Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

VTIPNÉ MOMENTY AMERICKÝCH VOLEB


VTIPNÉ MOMENTY AMERICKÝCH VOLEB

09. 11. 2016, zvítězil v amerických volbách Donald Trump. Všechny ty průzkumy, analýzy a další propagace byly naprosto k ničemu. Děkuji všem voličům Donalda Trumpa za velice vtipné a hezké ráno. Ne jenom ráno. Už se těším na ty zklamané tváře na Kavčích horách, na zoufalé výkřiky politiků, na strašení médii, jak se s Donaldem řítíme k záhubě. To bude jekotu, to bude hysterie.

Halík, Janda a spol. teď budou nadávat "hloupým a nevzdělaným" venkovanům. Ale to není pravda. Dokážete ve své ješitnosti pochopit, že právě vaše (a vám podobným) arogance je to, čeho mají již lidé plné zuby? Novináři, mohli byste pochopit, že vaše propaganda už na lidi nezabírá? Že lidé už toho mají prostě dost?

Tohle nebylo nic víc, než vzpoura proti dosavadním "elitám", proti všem těm, kteří ve své nabubřelosti a v přesvědčeni o své vlastní nadřazenosti ostatním říkají, jak mají žít, co je správně říkat a co si myslet. Tak co, celebrity. Budete emigrovat z USA, jak jste slibovaly, když vyhraje Donald Trump?

Ale abych přešla k tomu vtipnému. Od rána se sbírají různé humorné komentáře, takže si je dovolím zapsat, aby neupadly v zapomnění...

Pane Jando chápu vás. Představte si, že se Trump dohodne s Putinem na míru a vy ztratíte smysl života. To byste se musel vrátit k filmování.

Další dobrá zpráva z okruhu poradců Donalda Trumpa. O místě velvyslance v ČR je již rozhodnuto bude to jeho tchyně! Česky umí dobře, bordel tady zná perfektně a s Donaldem se mají stále v lásce.

Tak staří a nevzdělaní vesničani to zase všechno pokazili...

Clintonová prohlásila, že již nevystoupí... Už utíká do Mexika?

To se nedá vydržet. Nejdřív Brexit a teď tohle. Václav Havel téhle planetě moc chybí.

S Amerikou jsem skončil. Nezaslouží si, abych ji měl rád.

Hillary prý reprezentovala skutečné demokraty a humanisty. Asi proto teď její příznivci v Kalifornii zapalují auta a ničí majetek.

Letecké záběry na Trump tower a další mrakodrapy Donalda Trumpa doprovází komentář redaktorky: ,,Kasína, zlato a okázalost to je jeho styl."

Kam ta Amerika spěje? Zvolí si bělocha, muže a ještě k tomu heterosexuála. Taková politická nekorektnost.

Podle vnitřní směrnice České televize budou po celé vysílání pracovníci televize ve smutečním obleku, vlajky budou staženy na půl žerdi a dnešní vysílání zakončí minuta ticha.

Tak kam teď (po vítězství Trumpa) patříme? Na východ nebo na západ?

Už někdo řekl, že americké volby řídil Putin?

Nebude dnes u McDonalda nějaká zvláštní sleva?

No ještě že Amerika nemá Brusel, to by ty volby dali ještě jednou...

Tak burzy už zas rostou... To jim to zděšení moc dlouho nevydrželo.

V TV už hlásí, jak hispánci vyhrožují emigrací do Kanady! Připomíná mi to epizodu ze Simpsonů, když se zastavila dodávka piva do Springfieldu a v novinách byly titulky "Bezdomovci vyhrožují, že opustí město!"

ČT24, otázka na politologa: ,,Kde jste udělali v odhadech chybu?" Odpověď: ,,Možná udělali chybu voliči."

A na závěr jeden obrázek, jak to zřejmě vypadá u neomarxistů...Author: LEA VOJTEKOVA # PeguQoli44
Spojené štáty2016-11-117
-
 55%  ( 1 people voted )
+
Vtipný článoček, ktorý mi zrána urobil dobrú náladu. Radšej dnes ani nenazriem na SMEtisko, kde už budú aspoň tri články nasadzujúce povinne Trumpetovi psiu hlavu. Chudák pán učiteľ Kotleta, prišiel tam o prvenstvo. O pravidelne krvácajúcej epileptičke Klingonovej už niet ani chýru, svoj jednotvárny nemoderný kabátik už opatrne obracia aj komická ex-zväzáčka Marvel. Nie žeby som si robil extra ilúzie z nového US prezidenta, ale je dobré že zvíťazil človek, ktorý má vzťah k súkromnému majetku a je mu cudzie neefektívne sociálne (pre komoušofilov socialistické) rozdávanie. Dúfajme, že tento pohľad uplatní aj v štátnych výdavkoch. Teraz sa ale hlavne bavme na niktoškoch, pre ktorých je jeho zvolenie šokom. Každopádne sa teším na budúcnosť, bude zábava, lol! U-úúú, nová doba!


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2016-11-11 09:43:20 d425402c
Nechápem prečo sa ľudia smejú z volieb USA - tá krajina vytvára a reguluje stále platnú - svetovú menu, disponuje pokročilými technológiami a má isté kontakty aj na mimozemské frakcie/btw toto majú aj Rusi len s nie takým pozlátkom ako USA/ - mne teda do smiechu nie je. Čaká nás všetkých veľa práce a budeme musieť byť odvážni no zároveň opatrní - pes zahnaný do kúta vie prekvapivo uhryznúť - takže bacha na to.

Nechapem # VotoQyky48
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-11-11 20:08:15 b28f763b
Neviem, ci sa zvolením Trumpa zmení svet, ale pre začiatok pozitívna správa, že voľby nevyhrala Clintonová, ktorá v záujme svojich sponzorov je ochotná urobiť všetko /a jedným z tých záujmov je eskalácia konfliktu s Ruskom/ a ktorá ako ministerka zahraničných vecí po zavraždení Kadáfiho v televízii prehlásila, že si hneď potom dala skvelé raňajky... Že hispánci a celebrity vraj balia kufre smer Kanada tiež nebude smrteľný úder pre USA a že pár "zarytých demokratov" inštaluje bomby pod autá? Holt, to sa dalo čakať :)
LenkaB # LyroKomo25
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-11-12 04:20:52 58d743f4
Medzi vtipné momenty by sa možno dalo zaradiť aj to, že Donalda, ľahtikársky orientovaného ťažkého to kapitalistu do kresla v podstate vyniesli hlasy US proletariátu. A teda vyzerá, že očakávania klasikov triedneho boja sa ďalej komplikujú, hehe.
FcKensie # HegaNojy80
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-11-12 07:03:19 59ad0c66
Ten vtipný článok človiečika-ktorý mi urobil takú dobrú náladu-takže dnes nenazriem ani na ten Metááál šhóóu-kde už budú nasadzovať-povinne!-psie hlavy-veď som len chudáák učiteľ mačiek- preto som prišiel o panenstvo a po pravidelnom krvácaní už niet ani chýru-lebo svoj jednotvárni a nemoderní život už opatrne obraciam-nie žeby som si robil extra ilúzie-ale mám vzťah k súkromnému majetku-kedže ho mám a to nie je hriech boží-čaká ma veľa práce a budem musieť byť odvážny a hlavne opatrní-pre kompletizácie môjho majetku-teraz sa ale hlavne bavím pre šokovú terapiu-každopádne sa teším na novú budúcnosť-pre niekoho to nebude zábava ako prežiť ako ja-Váš Pandomačiak!
ferda # XimaHifu28
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-11-12 15:20:27 58d4285f
Do vtipnych udalosti pocas a po americkych volbach treba zaratat aj Simpsonovcov z roku 2 000, kedy v jedenj epizode ukazali Trumpa ako prezidenta dokonca aj s grafikou mapy USA, ako ho volili, ktora sa zhoduje s mapou statov, ktora ho volila teraz....
rafael # RusyNecu46
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-11-13 08:26:15 55d89f5b
loading...
Konšpirátori blúznili o zmanipulovaných voľbách a teraz to tiež obracajú na vtip LOL. Skúšajú to krivým zrkadlom na ich skeptikov. Nevadí, uvidíme čo ten Trump porieši. A zaujímavé je, že mu naše socky nezávidia, že je úspešný. No ale nepáči sa mi, že jeho voliči sú väčšinou redneckovia. To sú chudobní pánbičkári z dedín a lesov ktorí hromadia monstertrucky a podomácky zfušované zbrane. To sú tí čo vykrikujú "God bless america!" a myslia si že Zem je plochá a Ježiš je Amík. LOL.
bodkabodkabodkaotaznik # TojyBoju16
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-11-14 20:00:49 59ad2957

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
t   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň

ITÁLIE: NELEGÁLNÍ IMIGRANTI ZDEVASTOVALI TRAJEKT! OBTĚŽOVÁNÍ CESTUJÍCÍCH A KRÁDEŽE!


ITÁLIE: NELEGÁLNÍ IMIGRANTI ZDEVASTOVALI TRAJEKT! OBTĚŽOVÁNÍ CESTUJÍCÍCH A KRÁDEŽE!
63 rozzuřených imigrantů rozpoutalo peklo na trajektu Tirrenia z Cagliari (Sardínie) do Neapole! Cestující prožili noční můru, v nebezpečí byli celou noc. Obtěžování a krádeže. ...
PANAMA - CESTA Z PEKLA NA SLOBODU
NÁROKOVÁ SPOLEČNOST, ANEB CESTA DO PEKLA NA SOCIALISTICKÝ ZPŮSOB
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Najčítanejšie za týždeň

NĚMECKO: IMIGRANT SEXUÁLNĚ ZNEUŽIL ŠESTILETOU DÍVKU, DOSTAL SMĚŠNÝ TREST. OTEC HOLČIČKY JEJ U SOUDU NAPADL. BYL ZASTŘELEN


NĚMECKO: IMIGRANT SEXUÁLNĚ ZNEUŽIL ŠESTILETOU DÍVKU, DOSTAL SMĚŠNÝ TREST. OTEC HOLČIČKY JEJ U SOUDU NAPADL. BYL ZASTŘELEN
Sedmadvacetiletý Pákistánec, který v Německu čekal v Berlíně na vyřízení azylu a v té době sexuálně zneužil šestiletou dívenku, odešel od soudu s podmíněný trestem...
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Ropný kolaps, ktorý stále nebol
Keď sa upchá dôchodková rúra

Umělá inteligence DeepCoder sama programuje vykrádáním jiných programů


  Umělá inteligence DeepCoder sama programuje vykrádáním jiných programů
Tahle inteligence vytváří nové krátké programy ve zlomku vteřiny. Jejím cílem není ovládnout svět, ale pomáhat psát programy lidem, kteří v tom nejsou moc dobří.
Veřejné statky — kompromis socialismu (1/2)
KONSPIRAČNÍ TEORIE SE MĚNÍ NA REALITU: BOJ PROTI HOTOVOSTI JE ZÁVAŽNĚJŠÍ NEŽ TUŠÍME
Bitcoin rastie na paritu so zlatom

Keď sa upchá dôchodková rúra


Keď sa upchá dôchodková rúra
História dôchodkov sa začala písať už v neskorom stredoveku, najmä v baníctve. Prvé vdovské fondy podobné dôchodkom sa zjavili v polovici 17. storočia na území Nemecka...
Školstvo potrebuje novú víziu
Vďaka za vývoz zisku!
KDO CHCE SOCIALISMUS, AŤ MÁ JEN, CO SI ZASLOUŽÍ

V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA


V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA
Nejméně šest lidí zemřelo a dalších 39 utrpělo zranění při střelbě v islámském kulturním centru v kanadském Quebeku. Policie ve svém vyhlášení potvrdila, že jsou na místě mrtv...
Málo bolo Castra?
Kuba - ako je to tam naozaj?
V čem je Castro jako minimální mzda

Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit


  Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
Ve čtvrtek pronikl poprvé robot do kontejnmentu druhého bloku. Jeho úkolem bylo vyčistit rampu, která je přístupem do prostor pod reaktorovou nádobou a připravit cestu svému následovníku...
India s nadrozmernými bankovkami a barterom
V severokórejských baniach a kameňolomoch otročia malé deti, dokazujú videonahrávky
Indovia bez peňazí aj bez zlata

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

Spíše než Trumpovu zeď


Spíše než Trumpovu zeď
President Trump již plní to, k čemu se zavázal ohledně řešení ilegální imigrace. Jeho exekutivní nařízení z 25. ledna vyžaduje výstavbu zdi podél celé hranice USA a Mexika. Ač se ...
Facebook Trumpovi volby nevyhrál
PŘIŠLA NA GRAMMY V ŠATECH „MAKE AMERICA GREAT AGAIN“. OSTUDA, KŘIČÍ MÉDIA
HURÁ NA TRUMPA

Zachránila čínska politika jedného dieťaťa svet?


Zachránila čínska politika jedného dieťaťa svet?
Čína zaviedla politiku jedného dieťaťa v roku 1979 a až v roku 2015 začalo prichádzať k jej uvoľňovaniu (momentálne je hranica posunutá na 2 deti). Táto politika sa uplatňovala formou ...
S Bitcoinom je v Číne pokoj, zatiaľ
Tak už je to tady: Čína staví terminátora
TAJNÁ ZADNÍ VRÁTKA TELEFONŮ ANDROID POSÍLAJÍ DATA DO ČÍNY

RUSKO POSÍLÁ VĚDOMĚ SEVEROKOREJCE NA POPRAVU


RUSKO POSÍLÁ VĚDOMĚ SEVEROKOREJCE NA POPRAVU
Je to mimořádně hnusné, v pátek měl být do zločinného komunistického státu z Ruska vydán Čche Mjong pom, který utekl ze sibiřského poddanství a dvacet let žil v ilegalitě. Rusov...
JOSIF STALIN: BEZOHLEDNÝ MASOVÝ VRAH
Sovětský svaz nezahynul na zahraniční spiknutí, ale na svou zaostalost
PUTIN UVEDL VTIP, KDE KONČÍ RUSKÉ HRANICE

Až roboti budou platit daně…


Až roboti budou platit daně…
Co budou dělat lidé, až za ně veškerou práci udělají roboti? No přece kontrolovat daňová přiznání robotů.
Od malého občánka k poslušnému občanovi
PARADOX SOCIÁLNÍHO STÁTU
Oblievanie peniazmi školstvu nepomohlo

Nie, korporácie nie sú viac ako štáty


Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Ovplyvňovanie politického rozhodovania záujmovými skupinami je trvalý a v ľudskej spoločnosti viac menej neriešiteľný (len manažovateľný) problém. Záujmové skupiny majú rôzne zlož...
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie
Kontroverzné prevádzkové podmienky serveru Vimeo vs. autorské práva

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

Bláznivý svět altcoinů


Bláznivý svět altcoinů
Bitcoin není jediná kryptoměna. Je „pouze“ první a nejvýznamnější z několika stovek kryptoměn. Většina z nich je zbytečná, nebo dokonce nebezpečná. Pár jich ale stojí za ...
SVĚT NARUBY? ANO. TAK VYPADÁ MONETÁRNÍ INTOXIKACE
Mýtus zlé deflace
Komodity: Bilance roku 2016. Výhled na rok 2017

Druhá světová válka a její ekonomické důsledky


Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Spočítat lidské oběti druhé světové války je obtížné. Vyčíslit její ekonomické důsledky hraničí s nemožností. Jisté je pouze, že byly nedozírné. Hospodářské následky vá...
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá
Kult jménem válka

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Neokomunistický řecký experiment: Jde o víc než o peníze


Neokomunistický řecký experiment: Jde o víc než o peníze
„Prostě jsme chtěli dát šanci někomu, kdo ještě nevládl, “ vysvětluje mi jeden athénský mladík, kterého místo právničiny živí v čase krize taxikaření.
Sedm věcí, které ti nikdo neřekl o výběru vysoké školy
CIA i NSA měly tajnou pobočku v Praze, píše Der Spiegel
Spojenectvo USA - ISIS (ISIL) odhalené

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.033 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | Čistenie pleti hĺbkové v Bratislave Hlbkove cistenie pleti Bratislava Chemicky peeling Bratislava peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón Bratislava Kozmetika Bratislava Beauty salon Bratislava | private label cosmetics, custom made cosmetic, skin care manufacturer, custom made cream, custom lip stick lip balm | ultra high end - lip balms, custom made design, strawberry, chocolate, cocoa, mint | Chemický peeling Bratislava Peeling aha kyselinami chemicky peeling v Bratislave aha kyseliny bratislava Kozmetický salón Bratislava Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krásy Bratislava