Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

Kapitan Korkoran # BedeRehu49


Ilúzia slobody, demokracia, náboženstvo, veda a propaganda


Ilúzia slobody, demokracia, náboženstvo, veda a propaganda
"Armagedon- súdny deň , aby mohli začať svoje životy na celú večnosť .

Ekonómia je propagandou

Ekonómia je formou náboženstva, prostriedok na riadenie más. V skutočnosti je pre väčšinu ľudí ťažko porozumiteľnou. Napriek tomu, že ekonómovia mali čas na zdokonalenie teórií, tak sa znovu ukázalo, že"

Je viditeľné že tu boli odseky. Copy paste do open office a urobte si úseky. Prípadne prečitajte originál, lebo tento preklad je polovicou originálu. Mimochodom. Tento článok je kritikou súčasného systému nie Korejského

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-12-14 17:05:55 4079836a

Chetiti - zabudnutý národ


Chetiti - zabudnutý národ
že sa táto Védska kultŕura preniesla do našich zemepisných šírok je o tom mnoho dôkazov. Mitani rozprávali Sanskritom a mali Védskych bohov. Minimálne jedného Védskeho boha mali Chetiti: Mitra. Mitra je Védsky boh. Mitra u nich bol bohom zmluvy, dohody. Egypt, Kréta a zrejme celé okolie stredozemného mora v tom čase uctievali: posvätného býka, svätyňa bola pod zemou jaskyňa, v blízkosti bol labyrint. Skuste preštudovať nječo o labyrintoch. labyrint nie je bludisko ale duchovné cvičisko. Má presnú charakteristiku: 7,9, alebo 13 kruhov a odbočky sú v ňom presne nasledujúce.
A úplne náhodou v čase Ježiša mali od Ríma po Britské ostrovy to isté nábožentsvo. Mitra, jaskyne, zabitie posvätného býka atď. A z Mitru sa vyvinul Ježiš a je tam teória, že Ježiš študoval v Bharate=India, pravdepodobne Kašmír. Zákonite vyvstáva otázka: Vedeli ešte v časoch Ježiša o svojom pôvode? Čo by inak viedlo Ježiša do Indie? Zaujímavé spojenie je aj medzi kmeňom Yezhi v Sogdiane, dnes Afgoš, a menom ježiš. Taktiež kmeň Yehuda a Juda. A kráľ Melchizedek. Podľa dokumentu "Bible Unhearted" nie sú aracheologické dôkazy o tom, že by sa biblické príbehy stali na miestach kde dnes stojí Izrael. Ani o tom žeby židia boli v Egypte alebo exodus. Naopak. V kašmíre hovoria že tam stojí Šalamúnov chrám.
http://en.wikipedia.org/wiki/Shankaracharya_Temple
Sú to úplné náhody a triky a ja som konšpiračný teoretik, ale nie som tupec aby som ignoroval takéto očividné fakty nasledované sériami udalostí. A nakoniec genetika potvrdzuje že 18. dynastia mali R DNA, teda arijci. je známe že Ramzes mal ryšavé vlasy, ďaľší zo znakov Árijcov. R1b sú typický čiernymi vlasmi a hnedými očami. R1a blond-ryšavé vlasy, modré oči.
A ešte jedna vec. Všade od Grécka cez Anatóliu po Libanon-Baalbek po Rím sa to hemží svastikami, čo je znakom že tam boli árijci a védy.
Zaujímavé je, že Harrapa a Mohenjo Daro mali vydláždené cesty a odtokovú kanalizáciu a to isté mal Arkaim= najstaršie miesto na zemi kde je dokázané že sa robil bronz. Buď sa do malej ázie priniesla technológia, alebo celé národy. Ja typujem druhé lebo mne to dáva zmysel. Pochybujem že by ste chceli žiť na mieste kde sa dve zemské platne zasúvajú jedna pod druhú. To musel opadávať ľad z Karakoramských vrcholov aký to bol rachot. Nič im nezostávalo len odtiaľ odíšť. šli tam kde mali obchodné a príbuzenské vzťahy. Jedni na východ a ukázali sa v Číne, iní na západ. Keďže boli vzdelaní a civilizovaní tak postupne zaviedli svoje systémy a ovládli zem až kým nenaštvali starousadlíkov ktorí sa spojili do Morských národov dopadlo to ako dopadlo.
Xaxaxaaaaa

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-08-17 15:14:10 4079836a

Chetiti - zabudnutý národ


Chetiti - zabudnutý národ
Nieviem či toto niekto pochopí: When the fighting was over, entire languages and scripts had vanished. Po tom vznikla Grecka civilizácia a indoeuropske jazyky. Taktiež legenda Romulus Rémus pochádza z Anatólie

Moju teóriu o tom, že Hyksosovia, Chetiti, Mitani, 18. dynastia v Egypte, Kréta a Trója mali rovnaké pozadie= apokalypsa v Ázii ktorá ukončila Mohenjo Daro a Harapskú civilizáciu a tí sa potom zjavili v Malej ázii potvrdzuje biblia. V prvom treba treba chápať, že biblická potom je kópiou Védskej potopy kde bol centrálnou postavou Manu. Rovnaké doktríny: veľká loď a synovia ktorých Manu poslal do sveta. Manu sa zrejme stal Menes v Egypte a Minós na Kréte.
Kniha
The Biblical Hittites: Trevor Bryce in "The World of The Neo-Hittite Kingdoms: A Political and Military History.
This chapter focuses on references to the Hittites in the Old Testament. One group of references depicts the persons called ‘Hittites’ as members of small tribes living in the hill- country of Palestine. Another group
appears to depict the Hittites as a major Iron Age power, whose kings were peers of the rulers of Egypt and Israel. Can we identify this second group with the Neo-Hittite kingdoms? Is there any connection between
the two groups? Can either, or both, be linked with the Late Bronze Age Hittites? These questions provide the basis for the discussion of the biblical Hittites in this chapter, and their possible links with the
historically attested Bronze Age Hittites.
http://www.amazon.com/The-World-Neo-Hittite-Kingdo
ms-Political/dp/0199218722

Je čo študovať, pozerať a potom kombinovať

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-17 14:39:41 4079836a

Chetiti - zabudnutý národ


Chetiti - zabudnutý národ
Otázka pre Boha: Kde berú títo nevzdelaní ľudia drzosť prezentovať "akademické " videnie ako históriu. Zväčša akademici

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-17 04:45:36 4079836a

Chetiti - zabudnutý národ


Chetiti - zabudnutý národ
Ešte je na youtube dokument ktorý datuje koniec Minojskej kultúry na Kréte do časov Morských národov. Je nutné podotknúť že biblický Noe je Védsky Manu. Potopa je pribeh árijcov nie semitov. Manu sa stal Menes v Egypte a Minos na kréte. Anglické a nmencké slovo MAN je dodnes meno védského Manu

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-17 04:42:10 4079836a

Chetiti - zabudnutý národ


Chetiti - zabudnutý národ
Pozri čo tu pyśu: Today, we know that many sophisticated feudal societies ruled the lands around the eastern Mediterranean between 1700 and 1200 BC, the Late Bronze Age. The interior of Anatolia— now part of modern Turkey—was controlled by the centrally organized Hittite state, whose Great King resided in Hattusa near the Kizihrmak River (See Aramco World, September-October 1994). It was also in this era that in Egypt, the pharaohs of the New Kingdom began construction of the famous temples at Luxor, Karnak and Abu Simbel. In Greece, small yet rich and influential kingdoms made up the Mycenaean civilization, which we have named after its most famous archeological site, Mycenae. Likewise, Syria and Palestine were the home of numerous states ruled by aristocrats and lesser chieftains.

Modern excavations in the eastern Mediterranean region have also provided evidence of the sudden, violent demise of these otherwise thriving civilizations of the Late Bronze Age. Within a few years—or decades, at the most—some of these nations collapsed completely, with the large and powerful Hittite state in central Anatolia disappearing most suddenly of all. From Troy in the northwest, to Ugarit on the coast of Syria, and southwest to the Nile Delta, unidentified attackers razed and burned international trade centers and port cities. After the assaults, most of the shattered cities were either abandoned or rebuilt only on an insignificant scale. All across the eastern Mediterranean, civilizations that had been shaped by aristocrats became societies of herdsmen and shepherds. When the fighting was over, entire languages and scripts had vanished.
http://www.saudiaramcoworld.com/issue/199503/who.w
ere.the.sea.people.htm

Dáva to zmysel

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-17 04:23:48 4079836a
loading...

Chetiti - zabudnutý národ


Chetiti - zabudnutý národ
Bez pochopenia Morských národov je história rozbitá na nepochopenie
Our knowledge of the Sea People's raids rests on texts from Anatolia, Syria and Egypt. The name "Sea People" is, however, a modern expression introduced in 1881 by the French Egyptologist Gaston Maspero. The Egyptian inscriptions themselves usually refer to the names of the individual attacking tribes, who are said to have come "from the midst of the sea" or "from the islands." What we are calling "Sea People" were clearly separate states or tribes who had formed a military alliance to attack the Near East and Egypt.
http://www.saudiaramcoworld.com/issue/199503/who.w
ere.the.sea.people.htm

V realite. Tých 80% čo nedokáže spojiť fakty platí aj na túto stránku. žiaľbohu

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-08-17 04:15:46 4079836a

Chetiti - zabudnutý národ


Chetiti - zabudnutý národ
Jednoducho poevdané. Mosrké národy boli starousadlíci ktorí sa postavili príšelcom. Po zániku rieky Sarasawti sa objavili Hyksosovia v Egypte na vozoch ktoré mali kolesá zo spokami( slovenske slovo pre spoke vyhadzuje ako vulgarne)- árijci= 18. dynastia, Mitani a Chetitit. Rovnako Ibrahim Zeradust= Abraham. Okrem toho 18. dynastia, Chetiti a Miatani hrali jednu hru. Nefertiti bola Mitanska princezna, ale na obraze sedí na tróne ktorý má znaky vládcu horného aj dolného Egypta. Náhoda? Hlboko pochybujem. Takého umelca s touto chybou by ukamenovali. Takže sa de fakto len bili o svoje dŕžavy v rodine.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-17 04:07:41 4079836a

Chetiti - zabudnutý národ


Chetiti - zabudnutý národ
Klorelovi: je taký časák zadara volá sa Saudi Aramco World. Raz som tam čital kto boli Sea People. Rovnako zničili Minojskú civilizáciu na Kréte. Podĺa môjho nosa Sea people bojovali proti príšelcom od Saraswati river ktorí ich vytláčali z biznisu
http://www.saudiaramcoworld.com/issue/199503/who.w
ere.the.sea.people.htm


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-17 03:59:19 4079836a

80% ľudí nie je mentálne schopných chápať súvislostí


80% ľudí nie je mentálne schopných chápať súvislostí
Alex Jones o tom ako Rocky kontroluje globálne myslenie
http://www.infowars.com/documents-reveal-rockefell
er-foundation-actively-engaged-in-mass-mind-contro
l/

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-17 03:47:52 4079836a

INDIE PŘEDSTAVILA PRVNÍ LETADLOVOU LOĎ VLASTNÍ VÝROBY


INDIE PŘEDSTAVILA PRVNÍ LETADLOVOU LOĎ VLASTNÍ VÝROBY
Vzhľadom na to že väčína mozgov na západe pochádza z Indie a Číny západ sa má čoho obávať

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-17 03:45:48 4079836a

80% ľudí nie je mentálne schopných chápať súvislostí


80% ľudí nie je mentálne schopných chápať súvislostí
Seriózne som to preštudoval na nete. Metodika má veľa kritiky, lebo na svete neexistuje jediný 100% introvert alebo extrovert. Ale tiež som preštudoval otázky a má to zmysel v zjednodušenom poňatí. Ináč. Tento test je 200 miliónov dolárov ročne a korporácie ho berú. Faktom je že ženy a muži skončia na percentuálne opačnom spektre. Jedna z otázok: Máte pocit že ste v deji mydlovej opery? Establišment naozaj triafa do ćierného. Všimnite si koľko je žien v mienkotvorných médiaćh. Šľachta jednoznačne stavia na ženský faktor lebo tie sú ľahko manipulovateľné a ľahko míňajú peniaze=reklama je urćená ženám. Ja som určite nič nekúpil v závislosti od reklamy. ženy naletia na všetky návnady
http://www.angryharry.com/esWomenManipulateMen.htm

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-17 03:38:45 4079836a

Topenie sa ľadu v Grónsku spôsobuje teplo zo zemského plášťa


Topenie sa ľadu v Grónsku spôsobuje teplo zo zemského plášťa
Článok má dve časti. Prvá je o najnovších vedeckých poznatkoch, že zem samotná má vpyv na topenie sa ľadu v Grónsku a možnože aj v Antarktíde. V druhej časti je niekoľko faktov o tom, že zem nemá štandardnú klímu a že zlé veci pre život na zemi sa diali bez vplyvu ľudstva, čim navádza na to, že agenda emisných daní je účelová a scestná. Linky ktoré autor poskytol to potvrdzujú. Global warming was hoax. Klimatické zmeny na zemi sú prirodzené a je možné že je tam ľudský faktor, ale to isté bol faktor za dynosaurov. Naviac. Najviac emisií produkuje samotná príroda hnilobnými procesmi. Ak by sme hľadali jediného najväčšieho znečistiľa zeme je ním Americká armáda a ak by sme pridali vojensko-priemyselný komplex tak tam nie je konkurencia.

The Russians were fed up with the usual behind-closed-doors proceedings that create such treaties, but no doubt they were well aware that the treaty would empower the UN to govern a large portion of economic activity around the world. All UN treaties require nations to surrender some aspect of their national sovereignty.
http://canadafreepress.com/index.php/article/55939

Autor triafa do čierného len treba čitať medzi riadkami

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-17 03:27:11 4079836a

Chetiti - zabudnutý národ


Chetiti - zabudnutý národ
O tomto sa málo hovorilo
http://www.spiegel.de/international/archeological-
sensation-ancient-mummy-found-in-mongolia-a-433600
.html
http://www.sciencedaily.com/releases/2012/11/12111
2090426.htm
Mal v hrobe aj dreveneho konika
http://japanesemythology.wordpress.com/horse-and-g
riffin-iconography-of-the-saka-scythians-in-altai-
mongolia/
Vyborne citanie
http://viewzone.com/phoenician.html

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-15 01:35:18 42575361

Chetiti - zabudnutý národ


Chetiti - zabudnutý národ
Pozrite aj tento dokument. Ospravedlnujem sa sa predchadzajúci dvojklik

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-15 01:07:30 42575361

Chetiti - zabudnutý národ


Chetiti - zabudnutý národ
BBC spravila pekný dokument s množstvom "chýb". Hlavne záver je katastrofálny lebo Hatušu zničili Morské národy= Sea People, podobne ako Tróju. Chetiti sa stali Skýtmi, lebo skythe je kosa a chetiti boli tým známi. Chetiti a Mitani, rovnako Hyksos a 18 dynastia v Egypte sa objavili na blízkom východe po kataklizme okolo rieky Saraswati. Rovnako sa objavil Abraham ako Ibrahim Zeradust. V dokumente sa spomína, že to nie sú biblickí Chetiti. Samozrejme. Bibliu pozliepali o 500 rokov po páde Hatuše z lokálnych legiend. Biblickí židia sú Palestínci, ktorí ako Pelestes boli súčasťou výpravy Morských národov a boli zajatí Ramzesom III.
http://mondoweiss.net/2008/09/israeli-historian-pa
lestinians-are-biological-descendants-of-bibles-je
ws.html
http://www.salimbeti.com/micenei/sea.htm
Na Salimbeti si všimnite Labu-Libu, od nich má meno Líbya, lebo boli známy že mali modré oći a blond-ryšavé vlasy. Hlavne si všimnite tetovanie na rukach. Tetovaním boli známi árijci, napríklad mumie v čine.
Na južnej strane Altaja sa svojho času našiel zmrznutý Skýtsky náčelník, veľa o tom nepovedia. A čudujte sa svete oblečený bol v Chetitskom. Železo vyrábali už v Arkaim, čo boli ich pokrvní bratia. Genetika nepustí.
Je nutné sa vykašľať na skorumpovaných akademikov a študovať alternatívne zdroje.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-08-15 01:03:45 42575361

Chetiti - zabudnutý národ


Chetiti - zabudnutý národ
BBC spravila pekný dokument s množstvom "chýb". Hlavne záver je katastrofálny lebo Hatušu zničili Morské národy= Sea People, podobne ako Tróju. Chetiti sa stali Skýtmi, lebo skythe je kosa a chetiti boli tým známi. Chetiti a Mitani, rovnako Hyksos a 18 dynastia v Egypte sa objavili na blízkom východe po kataklizme okolo rieky Saraswati. Rovnako sa objavil Abraham ako Ibrahim Zeradust. V dokumente sa spomína, že to nie sú biblickí Chetiti. Samozrejme. Bibliu pozliepali o 500 rokov po páde Hatuše z lokálnych legiend. Biblickí židia sú Palestínci, ktorí ako Pelestes boli súčasťou výpravy Morských národov a boli zajatí Ramzesom III.
http://mondoweiss.net/2008/09/israeli-historian-pa
lestinians-are-biological-descendants-of-bibles-je
ws.html
http://www.salimbeti.com/micenei/sea.htm
Na Salimbeti si všimnite Labu-Libu, od nich má meno Líbya, lebo boli známy že mali modré oći a blond-ryšavé vlasy. Hlavne si všimnite tetovanie na rukach. Tetovaním boli známi árijci, napríklad mumie v čine.
Na južnej strane Altaja sa svojho času našiel zmrznutý Skýtsky náčelník, veľa o tom nepovedia. A čudujte sa svete oblečený bol v Chetitskom. Železo vyrábali už v Arkaim, čo boli ich pokrvní bratia. Genetika nepustí.
Je nutné sa vykašľať na skorumpovaných akademikov a študovať alternatívne zdroje.

Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-08-15 01:03:27 42575361

Nesúhlasím s vami.


Nesúhlasím s vami.
Anglosaský právny systém stojí na úplne iných princípoch ako občianske právo. V Anglosaskom systéme štátne orgáne nie sú viazané postupovať poďla zákonov a zákony nevytvára zákonodarný zbor ale právnici keďže je to systém založený na precedensoch nie na písanom práve čim de facto dochádza k retroaktivite práva. Rovnako nepoznajú prezumpciu neviny ale je to kultúra prezumpcie viny. Je to preto lebo zvykové právo má pôvod v Rímskom Jus Gentium a teda je to koloniálny správny systém. Jus Gentium sa premenovalo na Admiralty Law ktorým East India Company spravovala kolónie. Veľa sa nezmenilo. Naviac ani v USA ani v Británii nemá väčšinový systém oporu ani v Ústave ani v žiadnom zákone. Proste je to zvykom a nie je presne jasné ako to zmeniť. V USA dokonca nie sú ani priame voľby a neexistujé volebný zákon ktory by reguloval masmédia a podobne. V súdnych sieňach v USA visí vojenská vlajka čo znamená že sa jedná o vojenský súd kde právo určuje sudca nie zákony.
A tak kandidátka na prezidenta bola zatknutá ako sa snažila dostať na diskusiu kandidátov. V podstate je to kopa hnoja namaľovaná na ružovo. Celý tento bordel pekne opisuje sudca Napolitano v knihe "Constitutional chaos." Viac sa dočitate na
http://www.freedom-school.com/
http://www.injusticexposed.org/

Pravdou je že Európska únia funguje na Jus Gentium ako koloniálna správa bez zákonov. To je dôvodom prečo sa niekto snaží aplikovať anglosaský hnoj, lebo to zaručuje vládnej triede postavenie v spoločnosti. Mimochodom vo Francúzku je irganizácia ktorá sa snaží očistiť ich právny systém od zvykového práva. Minule som o tom počuval na kanáli France24


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-14 15:13:27 4079836a

K ČEMU AMERICKÁ VLÁDA NAKOUPILA 30 000 GILOTIN?


K ČEMU AMERICKÁ VLÁDA NAKOUPILA 30 000 GILOTIN?
"Všechny mocichtivé režimy vedou dříve nebo později k fašismu." Spojene štaty boli vždy bližšie k definícii fašizmu ako k definícii demokracie. Potvrdzuje to politický a volebný systém ktorý je vytvorený pre horných 0.1%. Napríklad 38 amerických prezidentov sú potomkami Karola Veľkého. Na nete nájdete knihu: Feudalism alias american capitalism.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-14 14:48:56 4079836a
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Co vám je do mého zdraví?


Co vám je do mého zdraví?
Boj proti kouření, jehož klíčová bitva právě probíhá ve Sněmovně, je nejčistším socialistickým reliktem, který můžeme v současné době na světě najít. V ničem jiném se sou...
Emil Páleš: Muž, ktorý nás zbavil olova
Nový, vylepšený 1984
Kterak Barroso v Polsku ostrouhal…

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0358 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles