Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Zázračný ekonomický nástroj menom eurofondy


Zázračný ekonomický nástroj menom eurofondy

Je veľmi smutné, že ešte aj v dnešnej dobe pri pohľade na stále viac zotročovaný a zbedačovaný národ je možné, aby tento do neba volajúci deštrukčný nezmysel mohol byť základným nástrojom na podporu nášho chorého smerovania.

Možno ani nie tak základným, ako skôr jediným. Vysvetľovaním toho, ako pomocou týchto skvelých dotácií pomáhame našej zamestnanosti, staviame infraštruktúru alebo renovujeme školy sa to priam hemží. No keďže v rámci nášho otrockého fungovania v otrockej mašinérii zvanej Európska únia nám žiadne nástroje neostali, asi inej možnosti niet. Hovoriť o takomto nástroji ako o ceste k akejsi prosperite alebo podpore hospodárskeho rozvoja nemôže vyjsť z úst alebo z klávesnice človeka aspoň trochu chápajúceho ekonomike či reálnemu riadeniu.

Samozrejme do očí sa nám predložia čísla, ktoré svedčia o tom, že z tej mašinérie dostávame viac. Uvedomil si už niekto, že takáto injekcia je niečo ako emisia nových peňazí do nášho systému? Že takáto injekcia zvýši množstvo peňazí kolujúceho medzi nami a má vplyv na trh a ceny? Že takáto injekcia, ktorej vysoké percento končí len v rukách niekoľkých vládnych alebo povedzme profesionálnych diplomatov a na krátky čas zavrie zotročené a uštvané ústa masy ľudí, vlastne môže a musí časom prinášať iba väčšiu biedu a rozvrat? Že táto injekcia úplne rozvracia akékoľvek princípy trhu, ktoré jediné môžu priniesť aj hospodársky rozvoj?

Poprípade zamýšľal sa niekto nad tým, odkiaľ berie tieto peniaze tá zázračná otrocká mašinéria, ktorej dlhy sa dostávajú do závratných rozmerov a sama krachuje? Môže sa pri jej riadení hovoriť aspoň trochu o zdravom rozume, alebo ju riadia skutočne iba zapredaní šialenci alebo jednoducho psychopati?

Čo však môže byť horšie, nachádzame sa v dobe, keď na riadenie tejto spoločnosti stačí byť analfabet a vedieť sa tešiť z jej úplného otrockého podtónu a túto radosť na sebe ukazovať. Ináč mi celý argumentačný proces našich riadiacich hotentotov, ktorí majú možnosť viesť nás do záhuby, nepríde. Bohužiaľ, netreba vedieť nič, všetko za nás vyriešia niekde v Bruseli s tým, že oni tu budú vysvetľovať svoje diplomatické prednosti. Alebo jednoducho schopnosť zapredať celý národ. Stačí byť škodoradostný a smiať sa národu do očí. K tomu je lepšie byť skutočný ekonomický hotentot, keďže spočítavať príjmy a výdavky eurofondov dokáže zrejme aj absolovent základnej školy a o veciach a realite nemať ani potuchy je minimálne ospravedlniahodné. Byť však úplne ľahostajný k tomu, kam a ako smerujme, k budúcnosti všetkých, na to je skutočne potrebný vysoký stupeň hyenizmu.

K napísaniu takého postoja k dnešnému dianiu ma inšpirovali televízne rozhovory s draftovanými europoslancami našej najväčšej strany a všeobecný pohľad na naše postavenie a smerovanie. Vedieť hovoriť o svojich diplomatických skúsenostiach a nevedieť sa zamyslieť nad základnou matematikou, poprípade mať nulovú odbornosť a snahu o chápanie situácie, to je skutočná realita našej politiky.

Mať v základnom balíku cieľov zníženie nezamestanosti z 13 na 12 percent, aby sme dosiahli priemer únie, poprípade strieľať nezmysly a vykazovať čísla z eurofondov, je úbohosť, do ktorej sme sa dostali a ktorú tu niekto zneužíva. Bohužiaľ, v otrocky ladenej spoločnosti je ťažké presadzovať zdravý rozum a ten je v zárodku potláčaný. To je zrejme ďalším dôvodom na to, že to s cestou do iných končím môže byť ťažké.

Toto skutočne dobre nevyzerá a môže sa to skončiť veľmi zle. Author: Stanislav Jurcisin # LimoGage46
Svet2014-05-029
-
 84% ( 22 people voted )
+
chapem ta autor.je to strasne pocuvat dristy nasich USA europoslancov.su to hyeny .ide im len o peniaze. vecsine 90% ovcanov je to jedno.im staci ist do kostola ,farar povie ze treba robit zadarmo,zato ich boh vezme do neba..alebo do nejakej sekty,popripade vymyt mozg cez TV spravy.mimochodom vsimli ste si ze TV spravy zvysuju hlasitost ako v reklame?.je to preto ze ked na cloveka kricia tak sa necuduje co za dristy to kricia ,ale sa podvedome brani kriku a necha sa oblbnut.toto tiez pouziva usa ramada vola sa to vojensky drill. ludi mimo matrix je malo .vecsinou sa grupuju na diskusiach .ale podla mojho odhadu je to asi 1500-2000 ludi z celeho slovenska.presne to vedia na sledovacke SIS...vidim ako si sa rozculil ale nepomozes si proti 90% zhypnotizovanych ludi.....

izak # JavuTuvo55
-
 69% ( 6 people voted )
+
2014-05-02 11:32:45 b229ead9
Dokiaľ si konkurencie schopný

a dokážeš si vybojovať každoročnú valorizáciu toho, za čo predávaš svoju pracovnú silu (v US koncernoch to zvyklo byť 10% ročne), tak si samozrejme v pohode a nič nepociťuješ :) Akonáhle začneš byť z tohto kola vyraďovaný - pričom stačí iba zostarnúť - tak zrazu zistíš, že existuje inflácia. No a ak nebodaj vážne ochorieš, privodíš si vážny úraz, alebo skutočne zostarneš, tak potom to zistíš brutálne rýchlo. Lebo práve inflácia je tá skrytá daň, ktorou sa tieto veľkoryso rozdávané miliardy rozdávajú. Preto už dnes šetria len tí naprostí idioti a jediný rozumný spôsob existencie je život na dlh. Čo je ovšem - podľa staromódnych morálne-etických zásad prejedanie nielen vlastnej budúcnosti, ale aj budúcnosti vlastných detí a vnúčat :( Preto sú Amerika aj Európa (ako štátne útvary) odsúdené na smrť a už dnes sa nad nimi vznáša ťažký oblak hniloby. To sa však samozrejme netýka šikovných a všetkého schopných jednotlivcov, ktorým môžu byť štátne útvary, akékoľvek zastaralé morálne-etické škrupule aj zvyšok spoločnosti ukradnuté. Len si čoskoro budú musieť dať dobrý pozor, aby sa tomu zvyšku spoločnosti nedostali do rúk ...
Bertold # FuliXuju84
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-05-02 12:06:37 4e63924e
EU nezaložili žiadni filantropi na to,aby sa plebsu žilo dobre.EU slúži presne na to,načo ju vytvorili- na zotročenie národov, zbavenie suverenity, postupné nastolenie totality.Tak načo plakať nad jednotlivými nezmyselnosťami z ktorých sa tento podvodný systém skladá?


filip # WyboCeci64
-
 75% ( 10 people voted )
+
2014-05-02 12:41:32 4e62d063
Presne ako pises ,bola vytvorena a plni svoj ucel,konecna etapa je jeden superstat ,otrokov podotykam zredukovanych to sa este len stane, ale deje sa to permanentne len to nevnimame prikaldy by sa dali uviest vela...masovo to este len pride-.Politici kazdeho statu boli vtiahnuty do tej myslienky,a finance podporeny aby EU prezentovali ako vynimocny spolok v ktorom sa budeme mat dobre...Podviedli nas opet a zasa a nadalej tvrdia nezmysly dokedy toto bude trvat a narody konecne zacnu rozmyslat svojim rozumom a nie zmanipulovanymi mediami s programovanim nasho vedomia..

EU vznikla na Bieldberger stretnuti ako idea a velka myslienka elity :cielom je znicit menu suverenitu kazdeho statu,obmedzit slobodu a zotrocit narody ktore budu robit ako na panskom pre par vyvolenych ludi ..Neverite???Tak si zacnite goglovat a zaujimat sa o to.....a nebudte v stave hypnotenzie...

fereno # LibaNese72
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-05-02 13:45:49 b2282d5f
Netreba len Eurofondy. Da sa podnikať aj bez EU : http://www.zstyl.cz/styl/odpo
cinek-dovolena-
práceAj pre nezamestnanych. Vynalez polskych vedcou.


Da sa # LyseSepo20
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-02 20:43:21 4faafecd
Idú eurovoľby. Rumpeľ, nikým nevolený predstaviteľ fašisticjkej EÚ /Farage/ Rompuy o nich povedal, že sú zbytočné, že ich nie je treba, lebo o všetkom rozhoduje Rada EÚ a parlament je len na to, aby povinne zdvihol ruky, aby príkazy kabaly, súkromnej korporátnej moci, dostali punc ofociality a našej vôle!

Občania EÚ, vy zakrátko nebudete ani voliť, váš hlas nikto nebude potrebovať, budete otrok, čo počúva príkazy. Rompuy je slabomyseľný, to je naše šťastie, ale taká je väčšina politikov.


Masmédiá spustili totálne vymývanie mozgov o tom, aká je EÚ prínosná a úžitočná. EÚ má fašistický pôvod. Dve svetové vojny boli dva pokusy o svetovládu. ES, EHS a EÚ je tretí pokus o svetovládu. EÚ založili ľudia z IG Farben, ktorí zosnovali 2.sv. vojnu, vyzbrojili Hitlera, IG Farben mala USA akcionárov, USA finančný kapitál. EÚ napreduje rýchlo, denne máme nové zákony a nariadenia, ktoré obmedzujú národný štát, suverenitu štátu, slobody občanov a zvyšujú jeho závislosť na štáte. USA od čias Kenedyho prestávajú byť demokraciou, ako to nazývajú, aj keď vybudovanou na genocíde Indiánov.

Dostávame eurofondy, z nich 10 - 20% končí na povinných projektoch a províziách úradníkov a zvyšok môžete použiť len podľa nariadenia EÚ, t.j. na nezmyselné a trvalo neudržateľné investície, ktoré nezabezpečia ani zdravú výživu, ani lepšie školstvo, ani menej úžernícke banky, ani vyššiu zamestnanosť, ale zaručene zabezpečia prudký nárast a odchov populácie asociálov, ktorí nechcú pracovať, žijú na úkor hodnoty tvoriacej väčšiny, z ktorej sa o niekoľko rokov stane hodnoty tvoriaca menšina pod vládou a
parlamentom demokraticky zvolených väčšinových asociálov. Z eurofondov nemajú osoh občania, ale sociálni paraziti, ktorí len čakajú na objednávku prác od obcí za peniaze EÚ.

Eurofondy slúžia na zámerné, úmyselné zadlžovanie štátov, obcí a firiem, lebo bez pôžičky od banky to väčšinou nejde a väčšina eurofondov je použitá na projekty, ktoré nevyrábajú nové hodnoty, nerobia nové peniaze. Spoločnosť sa stáva permanentne zadĺženou a dlžník je otrokom svojho veriteľa. Následne rastú náklady a dane občanom, lebo banka dlhy neodpúšťa, život občanov je z roka na rok drahší a špirála končí až krachom kapitalizmu.

Slovo EUGENIKA je vedná disciplína, je v EÚ zakázaná, pritom židia ju majú ako súčasť náboženstva a žijú podľa nej tisícky rokov a ovládajú spoločnosť. Diktatúra EÚ smeruje k tomu, aby Slovania stratili vládu vo vlastnej krajine, čo je genocída podľa definície OSN, ktorá je pod diktátom USA.


V TV počujete, že od EÚ dostávame viac ako dávame. Ale nikto v TV nepovie konkrétne číslo, koľko sme zaplatili a koľko dostali, podložené tvrdením dôveryhodnej inštitúcie. Možno preto, lebo taká inštitúcia už neexistuje, štát je v dokonalom rozklade, presne podľa plánu kabalistického NWO. Štatistiky sú nám odopreté, dovolené je nám len myslieť si to, čo nám kabala v TV dovolí. Sme svedkami genocídy Slovanov, ktorá trvá už tisíc rokov.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 71% ( 7 people voted )
+
2014-05-03 10:35:56 5faaebfb
loading...
Van Ropucha ma nikdy nezaujímal. A kandidátov do EP za stranu SDS rád podporím...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-05-03 11:01:22 bc7b649f
Viete o tom, že v nákupnej cene technológií zo západnej EÚ, napr. Nemecka, máte započítané aj vaše dotácie od EÚ? Že tú istú technológiu po preprave loďou z USA cez Poliaka na SK kúpite o 40 - 60 % lacnejšie ako z EÚ? Že takýmto spôsobom sa dotácie EÚ pre SK dostanú späť do krajiny pôvodu technológie? Že dotácie EÚ, eurofondy, slúžia na dotovanie fabrík v západnej EÚ, že my za naše dane ešte dotujeme EÚ a nie oni nás?

Ste otrokom, ktorý slúži len na obracanie peňazí, lebo peniaze pri každej obrátke znamenajú zisk

pre finančné korporácie. Peniaze sa sami od seba neobracajú, len ležia na kope a hnijú, lebo v sebe nemajú ani miligram zlata. Peniaze sa tvoria v banke v momente, keď si ich požičiate, banka nemá peniaze, banka ich vytvorí v momente pôžičky na počítači a požičia vám vašu dôveru, vašu vieru v to, že peniaze má. Banky nemajú brzdy na tvorbu nových peňazí, lebo krytie zlatom bolo zrušené. Okrem vašej dôvery, tzv. pôžičky, vy musíte splácať aj úrok, to je číslo, ktoré si banka vymyslí. Ak takúto činnosť začnete vy bez bankovej licencie, tak ste zločinec. Banková licencia je štátom povolená kriminálna činnosť na tvorbu bezcenných, falošných, ničím nekrytých peňazí, ktoré vy splácate svojou prácou a tovarom, ktorý vyrobíte, teda reálnymi, nevymyslenými hodnotami.Definitiva # MunoLyhi27
-
 63% ( 6 people voted )
+
2014-05-03 11:02:36 5faaebfb
Máte to definitívne pomotané...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 56% ( 6 people voted )
+
2014-05-03 11:11:50 bc7b649f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sedem   sedem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0299 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo