Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Slovenský majdan


Slovenský majdan

Na stredu 10.12.2014 (bratislavské Námestie SNP) je časťou opozície organizovaný protest označovaný ako protikorupčný. Celá záležitosť vyznieva pomerne komicky a to nie len preto, že pravdolásková opozícia, ktorá bola kedysi pri moci, rovnakým spôsobom, ak nie brutálnejším, pľundrovala našu krajinu, ale vyznieva komicky hlavne z pohľadu kreovania demokratických zložiek našej krajiny parlamentu a prezidenta. Žijeme v časoch, kedy sa pravda stala obchodným artiklom tovarom, kde v princípe platí, že kto má viac peňazí, ten má väčšiu pravdu. Tak nejako fungujú i voľby vo všetkých takzvaných demokratických krajinách, po roku 1989 i v našej. Kto má ambície vstúpiť do politiky a hoc má i tie najčestnejšie úmysly, musí mať peniaze, veľa peňazí. Ak ich nemá, tak si ich musí požičať a o sponzorov určite nie je núdza. Po víťazných voľbách však všetky požičané peniaze treba vrátiť, formy a mechanizmy sú známe, vo všeobecnosti (ľudovo) sa tomu hovorí tunelovanie krajiny. My obyčajní ľudia si takto voľbami spôsobujeme, alebo vynucujeme naše okrádanie, pretože vo voľbách nezvíťazia tí, čo majú najčistejšie a najúprimnejšie úmysly, ale tí ktorých počuť najviac, tí ktorí sa nám smejú z nekonečného počtu bilbordov a reklám, tí ktorí sa dokážu prezentovať, tí ktorí majú k dispozícii veľké množstvo peňazí a v princípe logiky demokracie tí ktorí majú "pravdu". V tomto bode prechádza spomínaná komickosť do tragédie. Nuž a kto nastavil takýto systém demokratických volieb? Všetky demokratické vlády od povestného roku 1989, vrátane najčerstvejších spravodlivých.

Púť najspravodlivejšieho spomedzi spravodlivých, demokratický vzostup súčasného prezidenta našej krajiny, sa mierne vymyká zo štandardnej šablóny. Ten na rozdiel od ostatných potentátov si "zarobil" peniaze vlastnými rukami, požičiavaním peňazí, za vysoký úrok. V hnusnej opovrhnutia hodnej socialistickej spoločnosti by sa tomuto hovorilo úžera a on by bol príživník, v našej demokratickej dobe je filantrop, čo je vnímané ako čosi pozitívne, veď sa venuje dobročinnej činnosti. Taký malý slovenský George Soros. Tento filantrop sťaby predĺžená ruka cudzích tajných služieb, cíti veľkú potrebu zriadiť na Slovensku americkú vojenskú základňu. Biľak, ktorý pozval vojská Varšavskej zmluvy (v roku 1969 nás boli zachraňovať nielen Rusi) je hnusný odsúdeniahodný, kvôli čomu stál dokonca i pred súdom. Súčasný prezident, náš Dobrý anjel, sa pred súd nedostal, ba dokonca nik o tom ani len neuvažuje. V demokratickej spoločnosti je úplne normálne pozývať vojská NATO, konkrétne americké vojská. Čo už Kiska ale nepovedal, a možno v svojej naivite ani nevie, že vojenská základňa je územím USA, ktoré podlieha americkej jurisdikcii. Z čoho vyplýva, že si tam môžu robiť čo chcú. Spočiatku zásobovacia základňa sa zakrátko stane základňou pre vojenský kontingent a nedaj bože i skladiskom jadrového arzenálu. Obzrúc sa do histórie jedno je zrejmé: USA sa nedá veriť. Svoje, ak by žili, by vedeli povedať Sadám Husajn, či ďalší bývalí americkí poskoci. Servílnosť nášho prezidenta voči USA ako i neokrôchaná diplomatická arogancia voči predstaviteľom Ruska svedčia o tom, že náš anjel nie je "dobrý", ale "nasadený" z cudziny. Jeho cieľom je urobiť dobrú a prepotrebnú špinavú robotu v prospech demokratického kapitálu, ktorý našu krajinu pevne zviera nielen v ekonomickom, ale i mediálnom tlaku.

Čo možno očakávať ďalej? Demokratické sily, vedené demokratickými spravodlivými opozičnými vodcami, aktívne podporované Kiskom potrebujú zhodiť vládu. Kiska potom vymenuje úradnícku vládu, ktorá bude pozostávať s chamrade najrôznejšieho druhu, ktorá by sa normálnym volebným (aj keď demokratickým) systémom nikdy k moci nedostala. Počas prechodného obdobia, do zvolenia novej vlády, táto úradnícka vláda urobí kopec špinavej roboty, ktorú doposiaľ odmietali urobiť všetky, i tie najskorumpovanejšie vlády Slovenska, popri inom i zriadenie vojenskej základne USA na území Slovenska. Toto je celá pointa demonštrácií v Bratislave. Otázkou zostáva, kde sú Ficovi voliči? Prečo i oni nevyjdú do ulíc? Aj oni sa ako Fico boja o svoje životy? Veď ako inak by sa dali vysvetliť posledné Ficove vyhlásenia? V takom Francúzsku, či v Taliansku boli neraz obrovské státisícové demonštrácie a vlády nepadali. Tu je zopár platených krikľúňov a Fico sa trasie. Dostáva vyhrážky aj po inej línii? V súvislosti so strachom si treba uvedomiť jednu veľmi dôležitú vec. Sloboda ani spravodlivosť nie je zadarmo, obe si treba nielen vybojovať, ale hlavne chrániť. Prevrat v novembri 1989 nám cez nastrčené pravdoláskové osoby zorganizovali západné tajné služby, bude tomu tak aj v týchto dňoch?

WengerAuthor: Wenger # HaweVuji11
Svet2014-12-0827
-
 80% ( 20 people voted )
+
Ľahko je manipulovať Slovákov. Lebo je v nich viac závisti ako rozumu a už vôbec nie lásky.

Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 64% ( 12 people voted )
+
2014-12-08 22:53:19 51aa5d26
Pravdomluvec
to nieje pravda.preto je dnes take lahke manipulovat ludi,pretoze medzi tolkymi klamstvami a polopravdami sa dnes uz iba tazko hlada pravda. ludia su zmeteny vsetkymi tymi intrigami a radsej na dianie v politike uplne rezignuju.

TNT1973 # HamuQeno04
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-09 06:47:28 d991c738
Haha nič nebude.
VypIta placacka # CevePyli42
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-09 08:43:59 4e62cc6a
tym, ze je SVK clenom NATO je automaticky kazda jeho vojenska zakladna aj zakladnou NATO a moze sa pre potreby NATO pouzivat, jedna zakladna (ktora ani zakladnou nie je) navyse na tom nic nemeni...
logika toho, ze kde su americke vojenske sily je automaticky americka vojenska zakladna je zla, je to zakladna NATO a stale to bude zakladna NATO aj keby tam nebol nikto iny, len americky pes...

memory # XifiTasa15
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-12-09 09:55:25 0fcba97b
memory, ty co si pamatas aj dokazy ...
Aky je rozdiel medzi americkou vojenskou zakladnou a zakladnou NATO? - realne, nie oficialne.
t j charakterizuj jednu 1) a druhu 2).
Nech vieme.


navratifsi z Afganistanu # XaraTami45
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-09 11:38:02 55a33b2a
@afghanistanec
a ty vies rozdiel?
urcite si na niekolkych bol a ked to popisem, tak budes mat narok to kritizovat :)
nech napisem cokolvek, ty uz vo svojej hlave pravdu mas a ani kalasnikov ti to z nej nevystriela

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-09 12:36:33 0fcba96c
loading...
memory, keby si vedel rozdiel tak ho povieš ale tak ako my vieš že rozdielu niet.
aj od 68 nas oficialne neokupovali rusi, ale chranli nas vojska varšavskej zmluvy.
ked hovno nazvem kolačikom tak ho budeš ochutnávať?

ropas # RutiQajo58
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-09 13:42:07 b28f51f4
@ropas
ty si taky isty ako predchodca, svoju pravdu uz mas, ozajstnu nechces ani nepotrebujes vediet
cokolvek by som napisal a nesedelo by to s nou, odmietol by si to, tak mi teraz povedz, ci ma zmysel vobec nieco pisat

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-09 14:25:38 0fcba97c
Киска.
Tykva Bukvatyr # JokuCyto18
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-09 16:19:06 c331bc52
Načo sa pohoršovať nad Kiskovou základňou pri Poprade? Slovensko je nielen kolóniou, ale i základňou pre US kapitál, vojská i pre západnú oligarchiu. Prispeli sme k tomu všetci od roku 1989, jeden viac iný menej, jeden nadprácou iný pasivitou, ale všetci.
Plody nášho debilizmu a servility budú znášať naše deti. Beda im. Smutné.

Otec Lobo # XutyTesi95
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-12-09 16:42:16 6de60619
No memory, vojská NATO si ale nemôžu ľubovoľne kráčať po území ktoréokoľvek štátu. Veď to by mohli aj Slováci povedať, že chcú pôsobiť na základni Area 51 a nikto by im v tom nemohol brániť, či nie?

Neviem, pouč ma....

AHS - 1 # PolyRevy36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-09 17:13:31 b228dfbf
@ahs-1
a to niekto spochybnuje?

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-09 17:18:06 5f699539

Test webu.
Vyhrážky štátnym politikom od USA musia byť tvrdé, keď sa hneď všetci pose.ú. Vid. Bulharsko Južný prúd, Fico spätný tok plynu na Ukrajinu... Po náležitej, možno až život ohrozujúcej ideologickej prevýchove, už Fico nehovorí a nezmyselných a škodlivých sankciách proti Rusku. Najnovšie vraj sme zvýšili spätný tok plynu na Ukrajinu o 30% a

ešte novšie vraj Fico súhlasil s výstavbou technológie na spracovanie bridlicového plynu z USA, t.j.
nebudeme kupovať lacný plyn z Ruska.


Nedávno bol článok o Erhardovej "Tretej ceste" v povojnovom Nemecku. O Ficovej Tretej ceste pre Slovensko je ticho od vyhratých volieb, asi je to Tretia cesta do záhuby pod vedením USA a nikdy inak. Bezcharakterný gumový chrapúň nemá ani toľko odvahy, aby odstúpil z funkcie a vyslal posolstvo voličom. Asi mu to sionisti zakázali, lebo aj Merkel sa mala pakovať kdesi do OSN? a teraz je ticho. Dostala úkol a musí ho splniť, počet mŕtvych a zničených ľudí na tejto ceste je len vedľajšia strata.


Kiska sa prejavil ako agent USA už v predvolebnej kampani, Krym, Kosovo, sankcie proti Rusku- to aj EÚ vyjadrila pochybnosti so sankciami, len Kiska neohrozene kváka príkazy z USA.


Pri Poprade má byť základňa NATO, bez súhlasu vlády, Fico bol proti. Bez súhlasu občanov, tzv.prezident si dovolí z moci najvyššej až božej pozvať cudziu ozbrojenú armádu kdesi ku Popradu. Popradčania vedzte, ak USA napadnú Rusko, tak základňa NATO bude cieľom prvého vojenského útoku zo strany Ruska. Odporúčam Popradčanom, aby sa vysťahovali do bezpečnej vzdialenosti, kým sa ešte dá.


Iste mi odpustíte, že Kiska mi nie je prezident a nemôžem ho osloviť ani pán, lebo Slovan pána nemá, Slovania sú si rovní, Samo Chalúpka, Jonáš Záborský, tí ešte poznali pravdivé dejiny Slovenska.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 65% ( 7 people voted )
+
2014-12-09 20:21:12 8d00088c
hehehééé ! Áno, bude to majdan, presne takýto !

Rudolf Vasky # HyjiMifa60
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-12-10 06:29:22 4e62f2a6
pre DEFINITIVA
Spomenúc Sama Chalupku a Jonáša Záborského, myslíš, že väčšina vie o kom píšeš?
Po poslednej "cieľavedomej modernizácii" výuky literatúry sa do učebných osnov nedostal P.O.Hviezdoslav, tak som na pochybách. (Bolo zrejme treba uvolniť miesto pre " literárnych svetoobčanov"!).
Už aj národní buditelia sa "obracajú v hroboch"!
Preto, aj keď "diamant v hrude nezhnije", cieľavedome upadne do zabudnutia!LogON # MowoGyse02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-10 09:47:25 b2288add
pre LogOn.

Zas dalsi co necital protokoly.

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-10 10:02:33 b2298651
pre harry
Na to sa hodí česká fráza:
"My víme, že vy víte, že my víme!"
A este pridám výňatok z mojich protokolov:
"V kasíne vsádzaj zásadne na obidve farby, lebo nie je dôležitá okamžitá výhra, ale to, ako blízko sa pri stole prepracuješ k banku a krupiérovi!"

LogON # MowoGyse02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-10 10:20:02 b2288add
Je zaujímavé mať na "zreteli" myšlienkové pochody ..Rudolfa Vaského 60...zrejme aj v orginály! Má vystupovanie ..."maďarského kondáša", určite nie je nevzdelaný , logicky sa dokáže orientovať , nie je zaťažený traumou, vie "teatralizovať" čo ešte dodať ... má to určite "na háku" čo sa týka .. zabezpečenosti .. vo vzťahu k životnej...úúúúúrovni. Takže DYNAMIZOVAŤ čosi v jeho podaní je skôr EXIBÍCIA ako seriózny ..návrh..systému riešenia: Je to inde!Nachádza sa v polohe "asociála" ktorý rieši sociálne problémy!/Ale mám HO rád akosi/
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-10 13:05:25 58d4289b
Problém aj ..tohoto Vaského ...začne byť... že to nové nevie nikto ani len "odhadnúť" ! A systémový p rístup má svoje prednosti preto že : rozptyl možnosti --vo výsledku ---sa nemôže líšiť viac ako 7% od stavu predpokladaného! Ináč je to neodborné, neskúsenostné, nekvalifikované----"priblblé" !aaaa.. Nový stav je treba najsamprv --- ale no------ VEĎ TEORETICKA FRONTA aj v akadémií vied SK... má o tom PÁRU ...nie tu my Podtaranský--Spišský... / A snihu je už dosť ....da se i lyžovac...ta ked nepravda ---ja bul včera..../
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-10 13:25:06 58d4289b
Aby som bol konkrétny--tých sedem percent odchýľ--kových --vyššie napísaných.... je odvodených od --židovsko-judaistického --narábania so sviečkami.... a je to symbol ! Netreba sa mýliť--viacej --ako 7 % lebo sviečky zhasnú! Ale netreba sa báť ani na krížne cesty ísť stačí ...vraj biela krieda .alebo cesnak --ja ho mám furt... aj pri sebe ...!
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-10 18:19:43 58d4289b
Takže čo, Wenger ? Majdan, či nemajdan ? Korupcia a klientelizmus evidentne ťahajú krajinu dole, ale to snáď vieš. To, že na strane opozície sú opozerané a možno nedôveryhodné tváre je síce blbé, ale na Slovensku to vždy bolo tak, že najprv sa pozeralo/pozerá kto hovorí, a až potom (v lepšom prípade) čo hovorí. Ak by ti boli milší proputinovský opozičníci, uvedom si jednu vec, že takýto proti Ficovi nepôjdu, lebo však sú z jednej liahne.

Čo sa týka Kisku, zaujímavé, že poznám x ľudí, ktorí si pochvaľujú, že práve vďaka nemu sa vedeli zaradiť k technologicky vyspelejším občanom Slovenska. Evidujú, že síce to bolo za viac peňazí, ale akosi pokladajú za prirodzené, že zaplatili za celkom pohodovú službu. Podotýkam, že išlo o súdnych ľudí, ktorí si vedeli triezvo spočítať riziká, a nešlo o nejakých janičiarskych vlastizradcov. Jeden z nich bol dokonca členom SNS. Skrátka férový obchod, a basta. A pravdepodobne aj tento fakt spôsobil jeho volebné víťazstvo. Jeho voličov evidentne neštvalo, čo aj mňa prekvapilo, že tradične závistliví Slováci prekročili svoj tieň, a ustanovili pracháča.

K článku iba toľko, že je síce "stylistika, dynamika, myslienkova navaznost, zretelny odkaz, bez omacok a volovin" v poriadku, ale ale aj tak nemnóžka vyčnieva čertovo kopýtko. Potešujúce, že už aj na propagandistov začali klásť vyššie nároky, veď je evidentné, že keď tieň podozrenia ochrancu oligarchov padá aj na takého Vaského, čo potom taký sofistikovaný Wenger...FcKensie # HegaNojy80
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-12-10 19:57:22 59ad0cca
PS-VB Co máš furt s tim ohováraním "pravým prostorem"? Jinak účastní se tedy nebo neúčastní mejdanu zasíkaný pánko? PS.: Vemte si zpátky Andreje "Baziliška" Babiše - populista protofašista a bezcudný lhář až to není hezký...

inizm # GiboFana77
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-10 21:44:18 4e88ab77
Ani volby nic nevyřeší. Přijdou jiní a zase budou krást,“ dodal další z protestujících. http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/356
030-slovaci-zadali-odchod-fica-a-konec-rozkradani.
html

To bohdá nebude, aby stát nekrad...

inizm # GiboFana77
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-10 21:49:05 4e88ab77
Vykľul sa z multinicka cajzlovský šovinista a zároveň štátista (poprel samého seba), dúfam, že bude v trende pokračovať, a prehlási aj slovenskú reč na Morave za slovenskú a slovenských obyvateľov na Morave žijúcich dlhé stáročia a tisícročia za slovenské obyvateľstvo totožné so slovenským v iných končinách.
Nemeckí šovinisti boli v stave prehlasovať slovanské slová, slovanské mená, slovanské diela zo závisti za nemecké, ale popritom boli vo svojej veľkolepej jasnozrivosti odhodlaní predsa len odhaliť v ich samom strede nenemecké obyvateľstvo, odlišné od echtovných Nemcov, takzvané židovstvo. Tak málo im postačilo na vlastné zoslabenie, Slovania boli Nemcami, ale menšinové náboženstvo nemeckých bežných čašiek už vnímali ako zvláštny ľud. Koho nenávideli, toho ihneď odhalili ako cudzieho a škodcu zároveň, nehanebne kradnúť pre seba cudzie z minulosti a zrazu koľko podozrievavosti voči niektorým, líšiacim sa jedine nábožensky.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-11 04:31:39 5f6663aa
Korupcia? Vy voliči ste srdce korupcie, okolo vás sa líškajú etatisti, pre vás kradnú, vás chcú obletovať z nakradnutého, čo na tom, že si niekto naplní kešeňu. Prilepší si z nakradnutého, ulúpeného, prečo by mal plytvať na socky a ich radovánky a priania? On všetko organizuje, on kradne, socky sa iba vezú, iba volia a iba kričia, akú námahu podstúpili, vzhľadom na požiadavky na skromnosť politikov? Politik nech kradne, ale pre nich, ináč začnú vrieskať ako posadnutí a organizovať sa ako židoboľševický mor.
Modrá banda je vo vyhnanstve, ale vraj je nedôveryhodná bez ich vypočutia, lebo sa vraj stavia na kresby tváre a nie ľúbezné slová. Akože vážne?
Možné, že preputinovci a zaficovci patria do jednej linky, ale potom sa musí zákonite pridať dovetok, že voličstvo modrej čvargy v žlčovitej nenávisti je ochotné naslúchať klamstvám a radovať sa zabíjaniu. Je to zrejme tak, ficoidi majú aspoň jedno plus, o modrú čvargu by som ani bicykel neoprel.
technologicky vyspelejším občanom–naozaj to tak prebieha, že niekto podľahne mánii „vďačnosti“, takej smiešne osobničkárskej, jemu nestačí platbou akože zaďakovať, on musí aj niekam tomu „dobrodincovi“ vliezť. Chápem, oni bežnú vec, televízor berú ako svoj vzostup, príliš citlivo, až ľudsky, obyčajná banálnosť sa u nich pretransformovala do podoby životnej naliehavosti a teda závislosti na jej blízkosti. Ešte vďaka pekárovi nezdochli od hladu. Pekár musí byť dobromil.
Počuj fc, a ty patríš tiež medzi tých závistlivcov, alebo si sa „voľbou“ vykúpil? Nie je to naopak? Že vymýšľaš etatistické definície a ľudí uväzňuješ v nich a potom prehutuješ nad výsledkom a táraš o tieňoch. Myslím, že závistlivá modrá čvarga ostala závistlivou. Isteže, nadávať na korupciu nie je závisť, ani žiarlivosť na ruky, ktoré sa prehrabávajú výpalným. Materialista predloží výlučne materialistické zdôvodnenia „voľby“. O čom by tupogójovia „premýšľali“, nebyť peňazí.

