Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Už zase svítí červená …


Už zase svítí červená …

Poslouchal jsem včera toho, koho mi bůhvíkteří spoluobčané na jižní Moravě vystrčili asi tak 20tis. hlasy – až na post šéfa vlády a nestačil se divit, že ho nikdo neplácl přes tu prolhanou "pusu"...

 

Prohlásil, že referendem o vstupu do EU jsme se zavázali přijmout Euroa teď bude už jen na parlamentu a vládě, najít vhodný čas k jeho přijetí ... a žádné referendum o přijetí Eura už není potřeba ! To bychom mohli taky vstupem do NATO rukovat do třetí světové..

 

 

Přesně tak se to stalo sociálnímu demokratovi, Frantovi Walšovi, když jeho také německy mluvící sousedi v Sudetech horovali pro Hitlera, neb byl v té době v sousední Německu hospodářský boom a hlavně – oni v 39 vůbec netušili, že půjdou za pár týdnů do první linie, chtěli se mít líp. On se pak až v 56 vrátil od Stalingradu. Dnes stejně hajlují na východě zbídačelé Ukrajiny Rusové, neb je v Rusku, kam mnozí jezdí pracovat, vyšší životní úroveň. A to je celý fígl o jejich "útlaku". Rusko (někdy se jmenovalo SSSR) vedeno firmou KGB je podle mne nedůvěryhodné – vpadlo vojensky do Polska spolu s Hitlerem, po válce odvezli tisíce našich občanů a ti zmizeli, vpadlo do Maďarska, Československa, Afghánistánu, povraždilo polské důstojníky v Katyni, kvůli němu se zavedlo stanné právo v Polsku, vezlo atomové rakety na Kubu, financovalo terorismus po celém světě. Kam ruská noha šlápla, skončila svoboda pohybu, zavírali se a popravovali lidé, klesla životní úroveň, zisky věnuje válečnému harašení.

 

Tak takhle ne – Bohůšu !! Nevzpomínám si, že bychom referendem při vstupu do EU přijali Euro, nebo že by občané státu souhlasem se vstupem dali vám, politikům, mandát k jeho přijetí. Co si tenhle technolog moci, narozený v parlamentu, namočený v několika kauzách, byt, OKD ...o nás myslí – že jsme opravdu jen stádo, nad kterým on bude práskat bičem ? Jak dlouho ? On prozradil, že socani vlastně žádné referendum občanů nechtějí, jen to, které mohou v parlamentu sami schválit !

 

 

Teď nastrčili do evrovoleb na čelo profesora, soudem uznaného ekoteroristu (obchvat Plzně – účelově zakoupený pozemek) a bolševickým smýšlením postiženého kariéristu (člen KSČ z prospěchu), tak doufám, že všichni jeho soudní voliči mu dají podobně, jako voliči ODS najevo, co si o socanech myslí. Snad si vzpomenou i na před volbami do parlamentu slibované změny zákona o církevních restitucích. Zatím jen vytvořili "komisi" na čele s neschopnou Gajdůškovou, k předstírání té změny. A přitom třeba jen jednoduchá novela, bránící kšeftování s ním – předkupní právo státu na restituovaný majetek – není vůbec diskutována !

 

Bohužel většina voličů zatím stále ještě slepě věří "tradičním" politickým stranám. Je to smutné a poněkud šokující, když uvážíme, jaké škody všechny tyto strany společně způsobily – viz státní dluh. Ten nezpůsobili občané, ale neschopné vlády. Bohužel, z mnoha voličů se staly ovce, které sice bečí nad masivními krádežemi a zneužíváním státního rozpočtu, ale když nastane volební den, volí většinou znova a znova ty samé grázly.

 

Skutečnou demokracii ale chtějí občané v celé Evropě, stranických politiků mají dost od Španělska po Bulharsko, milionové demonstrace mají podobný důvod, jen vůdci vždy zavedou snahy o změnu opětovně do autu a mediokracie informace potlačuje. Je jasné, že změna současného systému stranické oligarchie na demokracii občanů ale přijde.

 

Samozřejmě, že zejména na Tebe dnes myslím Karle, nikdy nezapomenu na posezení v kantýně RF v Mnichově. Tehdy jsme ještě vůbec netušili, že se něco bude měnit a už vůbec ne jak. Ani že – až tak... Jistě mne tehdy nenapadlo, že neoslavíš dnešní 70té narozeniny, ani 60té... Už je to 20 let, tu nejsi.... Děkuji, Karle, děkuji..... že jsem tě potkal...

 

Demokracie rozkvétá, byť s kosmetickou vadou... řekl bych – ale smradlavé to květy....

 

 

ZDROJ: E duard SeibertAuthor: Eduard Seibert # HuveVylo37
Európa2014-04-144
-
 35%  ( 7 people voted )
+
Tie drísty o Rusku si pánko mohol odpustiť. Len sa zhadzuje a ukazuje svoju idiociu.

Tykva Bukvatyr # JokuCyto18
-
 57%  ( 4 people voted )
+
2014-04-14 14:26:41 c331bc52
Bežný pepícky hulvát, akých komunisti porodili na tony. Vyškolili ich zlobou, odnaučili súcitu a pravde, ale žiaci sa proti súdruhom pozdvihli, vytrhli sa im zo spárov, nie že by odvrhli nimi naučené zručnosti nenávisti, tie zdokonalili aj priučením sa od expertov spoza mláky, ale ako to už u zurvalcov býva, často sa nenávidia navzájom a strieľajú do vlastných, a preto sa snažia presviedčať, že výkrikmi proti komunistom, prestanú byť videní sami ako komunisti každým svalom. Zaútočiť na myšlienky komunizmu, prejavy komunizmu je dôsledný odpor, na rozdiel od prízemného bľabotania o komunizme bez bližšieho priblíženia, že vlastne stačí povláčiť špinou meno komunistickej strany, a už hľa ako čistý občan. Ako by modroboľševickí voliči opustením rodnej ods prestali byť modrými.
Prečo si praješ referendum o eure, ak referendum o nate neprebehlo? Si si naplánoval vopred priaznivý výsledok, ale menševici ho zablokovali, lebo majú koryto isté na rozdiel od teba a nedopustia ho? Ty trpíš útlakom, pravda, ani voliť ti nedovolia, alebo sú to dajaké fígle z tvojej strany?
Rusko sa volalo ZSSR? Kedy súdruh, v ktorom čase, v americkej propagande áno? Aspoň je zrejmé, odkiaľ ťaháš „rozumy“. Potom aj ukrajina ako súčasť zssr je Rusko? Aj dodnes ruskom. Alebo ukrajina je už čačaná, pretože komunistické rozhnevané neznášanlivé zástupy v kyjevských uliciach sú rusofóbne? Čo ti aj postačí k radosti, ľavičiari, plánovači, ale rusofóbni, komunisti sú hneď prijateľní, len postačí ich vrodenú nenávisť posunúť želaným smerom, alebo aspoň si domyslieť ich presvedčenie.
Čo má byť, že nespôsobilé zelené mozgy zabili, ty zločinec, ak by išlo o Číňanov, tiež by si smoklil? Nenáviď druhých iba za seba, kvôli sebe, neber si ako svedka nikoho, ty nenávidíš, ty si posadnutý zlobou, ty nevieš odpúšťať (ak by si vôbec bol oprávneným ho vykonať, pretože teba sa nič, o čom si vypisoval netýka), ty si chorý, nielenže nemáš od nikoho oprávnenie brať ich za rukojemníkov tvojej zloby, ale dokonca ani nevieš ako obete cítili tých, ktorí ich zabili. Kde by ste vy nenávistné komunistické handry liezli, nebyť priživovania sa na druhých ľuďoch, na ich majetku, na ich lopote, na ich žití, aj umieraní. Najlepšie sa cítite v rozvášnenej spoločnosti rovnako postihnutých, alebo si aspoň vybájite čo najvyššie čísla podobne k vašej švihnutnosti sa prikláňajúcich.
Si myslíš, že niekoho dojmeš pripomínanými zelenými hlavami, koho zaujímajú okrem pisopatov? Bol by som zvedavý, čo by vypovedali, že nenávistné oplzlé postavy si ich neustále berú na jazyk. Tým im nepomôžete súdruhovia, ak sa ocitli v pekle, vypomôže iba modlitba, ale vás nikdy nezaujímali oni sami, ale iba natoľko ich koniec, že kvôli rozhodnutiu gruzínskych a židovských teroristov, ktorých prehlasujete za rusov, by ste chceli obviňovať na veky a dedične každého koho ste zaradili ako rusa.
Súdni voliči ODS? to je najlepšie, smejem sa ovciam, čo dlhé roky volili modrých vtákov, až kým, ani neviem prečo presadli na iného koňa, nedočkali sa sľúbeného.
Demokracia občanov, takú nie, starých boľševikov, čo prešli pod americkú handru treba zavrieť do gulagov za lživú propagandu, a nie, aby opätovne balamútili davy v mene „demokracie“ len preto, že sa im nepozdáva vláda, ale prečo vlastne, azda nie je rusofóbna?

Lidhja # JojaVime40
-
 45%  ( 1 people voted )
+
2014-04-15 03:22:44 b228c64f
Vnímate, čo napísal autor, je proti euru, možno proti eú, proti nato pochybujem. Nie je dôležité, či stroskotanci skáču proti eú, lebo ju obviňujú zo všetkých bied, ale ich motivácia. Nie je dostatočne proamerická, alebo málo ľavičiarska, mnohí sa z takýchto zjavov vytešujú, dokonca pripodobňujú k dajakému odboju. Na smiech, etatizmus je zlo, v ňom pramenia všetky náklonnosti dirigizmu a radenia a prikazovania a vyhrážania sa v mene všetkých a za ich peniaze.
Amerikoanálnici, nacisti pod rôznymi maskami, boľševici, boľševikonacisti čo sem tam a možno aj dôraznejšie vystupujú proti eú, veruže nie sú nijaká zmena k lepšiemu.

Lidhja # JojaVime40
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-04-15 04:01:19 b228c64f
Čo sa týka počtu obetí na životoch hladomormi, genocídami a potláčaním povstaní proti prinesenej slobode a demokracii tak v tom sa Rusko krajinám NATO nevyrovná ani keby šlo oproti. Pelotón Tour de Genocide jednoznačne vedie Británia a len taká kráľovná Victoria si zaslúži najvyššie miesto na stupni víťazov v súboji sa takými genocidálnymi pretekármi ako Džingischánom, omieľaní Hitler, Stalin, Mao, africkí a juhoamerickí závodníci keď treba prihliadnúť na fakty, keď aj týmto závodníkom Británia výrazne pomohla zakázaným dopingom dostať sa k moci a konať víťaznú gencídu. Okrem známych genocíd sú to gencídy Nemecka, Belgicka a Holandska v Afrike, Španielska a Francúzka po celom svete.
Len čisto hladomormi od roku 1770 do roku 1943 sa británi poštastilo poslať na onen svet cez 80 miliónov indov. Íri tiež dostali svoje. Potláčanie povstaní ako India Mutiny a kopec ďaľších...cákum prásk Indovia spočítali že kvôli britom prišlo v Indii o život 1.8 miliardy ľudí...kam sa hrabe úbohé Rusko. Ak by sme to vzali od prenasledovania pohanov kresťanstvom, cez katarov, husitov a krížiacke výpravy na severo-východ európy po operaciu Gladio tak len v Európe majú na víťaznom štíte pár stoviek miliónov obetí.

Británia jednoducho vzala Indom ich poľnohospodárske produkty a predala na medzinárodnom trhu. Odkedy bola britská koruna vyhnaná z Indie nebol ani jeden hladomor.

http://greatgameindia.files.wordpress.com/2013/01/
death-tol-breakdown-indian-holocaust-greatgameindi
a.png?w=952&h=1000

http://www.larouchepub.com/eiw/public/2013/eirv40n
24-20130614/40-42_4024.pdf

Gazda # NomeHama89
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-04-16 05:10:22 4079836a

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
d   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

PRÁVO NA ZANEDBANÝ… sex?!


PRÁVO NA ZANEDBANÝ… sex?!
Týmto problémom trpí značné množstvo ľudí. Mladí, v strednom veku i starí. Ľudia sú kvôli tomu mrzutí, nedarí sa im v práci, sú na svojich známych nevrlí. O tomto probléme sa ...
Dny profesí jsou sečteny: Přichází post-profesní společnost
Jeden za všechny? Radši hezky každý sám za sebe
Nejsou lidi – chybí střední třída

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0436 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles