Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Stop bločkovej lotérii


Stop bločkovej lotérii

 

Štát zaplatí milióny EUR za nový software na losovanie bločkov z registračných pokladní - z ľudí si ide robiť srandu. Sme proti zavedeniu nezmyselného zámeru zaviesť Bločkovú lotériu! Sharujte, lajkujte a nepripustite, aby hŕstka úradníkov zaviedla niečo, za čo nepreberá žiadnu zodpovednosť v budúcnosti. Kto preplatí náklady, ak sa ukáže že tento systém sa v 21. storočí neoplatil? Šanca výhry je mizivá, náklady presiahnut príjem z tohto systému - zarobí len softwarová lobby - nie OBČAN. Štát miesto toho, aby znížil DPH na úroveň západných krajín z Vás robí svojich otrokov a policajtov. Vo Francúzsku je DPH na potraviny 5,5%, vo Švajčiarku 8% - prečo Slováci v každej potravine nechávajú štátu až 20%? Ak sa zníži daň, ani obchodník, ani kupujúci už nebudú mať motivácu špekulovať. Znížte daň miesto smiešnych pokusov spustiť lotériu a povzbudzovať hazardné sklony u detí a dospelých! Príjem má byť postavený na práci a nie na princípe NÁHODY! Investigatívna novinárska sieť GINN už dlhší čas monitoruje ľudí z prostredia lotérie bločkov z registračných pokladní. Bločkovú lotériu riadia Ing. František Imrecze (prezident finančnej správy, ktorý sa pýši zlatým telefonickým číslom) a Ing. Daniel Čech (generálny riaditeľ sekcie daní a ciel, 34 ročný plukovník s prepožičaným titulom) - využívať sa pravdepodobne majú systémy SAP. Imrecze bol generálnym riaditeľom SAP a mal príjem vyšší ako 20tis. EUR/mesačne a jeho úlohou bolo v minulosti predať čo najviac software pre štát. Zo SAP odišiel dobrovoľne a zarába ako prezident FS iba 4tis. EUR/mesačne. Či a aký objem provízii mu plynie z titulu toho, že za štát koordinuje aký software sa bude nakoupovať nie je známe :-) Teraz pripravil bločkovú lotériu - ľudia spamätajte SA!!!!! Nedopustite, aby sa bločková lotéria vôbec začala! Vyhláste vojnu lotérii - psychologicky je to nepriama podpora aj k riskatnému hazardu!Author: Kentere Hager Fon Dustra Fow # PytoPico41
Politika2013-09-1820
-
 73% ( 20 people voted )
+
Vobec to nie je novy softer, to sa uz zaviedlo a vyskusalo v niektorych statoch juhovychodnej Azie. A je za tym skor LochNESS a nie SAP.
ISP # GajaCure35
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-19 08:19:19 d405d2ca
Prvý kúsok: potraviny vo vedľajšej dedine. Predavač mal falošnú pokladňu. Pri registrácii nešlo registrovať DKP - na otázku k problému registrácie došla kontrola a klofla ho. . Okrádal celú dedinu :-(
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 40% ( 15 people voted )
+
2013-09-19 08:58:16 57c596fc
Dr. Hujer - stavím sa, že ten majiteľ potravín má vilu v Bratislave, však? Myslím si, že v tejto krajine sú oveľa väčší zlodeji ako majitelia dedinských potravín alebo živnostníci, ktorí musia často krát podvádzať, aby mali vôbec na náklady.
Peter Kovac # LesuDaji34
-
 72% ( 8 people voted )
+
2013-09-19 09:16:30 6de60efd
Dr.Hujer. Ako ako okradal celú dedinu ? vysvetli mi to okradanie ,ako napr. okradol teba .. Palatť výpalne mafianovi je tiež zločin.. dajte DPH za potraviny na 3% a nikto nebude špekulovať s kasami.. Kažimír vyrába bonzákov štbakov ,udavačov.. .. sme tam kde sme boli pred 25 rokmi..
sines # NowyXali46
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-09-19 09:22:31 4e63cd88
Treba požadovať socializmus a nebude treba vymýšľať hazardné hry pre občanov. To je efektívne riešenie. Takéto hlúpe kapitalistické záplaty sú amorálne a degenerujúce človeka.
MrProper # JewuQowo48
-
 56% ( 6 people voted )
+
2013-09-19 09:58:12 5be9f933
Sines v 100€ nákupe dávam plus mínus 19€ na chod štátu a on si to nechal... je to krádež. Peter byt má nad potravinami v dedine.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-19 10:11:41 57c596fc
loading...
sines
lebo si zarátal dph len pre seba a nedal zľavu tj. 1/2 dph aj zákazníkovi. a on neokradol štát a v tomto prípade ani štát jeho. keď bol chrapúň, tak mu treba. keby bol slušný, dá zľavu 20%, povie že bez bločka a nenechá ťa hlúpo hazardovať. 20% istoty je viac ako výhra, v ktorej už sú výhercovia známi, z kruhov príbuzných autorov lotérie.

Peter # RoduByba06
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-19 10:17:58 c350a66f
Na Slovensku je jediný problém, z čoho pochádza to všetko svinstvo, ktoré s daňami a zamestnanosťou u nás úzko súvisí: A to, že kvôli hŕstke nenažrancov "podnikateľov" STAREJ GENERÁCIE, ktorá od 89-ho sústavne okrádala či stále okráda, zotročuje ľudí a podpláca politikov, sa na Slovensku žiaľ vytvoril NESPRÁVNY názor že VŠETCI podnikatelia sú takí istí.
Pravda však je, že väčšina POCTIVÝCH podnikateľov, živnostníkov sa sami a na vlastné náklady, bez dovolenky, či maródky pretĺkajú z mesiaca na mesiac, pretože sú poctiví a poslušne odvádzajú dane a odvody tak ako im to štát nariadil. Ten im berie toľko, že na živobytie im neostane ani polovica z toho čo zarobia! Zvlášť posledných pár krízových rokov, kedy kúpna sila výrazne poklesla. Tu sa dostávame k nášmu problému.
Teraz sú tu celkom dve varianty:
1. Zatvoriť prevádzku, zrušiť živnosť a ísť na úrad práce pretože zamestnať sa na väčšine územia Slovenska je takmer nemožné;
2. Zatajiť časť príjmu aby neodvádzali štátu toľko.
Štát a hlavne socialisti ako Ficov SMER je výrazne proti podnikateľský, pretože šikovne VYUŽÍVA práve nesprávny názor ľudí, že všetci podnikatelia sú boháči a žijú si nad pomery, kvôli "podnikateľom" STAREJ GENERÁCIE ako som to už spomínal na začiatku. Preto vláda pod touto zámienkou akejsi "OCHRANY" občanov pred tými "zlými" podnikateľmi nenápadne rozkráda naše spoločné peniaze zo štátnej pokladnice. Vymýšľa si rôzne "potrebné kroky" aby sa zabránilo daňovým únikom a podvodom.
Málokto si ale uvedomí, že daňové úniky sa robia práve kvôli NEÚMERNE VYSOKEJ DAŇOVEJ, ODVODOVEJ A BYROKRATICKEJ ZÁŤAŽI. Pokiaľ sa ale voliči nechajú ďalej masírovať tým čo sa tu v súčasnosti deje, tak zmenu k lepšiemu žiaľ veľmi nevidím. Zníženie finančnej a byro-záťaže spôsobí, že podnikatelia by prestali skresľovať svoje hospodárske výsledky, pretože by im to už nestálo za tu námahu či riziko z odhalenia a umožnilo im to fungovať ďalej, či dokonca zamestnať človeka, aby si aj on sám mohol oddýchnuť na dovolenke, či ísť na maródku keď ochorie. Tak zaplatí každí podnikateľ po menej, čo v konečnom dôsledku bude viac ako keď dnes nezaplatí každí povedzme že tretí nič.
Nie som ani ľavičiar, ani pravičiar ani modrý, či červený či neviem aký... jednoducho viem, že už od 89ho pretieklo veľa vody, korupcia je v najvyššej politike a bojím sa povedať že je UŽ JE NESKORO. Ale buďme optimisti, nádej na zmenu je vždy. Stačí ak občania otvoria oči a povedia si, že štátny aparát je tu pre nás, nie my pre neho. My platíme z našich astronomicky vysokých daní, ich tendre, platy, limuzíny a drahé byty a oni nás zoderú aj z kože ak za tým vidia ďalší zisk. Problém nieje u podnikateľov, problém je v neschopnej a skorumpovanej politike.

autor: Som podnikateľ, podnikám 8 rokov a sám vidím že je to z roka na rok ťažšie, čo zákon, to komplikácia, či ďalšie zvýšenie nákladov. Pracujem v oblasti, kde sa osobne stretávam s podnikateľmi a počujem ich názory. Je nezmysel si myslieť že si všetci podnikatelia žijú nad pomery. Pokiaľ sa aj niekomu lepšie darí a zamestnáva ľudí, tak je za tým kus tvrdej práce na úkor rodiny, či zdravia. Samozrejme sú aj takí čo žijú na úkor svojich zamestnancov a okradli by aj vlastnú matku. To nie sú podnikatelia, sú to psychicky chorí ľudia s narušenou osobnosťou, ktorí patria na dve miesta, do väzenia a na psychiatriu. Moderný podnikateľ zveľaďuje svoju firmu a spolu s kolegami-zamestnancami ako tím pracuje na spoločnom úspechu spoločnosti. Ale to "podnikatelia" STAREJ GENERÁCIE nikdy nepochopia.

Ghz # FukiJavy69
-
 77% ( 12 people voted )
+
2013-09-19 10:54:06 58d429bf
je jasne ze u nas to nebude mat velky efekt. vetsina obchodov ma registracnu pokladnu, vymaknu len "trhovakov" a to je zanedbatelne. Preto treba teraz podavat vela blockov a skusit stastie lebo je jasne ze za pol roka alebo rok to skonci fiaskom. tak sa aspon nabalte.

Nema zmysel si mysliet ze to niekomu daju k nahrade. alebo ze niekto prevezme za to zodpovednost. Ked niekdo chce nech vezme spravodlivost do vlastnych ruk a skusi stastie.

tartus # RecaViby74
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-19 10:54:29 d5a0b8fb
no ak to naozaj pomôže odhaľovaniu daňových podvodov ako včera bolo avizované, tak lotériu výnimočne schvaľujem. Vraj klen za 1 deň bolo nahlásených niekoľko desiatok podozrivých bločkov a finančná polícia začína monitorovať podvody väčšieho rozsahu. Takže za mňa ÁNO lotérii, hoci wsom bol pôvodne proti. Čo je pár miliónov ak ide o miliardy z daňových únikov?

smartang # BohuPyki56
-
 50% ( 4 people voted )
+
2013-09-19 11:08:11 d90c3016
bločková lotéria sa mi nepozdáva kvôli tomu, že chytá iba malé ryby a teda takmer nič nerieši. Aj keď je pravda, že predavač potravín, ktorého spomína Dr.Hujer okráda štát (a teda vlatne všetkých), treba si povedať, že pri obrate na bežnej dedine je to kvapka v mori. Čo tento človek naškrečkuje za mesiac, to otočí na vrátení DPH povedzme predajca ojazdených áut možno za hodinu. A tam myslím bločky nezaberú.
Krovak # KuraLogo13
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-19 11:18:53 c3928a4c
Dr Hujer Také potraviny na dedine je niečo, z čoho sa dá sotva slušne vyžiť.
A teraz keď ten chudák bude musieť tie potraviny zrušiť , tak sa poteší celá dedina?
Naozaj si to myslíš?
TU nie je problém nejakého chudáka ktorý sa snaží uživiť svoju rodinu a tak predáva mimo kasu.
Problémom sú firmy ktorá sa obohacujú na DPH. Tam unikajú štátu milióny.obcan # NohePacu00
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-09-19 12:17:44 5c341987
Neviem či sa poteší celá dedina, treba sa opýtať dediny. Občan nemyslím. To že kradnú veľké firmy neznamená, že môže okrádať obchodník v potravinách všetkých susedov.A neznamená to, že proti tomu nemá štát bojovať.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-09-19 12:22:19 57c596fc
Kórejci, ktorí na Slovensku otvárajú gulagy majú rôzne daňové výhody i keď zamestnancom dávajú minimálnu mzdu za prácu.
MrProper # JewuQowo48
-
 59% ( 7 people voted )
+
2013-09-19 12:24:14 c11ce431
Ale, ale. Predstav si príklad. Na dedine sú dve, či tri malé potraviny, každé majú iného majiteľa. Dve ukončia činnosť, pretože im to proste nevychádza - platia poctivo dane, zamestnanca a ďalšie odvody. Proste to nevedia utiahnuť, nedajboža ešte majú napožičiavané. A tretie potraviny veselo fungujú ďalej, majiteľ má nové auto, usmiaty a všetkým plače, ako sa má zle. A potom sa príde nato, že ten "podnikateľ" neplatí dane a vydáva falošné bločky. A teraz mi povedzte, ako ktomu prídu tý dvaja, čo s tým sekli... Je to voči ostatným proste sviňarina, keď jeden platý a druhý nie.

Elcoder # NoboNowa28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-19 19:14:36 4e8d6848
elcoder
no a čo?! ty ešte veríš na rozprávky, že dobro zvíťazí nad zlom?
no asi príde princ bajaja zo smeru, urobí bločkovú lotériu a potrestá tých zlých daňami a pokutami až kým nepomreli. tých dobrých tiež :))) a odmenu autíčko zhrábne pani bajajová.


aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-19 19:52:53 b2295b1a
chyba je to ze stat zase chyta len male ryby.chudakov, ktory sa chcu udrzat pri klesajucej kupyschopnosti. ale ja pametam ze pan fico pred volbami sluboval ze znizi dan na zakladne potraviny.namiesto toho poslal do afganistanu dalsiu jednotku kuklacov rocne 32 milion euro.+150 milon e na tych co tam uz su. na to penazi je dost.aj na vysluhovych dochodcov su penize....ale chudoba sa bude navzajom sikanovat napriklad blockami.ak vlada chce kontrolovat pokladne na to ma predsa ludi. blockovvou loteriou vlada zdvihne ceny potravin a tovaru.lenze chudoba to nepochopi .oni vidia len par drobnych na vyhre. aj vyhra bude urcite.pridana niekomu z okolia vedenia statu alebo losovacej firmy. mozno daju zo zaciatku na ukazku vyhrat aj nejakemu chudakovi.potom pojdu uz len pribuzni a rodinny prislusnici.

bzuco # VesiKana75
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-09-19 20:32:51 4e621f67
Nie zly napad ako nazberat par susnov do statnej pokladne.

Ja mam iny navrh,urobte ma na dva mesiace sefom danovakov a financnej policie,a uvidite kolko typkov oproti ktorym je pan podnikatel VAREHA ubohy
zobrak a amater.Len sa bojim,ze by nam nemal zrazu kto vladnut.Vrana vrane oci nevykole.

Keby ludia vedeli,ake sa na vratkach Dph premelu miliardy eury rocne,tak by inak ziapali.

A tak treba blockovu loteriu,a nestarat sa o ludi co maju 150 srociek.Tak to ma byt,a tak je to spravne.A plebs sa zabavi,aj mozno vyhra kiu ci kieho boha.

Ach jaj.

harry # PahoLenu00
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-19 20:40:43 5b7f46a2
crn, crn.
dobrý deň! pani, my sme z daňového úradu. viete že ste vyhrala v bločkovej lotérii? veď ste posielala bloček , nie?
áno....
my sme vám priniesli tú výhru, ale máme len 500 euro, máte rozmeniť.........

Peter # RoduByba06
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-20 13:24:42 c350a66f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sedem   osem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Tvrdé slová proroka


Tvrdé slová proroka
Nekompromisne a tvrdo zaznieva krátke, ale úderné posolstvo starozákonného proroka súčasnému človeku. Jeho slová búšia ako údery do dnešnej plytkosti, prázdnoty, povrchnosti, ľ...
Britské rodině hrozí vězením nebo vystěhováním za to, že mají vlastní farmu
Aktualizace k zadrženým aktivistům Greenpeace
Demokracie, dobro z definice

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0418 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles