Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

To nevymyslíš, ak si normálny. Na toto musíš mať mentalitu komunistu!


To nevymyslíš, ak si normálny. Na toto musíš mať mentalitu komunistu!

Ficokomunistom nejde o prosperitu všetkých, ale len tých vybraných.

"Tak nám zabili Ferdinanda," začal by Švejk. No a Kažimír? Ten ide sadiť stromy korunou do zeme a koreňmi do vzduchu. Ako inak si vysvetliť "inovatívny" výstrelok ministerstva financiíurčený pre začínajúce firmy tzv. startupy?

Takže najskôr ministerstvo financií hodí všetky možné daňovo-odvodovo-regulačné polená pod nohy SZČO a podnikateľom. Neskôr zvýši a zavedie ešte ďalšie dodatočné dane pre podnikateľov. A teraz ich veličenstvo bude rozdávať daňové úľavy a kupóny z našich daní pre tých, ktorých ono uzná za "inovatívnych" (rozumej im lojálnych).

Na tejto inovatívnosti nie je nič nové. Opäť ide len o spôsob, ako si budovať "zombie podniky" zaviazané štátu. Teda lojálnych poddaných, ktorý radi podporia toho, kto im za ich "inovatívnosť" zavedie úľavy a dotácie.

Komunisti nechápu, čo je to inovatívnosť. V našich podmienkach by bola inovatívna napríklad myšlienka 10-percentnej dane z príjmu pre všetky typy podnikateľov či zamestnancov. No fuj! Za tým by isto bolo nejaké sprisahanie. A žiadna byrokracia. Ako ale potom kontrolovať ľud? Veď on by tak snáď aj sám dokázal prosperovať. Bez podpory vlády.

Nie, nie. Najskôr treba 45-tisíc fyzických osôb demotivovať podnikať a samozamestnávať sa či donútiť zmeniť právnu formu. Potom na nich zaviesť daňové licencie, rušiť odpočítateľné položky zo základu dane a zvýšiť celkové daňové zaťaženie. A keď už sú všetci dostatočne frustrovaní, príde záchrana. Dotácie pre "inovatívnych"!

Títo inovatívni podnikatelia samozrejme budú musieť vypĺnať miriady lajstier, zoznámiť sa so štátnou byrokraciou, podajú si pravice a obálky v nich s hromadou úradníkov. To aby vedeli, komu sú vďační za toto Kocúrkovo (a koho si pozvať do konšpiračného bytu), a nakoniec spokojne dotovaní s kupónmi zistia, že 90 percent času venujú byrokracii a nie rozvoju svojho inovatívneho nápadu.

No a posudzovanie ich inovatívnosti štátnym úradníkom, či úradníčkou, ktorá búši do klávesnice rýchlosťou uspaného hada a spomína na staré časy keď sa všetko robilo ešte v T602 ... Are you kidding?

Koľkí z vás používajú antivírové programy od spoločnosti ESET? Táto firma nepotrebovala štátne dotácie, aby sa dostala medzi najlepšie na svete vo svojom odbore. Tu vôbec nejde o dotácie či kupóny. Kto je dobrý, presadí sa. Ale ak mu to neumožňuje prostredie, v ktorom žije – tak, ako to naše – tak radšej odíde. Práve preto mnohí odchádzajú, lebo ficokomunistom nejde o prosperitu všetkých, ale len tých vybraných. Dotovaných, lojálnych. My všetci ostatní to platíme a doplácame na to.

Nuž ale JZD Slušovice to istia. Inovatívny podnik od chovania dobytka až po výrobu mikroprocesorov a počítačov. To chce riadnu "inovatívnosť". To chce repete počítačov TNS - "Ten Náš Systém"... Tomu ficokomunisti rozumejú.

Martin Mlýnek

Povolaním risk manažér, vzdelaním ekonóm, ekonomický expert Občianskej Konzervatívnej Strany (OKS).Author: Martin Mlynek # TinuQavu61
Slovensko2014-08-155
-
 53%  ( 20 people voted )
+
Na Brusel !

https://www.youtube.com/watch?v=x-b4nrFtlTE

filip # WyboCeci64
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2014-08-16 19:42:16 542f32d5
Mňa neláka prosperita všetkých a ani náhodou nie u židoboľševikov z OKS, pre všetkých je zaužívané komunistické heslo, rovnostárske, pre každého, neuznáva rozdielne danosti, charakter, vnímanie, aj konanie.
Komunistická mentalita článku, vraj 10 % pre všetkých, každému rovnako, NIE, ak etatizmus nie je možné povaliť, súhlasím s nerovnosťou, nahádzať etatistom dane, aké si vo vláde uzmyslia, jedných udupať, iných potešiť, možno potom začnú premýšľať.
Frustráti z OKS pri pohľade na nulovú obľúbenosť sa stále sťažujú, zavíjajú na Lunu, akoby ich musel niekto vypočuť. Podnikateľ je svojprávnym, alebo sa OKS uzurpovala na miesto ich tútorov? Ak sú podnikatelia neschopní, nech sa stratia z obehu, nech vlastné lajdáctvo nehádžu na vládu, to by sa vám hodilo vlastné zlyhania pripísať druhým, nie, to vy ste neschopní, vy neviete plávať v systéme, alebo sa z neho odpojiť. Aj v socializme je možné sa rozbehnúť, kto je pripravený, ten rastie, frustrát iba nadáva, pričom je zvláštne, že modrí boľševici túto vlastnosť pripisujú ficovoličom. Malí podnikatelíkovia, namiesto spájania sa do veľkých podnikov, aby sa stali významnými hráčmi aj voči Ficovi sa iba sťažujú, alebo dovoľujú frustrátom, aby hovorili ich menom.
OKS sa nedá veriť ani pozdrav, vy akože odmietate kontrolovať ľud? Preto sa ako pijavica držíte americkej komunistickej politiky, lebo prajete iným slobodnú voľbu vlastného života? Už sa menia priority, už nie sú v spore so zlou vládou dychtivou po výpalnom, už je to nádherná etatistická vláda a etatistické vojsko, ktoré je možné použiť k záchrane sveta. Ako by sa demokracia a sloboda v celom svete mohli rozšíriť bez podpory vlády, veď by ľudia mohli prosperovať aj sami, ale tá prosperita by rozkvitla bez dovolenia americkej komunistickej vlády a jej poskokov, preto je vláda v takýchto prípadoch nevyhnutne potrebná.

Lidhja # JojaVime40
-
 46%  ( 3 people voted )
+
2014-08-16 22:46:13 b228d0f4
V zasade ma pravdu, aj ked to pisal trtko z OKS. Problem je ten, ze ak by sa dostal do parlamentu, velmi rychlo by zabudol, co v tomto clanku napisal.
ironman # NytiDuju66
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-08-16 23:20:00 5b7f4ebf
Proti idiocii politikov máme všetci zbraň. Volebný lístok. To že väčšina nie je schopná pochopiť širšie konsekvencie a má paranoidný strach zo slobody je už iba vina nás všetkých...Vláda je jedine obrazom schopností národa, nič viac. Akú vládu si zaslúžime, takú máme. Šikovní prežijú. O to nemám strach. Problém je, že v tomto režime musia rozmýšľať ako prechcať zlodejský štát a nie nad tým ako by čo najefektívnejšie viedli podnik ktorý vytvára pridanú hodnotu a obohacuje tak všetkých.


General Guderian # TyroMury04
-
 57%  ( 4 people voted )
+
2014-08-17 08:38:38 55e4ddce
Noo mna to tiez nasralo ked som to cital kdesi. Ako keby sa tu nedalo bez firmy smer.s.r.o. normalne podnikať, buď peniaze berú alebo rozdávajú.

No toto # DyvuVeqi71
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-08-17 10:04:00 b2283841

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sed   šesť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Martin Bulák


Martin Bulák
“Ľudská iracionalita sa ukazuje v antiočkovacom hnutí, ktoré živia nielen obskúrne webové a facebookové stránky” – píše Tomáš Prokopčák v najnovšom komentári pod názvom “O...
Migranti potrebujú tábory v Afrike
Křesťanská zpěvačka Natalie Grant odešla z Grammy po ‘satanistickém’ vystoupení
Vládam sa začína Bitcoin páčiť

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.025 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne