Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

Clinton # QykaLyke65


Ešte k samotnej téme, video som nevidel, ani ma nezaujíma, uvádzané nakladanie Fica Lipšicovi nie je nič iné ako chrapúňstvo. Podlý Fico vykvitnutý „voľbami“ a jeho boľšefici urážajú, vysmievajú, hanobia každého, kto by ich mohol nahradiť, vystreliť od koryta. Uniformita postihnutej tupoty, ako jobbikovci. Všetko nakradnúť pre seba, materiál, aj peniaze, aj diela, iba oni, nikto viac, iba vďaka nim, odmietajú sa deliť o úspech, o radosť, ostatní by mohli vyvrátiť čarovný svet nimi zinscenovaný, preto konkurentov potrebujú odstreliť a neštítia sa ničoho. Plody kultu moci a kultu kolektivizmu v čistom ponímaní.

Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-07-05 00:43:02 c1c89652
Podstatný doplnok, že Sloveni pod rôznymi menami v Uhorsku žili od doby bronzovej a „maďarská“ invázia zavítala pomerne nedávno, a ich jazyk sa aj uchoval. Jobbikovským teroristom nezostáva nič iné, ako neodškriepiteľnú pravdu spochybniť hitlerovským mýtomanstvom ohľadom údajného sťahovania národov, aby presvedčili, že ktosi došiel, a ešte k tomu veľmi neskoro a že medzitým tam žili a potom aj odputovali preč hoci aj aborigéni, Číňania, len aby Sloveni nie. Všetko vymyslené bájoslovie prihodili iba preto, lebo sa velikáši nevedia zmieriť s realitou.
Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-07-05 00:30:19 c1c89652
Feferónsky jobbikovec, čo vyššie vypisuje výplody mongoloidnej chorej poškodenej mysle. Prekrútené fantázie, dopletené hlavy, defektne naučené, aby potešil vlastné ego na lžiach vystlané. Ponižuje druhých, aby sám nezostal troskou.
Tebe sa nedarí, preto musíš urážať druhých, aby si sa lepšie cítil, o tých druhých nič nevieš, nepoznáš nikoho z nich, ale dokážeš sa ihneď zorientovať a ich zanalyzovať. Ale ty si určite vždy najlepší. Najlepší a tvoje riešenie, namiesto pomoci iba výsmech a znevažovanie, takže nie si najlepší, si len ľudský odpad, idiot a troll.
Čo uvádzaš kolektivistické charakteristiky, všetci a každý je rovnaký a ničím sa nelíši, dokonca ani pohlavím a vekom a keď si ty posudzoval jednotlivca, tak tým si už aj ihneď obsiahol každého jedinca a všetkých z nich si zaradil, aj proti ich vôli do jedného celku? Asi by ťa mali zavolať do ambulancie.
Spočítaj si, koľko rokov jestvuje Maďarsko. Dúfam, že odpočítať od roku 1918 dokážeš. Uhorsko nebolo nikdy Maďarsko, ide o slovenské slovo, sotva blúznenie šialenstiev jobbikov môže byť pravdivým. Čo uvádzaš ako vzor sa narodilo v roku 1918. Narodilo sa práve preto, že posmievačskí šovinisti ako ty, chceli vytvoriť jednojazykové spoločenstvo. Ak ty prekladáš Uhorsko ako Maďarsko, potom je ešte viac logické nazvať Uhorsko ako Slovensko.
Uveď, ako si zistil, že niekto pláva dolu vodou a kto práve a prečo si myslíš, že tvoj vzor je na tom lepšie? Máš iba taký pocit, alebo aj podložíš argumentami tvoje „zistenia“. A ak by si aj údajne mal pravdu, o súťaž koho s kým ti ide? Si to azda ty, ktorý zabezpečil úspešnosť tvojho vzoru? Sotva, nechváľ sa cudzím perím a neurážaj druhých, nezáviď. Dolu vodou pláva tvoj zastaralý šovinizmus, musíš sa zmieriť s tým, že aj lóže zmenili politiku a vás nespokojné socky ponechali vášmu osudu. Jediné potešenie pre vás je celok, čo najväčší a váš krik v jeho čele. Snívajúci blázni, ešte úbohejšia zábava ako pohrobkovia komunizmu.
Prečo sa vôbec baviť s primitívom, jeho život je zrejme prázdny a zbytočný a práve preto sa rozhodol, že sa zaradí do kolektívu, aby nebol nepatrný a sám, ale nie obyčajného, ale veľkolepého, aby pociťoval, že je tiež jedným z veľkolepých a že ide o jeho zásluhu, že je on sám veľkolepým sám za seba a aj môže určiť za vlastníctvo veľkoleposti všetko na čo pozrie. Keďže zostali aj také ľudiská, čo nestihli sa pridať ku veľkolepým, napriek snaženiu vlády v záverečnej agónii, tak prehlasuje práve takých za nezávažných. Výsledok je taký, že bez kolektívu je nula a bez klamstiev a krádeží, aj ten jeho kolektív je chudácky. Chocholúšik ťa volá na návštevu.
Čo ty môžeš vedieť o dejinách, vzdialených dejoch, čo si na vlastné oči nevzhliadol, veď ty iste nevieš správne opísať, ani len vymenovať významné udalosti dnešného dňa. Si iba papagáj, sprostredkovateľ hlúpostí a sám hlupák, rozširuješ lži, ktoré ti ale vyhovujú, lebo sú v tvoj prospech.
Tých takzvaných „maďarov“ nikto nemusel viesť, azda oni viedli ostatných, počas tej „ich“ histórie? Žeby v osmanskom a habsburskom a sovietskom zajatí oni rozhodovali? Neliečte si svoje mongolské komplexy, že budete predkladať vládu kráľa, aj to obmedzeného a zanedbateľného rozpätia (oproti dnešku absolútne), akoby bola vládou neznášanlivej NSDAP, konkrétne s vami jobbikmi na čele. Nie, takýto blázni, vaši predchodcovia sa zrodili až pred rokom 1800 a vybájili si „dejiny“ a ty hlupák si vzal do rúk napríklad komunistický šľabikár a už ako ti výdatne rozum narástol a už všetko vieš a všetko už smieš posúdiť.
Uhorsko bolo rovnako slovenské, ako aj maďarské, ani nie nepriateľské medzi sebou, po slovensky sa rozprávalo v dolnom Uhorsku, aj v Sedmohradsku, v každej stolici, úplne prirodzený stav, pokým nedošli mentálne protikresťanské kaliky na scénu, pričom jobbikovia a ich predchodcovia sú iba zásteroví šovinistickí revolucionári, zlodeji a klamári, ohovárači a pacienti, nič viac. Čím vám pomôže veriť v klamstvá a „omyly“. Budete kvôli tomu, že sa toľko naparujete skutkami druhých, menej trpieť v pekle? Alebo žeby naopak, oveľa viac? Čo už len ty máš spoločné so slovenskými kresťanmi v minulosti, ktorých si privlastňuješ? Veď ty nepatríš do jedného celku ani s po maďarsky hovoriacimi kresťanmi. Myslíš, že by sa tešili z tvojej nenávisti? Veď ty nenávidíš druhých aj v ich mene.
To by si musel najprv poznať dejiny správy, vývoj úradov a obsah ich agendy, príslušnosť orgánov, ale z nich nevyplýva vôbec nič také, čo si dodatočne vysníval. Vládu má ten, kto je jej držiteľom. Povedz, súdruh Mongol, kedyže sa tá vláda stala tou údajne kohosi ovládajúcou bez toho, aby zároveň neovládala tebe podobných?
Jediné, z čoho sa môžeš vytešovať, aby si zabudol na osobné boľačky, je falšovanie dejín, aby si ty bedár, mohol si čo najviac prisvojiť a posmievať sa iným, že im to tebou ukradnuté, nepatrí, a takisto sa môžeš radovať, ako sa znižoval počet slovensky hovoriacich v minulosti. Veľmi úbohé, tešiť sa z vládneho násilia, podriaďovania človeka a prevychovávania.
Nič viac sa nestalo, iba sa istý jazyk transformoval na vedúci a primitívi ako ty ho rozširovali aj nad mieru zákona, pritom aj oni boli ovládaní tou istou vládou. Ty si rovnaký otrok vlády. To si zrejme nevedel.
Ty vypisuješ, akoby si sedel vo vláde, ty vládnuci, voči iným nevládnucim, tebe zrejme podriadeným. Jediná podriadenosť bola hierarchická, ktorá sa dotýkala všetkých, každého postihla, každého obdobne ruinovala. A až potom, do oblasti, na ktorú narážaš, prenikol jeden výlučný jazyk. Koho žobrota ovládala? Koho ty žobrák jobbikovec, ovládaš? Ty si rovnako podriadený vláde, len by sa mohlo podotknúť, že jediný jazyk, čo poznali, sa stal úradným, to je všetko.
Privilegované stavy v Uhorsku tvorili cez 10 % obyvateľstva. Všetci okolití, mimo mestá a iné ustanovizne, boli ovládaní, vrátane teba.
Koho ty zastupuješ? Si osamelý troll, alebo väčšiu skupinu. Za každej eventuality patríš do kazajky. Tam môžeš maďarčiť a urážať a klamať, v uzamknutej cele.
Jobbikovci, máte v sebe veľa divošstva, živelnej nenávisti a nevraživosti, čo súvisí s vašim pôvodom, ničím sa nelíšite od vašich rasových bratov, moslimských teroristov. Vy nepredstavujete ani dnešné Maďarsko a už vôbec nie Uhorsko. Jedine u Chocholúšika.

Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-07-04 23:21:40 c1c8967d

Evropská unie není stát


Evropská unie není stát
Eú je superštát od úplného začiatku, aj keď v minulosti nemohli všetky predstavy realizovať ihneď, nie je dobrovoľný spolok. Súdruhovia politici, čo sa do eú zaľúbili jej predsa sľúbili v mene všetkých na večnosť absolútnu vernosť a hlupáci voliči aj potvrdili, že právomoci sa presúvajú do centra, a nie že sa budú údajne rovnocenné štáty neustále dohadovať, že sa vrátia na nižší level etatizmu. Centralizmus je o ovládaní celého územia a celého spektra oblastí života občanov. Eú musí nevyhnutne byť centralistickou, to je jej podstata, členovia to len akože občasne schvaľujú, aby sa ukázalo zdanie, že je možné sa mierne odchyľovať v nepodstatnej maličkosti, že až pri samotnom „hlasovaní“ sa rozhodlo definitívne, ale je to iba aklamácia, nikto nebude riskovať nejednotu, Putin by sa z toho veľmi tešil a treba jeho radosti demokraticky oponovať a uviesť vnútenú jednotu do praxe.
Vstupovalo sa do eú ako štátu, vzdávalo sa všetkých pák vplyvu v prospech úradníckych parazitov a viditeľných miestodržiteľov, pajácov z preľudnených moslimostanov. Eú nie je rodina, že sa viete dohodnúť, eú je teror. Prečo by niekto vstupoval do eú, ak by údajne zostal nezávislým? Prečo by vstupoval a vzápätí by chcel si niečo ponechať vo vlastnej kompetencii? Vstupovalo sa do gulagu, máte právo mlčať, všetko čo poviete bude použité proti vám. Eú nie je súkromný spolok priateľov, ale tyranský poskok tých, ktorých hovorcom momentálne ešte istý čas zostane oválny neger.

Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-07-03 00:58:59 c1c8967d

Evropská unie není stát


Evropská unie není stát
Reformovať, ale dodržať líniu s USA a NWO na večné veky a nikdy inak, ale predovšetkým, aby sa vo výsledku vôbec nič nezmenilo a aby v „reformách“ mali kľúčové slovo doterajší babráci, aby boli ľudia presvedčení, že nastala už konečne nová éra, lepšie spravovanie a riadenie.
Krásne myšlienky o podnikaní? Iba o dozore a koristení nad limitovaným podnikaním. Kvôli cestovaniu nie je nutné, aby vôbec eú jestvovala. Pred časmi narodenia tejto opachy ľudia cestovali úplne voľne aj k ľudojedom a nebolo kvôli tomu nutné sa s kýmkoľvek spájať. Je to úplne opačne, že eú ti dovoľuje cestovať, podnikať, samozrejme s obrovskými obmedzeniami. Tebe láskavo povoľujú, a môžu rovnako aj zatrhnúť. Kvôli tomu predsa existuje ostnatý drôt nabitý elektrinou, zvaný Schengenský priestor.
Si doteraz celú dobu prespal, súdruhovia z Bruselu posielali demarše, kárali a prikazovali, zobudil si sa, alebo zaregistroval až dnes, čo bolo súčasťou ich politiky neustále.

Zdroj
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2016-07-03 00:41:07 c1c89652

SVAZ EVROPSKÝCH SOCIALISTICKÝCH REPUBLIK


SVAZ EVROPSKÝCH SOCIALISTICKÝCH REPUBLIK
Ty si ktorý Marx? Starý Marx, alebo nový Marx, staromarxista, alebo neomarxista? Alebo nie si marxista, ale ako nezávislý sa potuluješ a pridávaš sa k ponuke, čo práve zreje?
Nedôverujú dostatočne dychtivo bruselskému sebachváleniu, že neveria konkrétnym optimistickým sociálno inžinierskym panákom vôbec neznamená, že by sa chceli odlúčiť od bruselského centralizmu, to by museli odmietať každú formu etatizmu, ktorá ovplyvňuje hospodársku aktivitu. Iba sú veľmi nároční. Už neveria, stratili dôveru, už vyprchala úplne, zrejme práve kvôli katalógu Quelle. Takže pre závisť? To by potom vyplynulo, že postačí socialisticky sľubotechnicky zabrať, nasýtiť zúbožené davy a už spokojnosť sa prelieva ulicami. Veľmi plytké a úbohé, ale aj tak logické z ich pohľadu, ale nepríjemné a už sa ozaj vytratia pochybovači nad bruselizmom. Naopak, treba byť proti nim stále, predovšetkým vtedy, keď by sa všetci kúpali v blahobyte, pretože príprava na nesúhlas by mala zachytiť vyššie ciele. Princíp, že aj keď sa darí, naznačiť aktivitu a odstrániť ich. Nespokojní a neuspokojení, raz za Brusel, inokedy proti. Prelietavci daromní, kvôli takýmto indivíduám aj ostatní musia znášať vrtochy centralizmu.

Zdroj
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-07-03 00:15:49 c1c89652
loading...

Parazit toxoplasma určuje, kolik se v dané zemi narodí chlapců a kolik dívek


  Parazit toxoplasma určuje, kolik se v dané zemi narodí chlapců a kolik dívek
Kennedy bol socialista, úradnícky socialista, vojnový socialista, štvavý socialista, propagandistický socialista, celebritný socialista, mesačný socialista, ale teba ťaží, že nebol robotnícky socialista.

Zdroj
-
 45%  ( 1 people voted )
+
2016-07-02 23:45:45 c1c89652

Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň

FAKE NEWS NARUBY


FAKE NEWS NARUBY
Sepsat tyto řádky mě donutili ti novináři, politici a aktivisté, kteří jsou natolik posedlí touhou změnit svět k lepšímu, že se mnohdy chovají jako členové nějaké sekty. ...
Komunismus
DEZINFORMAČNÍ DESATERO
AKTIVISTA MALUJE MUŽSKÉ PŘIROZENÍ OKOLO DĚR V SILNICÍCH A TY JSOU DÍKY TOMU OPRAVENY DO 48 HODIN
Najčítanejšie za týždeň

BUDETE BOJOVAT O SVŮJ ŽIVOT?


BUDETE BOJOVAT O SVŮJ ŽIVOT?
V posledních letech neustále čtu, jak se k nám do Evropy valí miliony přistěhovalců, jak se Evropa mění, jak se mění její města a ulice. Kde dřív bývalo bezpečno, klid, pohoda...
Mobil s reflexním spektrometrem
JAK NEOMARXISTÉ ZNIČILI ŠVÉDSKO (VIDEO)
AKTIVISTA MALUJE MUŽSKÉ PŘIROZENÍ OKOLO DĚR V SILNICÍCH A TY JSOU DÍKY TOMU OPRAVENY DO 48 HODIN

Štát nemá podnikať


Štát nemá podnikať
Ministerstvo dopravy je príkladom rezortu, ktorý túto tézu nielen nerešpektuje, ale v oblasti dopravy dlhodobo robí opak. Nerozumne až hlúpo míňa peniaze slovenských a európskych daňovn...
Oligarchie světa
BUDETE BOJOVAT O SVŮJ ŽIVOT?
FAKE NEWS NARUBY

PRÁVO NA COKOLIV VERSUS SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ


PRÁVO NA COKOLIV VERSUS SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ
Nejen díky všemožným tzv. lidskoprávním organizacím se lidé naučili dožadovat se svých práv. Samo o sobě by jistě mohlo být skvělé, že lidé už se nebojí ozvat se, když se jim d...
HLAVNÍ PILÍŘE VYKOŘISŤOVATELSKÉHO SOCIALISMU
JAK TOTO KOMUNISTÉ MOHLI DOKÁZAT?
ŠTÁT AKO BRZDA POKROKU

Málo bolo Castra?


Málo bolo Castra?
Vyše 15.000 Kubáncov zabitých, vyše 100.000 uväznených a 2 milióny v emigrácii. To všetko od roku 1959, počas vlády komunistického diktátora Fidela Castra...
Kuba - ako je to tam naozaj?
V čem je Castro jako minimální mzda
KRIZE VE VENEZUELE POKRAČUJE. A NIKDO NECHCE PŘIZNAT, ŽE ZA TO MŮŽE SOCIALISMUS

Evropské státy říkají ne


Evropské státy říkají ne
Referendum o Brexitu není první a jistě ani poslední hlasování, v němž občané některého členského státu hlasovali proti Bruselu...
SPOLEČNÉ TOALETY? BERLÍN JE SNAD NA JINÉ PLANETĚ!
Vzdušné zámky Evropy
Hotovosť je opäť pod paľbou

India s nadrozmernými bankovkami a barterom


India s nadrozmernými bankovkami a barterom
Posledné dva týždne sa tešili najmä obchodníci s Bitcoinom, keďže jeho cena je aktuálne na úrovni viac ako 950 dolárov a očakáva sa kedy pokorí tisícku. V poslednom prehľade roku 2016...
V severokórejských baniach a kameňolomoch otročia malé deti, dokazujú videonahrávky
Indovia bez peňazí aj bez zlata
Indovia investujú do Bitcoinu

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

Jaký bude Trump?


Jaký bude Trump?
V pátek přestane být Donald Trump prezidentem čekatelem a stane se prezidentem, se vším, co k tomu v Americe patří. Jak asi bude nakládat se svěřenou mocí? Bradford DeLong z univerzity v...
Padouch nebo hrdina: Silicon Valley stojí za Trumpem
Barack Obama rozpuštěný a vypuštěný
TRUMP VADÍ

Sovětský svaz nezahynul na zahraniční spiknutí, ale na svou zaostalost


Sovětský svaz nezahynul na zahraniční spiknutí, ale na svou zaostalost
Na tuto zdánlivě jednoduchou otázku umí odpovědět každý trochu sečtělejší student: 8. prosince 1991. Zrovna jsme oslavili 25. výročí této události. I když oslavili… Někdo ji možn...
PUTIN UVEDL VTIP, KDE KONČÍ RUSKÉ HRANICE
Genetici konečně odhalili podstatu tajemné sovětské biologické zbraně
99. výročí VŘSR — bolševické revoluce v Rusku (I/II)

Zprivatizovat: Vlády selhávají v ochraně ohrožených druhů


Zprivatizovat: Vlády selhávají v ochraně ohrožených druhů
Ochrana ohrožených zvířecích druhů je oblastí, kde většina ekonomů tvrdí, že zde existuje tržní selhání. Kvůli tomu se většina lidí domnívá, že tato služba může být zaji...
IRACIONÁLNA VIERA V DOBROTIVÝ ŠTÁT SPÔSOBUJE ĽUDSKÉ TRAGÉDIE
KOMUNISMUS A KANIBALISMUS V SSSR
Chcete vyhrát válku proti drogám? Stačí vyhlásit mír

Nie, korporácie nie sú viac ako štáty


Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Ovplyvňovanie politického rozhodovania záujmovými skupinami je trvalý a v ľudskej spoločnosti viac menej neriešiteľný (len manažovateľný) problém. Záujmové skupiny majú rôzne zlož...
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie
Kontroverzné prevádzkové podmienky serveru Vimeo vs. autorské práva

Raketa, která je skutečně na baterky


  Raketa, která je skutečně na baterky
Asi každý fanoušek kosmonautiky zná nějakou ne příliš úspěšnou raketu, o které by byl schopný říct, že je „na baterky“. Ovšem nyní na trh přichází nový nosič, který se ...
Čínská „Sirael“ okouzlila Šanghaj
Porézní 3D grafen je velmi lehký a přitom desetkrát pevnější než ocel
Blíží se doba sexu a svateb s roboty?

Silný rok Bitcoinu a kryptografie


Silný rok Bitcoinu a kryptografie
Bitcoin má už sedem rokov a rok 2016 bol opäť lepším a úspešnejším rokom, ako tie predchádzajúce. Bitcoin začal rok s pomerne nízkou cenou okolo 430€ a zakončuje ho s cenou okolo 830...
Ekonómia vianočných darčekov
VEGANSKÁ MARXISTICKÁ RESTAURACE BYLA UZAVŘENA, NEBOŤ HOSTÉ NEBYLI OCHOTNI ČEKAT 40 MINUT NA SENDVIČ
Zachránia nás behaviorálni ekonómovia?

Druhá světová válka a její ekonomické důsledky


Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Spočítat lidské oběti druhé světové války je obtížné. Vyčíslit její ekonomické důsledky hraničí s nemožností. Jisté je pouze, že byly nedozírné. Hospodářské následky vá...
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá
Kult jménem válka

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

TAKŽE TOTO JE DNES UŽ OBŤAŽOVANIE?


TAKŽE TOTO JE DNES UŽ OBŤAŽOVANIE?
Na sociálnych sieťach sa aktuálne šíri video (už cez 23 mil. zhliadnutí), na ktorom sa prechádza žena so skrytou kamerou ulicami New Yorku. Autori videa hovoria o tom, že počas desať ...
Eurofondy budú inovatívnosti nevyhnutne vždy len škodiť
AMERICKÁ VLÁDA CHCE VLASTNÍKY WEBOVÝCH STRÁNEK UČINIT ODPOVĚDNÝMI ZA AKTIVITY UŽIVATELŮ
RUSKO VYNESLO NA OBĚŽNOU DRÁHU NEZNÁMÝ OBJEKT. JEDNÁ SE O „ZABIJÁKA“ DRUŽIC?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0501 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Hĺbkové čistenie pleti v Bratislave Ultrazvukové čistenie pleti Bratislava Čistenie pleti ultrazvukom Bratislava Skin Scrubber Bratislava Kozmetika Bratislava Chemický peeling Bratislava | private label cosmetics, custom made cosmetic, skin care manufacturer, custom made cream, custom lip stick lip balm | ultra high end - lip balms, custom made design, strawberry, chocolate, cocoa, mint | Čistenie pleti hĺbkové v Bratislave Hlbkove cistenie pleti Bratislava Chemicky peeling Bratislava peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón Bratislava Kozmetika Bratislava Beauty salon Bratislava