Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Ve Španělsku proběhly největší celonárodní demonstrace tohoto desetiletí


											Ve Španělsku proběhly největší celonárodní demonstrace tohoto desetiletí

Existují dvě Španělska. Jedno chválené neoliberálním světovým tiskem, které zavedlo "úsporná opatření" a světovým lichvářům splácí všechny dluhy. Na druhé straně stojí Španělsko největší demonstrace tohoto desetiletí. V sobotu 22.3. proběhla v Madridu a v jiných městech Španělska největší vlna demonstrací proti nelidské politice bank a proti současné linii zdejší pravicové vlády.

Jen Madridu se demonstrace nazvané "Pochod za důstojnost" zúčastnilo kolem 2 miliónů lidí. Světová média a včetně našich tyto akce vědomě zamlčela nebo bagatelizovala jejich význam. Video z demonstrace v Madridu máte níže.

 

 

Na druhé straně stojí Španělsko největší celonárodní demonstrace během posledního desetiletí. Aktivistické organizace léta působící v terénu už jasně definovaly, o co jim jde. Začal zápas o občanskou společnost a základní rysy sociálního státu, proti otroctví v rámci bank. Pravicová vláda způsobila politikou nesmyslných škrtů zhroucení celých oblastí, které představují ekonomickou a sociální poušť. Proti demonstrantům bylo zmobilizováno celkem 1700 agentů speciálních pořádkových sil, celkem bylo zraněno 70 lidí. Vládní propaganda odsoudila "řádění výtržníků". Antifašistické skupiny a aktivisté odsuzují neoliberalismus naopak popsali v projevech celý mechanismus zbídačování společnosti a podali konkrétní příklady přímo z regionů.

 

Opravdu existují dvě Španělska, stejně jako dnes existují dvě Řecka. Vlády zaprodané velkobankám a občanská společnost, která ve Španělsku už dosáhla mobilizace milionů občanů pro zásadní změny. A požadované změny se týkají fungování státu, čili jde o systémové požadavky, které současná vláda z podstaty věci nemůže uskutečnit. A podle nasazení policie a represivních složek je jasné, že je ani uskutečnit nechce.

Zdroj: e- republika.czAuthor: ac24 # HaqeVimo24
Svet2014-03-2927
-
 69% ( 6 people voted )
+
V Španielsku nežná revolúcia za občianskú spoločnosť a základné rysy sociálneho štátu, proti otroctvu.
Tak to sú za nami pozadu o 25 rokov.

No toto # DyvuVeqi71
-
 50% ( 4 people voted )
+
2014-03-29 13:41:52 57f4eb6d
Práve že sú pred nami. Oni sa dokážu postaviť bankovým kartelom a ich bábkam, ale my sa vieme postaviť len do radu v banke. Aj keď my Slovani máme mnohé prednosti a svojskú mentalitu, na rozdiel napríklad od južanských národov sa nevieme zjednotiť proti cudzej hrozbe. Pre nás skôr platí : Cudzie nechceme ale svoje si nedáme. To radšej dáme niekomu inému."
Ešte aj tú našú nežnú revolúciu museli za nás zrežírovať tie bankové kartely.

MarianR # JabyXira91
-
 76% ( 11 people voted )
+
2014-03-29 14:20:16 5e88895e
Bezvýznamné...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-03-29 14:36:52 bc7b649f
Je to velky smutocny pochod.
Iste je, ze su pred nami, vedia dobre o co ide, zakial na SK si ludia len stiskaju tasticku s kuratom a idu si ho vyprazit domov - to je vsetko co vedia. a potom sa stazovat u suseda ako je zle.

Miso # DofaXyry51
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-29 15:09:58 55a3da3b
My hrdý národ protestujeme tak pred hypermarketom, že je na Vianoce a Veľkú noc zatvorené a naše práva na prechádzku domom hojnosti sú porušované. Tie blbé predavačky chcú tiež voľno!! Načo im je? Veď v markete je tak dobre.
Masové protesty sú formou odporu a ukážkou postoja. Dav má svoje slabé stránky a nič konkrétne nedokáže, ale je prejavom odvahy a zjednotenia.

MarianR # JabyXira91
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-03-29 15:28:46 5e88895e
Už Karel Čapek sa desil davu a dával to najavo nielen vo svojich dielach, ale aj osobne. Tupého, bezduchého anonymného stáda, ktoré urobí presne to, čo mu tribún zakričí. Ozaj a tento z Kyjeva poznáte? Tribún na mejdane kričí na deti: "Kto neskáče, ten je Rus... Kto neskáče ten je Rus..." Však vy si to už vygúglite.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 63% ( 6 people voted )
+
2014-03-29 15:32:58 bc7b649f
loading...
Jedine tak sa da k niecomu dopracovat, inak to nejde, ti chori u koryta nepovolia ani za svet.
Asi bude mat pravdu Rudo Vasky, iank to nepojde.
Panduch je v poriadku, ma nakradnute majetky - cez STB-funkciu - od Meciara az dodnes, zid, sion.
Tomu su davy odporne, este by mu to mohli vziat.

Miso # DofaXyry51
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-03-29 17:59:31 55a340a3
odvazne tvrdenie, toto desatrocie nie je este ani v polovici :)

Yanath # VepeBeke80
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-29 19:01:34 559f68d2
Pravicová vláda? Starý vtip, vláda už z podstaty fungovania je ľavicovou, pretože chce riadiť ľudské životy, ľudí okrádať a ľuďom prikazovať.
Chváli ich neoliberálna tlač? Kedy, kto, v ktorých novinách, na koľkých riadkoch, kvôli čomu ich vychvaľujú?
Pokiaľ by sa zhlukovali proti býčím zápasom, alebo potratom, to by malo váhu, ale so židoboľševickými heslami by boli zaujímaví, ak by nežili akože v demokracii, ako ich rodní bratia pučistickí otravovia na ukrajine, preto bruselskí potkani ich ani nijako nevyužívajú pre svoje ciele.
Aká neľudská politika bánk? Nikto vás nenúti nakupovať haraburdy, len preto, že vám reklama vymyla mozgy, okrem vašej závisti a nikto vás nenúti si ani požičať. Zrejme nemáte príbuzných, ktorí by neboli zvedavými lakomcami, preto sa obraciate na banky, ale zaťažko znášate odmenu za promptnú pôžičku, teda úroky. Aké otroctvo voči veľkobankám? Vy ste otroci, lebo musíte istý krátky čas splácať? Vaše rozhodnutie, tak čo sa sťažujete?
Vláda vraj šetrí, ale ľud sa búri, lebo šetriť odmieta, ľud je zhýčkaný, rozmaznaný a neskromný. Ak nie sú peniaze, tak je prirodzené, že sa zavedú úsporné opatrenia. Aspoň sa tak tvrdí, ale kvôli voličstvu veľmi nie, nanajvýš sa niekde niečo už neobjaví, položka sa zruší, ale plytvanie pokračuje, ale vraj nie dostatočné, preto sa už nazýva úsporami.

Lidhja # JojaVime40
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-03-29 20:33:02 5f66be08
Vééľmi ťažko hodnotiť objektívne situáciu v Španielsku! Počnúc nekresťanským presadzovaním kresťanstva v Amerika, /x milionov mrtvých a neskutočné tony zlata../ potom židovstvo a znovu mrtvy a obohatenie sa! Následne aj Habsburgovci a socialisti, fašisti, roajalisti,,,, aaaaa.... rozkrádanie ..! Dnes pozostatky --hlavne..nerozkradnutých zbytkov... sú predmetom chudoby a štrajkovania.. Je priam úžasné , že toľké bohatstvo "nahonobené" nejakým spôsobom sa do dnes nezachovalo . Ešte šťastie , že niektoré kolónie nespôsobujú masívny prísun ..okrem futbalistov-- ostatných "latino" obyvateľstva...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-29 21:17:20 58d4289b
Musime si uvedomit ze propaganda tohto zhiteho systemu ma kolosalne rozmery. Staci ze desat ludi zaplatenych stoji v rusku na namesti alebo dake obstihony pusiriots daco robia a je to plne media. Ale ked sa deje nieco "v slobodnom svete demokracie kapitalizmu a slobody" v EU alebo USA tak to je tabu ani o tom nepovedia. Horsi system ako je tento ludstvo este nemalo. Fasisticka masineria ktora ovlada politikov a media sa nezastavi pred nicim. Jedina cesta vystupenie z NATO a EU ... Vznik slovanskej unie na cele s ruskom ... Lebo nalejme si cisteho vina. Rusko je jedina bariera pred svetovym fasizmom a NWO siriacieho sa zo zapadu.
Maharball # DupyKeka07
-
 69% ( 6 people voted )
+
2014-03-30 08:28:24 5f83801a
MarianR - po dlhej dobe jeden zdravy nazor. Treba podotknut, ze chudaci spanieli zarabaju cca 3x viac, ako my, maju vsak, na rozdiel od nas, aspon trochu sebaucty a vyjadria to protestom. Na rozdiel od nich my budeme cakat pokorne az do momentu, ked nas oberu o VSETKO, kym sa prebudime. "Masove" 50 az 200 clenne zastupenie ovcianstva na protestoch tomu nasvedcuju. Ta nasa slovanska podriadenecka dusa neustale ospravedlnuje ZLO, ktore je na nas pachane. Kedy sa uz ona čaša konecne naplni?
kolby # VusuFiro45
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-30 08:43:57 bab22d1e
Admin, kam zmizol článok "Ja by som radšej to Rusko" ??
FcKensie # HegaNojy80
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-03-30 10:24:44 b228aaee
Protesty nic nevyriesia. Su sucastou systemu. Cim viac protestov, tym opodstatnenejsie vyzbrojovanie represivnych zloziek. Lebo nas system, demokracia, funguje na principe volieb. Velmi jednoducho, ak si zvolite niekoho na 4 roky, kto vam bude vladnut, nemate co protestovat. Aspon tak to chape zakon. Protest je vzdy mensina proti vacsine. Lebo ak si to aj neuvedomujete, vacsina si zvolila. Mensinove protesty su prejavom agresivity voci vuoli vacsiny.
Ak chcete menit svet, treba zacat doma. Namiesot chodenia na namestia upecte pre susedov kolac. Namiesto hadania sa na uradoch doneste tete za okienkom ku kerej si chodite po socialne pridavky kvet. Namiesto ponizovania polisov ked vas stopnu za rychlu jazdu, prejavte kus empatie, pochvalte ich za tazku neprijemnu pracu, ktoru robia za minimalny plat a podakujte im, ze su taki skveli ochotni robit tuto nevdacnu cinnost aby sa ostatni mohli citit bezpecnejsie. Doneste manzelovi ranajky do postele. Hrajte sa so svojimi detmi. Kazdy okamzik vasho zivota moze byt prinosny pre ostatnych. Ak zacnete takto zit, bude to velkou motivaciou aj pre ostatnych, pretoze v nich prebudite to zaspate, co maju vnutri a to ich pomaly premeni a prebudi. Zlostnym ganenim, blbymi poznamkami, ignoraciou a zavistou este nikto nikdy [fakt NIKDY] nic nezlepsil. Krasny vianasobny zapor inak v tejto Slovencine...
.
Tymto som chcel reagovat hlavne na prispevky typu kolby a ostatni, ktori si kladiete basnicke otazky ako: "Kedy sa uz ona casa konecne naplni?". Pretoze ono povestne "naplnenie case" v tomto kontexte dava jediny vysledok a tym je ozbrojeny konflikt. A to predsa nechcete.

one # KeneGydu10
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-30 11:12:25 58cf1ff9
"Kto neskáče, ten je Rus... Kto neskáče ten je Rus..."
Gazda # NomeHama89
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-30 11:17:17 4079836a
Protesty nevyriešia ale ľudia otvorene vyjadrujú svoje postoje. Protesty spojené zo štrajkami ochromujú ekonomiku. Ak by nič nevyriešili tak by o nich mienkotvorné média písali na titulných stránkach. Blížia sa voľby Európského parlamentu a to je riešenie že sa tam dostanú ľudia ktorý by v Bruseli neradi videli. Aj to je forma odporu.

Gazda # NomeHama89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-30 11:22:58 4079836a
Postoj slovákov je uvedomelo si vystáť radu na pivo a poldeci

Gazda # NomeHama89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-30 11:26:36 4079836a
Gazda, politici su herci. Nejaky europsky parlament a jeho volby? :) Nic sa nezmeni. Skus ist do politiky. Cim si vyssie tym viac citis ako sa zelezna past okolo tvojich gul stahuje. Nakoniec musis robit co ti nakazu. Divadielko pre debkov.
one # KeneGydu10
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-03-30 11:27:57 58cf1ff9
Niga Farrage sa nebojí ani medveďa. Módny štýl počas protestovna Ukrajine

Gazda # NomeHama89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-30 11:48:39 4079836a
Riesenie celeho problemu je neuveritelne jednoduche. Staci vziat bankam pravo vydavat peniaze a toto pravo dat do ruk statu.
Ak si toto vacsina ludi uvedomi, tak sme zvitazili a mozeme poslat tento paraziticky bankstersky system na smetisko dejin.
Vid www.penaznareforma.sk

1984 # NawoFiku32
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-30 22:45:29 b2290342
1984,

ak je toto rok tvojho narodenia,tak mi je jasne ako si mohol k takemuto neuveritelne jednoduchemu vyrieseniu problemu dospiet.:}

harry # PahoLenu00
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-30 22:52:55 4e6253b9
Snívať môže každý. Bez ohľadu na číslo, odkazujúce na možný vek...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-03-30 23:05:33 bc7b649f
dobré chlapci,,:-DDDDDDD

Joplins # XuhyDime11
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-30 23:30:26 3e2c8764
1984: Proč zrovna do rukou institutu státu? Vždyť státy jsou jen druhou rukou korporací a banky jejich "pokladničkami s lidskou krví". Dát to korpostátům je jako přendat to z jedné jejich ruky do druhé :D

tojetoho # HufoQygu91
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-30 23:40:36 4e88b590
Mimo to...těžko můžeš dát něco, co nemáš...(co je na tOBĚ "nezávislé", co nekotroluješ, neovládáš, na co nemáš vliv.)

tojetoho # HufoQygu91
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-30 23:43:52 4e88b590
banky by mali byť štátne a nie .idovske
Andrej # BomoFomo93
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-31 18:08:04 b28feecf
Ne neměli by být (korpo)státní, měly by fungovat lidové banky.

manipulovatsenevyplaci # WuvuRyti45
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-31 22:46:10 4e88aa56

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   jeden
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

PATNÁCTILETÁ DÁNKA OSLEPLA PO BRUTÁLNÍM ÚTOKU IMIGRANTŮ (VIDEO)


PATNÁCTILETÁ DÁNKA OSLEPLA PO BRUTÁLNÍM ÚTOKU IMIGRANTŮ (VIDEO)
Patnáctiletá Nicole Zanlith, dánská dívka, čekala na taxi ve španělském městě Marbella. Skupina severoafrických muslimských imigrantů ji pro zábavu napadla. Jeden z útočníků ji ...
Ticho před bouří v Evropě
Temná Pětka: Kdo se drží v čele kandidátů na temnou hmotu?
Proč se tak bojíme klaunů?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0674 s
good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage