Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Zakažte už konečně to hulení, chlastání aji šoustani


Zakažte už konečně to hulení, chlastání aji šoustani

Tož lude, nebuďte jak slepe stado baranu. Hulit je normalni pravo každeho nezodpovědneho člověka. Přece nechcete, aby nam stat řikal, kaj možeme hulit a kaj ni? Ja vim, že to škodi jak cyp, ale je to moje tělo a moja nezodpovědnost. A hlavně moje prachy, kere platim za huleni aji za zdravotni pojištěni!

Jak na kolotoču. Už zas je tu jakysik pajtaš, kery by zakazal huleni. Rok co rok to same. Bo se to libi Bruselu, zrobime to tež. Či si tě synku v tym parlamentu platime, abys furt dokola dřystal to same? Copak je taky problem vydat jednoduchy zakon, že hospoda bude buď kuřacka nebo nekuřacka, na dveřach bude velka cedula, aby sem si už venku mohl vybrat a basta? To by se ale Bruselu nelibilo, co?

Když už sem si demokraticky vybral pajtaše, keři mě reprezentuju v parlamentu, tak si snad demokraticky budu schopen vybrat, jestli budu sedět v zahulene nebo nezahulene knajpě! A jako nekuřak si piš, že budu chodit do knajpy, kde se hulit nebude. Ale čas od času dostanu chuť a sednu do zahulene knajpy na Mexiku, objednam si štyry piva, utopenca a zahulim si vodarnu. Proto tu mam demokracyju, ni?

Až parlament začne zakazovat, cigara budu první na řadě.

Duvod se dycky najde. A nemyslim si, že zakazem se cosik vyřeši. To jen banda masturbantu, kera se potřebuje producirovat ve světle kamer, na chvilku vzdychne blahem. A už to pojede. Zakaz plati uvnitř? Zakažem i venku. Už se nemože venku? Zakažem i doma. Co dal? Alkohol? Eště větši svinstvo, než huleni! Niči jatra, rodiny, zabija lidi v autach. Zakazat! Nejdřiv označit nalepkama "škodi zdravi". Pak zdražit. Proč by haranti při obědě měli sledovat škodlive jevy? Zakazat alkohol v době oběda! Pak i po cely den. Zakazat vystavovat na veřejnosti! Budeš chlastat lahvača z pytliku a ještě se divat kolem, jestli jakehosik cypa nepohoršuješ nebo neuražaš.

Co zakažem dalšiho? Tuk! To je svinstvo! Ať žije "LOW FAT" dieta! Zbavime narod rakoviny a kardijovyzualnich chorob! Do koše s bučkem! Zdražit, zdanit, zakazat! Ať žije nizkotučne sadlo! Ať žije nealkoholicka slivovica! Ať žiju cigaretle bez tabaku!

A pak zakažem sami sebe. Bo když nebudem hulit, když nebudem chlastat, když nebudem žrat nezdrave věci, pak už tu nemusime byt, bo zviřata tež nehuli, nechlastaji a nežerou zle věci. A pak už nam zbude jen to šoustani, jako zviřatkam.

Do te doby, než to jakehosik mamlasa v evropskem parlamentu nenapadne zakazat...Author: LADISLAV VETVICKA # VysoXucy25
Európa2014-07-2411
-
 74% ( 13 people voted )
+
Tak, tak, Laďo. Súhlasím. Čim viacej zákazov, nariadení a príkazov, tým ľahšie sa nám bude žiť. Všetko za nás vymyslí Brusel a my pôjdeme už len po jednej čiare do roboty makať a po druhej domov rovno k "Zámene manželiek" alebo "Farme" (veď si vyber). Krásny život bez starostí, už aby to ...
Luko # LidySesy00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-24 14:12:04 b2298b94
Sedim na vetvicke - pardon konari - a je mi dobre.
Garfield # VuqyWeqi18
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-24 16:33:51 c35b0425
Svet je preludneny. Nieco s tym musime zrobit. Za chvilku si budeme slapat po hlavach. Jedrova vojna je sice rychle, ale dost bolestive a riskantne riesenie. Lebo by sme ako ludstvo rychlo mohli skoncit. Jedina moznost je nesoustat. A problemy sa tak akosi vyriesia samy. Ved v minulosti vraj ludi bolo len asi 2000 kuskov. Celkom by stacilo aj dnes. Planeta by si vydychla, lebo by jej to nesmierne pomohlo.
Garfield # VuqyWeqi18
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-07-24 16:42:29 c35b0425
Neboj, to, čím se jedinec ničí (sám? nebo s přispěním "pokroku" co mu podsune, nabídne, atd?) - pokud to neohrožuje jejich zájmy a produktivitu Systému, nezakážou. A také nezakážou to, co zakázat ani nejde, nebudou za hlupáky.

jakak # MidiLune52
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-24 19:21:43 4e88bc1d
Oprava: pokud to neohrožuje jejich zájmy a produktivitu JEJICH Systému, nezakážou.
jakak # MidiLune52
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-24 19:24:15 4e88bc1d
Doprava houstne, jít po ulici, jet po silnici je někdy k udušení. Zplodiny osobních vozidel jezdících na Natural obsahují víc škodlivin, než bývalé olovnaté benziny, nákladních vozidel jezdí násobně více, než jezívalo, o hluku ani nemluvě.
Těmto zplodinám a kraválu jsme chtě-nechtě vystaveni kdykoliv opustíme své domovy. To nikomu z těch pitomečků (pardon poslanců) nevadí. Vadí jim, že MY kouříme, ne že kouří a jsou ještě k tomu hlučná vozidla. NÁM to tedy zakáží v dopravě nezakáží nic. Ani nic nenařídí, snížit např. hlučnost a kouřivost.
Nač máme takové politiky, lidi, kteří vědomě a systematicky omezují osobní svobody občanů, pracují systematicky proti státu občanů a stejně systematicky vytváří jakési nadnárodní a přeshraniční celky-regiony, ve kterých vládnou velké podniky, korporace, bankovní podvodníci, političtí šíbři a mafie všeho druhu?
Nechci být sprostý, jsou pro nás občany nanic. Proč je tedy platíme, proč si necháváme krást republiku pod zadkem? Jsme opravdu tak pohodlní, že nám je jedno, jestli ještě žijeme v ČR, nebo v na nějakém EU, nebo kým přiděleném regionu, kterému se tak říká? Jsme ještě národ, nebo už jsme tlupa lidí, kteří si říkají ČEŠI, jen z tradice? Nebo jsme ještě schopni se dát dohromady a řídit si svůj stát, stát Čechů, Moravanů a Slezanů v náš prospěch a ne v prospěch zahraničních firem, židovských mafií a kolaborantů?

Vaclav # GejyTaka14
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-07-24 20:37:44 b2ffa829
loading...
"Svet je preludneny. Nieco s tym musime zrobit. Za chvilku si budeme slapat po hlavach"Zaujimave, ze stale ked letim lietadlom a pozeram sa z vysky na zem, vsade prazdno ...
LenkaB # LyroKomo25
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-07-25 08:46:53 509a8e1b
Prestaňte si pichať marihuanu!
vypIta placacka # FasePinu49
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-07-25 08:50:45 b229b815
Ja to kritizujem stále. Jedna partaj internetových pozbierancov si to ešte dala dokonca aj do svojho volebného programu, že to dokonca legalizé! Vraj len pre vlastnú potrebu. Banda prodúhových narkomanov...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-07-25 09:08:24 bc7b649f
svet preľudnený je. to čo pozoruje lenka je len ilúzia o dostatku priestoru. skutočnosť je taká, že aj priestor je jeden zo zdrojov a pokiaľ sa budete zdržovať v takom priestore a neutajíte svoju prítomnosť, v krátkom čase vás niekto odtiaľ zaženie alebo vykáže zo súkromného pozemku, areálu budovy a pod... dokonca ani železničné stanice nenechávajú otvorené po celú noc kvôli bezdomovcom. preto tí, čo nevlastnia nehnuteľnosť sú vlastne nútení byť kočovníci tj. nejaký čas ich v nejakom priestore pretrpia.
jedným z takých dôkazov sú napríklad konflikty poľovníci vs. turisti tj. obaja si myslia, že ten priestor je pre nich. alebo nelegálni migranti.
lebo preľudnenosť sa neprejavuje šľapaním si po hlavách, ale konfliktmi kto kde môže byť,a či si môže brať veci z prírody z toho územia čo potrebuje k životu (drevo, voda, pestovať tam rastliny a chovať zvery). je pravdou, že niekto má malé nároky, niekto väčšie, ale v tom prípade platí právo silnejšieho. (napr. za podnikateľom stojí polícia a tá je silná na to, aby zahnala bezdomovca z jeho bazéna, a ten chudák sa tam chcel len poumývať..., alebo za rómami stojí polícia a vyženie bieleho majiteľa pozemku, aby si tam cigoši mohli postaviť chajdu.)
riešenie týchto konfliktov nejestvuje, nakoľko prerozdelenie zdrojov kažému rovnako by sa aj tak časom zvrhlo na nerovné, lebo nie každý sa množí rovnako a konflikty budú, dokiaľ tu bude ľudstvo. depopulácia nastane samozrejme a povedú ju tí "silnejší" aby vyčistili priestor od slabších a tak získali aj ich zdroje. ak sa tak stane, zas to bude dočasné a potom sa víťazná strana zas rozdelí podľa iného kritéria na "silnejších a slabších".
nejestvuje spravodlivosť, že kto je dobrý a kto zlý. sú len silnejší a slabší. ak sú sily približne rovnaké, vzniká veľký konflikt. silnejší je víťaz, a ten zaberie zostávajúce zdroje.
Peter # RoduByba06
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-07-25 13:27:33 c350b50b
Ha ha, Peťko, tuším ti nenechali priestor ani na webe!
Igi # HunoRupi65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-07-26 02:00:49 b2291b1a

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šesť   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

KOMUNISMUS BUDE ŽÍT


KOMUNISMUS BUDE ŽÍT
Ví to Putin, ví to pátá kolona u nás i v Evropě, ví to ale především drtivá většina ruského národa. A to je to nejhorší. Putin se již před několika lety nechal slyšet, že ...
Komu důvěřují lidé v Evropě
Bitcoin nielen ako investícia
Dvě verze ráje na zemi: Španělsko

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0264 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles