Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Zaměstnancům, kteří závidí živnostníkům


Zaměstnancům, kteří závidí živnostníkům

Někteří zaměstnanci závidí živnostníkům, že si mohou odečíst paušální náklady a mají nižší platby pojistného. To je v jejich očích nerovné a diskriminující, tedy dle závistivců by měli živnostníci platit stejné odvody. Souhlasím, podmínky jsou nerovné, proto níže uvádím návrh na jejich srovnání.

Mají-li se srovnat podmínky živnostníků s podmínkami zaměstnanců, je zapotřebí provést i obrácené vyrovnání podmínek.

Takže navrhuji tyto změny Zákoníku práce (nejedná se o paragrafové znění, ale o hlavní ideu):

 1. Ruší se hrubá i superhrubá mzda. Zaměstnanec dostává celou smluvenou mzdu, vede si účetnictví na vlastní náklady a podává daňové přiznání. Veškeré pojistné si platí sám ze svých příjmů. (Ostatně, vůbec by neškodilo, aby zaměstananec věděl, kolik jeho peněz končí ve státním chřtánu.)
 2. Pracovní pomůcky si pracovník hradí ze svého, tyto náklady pak může uplatnit v daňovém přiznání jako náklady na dosažení a udržení příjmu v prokazatelné výši, nebo může využít nákladového paušálu.
 3. V případě nemoci nedostane od zaměstnavatele nic.
 4. Po příchodu na pracoviště je zaměstnanec povinen zajistit si práci sám. Pokud si práci nezajistí, nebo žádná práce není, nedostane ji proplacenu.
 5. Nárok na dovolenou neexistuje. Zaměstnanec si může vybrat po dohodě se zaměstnavatelem neplacené volno. Zaměstnavatel mu volno poskytne v míře přiměřené.
 6. Zaměstnanec nemá nárok na žádné benefity a nemzdová přilepšení. Dostává zdanitelnou mzdu.
 7. Veškerá školení si platí zaměstnanec sám.
 8. Jaké podmínky si zaměstnanec se zaměstnavatelem dojedná je předmětem smluvní volnosti.
 9. Zákoník práce tím nemá nadále žádný smysl a zrušuje se celý.

Takže jsem si vlastně mohl ušetřit práci a napsat jen, že se socialistický Zákoník práce ruší, protože beztak naprosto nesystémově straní jen jedné smluvní straně. Status "zaměstnanec" by se tím vlastně mohl zcela zrušit, odpadl by problém "švarcsystému", protože zaměstnanci by byli plnohodnotnými podnikateli se svou prací a socialistické odbory by mohly jít do (ne)zasloužené penze. Po dosažení plnoletosti by dostal každý IČO (beztak ho každý má od narození) a snaž se, brouku, jak umíš. Pracuj, šetři, počítej... Jako každý jiný podnikatel.

No je to trochu nadsázka ale je namířena proti všem těm závistivcům, co vědí úplný prd, co to je podnikání a vidí jen tu jednu stranu mince a nesnesou představu, že se má někdo lépe, než oni sami.

A že nemůže podnikat každý, jak často a rádi uvádíte? Že každou profesi nelze provozovat podnikáním? Ale lze, jak je napsáno výše. A pokud máte pocit, že je nutné nějakou práci provádět výhradně kolektivně, pak vám nikdo nebrání vzít si úvěr a založit si družstvo, zákon to umožňuje. Nebo si založte jinou firmu a zaveďte si tam takovou organizační a mzdovou strukturu, kterou pokládáte za lepší. Jo ono je to riskantní? No právě!

A jen tak na okraj: to je také důvod, proč vám podnikatel nevyplatí na mzdách celý zisk. Protože musí počítat, dávat si peníze stranou, to ošklivé slovo: akumulovat kapitál. Protože bez kapitálu to prostě nejde. A to nejde jen o peníze. Kapitál má mnoho forem a peníze jsou jen jeho částí.

V opačném případě se s tim smiřte.Author: FCB # HaboTuwi99
Slovensko2016-12-3012
-
 67% ( 5 people voted )
+
a ten zisk nevyplaca na mzdach aj pre to, že podnikatel vytvara pracovne miesto na to, aby mu prinieslo za tie starosti s ním zisk navyše, ktory stroví.
zamestnanci zavidia vždy až tu rozbehnutu firmu a tam by sa o zisk radi "spravodlivo " delili.
tie fázy rozbiehania, zadlžovania a bezsenných nocí nevidia.
a hlavny a najväčši podiel z prace zamestnanca si aj tak bere štat.
podnikatel vam da za pracu v hodnote 1000€ iba 700€ a za zisk 300€ mate monterky stroj halu a inštrukcie, čo robiť, aby ste boli užitoční.
z tých 700€ vam dojde čisteho 400€ a za tých 300€, čo si nechal štat dostanete....
a z tých 400€ "čisteho" si štat ešte bere 20% dph a spotrebne dane a za tie dostanete tiež...


ropas # RutiQajo58
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-12-30 17:06:00 b2124ad2
Aspoň na Silvestra ...by sa mohol začať "srandovný obdrist" . U nás na dedine podnikateľoch nieto. To sú len buď živnostníci , alebo odborníci ktorí majú svoje "šmikne" a sem tam dakomu za drobný "piňaz" dajú zarobiť. A platia i štátu i vlasnej žene i nám v kčmičke.. Potom tie rozkradnuté štátne podničky /pekárne dedinské, zvárovne plotíkov, či obchodíci --magazínoví, krčmári vo vlastných garážach...aaa /sú v rukách " pej-pejdzešatnych " zákazníkoch.. a majú aj manželky v "astrachánskych " kožuchoch ---honostné. Tých je všade tri prdele---a "podnikajú " do zošalenia. A meľú sa v kolotoči ...majú ľudia peniaze ..sme života schopný , nemajú... "zatvárame krám ".. Tí sa neboja ani vlády , ani zákazníckej kúpyschopnosti..."jdou po svém"... Idú si svoje políčko obrobiť. Ale--
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-30 17:35:44 58d4289b
Serioznosť začína "obvikle" pri nutnosti viesť aj "podvojné účtovníctvo".../je viem že istí tu píšuci .."anti-účtovník"to chápe"..../ A tu začína iná sranda. Nákladovo--výnosový stav je pod kontrolou vlastnou , ale aj inou...Nutne sa na strane nákladovej hľadá riešenie minimalizácie a na strane výnosovej maximalizácia-----Ale nie veď to každý kto má ..tam kdesi dierku ..ovláda. A serioznosť v minimalizácií či maximalizácií...je tak trochu --tá het.. a neexistuje "morálny kódex" ktorý by stanovil optimum . Silvestrovské je : tak či tak dakoho musíš "okefnuť". A na "okefovanie " hajajááj...je toho ..do zošalenia...Teda nach zdravia...šumivé..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-30 17:56:49 58d4289b
A pracovná sila odborná --lacná,/najlepšia je "slušne" vysoká nezamestnanosť/ a materiálové vstupy--najlepšie zadarmo / veľká voda z lesa rovno na dvor pod "geter" mi priniesla guľatinu/ a úvery .skoro bezúročné. A zákazníci /najlepšie platba predom / zákazková náplň-- min. pol roka vyťaženosť , a daňové odvody tolerantné / s pohyblivou výškou i termínom/ a technické vybavenie špičkové z poslednej "socialistickej investičnej modernizácie" . To su v "hrubom podaní" sny ---a zobudíš sa a "ruka v šerblíku" ...Ťažko--preťažko sa musí spomínať keď toto všetko sa nemuselo ....mať na krku...Ale dnes som kúpil mandarínky v BILLE za 0,69...ééééčka a sladké a bezkôstkové a ani šóra nebola...A aj šampanské bolo "pod sto korún"...Pi Pali --bo naliaté--- Nalej Piťu bo vypité...
klopi # KyvoWavo40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-12-30 19:05:35 58d4289b
Je to len a len o sprostej prachobyčajnej závisti. V tom jedinci, reznutí boľševickými pseudoideálmi, vždy vynikali. Hovorím vám jasne: nechajte podnikateľov robiť svoju prácu a zveľaďovať spoločnosť, alebo bežte pod most pokapať hladom! Predpokladám, že to poniektorí červeňákovci aj tak nepochopia a budú svojsky dobiedzať, ale nevadí...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-12-31 02:28:23 d405c1fd
"co to je podnikání" víte prd vy - respektive děláte že nevíte abyste na politickou zakázku...fabulovali
Živnostničení NENÍ podnikání.

ksjd # MosoSela03
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-01-01 08:10:42 4e88bdd5
loading...
Niekto asi chcel pridat na zobracenku co mu tento pan dava. Tak pseudo podnikatel radsej hodiny plodil tuto sprostost aby nemusel dat o 20€ viac. Spravne, nedajte zamestnancom nic ved ono sa to kazdemu vrati. Dobra firma si ceni aj zamestnancov pretoze prave oni su za jej uspechom.
MM # SidaSafa91
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-01-13 11:27:49 d94b4912
Keď už sme u tých živnostníkoch, tak na Slovensku sa hromadne prehlasujú na s.r.o., čo je samo o sebe choré a celé zle. Ale to presne odzrkadľuje stav, ktorý si vytýčil splniť birmovaný boľševik: ožobráčiť a zlikvidovať strednú vrstvu...


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-01-13 11:57:04 d425402c
Už len..Pande36..zostáva vedieť čo je "stredná vrstva" /to je to čosi ako v Indií,kasta, narodíš sa v nej a hotovo./ . Alebo kde/kedy/ začína, či končí stredná vrstva.A pred strednou vrstvou je čo /smetie/ ale po nej je "svetový rozum". Alebo hraničné sú peniaze, príjem, majetok.../nakradnutý , vytvorený vlastným či cudzím úsilím..A ktorá "vrstva" je "ideálna"....Vy sa do akej "vrstvy " zaradzujete.../otázniky/. Prajem...príjemný aj hudobný víkend.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-01-13 15:29:31 58d4289b
Klop, dajte v CMĽ krčmičke hlavy dohromady, marxistov s červenými mozgami na chvíľu vyžente schladiť von na mráz (dúfam, že krčmička nezostane prázdna!) a porozmýšľajte, v čom je silná stredná vrstva prínosom.

P.S.: O svojom zaradení mám jasno.

:-DDD


Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-01-13 16:23:28 bc7b649f
..Pande36..Vy si myslíte že si robíme srandy. Ale to je vážna vec. Paliho bratranec z druhého kolena je tu "krčmar-živnostník"/aj s manželkou / a dnes --je silvestra --: Keď ho "pasujeme"/podľa Vás / do "strednej vrstvy"/kasty / tak 5.L- demižónik červeného máme gratis. Preto tá vážna akútnosť. A k Vašmu zaradeniu, síce neviem/e/ akému , blahoželám/e/. Na zdravie...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-01-13 16:57:28 58d4289b
Klop, nápodobne. Už sme sa zvolali, idem na čašu vína.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-01-13 17:46:33 bc7b649f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
o   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň

ŠVÉDSKO: SKUTEČNOST PŘEDSTIHUJE ORWELLA


ŠVÉDSKO: SKUTEČNOST PŘEDSTIHUJE ORWELLA
Události poslední doby předstihují veškerá očekávání, ba i fantazii, i jeví se mi užitečné je uvést v známost i v českém jazyce. Mnozí Švédové v opozici si také přejí, aby ...
ITÁLIE: NELEGÁLNÍ IMIGRANTI ZDEVASTOVALI TRAJEKT! OBTĚŽOVÁNÍ CESTUJÍCÍCH A KRÁDEŽE!
NÁROKOVÁ SPOLEČNOST, ANEB CESTA DO PEKLA NA SOCIALISTICKÝ ZPŮSOB
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Najčítanejšie za týždeň

Vďaka za vývoz zisku!


Vďaka za vývoz zisku!
„Vyvážanie“ zisku zahraničnými firmami je obľúbenou témou formálnych aj neformálnych diskusií na Slovensku. Niekedy dokonca začujeme pojem ako novodobý „kolonializmus“. Celá ...
KDO CHCE SOCIALISMUS, AŤ MÁ JEN, CO SI ZASLOUŽÍ
NĚMECKO: IMIGRANT SEXUÁLNĚ ZNEUŽIL ŠESTILETOU DÍVKU, DOSTAL SMĚŠNÝ TREST. OTEC HOLČIČKY JEJ U SOUDU NAPADL. BYL ZASTŘELEN
Ropný kolaps, ktorý stále nebol

NÁROKOVÁ SPOLEČNOST, ANEB CESTA DO PEKLA NA SOCIALISTICKÝ ZPŮSOB


NÁROKOVÁ SPOLEČNOST, ANEB CESTA DO PEKLA NA SOCIALISTICKÝ ZPŮSOB
Světová zdravotnická organizace by měla zcela seriozně začít řešit diagnózu závislosti člověka na iracionálních a vylhaných socialistických jistotách stejně, jako už řeší zá...
Ropný kolaps, ktorý stále nebol
GENDER VE ŠKOLÁCH: POKUS NA NEZLETILÝCH LIDSKÝCH SUBJEKTECH
„Nakupujte lokálne“ je sloganom pre hladovanie

Keď sa upchá dôchodková rúra


Keď sa upchá dôchodková rúra
História dôchodkov sa začala písať už v neskorom stredoveku, najmä v baníctve. Prvé vdovské fondy podobné dôchodkom sa zjavili v polovici 17. storočia na území Nemecka...
Školstvo potrebuje novú víziu
Vďaka za vývoz zisku!
KDO CHCE SOCIALISMUS, AŤ MÁ JEN, CO SI ZASLOUŽÍ

V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA


V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA
Nejméně šest lidí zemřelo a dalších 39 utrpělo zranění při střelbě v islámském kulturním centru v kanadském Quebeku. Policie ve svém vyhlášení potvrdila, že jsou na místě mrtv...
Málo bolo Castra?
Kuba - ako je to tam naozaj?
V čem je Castro jako minimální mzda

Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit


 Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
Ve čtvrtek pronikl poprvé robot do kontejnmentu druhého bloku. Jeho úkolem bylo vyčistit rampu, která je přístupem do prostor pod reaktorovou nádobou a připravit cestu svému následovníku...
India s nadrozmernými bankovkami a barterom
V severokórejských baniach a kameňolomoch otročia malé deti, dokazujú videonahrávky
Indovia bez peňazí aj bez zlata

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

Spíše než Trumpovu zeď


Spíše než Trumpovu zeď
President Trump již plní to, k čemu se zavázal ohledně řešení ilegální imigrace. Jeho exekutivní nařízení z 25. ledna vyžaduje výstavbu zdi podél celé hranice USA a Mexika. Ač se ...
Facebook Trumpovi volby nevyhrál
PŘIŠLA NA GRAMMY V ŠATECH „MAKE AMERICA GREAT AGAIN“. OSTUDA, KŘIČÍ MÉDIA
HURÁ NA TRUMPA

Zachránila čínska politika jedného dieťaťa svet?


Zachránila čínska politika jedného dieťaťa svet?
Čína zaviedla politiku jedného dieťaťa v roku 1979 a až v roku 2015 začalo prichádzať k jej uvoľňovaniu (momentálne je hranica posunutá na 2 deti). Táto politika sa uplatňovala formou ...
S Bitcoinom je v Číne pokoj, zatiaľ
Tak už je to tady: Čína staví terminátora
TAJNÁ ZADNÍ VRÁTKA TELEFONŮ ANDROID POSÍLAJÍ DATA DO ČÍNY

RUSKO POSÍLÁ VĚDOMĚ SEVEROKOREJCE NA POPRAVU


RUSKO POSÍLÁ VĚDOMĚ SEVEROKOREJCE NA POPRAVU
Je to mimořádně hnusné, v pátek měl být do zločinného komunistického státu z Ruska vydán Čche Mjong pom, který utekl ze sibiřského poddanství a dvacet let žil v ilegalitě. Rusov...
JOSIF STALIN: BEZOHLEDNÝ MASOVÝ VRAH
Sovětský svaz nezahynul na zahraniční spiknutí, ale na svou zaostalost
PUTIN UVEDL VTIP, KDE KONČÍ RUSKÉ HRANICE

Od malého občánka k poslušnému občanovi


Od malého občánka k poslušnému občanovi
V tomto článku se můžete dočíst o nejrůznějších aspektech škodlivosti povinné školní docházky; zdaleka nejde jen o násilné donucení, státní propagandu a indoktrinaci – bohužel ...
PARADOX SOCIÁLNÍHO STÁTU
Oblievanie peniazmi školstvu nepomohlo
O systému a lidech

Nie, korporácie nie sú viac ako štáty


Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Ovplyvňovanie politického rozhodovania záujmovými skupinami je trvalý a v ľudskej spoločnosti viac menej neriešiteľný (len manažovateľný) problém. Záujmové skupiny majú rôzne zlož...
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie
Kontroverzné prevádzkové podmienky serveru Vimeo vs. autorské práva

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

Bláznivý svět altcoinů


Bláznivý svět altcoinů
Bitcoin není jediná kryptoměna. Je „pouze“ první a nejvýznamnější z několika stovek kryptoměn. Většina z nich je zbytečná, nebo dokonce nebezpečná. Pár jich ale stojí za ...
SVĚT NARUBY? ANO. TAK VYPADÁ MONETÁRNÍ INTOXIKACE
Mýtus zlé deflace
Komodity: Bilance roku 2016. Výhled na rok 2017

Druhá světová válka a její ekonomické důsledky


Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Spočítat lidské oběti druhé světové války je obtížné. Vyčíslit její ekonomické důsledky hraničí s nemožností. Jisté je pouze, že byly nedozírné. Hospodářské následky vá...
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá
Kult jménem válka

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Život pred narodením


Život pred narodením
Fenoménu životu pred narodením, alebo presnejšie povedané „spomienkam na existenciu pred narodením“ sa nedostáva toľko pozornosti, ako podobným javom ako je „Život po živote“, ...
Vláda zdravého tela
Poselství vzdáleným civilizacím
Calais

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0258 s
Chemický peeling Bratislava Peeling aha kyselinami chemicky peeling v Bratislave aha kyseliny bratislava Kozmetický salón Bratislava Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krásy Bratislava | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Hĺbkové čistenie pleti v Bratislave Ultrazvukové čistenie pleti Bratislava Čistenie pleti ultrazvukom Bratislava Skin Scrubber Bratislava Kozmetika Bratislava Chemický peeling Bratislava | Chemický peeling v Bratislave aha chemicky peeling v Bratislave Chemicky peeling Bratislava peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón v Bratislave Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krasy Bratisalava | Chemický peeling aha kyselinami Bratislava chemický peeling ovocnými kyselinami Chemický peeling Bratislava aha chemicky peeling v Bratislave peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón v Bratislave Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krasy Bratislava