Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Vedci potvrdili, že GMO poškodzuje červené krvinky


Vedci potvrdili, že GMO poškodzuje červené krvinky

Štúdie potvrdili, že Monsanto plodiny poškodzujú červené krvinky zodpovedné za distribúciu kyslíka v organizme, čo nutne súvisí s tým, že bez správnej funkcie červených krviniek sa ľudský organizmus dostáva do kritických podmienok.

 

Zlé správy o Monsante začínajú pripomínať nevídanú hromadnú haváriu na diaľnici. Pozitívne je, že správy majú za následok výraznejšiu odozvu od aktivistov. Hnutia typu "Monsanto Video Vzbura," ktoré pred časom ohlásil Anthony Gucciardi, sú pokračovaním majoritných úspechov, ako marcový pochod proti Monsantu. Štúdie s akou teraz prišli vedci umocňujú odhodlanie ľudí bojovať proti jednému z mnohých prípadov, s ktorými sa denne potýkame.
 

Štúdia zistila, že červené krvinky trpia z dôvodu baktérie bežne použitej u Monsanto plodín ako pesticíd s názvom bacillus thuringenesis (Bt). Konkrétne (Bt) toxín postihuje cicavce spôsobmi, ktoré pred časom neboli pochopené. Domnienka, že baktérie poškodzujú len hmyz bola krajne nesprávna.

Dr. Mezzomo a tím vedcov oddelenia genetiky, morfológie a ústavu biologických vied na univerzite v Brazílii, publikoval svoje zistenia v poslednom vydaní Jounal of Hematology and Thromboembolic Diseases.

Jedy ako tzv. cry toxíny sú používané pre tvorbu génových pyramíd (spôsob kde sa zložením viacerých génov dosahujú požadované vlastnosti materských génov pre nové, pozmenené genotypy) v GMO potravinách. Cry toxíny špecificky menia úrovne krvnej toxicity, čo znamená otravu krvi.

Cry toxíny sú nebezpečné aj pri najnižších
regulovaných dávkach,

hovorí Mezzomo.

Počet červených krviniek u cicavcov exponovaných cry toxínom Monsanta nebol iba znížený z dôvodu zničenia samotných buniek, bolo tiež narušené zrážanie krvi a došlo k poškodeniu tkanív orgánov. Ďalej boli výrazne znížené hladiny hemoglobínu pre kyslík.

Ďalší vedci potvrdzujú nálezy Dr. Mezzoma vlastnými štúdiami. Prof. Joe Cummins (University of Western Ontario) dochádza rovnako k uzáveru, že Bt toxíny pôsobia priamo na ľudské zdravie. Poukazuje na poškodenia koncovej časti tenkého čreva, kde bežne dochádza k vstrebávaniu vitamínu B. Aj keď sa Bt toxín môže v prostredí naturálne vyskytovať, nemožno ho nájsť v spojení s pôdou, hmyzom a s rastlinným povrchom. Rozširovanie baktérie prostredníctvom GMO s veľkou určitosťou vytvorí nový "super bug," zodpovedný za ďalšie ľudské úmrtia.

 

Naše mäso, vrátane hovädzieho a kuracieho (55% mletého hovädzieho a 39% kuracieho mäsa) obsahuje vírusy a baktérie rezistentné voči antibiotikám, uviedlisprávy od Natural Society (Apríl). Teraz sa zdá, že prichádza ďalšia baktéria, ktorá spôsobí ešte väčší zmätok v potravinovom reťazci a negatívne ovplyvní zdravie verejnosti – všetko pre "populárnu," chamtivosť Monsanta.

 

14 ročná aktivistka Rachel Parent diskutuje GM potraviny s Kevinom O’Leary

http://www.voxvictims.com /2013/07/28/vedci-potvrdili-ze-gmo-posko dzuje-cervene-krvinky/Author: Jublo # FesiJiwe99
Zdravie2013-08-059
-
 53% ( 5 people voted )
+
Nuž, konšpirátori, vaše paranoidné starosti by som nechcel mať...

:-DDDDDDDDDDDDDDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 43% ( 11 people voted )
+
2013-08-05 15:22:29 bc7b649f
Nuz, pan antikonspirator, tvoje vedomé bezvedomie by som tiez nechcel mat.
:-DDDDDDDDD

MF # PagiQita73
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-05 18:08:31 d5d76605
Vo všetkej počestnosti, Pandemonium bude pravdepodobne žiť dlhšie než väčšina prítomných na diskusii. I s vakcínami, gmo, satanovou hudbou a podobnými "židovskými vynálezmi"...
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-05 21:33:07 5f667a0c
Dr Hujer :
Pri všetkej tvoje počestnosti a erudovanosti sú GMO potraviny OK ?..)

michal # RabyFaso02
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-05 21:49:29 b2290d8e
michal
nevieme či sú ok! možno by sa vytvorili také hybridy aj prírodnou cestou, ale to je hypotetické. ale nie nemožné!
rastliny sa bežne chránia jedmi a predsa niektoré konzumujeme.zemiaky, paradajky, fazuľa..... druhá ich možnosť je symbióza, tj. vytvárajú napr. plody, ktoré konzumujeme a tým šírime ich semená. (to už tak v civilizácii nefunguje, ale nikdy nehovor nikdy.) postredie môžme meniť, alebo sa mu prispôsobiť. nie vždy sa dá jedno, alebo druhé.
horšie pre ľudí je následná závislosť ľudí na monsante, lebo tie ich mutanty sú často šľachtené tak.
napr. klíčivosť F2 generácie ich plodín je už zlá=kúp si znova F1 od nich, alebo si od nich kupuj postreky na ošetrovanie ich plodín...
dr hujer
pandemoniov pravdepodobne dlhší život je aj tak len epizódkou v histórii planéty. mať dlhší život je len akási módna záležitosť. z evolučného hladiska len štatisticky umožňuje sa dlhšie rozmnožovať, ale vôbec to nemusí byť pravda.
priemerná prírodná dĺžka života buka je 200 rokov, a aj tak zahynie väčšina skôr pod motorovou pílou. v podstate stačí človeku nejakých 30-40 rokov ako to bolo kedysi. ale toho sa boja práve vládnuce elity, lebo by na nich ďalších 20-35 rokov nemal kto robiť. pre človeka s nekvalitným životom nemá zmysel dlho žiť. len tí, čo si to užívajú teraz bez námahy sa dožadujú dlhšieho života.(lekárom sa asi dobre žije).
dokonca je otázne, či sa oplatí mať deti.
keď si predtavím detstvo budúcich detí pod neustálou kontrolou kamier v školách a na uliciach, s ich perspektívou robiť na deti politikov do 67 a viac rokov aj soboty a v reále12 hodín za peniaz, ktorý ledva stačí na splatenie nákladov na cestovné, bývanie a stravu a podobné výhody, sám by som sa nechcel viac narodiť na túto zem. nech si ju teda majú..... mne sa americké sny nesnívajú.


aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-05 23:20:35 b229002a
Pandáš má takú nepríjemnú záľubu v podpichovaní, treba ho len ignorovať ako bzučiacu muchu. No určite že prirodzená potrava je zdravšia než neprirodzená. To je imo rovnaké ako s umelými postrekmi a hnojivami. Na to ani nemusíme pozerať tie anglické mumlaniny.

Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-05 23:40:26 5057d10a
loading...
mnam GMO idem sa vyspat
lukaso121 # LocaCufu58
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-06 01:16:23 c31c5e42
michal nie.

aaa. treba si dať pozor na rozdiel hybridizáciou, ktorá môže vznikať prirodzene a transgénnym transferom.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-06 06:38:06 57c596fc
dr hujer
myslíš tým plazmidy?

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-06 15:55:18 b229701d

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sedem   jeden
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Nemáte práci? Pak jste produktem státní „politiky zaměstnanosti“


Nemáte práci? Pak jste produktem státní „politiky zaměstnanosti“
Nezaměstnanost je zdravá. Tedy byla by, pokud by vznik pracovních míst nezprznil stát politikou zaměstnanosti v kombinaci s legalizací platby výpalného jako zajištění tzv. sociálního sm...
Kolektivní vina versus logika
Ukrajina: souboj zla se zlem
Milí ekonomové, peníze vám zamotaly hlavu

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0267 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles