Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Z deníku marketéra: Na poradě


Z deníku marketéra: Na poradě

Sedíte na poradě, máte zapnutý notebook a prezentujete. Majitel a šéf v jedné osobě se rozvaluje na židličce, funí a vzdychá. Vy mluvíte o tom, jak dostat produkt jeho firmy do širšího povědomí a vysvětlujete mu, co by bylo dobré v nejbližších týdnech udělat. Chystáte kampaň. Je vidět, že se chytá, protože freneticky kymácivým pohybem naznačuje zájem. Bim bam. Hyperaktivní kokot se kymácí a chystá protiúder. "Naším největším problémem nejsou města, ale venkov, kde je cítit velký potenciál, protože i tam podle průzkumu, který jsme nechali udělat..."

 

 

 

BREAK/ZLOM/KONEC/VSTOUPIL DO TOHO.

 

A, pozor! Chyba! Analýza? Pozornost se rázem otáčí a majitel se ptá: "Kdo nechal schválit nějakou analýzu? Jak jste analyzovali? Na to máte čas? Víte, co říkal velký guru marketingu o analýzách? Kdo se řídí srdcem a rozumem má vyhráno. Tahle firma nikdy nic neanalyzovala."

 

 

Bál jsem se zeptat, kdo je velkým guruem marketingu. Asi on sám. Rozumí totiž všemu. Někdy v patnácti letech sežral hodně velké probiotické hovno a to nastartovalo brutálně rychlé pochody v jeho mozku.

 

 

Kotler je však v jeho očích jen přesmyčkou na produkt z řeznictví. Raději miluje tlustou bichli od Jobse a kdyby mohl, snad by se nechal nakazit i rakovinou slinivky, protože ta je přeci cool. Jednou o čtení knih prohlásil na poradě přede všemi: "Četl jsem jen dvě knihy za život. Na základce Honzíkovu cestu, která je úplně na hovno. Hehe. A pak Jobse. Pochopil jsem spoustu věcí a podle toho se řídím." Marně jsem si tehdy snažil vybavit kapitolu, kde se mluví o cíleném a pozdním placení faktur.

 

Takže tam stojíte a říkáte si, kurva, co teď jako říct. Když řeknu, že TU ANALÝZU SCHVÁLIL ON, tak bude amok, protože vždycky má amok a samozřejmě to zapře. Nebo překroutí. Nebo se jej zastane někdo ze sráčů, co to minule také slyšeli, ale nikdy to nepřipustí, aby ON byl načapán při chybě.

 

"Uteklo mi to."

 

Hlesnu blbě, měl jsem samozřejmě říct, že on čurák přesně před dvěma měsíci chtěl provést analýzu prodejů a výsledků na venkově, protože má pocit, že to tam nejede, jak by mělo. Jenže neřeknete. Po dvou letech v českém Kocourkově, který se už půl roku honosí za názvem dodatečnou zkratkou, že se jedná o akciovku, chcete mít klid. Prostě polknete a omluvíte se. Několik očí se na vás podívá. Je to takovej ten pohled: "Nic, ser na to. Příště to budeme třeba my." Ještě se pokusíte zvrátit prohru tím, že před ním obhajujete JEHO VLASTNÍ NÁPAD a on vás torpéduje další hodinu.

 

 

"Četl jsem jen dvě knihy za život. Na základce Honzíkovu cestu, která je úplně na hovno. Hehe. A pak Jobse. Pochopil jsem spoustu věcí a podle toho se řídím."

 

Ptáte se, proč mu prostě neřeknu, zmrde! Neřeknu, musím vydržet a hledat. Snad to příště vyjde. Hlavně ne už do takovéhle firmy. Málokdo to udělá, nikdo nechce přijít o práci. Všichni mlčí, děsí se jeho nálad a doufají, že si jich nevšimne.

 

Po čtyřech hodinách, na kterých se neprobralo VŮBEC NIC, odcházíte s pocitem vysrané mrkve. V celku. Co tedy mám vlastně udělat? Padlo hodně protichůdných nápadů a několik zamítavých stanovisek. Bude dobré počkat na to, až jeho asistentka udělá zápis z porady a tím se řídit. I když vlastně ne. Minule sepsul finančního ředitele za to, že udělal to, co po něm chtěl. On se pak hájil zápisem z porady a on řekl, že zápis z porady je tady pro to, aby se jím člověk řídil. Moc jsem to nechápal, ale tak to u nás prostě je. On vás prostě prcá za to, co chtěl udělat, vy to uděláte, on řekne, že to chtěl udělat, ale dostanete strhnutou část výplaty. Éé, vždycky se v tom ztrácím. Prostě klasika.

 

Každá porada je hledání SPRÁVNÉ ODPOVĚDI. Co mu kurva mám říct, abych vypadnul v šest a měl od něj klid? Co mu kurva mám jen říct?

 

Máte to v práci taky?

 

 

ZDROJ: kyb lmrkve.czAuthor: MARKETER # CyneDeki60
Slovensko2014-04-027
-
 50%  ( 2 people voted )
+
Tvoj strach ti nedovolí odísť? odstráň strach a zmeň miesto...Keďže ti to bere energiu, stratilo to pre teba význam...zažil som niečo podobne, tak viem...Avšak ja som sa naučil jednu vec...Mať svoju hrdosť:-) tým aký bol zamestnávateľ k*k*t, mi to bolo už tak jedno, že som začal byť aj ja k*k*t na neho...samozrejme že som bol slušný k*k*t:-)
Vyskúšaj si nahrávať porady a postrihaj si to čo ti prikáže...keď ťa bude chcieť najbližšie j*bať, tak mu to prehraj:-)
juraj tauber # GujoNime47
-
 64%  ( 4 people voted )
+
2014-04-02 16:11:18 2ee5e7c2
hlavne sa odosobni od tvojej úlohy marketera:-) ber to iba ako úlohu v divadelnej hre zvanej tvoj život:-)
juraj tauber # GujoNime47
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-04-02 16:12:46 2ee5e7c2
alebo si stiahni pesničku Výpoveď

http://bandzone.cz/rannetoporenie


je na konci:D

juraj tauber # GujoNime47
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-04-02 16:17:22 2ee5e7c2
:)))) poznáme.

Táto tuposť predstavenstva vynáša do nebies. Primitívne príkazy dookola, kde namiesto toho, aby sa veci pohli vpred, pre bujaré a nereálne predstavy samotnej šéfky, ktorá si nevie uvedomiť základné veci sa človek s hlbokou dávkou ťažkého sebaovládania snaží posunúť ďalej. Ale, to čo bolo perfektné, vinikajúce a bezkonkurenčné včera dnes už neplatí a je to o ničom. :))) Pripomienka, že je to presne to isté ako pred týždňom neobstojí a sprostý si ide svoje. :))

Nuž, pokus o zabezpečenie dôkazov o nezmyselnosti jej príkazov podávať mi ich jedine písomne, okamžite zlyhal a vyniesol ju do červených nebies. A tak jej sprostotou sa firma namiesto toho aby sa produktívne posúvala ďalej, stále dookola naháňala svoj vlastný chvost, do ktorého si zároveň hrýzla a zakaždým ho reálne skracovala. :)))

Nakoniec to skončilo mojim vrúcnym a vrelým pozdravom pri zabuchnutí dverí na jej kancelárii spôsobom, že okolo zárubne opadala omietka a kľúče, ktoré mala vo dverách vyleteli zo zámky a rozsypal sa jej ovládač na firemnú bránu. :)))

Samozrejme to tiež má svoje následky a v konečnom dôsledku som musela bojovať o vlastnú výplatu za dva mesiace, ktoré mi natvrdo nevyplatila. Výplatu som dostala až po 6 stranovom pozdrave doručenom na jej firmu, kde po konzultácii s právnikmi z jej strany výplata bola na druhý deň poslaná na účet.


Dobrá rada na záver.
Ak je niekto somár, somárom aj zostane a nie je možné mu nijakým reálnym spôsobom pomôcť. Tu platí zlaté porekadlo. "Sprostému rozum nenaleješ." Preto od takéhoto tupca v záujme zachovania si vlastného zdravia a životnej energie treba utekať čo najrýchlejšie a čo najďalej. :)))


ukulele # FogyLoqy46
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-04-02 17:00:52 57f4c47a
Úplně jsem se orosil tou podobností - většina firem dnešních dnů jsou si jednovaječně podobné! Brrr...

můj
zájmeno můj

AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBe
larusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDetect languageDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchG
alicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrish
ItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedon
ianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRom
anianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSw
edishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddis
hAfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaij
aniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEstoni
anFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreek
Haitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrish
ItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedon
ianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRom
anianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSw
edishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddis
h
English (auto-detected) » Czech
Hlava v oblacich - hovno na bote # GyroNoti21
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-04-02 18:59:31 59b1eec7
asi všade to isté

ja sa držím pravidla na koko...ti..nu ešte väčšiu ko..k..otinu

ale nerozumiem tomu prečo sa taký chuji dostavajú na tak vysoké pozície

si je podmienkou aby si bol chuj ked chceš byt sef

forest # RigiJago03
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-04-02 19:49:58 57f4de98
loading...
To ako že naozaj ? Normálne mu povedz že máš na to vlastný názor.. A nie, nemám to v práci taky.
Pretože každý chumaj ma musí rešpektovať a hneď, nie že to necháš zájsť takto ďaleko.. Teraz je už neskoro...

No toto # DyvuVeqi71
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2014-04-03 21:40:56 57f4eb6d

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Kapitalizmus - SD (sociálna demokracia)


Kapitalizmus - SD (sociálna demokracia)
Smer SD (sociálna demokracia) predviedol kauzou privatizácie 49% akcií Slovak Telekomu realitu takzvaného kapitalizmu SD. Ľavicoví ideológovia by mali hlasno protestovať, ale zo strany všetk...
Vědec s přezdívkou Bůh 2.0 představil nejmenší syntetickou buňku
… A TAKTO VZNIKAJÚ KORPORÁCIE
Čo spôsobujú vysoké sadzby daní?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0288 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo