Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Ruská veganská sila v SOCI


Ruská veganská sila v SOCI
Jak jsme již informovali, včera se stal výborný všestraný ruský sportovec Alexej Vojvoda (mimo jiné evropský šampion v armwrestlingu) olympijským vítězem v jízdě na dvojbobu. Alexej Vojvoda poskytl po svém vítězství jeden z prvních rozhovorů organizaci PETA, podporující zpráva zvířat a změnu postojů k nim. Překlad tohoto rozhovoru najdete zde: Kdy a proč jste se rozhodl stravovat vegansky? "Před třemi a půl lety. Zpočátku jsem toto téma sledoval hlavně z vědeckého a zdravotního hlediska. Nicméně pak jsem začal sledovat i etická hlediska veganství. Miluji šťastná, živá zvířata!" Jaké výhody vám veganská strava přinesla? "Je jich velké množstí. Za prvé se už nemusím podílet na utrpení a bolesti bezbranných zvířat. Za druhé se moje tělo stává lehčí, rychlejší - v mé profesi je flexibilata a pružnost nesmírně důležitá a já zaznamenal velký posun dopředu. No a po zdravotní stránce je skvělé, že už téměř neznám třeba nachlazení nebo chřipku." Jakou radu byste dal mladým sportovcům, kteří se inspirují a chtějí jít ve vašich stopách? "Hlavně studujte a naslouchejte sami sobě, svému srdci - dostanete se pak do míst, která jsou pro vás těmi nejlepšími." V zahraničních médiích se objevilo několik informací, že Alexej je zřejmě vůbec nejsilnějším sportovcem na olympiádě (při své výšce 194 centimetrů váží 118 kilogramů) a je tak skvělou ukázkou toho, jak jsou mýty o potřebě konzumace masa a živočišných prroduktů mylné. Děkujeme Alexejovi za skvělou propagaci, kterou životnímu stylu soucitnému ke zvířatům svými výkonny a postoji dělá.


Author: RussianVeg # HapuXico85
Svet2014-04-1420
-
 63% ( 6 people voted )
+
.. a aaa zas a znvoa je tu príbeh z Káčerova..
Božinku.. tie svaly,,ako skaly ,,a nos ako javor..
:-DDDDD

Joplins # XuhyDime11
-
 43% ( 4 people voted )
+
2014-04-14 22:13:24 3e2c87c3
toto je len varovanie nie vyhražanie

ešte raz mi hekneš komp.tak ver tomu že sa stretneme zoči voči viem o tebe dost na to aby ťa našli čine zložky,a ver tomu že sa na ne obratim,a obratím sa aby sme sa stretli zoči voči,

celkom ich bude zaujímat ako prichadzaju ako spetna odozva z tvojej stranky zabalene a neodomknutelne subory do zložiek pc,

len človek s tvojim umom,dokaže tak robiť,aby nebol problem ho najsť,som ti vravel že máš v tom ume dost medzier aby som ťa považoval,,,s uctou za dobreho človeka,tak to len skus ešte raz

bozia spravodlivost # MotaTihi08
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-14 22:41:34 bca78733
Sestra, zvýšte božíkovi dennú dávku práškov...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 69% ( 6 people voted )
+
2014-04-14 22:51:28 bc7b649f
no tak reklama na opekanie vola na Zochovej chate hned nad autorovym menom je totalna pecka.
swinci # SacaFiqu80
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-04-15 05:08:11 b228dfb2
teda ked som to prvykrat otvoril som to tam mal
swinci # SacaFiqu80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-15 05:11:13 b228dfb2
Davidko
kolko krat denne obdivujes svoj obraz v zrkadle?vidim same superlativy okolo tvojich mien.super power,super vegan,super proletar....cvak..cvak......cvak-cvak
a co tak uz navstivit toho super psychologa?ale teraz uz naozaj!
a teraz k clanku.chlapik neje maso tri a pol roka(aspon tak tvrdi) a ty si myslis ze tie svali mu narastli od vtedy? :D :D :D
okrem toho ten zozerie viac zivocisnych bielkovyn ako ja chapce a to vo vselijakych proteinovych a vyzivovych doplnkov pre sportovcov!

TNT1973 # HamuQeno04
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-04-15 07:30:17 d991c738
loading...
dávidko, prečítaj si aspoň životopis toho vojvodu, aj on je ukrajinec, len športuje za rusko.
Peter # XimeVuva56
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-15 10:16:06 c350b50b
Davidko-prostačik
nepis litanie ked v nich nemas co povedat!

on nenahradza zivocisne bielkoviny za rastlinne,pretoze to sa neda.zivocisne su jedinecne tak isto ako rastlinne.to ako keby si napisal ze rezen s tofu je presne to iste ako bravcovy rezen.(ved uz nebud magor)
tak isto sa neda nahradit(iba napodobnit) doplnkova vyziva pre sportovcov nejakou tvojou mrkvovou stavou :D
ak by bol ten fašačik vegan od narodenia a nebral by popri cviceni a jedeni masa vselijake vyzivove doplnky,anabolika,steroidy atd. tak by v zivote neprisiel k takej svalovej hmote aku ma teraz.a mohlo by mu jedalnicek pripravovat aj 30 takych vaganskych SUPER odbornikov z horneho konca Revucej ako si ty.
pred troma rokmi dosiahlo jeho telo maximum rastu svalovej hmoty a mohol pripravky vyradit a cvicit iba na udrzanie sucastnej svalovej hmotya kedze si pichal vselijake sračky,tak sa jeho zdravotny stav zhorsil ako naznacil a preto teraz spekuluje ako sa s toho dostat.a ty v nom hned vidis Super mrkvoveho svalovca


TNT1973 # HamuQeno04
-
 53% ( 5 people voted )
+
2014-04-15 12:08:06 d991c738
Vážne chceš tresnúť dvermi, ty multikapustná proletárska kotrba? Už by aj bolo načase! Alebo si zas iba s chuťou kadíš do špenátom vysmradnutej papule? Lol, Dávidko, dobre si sa vytočil. Sme zvedaví či dodržíš slovo, ty kapustná mušia vegosila...

:-DDDDDDDDDDDDDDDDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-15 15:40:38 bc7b649f
Pandemonium roky vysedávaš pri klávesnici a stresuješ seba či iných na dôležite.sk.

Je my ťa ľúto veľmi Pandemonium.

 • Ja kŕmim holuby, kúpil som si pampersky a užívam si posledné roky života.


Pandemonium, ta tvoja pani ťa musí doma mlátiť ako žito, že nič nerobíš, iba si kazíš očí pri PC.


Pandemonium II # HihoKika22
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-15 16:05:59 3ec5e27c
Pandemonium,----Ty si tu skoro ako šéf. Prezraď ! Ako to vlastne je. Ani mne sa to nepáči. Dosť mojích článkov bolo vymazaných a nie som si vedomá žeby som písala niečo nevhodné.Iba ak pre niekoho. Pokiaľ boli príspevky označené len ( nízko hodnotený príspevok ) a dal sa zobraziť,hoci ani to nieje fér, ešte sa ako tak dalo.Úplne vymazať príspevok je čo? Už je to horšie ako nefér.No a tie tvoje( zámerne vytočiť niekoho) aký majú význam?Je fakt ,že to ide dolu vodou!

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-15 16:11:36 b2299343
Obama řekl tuhle strašnou hloupost. Už vidím Putina, jak se hroutí
Americký prezident Obama vyslovil v Bruselu "geniální" myšlenku o dovozu zemního plynu, nikoli plynovody z Ruska, ale tankery z USA.
Tak se na to pojďme podívat, co někdo spočítal. Z Ruska do EU přiteče ročně množství cca 170.000.000.000 m3 zemního plynu. Největší současné existující tankery mají přepravní kapacitu cca 250.000 m3 zemního plynu. Pokud by se tedy toto množství plynu přepravovalo po moři, odpovídalo by to ekvivalentu cca 680.000 tankerů ročně, tedy vykládce cca 2.000 tankerů denně, tedy cca 1 tanker každou minutu.
Přibližná doba plavby na trase USA-EU a zpět + nakládky a vykládky je cca 20 dnů, jeden tanker tedy zvládne na této trase max. cca 18 plaveb za rok. Pro přepravu tohoto množství zemního plynu by tedy bylo nutné postavit flotilu cca 38.000 těchto obřích tankerů.
Z výše uvedeného jasně vyplývá, že podobná vize je z oblasti sci-fi a naprosto technicky, logisticky a ekonomicky nerealizovatelná. Vědomí toho, že v čele země, která se považuje za světovou velmoc, stojí člověk, který zcela vážně vypouští z úst podobné pitomosti, je velmi uklidňující. Už vidím Putina, jak se hroutí (smíchem).

Pandemonium II # HihoKika22
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-15 16:12:45 3ec5e27c
List Putina hlavám štátov z 10.apríla 2014 Aj Vám sa zdá, že informovanie verejnosti sa podobá informovaniu za čias totality? Aj Vám sa zdá, že médiá a vláda Slovenskej republiky, chcú od Vás dopredu pripravené stanovisko bez toho aby ste dostali možnosť sa vôbec mohli oboznámiť k čomu sa máte vyjadriť? Takto to totiž fungovalo za socializmu, keď iniciatívu disidentov “Charta 77″ museli pracujúci Československa demonštratívne odsudzovať bez toho aby si mohli prečítať, čo vlastne odsudzujú!
Mám dojem, že dnes sme v podobnej situácii. “Verchuška” Slovenskej republiky rozhodla, že občania musia nenávidieť Rusov a preto média v súlade s týmto akčným plánom zásadne informujú len neúplným spôsobom, tak aby vyvolávali negatívne pocity, démonizovali predstaviteľov Ruskej federácie a zvalili na nich vinu za minulé a súčasné problémy na Ukrajine a taktiež aj získali ospravedlnenie pre budúce akcie.
Prečítajte si sami list prezidenta Ruskej federácie, ktorý nie je podľa mojej mienky výhražný, ako sa nám média snažia neustále podsúvať. Je to informačný dopis o problémoch pri dodávke plynu partnerom. Túto cestu Rusko zvolilo aj kvôli obmedzeniu informačných tokov a Ruská federácia žiada odberateľov plynu o kooperáciu na riešení problémov.
Čo ma však najviac zaráža je cynizmus Európskej Únie. Politici EÚ bezpodmienečne podporovali “Ukrajinskú revolúciu”, zatvárali oči pre rastom neonacizmu a fašizáciou ukrajinskej spoločnosti, ignorovali očividnú neústavnosť prevratu a nedemokratické praktiky hlavne zo strany extrémistov //banderovci//. Napriek všetkým deklaráciám a vznešeným slovám o demokracii prevrat mal z hľadiska Západu jeden hlavný cieľ – oslabiť väzby Ukrajiny na Rusko.
A zlatým klincom tohto barnumského predstavenia je fakt, že aktivity zamerané proti Rusku, boli a sú očividne financované ruskými peniazmi, resp. peniazmi, ktoré mali byť zaplatené Gazpromu za plyn.
Poznámka : Zasaďte si Putinov list do širšieho rámca - http://www.literarky.cz/tema/87-tema-na
-tento-tyden/17268-lavrov-spor-s-usa-o-ukrajinu-be
reme-filosoficky

Putinov list Vážený …… !
V posledných mesiacoch sa ukrajinská ekonomika veľmi rýchlo rúca. Prehlbuje sa prepad v priemysle aj v stavebníctve. Rastie rozpočtový deficit. Prudko sa zhoršuje stav valutového účtu, k zápornému obchodnému saldu pribudlo odtekanie kapitálu zo zeme. Ekonomika Ukrajiny sa blíži k bankrotu, hrozí zastavenie výroby a skokový nárast nezamestnanosti.
Rusko a krajiny Európskej únie sú najdôležitejšími obchodnými partnermi Ukrajiny. Z toho sme vychádzali, keď sme sa koncom januára na summite EÚ a Ruska dohodli s našimi európskymi partnermi na spoločných konzultáciách o otázkach rozvoja ukrajinskej ekonomiky. Mali sme pritom na mysli naplnenie záujmov Ukrajiny a našich krajín pri vytváraní integračných zväzkov s jej účasťou. Lenže všetka snaha ruskej strany sa minula účinkom a nepriniesla žiadne výsledky.
Namiesto konzultácií teraz počujeme výzvy, aby sme znížili ceny kontraktov na odber ruského zemného plynu, ktoré údajne majú mať “politický charakter”. Vyvoláva to v nás dojem, že európski partneri chcú jednostranne obviniť Rusko z dôsledkov ukrajinskej ekonomickej krízy.
Od prvého dňa existencie nezávislej Ukrajiny Rusko podporovalo stabilitu ukrajinskej ekonomiky tým, že jej dodávalo zemný plyn za zníženú cenu. V januári 2009 bola za účasti premiérky Julie Tymošenkovej podpísaná kúpno-predajná zmluva na dodávky zemného plynu v rokoch 2009 až 2019, ktorá riešila problémy dodávok a platieb za zemný plyn a zaručovala jeho nepretržitý tranzit cez územie Ukrajiny. Túto zmluvu Rusko bez výnimiek dodržiava. Vtedy bol ostatne ukrajinským ministrom palív a energetiky J. Prodan, ktorý zastáva tento post aj v súčasnej kyjevskej vláde.
Objem prírodného plynu, dodaného na Ukrajinu v súlade s týmto kontraktom, predstavoval v rokoch 2009 až 2014 (prvý štvrťrok) 147,2 miliardy kubických metrov. Chcel by som osobitne zdôrazniť, že cena, dohodnutá v kontrakte, sa od tej doby ani raz nezmenila. A Ukrajina až do augusta 2013 riadne platila za plyn podľa tejto stanovenej ceny.
Druhá vec je, že už následne, po podpísaní kontraktu, ponúklo Rusko Ukrajine celý rad bezprecedentných úľav a zliav z ceny za plyn. Jedná sa o zľavu podľa Charkovskej dohody z roku 2010, ktorá bola ponúknutá ako záloha na budúce (od roku 2017) platby nájmu za pobyt čiernomorskej flotily. Ďalej sa jednalo o zľavu na plyn pre ukrajinské chemické podniky. O zľavu, poskytnutú v decembri 2013 na obdobie jedného kvartálu v súvislosti s kritickým stavom ukrajinskej ekonomiky. V období od roku 2009 predstavovali tieto zľavy celkovo 17 miliárd amerických dolárov. K tomu je potrebné pridať ďalších 18,4 miliárd dolárov, ktoré tvoria sankcie za nesplnený ročný limit odobraného plynu (take-or-pay), ktoré Ukrajina nezaplatila.
To znamená, že Rusko za posledné štyri roky subvencovala ukrajinskú ekonomiku znížením cien plynu v objeme 35,4 miliárd amerických dolárov. Okrem toho v decembri 2013 poskytlo Rusko Ukrajine pôžičku 3 miliardy dolárov. Tieto značne významné finančné zdroje boli určené na podporu stability a solventnosti ukrajinskej ekonomiky, zachovanie pracovných miest a zamestnanosti. Zdôrazňujem, že okrem Ruska to nikto iný nerobil.
A čo európski partneri? Miesto reálnej podpory Ukrajiny len deklarácie o plánoch do budúcnosti. Sľuby bez konkrétnych skutkov. Európska únia využíva ukrajinskú ekonomiku ako zdroj potravinárskych surovín , kovov a nerastných surovín a zároveň ako trh pre odbyt hotových výrobkov s vysokou pridanou hodnotou (strojárenstvo, chémia), pričom vytvára deficit ukrajinského zahraničného obchodu presahujúce 10 miliárd dolárov. A to sú takmer dve tretiny z celkového deficitu bežného účtu Ukrajiny za rok 2013.
Kríza ukrajinskej ekonomiky, spôsobená v mnohom nerovnováhou v obchode s krajinami EÚ, sa mimoriadne negatívne prejavuje na ukrajinskom plnení zmluvných záväzkov ohľadom dodávok zemného plynu. Gazprom nenavrhuje a ani sa nechystá navrhnúť žiadne doplňujúce podmienky, ktoré by neboli obsiahnuté v zmluve z roku 2009. To sa týka aj zmluvnej ceny za plyn, ktorá je vypočítavaná presne v súlade so schváleným vzorcom. Na druhú stranu Rusko nie je povinné a ani schopné niesť bremeno podpory ukrajinskej ekonomiky samotné, nemôže Ukrajine stále ponúkať zľavy za plyn a odpúšťať dlhy. Fakticky by tak svojimi subvenciami platilo deficit v obchode Ukrajiny s krajinami EÚ.
V tomto roku vzrastá každý mesiac zadĺženie spoločnosti NAK Naftogaz Ukrajiny za dodaný plyn. Za november a december roku 2013 sa jednalo o 1451,5 milióna amerických dolárov, za február 2014 o ďalších 260,3 milióna a za marec ešte o 526,1 milióna dolárov. Rád by som vás upozornil, že v marci ešte išlo o platné ceny so zľavou 268,5 dolára za tisíc kubických metrov. Ale ani za tak výhodných podmienok Ukrajina nezaplatila ani jediný dolár.
Za takejto situácie bude Gazprom v súlade s paragrafmi 5.1.5, 5.8 a 5.3 platnej zmluvy nútený prejsť na systém predplácania dodávok plynu a ak nebudú platobné podmienky dodržané, dodávky obmedziť alebo zastaviť. Inými slovami – Gazprom bude dodávať presne toľko plynu, koľko si ukrajinská strana zaplatí s mesačným predstihom.
Je to bezpochyby krajné opatrenie. Uvedomujeme si, že zvyšuje riziká ilegálneho odberu plynu, ktorý smeruje cez ukrajinské územie k európskym spotrebiteľom. A že môže sťažiť vytváranie ukrajinských zásob plynu na jesenné a zimné obdobie. K tomu, aby sme mohli zaručiť plynulý tranzit plynu, je potrebné v najbližšej dobe pristúpiť k plneniu podzemných úložísk na Ukrajine o objeme 11,5 miliárd kubických metrov, za čo bude treba zaplatiť približne 5 miliárd dolárov.
Lenže jednostranné odstúpenie našich európskych partnerov od spoločného postupu pri riešení ekonomickej krízy na Ukrajine a dokonca aj od konzultácií s ruskou stranou nedáva Rusku inú možnosť.
Východisko z danej situácie je len jedno. Bezodkladne začať konzultácie na úrovni ministrov hospodárstva, financií a energetiky s cieľom vypracovania spoločného plánu činnosti, ktorý by zabezpečil stabilizáciu ukrajinskej ekonomiky a garancie dodávok a tranzitu ruského plynu v prísnom súlade so zmluvnými podmienkami. A pristúpiť ku koordinovaným činom čo najskôr to bude možné. K tomu vyzývame naše európskych partnerov.
Rusko je pripravené podieľať sa na stabilizácii a ozdravení ukrajinskej ekonomiky. Ale nie jednostranne, ale za rovnakých podmienok s našimi európskymi partnermi. Pritom je potrebné brať do úvahy tie faktické investície a náklady, ktoré Rusko pri podpore Ukrajiny doteraz nieslo len na svojich pleciach. Len takýto prístup je podľa nášho názoru spravodlivý a vyvážený. A len takýto prístup bude úspešný.
prezidentovi Moldavskej republiky Nicolae Timoftimu prezidentovi Rumunskej republiky Traianovi Băsescuovi premiérovi Tureckej republiky Recep Tayyip Erdoganovi premiérovi Maďarskej republiky Viktorovi Orbánovi predsedovi vlády Slovenskej republiky Robertovi Ficovi predsedovi vlády Slovinskej republiky Alence Bratušekovi prezidentovi Macedónskej republiky Gorge Ivanovovi prezidentovi Českej republiky Milošovi Zemanovi prezidentovi Poľskej republiky Bronislavovi Komorovskému prezidentovi Francúzskej republiky François Hollandovi kancelárke Spolkovej republiky Nemecko Angele Merkel predsedovi vlády Republiky Chorvátsko Zoranovi Milanovičovi predsedovi predsedníctva Bosny a Hercegoviny Bakirovi Izetbegovićovi predsedovi vlády Helénskej republiky Antonisovi Samarasovi prezidentovi Republiky Srbsko Tomislavovi Nikolićovi predsedovi vlády Bulharskej republiky Plameňovi Orešarskému federálnemu prezidentovi Rakúskej republiky Heinzovi Fischerovi talianskemu premiérovi Matteo Rencimu [/ol]
Vladimir Putin, prezident Ruskej federácie


Pandemonium II # HihoKika22
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-04-15 16:14:32 3ec5e27c
Jambo: vymazávanie som tu pravdu povediac nezaznamenal, čo sa aj mne stáva celkom často je skôr filter, ktorý príspevok obsahujúci nevhodné slová proste nepustí. Čo hodnotím ako veľké mínus je, že nepovie prečo tak spravil. Svojho času sa myslím celkom pekne dalo prehliadnuť že človek omylom zadal zlé kontrolné čísla.
Za dôležité pri "diagnostike" by som teda považoval, či tam ten príspevok bol a potom zmizol (a teda ho niekto musel zmazať), alebo tam vôbec nebol - a teda neprešiel cestu k jeho uloženiu.

Krovak # FugePuty85
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-15 16:17:39 c3928a4c
Práve,že bol. Dokonca naňho reagovali .Ak zadám nesprávne číslo tak ma nato upozorní. Kontrolujem,či tam môj príspevok je zaradený. Myslím si,že nevhodné slová nepoužívam,zato príspevky s vulgarizmami prechádzajú.Stáva sa to častejšie a nie len ja sa nato hnevám.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-15 17:42:18 b229b046
Stratené príspevky nech vás netrápia. Napríklad, takému otravnému Vargovi z Košíc sa darí, odkedy zavrhol svoju proklamovanú čestnosť a chce sa podobať na iných, napodobňovať lepších...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-04-15 17:58:09 bc7b649f
Pandemonium
Ja nechcem byť lepší ako Ty pán Pandemonium. ja viem, že si lepší. Ja sa iba bojím kamarátsky o tvoje zdravie, pretože už roky sedíš doma pri počítači celý deň a nič iné nerobíš. mal by si navštíviť lekára. možná, že by ti pomohol, keď už tvoja pani si s tebou nevie dať rady.

Pandemonium II # HihoKika22
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-15 18:32:09 3ec5e27c
Socializmus a kapitalizmus je na p.i.č.u, pokiaľ občania ktorej koľ vek krajiny nebudú mať základné ľudské a občianske práva, ktoré sú:


1. Právo na občiansku tvorbu Ústavy ich krajín, kde ústavu môžu meniť len občania a nie politici, politické strany.

2. Právo na občiansku tvorbu volebného zákona s imperatívnym mandátom pre všetkých ústavných činiteľov či volených alebo dosadených vládou, prezidentom, parlamentom. Volebný zákon by mohli meniť len občania a nie politici či politické strany.

3. Právo na občiansku tvorbu zákona o vykonávaní referenda. Zákon o vykonávaní referenda by mohli meniť len občania a nie politici či politické strany (klany?)


Pandemonium II # HihoKika22
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-15 23:35:26 3ec5e27c
Kraviny, dedo, kraviny... Vo všetkých troch bodoch, lol...!


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-04-16 01:38:40 542f00b4
 • To je tvoj názor pán Pandemonium a názor vládnucej plutokracie v každej krajine sveta, keď ta zneužíva služby nainstreamových medií svojich ministerstiev propagandy v každej krajine s vinimkou Švajčiarska, aby vládnúca plutokracia diktatúry dostala naivných občanov, voličov k slobodným voľbám legitimovať ich moc, a tak ja osobne nechodím z tohto dôvodu k voľbám legitimovať diktatúru pseudo demokracie. Ak chcú naivní občania chodiť k slobodným voľbám za týchto pravých podmienok v komunite v ktorej žijú, tak ja im v tom nechcem brániť. Je to ich osobná vec ich intelektu a slobody ducha.

Pandemonium II # HihoKika22
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-16 09:26:41 3ec5e27c

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
j   sede
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

DONALD TRUMP A ZAHRANIČNÍ POLITIKA U.S.A.: AMERICA FIRST


DONALD TRUMP A ZAHRANIČNÍ POLITIKA U.S.A.: AMERICA FIRST
Ve světě Donalda Trumpa je Amerika na prvním místě, a všichni ostatní budou platit. Tak to vidí David E. Sanger a Maggie Haberman, autoři článku v New York Times. Já to vidím trochu ...
Súkromná polícia v minulosti a dnes
Zařízení na vysání smogu očistí vzduch velkoměst
Je rozdíl mezi muslimkou v hidžábu a jeptiškou v řeholním oděvu…?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0433 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles