Odvážný plán: Fyzici navrhli gigantický kvantový počítač
Evropský fúzní reaktor JET
Protigenové spreje s nanočásticemi jílu modifikují rostliny přímo na poli

Bláznivý svět altcoinů


Bláznivý svět altcoinů
Bitcoin není jediná kryptoměna. Je „pouze“ první a nejvýznamnější z několika stovek kryptoměn. Většina z nich je zbytečná, nebo dokonce nebezpečná. Pár jich ale stojí za ...
SVĚT NARUBY? ANO. TAK VYPADÁ MONETÁRNÍ INTOXIKACE
Mýtus zlé deflace
Komodity: Bilance roku 2016. Výhled na rok 2017

Druhá světová válka a její ekonomické důsledky


Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Spočítat lidské oběti druhé světové války je obtížné. Vyčíslit její ekonomické důsledky hraničí s nemožností. Jisté je pouze, že byly nedozírné. Hospodářské následky vá...
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá
Kult jménem válka

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0571 s
Hĺbkové čistenie pleti v Bratislave Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Kozmetika Bratislava Chemicky peeling bratislava peeling aha kyselinami Bratislava peeling aha kyselinami v Bratislave Cistenie pleti hĺbkové Bratislava Skin scrubber omladenie pleti bratislava regeneracia pleti bratislava ultrazvukove cistenie pleti bratislava mezoterapia bratislava | private label cosmetics, custom made cosmetic, skin care manufacturer, custom made cream, custom lip stick lip balm | Chemický peeling Bratislava Peeling aha kyselinami chemicky peeling v Bratislave aha kyseliny bratislava Kozmetický salón Bratislava Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krásy Bratislava | Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Hĺbkové čistenie pleti v Bratislave Ultrazvukové čistenie pleti Bratislava Čistenie pleti ultrazvukom Bratislava Skin Scrubber Bratislava Kozmetika Bratislava Chemický peeling Bratislava | Chemický peeling aha kyselinami Bratislava chemický peeling ovocnými kyselinami Chemický peeling Bratislava aha chemicky peeling v Bratislave peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón v Bratislave Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krasy Bratislava