Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Tajnáši


Tajnáši

 

Tajnáši.

Posledný škandál v vojenských tajných službách sa dal čakať. Bola to len otázka času .

Tajné služby napr. SISka boli bez kontroly.  Spravili si z nej súkromnú agentúru na kupčenie s informáciami. Bohvie ako to tam je teraz.  Roky tam chodili poslanci a bezmocne akože kontrolovali. Prídu na kontrolu a  predložia  im na papieri  napríklad štruktúru tajnej služby a pár bezvýznamných údajov. A skončili.

Roky počúvame kecy o tom, ako sa by sa to malo zmeniť – systém kontroly. Robia si z nás psinu. Nakoniec špicľuje sa po celom svete, teraz to už je dokázané. A kto . Špicľujú sa obyčajní občania, potencionálny nepriatelia štátu. Orwell  to vedel , že to tak raz bude. Všetko bude prešpicľované.

Politici na to aby voj. spravod. služby rozoštvali , robili rošády na najvyšších postoch spravodajských služieb. Rozdeľuj a panuj. Pekne ich na njvyšších postoch povymieňali. Čistky. Stal som sa šéfom v nepriateľskom tábore- však ja im ukážem. Ako v americkom filme- kto z koho,miesto spolupráce boj. Ako malí chlapci, ja mám väčšieho.

Tí čo sú v opozícií dúfajú , že keď budú pri moci, budú spravodajské služby zase zneužívať vo svoj prospech. Kašlime na to, potom my budeme na koni. Teraz to pokušenie / dajme na Slovensku niekomu šancu a dve možnosti:  normálka , férovka a slovenská klasika a hádajme ako to dopadne /  , neobmedzená moc, údaje zo sledovania, odposluchy. Rozpočty bez kontroly. Tunel. Milióny euráčov. Mikulec upozorňoval na zvláštne nakladanie s majetkom.  Kedy to bolo? Už dávno to malo byť v najvyššej tichosti vyšetrené.

Minister hovorí o slohovej práci. Vlastne sa nič nestalo. Vyšetrí  sa to. Nó , asi tak ako GORILA 1.

Pekne nám povedia , že vyšetrovací spis má už 231896 strán a pracuje sa na tom. Uznáte, že je to veľa. To nejde tak rýchlo.

Ale do slohovej práce nepatrí, že niekto získa za pár šupov byt a nie hocijaký.  A niekto to podpísal. Je tam meno.  To sú fakty. Mikulec a Svrčeková. Údajne mali vzťah.  Svrčeková tam už nepracuje. Je otázka  či sa poznali už pred tým ako tam nastúpila. Asi mala iné prednosti , okrem toho že bola hviezda v TV šou.

Teraz si sťažuje, že ju šikanovali a ťahali z nej o šéfovi spravodajskej služby informácie na zdiskreditovanie. Amatérizmus. Vojna agentov.

 

Najlepšia vojenská spravodajská služba z čias studenej vojny, ruská GRU mala zásadu , že všetci jej  agenti nesmeli mať styk so ženami. Keď to niekto porušil a jedno kto to bol a akú mal hodnosť, na druhý deň skončil. Za to operovali hlavne v zahraničí, mali dokonalý výcvik, dokonalú konšpiráciu, všetko vymakané. Dokázali previezť do Ruska celý najnovší tankový motor aj protilietadlovú strelu. Nikto vo svete, ani v Rusku nevedel , že nejaká GRU jestvuje. Ženy  sú pre agenta najväčšie ohrozenie, len 007 to zvládal.. Ženy ako agentky sú najlepšie.

Bola to jednoduchá zásada. Nakoniec, po 89 sa zverejnilo , že disidenti mali často za manželky agentky , ktoré na nich písali roky hlásenia. To je akože normálne , že v spravodajskej službe je šéf, ktorý má milenku svoju podriadenú ? Noó, na Slovensku asi áno. Nakoniec si z toho spravia rodinný podnik. Alebo to niekto sprivatizuje . Celý svet sa nám smeje. Našťastie pre nás,  mediálne je zaujímavejšia v tomto smere ČR, kde zadržali dvoch generálov z vojenského spravodajstva.Tiež v tom bola žena.

 Nedávno sa zistilo, že šéf CIA má milenku a na druhý deň skončil.

U nás v pohodičke. V tomto štáte je amatérov priveľa a je mu to na škodu. Toto nie je text proti Mikulcovi. Nakoniec  to môže byt úplne ináč.  Je proti hlúpemu systému nekompetentnosti, rodinkárstva, amatérizmu, korupcii a nominancii.  Robil som kedysi na pracovisku, kde najhoršia nadávka bola : Ty amatér. Oprávnene.

Manipulácia cez média

Mikulcovi prehliadali auto. Našli ,že vraj tašku s dokumentmi. Zdiaľky bolo vidieť logo tajnej služby. Robia z divákov idiotov ? To mu teraz polícia bude podhadzovať falošné dokumenty?

Nedávno prichytili policajtov, čo vodičom podhadzovali  pri kontrole vrecúška s falošnou drogou.

Potom cez sprostredkovateľa vybavovali odpustenie postihu za 3000 EU. To máme policajtom zastavovať? Často majú rôzny grázli falošné policajné uniformy. Čo keby sme sa dohodli a týždeň im nezastavovali? Máme na to dôvod. Potom by sa zobudili a vysvetľovali nevysvetliteľné. Mikulca chcú zdiskreditovať. Bude sa tu rozprávať o dekonšpirácií, úniku tajných informácií, ale nie o tuneli v VSS.

Špeciálna prokuratúra.

Nevyšetruje tunelovanie. Tak ako sa nevyšetruje GORILA a hlas podobný hlasu.

Polícia , súdy, GP, prokuratúra, štátostrana.... To sme tu už mali , že všetko to bola jedna zliatina.

Je to škandál a paškvil. Karikatúra štátnych inštitúcii. Chce to reštart. Tak to vyzerá keď politici vyberajú GP.  Mali by ho voliť občania? Nemožné?

Novinári by o kandidátoch vyňúrali všetko. Boli by debaty v tlači, v telke a občania by si vyberali.

Keď by spravil kopanec, tak by ho zase občania  odvolali.     & nbsp;

Kauzy

Každý týždeň ,deň, je nejaká kauza, škandál. Že dnes nebola ? Poznačte si tento deň do kalendára a v budúcnosti zistíte , že bola, lenže vtedy ste o nej ešte nevedeli.  Tu nič nie je normálne. Naša republika degeneruje.  Že sme si zvykli ? Tak si odvykajme. Dosť bolo folklóru.

Ľudia sa v tomto štáte zúrivo prekárajú , či bolo kedysi lepšie a či je teraz. Aká by mala byť politika.

Sú to nezmysly. Problém je v kultúre národa. Tak začnime na sebe pracovať. Nie na tých druhých.

To je to najľahšie.

 

GordonAuthor: gordon # TeluLofu97
Slovensko2013-06-253
-
 74%  ( 13 people voted )
+
ved je to ako v CZ.premier si vybral zlych radcov. bohuzial nema kontrolu nad tajnymi sluzbami. mozno ficova skretarka tiez riadi tajne sluzby.

kozy # XyqiFyhu66
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2013-06-25 08:21:24 4e621428
Dobre napisane
Veru tak stat tvoria jeho ludia a pokial oni nic nespravia nikdy sa nic nezmeni. Vzdy tento narod vybabral len sam so sebou. Toto je uz len parodia na stat. Nic nam tu nepatri, sme otroci pre zahranicne spolocnosti. Vlada pacha genocidu na celom narode a slovac popija v putikach pancovanu borovicku :)

Sam som zvedavi kde to vlastne moze zajst :))
MM # SidaSafa91
-
 64%  ( 4 people voted )
+
2013-06-25 09:21:15 d94b4912
poznal som jednu, tiež robila v tajných službách. erotický eskort. a dosť dlho sa jej to darilo tajiť. keď sa to prevalilo, bola z toho aféra. z toho vyplýva, že v tajných službách "pracujú" kurwy.
Pandemonium # CyhuQuxu65
-
 50%  ( 2 people voted )
+
2013-06-26 12:43:09 c350a66f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
dva   osem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Nesmyslné ukazatele rozdílu v příjmech


Nesmyslné ukazatele rozdílu v příjmech
Média nás dnes a denně zaplavují zavádějícími zprávami a statistikami. Co vůbec znamená ono oblíbené „Chudí se stávají chudšími a bohatí bohatšími“? Znamená to, že chudí ...
KDYŽ POČET TERMITŮ PŘEKROČÍ KRITICKOU HRANICI …
Tragický príbeh poklesu našej konkurencieschopnosti
Brexit a další kostky domina

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0287 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made