Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Reformovanie mužského princípu vo veku Viagry


Reformovanie mužského princípu vo veku Viagry

Citát z ranných čias internetovej stránky savethemales.ca:

"Muži predstavujú aktívny princíp, ženy pasívny princíp.  My sme kupujúci, ony sú predávajúce.  My máme silu a ak neuspejeme v tom, aby sme ju použili konštruktívne, naďalej budeme pokračovať v stroskotávaní u žien."

Feminizmus vytvoril boj o moc, v ktorom ženy prahnú po role muža a žiadajú od mužov aby sa chopili ich úlohy v spoločnosti.  Môj priateľ opísal svojich známych, ktorí sú manželmi ako "vlci krúžiaci jeden okolo druhého."  MOC je vždy problémom:  ženy chcú podporovať (finančne) svojich mužov.

napísal Henry Makow, Ph.D.,
preklad h ttp://helper313.wordpress.com/

Počuli ste už o "Dobe Kamennej",
"Dobe železnej" a "Dobe informácií."  Toto je "Vek Viagry" – éra mužskej impotencie.  Televízne reklamy tvrdia, že 1/3 mužov trpí "poruchou erektility", ktorú pripisujú vysokému tlaku, rakovine prostaty alebo cukrovke.

Domnievam sa však, že skutočným vinníkom je feminizmus.  Ženy by mali posilniť mužov, ale už dlhú dobu sa deje presný opak.  Namiesto užívania malých modrých piluliek, muži potrebujú získať späť svoju mužskosť.

Na pracovisku, muž môže akceptovať vodcovstvo kompetentnej ženy.  Ale v intímnej oblasti, muž ktorý prijíma príkazy od ženy nie je mužom, a zvyčajne ako taký ani nevystupuje.  Vidí svoju matku a správa sa opäť ako dieťa.

Sila alebo moc je synonymom mužskej identity.  Impotentný doslova znamená "bezmocný."  Nikdy by sme nepovedali, že žena je impotentná.  Namiesto toho použijeme výraz "neplodná" alebo "frigídna", čo odráža jej pasívnu alebo receptívnu rolu.

Muž nemôže milovať, keď nemá plnú moc.  Precvičuje svoju moc vo svojej rodine, so svojou ženou a deťmi.  Ženy vezmú mužom moc a čudujú sa, prečo nie sú milované.

MOJA SKÚSENOSŤ

Bol to oslobodzujúci pocit, keď som pochopil, že moc/sila je to, čo znamená byť mužom.  Rozhodol som sa hľadať tradičnú ženu v zahraničí (autor článku je Kanaďan).  Po chybných krokoch na Filipínach, som sa oženil so vzdelanou, inteligentnou Mexičankou so sekulárnym židovským pozadím podobným môjmu vlastnému.  Po prvýkrát v živote som našiel spokojnosť a rovnako tak ho našla aj ona.  Máme vzťah, ktorý je takmer bez treníc.

Povie mi, čo si myslí, no nikdy mi nepovie, čo mám robiť.  Vyhýba sa štyrom veciam: ponosovaniu, kritizovaniu, riadeniu a súpereniu (4Cs: complain, criticize, control and compete).  V minulosti ma ženy zakaždým vydierali predvádzaním detinských scén, v očakávaní ktorých som bol zdesený.  Nakupujem, varím, takže si nemyslím, že môj vzťah je rigidný.  Snažím sa najlepšie ako viem uspokojiť ju a som v tom úspešný.

Gesto muža, ktorý žene otvorí dvere, ilustruje vzťah muža a ženy.  Všetci vieme, že žena si dokáže otvoriť dvere sama.  Avšak keď to pre ňu urobí muž, potvrdzuje to jej ženskosť, krásu alebo šarm.  Keď ona toto gesto prijme, potvrdí tak jeho mužskosť, jeho silu.  Tento obchod, kedy sa žena odovzdáva do moci muža na oplátku za mužskú lásku, je základom alebo esenciou heterosexuality.  Za účelom emocionálneho vývoja, muži a ženy potrebujú takéto vzájomné odobrenie alebo validáciu, prinajmenšom tak ako samotný sex.  Sex je jeho výrazom, vyjadrením.

Pod toxickým vplyvom feminizmu, ženy otvárajú svoje vlastné dvere samy.  Identita ani jedného z pohlaví tak nie je potvrdená, ani jeden z nich nedospieva emocionálne.  Muži sa cítia zbytoční a bezmocní; ženy odmietané a neuspokojené.

OBNOVENIE MUŽSKOSTI

Nasledujú praktické odporúčania pre mužov, ako obnoviť ich moc alebo silu, či mužskosť.

 • Najlepší spôsob ako si vybrať ženu je prostredníctvom prijateľnej požiadavky.  V jeden letný deň som stretol mladú ženu na kolieskových korčuliach.  Požiadal som ju, aby si sňala slnečné okuliare, aby som mohol vidieť jej tvár.  Počúvla.  To bolo skoré pozitívne znamenie.  Dvorenie je proces, počas ktorého muž získava ženskú dôveru (lásku), na konci ktorého ona prijme jeho vodcovstvo.  Muži vyjadrujú svoju lásku prostredníctvom benevolentnej moci/sily a vnímajú lásku ženy ako jej prijatie jeho ochrany.  Rovnako tak žena chce, aby jej muž dal pocit bezpečia.

 • Feminizmus uvádza mužov v omyl tým, že ich nabáda usilovať sa o "nezávislé" ženy a nabáda ich, aby odmietali ženy, ktoré v skutočnosti potrebujú.  Ak žena chce byť "nezávislá," nechce teba.  Ak ťa láka vetou: "Si pre mňa dostatočným mužom?" alebo "Som žena, ktorej nie je ľahké ulahodiť," odmietni takúto výzvu.  Život je príliš krátky.  Manželstvo nie je o nezávislosti.  Je o tom, ako sa z dvoch ľudí stane jeden, a to sa stane iba vtedy, keď sa žena odovzdá mužovi.  Muži by sa mali sústrediť na ženy, ktoré k nim vzhliadajú a splnomocňujú ich.  Ak hľadáš "sebe rovnú," pravdepodobne stále hľadáš seba.

 • Muži odovzdajú svoju moc ženám v nádeji, že dostanú lásku, sex a krásu.  Chvíľu je ulahodená, no v zásade nemôže rešpektovať muža, ktorého dokáže ovládať.  Chce muža, ktorý má ucelenú predstavu o svojom živote, v ktorom má ona základné miesto.  Takáto vízia nemusí byť komplikovaná.  Predstavuje život sústredený na spoločné hodnoty a záujmy ako deti, hudba, zdravé jedlo, viera alebo príroda.

 • Existuje kniha s názvom Prečo si myslím, že bez muža som ničím (Why do I Think I am Nothing Without a Man (1982)), v ktorej sa autorka Dr. Penelope Russianhoff pokúša pomôcť ženám prekonať tento pocit.  Pravdou je, že tento pocit je zakorenený v realite.  Naplnenie samej seba pre ženu znamená, keď "samej seba" je jej manžel a deti.  Ženy sú Božie bytosti, obetujú samé seba a slúžia;     na oplátku je o ne postarané s láskou.  Keď "sama sebe" predstavuje osobná satisfakcia a kariéra, žena je plná až po okraj.  Jej manžel a deti sú druhoradé.

 • Muži by neboli priťahovaní toľkými atraktívnymi ženami, ak by si kládli otázku, "ktorej žene môžem zveriť svoju dušu?"  Podobne, sexuálny akt je veľmi invazívny pre ženu.  Mužská podstata vpadne do jej bytosti.  Je prázdna a receptívna.  V tej istej chvíli mu však ona poskytuje emocionálnu a duchovnú ochranu.  On expanduje do priestoru, ktorý ona vytvorí svojou akceptáciou.  Muž a žena sú ako meč v pošve.  On ju posilní.  Ona je jeho útočiskom.  Stanú sa jedným.

 

ZÁVER

Muž môže reformovať svoju identitu uznaním skutočnosti, že jeho sila/moc je neodcudziteľná.  Predstavuje jeho schopnosť milovať.  Je základom jeho mužskosti.

Muž by sa mal sústrediť na hľadanie ženy, ktorá je preň receptívna, vnímavá a chápavá.   Nech je pokojne radšej za pokladňou, ako vo vedúcej kancelárii.

Single muž by mal byť agresívny – rýchlo sa otriasť bez znepokojenia pre odmietnutie.  Buďte obozretní pred feministkami a ženami, ktoré neznášajú svojich otcov.

Muž musí byť pripravený ponúknuť správnej žene hlboký vzťah.  Ona nemá záujem o "randenie," muž by sa s ňou nemal "pohrávať."  Ona je základ, na ktorom sa kultivuje rodina.  Single muži sú dnes tak pasívny a nedospelí, že single ženy musia doslova zakaždým zdolávať Mount Everest.

Muži predstavujú aktívny princíp; ženy predstavujú pasívny princíp.  My sme kupujúci; ony sú predávajúce.  My máme moc a silu a ak zlyháme v jej konštruktívnom využití, budeme naďalej pokračovať zlyhávaní, (nie)len čo sa žien týka.Author: Helper313 # RukeDavy98
Komentáre2013-07-133
-
 63% ( 6 people voted )
+
Z článkom môžem v mnohom súhlasiť
Na Slovensku sa dejú psychopatologické javy čo sa týka vzájomného postoja muža a ženy
A Holandsko je nám v mnohom príkladom, tam sú manželstvá veľmi harmonické (často môžete na ulici vidieť ako sa aj 50 roční manželia romanticky držia za ruky), kým na Slovensku sú manželstvá extrémne chladné

A problém je totiž v ženách. Slovenské ženy sú namyslené egoistické a vyžadujú od mužov, aby ich vnímali ako bohyne a sú k mužom veľmi nevďačné.
A v Holandsku? Tam o ruku nezvykne prosiť muž ženu ale žena muža. Muži sú tam viac ženami cenení. Kým v Holandsku je to podľa prirodzenosti, na Slovensku proti prirodzenosti.
Na Slovensku sa často hovorí, že žena je vyššia bytosť ako muž. V skutočnosti je to ale opačne, úlohou ženy je obdivovať muža v tom, že je niečo viac ako ona,žena by mala byť vo všetkom nadštandardne mužovi vďačná.

Často sa ženy sťažujú, že sú ich muži zlí. To ale muži trpia psychologickým komplexom, pretože ich vnímanie a považovanie sa je proti prirodzenosti

Tiež je proti prirodzenosti aby muž žiadal ženu o sex. V starovekej mentalite to bolo presne opačne. Podľa taojogy muž pri ejakulácii stráca veľké množstvo vitality a energie. Takže tým, že muž žiada ženu o sex ide sám proti sebe. A žena by mala byť maximálne vďačná za sex
A ako to bolo v staroveku? A anglickej wikipédii som sa dočítal prekvapivú informáciu, že v Starovekom Grécku mali muži sex zo ženami výlučne pre účel plodenia detí - to znamená, že zo ženami mali sex len veľmi málo. Avšak muži v tej dobe mali viac homosexuálny sex - ten bol pre účel uspokojenia. Mimochodom podľa vedeckým štúdii a tiež podľa taojogy je gay sex viac vzrušujúci ako heterosexuálny. To znamená, že správaniu Gréckych mužov sa nebolo možné čudovať (všetky tieto informácie si môžete overiť v anglickej wikipédii - ide naozaj o pravdivé informácie)
Po
zrite tiež aj toto


A teraz k pointe: aký vzťah mali ženy k mužom v Starovekom Grécku? Nuž ženy neboli tak nevďačné k mokrem toho počet lesieb bol a je vždy podstatne menší ako počet gayov v populácii), takže boli úplne závislé od mužov a to museli muža aj na kolenách prosiť, aby mali s ním sex. Aj za každé pohladenie muža museli byť maximálne vďačné. Tak to bolo prirodzené. Dnes je ale všetko namierené proti mužom a sú veľmi diskriminovaní. Žena má pokorne slúžiť doma mužovia nieto ešte robiť zo seba feministku

montenegro # NycyQywa82
-
 50% ( 8 people voted )
+
2013-07-14 22:32:46 5057d10a
Porovnávať mužov a ženy je nemožné, všetci sme si totiž rovní, avšak rovní vo svojej prirodzenosti. Zákon Lásky hlása jednotu, spájanie jednotlivostí do fungujúceho harmonického celku. A v tom je podstata vzťahu muža a ženy - každý z nich má svoje vlastné poslanie - muž ako aktívna bytosť je od prirodzenosti priebojný, silný, rozhodný, viac rozumový a celkovo hrubší, ide vpredu a razí cestu žene ako pasívnej bytosti, ktorá je fyzicky slabšia, jemnejšia, ale vnútorne citovo založená a silnejšia. A práve schopnosť ženy vyciťovať a napájať sa na vyššie úrovne vytvára predpoklad, aby žena bola koniec koncov tým rozhodujúcim prvkom. Žena dokáže prebudiť v mužovi bojovnosť a odhodlanie ísť za svojim cieľom. Veľmi zjednodušene a obrazne povedané "žena určuje a muž vykonáva". S tým je spojená úloha muža zabezpečovať rodinu a úloha ženy starať sa o rodinné zázemie a teplo rodinného krbu.


Tak nejak by to malo byť, keby veci išli svojou prirodzenou cestou. Avšak žena podala jablko a muž to jablko prijal. Žena sa chcela páčiť a zaujať muža za každú cenu, muž sa na túto návnadu chytil a postupne sa stredobodom jeho pozornosti stala žena a nie to Najvyššie, ktoré bolo vytlačené na okraj záujmu. Následkom toho je aj to, že súčasná spoločnosť je presexualizovaná, sexuálna túžba je vybičovaná do extrému a ľuďom potom neostáva životná energia na budovanie lepšej spoločnosti. Spoločne sme sa teda dostali tam, kde sme teraz, muž a žena sú spojené nádoby.


Keď muž a žena navzájom nesúperia, ale naopak sa dopĺňajú vo svojej prirodzenosti, vytvárajú harmonický celok, ktorý prispieva k zdravému chodu celej spoločnosti. Opäť je to len na nás.

MichalNovak # RyboWaqo66
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-07-15 09:47:50 d405d1ed
Až na pár nepresností sa dá s týmto článkom súhlasiť. V Novom zákone Pavol kedysi napr. odporúčal: "22Ženy, podriaďujte sa vlastným mužom ako Pánovi; 23lebo muž je hlavou ženy, jako aj Kristus je hlavou cirkvi, a on je Spasiteľom tela. 24Ale jako sa cirkev podriaďuje Kristovi, tak aj ženy vlastným mužom vo všetkom." (E
f.5
) Ak chcete, ten skutočný rozdiel medzi mužmi a ženami je dobre popísaný napr. v knižke Duchovné slnko 1, Kapitola 34.

Stano # HyxaFyjo84
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-07-15 11:49:02 5057d10a

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
deväť   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0268 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles