Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Veľké mierové rokovanie lídrov EU s Putinom v Moskve. Hitler sa nezúčastnil.


Veľké mierové rokovanie lídrov EU s Putinom v Moskve. Hitler sa nezúčastnil.

Predstavitelia EU pricestovali do Moskvy za Putinom s pomyselnou holubicou mieru, ako z TV reklamy na mier.

Knieža Schwarzenberg napriek pokročilej senilite a výrazným náznakom demencie vcelku správne prirovnal cestovanie Merkelovej a Hollanda k Mníchovskej dohode z r. 1938.

Nie však kvôli ním - jeho uvádzaným dôvodom, ale preto, že v r. 1938 tiež dvaja cirkusanti z FR a GB "profesionálne" zachraňovali svet a vieme, ako to nakoniec dopadlo. Zradili koho sa dalo a aj tak sa ničivej vojne ich vlastné krajiny, Európa a svet nevyhli. Čo však knížeti (slovko "Kníže" sa začína medzi intelektuálmi používať ako nadávka a synonymum pre retardované, zlostné indivíduum) ušlo, je, že Hitler sa jednaní v Moskve tentokrát nezúčastnil. Zostal sedieť doma, vo Washingtone. Vyslal len svojich poddaných, aby naoko prejavili pred svetom mierotvornú iniciatívu ako ďalšie zdôvodnenie si svojich nekompromisných sankcií a militantných krokov.

USA a EU teraz hrajú divadielko ako zachraňujú Ukrajinu, ako zachraňujú mier (opäť ten nešťastný Mníchov 1938). Politici cestujú aby dokázali svoje najlepšie a najšľachetnejšie úmysly, pričom v skutočnosti nemajú žiadnu snahu a ani úmysel niečo vybaviť a zastaviť posledné prípravy na vojnu. Opak je pravdou.

Dávajú Rusku schválne také podmienky ktoré sa nedajú splniť a obviňujú Rusko z konania, ktoré mu však nevedia ani dokázať, ani ničím podložiť. Toto všetko sa deje, aby politici mali pred národmi a voličmi aké-také aliby, ako veľmi sa oni snažili o mier, keď dobre vedia že aj tak vypukne vojna, ktorú si na rozkaz z cudzej mocnosti tak veľmi prajú.

Strašná vojna, ktorej by mohli zabrániť, keby naozaj chceli.

Pritom o vojne je už rozhodnuté. USA sa rozhodlo pre ďalšiu vojnu. EU to dostalo príkazom. Celý scenár je od začiatku v réžii USA. A nespraví s tým už nikto nič. V skutočnosti, jediný z trojky USA-EU-Rusko je práve, len a jedine Rusko, ktoré z mnohých dôvodov vojnu nepotrebuje a nechce.
Aj keby sa ztisícnásobil počet príspevkov na diskusných fórach proti konaniu US a UE, proti vojne, proti genocíde na Ukrajine, nič s tým už nespravíme, pokiaľ občania ako jednotná masa nevyjdú nekompromisne čo najskôr do ulíc. Môžeme sa rozčuľovať koľko chceme, hádať sa navzájom v médiách, môžeme uvádzať akékoľvek dôvody a názory, môžeme osočovať adminov a prevádzkovateľov médií z prekrúcania faktov alebo zaujatého mazania komentárov: NIČ, opakujem NIČ s tým nespravíme, pokiaľ vyslovene nechytíme predajných politikov pod krk a nepresadíme veľmi rýchlo a presvedčivo túžbu národa po mieri a jasnom presadzovaní národných záujmov na rozdiel od záujmov EU a krvilačného satana spoza veľkej mláky.

Ani slovenský premiér, ani slovenský, český, či maďarský prezident, ani táto smiešna vláda, o tajtrlíkoch v slovenskej - nazvime to "armáda" ani nehovoriac.

O VOJNE JE UŽ DÁVNO ROZHODNUTÉ. Grécke udalosti ju možno len posunuli o pár dní. Tú smiešnu frašku a divadielko o záchrane mieru, ktorá sa teraz odohráva v posledných štádiách pri zákulisnej príprave veľkej vojny na záchranu USA a USD, to je skutočne len ďalší podvod na nevedomé masy. Faktom je, že 80-90% ľudí vôbec nevie čo sa deje a čo v krátkom čase naozaj reálne hrozí. Niektorí rešpektovaní, mimo iných aj US analytici a zdroje uvádzajú dokonca možnosť začiatku vojny akciou False Flag už teraz vo februári.

Mnohí z tých, ktorí píšu o vojne na Ukrajine, ju zatiaľ prezentujú len ako občiansky lokálny konflikt.

Konflikt na Ukrajine je však len malá predohra toho, čo sa chystá a pre USA prostredníctvom NATO ako jediná možná a vhodná zámienka pre útok na Rusko.

Občas síce vyskočili rušivé elementy na zastavenie vojny ako náznaky protestov, nesúhlasu a vzdoru proti politike USA/EU v Maďarsku, Turecku, Česku, Slovensku a naposledy v Grécku. USA so svojimi vazalmi z EU si s tým však vždy úspešne poradili a valcujú ďalej k úspešnému zahájeniu obrovskej vojny s otáznym koncom.

Zúfalstvo USA zo svojej ekonomickej reality a strachu zo straty svetového ekonomického a mocenského vplyvu je tak veľké, že neváhajú obetovať v atómovom ohni celý svet, aby sa niekoľko superbohatých iniciátorov tejto príšernosti zachránilo v krytoch. Je im úplne jedno čo sa stane s Európou, slovami ich zástupkyne Victorie Nulland: Fuck EU!

Tlak na vyvolanie vojny s Ruskom zo strany USA dňom čo dňom neuveritelne silnie, lebo americkí krvilační jastrabi si veľmi dobre uvedomujú, že o 2-3 roky by si už proti spojencom Rusko-Čína-India ani neškrtli. Toto je pre USA - ako si to zrejme myslia - posledná reálna šanca vyhrať veľkú vojnu a nielen zničiť množstvo malých suverénnych štátov ako to predvádzajú posledné desaťročia, lebo potom už takáto šanca asi nepríde. USA si však neuvedomujú jednu vec: ani teraz takáto šanca nie je. Rusko s Čínou majú dostatok technicky vyspelého arzenálu a ľudských zdrojov na odrazenie NATO agresorov. Táto vojna nebude mať víťazov. Ľudstvo bude opäť iba rátať desiatky a stovky miliónov mŕtvych, najviac obetí bude zrejme v naivnej, hlúpej Európe. Najhoršie je, že tí ktorí to môžu najviac ovplyvniť - politici a médiá, robia presný opak, prilievajú olej do ohňa a zastierajú skutočnú pravdu o povahe vecí a situácii.

Ľudia preto nie sú pravdivo informovaní a nedokážu sa v hodine dvanáctej zmobilizovať aby túto hrozbu zastavili.

Otázkou je, či to politici a nezodpovedné médiá robia zo zloby, hlúposti, nenásytnosti, kariérizmu alebo iba z čírej nevedomosti, ktorá ich však samozrejme neospravedlňuje.

Súčasná situácia totiž veľmi pripomína pointu štvordielneho filmu "Terminátor": aj keď niektorí ľudia už dopredu vedeli čo sa stane a spravili čokoľvek preto, aby tomu zabránili, nedokázali to. V každom diely je prorocky ukázané ako rozmýšľajú americké politické a armádne špičky a kde speje ich konanie. Každý diel taktiež ukázal, kde to ich myslenie a konanie zákonite cieli, že jadrový holocaust je neodvratný. Žeby toto mala byť tá NWO proklamovaná očista ľudstva???

Áno, priatelia, je to tak: o mesiac - dva - tri môžu byť nielen tieto články a diskusie na internete, ale aj internet, Slovensko, Čechy, Európa a svet ako ho poznáme, minulosťou.

Kto narýchlo vysvetlí politikom horlivo pripravujúcim vojnu, že tí "šťastnejší" , ktorí chystaný holokaust prežijú, sa dostanú do doby kamennej a budú masovo trpieť a zomierať ešte desiatky rokov po ukončení tejto vojny na rôzne druhy rakoviny a iných ochorení v dôsledku použitia jadrových alebo chemických zbraní?

Takto sa sen priaznivcov zníženia populácie na zemi, stane skutočnosťou, s najviac vyľudnenou Európou. Najdôležitejšie však je, aby prežili USA a dolár preto sa určite oplatí bojovať a zomrieť!Author: PEACEMAKER # CubyDupe45
Svet2015-02-0817
-
 83% ( 32 people voted )
+
PEACEMAKER :
1.USA sa účastní svetovej vojny len vtedy, keď je o víťaznej strane už rozhodnuté, tak to bolo v 1 aj 2 svetovej vojne.
2.Logisticky a ani vojensky ešte stále nie je pripravená situácia pre takú vojnu...Armáda na Ukrajine nie je pripravená, nie sú tam základne NATO a maso na jatky pre túto vojnu ešte nie je taktiež zmobilizované a ideologicky pripravené.
3.Ruské jadrové zbrane, protivzdušná ochrana, letectvo, delostrelectvo, ponorky, elektronický boj, atď má Rusko vyspelejšie ...
4.Spojenie Ruska a Číny vojensky je taká sila, že nie je protivník, ktorý by ich v súčasnosti porazil..
záver :
Západ a USA budú musieť použiť iné metódy boja ako priamu vojenskú konfrontáciu s Ruskom, aby mali šancu na výhru...Alebo lepšie pripraviť situáciu na takú vojnu, čo v súčasnosti ešte nie je.
Iba málo informovaný a neobjektívny jedinec si može myslieť, že USA pojde do vopred prehratej vojny, čo by vojenská konfrontácia západu, NATO, USA, proti Rusku a Číne znamenala...
Ty mi pripadáš ako vystrašený vojnový štváč...

michal # RabyFaso02
-
 77% ( 16 people voted )
+
2015-02-08 13:24:29 b2296873
Změny ve válce. Porošenko byl v pátek jako zmoklá slepice, v Mnichově již hřímal. USA stojí za ním. Dostane techniku.


3 vesnice v dělbacevském kotli osvobodili Ukrajinci. Připravují mocný tankový útok k proražení kotle.
Čeká nás vleklý, krvavý konflikt, snad jen na Ukrajině ? Slovensko bude budovat jen muničáky NATO ?

jo jo # VedoCula78
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-02-08 13:30:26 4faafecd
USA nepůjde do vojny. Nato má spojence. NATO,....
jo jo # VedoCula78
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-02-08 13:31:26 4faafecd
A muziku okamžitě tvrdil i vrchní velitel NATO v Evropě Breedlove, který si přisadil, že je proti Rusům potřeba nasadil všechen vercajk, který mají spojenci v brašně.
(zdroj)

Jinými slovy – dnes večer má dojít k zásadní telefonické konferenci čtyřky Putin, Merkelová, Hollande, Porošenko a americký viceprezident říká, že jde o nesmyslné jednání, těžce vyhrožuje jedné z jednacích stran a jeho generál chrastí vercajkem a tohle má být podklad pro nějakou dohodu? Tedy s výjimkou té o bezpodmínečné kapitulaci?

Teprve když jsem si výše uvedené linky vyfiltroval, před začátkem práce na téhle svodce, pochopil jsem, proč Porošenko, který ještě v pátek připomínal spíš malého kluka, který čeká pořádný výprask, včera byl najednou v Mnichově tak sebejistý a hřímající!

Prostě jsem názoru, že Američané žádnou dohodu ve smyslu toho, co zkoušeli Němci a Francouzi – bohužel NECHTĚJÍ! je mi líto, ale jiný závěr udělat nemohu.

Podle mne mají dneska klíče k nějakému pokroku v ruce Němci. Jsou jediní, kteří se mohou Američanům postavit. Bez nich nebude nic.
http://www.novarepub
lika.cz/2015/02/ukrajinska-svodka-ze-dne-7-2-2015.
htmlDnes jiý jsou jiý mnohem lepší severy, než dolezite.sk


zde je tvrdá cenzura, mažou....fre # QamyWoru83
-
 64% ( 4 people voted )
+
2015-02-08 13:34:55 4faafecd
Pritom stačí tak málo. Neochota bojovať a môžu sa elity aj roztrhať od jedu.
Peter # FikyMigu16
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-08 13:47:59 57f4e78f
1. Vojna proti Rusku je vopred naplánovaná sebevražda
2. Na vojnu treba peniaze, peneži, peníze, tých je stále menej a menej, nočná mora banksterov-deflácia je v plnom prúde, nebude inflácia nebude peňazí na vojnu
3.Európania ktorí majú byť hlavným kanonenfutter v tejto vojne nemajú moc radi keď ím ích synkov privážajú domov v cínových rakvách s vlakjou, naviac, Európa nemá jedinú funkčnú armádu zrovnateľnú s ruskou.
4.Toľko blbosti vo svete ešte nevládlo koľko je dneska, praskne to vtedy kedy si blbosť bude myslieť že zvíťazila nad múdrosťou.

General Guderian # TyroMury04
-
 67% ( 5 people voted )
+
2015-02-08 15:16:12 55e4d202
loading...
Otázka neznie či vojna bude, ale kedy vypukne. V podstate o vojne bolo rozhodnuté, keď ruské vojská opustili svoju okupačnú zónu (NDR) a v zápätí uSSa (bez referenda, bez OSN, bez politických rokovaní) okamžite anektovali toto územie. Od tejto chvíle, už aj tak bezzubé OSN sa stalo klubom diskutérov, medzinárodné právo sa stalo právom silnejšieho. Od tejto chvíle slová "svetový mier" sa stali synonymom okupácie, mučenia, bombardovania. Od tejto chvíle sa bývalý Východný blok stal nástupiskom na agresiu smerom na východ - na Rusko. Od tejto chvíle sa začalo odpočítavanie. Mier v Európe, ako aj vo svete, sa stal minulosťou...
Regency # KyjiHibo22
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-02-08 19:00:54 c35b6fd3
aj keby prišla veľká vojna, pochybujem, že USA budú mať dosť dolárov na vedenie dlhodobej celosvetovej vojny, nie som síce ekonóm, ale myslím si že by skrachovali, aj tak už nemajú od toho blízko
Peter # FikyMigu16
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-02-08 19:28:27 bca70939
Nízko hodnotený príspevok


Februar # XaheBaqa17
-
 31% ( 6 people voted )
+
2015-02-08 21:37:06 42f951cf
Februar ty si taký istý mysliteľ ako bol Chamberlain!
Šialenstvo a paranoju dnes (už dokonca otvorene) predvádzajú najmä "mierotvorcovia" SSA, NATO a spol.
Veď už aj starý Henry (Kissinger) kedysi prehlásil, že mať USA za priateľa je fatálne...
Merkelke a Hollandovi to už docvaklo (príliš neskoro) a sú z toho poriadne posr.. zdesení.
Väčšine EU politikom to však stále ešte nedochádza.
Švejkovia sa jednoducho premnožili: "Tuhle vojnu vyhrajeme!"


Uf459 # RyguByqa72
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-02-08 22:18:36 b07efc0c
toto nie je vojna, toto j DEPOPULACIA a ked to clovek pochopi, pochopi ze neexistuju ziadne strany. cele je to jedna velka hra ako postavit kazdeho proti kazdmu a opat raz vsetci naleteli.
cickosko # FajeLyna69
-
 64% ( 4 people voted )
+
2015-02-09 00:29:14 bc7b648c
Зиг-хайль, Петро!
Пишу тебе из ада.
Здесь очень плохо, впрочем, я привык.
Мы все тут были бесконечно рады,
Узнав про твой блистательный блицкриг.

До нас и раньше доходили слухи,
Что русских ты сумела победить!
Что мрут, как мухи, дети и старухи,
И нет гробов, чтоб всех похоронить.


Ты не грусти, майн либер фройнде Петро!
Я дам совет: чтоб лес не тратить зря,
Построй один гигантский крематорий,
А пепел – вывозите на поля.


Привет тебе, партайгеноссе Петя,
Шлют Геринг, Геббельс, Борман, я и Гесс!
Здесь, в преисподней, поснимав все рельсы,
Отлили мы тебе Железный крест.


Да что там крест, и шнапса есть пол-литра,
Но ты другому, знаем, будешь рад:
В Германии кричали все: «Хайль, Гитлер!»,
В аду теперь «Хайль, Петя!» все кричат.


Горячий наш привет и генералам,
Тем, что пускают этим русским кровь!
До встречи. Верю, ждать осталось мало!
Майн либер фройнде Петя!
Твой Адольф.Matrix # JomaNuny86
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-02-09 15:09:29 5c342477
Dnes 9.2.2014 se uzavřel Debalcevský kotel. Na videu jsou dva zajatí Ukrajinští vojáci. Obránci Novorusie si s nimi trochu zažertovali. A hleďme jak ukrajinští hrdinové statečně i v zajetí zaskákali "Kde neskáče to je Rus":
VK # MukaBejo39
-
 64% ( 4 people voted )
+
2015-02-09 17:58:50 25302b50
a opat pojdeme povinne do divadla na tragediu od neznameho autora nositela nobelovej ceny za mier .
dusan # FoxyKena23
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-13 06:21:08 d065d9fa
Nie je náhodou Merkel vnučkou Adolfa Hitlera?
Fašisticky žido kapitalisti rozpútali I. aj II svetovú vojnu, najmä židovský bankári už po tretí raz za 100 rokov zarábajú prachy na vojne a zadlžovaní štátov sveta a na nešťastí bežných ľudí. Vážim si bežných židov, kresťanov, moslimov, ateistov ktorí chcú žiť v mieri, ale kur.vy žido kapitalistické z Washingtonu, Pentagónu, NATO, Berlína, Bruselu aj zo Slovenska mi môžu vylízať moju voňavú riť.
Je potrebne oslobodiť východnú a strednú Európu a spoločne s Ruskom, Čínou a krajinami strednej a východnej Európy vytvoriť proti žido kapitalistom novu železnú oponu, kým sa navždy a večne časy neporazí žido kapitalizmus v západnej Európe a USA.

Provokater # RobeRibe82
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-02-14 09:58:55 3ec5e27c
Nízko hodnotený príspevok


Petro Porosenko # NataFysy84
-
 38% ( 3 people voted )
+
2015-02-14 10:24:56 3ec5e27c
neboj nas Slovanov si nechaju, kto by na nich robil? Cernosi, ci cigani?
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-14 11:06:34 59ad0eb9

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Oliver Stone: „Obama je had a my se musíme proti němu obrátit.“


											Oliver Stone: „Obama je had a my se musíme proti němu obrátit.“
V pátek vydané video ukazuje, jak americký filmař a vietnamský veterán Oliver Stone říká posluchačům v Tokiu, že prezident Obama je „had“ kvůli „institucionalizaci ilegálních š...
Zdaniť starostlivosť?
Politický slovník daňového poplatníka
MORÁLKA ĽAVICE, PRAVICE A LIBERTARIÁNOV

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0512 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles