Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Vyvěsili černou vlajku. Stoupenci Islámského státu jsou v Evropě


Vyvěsili černou vlajku. Stoupenci Islámského státu jsou v Evropě

Byl zřejmě, že Islámský stát využije muslimskou komunitu na Balkáně k pronikání radikálních džihádistů do Evropy. Reportéři agentury Reuters se vydali do vesnice Gornja Maoca na severu Bosny a Hercegoviny a objevili zde nechvalně proslulé černé vlajky Islámského státu drze vyvěšené z oken.

Britský Daily Mail, který se na vesnici také zaměřil, uvádí, že černé vlajky na svých domech vyvěsili stoupenci radikálního wahabbistického směru.
Tajná služba uvádí, že cca 150 obyvatel Bosny a Hercegoviny odjelo do Iráku a Sýrie, aby zde bojovali po boku radikálních islamistů. Za to jim v Evropě, pokud se vrátí, hrozí vězení.
Již v září bosenská policie zatkla 16 lidí a obvinila je z financování teroristických džihádistických skupin. Podobná situace je v Albánii a Srbsku. I tady se hlásí mnoho lidí k odkazu Islámského státu nebo al-Kaidy.

V horách u vesnice Gornja Maoca byl v roce 2010 dokonce odhalen výcvikový tábor radikálních wahhabistů. Na internetu se také dají dohledat kázání radikálních Kosovských Albánců. Balkánská média v minulosti upozornila na případ muže, který pochází z Albánie a v Iráku vede bojovníky teroristického Islámského státu.Author: LenkaB # LyroKomo25
Svet2015-07-0117
-
 68% ( 15 people voted )
+
Ani nemám chuť letos jet do Jugošky.
Ani ne # SegoMosu03
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-02 20:18:33 4faafecd
Zdroj je slobodný vysielač
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-03 07:55:40 509a8e28
"Existují lidé, kteří chtějí „transformovat Evropu na zemi Islámu,“ ale také existují ti, kteří „chtějí obrátit Evropu na válečnou zónu.“
Skutečná situace je zcela odlišná od toho, co si na Západě myslíme o tom, jak se věci pohybují na globální úrovni,“ dodal Vernochet.


Ve své poslední knize „Les Egares: Le Wahhabisme est-il un contre Islam?“(Popletený: Je Wahhabism proti Islámu?) Vernochet poskytuje to, co tvrdí, že je „komplexní popis světa muslimských sekt, které jsou napojené na americkou inteligenci a které proměnily Saudskou Arábii na nástroj války.“Vernochet také poznamenal, že „sunnitský islám byl vždy inspirován příkladem Osmanské říše jako ztělesnění ummy – „Islámského světa“.
Vernochet je přesvědčen, že „tento stav postihl celý Blízký východ a byl jedním z důvodů konfrontace mezi Palestinou a Izraelem (který je podporován i ve Spojených státech), a také důvodem zničení Iráku, Libye, Libanonu, Sýrie, Mali, tragédie na severním Kavkaze a takto bych mohl pokračovat dál a dál.
Nejkontroverznější je ale fakt, poznamenává Vernochet, že „teď, když se uvolnil nějaký prostor, USA, spolu se Saudskou Arábii, budují celou armádu, která se chystá zaútočit na Evropu. Je to zkušená armáda, která nemá žádné výčitky useknout hlavu, jejich bojovníci bojovali od jejich mladistvého věku, a přišli již o všechno… Bohužel, ubohý Západ!
zdroj : http://sputniknews.com
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-03 10:35:52 509a8e28
Slovania sa nespoja, allag akbar. Padá tým sen panslavizmu.
VypIta placacka # CevePyli42
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-03 11:07:43 b2298b10
Jedno z posledných vojenských "jednotných vystúpení" bola bitka pri Viedni. Tu sa proti Osmanskej ríši zjednotila Kresťanská Europa ---teda za Habsburgov .Výrazny a jednoznačný podiel zohrali vtedy Poľské vojská --ktorých zásluhou -- "Osmanský Turci " boli porazený. Chybou bolo že ich pôsobenie v Európe vďaka istým "zradcovsko-konšpiračným" skutočnostiam zostalo.Kresťanská jednota je aj dnes túžba a hradba proti islamizácií...Netreba to zanedbávať.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-03 14:25:37 58d4289b
..pri Viedni r. 1683.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-03 14:32:52 58d4289b
loading...
 • Rekordní dluh USA a Ukrajina jako prostředek řešení.
O Ukrajinu vůbec nejde, jde o likvidaci ekonomických vztahů Evropy s Ruskem a o záchranu US krachu Evropou. Transatlantická unie a odříznutí Evropy od Ruska to mají vyřešit
ABChttp://aeronet.cz/news/r
ekordni-dluh-usa-a-ukrajina-jako-prostredek-reseni
-o-ukrajinu-vubec-nejde-jde-o-likvidaci-ekonomicky
ch-vztahu-evropy-s-ruskem-a-o-zachranu-us-krachu-e
vropou-transatlanticka-unie-a-odriznuti-evrop/[/ur
l]
.

Sydney # JifeTusa60
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-03 14:53:16 3ec5e27c
 • Lenka
ISIL vytvorilo CIA, utečenci sú ich produkt pre Európu, poškodzujú Európu a na druhej strane odpútavajú pozornosť od prípravy veľkej vojny na Dombase medzi Nato a Ruskom.

Erza # TywyMyci89
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-03 14:57:41 3ec5e27c
Keď sa jedna o Europe, a "odtrhnutiu /odříznutí/ od Ruska" furt ma napadá geografiké ponímanie..to znamená BUDE SA KOPAŤ od Baltického po Čierne more "rigoľ" alebo " ČI- ČO"../otáznik/ Vlastne Európa nie je geografický celok ..to vážne tie "kaleráby" sú tak naplnené- masmedialne- odporom voči "Stredoeuropanom " a Rusku , že Európa začína kdesi pri Aśi...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-03 15:19:20 58d4289b
Klopi klameš. Nijakej Európy niet, preto nemôže byť ani kresťanskou, je iba zemepisným pomenovaním pre poloostrov Ázie. Čo keby si bližšie špecifikoval tú údajnú kresťanskosť a či náhodou sa niekto z tej Európy ani nezúčastnil, teda opäť klameš, ak prisudzuješ pár etatistickým účastníkom byť celkom Európy, obdobne ako sa dnes eú a dokonca aj jej predchodcovia stotožňujú pyšne s celou Európou, čím vskutku vyhlásili otvorenú vojnu o zabratie celého územia nazvaného Európou.
Ani nie je zvláštne, ak „kresťanský“ „cisár“ Viedne bol tým istým, ktorý na povel neviditeľnej vrchnosti prikázal zabaviť všetky dostupné výtlačky a ešte dovolil satanovej synagóge snoriť v súkromných domoch a habať pre sluhov satana nebezpečnú Eisenmengerovu knihu Odhalené židovstvo, varovanie pre gójov o strašnej budúcnosti, ktorú pre vás pripravili, čo sa už dávno aj vyplnilo zásluhou tej tvojej „kresťanskej“ Európy, čo po kresťansky talmudizovala. Služba satanovej synagóge sa gójmi nazýva vzletne kresťanstvom. Kresťan rabín, tak to je správne, pochodovať na jatky svetovládnej moci pod menom kresťanstva.
Osmanská ríša predstavovala kresťanstvo, slovenská, uhorská šľachta boli spojencami sultána, cisára východnej veľkoríše a v bitkičke nešlo o náboženskú zrážku, ako sa snažíte vy umelí „znáboženci“ podstrčiť, ale o strach o umenšenie moci tých tvojich „kresťanov“. Si protislovenský element, čo podporuje habsburgskú etatistickú tyraniu a násilie.
Kde sa ukrývala tvoja „kresťanská“ Európa v čase bitky pri Varne, pri Moháči?

Melchisedech # NekiJequ84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-03 21:29:47 b228e21b
Ale , ale ..Melchisedech84.. To prisudzovanie "klamstva" mi dáva istú "nálepku" , ktorú ja osobne nereprezentujem .Európa ..ktorú chápem geograficky ..cit:."a Kresťanská Europa ..teda za Habsburgov" ..je stav kedy ..i Španielsko ,i Holansko ..Franckovia i sever Talianska ..i nejednotné" štátiky "na území Nemecka iii samotné R U znamenali ..výrazny kresťanský ..Habsburský vplyv.Nie je predsa spravodlivé,ani objektívne podceňovať kresťanské zjednocujúce aspekty proti rozpínavosti Osmanskej ríše od čias kedy bol dobitý Konštantinopol ..na Europskom kontinente ..bašta Kresťanstva..Byzanského .Takže žiadné klamstvo, žiadné nepravdy...len konkrétnosti pre znalcov dejín. A vplyv Židovstva je iná "kapitola".. Vaše " etatistické temnoty" skúste trochu obmedziť ..spôsobujú Vám stav obmedzenosti v reálnom posudzovaní skutočnosti.Prajem...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-03 22:29:06 58d4289b
Ja fakt nechápem Rothchilda. Najprv dod_be Malajzijčanov, že rozmýšlali nad zlatou menou. Kaddafiho tiež dali dole kvôli Africkému dínáru.Proti Putionovi zaviedli sankcie, lebo vnímajú ruský rubel krytý energetickými jednotkami ako hrozbu A týmto teroristom dovolia používať novú menu - zlato???????

Nechapem # SefiFiva19
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-04 00:10:40 5a4052dc

Aspoň vidíme, prečo bolo pred 11 rokmi vytvorené Kosovo - vláda SR podporila vytvorenie tohto trójskeho koňa povolením preletov vojsk NATO, ktoré bez mandátu OSN bombardovali bývalú Juhosláviu a občanov, ktorí bránili svoju zem. Za to by sa mali zodpovedať pred súdom. František Šebej vykrikoval z krvavými očami, že je hrdý na slovenskú vládu a Brigitta Schmognerová, vyhlásená za najlepšiu ministerku financií, počas úradovania ktorej bežali na STV reklamy na BMG Invest atd. a dobre ona vedela o čo ide - a vďaka ktoremu spáchalo x dôchodcov samovraždy, ako jediná žena vo vláde podporila prelety. A takisto vidíme, prečo sa zrazu po roku 1989 všetky zapredané média zaujímali o Slovensko, prečo bol taký enormný tlak na zmenu vlády a svetové média kritizovali Mečiara ako diktátora - Slovensko predstavovalo svojou geostrategickou polohou možno jediný vzdušný koridor na prelety - preto bolo treba vymenit vládu, ktorá neposlúchala. Rakúsko, Švajčiarsko a Grécko totiž nesúhlasili s preletmi nad ich územím.

Klopi tentoraz s vami súhlasím ...
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-07-04 09:37:50 58d7436a
Teda nie pred 11, pred 16 rokmi boli umožnené prelety
LenkaB # LyroKomo25
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-04 09:43:33 58d7436a
S klopim súhlasia, takže dvaja proti jednému, to nie je fér.
Európa má presne určené hranice a ak do bitkičky pri Viedničku priskočia búchači z veľmi obmedzenej plochy v rámci tej Európy, tak nie je korektné ich spájať s celou Európou, iba preto, že dnes sa odvšadiaľ valí ideologická vata o jednotnej Európe, návrate do Európy z takmer každej vety. Europeizujete propagandistickými lžami dejiny, kedy o Európe nikto nechyroval, možno nevedomky, ale napomáhate hľadať predchodcov pre eú a jej večnú legitimitu.
Kacíri sú apostatovia, oddelili sa od pravej viery, apoštolského učenia, odmietli dogmy alebo svojvoľne prijali nové vlastné, žiadni kresťania to neboli a bolo nevyhnutnosťou sebazáchovy sa spojiť proti nim so sultánom. Doba absolutizmu ešte aj zdanie „kresťanstva“ odlúpila, povýšila človeka už úplne nad Boha a dôsledkami vašej obdivovanej porážky vraj islamu bolo centralizačné podrobenie Uhorska po jeho „vyslobodení“. „Kresťania“ zachraňovali centralistický nápor žiarlivých Habsburgov.
Jedno klamstvo, či 2 klamstvá sú už nálepkou klamára?
Môže byť, že ty neklameš, môže to nebyť klamstvom tvojim, ale klamstvom prevzatým, dôverčivým, neovereným, ťa zviedli z cesty pravdy, ale oni zvodcovia klamú určite a vedome, narúšajú pravdu, pretože sa im nehodí. Ty len so samozrejmosťou zopakuješ ich lži, pretože po milióntom zopakovaní sa zaručene lož stáva pravdou a pravidlom.
Si v omyle, chybe? Klamstvo vedomé a klamstvo nevedomé, keď naivka sa unáša nesprávnymi zhodnoteniami.
Konštantinopol nikdy nemohol byť baštou kresťanstva, pretože je vylúčené pokrstiť neživotné mesto. Kresťanom je iba človek a aj keby sa na istom území vyskytli mnohí kresťania, aj v prevahe, to ešte neznamená samozrejmosť, že cisári sú tiež kresťanmi. V Konštantinopole sa objavilo množstvo heréz a cisári mnohokrát využívali etatistický teror na presadenie ich videnia „kresťanstva“.
Aké práva získali Habsburgovci rozťahovať sa v Uhorsku? To je to vaše „kresťanstvo“, preklopiť rozpínavosť Osmanskej ríše dobytím pre seba?

Melchisedech # NekiJequ84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-04 21:42:18 5f666560
Nechapem–nepodsúvaj dohady, ktoré si sám vymyslel, alebo ti podstrčili. Kaddáfiho zlikvidovali kvôli dináru? Niet inej príčiny, prečo sa zabíja? Keby aj išlo o najhlavnejší úspech z jeho odstránenia, Kaddáfi nebol vládcom Afriky, a jeho vôľa by sa musela stretnúť s pozitívnym ohlasom u ostatných afrických tyranov, čo bolo nereálne, takže padá dôvod zabitia kvôli nejestvujúcemu dináru. Jednoducho platí, že obyvateľstvo tyrana už nedokázalo zniesť a obrátilo sa na šarkov a iných, aby im dajako vypomohli, alebo hoci aj iniciatíva vzišla od šarkov, čo je aj tak nepodstatné. Kaddáfi bol zločinec, aj šarko, ako aj všetci zúčastnení.
Proti Putinovi nezaviedli sankcie, ani kvôli rubľu, ale súdruhovia plánovači ich zaviedli proti istým firmám a bankám, ako aj proti istým osobám.
Rothschild otec, či brat, či dedo, keďže ani nebol presne pomenovaný o koho ide, môže dovoľovať nanajvýš pri dvíhaní výhybky, ale aby sa jemu ktosi išiel prosiť, akú menu má používať, to už je naozaj chváloreč presahujúca slušnosť. Kto nazýva ISIL teroristami je sám teroristom, pretože používa slovník teroristov.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-04 22:02:07 5f666560
Melchisedech kurňajs, kedy si konvertoval na Islam?
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 11:35:32 58d7436a

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   osem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

AKO MÔŽME POMÔCŤ UKRAJINE


AKO MÔŽME POMÔCŤ UKRAJINE
Ukrajina je rozdelená krajina. Samuel Huntington začiatkom deväťdesiatych rokov definoval niekoľko kultúrno civilizačných okruhov, ktoré podľa neho budú dominovať novému multipolárnemu ...
Bol som na smeráckom MDŽ v Trenčíne
Jak zruinovat vlastní firmu?
Inženýři MIT stvořili biologicky inspirovaný strom na čipu

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.034 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo