Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

VIDEO: Střety španělských obyvatel s policií proti zavedení nové legislativy o omezení protestů							
				VIDEO: Střety španělských obyvatel s policií proti zavedení nové legislativy o omezení protestů
Stovky demonstrantů obklíčili budovu parlamentu v Madridu, demonstrovali proti zavedení nové legislativy o omezení prestestů. Protesty přerostly ve střety s policií, což mělo za následek nejméně 23 zraněných.

Nové přísné zákony vypracovala vládnoucí Lidová strana Španělska, která drasticky zaškrtí právo na protest a na svobodu projevu uvalením obrovských pokut a trestů vězením. 

Obrovské sankce mezi €30 001 až €600 000 lze uvalovat za přestupky, mezi něž patří pořizování záznamů a vysílání obrázků členů bezpečnostních sil během jejich akcí;

 rušení veřejnosti, náboženských a sportovních akcí a další protesty; demonstrace před parlamentem, regionálními parlamenty, Senátem a vysokými soudy bez oficiálního zmocnění; neautorizované protesty před důležitými budovami jako jsou jaderné elektrárny nebo letištní přistávací plochy; a „ohlušování“ – tj. protesty před domy politiků.

Tento nový zákon rovněž policii umožní zřídit „bezpečnostní perimetr“ kolem jakékoliv oblasti, který protestující nesmí překročit. Zavedení záznamů obrázků bezpečnostních sil jako přečinu přichází po opakovaných případech policejního násilí proti protestujícím, které byly zachyceny mobilními telefony a kamerami.

Tyto anti-protestní zákony jsou otevřeným pokusem o kriminalizaci politického disentu. Více se dočtete ZDE.

Zdroj: rt.comAuthor: ac24 # HaqeVimo24
Svet2013-12-155
-
 62%  ( 3 people voted )
+
pekna cesta ku obcianskej vojne, pravdepodobne nieci zamer..... dopadne to tak ze bude dochadzat k individualnym protestom , kde skratka niekto zahnany do uzkych, bez dalsieho zmysla zivota vezme zbran a zacne tych debilov vo vlade strielat... inu moznost im vlastne nedavaju . Kto druhemu jamu kope, sam do nej padne ... myslim ze tu to bude platit x nasobne
cickosko # JelaVaka19
-
 62%  ( 3 people voted )
+
2013-12-15 21:25:54 bc7b648c
Echm humhh čooo? Jakoto ze som o tom nevidel i nic nepocul v najobjektivnejsich televiznych novinach ?

Jarko Karko # RunaKibe96
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2013-12-16 01:28:33 3ec5dc07
V dnešnej dobe je už zakázané nesúhlasiť! To je mi teda "demokracia"...
kfu # RiloVixa40
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2013-12-17 11:34:50 3e4d6184
V Europarlamente sa uz presadzuje bolsevicky zakon o zakaze akejkolvek kritiky:

Sloboda slova končí, nadchádza éra “tolerancie”

Európsky parlament má na stole návrh, ktorý by pod hrozbou trestoprávnych sankcí znamenal zákaz akejkoľvek diskusie a kritiky. Občania, ktorí budú považovaní za “netolerantných” budú monitorovaní a postihovaní

Stanovy boli na jeseň predložené komisii Európskeho parlamentu pre občianske práva, a návrh byť implementovaný ako súčasť budúcej “Smernice na rovnoprávne zaobchádzanie” (ETD), na ktorej táto komisia pracuje. Stane sa teda zákonom, ktorý podľa pravidiel Európskej Únie bude slovenský parlament musieť bez odkladu implementovať do národnej legislatívy. Panuje o ňom domnienka, že je už na pokraji realizácie.

Správa požaduje, aby členovia “zraniteľných a znevýhodnených skupín” boli uprednostnení. “Členovia zraniteľných a znevýhodnených skupín majú právo na osobitnú ochranu… Osobitná ochrana môže vyjadrovať preferenčné zaobchádzanie.” Má sa nariadiť “tvrdá akcia na boj proti neznášanlivosti, obzvlášť s cieľom zničiť rasizmus, etnickú diskrimináciu, náboženskú netoleranciu, totalitné ideológie, xenofóbiu, antisemitizmus, antifeminismus a homofóbiu,” vrátane “popieranie holokaustu a genocídy, ktorá bola uznaná medzinárodnými súdmi.” Tvorcovia návrhu otvorene útočia na individuálne slobody .

EÚ navrhuje monitorovať a postihovať “netolerantných” občanov.

Podľa Gateston institute predstavujú tieto Stanovy “s ničím neporovnateľnú hrozbu slobode slova” a mali by vplyv, ktorý by “v podstate v Európe ukončil právo na slobodu prejavu ‘zákazom’ celého kritického skúmania islamu a islamského práva šaría , čo je kľúčovým cieľom skupín moslimských aktivistov už dlhšie ako dve desiatky rokov.”
Hlavné ciele Stanov sú podľa mňa zamerané na elimináciu “anti-feminizmu, homofóbie a islamofóbie”, čo znamená, že akákoľvek kritika ”genderovej” politickej doktríny či moslimského náboženstva by bola považovaná za nenávistný prejav.

Časť 4 tohto dokumentu konštatuje , že “Netreba žiadnu toleranciu k netolerancii. To je obzvlášť dôležité, pokiaľ ide o slobodu prejavu.” Inými slovami, označkovanie ”netoleranciou” je silnejšie ako právo na slobodu prejavu pre milióny európskych občanov .

Tento návrh diktuje , že “Členovia zraniteľných a znevýhodnených skupín majú nárok na osobitnú ochranu navyše k všeobecnej ochrane, ktorú musí vláda poskytovať každej osobe vnútri štátu.”. V zrozumiteľnej reči to znamená, že byť bielym zdravým vyznavačom kresťanského náboženstva mužského pohlavia sa stane znevýhodnením pri väčšine spoločenských aktivít…

Smernica volá po tom, aby táto doktrína bola realizovaná “špeciálnou administratívnou jednotkou” v každom z 28 členských štátov EÚ, ktorá by “operovala vnútri ministerstva spravodlivosti” a mala by právomoc “trestných sankcií”. Navyše by ešte boli vytvorené “Národné komisie na monitorovanie tolerancie” , aby “toleranciu presadzovali”. Opäť inými slovami každá krajina si má vytvoriť svoj vlastný orgán Gestapa, ktorý bude sledovať a zatvárať ľudí za názory.

Vláda je podľa smernice povinná zabezpečiť, aby sa netolerancia nevyskytla na žiadnej úrovni a ani v medziľudskom styku, čo v konečnom dôsledku legalizuje 24-hodinový monitoring (odpočúvanie, sledovanie, špehovanie, zaznamenávanie) kohokoľvek pri akejkoľvek príležitosti.


“Princípy slobody zo zmluvy o slobode žiť podľa svojich osobných morálnych hľadísk sú v ohrození, že budú potlačené novo sa rozvíjaným konceptom ’rovnosti’. To by podvrátilo slobodu a sebaurčenie všetkých Európanov a podrobilo by to súkromné životy občanov právnej neistote a byrokratickej kontrole,” uvádza European Dignity Watch. “Toto je o vládnej kontrole sociálneho správania občanov . Tieto tendencie začínajú budiť dojem už dávno opustených totalitných ideí a predstavujú bezprecedentný útok na práva občanov.”

Návrh takisto obsahuje zabezpečenie prevýchovy pre ľudí považovaných za netolerantných. “U mladistvých usvedčených zo spáchania zločinov netolerancie… sa bude trvať na tom, aby podstúpili rehabilitačný program konštruovaný tak, aby ich naplnil kultúrou tolerancie,” uvádza dokument. Ak v tom vidíte brutálny výplach mozgu, nemôžeme nič iné len súhlasiť…

Návrh tiež volá po vymytí mozgu občanov až k “tolerancii” pomocou masových médií s tým, že vlády zabezpečia aby verejnoprávne televízne siete “venovali predpísané percento svojich programov šíreniu klímy tolerancie.” Štáty a mocenské orgány musia tiež dohliadnuť a donútiť, aby aj súkromné elektronické médiá, noviny, časopisy, články, filmy a televízne programy propagovali toleranciu.

http://www.blogovisk
o.sk/sloboda-slova- ... ancie.html


LenkaB # LyroKomo25
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2013-12-17 11:40:32 509a8db5
Lenka,----Ty v tom vidíš vymývanie mozgov?
(Návrh takisto obsahuje zabezpečenie prevýchovy pre ľudí považovaných za netolerantných. “U mladistvých usvedčených zo spáchania zločinov netolerancie… sa bude trvať na tom, aby podstúpili rehabilitačný program konštruovaný tak, aby ich naplnil kultúrou tolerancie,” uvádza dokument. Ak v tom vidíte brutálny výplach mozgu, nemôžeme nič iné len súhlasiť)Aký brutálny výplach mozgov? To že sa bude chcieť od nespratníkov a neprispôsobivých aby nepáchali zločiny?To ty si aká kresťanka?Tebe sa páči čo dávajú v televízii? Samý vulgarizmus. a návody ako páchať trestnú činnosť.Programy nevhodné pre deti,sa vysielajú už od rána.Vyvolení a Farma a iné prísprosté seriály .Blížia sa Vianoce a Nový Rok. Keby nebolo Superstár a príhlúplych Slovenských seriálov,kde uznávaní herci sa znížia pod svoju úroveň Tak televízia nemá čo vysielať. To sa ti zdá ako kresťanke správne???


Jambo # CapuSuxo47
-
 42%  ( 2 people voted )
+
2013-12-17 12:10:47 4e620b48

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
osem   štyri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

My vám ten respekt k cikánům do hlav natlučeme i za pomoci obušků a vodních děl


My vám ten respekt k cikánům do hlav natlučeme i za pomoci obušků a vodních děl
V krásném a dosud klidném městečku České Budějovice došlo v sobotu k další smutné lekci převýchovy, kterou čeští politikové už roky ordinují pokojnému obyvatelstvu přímou ...
Americká armáda testuje přesnou „inteligentní“ pušku [VIDEO]
Oliver Stone: „Obama je had a my se musíme proti němu obrátit.“
Zdaniť starostlivosť?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0202 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made