Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Slovenská vláda zlodejov?


Slovenská vláda zlodejov?

bola raz jedna milá, malá krajina, ktorú obsadila mafia a povedala si, že ju rozoberie na súčiastky. to všetko pod rúškom demokracie, najmä tej sociálnej. zlodeji sa obliekli do bielych košiel, ktoré už ani neperú, lebo majú na každý deň novú a ešte belšiu ako tú predtým. majú vyberané spôsoby, ženám dávajú karafiáty a mužom nové hasičské autá a všetkým klamlivú nádej na sociálne istoty. nemilosrdne vyberajú dane od tých, ktorí vyrábajú hodnoty a prerozdeľujú ich medzi svojich ľudí, ktorých volajú bašternáci a potom s nimi uzatvárajú kšefty vo firmách, založených na imaniach z rozkradnutých daní. a bývajú u nich vo veľkých priestorných bytoch a chodia spolu na dovolenku, na jachty, kde sa to hmýri asistentkami v štátnych službách a bielym práškom.


títo fešáci mali skvelých učiteľov. ich učitelia ešte celkom nedávno darovali množstvá prosperujúcich podnikov primitívnym gangom niečoho, čo sa tvárilo ako podnikatelia, ale v skutočnosti išlo o špinavé peniaze z východu, z kapitálu ruskej mafie, ktorá cez nastrčených pologramotných akože podnikateľov skúpila všetko, čo sa dalo. vznikli finančné skupiny, ktoré cez ruských trollov hýbali vulgárnymi politickými figúrkami. v rámci politického zápasu unášali prezidentových synov, dávali nálože do novinárskych áut, zbavovali sa gauliedorov, marili referendá, prenasledovali básnikov a pisálkov ako janu teleki, ktorí si dovolili využiť svoje právo na slobodu prejavu.


ich dnešní žiaci sú sofistikovanejší, ale oveľa nebezpečnejší. ovládli políciu, prokuratúru, súdy, obrali ľudí o akékoľvek právo na spravodlivosť. niet sa jej kde domáhať. hrajú sa na obštrukcie v parlamente a odopierajú opozícii právo vykonávať svoj mandát. a celé je to len o divadle pre verejnosť, ktorým zastierajú rozkrádanie eurofondov a verejných zdrojov.


a títo ľudia sa dokážu postaviť pred kamery a s kamennýmksichtom do nich kričať, že v parlamente došlo vo štvrtok k únosu štátu, k štátnemu prevratu a treba za to niekoho obesiť. v krajine, kde sa pod rúškom demokracie ešte celkom nedávno unášali ľudia, marili referendá a kde tým, čo kričali, vybuchovali autá, v krajine, v ktorej zlodeji a podvodníci riadia políciu, prokuratúru a súdy, chcú trestať niekoho, kto sa podľa nich dopustil porušenia rokovacieho poriadku. a najviac kričia tí, ktorí sa, zdá sa, podľa posudku grafológov dopustili sfalšovania podpisu predsedu NR SR.


som sama, komu to príde absurdné? možno. ale naposledy sa pre všetkých, ktorí čítajú s porozumením a chcú chápať, pokúsim vysvetliť, o čom bol ten štvrtok v parlamente, ktorý mal byť celý venovaný zlodejom vo vláde a ich odvolaniu. to by ale najprv musela byť otvorená schôdza, ktorú obštruujú už niekoľko týždňov nie opoziční poslanci, ale poslanci koalície. ak niekto nevie, ako podľa koalície vyzerá taká obštrukcia, ktorej sa dopúšťajú dospelí ľudia, poslanci, tak opíšem.
prídu do parlamentu, podpíšu sa na prezenčnú listinu, aby nemali skrátenú mzdu, niektorí si aj idú sadnúť do rokovacej sály, ale keď ich predsedajúci vyzve, aby sa prezentovali hlasovacím zariadením, neurobia tak a vyškierajú sa opozičným poslancom do tvárí. spokojní sami so sebou, ich päť minút slávy, ich celoživotný výkon. všetci vidia, že tam sú, sú na kamerových záznamoch, ale oni sa tvária, že tam nie sú a schôdza tak nemôže začať.


skúste si to predstaviť na príklade všetkých vás, ktorí každý deň vstávate do práce a musíte cvakať, aby ste dostali vašu mzdu. len to skúste. choďte a obštruujte. a potom plačte pri výplatných páskach. a povedzte šéfovi, že vy ste robili len to, čo pán poslanec Číž, váš zástupca v parlamente.


hanbila som sa za takéto spôsoby a chcela som, aby sa spustila schôdza, na ktorej budeme hovoriť o svinstvách premiéra Fica a ministra vnútra Kaliňáka. a môj kolega Hrnčiar ma vyzval, aby som od 10-tej hodiny viedla schôdzu, ktorá ale podľa ich scenára nikdy nemala byť otvorená.


využila som teda tieto paragrafy rokovacieho poriadku: paragraf 63, odsek 2 hovorí, že "na každý rokovací deň schôdze NR SR alebo jej výboru sa vyhotoví prezenčná listina, do ktorej SÚ POVINNí ZAPíSAť SA VšETCI PRíTOMNí POSLANCI". paragraf 23 odsek 4 hovorí, že "Národná rada je schopná uznášať sa, ak je na schôdzi PRíTOMNá nadpolovičná väčšina všetkých jej poslancov". Rokovací poriadok mi explicitne nestanovuje, akým spôsobom mám zistiť prítomnosť poslancov - ja som to urobila dvoma spôsobmi - zrátaním podpisov na prezenčnej listine, kam sú povinní zapísať sa všetci prítomní poslanci... bolo ich 94. a tiež som za pomoci kolegov zrátala, že v sále bolo prítomných 82 poslancov, na čo existujú dôkazy - kamerové záznamy. keď som vyhlásila schôdzu za otvorenú, boli v takom šoku, že zo sály nestihli zutekať. preto je z kamerových záznamov zrejmé, že v sále bolo 82 prítomných poslancov, čím som naplnila paragraf 23 odsek 4 o uznášaniaschopnosti parlamentu.


no a napokon je tu paragraf 146, ktorý by som nikdy nebola využila, keby sa ním neoháňal pán poslanec Číž, keď na imunitnom výbore bránil šéfa parlamentu, pána Danka. ten paragraf hovorí, že "ak sa počas schôdze národnej rady vyskytne pochybnosť o postupe podľa tohto zákona, rozhoduje v jednotlivých prípadoch predsedajúci". a tým som bola v danej chvíli ja, či sa to niekomu páči alebo nie. s poverením od predsedu aj s čudným podpisom začal pán Hrnčiar mávať až po tom, čo som /prekvapivo pre nich/ otvorila schôdzu. on sám a dobrovoľne mi tradičným spôsobom umožnil začať viesť schôdzu tým, že si vytiahol svoju kartu z hlasovacieho zariadenia za predsedníckou stoličkou, čo je tiež dokázateľné z kamerových záznamov.


nerobila som žiadny puč, ani parlamentný prevrat. otvorila som schôdzu, ktorá mala byť dávno otvorená štandardných spôsobom a urobila som to v súlade s rokovacím poriadkom. je mi úprimne ľúto, že sme v ten deň neriešili meritum veci - zlodejov vo vláde, ale svoje vlastné obštrukcie. lenže ten môj krok, to nebola AKCIA, ale REAKCIA.


toto celé píšem nie pre to, aby som vás unavila, ale pre to, že mám pokrk trollov zaplatených zo súmračnej, pologramotných nabrífovaných akože občanov s fakeovými profilmi, a niektorých zmätených komentátorov, ktorí namiesto toho, aby dali Dankov podpis grafológovi, vyzývajú "súdružku" Nicholsonovú, aby sa vzdala funkcie. keď raz niečo ukradnem, spreneverím sa ústave alebo platným zákonom, potom tak urobím. dovtedy ma môžu len odvolať, a oni môžu, tak nech to urobia. ale nedovolím, aby ma vešali na šibenicu gauneri, ktorí sa tvária, že za únosom demokracie a za štátnym prevratom v krajine mafiánov v bielych košeliach stojí jedna tehotná žena bez vysokej školy s formálnou funkciou, ktorá len využila rokovací poriadok, akokoľvek nedokonalý a ukončila tak trápne a detinské obštrukcie vládneho valca. takémuto divadelnému predstaveniu nech tlieskajú dobrovoľne len tí slabomyseľní, ktorí si na to kúpili sami a z vlastnej vôle lístky.


lebo ja seno nežeriem.Author: LUCIA NICHOLSONOVA # BihuWyru64
Slovensko2016-07-117
-
 42%  ( 16 people voted )
+
Minule otvárala schôdzku NR pre zmenu obstarožná spravodlivá mufňa z Hítu a tiež to bol zábavný neštandard. Myslím, že všetko čo raz do mesiaca krváca, by nemalo otvárať (a už vôbec nie viesť) tak dôležitý ansámbel.
:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50%  ( 2 people voted )
+
2016-07-11 10:28:54 d425400d
To Lucia Nicholsonová:
Chápem, že tehotenstvo a následné dojčenie dokáže odčerpať z vášho organizmu vitamíny skupiny B a tým narušiť metabolizmus mozgu a schopnosť koncentrácie na problém dokonca vyvolať vážne depresie. Mali by ste dbať na kvalitnú stravu pani Nicholsonová a to bez urážky.

Váš článok v podstate odhaľuje krádeže Róberta Fica a spol. - žiaľ je to tak, kradlo sa, kradne sa bude sa kradnúť. Jediný rozdiel medzi predošlou pravičiarskou vládou /nie tej ktorej šéfovala Radičová ale tá predošlejšia, kde šéfoval Dzurinda./ bolo to, že Dzurinda nahral energetickú infraštruktúru tejto republiky do rúk západu. SMER spolu s J&T robia kšefty s tými z východu. Avšak na tom východe jeden mocný vodca ukázal svoj prostredník západu a to konkrétne skutočným bossom západu ako je Rothchild a Rockefeller, začal hovoriť o škodlivosti hegemónii doláru, obmedzil prelet lietadiel na svojom území - žeby ten chemtrails predsa len nebol iba výmysel? A zakázal GMO spolu s čínskymi kolegami - že by preda len to GMO bolo škodlivé?
Takže SaS chápem ako platformu, ktorá by možno bola viac naklonená záujmom Slovenska a stredoeurópskeho bloku ako tým na západe. Len prosím ohľadne Rusov sa správajte uvážlivo, džentlmenstky a s úctou potom, čo pretrpeli a čomu zabránili si to zaslúžia. Teraz politická pôda na Slovensku je pripravená pre silného vodcu, ktorý môže hájiť záujmy Slovenska a stredoeurópskeho bloku. Avšak bývalá Dzurindová garnitúra, ktorá je ešte stále prítomná v politických kruhoch a bude sa snažiť SaS a Oľano-NOVA ťahať smerom na západ a šíriť protiruskú západnú klamlivú propagadnu - na týchto by ste sa mali vykašlať a poslať ich do politického zabudnutia. Hájte skutočné záujmy Slovenska medzi ktoré patria.

- daňová suverenita /Fico a spol. sa poddali západu a ich eurofondom/
- obmedzený prelet lietadiel nad Slovenskom /Fico a spol. súhlasili s navýšenými preletmi kvôli eurofondom/
- zrušenie ekonomických sankcií proti Ruskej Federácii /snáď to nemysleli vážne, že ponorkovú základňu na Kryme Rusi len tak s mašličkou venujú západu?/
- vyjednanie suverenity vo vnútri EU pre Slovensko a pre stredoeurópsky blok
- vystúpenie z NATO a vyhlásenie suverenity pre Slovensko a podporiť neutralitu v stredoeurópskom bloku
- rázne a agresívne odmietnutie migračných kvôt pre Slovensko a podporiť túto snahu v stredoeurópskom bloku
- rázne a agresívne odmietnutie transatlantickej dohody a podporiť túto snahu v stredoeurópskom bloku a v celej únii
- rázne a agresívne odmietnutie genetickej modifikácie rastlín a ich pestovanie v EU /Bayern kupuje Monsato/
- rázne a agresvíne odmietnutie bio palív v pohonných hmotách - na tejto planéte každú sekundu umrú tri deti od hladu a my v Únii pestujeme preto aby sme to mohli spáliť v autách toto je proti zdravému rozumu
- rázne odmietnutie ilegálnej vlády Porošenka, ktorá vzišla z puču - malo sa počkať na voľby a mali sa prizvať západní a ruskí pozorovatelia, a nebol by tak vážny konflikt
/len si všimnite ako Ivan Mikloš maká na Ukrajine, na Slovensku zvládli rozkradnúť infraštruktúru krajiny a urobiť z nás vazalov pre západné fabriky, kde sa často maká za 400 EUR v čistom to často v trojsmenných prevádzkach - tak to fakt ďakujeme pán Mikloš, Dzurinda a spol. Voľakedy sme mohli ísť aspoň na západ makať za lepšie prachy, dnes už to tak nie je lákavé kvôli migrantom, fakt škoda zato, fakt/

takže takto sa majú veci na svete. Jediný politik, ktorý stál zato, bol Dubček! Viva la CzechoSlovakia!
Aj Rozmyslas # TumiQeje16
-
 54%  ( 3 people voted )
+
2016-07-11 11:25:03 b28f03ed
Pôvodne som chcel ihneď po prečítaní napísať siahodlhú odpoveď, ale "Aj Rozmyslas" ma predbehol.
Vďaka - napísal si tak 90% toho, čo som chcel aj ja.
Preto doplním len krátko. V podstate Seňora Nicolsonovie priznala, že celá slovenská politika nie je o ničom inom iba o preťahovaní sa kto bude pri moci - ruskí trolovia alebo americkí, maďarskí, izraelskí, alebo trolovia Hornej či Dolnej Volty.
Nebojte, nevyzradila si nič tajného, kto to nemá v prašine úplne vymleté, tak to vie už dávno.
A prečo sa rozpisujem? Preto, lebo väčšine ľudí je jedno komu kto ponúka svoje telesné otvory.
Čo im ale vadí (rovnako ako mne) je fakt, že rovných ľudí, ktorí budú kopať len za slovensko je vo vláde a parlamente tak žalostne málo. Preto rada pre Seňoru - neprskajte ako besná kočka, ale začnite robiť tak, aby Marianko Ko.... nebol jediná možná voľba.
Lebo potom budú nasledovať také scenáre, že tie doširoka otvorené otvory sa stiahnu tak, že cez ne neprejde ani rozštiepený vlas. Alebo, že to by bolo ich cieľom?

Hockenberry # RixaViku83
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-07-11 18:12:23 3ec5f340
vsetci vieme odkial vietor fuka, tak ako volakedy bol rozdiel medzi americkou a ruskou radioaktivitou, ta ruska bola neskodna...tak je teraz rozdiel medzi kradnutim a zlodejinou z vychodu a zapadu.
Staci sa pozriet na mapu Europy a obklucenie Ruska zakladnami NATO a k tomu dovetok, ako Rusko nebezpecne vystrkuje rozky, tomu hadam uveri len Lucia....rafael # RusyNecu46
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-07-12 08:57:05 55d89f5b
len jedno mi je luto, ze skoro nikto neocenil snahu ,ze musela 11 hodin ist sama autom ,len aby sa strapnila (alebo to bolo cielene?)

Ale hadam nikto nepochybuje, ze prave preto ta sialena cesta, len aby sa mohli dostat nejakym sposobom k zacatiu schodze.

rafael # RusyNecu46
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-07-12 13:40:19 55d89f5b
Mila tehotna nevzdelana zena s formalnou funkciou, vec je velmi jednoducha... Pokial bude existovat sukromny kapital, politicka scena v kazdej krajine bude vyzerat presne tak ako u nas... Logicky, ak budem mat k dispozicii vyznamny kapital, budem sa znazit ho znasobovat podla vlastnych predstav... Aby som toto mal moznost robit, potrebujem k tomu podporu/ochranu vladnych predstavitelov danej krajiny... Aby som tu podporu mal, logicky musim korumpovat/vydierat/zastrasovat politikov... Najjednoduchsie je samozrejme zacat od korupcie... Potom uz budem mat moznost politikov aj pripadne vydierat a zastrasovat...

Politikom je zase jasne, ze aby uspeli, potrebuju moje peniaze a ziadny politik tiez zadarmo pre mna nic neurobi... Z presne tohto dovodu bola ludom dana demokracia, aby mne a politikom nemali ako do celeho procesu zasahovat... Nech si len pekne zvolia nejaku skupinu mnou uz za gule drzanych politikov a potom uz len nech ticho znasaju nasledky svojho slobodneho "demokratickeho vyberu"...

Mne bude uplne jedno, ci volby vyhra lavica, pravica, alebo strednica...? Na vsetkych budem mat svoje paky a vsetci budu vzdy k mojim peniazom utekat s vystretymi paprcami... To, ze je vo vlade Fico, nie je sposobone nicim inym, len tym, ze na volnom slovenskom politickom trhu nema ziadnu konkurenciu... Na Slovensku jednoducho neexistuje ziadna politicka strana, ktora by mu mohla v comkolvek konkurovat... Ak by na Slovensku existovala zivotaschopna pravica, tak by dnes mozno bola vo vlade...? Mne by to bolo uplne fuk, ktorych z nich by som mal vo vrecku a politici mi este aj sami budu vzdy pomahat vo vytahovani bahna jeden na druheho, takze ktorehokolvek z nich by som vzdy drzal pevne za gule...

Samozrejme, ze Smer si sprivatizoval policiu, prokuraturu a sudy, boli by debili, ak by to neboli urobili, ale toto nie je snahou len nejakej udajnej lavice, ved toto nebol napad len Kalinaka, ale aj Lipsica a dielo dokonali spolu, pekne ruka v ruke, to bola pravicovo-lavicova privatizacia policie, prokuratury a sudov, ved presne toto robi aj kazda poulicna mafia, presne z tohto dovodu si plati policajtov, prokuratorov a sudcov, presne z toho dovodu ich vydiera a zastrasuje...

Do politiky nikto nevstupuje a hlavne v nej nezotrvava kvoli nejakym idealom, ale vyhradne kvoli vlastnemu materialnemu prospechu... Ak by sa nahodou obcas nasiel aj nejaky idealmi motivovany clovek, ktory by vstupil do politiky, velmi rychlo by sa z nich vyliecil, alebo by politiku opustil... Inymi slovami, ak politik nebude mat moznost z politiky materialne profitovat, alebo aspon nebude presvedceny, ze raz aj on bude mat moznost z politiky materialne profitovat, tak sa na nu vykasle... Na presne tomto principe bola od zaciatku postavena aj SaS a presne na tomto principe funguje dodnes... A tato situacia, pokial bude existovat sukromny kapital, ktory bude sukromnym osobam umoznovat presadzovat svoje sukromne zaujmy prostrednictvom vlad krajin, sa ani nikdy nebude mat sancu zmenit...

Demokracia nie je o tom, aby ludia mali moznost rozhodovat o buducnosti svojej krajiny... Ludia na toto nie su ani dostatocne informovani a ani odborne vybaveni, aby toto vobec mohli objektivne dokazat... Ludia maju moznost si len vybrat spomedzi mnou uz skorumpovanych, im prakticky neznamych a pred kazdymi volbami im voloviny slubujucich politikov, ktorych vola ludu po kazdych po volbach okamzite prestane zaujimat a zacnu sa spravat ako neobmedzeni vladcovia krajiny a nie ako reprezentanti nejakeho naroda...

Ak budes tvrdit, ze toto vsetko si pred vstupom do politiky nevedela a nie je ti to jasne ani po rokoch v politike, tak alebo klames, alebo by si mala byt okamzite zbavena svojpravnosti... Som presvedceny, ze velmi dobre vies, preco si do politiky sla a preco v nej dodnes aj sedis...? Uz samotny tento fakt svedci o tvojej bezcharakternosti... Do politiky si sa napchala vyhradne dufajuc vo vlastny materialny prospech z nej... Mas hlboko v riti buducnost tvojho naroda a je ti uplne jedno, aku politiku budes presadzovat, prilepila si sa tam, kde si na to mala moznost... Nedostatok vzdelania totiz neopravedlnuje tvoje clenstvo v strane, ktora ma v programe nielen moralny rozklad spolocnosti, ale aj ekonomicku genocidu naroda... Hovorim o superhrubej mzde, o odrezani ludi od zdravotnickej starostlivosti, moznosti sa vzdelavat, podpory v nezamestnanosti, akychkolvek socialnych podpor a tiez aj od moznosti dostavat dochodky... Toto je predsa oficialnym programom SaS...

Nemas moralne pravo kohokolvek kritizovat, ani vrahov a zlodejov, lebo sama nie si o nic lepsia a mozno si aj horsia ako oni... Napriek tomu to vsak robis, lebo ved budu dalsie volby, nie a mne je z teba na vracanie...


vtacia chripka # BykyQumy11
-
 71%  ( 14 people voted )
+
2016-07-12 23:40:40 bad7a882
loading...
Aby rec nestala. Chce niekto trafit na lice ?

Liberal Fackovaci # DesyMyje26
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-07-13 20:30:09 5511184c

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sedem   štyri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Dočasne na večné veky


Dočasne na večné veky
„Nič nie je tak trvalé, ako dočasné vládne opatrenie.“ Tento výrok Miltona Friedmana (ktorý má na budúci týždeň 101 výročie narodenia) poznajú aj ekonomickí analfabeti. Nanešť...
Hvězda s megastrukturou: Ještě divnější, než jsme si mysleli
Hobiti jsou trpasličí verzí lidí Homo erectus
Prvá lekcia z ekonómie: Nezamýšľané dôsledky

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0284 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo