Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA


V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA

Nejméně šest lidí zemřelo a dalších 39 utrpělo zranění při střelbě v islámském kulturním centru v kanadském Quebeku. Policie ve svém vyhlášení potvrdila, že jsou na místě mrtví a že také zadržela dva podezřelé. Svědci při střelbě však slyšeli, jak útočníci křičí Alláhu akbar!

Kanadský premiér Justin Trudeau označil čin za "teroristický útok na muslimy". "Odsuzujeme tento teroristický útok na muslimy v centru modliteb," uvedl Trudeau. Vyjádřil také soustrast pozůstalým: "Kanaďané dnes truchlí za ty, kdo byli zavražděni v tomto zbabělém útoku na mešitu v Quebeku. Myslím na oběti a jejich rodiny".

"Zdálo se mi, že hovoří s quebeckým přízvukem. Začali střílet a křičeli Alláhu Akbar. Kulky ty lidi zasáhly, když se modlili. Mou hlavu těsně minula kulka. Byly tam i děti. Jednomu byly dokonce jen tři roky," citují média svědkyni incidentu.

Tolik základní fakta z agenturních zpráv. K incidentu pár komentářů ze sociálních sítí: Policie se zatím vyhýbá tomu, zveřejnit identitu střelců v mešitě. Některé věci jsou však už jisté teď.

Pokud dojde k útoku na naše lidi, žádný premiér neřekne, že "došlo k útoku na křesťany, naše lidi, Němce"nebo jiné označení našich občanů. Pokud dojde k útoku na naše lidi, je to vždy útok ojedinělého fanatika, který nemá nic společného s ničím.

Pokud dojde k útoku na skupinu lidí vyznávajících islám, řekne politik, že je to útok na všechny chudáky muslimy, jak již kanadský premiér svým vystoupením naznačil.

Pokud se ukáže, že útočili nemuslimové, nebude to útok ojedinělých fanatiků nemajících nic společného s Kanadou. Bude to tzv. "rasový útok" naší zlé civilizace, a my všichni budeme za ně kolektivně zodpovědní.

Není co dodat, píše v reakci M. Konvička a pokračuje: Snad jenom detail, že k té střelbě došlo den poté, co Kanada slíbila přijmout všechny machomety, které z USA vykope prezident Trump. Kanaďani si holt zvolili sluníčkového multikulturalistu jejich věc.

Aktualizace: Podle Radio Canada útok mají mít na svědomí dva muži, oba studenti místní univerzity Laval.Mohamed Khadir a Alexandre Bissonnette, tak zní jména dvou zatčených podezřelých ze střelby. Prvním je původem Maročan, druhý je pak konvertita k islámu, Kanaďan. Zprávu přináší i Fox News.Author: COM # WunoLibi63
Amerika2017-01-317
-
 58%  ( 2 people voted )
+
Může se to ještě změnit, ale aktuální verze je, že Maročan byl svěděk a Kanaďan protislámský radikál.

Tedy to spíše vypadá na dalšího pošuka ala Breivik, který je ale hloupější a ani nerozpoznal, kdo je jeho nepřítel: namísto na levicové liberály prosazující islamizaci zaútočil přímo na muslimy, takže jejich postavení ještě posílil.

pp # WadaWawu12
-
 42%  ( 2 people voted )
+
2017-01-31 17:35:41 2e1de323
Kričal opäť niekto aloha snackbar?
Svedkovia, ktorých predtým nikto nikdy nevidel a nikto ich nepozná, ale veľmi ochotne sa podelia s médiami o tom, čo údajne začuli. Hovorili, ale už ich verzia neplatí, ale žiadne sankcie im zrejme nehrozia, aj keď narozprávali bludy, ktoré sa rozchádzajú s oficiálným znením, muselo sa vydať definitívne stanovisko, čomu sa už odteraz musí veriť, už sa súdruh vláda a podriadené zložky medvedíkov starostlivých dohodli a už ukazujú prstom.
Otáčajú sa nálady, musí dôjsť depeša zhora, krivoľako sa informuje, neoveruje, pretože jedni chcú veriť, že išlo o moslimských psov, akoby čakali, že kvôli tomuto incidentu vláda zlikviduje všetkých moslimov, alebo tí druhí by chceli silnejšie veriť, že náboženstvo mieru moslimských psov nenesie žiadnu vinu a preto treba doviezť tony ďalších obohacovateľov.

Bologna # ReweToty04
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2017-02-01 04:04:33 4e62c0ad
Satan rozosial po svete vlastné špinavé chrámy plné špinavých, nečistých a skazených, absolútnu hrôzu uctievajúcich idiotov v ich slepote a zablúdení. Oni sú vzory pre dnešnú spoločnosť. Čím väčší psychopat, tým lepšie.
Človek sa proti týmto zločincom a ich tútorom ani nesmie brániť, súdruhovia to zakázali a nazvali demokraciou a slobodou a toleranciou. Samozrejme do času, kým ich chránenci im na verejnosti nerozrežú hrdlá, a to sa jednoznačne udeje, ale možno aj v tej agónii budú viniť obvyklé terče.
Čo také zvláštne sa stalo, súdruhov sa všetko dotýka, strieľačka a každý je hneď znepokojený. Starajte sa o vlastný život, a zrušte etatizmus a políciu ako zbytočné a nefunkčné orgány.
Neuveriteľné, aká rýchlosť. Valkovu smrť ste už vyriešili? Sústruhovia ficoboľševici by mali vyžiadať o posilu týchto kolegov, alebo nie je záujem? Riešiť, ale nevyriešiť, to je vaše heslo, platiť a nehodnotiť vašu neprácu?

Bologna # ReweToty04
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2017-02-01 04:13:07 4e62c0ad
Mŕtvy moslim je dobrý moslim. Keď vyvražďujete vlastné deti a rozbombardujete celú Euráziu, vtedy obdržíte metále za chrabrosť, ale moslimovia toľko chýbajú celému vesmíru, že treba povinne vzlykať, veď tragédia prepukla. Vztýčte čierne vlajky islamu na znak zármutku.
Boli to kráčajúce mŕtvoly, zavraždili samých seba dávno predtým, teraz iba dodýchali, znehybnili ich, zabili mŕtve telá bez života a bez duše. Každý moslim sa predal satanovi, jemu slúžil a ten si ho aj vzal, on ich viedol ako ovce na bitúnok. Nie je zmyslom islamu stretnutie s alláhom? Veď predsa tento zločinec aj najväčším hriešnikom spomedzi moslimov daruje „raj“, takže dočkali ste sa prekvapenia a už vás zvítal žeravým kutáčom.
Islam je ideológiou vojny, prečo smoklíte, snažíte sa seba presvedčiť, aký je islam prospešný? Úplne chorí ľavicoví blázni. Ale je to pochopiteľné, kto nenávidí Boha a jeho prikázania, ten okamžite bude bežať za Jeho nepriateľmi.
Veriaci náboženstva, ktoré ich vyučuje vraždeniu, klamstvám, nemravnostiam všetkého druhu, znásilňovaniu detí, privolali toľko súcitu od nemorálnych politických a mediálnych indivíduí, hanbite sa.
Púštni modloslužobníci na vandrovkách v Kanade, opustili divokistan, aby si ho nanovo vytvorili. Pred inými moslimami ste utiekli, ale pred vami neutečiete nikam. Vláčite so sebou zatratenie, neuniknete mu. Jediná možnosť je prijatie skutočného Boha Isusa Christa, ináč zostanete navždy bezcenným smetím a po smrti utrápeným zúfalcom. Po tom túžite? Alláh vám sľúbil „raj“, stelesnenie túžob všetkých skazených, ale ozajstný Boh sľubuje a dodrží.

Bologna # ReweToty04
-
 45%  ( 1 people voted )
+
2017-02-01 04:40:34 4e62c0ad
Boli tam aj deti, áno, dovliekli deti, aby ich odovzdali satanovi, aby ich satan opanoval, aby z nich stvoril netvorov a svoje zúrivé nástroje. Vy moslimský odpad, to vy vraždíte deti a vychovávate z nich príšery, váš obraz.
Mešity sú semeniskom satanizmu, jednu jeho zložku vymyslel spolu so svojím otcom satanom, maniak Mohamed, dokonca aj svedok nosí jeho prekliate meno. A pritom v Maroku kedysi žili bieli berberskí kresťania.

Bologna # ReweToty04
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2017-02-01 04:48:46 4e62c0ad
Áno, vyhýbajte sa zmiešavaniu, nie islam, ale jednotlivec. Sám som sa zamýšľal, že dokedy budú spochybňovať médiá a predajní politici zločiny moslimských hrdlorezov v Líbyi a Sýrii. A objavil sa oponent, na ktorého sa všetko zvalí, ISIL. Alebo pomätený jednotlivec.
Moslim je terorista, prítomnosť moslimov vyvoláva nepokoj a terorizmus.
Jeho nepriateľom majú byť ľavičiari a moslimov má obchádzať? A prečo? Lebo ste podstrčili agendu o neprijateľných sionistoch, ale nádherných židoch?
Jediní prijateľní „moslimovia“ sú v Turecku, neboli nikdy postihnutí natoľko ako púštne hordy, kvôli podmienkam vplyvu obrovského počtu kresťanov. A čo taký Irán, ak by boli sunitmi, tak by vystrájali rovnako, napriek tomu, že stále v nich tečie, aj keď znečistená árijská krv. Moslim je vždy nepriateľ, muži jednoznačne, bez výnimky. Ale nie každý údajný moslim je moslimom, iba žije medzi divochmi, kde aj jeho zaraďujú medzi divochov.
Ak by zaútočil na ľavičiarov, koho by tým posilnil? Postavenie moslimov je silné z jediného dôvodu, pretože neviditeľný vládca temnôt je kráľom tohto sveta, a on drží svoje deti na výslní, žiaden bezvýznamný Trudeau o ničom vážnejšom nerozhoduje, je to bábka. Predal svoju dušu satanovi, pretože bol hladný po moci, chcel byť slávnym, takže je šťastný, že očaril hlúpych voličov, ale on je riadený, je médium.
Moslimovia a ateisti a heretici spoločne napomáhajú satanovmu plánu prichystať zavŕšenie globálnej vlády a diktatúry antichrista.

Bologna # ReweToty04
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2017-02-01 05:08:00 4e62c0ad
loading...
Och Bologna--tvoj ochranca- akože-ako sa môže dívať zhora-na vraždenie-veky vekov-Každý rodič svoje deti chráni a on len pozerá sa-na vraždenie-akú tu moc má! keď nevie zasiahnuť! Asi zasiahne až vtedy-keď posledný človek zahynie! Kto neverí že prídem zas---uverí-že neprídem zas! Kto má veriť-keď človek už nebude! Ha?
ferda # XimaHifu28
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2017-02-21 16:24:41 58d4285f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tri   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň

KONEC TELEVIZNÍHO ČESKOSLOVENSKA


KONEC TELEVIZNÍHO ČESKOSLOVENSKA
Snaha českých a slovenských televizí vyždímat z televizních diváků a kabelovek co nejvíc peněz a vykolíkovat si národní vysílací prostor likviduje zbytky československého televizní...
Vláda jednorožců
ŠVÉDSKO UPADAJÍCÍ DO ANARCHIE
Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu
Najčítanejšie za týždeň

Nikým nechtění, nikam nepatřící


Nikým nechtění, nikam nepatřící
V posledních letech se čas od času objeví snaha o integraci Cikánů do společnosti. Tyto snahy jsou doprovázeny euforii, odmítáním, znechucením, přeceňování i podceňováním. Jsou ...
Nenápadný půvab buržoasie
ŠVÉDSKO UPADAJÍCÍ DO ANARCHIE
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS

Ricardo a komparativní výhoda po 200 letech


Ricardo a komparativní výhoda po 200 letech
Myšlenka komparativní výhody je nezbytnou součástí intelektuální výbavy každého ekonoma. Na 200. výročí vydání „Zásad politické ekonomie a zdanění“ salutuje tento sloupek úsp...
ČIŇ (SOCIÁLNÍMU) STÁTU DOBŘE, JEN SI PAK NESTĚŽUJ, AŽ SE OCITNEŠ V PASTI
United Airlines - důsledek státní regulace?
KRYPTO 7: CO PŘIŠLO PO SILK ROAD

Vlastnictví, skvělé řešení problémů (2/2)


Vlastnictví, skvělé řešení problémů (2/2)
Systém úplného soukromého vlastnictví ve svobodné společnosti by zajistil mírové prostředí, ve kterém by spravedlnost byla nejvyšším principem a nikoliv výjimkou (jako je tomu dnes...
Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu
Prvé prikázanie regulátora: nezakážeš
Vláda jednorožců

KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS


KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Občas si někdo Kubu idealizuje jako úspěšný model nekapitalistického státu. Minulý měsíc ale výzkumný ústav NORC při Chicagské univerzitě zveřejnil studii veřejného mínění kubá...
Venezuela a Farma zvířat
Vývoj ľudových protestov v juhoamerických štátoch
V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

Získává si Trump podporu War Party?


Získává si Trump podporu War Party?
Odpálením pěti tuctů Tomahawků z vojenské základny mohl president “America First” vtáhnout Západ do další války na Středním východě, ve které ne všichni jeho lidé chtějí ...
TŘÍDA LAXNÍCH: PODNIKAVÝ DUCH USA OCHABUJE
TIM ALLEN: PRÁVĚ TEĎ JE HOLLYWOOD ÚPLNĚ JAK NACISTICKÉ NĚMECKO
Muž, který se nestal králem

Ako v Číne kapitalizmus vyrástol


Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Hovoriť niečo všeobecne o Číne je nebezpečné. Je to ako hovoriť niečo všeobecne o Európe, kde vedľa seba žijú Nemci a Taliani, alebo kde fungujú inštitúcie Veľkej Británie a ...
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku
Ekonomický příběh naší doby. Autoritářská mašina na růst. Vzdělání

POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?


POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
Desetitisíce Rusů si dodaly odvahy a o víkendu protestovaly proti masivní korupci ve své zemi. Stejně tak vyšli do ulic Bělorusové nespokojeni s domácí hospodářskou situací. Výsledkem ...
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)
RUSKO SE OPĚT PROPADLO DO CHUDOBY

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

Bitcoin nám stresuje


Bitcoin nám stresuje
Medzi vývojármi a celkovo v komunite sa už dlhodobo diskutuje o tom, čo ďalej s Bitcoinom. Pretože jeho používanie narastá a s ním aj počet transakcií. A keďže ťažiari, ktorí sa ...
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu
Raketový rast miezd

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0652 s
Mezoterapia Bratislava Dermaroller Bratislava Mezoterapia v Bratislave Kyselina hyalurónová Omladenie pleti kyselinou hyalurónovou Regenerácia pleti Sonoforéza | Kozmetický salón v Bratislave salón krásy Bratislava Kozmetický salón bratislava kozmetika Bratislava Kozmetika v Bratislave omladenie pleti Bratislava regenerácia pleti Bratislava beauty salon bratislava chemicky peeling bratislava hlbkove cistenie pleti bratislava Mezoterapia Bratislava Mezoterapia v Bratislave Omladenie pleti v Bratislave Regeneracia pleti v Bratislave Omladenie pleti kyselinou hyaluronovou | Chemický peeling aha kyselinami Bratislava chemický peeling ovocnými kyselinami Chemický peeling Bratislava aha chemicky peeling v Bratislave peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón v Bratislave Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krasy Bratislava | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Hĺbkové čistenie pleti v Bratislave Ultrazvukové čistenie pleti Bratislava Čistenie pleti ultrazvukom Bratislava Skin Scrubber Bratislava Kozmetika Bratislava Chemický peeling Bratislava