Lidhja # JojaVime40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-11 05:02:10 5f6663aa
PS


Naštvať som ťa nechcel, iba jemne podpichnúť. No vidím, že som zle odhadol mieru tvojej ješitnosti. Ale nevadí, každý sme nejaký. No primárne mi aj tak išlo o to, pomocou citátu z tvojho textu zvýrazniť podstatu môjho názoru na autorov text, t.j. že je výsledkom trochu zúženého pohľadu. Netvrdím, že by fakty nejako nesedeli, ale iste vieš aj ty, že ony sa dajú interpretovať skoro ľubovoľne, a to v závislosti na zámeroch. Čo je aj základom propagandy (ale aj konšpirácií). Článok potom podsúva, že s týmito ľuďmi protestovať teda v žiadnom prípade... No ale keď opozícia zatiaľ nezrodila žiadnu nepoškvrnenú osobnosť, tak môj skromný názor, že lepší vrabec v hrsti, ako ...atď. A ten "pich" do teba ber aj ako taký signál, že veci netreba brať príliš čiernobielo.


Napriek všetkému však musím povedať, že ľudia s úplne jednoznačným názorom mi až tak nevadia, lebo konfrontáciu názorov považujem za užitočnú. Len nech pritom krv netečie, lebo ako povedal Werich, keď nejde o život, tak ide o h.vno

FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-11 14:40:05 59ad0cca
Lidhja[/colo
r]


už fakt nejaký ten čas sa darmo snažím dopátrať, či hovoríš o štáte, ako takom, alebo o postojoch nejakej komunity mimo spoločnosti. Keď to druhé, tak aj by som chápal tvoje pohŕdanie tým pechorením sa ľudí väznených a ovplyvňovaných systémom. Keď však to prvé, tak ber prosím na vedomie, že všetky prvky systému sa legitímne snažia byť v určitej rovnováhe, a asi aj preto to interaktívne mechrenie sa tzv. sociek. Ale keď by si mal na mysli tretiu možnosť, že štát, ale riadený vyššou mocou, tak asi aj tam ten aktívnejší ľudský faktor by asi mal svoje opodstatnenie. Veď asi nie nadarmo hovorí ľudová slovesnosť, že pomôž si človeče, aj Pánboh ti pomôže...


FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-11 14:40:54 59ad0cca

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
ť   štyri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Prečo štrajk učiteľov nemôže uspieť


Prečo štrajk učiteľov nemôže uspieť
Štrajk učiteľov pripravujú ľudia, ktorí sú žiaľ zaťažení nedostatkom, ktorý v súdobej spoločnosti (nielen na Slovensku) brzdí zmeny a znemožňuje racionálne riešenia. Odmietanie ...
Kdo nás chrání před zločinem?
Saúdská Arábie hrozí reportérce AP „skoncováním s kariérou“ kvůli článku o chemických zbraních
V OPUŠTĚNÉM RUSKÉM LESE SE NACHÁZÍ TESLOVA FUTURISTICKÁ VĚŽ

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0793 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage