Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Sociální inženýrství Evropy zkrachovalo


Sociální inženýrství Evropy zkrachovalo

Vymíráme. Není to problém. Je to realita. Je to fakt, se kterým se budeme muset smířit. Ty dosavadní štědré sociální systémy jsou totálně úchylné. V hospodářsky rozvinutých zemích počet lidí dlouhodobě stagnuje a navíc se zhoršuje poměr mezi mladými a starými tím jak se zlepšuje lékařská péče a prodlužuje se průměrný věk. Mladých lidí je málo. Vymíráme. Nebýt přistěhovalců tak počet obyvatel klesá.

Je to ale skutečně problém ? Podle mě by tato společnost v pohodě zvládla fungovat stejně jako dnes s polovinou lidí. Nicméně děti se rodit musí, jinak lidstvo vyhyne. Co s tím?

Zvyšování daní, zdražování potravin, oblečení, bydlení, zdravotní péče, ... není ideální podpora rodin s dětmi. Znám ze svého okolí několik rodin, které se z ekonomického hlediska rozhodli mít pouze jedno dítě. Dost smutný výsledek evropských vlád sociálního inženýrství. Jeden člověk v ekonomicky aktivním věku na dva důchody zároveň nenaspoří. Nemluvě o zdravotní péči. Zaděláváme si na velký problém.

Důležité ovšem není to, aby lidé měli lážo plážo fůru dětí, ale aby rodiny měly takové podmínky, aby si mohly naplánovat a přivést na svět do normálních podmínek více dětí. Uměle se toho ale dosáhnout nedá. Spíš je problém to, že nejvíce dětí mají obvykle ti, kteří společnosti příliš neprospějí (politicky korektně řečeno), což má i svůj genetický rozměr a na potomky se to přenáší.

000013d1_big

Jde o krizi morálních hodnot. Lidé si tu nutnost přežití druhu v posledních letech neuvědomují a na první místo rodiny dávají peníze, kariéru, vzdělání. To vše je samozřejmě důležité, ale ne na prvním místě. Ženě, která chce být slušná, věrná a starat se o rodinu, je dnes podsouváno: Staň se místo toho zlatokopkou, rozveď se, ober ho o peníze a vyhoď na ulici. Chlapa si ceň jen na tolik, kolik ti může poskytnout finančních prostředků. Dělej kariéru, kašli na rodinu, buď nevěrná, spi s každým, koho potkáš, s muži i ženami, jednotlivě i v grupáči, choď na potraty, žer prášky, atd. To jsou přece tvoje práva, je to moderní. Emancipované tehdy , feministické dnes. Pokud se tak budeš chovat, naroste ti sebevědomí, žijeme ve 21. století a ne v nějakém středověku.

U chlapů je to obdobné, jen s tím, že jsou chlapy víc zaměřeni na svoje JÁ, na vše okolo MĚ, ale důsledky pro rodinu a děti jsou tristní až fatální. Kdyby aspoň trochu fungoval tradiční model rodiny. Ech, škoda mluvit.

Vy opravdu věříte, že dnes se mají rodiče hůř, než se měli před třiceti nebo čtyřiceti lety? Nebo, že by se děti měly hůř? V době kdy se oblečení dědilo mezi dětmi, kdy i ovoce nebo zelenina bylo nedostatkové zboží, kdy i dovolená na vysočině byl luxus a na rodinu připadalo 0.3 auta?Dnes lidi akorát víc skuhrají. Dnes když dítě nemá nové značkové hadry, tak je to k "nepřežití". O nic víc nejde.

Co je lepší? Mít 15 milionů lidí, přičemž polovina jich nebude umět víc než číst a psát, nebo 8 milionů lidí, do kterých pořádně investuji vzdělání, kvalitní rodinné zázemí, kvalifikovaná pracovní místa atd. Následně pak budu mít sice polovinu, ale "použitelných" nefetujících vzdělaných lidí platících daně. K čemu jsou systému "dobří lidé", kteří vyžadují všemožné ohledy, do onoho systému se integrovat nechtějí a pouze drží nataženou ruku?

Lidé se dožívají průměrně vyššího věku a zdravotnictví je také jinde než před 50ti lety a náklady na stát blahobytu stoupají. Neřešením tohoto problému se schyluje ke kolapsu zdravotního a sociálního systému.

Čím lepší podmínky, tím nižší porodnost. A nejvíc se množí ti s nejhoršími podmínkami. Afghánci se například, válka neválka, za posledních 20 let zdvojnásobili. Muslimové se množí jako křečci a derou se nám do Evropy.Jenže my máme svoje vlastní nemakačenky, svoje vlastní nepřizpůsobivé, kteří mají plno dětí. Ale lze na těchto dětech stavět budoucnost? Existuje vůbec nějaký způsob, jak z této situace ven?Author: Karel Krchnak # DytiSexa42
Európa2014-11-285
-
 68%  ( 9 people voted )
+
článok je ok. lenže prečo v európe sa ľudia množia málo a v afrike, aj keď sú chudobní tak veľa?
prečo v číne už pribrzdili populačný rast a v indii nie? prečo v singapure je tiež malý? prečo po vojnových konfliktoch stúpa pôrodnosť?
ono to totiž ani nesúvisí tak s mierou bohatsva ako s mierou slobody. a európa pripomína stále viac a viac väzenie. samé sledovania kamerami, dochádzkové systémy, rozvrhy hodín, "poriadok" . resp. new world order- nový svetový poriadok.
áno, kedysi deti chodili bosé, dnes ich v školách sledujú kamery. myslíte si, že šikany je menej?
ono tá šikana práve vo väzniciach prosperuje. nezabráni jej sledovanie, ale to, že obeť má možnosť úniku. a to nie je.
a prečo sa ženy stávajú zlatokopky? lebo v "zlatokopkovskom" štýle života majú slobodu. vtedy porodia aj deti iluminátom. prečo by mali rodiť deti nejakému robošovi, popri tom chodiť niekde do závodu za pás.

aaa # RuxaQija4
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2014-11-30 08:01:46 b2297874
iluminátom tento stav vyhovuje. napr v indii a číne je nepomer mužov k ženám. lebo starý ilumináti vytvorili ilúziu pre ľud, že muž dokáže uživiť starnúcich rodičov, žena nie. teda aj tí rodičia nemali dieťa pre zachovanie svojho rodu, chceli len sluhu, ktorý sa o nich v starobe postará. a na to stačí muž, je v ťažkých manuálnych prácach výkonnejší. prebytok mužov po čase spôsobí vojnu. lebo aj oni zostarnú a nebude sa o nich mať kto starať. vo vojne zahynie zvačša viac mužov, a nepomer mužov a žien v prospech žien sa ľahko dorovná, lebo 1 muž môže spraviť dieťa aj 50 tim ženám do roka, ale 1 žena do roka 50 tim mužom dieťa neporodí. preto býva po vojnách nárast pôrodnosti.
vojna je z tohto pohľadu lepšia ako epidémia, lebo cielene v nej hynú viac muži a pri epidémii to tak zväčša nie je.
k môjmu predošlému príspevku:
aká je pôrodnosť vo väzniciach? v európskych väzniciach majú väzni zabezpečenú stravu, bývanie aj lekára na istej úrovni. pracovať nemusia, ale zväčša ich donútia (nie násilím, ale majú na to metódy). pôrodnosť býva len v ženských väzniciach, aj to malá a aj to sa nechá zväčša väzenkyňa pripustiť bachárom alebo kňazom pre isté výhody=zlatokopka.
ilumináti spravili z eú jeden veľký osvenčim. a továreň na peniaze a smrť musí mať stále prísun nových otrokov. biely európania už dochádzajú, tak sú plány na dovoz z afriky a ázie. samozrejme stravu a baraky nepridajú, a tak tých tmavých natlačia do jestvujúcich barakov spolu so zbytkami bielych. samozrejme vypukol rasový konflikt, ktorý hoci vyhrá ktorákoľvek strana, príčinu neodstráni.
hoci to tak nevyzerá, práve v avganistane a v afrike je sloboda. nemajú prebytky potravy v niektorých častiach a snáď najhoršie je , že nemajú takú lekársku starostlivosť. ale pokiaľ im slúži zdravie, tak sa majú veľmi dobre. taký avgánec alebo černoch má viac žien svoj majetok rodinu a stáda chráni kalašnikovom a žije slobodne. riziko, že ho zabije niekto iný je síce o trošku väčšie ako v európe (zas nemajú autonehody a pracovné úrazy), ale nie až natoľko aby neprosperovali. aj ich ženy tam prosperujú. keď sa však premnožia na istom území, expandujú do európy. tak ako v minulosti európania do ameriky.

aaa # RuxaQija4
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-11-30 08:40:42 b2297874
aaa ty si ale uzasny, odporucam ti precitat aj nieco ine ako konspiracne blafy...Skus napr. Tabu v socialnych vedach od Bakalara...
Rafael # BakiQuno09
-
 45%  ( 1 people voted )
+
2014-11-30 09:22:50 59ad0eb9
V takej Afrike majú obyvatelia vidieka veľa detí preto, aby mal kto pracovať na políčkach - dorábať úrodu a teda obživu. Lebo je tam vysoká úmrtnosť detí, a počíta sa s tím, že aspoň polovica prežije a bude sa vedieť postarať o rodičov, keď už títo nebudú vládať. Keďže domovi pre dôchodcov sú tam zriedkavé. Presne ako u nás za I. republiky. Veď aj moja matka je z 8 detí. Vtedy to bolo celkom bežné.
Nešťastím ľudstva je to, že musí také obrovské sumy investovať do zbrojenia. Napr. Rusko plánuje na modernizáciu svojho arzenálu do roku 2020 investovať 552 miliárd rublov.
Ak by sa takéto prostriedky mohli venovať na užitočnejšie veci - zdravotníctvo, školstvo, vedu, . . .


Kocur v cizmach # LovoXexu33
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-11-30 09:59:38 42f951ce

V z n i k eugeni ckého světového státu
1. Možný vývoj v USA
Spojené státy budou dále oslabovány dysgenickým efektem
(Lynn, 2001, s. 309):
• inteligentnější ženy mají málo dětí, nezdá se, že se tento trend
sám od sebe změní,
• nejplodnějším segmentem populace jsou Hispánci (92 IQ)
a Afroameričané (85 IQ).
Možný vývoj je takový, že se koalice nebílých Američanů, s vý-
jimk ou Asiatů, vedená Hispánci spojí s hispánskou Latinskou
Amerikou na úkor spojenectví s Evropou. Společnost bude oslabována
vzrůstajícím sociálním napětím, jehož hnací silou bude to, že
se různá etnika budou lišit v úrovni inteligence, vzdělání a příjmů.
Židé a Asiaté na tom budou nejlépe. Hispánci a Afroameričané budou
lobbovat za afirmativní akce. Etnické napětí a vysoká kriminalita
Hispánců a Afroameričanů povede k vytvoření ghett, satelitních
měst apod.
Výsledkem bude, že se USA rozpadnou do rasově (a kulturné)
oddělených samostatných států (podobně jako SSSR nebo Jugoslá-
vie), čímž ztratí pozici supervelmoci.
2. Možný vývoj v Evropě
Evropa bude oslabována dysgenickou fertilitou a imigrací.
Hlavní proud imigrantů přichází z Turecka, severní Afriky a Blízkého
východu. Mnoho z těchto imigrantů jsou muslimové, kteří
jsou loajální k islámu, s čímž se pojí neochota asimilovat. Další velkou
skupinu tvoří Afričané ze subsaharské Afriky, kteří se do Evropy
dostali z bývalých kolonií nebo jako utečenci z občanských
válek v Africe. Je možné, že dysgenický trend bude v Evropě pomalejší
než v USA, a že se Evropa posílí tím, že se z ní stane federativní
stát.
3. Možný vývoj ve východní Asii
V budoucnu budou hrát země východní Asie (především Čína)
stále větší roli ve světové politice, a to z těchto důvodů:
EUGENIKA 303
• vyšší průměrné IQ populace (106 ve srovnání s euroamerickým
průměrem, který je 100),
• vlády v těchto zemích mají k eugenice pozitivní vztah a zároveň
mají prostředky, jak ji prosadit,
• etnická homogenita zajistí, že se nepřítel přenese vně hranic
Státu.
Lynn (2001, s. 320) končí analýzu tím, že v boji o světovou moc
bude Evropa oslabena snahou dosáhnout konsenzu mezi federativními
státy a využití klasické a nové eugeniky dá Číně rozhodující
výhodu.
rafael veď práve tu to píše

aaa # RuxaQija4
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-11-30 12:01:48 b2297874

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   šesť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0287 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles