Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Z EU volají, „dejte Romům vzdělání“….


Z EU volají, „dejte Romům vzdělání“….

Agentura EU pro základní práva (FRA) provedla studii na vzorku 22 tisíc Cikánů s "překvapivým" výsledkem. Zjistila, že většina Cikánů v Evropě žije hůře než většinová populace. Soudný člověk by si sice řekl, že se kvůli tomu nemusí dělat super drahá studie a stačí se zajít mezi Cikány podívat... Jenže to "nejlepší" si zadavatelé studie nechali na konec. Za problémy Cikánů může podle nich většinová společnost a její údajné "protiromské a diskriminační" postoje. Jako řešení agentura nabízí oblíbené cliche "dejte Romům vzdělání".

 

Jenže..... Vzdělání se nedává, o vzdělání se usiluje...Tedy pokud si diplom "nekoupíte" někde na ulici v Jihovýchodní Asii. Jinak je k jeho získání potřeba úsilí, píle, sebeobětování a občas osobní iniciativa. K získání vzdělání, ale musí obvykle položit základy rodina. Například tím, že rodiče již od mala dětem kupují knížky, učí se s nimi atd. Když se zeptáte běžné české, nebo německé, či slovenské rodiny, tak to budou považovat za samozřejmost a povinnost rodičů. To je ale v cikánském prostředí jev neznámý. Tam rodiče o vzdělání dětí nemají valný zájem. Raději s nimi celé dny koukají na televizi, či je nechají řádit na ulicích a v hernách. Navíc jim většinou svým zahálčivým a parazitujícím životním stylem dávají špatné osobní příklady.

 

Normální člověk by si řekl, když je někdo líný a nechce svůj uděl zlepšit, tak asi bude žít ekonomicky hůře než ti ostatní. Jenže někteří multikulturní rozumbradové to tak nevidí. Budou křičet pozoruhodně české obraty jako "deprivovanost Romů", "vyloučené lokality" apod. plně v rámci politicky korektního newspeaku. Ten má zamaskovat jejich touhu sáhnout si do našich peněženek pro peníze, které opět chtějí promrhat a částečně urvat pro sebe.

 

Proto se nyní musíme obávat nejhoršího. EU bude chtít na "vzdělání" Romů opět vydávat nemalé prostředky daňových poplatníků. Kde takové peníze vezme? Možná vymyslí nějakou romskou daň, či prostě bude požadovat obecné zvýšení daní... Jenže takových pokusů již tady bylo...a výsledek žádný!

Závěrem tedy musíme konstatovat, že dávat vzdělání Cikánům nelze. Oni sami ho musí chtít získat. Tady žádné překážky nejsou, neboť naše společnost dlouhodobě vzdělání podporuje. Ano, vzdělání je stále více méně zdarma i pro Cikány. Mohou ho tedy získat za stejných podmínek jako ostatní Češi....a nikdo jim v něm nebrání a nikdy nebránil..jen musí chtít...!

 

Je tedy patrné, že z výše studie bude mít jediný prospěch agentura, která ji prováděla a pak asi ti úředníci, co rozhodovali o jejím zadání...jinak nikdo....! Jako obvykle...

http://pravyprostor.cz/z-eu-v olaji-dejte-romum-vzdelani/Author: pp # WadaWawu12
Európa2013-11-2723
-
 69% ( 6 people voted )
+
Ak ich starí pustia do nejakého "hnusného inštYtútu", tak by bol aj problém vyriešený. Cigán sa nevie prispôsobiť okoliu, keďže on je prírodná bytosť spätá s prírodou, tak je potom asi tak spätý ako tučniak na sahare, vyhynie. Evolúcia.

yayyyy # GosoMabo23
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-27 20:05:35 5f666ab4
Dať cigánom vzdelanie je akoby podplatiť prírodu. Je to ako indiána z Ameriky vsadiť do paneláku a zamestnať ako počítačového grafika. Akoby sme Dogona zamestnali ako pilota Boeingu 747. Každý máme ako rasa určité vžité,..prírodou vsadené predpoklady, ktoré nemôžeme len tak pretrhnúť..znásilniť. Tým chcem oživiť multikultúrnu revolúciu v Amerike, ktorá sa ale úplne nepodarila. Práve z tých pohnútok, ktoré tu opisujem. Táto rasa, ktorá sa za skoro 900 rokov vôbec nezmenila, nemôže byť asimilovaná za takýchto podmienok. My ju ani asimilovať nechceme. Len niekomu napadlo, že túto rasu za určitých podmienok by sa dalo využiť na zlikvidovanie domáceho obyvateľstva. Myslím tým nás a tak EU vypracovala plán na opakovateľné Kosovo, ktoré teraz sa realizuje. Nebude to o rok ale funguje to,..pokiaľ to budeme trpieť! Preto nespime! Lidé bdete,..napísal jeden človek a toto heslo pre slovanov stále platí!

valdo # PucyXoxe53
-
 63% ( 6 people voted )
+
2013-11-27 20:18:10 b228368e
vy ste ale mudrlanti

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-27 20:39:08 53d0513c
nower mel by sis udelat poradek v pojmech

domorodec = clovek ktery se "narodil tam kde zije"

a aj psa naucis chodit mocit a kadit na urcite misto, napr. z baraku ven

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-11-27 20:41:26 53d0513c
a vzdelani tak jak ho chapete vy nepotrebuje zadna bytost

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-27 20:42:44 53d0513c
Keby ste nekecali.Stačilo by aby na Rómov bolo také merítko ako na všetkých. Za socializmu sme sa tiež hnevali,že im štát dáva výhody.No to bolo nepatrné oproti terajšku. Cigáni robili,chodili do školy,a pár spolužiakov čo sme mali v triede ,cigánov,nemali sme s nimi žiadne problémy Chodili čisto oblečení,niekedy čistejšie ako bieli.A na tom Východe opovrhovanom.Chodili do kostola, pracovali ,nebol s nimi žiadny problém.Cigáni chodili do práce,lebo bolo práce dosť.Deti museli chodiť do školy.Dnes dieťa bielych rodičov musí ísť k lekárovi keď je choré.Som zvedavá ako to riešia s Rómami.Róm má všade prednosť ,lebo sa bieli boja ohlásiť.Lekári vezmú Róma prednostne . No tak ruku na srdce. Neprijmete to čo sa vám ponúka zadarmo
To je všetko chyba štátu. Štát diskriminuje majoritné obyvateľstvo ,aby nebol v zahraničí osočovaný z rasizmu.
Nedať zadarmo ani špendlík. Donútiť robiť tak ako kedysi a bolo by. Mne nedal nikto ani halier zadarmo a určite nikomu z Gadžov.A keď si spomeniem aké krásne výrobky z dreva a prútia vedeli robiť. Na každej zábave hrala cigánska muzika a krásne.a nielen na dedinských zábavách . V kvalitných reštauráciach večer hrala cigánska muzika .O tom močení to by som chlapom zakázala radšej sa vyjadrovať.Čo dokážu.
Že cigánom vzdelanie dávať nejde,vraj oni sami musia chcieť. Nerómov sa kto pýta. sa kto pýta?Prinútiť a hotovo. Ešte im aj v školách stravu dávajú zadarmo.Štát to pokazil nech napráva!No to by musel konať a nie sa bavkať so zákonmi ako napríklad pred časom o čipovani psov.Ešte tak Lipšic by im mohol isť poupratovať Lunik 9 ako kedysi Čarnogurský.Jambo # CapuSuxo47
-
 68% ( 9 people voted )
+
2013-11-27 20:43:45 4e63686e
loading...
dale nower,:

zvireci chovani prevlada i u tebe,, i kdyz treba v menci mire nez u NEKTERYCH romu

ono je to totiz tak, ze clovek se lisi od ostatnich zvirat svou porci sebeuvedomeni a sebekontroly

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-27 20:48:15 53d0513c
clovek je totiz taky jenom zvire

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-11-27 20:49:38 53d0513c
a z vas vsech tu mluvi obrovska zast, jde videt jak jste vsichni zaujati - tim padem nemuzete nikdy tuto problematiku vnimat "objektivne", pokavad se od toho neodprostite ....

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-11-27 20:51:41 53d0513c
jedine s jasnou a nepoznacenou mysli, muzete resit veci spravne

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-27 20:53:47 53d0513c
a HLAVNE VIDET ! ... veci spravne ....

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-27 20:54:28 53d0513c
lojzazpribrami,-Tak choď a daj zadarmo svoj dom Rómom a uďeláš správnou věc .Ty máš jasnou mysl,tebe sa to podarí.Vždy by malo platiť -Dostal tak má aj dať a nie len dostať.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-27 21:13:08 4e63686e
Jambo–nedať zadarmo cigáňom nič, to by sa tebe hodilo. Treba zrušiť všetky úrady, všetky dotácie, všetky dane, donútiť ťa platiť trhové ceny za plyn, privatizovať školy a zdravotníctvo a potom sa postarajte o seba. Čo je to vôbec za vrchol opovážlivosti, že socialisti a komunisti by chceli cigáňov vychovávať, vy sa utiekate k štátu, vy sa hodláte priživovať na výpalnom, tak prečo nedoprajete istý obnos aj cigáňom? Že investície smerované do cigáňov nepriniesli osoh?
Keď štát vylieva miliardy do bezodného zdravotníctva a napriek tomu sú nemocnice stále plné, tak aký je osoh z liečby, prevencie? Štát by nedal nič, tak či tak by ste boli chorí, len vrecká vypaľovaných ostanú naplnené.
Ak tvrdíš, že tebe vraj štát nedal ani kopejku, tak prečo ho potrebuješ? Aký máš prospech z miliardy hlúpych predpisov, ako sa človek musí chovať, či obľubuješ sado–maso a rada počúvaš ako politici presunuli zo štátneho do svojej kešene, ako zneužívajú svoju moc a nabádajú na úplatky?
Štát je zlo, nedokáže nič riešiť, nesmie ani mu byť dopriate čokoľvek riešiť. Pretože riešiteľ v prvom rade by musel byť vzor, ktorý nemá vlastné problémy, a nie že bude spôsobovať ďalšie.

Lidhja # BotoLaca83
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-27 22:04:20 5f6773d1
To je nestráviteľné. EÚ je najväčšie zlo, je pôvodcom všetkého zlého v spoločnosti a ekonomike dnešných dní. Zaslúžia si osud Ceausesca. Väčšinový národ, ktorý obýva toto územie ako pôvodné obyvateľstvo, /a ktorý fakt nezmenia ani zatajované dejiny Slovanov/, ako určujúci národ, je zo strany EÚ obviňované za doskrimináciu menšín. Od 1945 sú menšiny pozitívne diskriminované, vďakou je nevzdelaná populácia, ktorá sa nevie zapojiť do pracovného procesu a dokáže len parazitovať z daní tvorcov hodnôt. Napriek zakázaným štatistikám o cigánoch každý vie, že pôrodnosťou vysoko prevyšujú pôvodné obyvateľstvo, ktorého pôrodnosť klesá, lebo životné podmienky väčšinového oobyvateľstva sú zo strany EÚ diktované tak, že spoločnosť zastavuje populačný rast.

EÚ je cudzou mocou, ktorá kolonizovala Slovanské národy, ktorej diktát spôsobuje pokles populácie pôvodného obyvateľstva v prospech menšín. To je definícia genocídy pôvodného obyvateľstva, túto definiciu si Slovanie nevymysleli, podobne ako aj židoboľševickú VOSR, socializmusm a komunistov ideologicky zmanipulovaných Marxom a Leninom. Socializmus stvorili kapitalisti na Wall Street a keď čas dozrel, tak sa kapitalizmus rozhodol zrušiť svoje decko, socializmus. Tak sa aj stalo.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-11-28 07:05:32 57f4ca0a
Lidhja,- Si muž či žena? Si asi nečítal.nečítala,že treba na Rómov také merítko ako na gadžov.Píšem tam,že im netreba dať nič?Myslela som,že každý človek pochopí čo tým myslím. Zadarmo,že dostanú len toľko ako každý bežný občan.! to je že nedostanú byty,ktoré si nevedia vážiť. Že nedostanú zadarmo peniaze ,tí ktorí nechcú odrobiť ani pár hodín pri aktivačných prácach ,len brať peniaze úplne zadarmo.Tebe dal niekto zadarmo byt?Nájdi mi vetu,kde píšem,že mne nedal štát ani kopejku??Nesplietaj a keď reaguješ na môj článok tak láskavo tam nevsúvaj aj názory iných.( Nedať zadarmo ani špendlík)! Myslela som,že normálne rozmyšľajúci človek to pochopí tak,že nedať viac ako gadžom,ako nás Rómovia nazývajú.
V mojom článku je veľa pozitívneho na Rómov..Možno s cigánom,lebo tak sme nazývali cigánov, by som sa vedela lepšie dohodnúť ako s tebou.Nikdy sa nesťažovali,že ich tak nazývame. Kamarátili sme sa s nimi. Nenadávali sme im ako ty do cigáňov to je skôr urážka pre slušných cigánov. Vieš čo? ďalej už ani reagovať nebudem. Neodpovedáš na môj príspevok. Si vedľa ako Lojzazbribrami .Pokecaj si s ním!Ešte predsa otázka:Priniesli investície do Rómov osoh? Keď už tak mudruješ,venuje sa štát Rómom podľa toho ,koľko dostal investícii?
Prepáč,ale Toľko hlúposti som v máloktorom článku našla ako v Tvojom.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-28 11:07:45 5b7f24ac
Tak teda: vzdelanie majú zadarmo, tak ako všetci ostatní a predsa sa stane, že vás zastavia so slovami:"mladý pánko, nože prečítaju mi čo tam píšu". Ako je možné, že za osem (deväť) rokov sa nedokázali naučť čítať? Ako sa môže nájsť niekto, kto vás cepuje za ich lenivosť a dokonca chce aby ste ich znova učili zadarmo nielen čítať, ale ich aj odškodnili za ich LENIVOSŤ! Poznám ich mentalitu. Už do základnej školy chodili, že budú invalidi a teda sa nemusia učiť! Jednoducho: je tu plánované príživníctvo a naši "zákonodarcovia" neurobia nič čím by tomu zamedzili a prinútili civilizovane žiť! Ako to? My sa im máme skladať na živobytie a rozšírenú reprodukciu ďaľších neprispôsobivých? My máme živiť ich nevychované decká? My máme byť tolerantní k zlodejine, incestu, zanedbavaniu povinnej výchovy, navádzaniu ku krádeži, tolerancii ich kriminality, ich celkom zjavne nespoločenskému a chuligánskému správaniu? V nedávnej minulosti tu boli Harman či Juhász ktorí nedočkajúc sa pomoci od štátu, riešili tento problém celkom zjavne skratovo a zle! Obávam sa však, že ak sa rázne nezačne tento problém riešiť, tak budú mať následovníkov! A to nechceme. Žiadajme preto od našich poslancov rozumné riešenie tohoto problému!
Kojokok # NodeKafu68
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-28 14:57:34 d4254012
nehnevajte sa na mna, kazdy ma pravo behat po zemi. kazdy clovek ma pravo na to, aby sa slusil sam uzivit. idealne slusne, bez obmedzeniaminych. takze: dajme im podu a hotovo. nasi predkovia tiez zacinali len s podou. nic viac. a nepustme ich na nasu podu, o ktoru sa uz starame vela rokov. na to mame pravo aj my- chranit si svoje teritorium. respektive zavedme standardny hranicny styk. co je zle na tomto rieseni?
jebozlesa # QehaTaqu83
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-29 11:08:12 55ede03b
Nower,-Začal si v Brazílii. Prečo?Čo majú spoločné naši neprispôsobyví s indiánmi?Indian je v Amerike domorodec . Im ukradli bieli ich územie. Kto tu čo kradne Rómom?Máš skúsenosti,že indiáni sú špinaví?U nás je dosť slušných cigánov,postavili si domy a samotní Rómovia im robia zle. To vysvetli!

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-29 16:48:48 4e625b89
Jambo–tiež sa pýtaš, či definitíva je žena? Je úplne jedno ako som sa podpísal, koncovka a neznamená, že sa jedná o ženské meno.
Čo si napísala zhrniem, 1 žiadaš rovnaký meter na všetkých, aby úradnícke krysy najprv zadefinovali, čo rozumejú pod rovnakým metrom, potom jeho ustálenie a dodržiavanie kontrolovali a postihovali.
2 predstavuješ cigáňov ako chutnučkých a bezproblémových, len preto, že nariekaš za dobou spred roku 1989, práve preto sa tváriš, že až dnešok cigáňov pokazil.
3 požaduješ zásah štátu, hoci jeho konanie zapríčinilo ukážkový stav, ktorý sa ti nepozdáva. Aby opravovali ničitelia je obdivuhodný návrh, alebo súdruhovia úradníci, tentokrát ozajstní odborníci by boli zvolení lósom vami spravodlivými?
4 hovoríš v mene väčšiny, hoci nie si väčšina, si jednotlivec, od koho si pýtala oprávnenie zastupovať majoritu?
5 odmietaš cigáňom dávať zo štátneho, ale rovnaký recept si nenavrhla sebe. Chceš cigáňov nútiť násilím do činností, aké si pre cigáňov naplánovala, podľa boľševického vzoru. Ty urážaš cigáňov, asi na nich žiarliš, pretože si vymýšľaš, že cigáni niečo dostali na rozdiel od teba, ale vraj nevykonali nijakú námahu, stačilo, aby si uviedla príklady, kedy sa tak stalo. Ale fakty, nie závisť, a potom porovnajme plytvanie na cigáňov s plytvaním na školákov, feťákov, sedliakov.
Takých rečí aké posúvaš ty, som čítal na kýble. Ja odmietam rovnaké meradlo, pretože nikto nemá právo čo posudzovať druhých, ty sa tešíš na zákonné väzenie, aby nevolení úradníci do všetkého strkali pysky, ide ti o jediné, aby aj na cigáňov platil rovnaký „zákon“. Som navrhol zrušenie zákonov, nie boj za uplatnenie „zákona“. Nikto by neutŕžil nič, nemali by ste si čo závidieť a bol by pokoj, mohlo by skončiť vaše etatistické podlizovanie sa vláde a boje o korisť z výpalného.
Kládol som dôraz na investície do človeka zo strany štátu, presne tak, prečo si niekto namýšľa, že je lepší ako cigáni, aký je jeho prínos? Pomerajte sa z tohto hľadiska s cigáňmi, ale prečo, ak ste lepšími, prospešnejšími, nevyhnutne potrebujete vládu?

Lidhja # BotoLaca83
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-30 00:07:14 b228f4cd
Jambo–ty nepíšeš hlúposti? Indián je pavedecké pomenovanie, kvôli tomu, že ľudia v 15. storočí boli alternatívne mysliaci, neznamená, že ty, ktorá vyčítaš hlúposti iným, ich nedôslednosti zopakuješ.
Akí bieli im ukradli územie? Najprv uveď dôkazy, že ľudia z Portugalska, Španielska boli bieli v zmysle akom si to predstavuješ. Nesnaž sa prenášať nacistické nezmysly na južnú Ameriku. Oni sa na rozdiel od USA na rasizmus nehrali, pomiešali sa už na začiatku pobytu, prišli takmer samí muži. Nijaká rasová vláda v latinskej Amerike sa neodohrávala. Katolíci mali iné, vyššie priority, až od 19. storočia sa príklady podobné ich vzoru USA vyskytovali, ale sa jednalo o zmenenú klímu v spoločnosti, odkresťančenie a zbožštenie seba a majetku.

Lidhja # BotoLaca83
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-30 00:20:32 b228f4cd
Vzdelanie Romov volajú z EU... To akože "dobré ráno"? Nie nie ,, všetko zatiaľ z riešení , kde figuruje nejaká etnická, národnostná , náboženská či rasová problematika "riešená aj v kompetencií EU" je na prrd! Niekoľko "skúsenosti " tu je--- ETA v Španielsku, Íra v Anglií, národy Jugoslávie, Arabi vo Francií, atd.. Romovia sú špecifický problém... jak vo Španielsku, Gypsy v UK, vo Francií , v Rumunsku, BG, ...a na SK---CZ...Ako dlho narastal problém , neriešenie...tak dlho potrvá jeho riešenie , Pokiaľ sa nepristúpi k radikálnemu riešeniu predovšetkým v získavaniu PRACOVNÝCH NÁVYKOV ich vzdelávanie je v poradí následné.... Neznalosť problému neospravedlňuje ani našich EU -"poslancov" či véééééééľmi dobre zarabajúcich "okrasne" sa pretrčajúcich v EU štruktúrach..
klopi # PahuJuji88
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-30 07:25:03 58d4289b
Lydhja,-Zas ti pdpoviem len toľko. Zle čítaš čo píšem. Zdá sa mi,že ti ani nejde o to pochopiť čo píšem,len som asi podľa teba najslabší súper na tejto stránke ,tak si dovoľuješ. Nemienim si s tebou vymieňať názory. Nestojíš mi zato. Dohovorene!Bolo by o čom o tých tvojich "mudrostiach" ale nie s tebou.!

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-30 12:57:22 4e63d29b
V kapitalizme problém s cigánmi nevyriešite inak ako amorálnou genocídou, pretože žiadne mechanizmy nie sú. No to by bolo aj tak len dočasné a ich miesta by nahradili trebárs vypatlaní nacisti, ktorí zvyčajne tiež nemajú vysoké vzdelanie. Tu pomôže len socializmus v ktorom bude musieť každý pracovať a kto nebude, bude mať problém. Tým každým myslím aj parazitných farárov, ktorí dnes parazitujú na štátnej pokladnici a je ich dosť. Viac ako 3600 parazitných šamanov platíme z daní...

Persil # LyruJexy11
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-01 03:46:04 5bea162f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   šesť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0537 s
good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made