Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

VTIPNÉ MOMENTY AMERICKÝCH VOLEB


VTIPNÉ MOMENTY AMERICKÝCH VOLEB

09. 11. 2016, zvítězil v amerických volbách Donald Trump. Všechny ty průzkumy, analýzy a další propagace byly naprosto k ničemu. Děkuji všem voličům Donalda Trumpa za velice vtipné a hezké ráno. Ne jenom ráno. Už se těším na ty zklamané tváře na Kavčích horách, na zoufalé výkřiky politiků, na strašení médii, jak se s Donaldem řítíme k záhubě. To bude jekotu, to bude hysterie.

Halík, Janda a spol. teď budou nadávat "hloupým a nevzdělaným" venkovanům. Ale to není pravda. Dokážete ve své ješitnosti pochopit, že právě vaše (a vám podobným) arogance je to, čeho mají již lidé plné zuby? Novináři, mohli byste pochopit, že vaše propaganda už na lidi nezabírá? Že lidé už toho mají prostě dost?

Tohle nebylo nic víc, než vzpoura proti dosavadním "elitám", proti všem těm, kteří ve své nabubřelosti a v přesvědčeni o své vlastní nadřazenosti ostatním říkají, jak mají žít, co je správně říkat a co si myslet. Tak co, celebrity. Budete emigrovat z USA, jak jste slibovaly, když vyhraje Donald Trump?

Ale abych přešla k tomu vtipnému. Od rána se sbírají různé humorné komentáře, takže si je dovolím zapsat, aby neupadly v zapomnění...

Pane Jando chápu vás. Představte si, že se Trump dohodne s Putinem na míru a vy ztratíte smysl života. To byste se musel vrátit k filmování.

Další dobrá zpráva z okruhu poradců Donalda Trumpa. O místě velvyslance v ČR je již rozhodnuto bude to jeho tchyně! Česky umí dobře, bordel tady zná perfektně a s Donaldem se mají stále v lásce.

Tak staří a nevzdělaní vesničani to zase všechno pokazili...

Clintonová prohlásila, že již nevystoupí... Už utíká do Mexika?

To se nedá vydržet. Nejdřív Brexit a teď tohle. Václav Havel téhle planetě moc chybí.

S Amerikou jsem skončil. Nezaslouží si, abych ji měl rád.

Hillary prý reprezentovala skutečné demokraty a humanisty. Asi proto teď její příznivci v Kalifornii zapalují auta a ničí majetek.

Letecké záběry na Trump tower a další mrakodrapy Donalda Trumpa doprovází komentář redaktorky: ,,Kasína, zlato a okázalost to je jeho styl."

Kam ta Amerika spěje? Zvolí si bělocha, muže a ještě k tomu heterosexuála. Taková politická nekorektnost.

Podle vnitřní směrnice České televize budou po celé vysílání pracovníci televize ve smutečním obleku, vlajky budou staženy na půl žerdi a dnešní vysílání zakončí minuta ticha.

Tak kam teď (po vítězství Trumpa) patříme? Na východ nebo na západ?

Už někdo řekl, že americké volby řídil Putin?

Nebude dnes u McDonalda nějaká zvláštní sleva?

No ještě že Amerika nemá Brusel, to by ty volby dali ještě jednou...

Tak burzy už zas rostou... To jim to zděšení moc dlouho nevydrželo.

V TV už hlásí, jak hispánci vyhrožují emigrací do Kanady! Připomíná mi to epizodu ze Simpsonů, když se zastavila dodávka piva do Springfieldu a v novinách byly titulky "Bezdomovci vyhrožují, že opustí město!"

ČT24, otázka na politologa: ,,Kde jste udělali v odhadech chybu?" Odpověď: ,,Možná udělali chybu voliči."

A na závěr jeden obrázek, jak to zřejmě vypadá u neomarxistů...Author: LEA VOJTEKOVA # PeguQoli44
Spojené štáty2016-11-117
-
 55%  ( 1 people voted )
+
Vtipný článoček, ktorý mi zrána urobil dobrú náladu. Radšej dnes ani nenazriem na SMEtisko, kde už budú aspoň tri články nasadzujúce povinne Trumpetovi psiu hlavu. Chudák pán učiteľ Kotleta, prišiel tam o prvenstvo. O pravidelne krvácajúcej epileptičke Klingonovej už niet ani chýru, svoj jednotvárny nemoderný kabátik už opatrne obracia aj komická ex-zväzáčka Marvel. Nie žeby som si robil extra ilúzie z nového US prezidenta, ale je dobré že zvíťazil človek, ktorý má vzťah k súkromnému majetku a je mu cudzie neefektívne sociálne (pre komoušofilov socialistické) rozdávanie. Dúfajme, že tento pohľad uplatní aj v štátnych výdavkoch. Teraz sa ale hlavne bavme na niktoškoch, pre ktorých je jeho zvolenie šokom. Každopádne sa teším na budúcnosť, bude zábava, lol! U-úúú, nová doba!


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2016-11-11 09:43:20 d425402c
Nechápem prečo sa ľudia smejú z volieb USA - tá krajina vytvára a reguluje stále platnú - svetovú menu, disponuje pokročilými technológiami a má isté kontakty aj na mimozemské frakcie/btw toto majú aj Rusi len s nie takým pozlátkom ako USA/ - mne teda do smiechu nie je. Čaká nás všetkých veľa práce a budeme musieť byť odvážni no zároveň opatrní - pes zahnaný do kúta vie prekvapivo uhryznúť - takže bacha na to.

Nechapem # VotoQyky48
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-11-11 20:08:15 b28f763b
Neviem, ci sa zvolením Trumpa zmení svet, ale pre začiatok pozitívna správa, že voľby nevyhrala Clintonová, ktorá v záujme svojich sponzorov je ochotná urobiť všetko /a jedným z tých záujmov je eskalácia konfliktu s Ruskom/ a ktorá ako ministerka zahraničných vecí po zavraždení Kadáfiho v televízii prehlásila, že si hneď potom dala skvelé raňajky... Že hispánci a celebrity vraj balia kufre smer Kanada tiež nebude smrteľný úder pre USA a že pár "zarytých demokratov" inštaluje bomby pod autá? Holt, to sa dalo čakať :)
LenkaB # LyroKomo25
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-11-12 04:20:52 58d743f4
Medzi vtipné momenty by sa možno dalo zaradiť aj to, že Donalda, ľahtikársky orientovaného ťažkého to kapitalistu do kresla v podstate vyniesli hlasy US proletariátu. A teda vyzerá, že očakávania klasikov triedneho boja sa ďalej komplikujú, hehe.
FcKensie # HegaNojy80
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-11-12 07:03:19 59ad0c66
Ten vtipný článok človiečika-ktorý mi urobil takú dobrú náladu-takže dnes nenazriem ani na ten Metááál šhóóu-kde už budú nasadzovať-povinne!-psie hlavy-veď som len chudáák učiteľ mačiek- preto som prišiel o panenstvo a po pravidelnom krvácaní už niet ani chýru-lebo svoj jednotvárni a nemoderní život už opatrne obraciam-nie žeby som si robil extra ilúzie-ale mám vzťah k súkromnému majetku-kedže ho mám a to nie je hriech boží-čaká ma veľa práce a budem musieť byť odvážny a hlavne opatrní-pre kompletizácie môjho majetku-teraz sa ale hlavne bavím pre šokovú terapiu-každopádne sa teším na novú budúcnosť-pre niekoho to nebude zábava ako prežiť ako ja-Váš Pandomačiak!
ferda # XimaHifu28
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-11-12 15:20:27 58d4285f
Do vtipnych udalosti pocas a po americkych volbach treba zaratat aj Simpsonovcov z roku 2 000, kedy v jedenj epizode ukazali Trumpa ako prezidenta dokonca aj s grafikou mapy USA, ako ho volili, ktora sa zhoduje s mapou statov, ktora ho volila teraz....
rafael # RusyNecu46
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-11-13 08:26:15 55d89f5b
loading...
Konšpirátori blúznili o zmanipulovaných voľbách a teraz to tiež obracajú na vtip LOL. Skúšajú to krivým zrkadlom na ich skeptikov. Nevadí, uvidíme čo ten Trump porieši. A zaujímavé je, že mu naše socky nezávidia, že je úspešný. No ale nepáči sa mi, že jeho voliči sú väčšinou redneckovia. To sú chudobní pánbičkári z dedín a lesov ktorí hromadia monstertrucky a podomácky zfušované zbrane. To sú tí čo vykrikujú "God bless america!" a myslia si že Zem je plochá a Ježiš je Amík. LOL.
bodkabodkabodkaotaznik # TojyBoju16
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-11-14 20:00:49 59ad2957

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
dva   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň

Migranti potrebujú tábory v Afrike


Migranti potrebujú tábory v Afrike
Migranti stále trápia Európsku úniu. Európska rada sa preto rozhodla nielen nabádať členské štáty EÚ k spolupráci v oblasti bezpečnosti, ale začala opäť tlačiť na relokáciu ...
SOCIÁLNÍ NEPŘIZPŮSOBIVOST JAKO BUDOUCÍ NORMALITA
Raketa, která je skutečně na baterky
TŘETÍ GENERACE

Nepoužívejte pojem přerozdělování


Nepoužívejte pojem přerozdělování
Kritizujete li různé veřejné výdaje a daně, z kterých jsou tyto výdaje financovány, nepoužívejte pojem „přerozdělován...
TRUMP: POLITIKA MERKELOVÉ JE KATASTROFÁLNÍ OMYL, Z BREXITU UDĚLÁME VELKOU VĚC
Štát nemá podnikať
Oligarchie světa

Pre štát sme všetci „kyselinári“


Pre štát sme všetci „kyselinári“
Pamätáte si ešte na kauzu „kyselinári“? Boli to mafiáni, ktorí si vybavovali účty medzi sebou tým, že sa vzájomne zabíjali. Zabíjali aj nepohodlných svedkov, najmä tzv. biele ...
O ÚROVNI RESTAURACÍ ZA KOMUNISTŮ BY BYLO LEPŠÍ MLČET. BYLA PŘÍŠERNÁ
Viditeľná ruka politiky
Politika trhu práce zvyšuje nezamestnanosť

Málo bolo Castra?


Málo bolo Castra?
Vyše 15.000 Kubáncov zabitých, vyše 100.000 uväznených a 2 milióny v emigrácii. To všetko od roku 1959, počas vlády komunistického diktátora Fidela Castra...
Kuba - ako je to tam naozaj?
V čem je Castro jako minimální mzda
KRIZE VE VENEZUELE POKRAČUJE. A NIKDO NECHCE PŘIZNAT, ŽE ZA TO MŮŽE SOCIALISMUS

Nepodmienený príjem – revolúciu nečakajme


Nepodmienený príjem – revolúciu nečakajme
Fínsko experimentuje. 2000 nezamestnaným bude vyplácať dva roky nepodmienenú dávku 560 eur. Diskusia o nepodmienenom dostala novú dávku paliva.
TŘETÍ GENERACE
SOCIÁLNÍ NEPŘIZPŮSOBIVOST JAKO BUDOUCÍ NORMALITA
Migranti potrebujú tábory v Afrike

India s nadrozmernými bankovkami a barterom


India s nadrozmernými bankovkami a barterom
Posledné dva týždne sa tešili najmä obchodníci s Bitcoinom, keďže jeho cena je aktuálne na úrovni viac ako 950 dolárov a očakáva sa kedy pokorí tisícku. V poslednom prehľade roku 2016...
V severokórejských baniach a kameňolomoch otročia malé deti, dokazujú videonahrávky
Indovia bez peňazí aj bez zlata
Indovia investujú do Bitcoinu

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ÚKOL ZNÍ JASNĚ: ZNIČIT TRUMPA


ÚKOL ZNÍ JASNĚ: ZNIČIT TRUMPA
A česká a slovenská média se toho úkolu ujala zodpovědně. Kam se v mediální sféře hnete, narazíte na koncentrované výkaly, mazaně skládané titulky a snahu jakoukoliv „standardn...
INAUGURAČNÍ PROJEV D. TRUMPA: MÝTY A POVĚRY?
KDO PLATÍ PROTESTANTŮM ZA NARUŠENÍ TRUMPOVY INAUGURACE?
Jaký bude Trump?

Sovětský svaz nezahynul na zahraniční spiknutí, ale na svou zaostalost


Sovětský svaz nezahynul na zahraniční spiknutí, ale na svou zaostalost
Na tuto zdánlivě jednoduchou otázku umí odpovědět každý trochu sečtělejší student: 8. prosince 1991. Zrovna jsme oslavili 25. výročí této události. I když oslavili… Někdo ji možn...
PUTIN UVEDL VTIP, KDE KONČÍ RUSKÉ HRANICE
Genetici konečně odhalili podstatu tajemné sovětské biologické zbraně
99. výročí VŘSR — bolševické revoluce v Rusku (I/II)

Zprivatizovat: Vlády selhávají v ochraně ohrožených druhů


Zprivatizovat: Vlády selhávají v ochraně ohrožených druhů
Ochrana ohrožených zvířecích druhů je oblastí, kde většina ekonomů tvrdí, že zde existuje tržní selhání. Kvůli tomu se většina lidí domnívá, že tato služba může být zaji...
IRACIONÁLNA VIERA V DOBROTIVÝ ŠTÁT SPÔSOBUJE ĽUDSKÉ TRAGÉDIE
KOMUNISMUS A KANIBALISMUS V SSSR
Chcete vyhrát válku proti drogám? Stačí vyhlásit mír

Nie, korporácie nie sú viac ako štáty


Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Ovplyvňovanie politického rozhodovania záujmovými skupinami je trvalý a v ľudskej spoločnosti viac menej neriešiteľný (len manažovateľný) problém. Záujmové skupiny majú rôzne zlož...
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie
Kontroverzné prevádzkové podmienky serveru Vimeo vs. autorské práva

Čína narobila chaos s Bitcoinom


Čína narobila chaos s Bitcoinom
Za posledné dva týždne sa so správami o Bitcoine roztrhlo vrece. Vďačíme tomu najme Číňanom, ktorí vyvolali chaos. Avšak okrem ceny sa objavili aj iné správy, či už o jeho akceptá...
Silný rok Bitcoinu a kryptografie
Ekonómia vianočných darčekov
VEGANSKÁ MARXISTICKÁ RESTAURACE BYLA UZAVŘENA, NEBOŤ HOSTÉ NEBYLI OCHOTNI ČEKAT 40 MINUT NA SENDVIČ

Druhá světová válka a její ekonomické důsledky


Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Spočítat lidské oběti druhé světové války je obtížné. Vyčíslit její ekonomické důsledky hraničí s nemožností. Jisté je pouze, že byly nedozírné. Hospodářské následky vá...
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá
Kult jménem válka

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Strana Smer šikanuje slušných ľudí v rozpore s európskym právom


Strana Smer šikanuje slušných ľudí v rozpore s európskym právom
Motoristi sú pre štát významným platiteľom daní, napriek tomu ich štát šikanuje a zdiera, navymýšľal si množstvo rôznych pravidiel, poplatkov a iných buzerácií. Nehovoriac o cest...
Verejné obstarávanie leteniek je totálna hlúposť
Ekonomická blokáda za větší svobodu
Korporativismus pro začátečníky

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0671 s
ultra high end - lip balms, custom made design, strawberry, chocolate, cocoa, mint | Chemický peeling v Bratislave aha chemicky peeling v Bratislave Chemicky peeling Bratislava peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón v Bratislave Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krasy Bratisalava | Chemický peeling Bratislava Peeling aha kyselinami chemicky peeling v Bratislave aha kyseliny bratislava Kozmetický salón Bratislava Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krásy Bratislava | private label cosmetics, custom made cosmetic, skin care manufacturer, custom made cream, custom lip stick lip balm | Hĺbkové čistenie pleti v Bratislave Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Kozmetika Bratislava Chemicky peeling bratislava peeling aha kyselinami Bratislava peeling aha kyselinami v Bratislave Cistenie pleti hĺbkové Bratislava Skin scrubber omladenie pleti bratislava regeneracia pleti bratislava ultrazvukove cistenie pleti bratislava mezoterapia bratislava