Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

RUSKO NENÍ NORMÁLNÍ ZEMÍ, PUTINOVI PROJDE VŠECHNO


RUSKO NENÍ NORMÁLNÍ ZEMÍ, PUTINOVI PROJDE VŠECHNO

Vládnoucí strana přivede zemi ke krizi a ekonomickému poklesu, nemá peníze na zdravotnictví a zvyšování důchodů a přesto vyhraje volby a navíc získá ústavní většinu. Ať žije schizofrenie.

553651_article_photo_2cppakd_900x
V Rusku klesá hrubý domácí produkt už druhým rokem po sobě, nemocnicím chybí základní léky a premiér Dmitrij Medveděv sděluje seniorům a učitelů, že jim důchody činící v průměru 3200 Kč (118eur) měsíčně a platy cca 5000 Kč (185 eur) nezvýší, protože nejsou peníze. A přesto strana Jednotné Rusko, která vede zemi, získala v parlamentních volbách dokonce ústavní většinu. To by se v žádné jiné normální zemi stát nemohlo.

Samozřejmě, že volby v Rusku nejsou regulérní, opozice prakticky nemá přístup ke klíčovým médiím, která až na výjimky typu rádio Echo Moskvy nebo televize Dožď, navíc s malým dosahem, jsou pod kontrolou Kremlu. Ve Volgogradu naházely členky volební komise lístky Jednotného Ruska do urny atd. Nicméně i přes tyto evidentní podfuky by Putinova partaj zvítězila stejně, to je třeba uznat. Rusko holt není normální zemi.

Mně ovšem baví jedna věc. Ti samí lidé, kteří u nás nadávají za nízké penze, malé platy učitelů, hospodářské problémy atd., na druhou stranu velebí Rusko a jeho vedení, které si ovšem prokazatelně vede ekonomicky daleko hůř. Očekával bych proto, že svůj velký vzor budou neochvějně následovat a přijmou ruské platy a důchody. V každém případě však tito jedinci zřejmě trpí rozdvojením osobností nebo nějako jinou vážnou duševní poruchou, jinak si to vysvětlit nejde.Author: JAN ZIEGLER # TidoLeka72
Rusko2016-09-2610
-
 19% ( 32 people voted )
+
Preco sa vseci obavate o osud Ruska : D
kebab # PymyRyvi40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-09-26 14:19:02 5bd4ce37
Ano, bratislavsky rabin Baruch Myers, hned po obdrzani direktivy na rozputanie stvavej kampane proti Rusku z Washingtonu, za jeho drzu podporu legitimne zvolenej syrskej vlade, dal cez svoje detasovane pracovicko (americku ambasadu) pokyn svojmu podriadenemu, priamo v Izraeli 13 rokov Mossadom skolenemu, novemu prazskemu rabinovi Davidovi Peterovi prikaz k aktivacii ceskych sionistov na internete... Ziegler ako vzdy vyskocil ako prvy... Ale jasne, blbosti, konspiracne teorie, sionisti s tym nic nemaju, ani s demontazou socializmu nic nemali, toto nakoniec potvrdzuje aj historicka fotografia nizsie, zo stretnutia chartistov - prazskych kaviarnikov v Prahe... Na zabere Vasicek Veskrnicek s predchodcom sucasneho prazkeho rabina, s chartistom a ceskym zemskym rabinom Karolom Sidonom...


titanik # BigiJijy45
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-09-26 20:32:12 d4e39f27
Čo tak Ziegler podumať o Česku a zabudnúť na vzdialene Rusko. Je zaujímavé že tebe zo Židackym nickom leží blahobyt Ruska v hlave. Inač som veľmi rad že nadávaš na Rusko. Vo chvíli keď Jevreji blahorečia Rusku ide to s Ruskom dole vodou. Takže Rusi si robia dobru politiku keď je na svete židacka mobilizácia.

STOPA # QadyVyna05
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-09-26 21:01:53 bc705794
" To by se v žadne jiné normálni zemi stát nemohlo..." a "Samozřejmě , že volby v Rusku jsou neregulérni....," sú priame útoky na demok-kratické princípy ktoré ..J. Ziegler 72 ..priamo napadá, avizuje ich absenciu...Neargumentuje logicky , racionálne tú "normálni zemí" ani "neregulérnost " ...Jeho vyjadrenia sú zrelé na TRESTNÉ STÍHANIE za ohováranie a štvavú aktivizáciu s cieľom škodiť. /koľko tam bolo a je pozorovateľov z EU , Sveta..pri voľbách a bez mimoriadností závažných.../
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-09-26 21:07:20 58d4289b
Rusi a Putin si musia uvedomiť o čo tu ide. Je nutná finančná reforma Ruska. Je nutné zaviesť bezúročný finančný systém, ktorý bude stavať na základoch projektu mestečka Wörgl, ktorý pred II. svetovou vojnou, kedy vrcholila kríza, dokázala totálne eliminovať nezamestnanosť a tvorila legitímnym spôsobom bohatstvo.
Otázka: Vedia Rusi vyrobiť lieky?
Odpoveď: Áno a o mnoho účinnejšie - lebo im nejde o to, aby boli ľudia chorí ako na západe. Rusi nemajú agendu na depopulizáciu svojho obyvateľstvta ako západ.
Otázka: Vedia Rusi vyrobiť elektroniku?
Odpoveď: Áno pozrite si Elbrus. Nie je taký výkonný ako Intel alebo AMD ale je o mnoho spoľahlivejšie, lebo neobsahuje backdoory. Rusi predsa nie sú sprostí, aby do svojej infraštruktúry zabudovali backdoor, lebo keď backdoor existuje protivník ho nájde.
Otázka: Majú Rusi dosť nerastného bohatstva?
Odpoveď: Jednoznačne.
Otázka: Majú Rusi susedov-partnerov s ktorými by sa dalo obchodovať a vykrývať dopyt?
Odpoveď: Áno majú a je ich dosť.
Otázka: Majú Rusi know how a technológie?
Odpoveď: Áno majú, ale bez toho, aby boli ochotní používať aj angličtinu to nejde. Lebo mnohí z nás, ktorí držia Rusom palce neznaju azbuku!
Otázka: Majú Rusi dosť odvahy zaviesť bezúročný finančný systém?
Odpoveď: NIE NEMAJU SU Z TOHO POKAKANI!
Otázka: Majú Rusi dosť intelektuálov nato, aby toto celé zvládli?
Odpoveď: Majú lebo nevyvražďovali židov a judeisko-askenázku krv ako na západe a ako u nás počas II. svetovej vojny.

Otázka: Majú Rusi dosť atómoviek, ktorými by odstrašili západ pri pokuse zmariť reformu finačného systému na bezúročnú?
Odpoveď: Majú

Otázka: Majú Rusi dosť tvorivosti, aby prišli nato, čo iné sa dá z ropy extrahovať ako len sprostý benzín-naftu-asfalt-gumu.
Odpoveď: Majú.

Ja absolútne nechápem načo Putinov režim čaká. Treba začať s reformami teraz a otvoriť svoju náruč novým myšlienkám, akým je aj voľná energia alebo antigravitačný disk.
To čo Rusi robia je kritizovanie USA a amerického FED-u. My veľmi dobre vieme, aké je to zlo a aké riziká to so sebou prináša. Tak prestaňte kritizovať a začnite u seba. Začnite finančnú reformu, začnite budovať nové slobodné Rusko. A ukážte svetu, čo je to bezúročný fungujúci finančný systém, voľná Teslova energia a antigravitačný disk.

Viac neviem už čo mám napísať. Držím Rusom palce a klobúk dole pred Putinom, ktorí jasne ukázal svetu, kto na západe kormidluje - určite to nie sú vlády alebo tí, ktorí sú za vládami.

BTW: Akonáhle Rusi by padli na hubu, s tým svetom, ktorý poznáte teraz je koniec. To dúfam, každý z nás chápe.


Rusi nuz drzim palce # XagaWuxu08
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-09-26 22:43:15 b28f75c3
Už tu "pobehoval" istý ..otvoreneoci ..náš kanadský emigrant , ktorí mal jasné a radil i Rusku i Číne...žeby druhy ..Rusi nuž drzim palce08...ste boli VY... Ono medzi tými viac ako 150 milionmi Rusov sa nájde "čosi " čo vie čo treba urobiť a nehovorím o Číne...Ale stým "padnutím na hubu " máte pravdu ...vie to i pol sveta....Prajem...trvalý pocit šťastia...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-09-27 08:07:43 58d4289b
loading...
Jak keby som čítal o USA alebo EU :DDD
Last before the storm # RehyHidi50
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-09-27 18:20:04 55e4d234
Asi sa niečo deje, keď tento troll prudko zaktívňuje protiruskú demagógiu. Nech sa radšej venuje chudobe v krajinách V4. Na take drísty nie sme zvedaví. Prečo asi ukrajinskí penzisti utekali z demokratickej Ukrajiny do nedemokratického Ruska, lebo tam dostali 5-8 krát vyšší dôchodok ako na Ukrajine.
Titan # CimoLuto23
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-09-28 12:17:09 86d9a50a
Esteze u nas na Slovensku, ci u vas v Cechach to funguje tak vynikajuco, ze akykolvek migrant radsej spacha samovrazdu, nez by bol ostal.

Hladaj brvno vo vlastnom oku, pozri na to, aky je rozdiel v platoch a produktivite prace u nas a v Nemecku a preco Nemec po vyjdeni zo skoly pohrda obycajnou jednoduchou pracou za 1 600 ,zatial co tu to nedostane niekto ani za 3 mesiace...

A ked potom toto vysvetlis, mozes kritizovat aj Rusov...

rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-09-28 12:27:55 55d89f5b
Rusko nie je o nič menej normálnou krajinou ako Česko či Slovensko ? Je iné a je ťažké v dnešnej dobe definovať čo je normálne a čo je nenormálne. Tento článok je iba snaživým pokusom o "normalizáciu" v duchu súčasnej ideológie.
Polyander # PygaJafi03
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-09-28 13:00:36 d94b5504

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
päť   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň

KONEC TELEVIZNÍHO ČESKOSLOVENSKA


KONEC TELEVIZNÍHO ČESKOSLOVENSKA
Snaha českých a slovenských televizí vyždímat z televizních diváků a kabelovek co nejvíc peněz a vykolíkovat si národní vysílací prostor likviduje zbytky československého televizní...
Vláda jednorožců
ŠVÉDSKO UPADAJÍCÍ DO ANARCHIE
ČIŇ (SOCIÁLNÍMU) STÁTU DOBŘE, JEN SI PAK NESTĚŽUJ, AŽ SE OCITNEŠ V PASTI
Najčítanejšie za týždeň

ŠVÉDSKO UPADAJÍCÍ DO ANARCHIE


ŠVÉDSKO UPADAJÍCÍ DO ANARCHIE
Kdysi dávno existoval bezpečný sociální stát, zvaný Švédsko, kde lidé jen zřídkakdy zamykaly dveře. Nyní, je tato země státem nočních hlídek – a každý člověk jedná na ...
Nikým nechtění, nikam nepatřící
Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu
Nenápadný půvab buržoasie

Ricardo a komparativní výhoda po 200 letech


Ricardo a komparativní výhoda po 200 letech
Myšlenka komparativní výhody je nezbytnou součástí intelektuální výbavy každého ekonoma. Na 200. výročí vydání „Zásad politické ekonomie a zdanění“ salutuje tento sloupek úsp...
ČIŇ (SOCIÁLNÍMU) STÁTU DOBŘE, JEN SI PAK NESTĚŽUJ, AŽ SE OCITNEŠ V PASTI
United Airlines - důsledek státní regulace?
KRYPTO 7: CO PŘIŠLO PO SILK ROAD

Vlastnictví, skvělé řešení problémů (2/2)


Vlastnictví, skvělé řešení problémů (2/2)
Systém úplného soukromého vlastnictví ve svobodné společnosti by zajistil mírové prostředí, ve kterém by spravedlnost byla nejvyšším principem a nikoliv výjimkou (jako je tomu dnes...
Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu
Prvé prikázanie regulátora: nezakážeš
Vláda jednorožců

KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS


KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Občas si někdo Kubu idealizuje jako úspěšný model nekapitalistického státu. Minulý měsíc ale výzkumný ústav NORC při Chicagské univerzitě zveřejnil studii veřejného mínění kubá...
Venezuela a Farma zvířat
Vývoj ľudových protestov v juhoamerických štátoch
V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

Získává si Trump podporu War Party?


Získává si Trump podporu War Party?
Odpálením pěti tuctů Tomahawků z vojenské základny mohl president “America First” vtáhnout Západ do další války na Středním východě, ve které ne všichni jeho lidé chtějí ...
TŘÍDA LAXNÍCH: PODNIKAVÝ DUCH USA OCHABUJE
TIM ALLEN: PRÁVĚ TEĎ JE HOLLYWOOD ÚPLNĚ JAK NACISTICKÉ NĚMECKO
Muž, který se nestal králem

Ako v Číne kapitalizmus vyrástol


Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Hovoriť niečo všeobecne o Číne je nebezpečné. Je to ako hovoriť niečo všeobecne o Európe, kde vedľa seba žijú Nemci a Taliani, alebo kde fungujú inštitúcie Veľkej Británie a ...
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku
Ekonomický příběh naší doby. Autoritářská mašina na růst. Vzdělání

POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?


POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
Desetitisíce Rusů si dodaly odvahy a o víkendu protestovaly proti masivní korupci ve své zemi. Stejně tak vyšli do ulic Bělorusové nespokojeni s domácí hospodářskou situací. Výsledkem ...
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)
RUSKO SE OPĚT PROPADLO DO CHUDOBY

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

Bitcoin nám stresuje


Bitcoin nám stresuje
Medzi vývojármi a celkovo v komunite sa už dlhodobo diskutuje o tom, čo ďalej s Bitcoinom. Pretože jeho používanie narastá a s ním aj počet transakcií. A keďže ťažiari, ktorí sa ...
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu
Raketový rast miezd

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Pamětihodné výroky k pařížským atentátům


Pamětihodné výroky k pařížským atentátům
V médiích se objevila spousta výroků majících přímou i nepřímou souvislost s teroristickými útoky v Paříži. A protože některé z nich jsou skutečné perly, byla by škoda se o ně ...
TAJNÁ ZADNÍ VRÁTKA TELEFONŮ ANDROID POSÍLAJÍ DATA DO ČÍNY
VLAKY ZADARMO ALEBO SPRCHOVANIE V ŠAMPANSKOM
Chycen, zatknut a uvězněn: Osobní příběh

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0285 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | Chemický peeling aha kyselinami Bratislava chemický peeling ovocnými kyselinami Chemický peeling Bratislava aha chemicky peeling v Bratislave peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón v Bratislave Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krasy Bratislava | private label cosmetics, custom made cosmetic, skin care manufacturer, custom made cream, custom lip stick lip balm | Chemický peeling v Bratislave aha chemicky peeling v Bratislave Chemicky peeling Bratislava peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón v Bratislave Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krasy Bratisalava | ultra high end - lip balms, custom made design, strawberry, chocolate, cocoa, mint