Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Výrazný volebný úspech liberálnej antifico kampane


Výrazný volebný úspech liberálnej antifico kampane

Pred vyše rokom odišli zo SME vraj protestujúc proti vstupu finančnej skupiny aj novinári, ktorí tej istej finančnej skupine v tom istom médiu výrazne držali chrbát. Ich túžba po mediálnej moci bola oveľa silnejšia,

ako túžba produkovať kvalitnú žurnalistiku.

Na mediálnej scéne boli zrazu dva liberálne subjekty, ktorých hlavnou silou bola propaganda PROTI. Dlho som si lámal hlavu na tým, ako sa anti kampaňou dá presadiť nejaký program ZA. Nuž, ten ich program, ich mocenské predstavy sa zrejme skutočne kampaňou proti presadiť dajú.

Keď už to vyzeralo, že sa fico pretlačí do tretej vlády pomocou utečencov, nasadili liberálne kruhy aktivistov, prezlečených za školských odborárov. Využili synergiu s protestujúcimi sestričkami a dielo sa podarilo. Možno aj oveľa viac, ako to čakali. Školský antifico aktivista Ľudovít Selebédi sa vyjadril, že úspechom školského štrajku bude, ak preferencie smeru klesnú aspoň o 5%. Vzhľadom na čas, kedy svoj "štrajk" spustili sa ani iný, ako politický cieľ nedal reálne dosiahnuť.

Liberálny kruhy sa vo svojej svätej vojne nezastavili skutočne pred ničím. Liberálny ideológ (on si píše politológ) Pavol Hardoš prekročil skutočne všetky pomyselné čiary a tabu, keď na podporu proti ficovi dokázal použiť aj svoju obrovskú osobnú tragédiu.

Nikdy sa už nedozvieme, akou mierou sa na dramatickom poklese volebného výsledku smeru rôzne antifico aktivity. Ale ten výsledok skutočne stojí za to. Ja myslím z pohľadu čísel a liberálni aktivisti zrejme aj z pohľadu budúcnosti.

Smer vo voľbách 2012 získal 1134280 hlasov.

V sobotu to bolo 737481 hlasov, to je pokles o 396799 hlasov. V percentuálnom vyjadrení je to pokles o závratných 35%! (počty hlasov sú pri temer totožnej volebnej účasti).

Kampane typu "V sobotu zamkni svoju babku a choď voliť" vyšli skutočne nad očakávanie dobre. Doma zostali nielen babky smerácke, ale aj tie KDH-.cke a nenávidení "katolibanci" v budúcom parlamente nebudú.

Liberálom sa podarilo znechutiť veľmi vysoký počet ficovoličov, prípadne ich presvedčiť na voľbu iného zla. Spolu s tými mladými, čo ich agitoval aj prezident Kiska to dáva veľmi podobné číslo, ako pokles (396799) voličov smeru:

Kotleta získal 209 779, Boris si pripísal 172 860 (súčet 382639)

Výraznú úlohu v liberálnej propagande plnili aj sociologické agentúry na ovplyvňovanie (newspeak: prieskum) verejnej mienky. Ak si pozriete (či pamätáte) čísla z "prieskumov", tak dnes už veľmi ťažko niekoho svojprávneho presvedčíte, že zo strany agentúr nešlo o hrubú manipuláciu verejnou mienkou. Nemyslím teraz nutne to, že nejako "upravovali" čísla. Manipulácia je aj to, keď viem, že moje štatistické čísla sú zaťažené vysokou mierou neurčitosti (napríklad vysoký počet nerozhodných, váhajúcich ...), ale prezentujem ich bez výrazného upozornenia na ich nulovú výpovednú hodnotu.

A čo teda tí liberáli dosiahli? Ako využijú ťažko odpracovanú podporu pre Kotletu a Borisa?

Snahou slovenských liberálnych elít je priblížiť politické pomery na Slovensku tým európskym. Európska liberálna elita je od reality odtrhnutá podobne, ako slovenská. Ale v Európe majú už tzv. "demokratické" voľby zvládnuté. Podobne, ako sa liberálom podarilo konečne aj na Slovensku, vo voľbách v mnohých európskych krajinách majú veľkú podporu tzv. "extrémisti". Často tak veľkú podporu, že jediná možnosť zostaviť vládu bez nich je veľká koalícia (Nemecko, Rakúsko), prípadne zákulisné politické dohody na menšinovej vláde bez "extrémistov" (Severské krajiny).

Liberáli nedokážu svoje vízie sociálneho inžinierstva, z ktorých materiálne profitujú pomocou vládnych, "ne"vládnych, 3. sektorových, euro- ... organizácii presadiť v normálnej demokratickej politickej súťaži. Nedokážu postaviť program ZA. Pretože ich vízie sú natoľko odtrhnuté od reality, že toto im nezožerie ani socialistickým školstvom ideologizovaný občan.

No a tak si vytvorili triedneho nepriateľa hnedej farby. Pretože aj keď liberálov, sociálnych inžinierov, či neomarxistov rôznych zameraní skutočne nemusím, kotletov a im podobných proti nim nepôjdem voliť nikdy. To znamená koniec reálnej opozície v parlamente, koniec skutočných hodnotových sporov (s konzervatívcami, napríklad). Dlhodobá vláda jedného zoskupenia v záujme vylúčenia "extrémistov".

Čo možno očakávať na Slovensku:

Demonštrácie proti výsledkom slobodných demokratických volieb (akože proti "fašizmu") s cieľom pripraviť občanov na úradnícke vlády, veľké koalície "proti".

Úradnícku vládu pod záštitou liberála v prezidentskom kresle. Nejaká forma dohody so smerom, ktorej "neverejnou" súčasťou bude dohoda o neotváraní káuz z minulosti.

Pokus vytiahnuť pomocou úradníckej (Kiskovej) vlády do politického priestoru liberálne "osobnosti", pomocou ktorých by následne vznikla homogénnejšia sila do budúcich veľkých koalícií so smerom. Prípadne na striedanie sa u moci so smerom.

Aj keď vám budú hovoriť opak: v liberálnych kruhoch si svoje volebné víťazstvo užívajú. Majú triedneho nepriateľa, proti ktorému s nimi pôjde aj veľa tých, čo by inak sociálne inžinierstvo odmietali.

Krásny slniečkový liberálny svet prichádza aj na Slovensko. Kotleta im toho triedneho nepriateľa za teplé miestečko, na ktoré ho vytiahli, urobí isto veľmi rád.

------------ Doplnené 6.3.2016, 21:30

Len pár ukážok z dnešných mediálnych výstupov tých, o ktorých je tento môj článok. Ako podpora pre moje tvrdenia, že oni (ľavicoví liberáli) majú svoje vízie.

Martin M. Šimečka, bývalý mediálny "vedúci" skupinky, ktorá sa pokúšala položiť vládu Mikuláša Dzurindu:

Šabľa v rukách Richarda Sulíka. Sulík "liberálom" z denníka N pije krv dlhodobo. Tiež je to chyba v systéme. Pretože nezdieľa ich spasiteľské (dobroserské) vízie.

Peter Tkačenko, komentátor HN: Nesystémové strany sú tie, ktoré nechcú ísť so smerom.Podľa neho "neísť so smerom" znamená neurobiť si svoju robotu.

Sulík a Matovič asi chcieť nebudú, lebo veď Smer je fuj, nech robotu za nich odvedie niekto iný.

Roman Pataj (denník N): Sulík by sa mal vykašľať na svojich voličov a ísť so smerom.Author: Tibor Pospisil # HemyXuho27
Slovensko2016-03-077
-
 54%  ( 3 people voted )
+
Dnes si vyšlo v tzv. Krásavici nad Dunajom do ulíc zakričať zopár ľudí proti imaginárnemu nepriateľovi. Boli to všetko pacienti, ktorí neustále počujú vo svojich hlavách hlasy 88. Fotografovali ich schválne z nízkeho uhla, aby opticky pôsobili ako nekonečný dav. Neviem, kam mám teraz zaradiť pisálkov zo SME, pretože tento úsmev vyvolávajúci propagandistický trik odkukali od súdruhov, ktorým sa pred krachom svetlých zajtrajškov už nedarilo nahnať na prvomájové námestia ani dostatočný počet znechutených robotníkov. (Veď ja ho sem prilákam, súdruha chruňa Dávidka z Revúcej, lol!)

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 57%  ( 4 people voted )
+
2016-03-07 21:58:09 d405c1fd
komplexy komplexy komplexy
Neter Povak # VejoKyla3
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-03-08 12:43:55 2e1d0009
nechcem hodnotiť zostavovanie vlády, ale počul som zaujímavú teóriu prečo strana HÁREM, pod oficiálnym menom SME RODINA získala tak veľa %. že vraj sa mnohí voliči (a najmä starší) pomýlili, a keď v strese a zhone vyberali volebný lístok tak SME RODINA prečítali ako SMER a to odina akosi pozabudli, a tak mnoho lístkov SMERU prepadlo v prospech HÁREMU.
podobne číňania falšujú značku PUMA ako PLIMA a keď je správny font, tak je to ľahko prehliadnuť.

Neter Povak # HyreVive02
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2016-03-10 08:46:40 c350b50d
To by ale znamenalo, že počet percent pre inseminátora a jeho Strany rodinného incestu reprezentujú voliči boľševika, ktorí sú buď totálni retardi alebo slepci. A čo sa týka zostavovania vlády, počkajme. Možno sa súdruhovi chruňovi z Revúcej rozplynie labutí sen o socializme a s ním aj bezprácna podpora zo sociálky.
:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-03-10 10:45:05 d425402c
"v strese a zhone vyberali volebný lístok tak SME RODINA prečítali ako SMER a to odina akosi pozabudli, a tak mnoho lístkov SMERU prepadlo v prospech HÁREMU."

LOL toto ma nenapadlo, ale zrejme to bude tak! :D

mmch, hádam všetci, čo sme z Blavy, dávno tie "tajomstvá", čo teraz vychádzajú o Borkovi najavo ako škandál storočia, už poznáme....

lisa22 # HoxiDuna67
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-03-10 11:40:21 5f69ce4b
A znovu ..Lisa22..."MÚTITE NEZNALOSTNE VODU"...prečo ...Veď ste sa podieľala VEREJNE na rozbití kresťanskej jednoty . Jedných ste dostala mimo 5% a druhým ste nevytvorila podmienky existencie. Dnes si mohli tí "východniari" /zo Spiša a Šariša čosi spolu aj vo vláde tvoriacej sa povedať!
klopi # KyvoWavo40
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-03-10 15:24:02 58d4289b
loading...
Skúste zostaviť vládu s OĽ---jano a SI--mariška ..a okolo ních čosi "sekundantne " pobehujúce cez "insemi..hungaro..nacio.národnostné.." To nie sú nejaké obdrizdy na farárske "lapsusy" , či Tisové "repre" "nejasnosti" osobné, ani "uskladňovanie duší" kdesi vo vesmírno--nebeskom priestore. Tu je realita... ktorú vy neporiešite ani zo srandy A aj na DEŠTRUKCIU je treba mať vzdelanie a rozum. /zbúrať komín nemôže hocikto/ POCHOPILA STE...verím..lisa22..
klopi # KyvoWavo40
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-03-10 15:34:34 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
osem   še
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.035 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles