Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

illuminatedBimbo # WavaPihi67


Studie: Konspirační teoretici jsou zdraví a ti vládou zmanipulovaní jsou potrhlí a nepřátelští


											Studie: Konspirační teoretici jsou zdraví a ti vládou zmanipulovaní jsou potrhlí a nepřátelští
Utoky proti hľadatelom pravdy sa ukazujú tak často a v nepochopiteľnej nenávisti kde pri bližšom skúmaní za nimi šviha bič temna, ega arogancie a povýšenectva vo svoj únikátny rozum. Zriedka kedy je možné nájsť v týmto osočovaniach nejaký rys čestného správania, ktorý by mohol trochu ospravedlniť tak často neslýchané spôsoby a postupy ich prejavu. Vo väčšine prípadov je to len zaslepené bezhlavé vyčíňanie, ktoré nemá žiadnu skutočnú logiku. Pozrime sa raz kľudne na tieto útoky. Ako vzácny je pri tom článok, ktorého obsah ukazuje pokus, skutočne vecne pristupovať k slovam alebo myšlianke teda "hľadania pravdy",kde bezobsažná menejcennosť útokov sa vždy zjavne prejaví práve v tom, že tieto nie sú nikdy čisto vecné! Vždy je to skryte alebo otvorene špinenie osoby a hladatela pravdy. To robí len ten, kto nie je schopný nič vecného namietnuť. Hladatel Pravdy alebo nositeľ pravdy nedáva sa sám osobne, ale prináša to, čo hovorí.

Musi sa skúmať slovo, nie osoba! Že si drvivá väčšina stáda vždy najprv snaží posvietiť na osobu a potom zvažujú, ak vôbec majú ,sa jej slová počúvať skúmať, je zvykom ľudí bez osobného vedomia. Vo svojej úzko obmedzenej chápavosti ega potrebujú takúto vonkajšou oporu, pretože sa takto musia pridržiavať , aby neprišli vo zmätok ktorý živý ich falošné ilúzie.
Zdroj
-
 70% ( 10 people voted )
+
2013-07-27 16:09:25 5f670537

Dočasne na večné veky


Dočasne na večné veky
Zdravá spoločnosť sa nikdy nedá zviesť na prenechanie svojich záležitostí cudzincom. Rovnako nepustí z rúk ani svoje hospodárstvo a bohatstvo svojej krajiny. Skutočné bohatstvo je založené na využití prírodných zdrojov a pracovných schopností a usilovnosti obyvateľov krajiny, nie finančných špekuláciách s fiat money. kde vydávanie meny nekrytej reálnou hodnotou je sionchazarskou pyramídovou hrou s večným úrokom a ktorý nebude trvať donekonečna. Skutočný hospodársky rozmach znamená zvyšovanie reálnej výroby, "teda nie finančné machinácie" a odzrkadlí sa v životnej úrovni v krajine, nie v papierových číslach prezentovaných „vygumovanými analytikmi“.


Slobodomuraársko-zidovska čvarga podporovana iluminatmi sa snazi rozbit moralku národa, ma pod kontrolou , banky, financie , masmedia,presstitútky/tov. Nastoluje svetovladu teda NWO, manipuluje vypatláva a vymyva ludom mozgy.Mnohi nevedia a netušia že túto planétu kontroluje a ovláda 20 židáckych rodín, je to hnoj a odpad ktory nici narodne povedomie ,rozbija sudrznost, vyvolava nepokoje a rozbroj, a v pozadi si upevnuje vlastné pozície!
Zdroj
-
 78% ( 13 people voted )
+
2013-07-26 20:49:25 5f670537

Prečo pravdepodobne zahynú aj mnohí dobrí?


Prečo pravdepodobne zahynú aj mnohí dobrí?
Pojem reinkarnacia je nesprávne pochopený z dôvodu samej podstaty hmoty,atomu,energie a vln ktoré nikdy nezaniká ani nevzniká len v kolobehu sa premieňa na tvar v závislosti od prostredia viz "zákon o zachovaní energie"....teda samotný pojem reinkarnácie je vlastný hlavne "hmote"!Ktorá dáva vedomiu-duchu dočasné prostredie a základ sebarealizácie,kde následné rozpoznanie vyššieho osobného vedomia je otázkou síly vedomia v tejto hmote nájsť seba samého....
Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-07-23 09:43:11 5f670537

Vraždy a teror v Detroite sa stupňujú! Ohrozené je už aj Slovensko!


Vraždy a teror v Detroite sa stupňujú! Ohrozené je už aj Slovensko!
Ale zas majú tie bezpilotné drony ktoré môžu operatívne presunúť na týchto asocialoch a vyskúšať si takto rôzne taktické zásahové akcie!Na slovač stačí aby ktorákolvek masmedialna presstitútka v hlavnom prúde ohlásila hromadné prepúšťanie a je hned ticho po pešine.
Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-07-22 18:40:08 b2288561
loading...

Bývalý prezident Jimmy Carter: „Amerika už není demokracií“							
				Bývalý prezident Jimmy Carter: „Amerika už není demokracií“
Apokalypsa vedená Židmi a oddanými gangmi extrémnej egocentrickej roviny línií Sionistov sa musí rozlišovať.

Prebudenie ľudstva je nezastaviteľné napriek
všetkým
demagógiám hromadného vymývania mozgov a dezinformáciám. Znamenie tejto doby je pre masívnu zmenu a pri tom sa stále "čisté krvné línie" zúfalo snažia ťahať za nitky svetového diania. Ale na to je už príliš neskoro, vrátiť veci späť svojimi starými trikmi.

Ak sa máme znovu obzrieť do minulosti a ešte raz priamo tvárou v tvár, tak zistíme, kto sú páchatelia tohto hororu. Čím lepšie poznáme korene v minulosti, tým rýchlejšie aj vek teroru, moci a chamtivosti, kde hordy Satana koordinované rodinami čistých krvných línií a aj často nevedomých individuálnych páchateľov priživujúcich sa na ich vymyslenom systéme ťahajú za nitky svetového diania! A to, že dobre maskovaní psychopati vládnu svetu po celé stáročia, možno považovať za sie
ť
megazločinu.

Rothschild!

Všetky rodiny Rothschildovcov spolu sú bohatšie než celá svetová populácia! Majetok získali tým, že financovali zinscenované vojny, kde často financovali rovnako obe strany konfliktu. Rozhodovali o tom, kto vyhrá, či prehrá vojnový konflikt. Po vojnovom konflikte rodiny ešte viac zbohatli a zosilneli, národy a štáty zostali u nich zadĺžené a vojnou zničené a znova si pýtali pôžičky a úvery na obnovu zničených krajín. Ak sa pozrieme na historické udalosti bližšie, je zarážajúce, že tieto židovské rothschildovské - väčšinou i pseudo-židovské sie
te
elitných rodín poznáme tak, že vo svojej najlepšie zamaskovanej neľudskej činnosti nepoznajú žiadne zľutovanie a neberú do úvahy ani židovské obyvateľstvo. V opačnom prípade by rodina Rothschildovcov nikdy nedosiahla takého štatútu moci a bohatstva. Historické výskumy ukazujú, že židovská populácia trpí krvným miešaním rodín a z toho plynúce utrpenie sa vzťahuje na niekoľko súvisiacich krvných línií. Toto viedlo k niekoľkým čistkám na nevinnej židovskej populácii. V skutočnosti je to len pár rodín pokrvných príbuzných, ktorí používajú klamstvo a propagandu, ktoré majú mnoho podôb historického použitia. Rodina Rothschildovcov je úzko spätá s kráľovskými rodinami v Európe, ktoré tiež tvrdia, že majú "spasiteľské židovské korene", niektoré dokonca viac ako Rothschildovci. Súvisiace krvné línie majú mená ako: Astor, Bundy, Collins, DuPont, Freeman, Kennedy, Morgan, Oppenheimer, Rockefeller, Sassoon, Schiff, Taft, Van Duyn.

Za Wall Street, City of London a Bank of Vatican sa skrýva bankový kartel, ktorý veľmi úzko spája tieto rodiny, vytvorili ich sobášom do kráľovskej pokrvnej línie a tato ohromná pozícia sily za použitia náboženstva znamená byť "Bohom vyvolený", mať moc na Blízkom východe vybudovať svoj vlastný štát!

Je to jednoduché, židovský národ v minulosti aj teraz je často napádaný za zločiny týchto rodín. Cieľ tejto kartelovej dohody je však v rozpore s prianím židovského obyvateľstva, dokonca aj židovské obyvateľstvo je proti sionizmu. Musíme si uvedomiť, že sionisti, takzvaní záchrancovia židovských osôb či garant ich bezpečnosti, sú skôr iniciátori a skutočná príčina židovského utrpenia vo Svätej zemi a na celom svete. Predstava, že sionizmus a štát Izrael je ochranca Židov, je pravdepodobne najväčší podvod, aký bol kedy vykonaný na židovskom národe. Vskutku, kde inde od roku 1945 boli Židia v takom fyzickom nebezpečenstve, v akom boli v sionistickom štáte? Toto nie je otázka židovského sprisahania, ale satanský boj o svetovú nadvládu, kde Izrael tvrdí a inscenuje svetu, že má právo na "trón Jeruzalema".

Aj sobášmi sú rodiny vedené do silného rodinného klanu, cez incest alebo sobáš s prvou alebo druhou vetvou bratrancov Rothschildov, aby sa mohlo stavať na stále silnom rodinkárstve. Toto všetko bolo vykonané s pomocou spoločnosti oddaných mužov, rôznych tajných služieb a armády. Výsledkom tejto stratégie zla sú úplne nepriehľadné mafie a gangy založené na mamone.

V súčasnej dobe existuje iba päť štátov s bankami, ktoré neovládajú Rothschildovci, a to centrálna banka v Iráne, Severnej Kórei, Sudáne, Líbyi a na Kube. To samé platí aj pre ovládanie p
olitikov
, vlád a verejnoprávnych a súkromných médií!

Ak sa pozrieme na výrobcov globálnych finančných kríz a nezmyselných vojen, zistíme, že je tu kruh, ktorý spočíva v prirodzenej základnej taktike bankovej korupcie. Analýza tejto zločineckej siete a jej história ukazujú, že v 20. storočí násilným spôsobom zabili 190 miliónov ľudí.

Existujú skupiny, ktoré sú zodpovedné za tieto hanebné skutky, ale nejde len o týchto ľudí. Ide aj o to, ako sa tieto skutky zovšeobecňujú, prisudzujú celku. Dá sa povedať, že mafia je talianska. Ale to hádam neznamená, že všetci Taliani sú zločinci? To isté platí aj tu. Tieto siete zločincov sú síce Židia. Ale to ešte neznamená, že celá židovská populácia je zlá sama o sebe.

Toto celé desivé zlo popisuje chronológiu historického priebehu formovania nášho novodobého bankovníctva. Tento príbeh je predovšetkým história Rothschildovcov a ich nohsledov. Bohužiaľ, je to tragický príbeh, ktorý je spojený s vraždou miliónov ľudí a ďalším osudom našej planéty. Tu si človek kladie otázku, prečo títo ľudia zomreli? Pre vzhľad a pre peniaze? Dnes je len päť percent všetkých peňazí vo forme bankoviek v obehu, zvyšok existuje iba digitálne v počítači. Niet divu, že teraz chcú zaviesť systém "len" elektronických peňazí. Tieto doporučené diktatúry bankárov sú perfektné. Tieto rodiny vedia, ako systém nastaviť vo svoj prospech. Je to satanské umenie, takzvané Illuminati. Čierna je biela, vojna sa nazýva mier a právo je zlé. Celý svet je v rukách týchto rodín, ale končí to vždy s tragickými následkami - pre koho - pre hlupáka?


Zdroj
-
 71% ( 7 people voted )
+
2013-07-20 15:25:34 b2288561

Ruské válečné hry jsou ‘simulací reakce na americký útok’


											Ruské válečné hry jsou ‘simulací reakce na americký útok’
Komunizmus

Na tomto mieste si ešte raz musíme pripomenúť pozoruhodnú okolnosť, že na 1- dolárovej bankovke nie je len iluminátska pečať, ale tiež - samozrejme nenápadnejšie - z pentagramov zostavená židovská hviezda, čo dáva podnet k otázke,ako ďaleko spolu súvisia Ilumináti a sionistické židovstvo. Zodpovedanie tejto otázky nás súčasne privedie aj k prapôvode komunizmu. Anglický novinár "Douglas Reed" ešte r. 1952 zastával názor ,že iluminátsvo je nemecký, nie židovský vynález. Roku 1793 poznamenal, Journal de Vienne 'ironicky:, Nie sú to Francúzi, ktorí vypracovali veľký program zmeny tváre sveta, táto česť patrí Nemcom '. "- Až po viedenskom kongrese r. 1815, sa v tomto hnutí prvýkrát zviditelnil silný židovský vplyv. Predtým bolo hnutie prevažne nemecké,"D. Reed" však vo svojej dobe ešte nepoznal mimoriadne poučný doslovný protokol výsluchu ktorému bol podľa vlastnej výpovede podrobený na Stalinov príkaz r. 1938 vysoko stupňovy Slobodomur a trockista-[trockista odnož marxismu] Christian C. Rakovskij ktorý bol silne zasvätený a zapletený do plánov a intríg skrytej vrchnosti. Tento dokument, bol vôbec prvýkrát uverejnený v Španielsku roku 1950, potom ho v sedemdesiatych rokoch publikoval Griffin.


To už od r. 1789 ukázala história a bezpočtu krát. Napriek tomu však hlúpych nebude vo svete ubúdať, a predovšetkým pod vedením tzv. intelektuálov sa vždy budú stávať ľahkou korisťou zločineckých rothschildovských vysokých financií a ideológiou ich bábok - Weishaupta, Marxa, Engelsa,Lenina, Trockého, Mao Ce-tunga a mnohých ďalších a ďalších.
Uveďme si tu ešte niekoľko ďalších a veľmi zaujímavých poznatkov. Všetky dokazujú,že vysokostupňové slobodomurárstvo, židovské vysoké financie a komunistickí revolucionári,resp. špičkoví funkcionári veľké svetovej scény sa síce na verejnosti zdanlivo horlivo potierajú, avšak za kulisami všetci svorne pracujú na tom istom cieli ; samozrejme každý vlastným spôsobom. Slobodomurárstvo a komunizmus sú len nástrojmi k vytvoreniu tzv "Jedného sveta", ktorému bude vládnuť jeden z radov skrytej vrchnosti Antikrista.

Že bol Karol Marx v tesnom spojení s európskymi Rothschildovcami, to sme už vyššie počuli z úst samotného špičkového agenta svojej doby, Rakovského. Často sa zabúda, že aj Marx bol židovského pôvodu. O niečo neskôr, asi tak v čase keď Mazzini prevzal tajné vedenie iluminátov, "vstúpil do jednej z pobočných organizácií tohto sprisahania, zvané Spolok spravodlivých, intelektuál Mordechai Marx Levy alias Karol Marx. Roku 1847 bol poverený vypracovaním spisu, ktorý sa stal neskôr známy pod názvom, Komunistický manifest '. V zásade sa jedná o politické vyjadrenie celkového plánu pre budúcnosť. Marx sám hral tak podradnú úlohu, že sa po celých dvadsať rokov jeho meno na manifestu nevyskytovalo. Bol obyčajným pešiakom.

V origináli "" Das Leben von Lord George Bentinck"" šachove hry , ktorú zo zákulisia riadili skutočne sily. Tu nezaujatí historici už dávno zistili, že Komunistický manifest neobsahoval nič, nového ani, pôvodného. V zásade teda nebol ničím iným, než len plagiátom spisov Adama Weishaupt a jeho žiaka Clintona Roosevelta - V tomto úsudku sa Griffin zhoduje s Reedom, ktorý už predtým konštatoval: "Po zrútení revolúcie v roku 1848 sa stal ďalším dedičom Weishauptova iluminátstva a jeho organizácie KarolMarx ktorého Komunistický manifest (1847) v podstate len reprodukoval Weishauptovo učenie, tj odstránenie dedičného práva, manželstva a rodiny,vlastenectvo,existujúcich náboženstiev a zavedenie spoločnej výchovy detí štátom. Komunistický manifest sa stal bibliou nového politického náboženstva v ktorom bol každý predkladaný marxista veriť.

V skutočnosti však išlo o obyčajné zhrnutie učenia predchádzajúcich tajných spoločností. Asi žiadny historik sa ešte nezaoberal pôvodom červenej farby ako symbolu vysoko stupňového slobodomurárstva a súčasne i komunizmu. Je to škoda, pretože pri pátraní týmto smerom narážame na mnohé veľmi významné súvislosti. Podľa D. Griffina" pod heslom "Rothschild" potvrdzuje takmer všetky jeho údaje, sa z východu pôvodom židovský zmenárnik a zlatník menom Moses Amchel Bauer sa usadil r. 1743 vo frankfurtskej Judengasse a jeho mimoriadne inteligentný syn Mayer Amchel Bauer bol zamestnaný u židovského bankového domu Oppenheimer kde sa vďaka svojim obchodným schopnostiam čoskoro povýšil na podielnika firmy. Jeho medzitým zosnulý otec nechal nad svojím obchodíkom umiestniť veľký červený štít. Po otcovej smrti kúpil mladý Mayer Amchel Bauer starý predaný otcov podnik.Veľký červený štít nad ním ešte stále visel. Keď pochopil pravý zmysel tohto znamenia(Jeho otec ho vybral do znaku preto, že červená vlajka bola symbolom víťazstva revolučne uvedomelých Židov vo Východnej Európe), zmenil Mayer Amchel Bauer svoje meno na Rothschild. Takto bol založený Rothschildov dom .
Aby sme predišli možnému nedorozumeniu: Už predtým boli Židia, ktorí sa z úplne podobných dôvodov rozhodli pre meno Rothschild, tak napr, onen Rothschild,ktorý bol už r. 1723 členom londýnskej slobodomurárskej lóže .Ešte dnes žijú v samotnom Nemecku stovky osôb, ktoré nesú meno Rothschild, a predsa nemajú vo väčšine prípadov čo robiť so svetoznámou bankárskou dynastiou.
Prvý Rothschild neskôr otvoril vlastnú banku s pomocou značnej sumy získanej pochybným spôsobom od kniežaťa Wilhelma von Hanau. Jeho päť nemenej obchodne nezdatných a bezohľadných synov už začiatkom 19. storočia vytvorilo vtedy jedno celoeurópske finančné impérium tým, že zakladali zahraničné filiálky a zamerali sa predovšetkým na mimoriadne výnosné financovanie napoleonských aj všetkých nasledujúcich vojen. Ich postavenie "vládcov trhu" im čoskoro dovolilo rozoštvávať a vydierať jednotlivé bojujúce strany pre svoje vlastné záujmy. Do podrobností tu nebudeme zachádzať ,pretože sa možno o nich dočítať u Griffina a u iných spoľahlivých autorov. Griffin píše: "Ako uvádza commandeur Wiliam Guy Carr, spravodajský dôstojník Kráľovského kanadského námorníctva, ktorý disponoval znamenitými konexiami s ďalšími spravodajskými službami, navrhol zakladateľovi domu Rothschild plány na vytvorenie iluminátov a v súvislosti s tým poveril Adama Weishaupta výstavbou ich štruktúry aj ďalšieho rozvoja - V dobovej nemčine Rothe Schild = červený štít, teda Rothschild; tiež je celkom dobre možné, že za Rakovským spomínaným Mendelsonom sa ako duchovný inšpirátor Adama Weishaupta v skutočnosti skrýval sám prvý Rothschild.

(Keď písal Griffin prvé americké vydanie svojej knihy "Kto vládne svetu?",Rakovského protokoly ešte nepoznal ani por. Griffin - Dokonale by to totiž zodpovedalo storočnej taktike domu Rothschild, praktizované až po dnešné časy ,nechávať vybavovať všetky svoje "záležitosti" nastrčenými figúram, bez toho by sa oni sami vystavili svetlu verejnosti. Ale nech už je to konečne akokoľvek, zostáva nespornú skutočnosťou, že práve v priebehu iluminátmi riadenej Francúzskej revolúcie sa "prvýkrát objavil červený prápor. Ten, ktorý má byť údajne pôvodný , je teraz uložený v Moskve, a na jeho počesť zložená pieseň ktorá bola medzi socialistickými politikmy a ministrami v Anglicku roku 1947 vskutku obľúbená , napísal Angličan D.Reed rok 1948 čím prirodzene nechcel ani v najmenšom naznačiť, že takéto piesne nie sú populárne medzi socialistami a komunistami aj v iných krajinách.

Lenin nazval svoje revolučné tlupy "Červenou armádou" a ako je známe, volá sa tak i vojsko ZSSR. Rovnako červená vlajka sa r. 1917 vrátila do Východnej Európy, odkiaľ pôvodne vyšla. Vyvraždenie dvoch miliónov ľudí v Kambodži v sedemdesiatych rokoch majú na svedomí komunistickí "Červení Kméri", ktorých názov pretrváva dodnes. Medzinárodným symbolom socialistov je ""červená ruža"", a socialistickej, resp. komunistickej strany sa bez najmenších rozpakov označujú za "červené". Menej už je známe, že vysokostupňové slobodomurárstvo sa tiež nazýva červeným slobodomurárstvo pre svoje konzekventne militantné komunisticke-revolučne zameranie. Francúzska revolúcia bola vlastne prvou komunistickou revolúciou. Že bola Francúzska revolúcia splodená Slobodomurármi (resp. iluminátstvom), je v príslušnej literatúre uvádzané ako otrepaná pravda rovnako tak, ako to povedal napr Rakovský, ktorý Kuzmina jedným dychom hneď ho označil za slobodomurára 33. stupňa .Ďalej o tom píšu Ploncard d'Assac alebo Robert Prantner ktorý sa nehanbí nazvať právom revolúciu z roku 1789 "plodom slobodomurárstva a osobným dielom slobodomurárov". Je samozrejmé, že vysokostupňové slobodomurárstvo ako orgán, je z veľkej časti už zasvätený do konečných cieľov skrytej vrchnosti, musia byť červené, ľavicové, komunistické. Tak napr K. Lerich O tom r. 1937 napísal: "V sovietskom Rusku je teraz slobodomurárstvo zdanlivo zakázané ... O skutočnosti, že sovietmi proti slobodomurárstvu vystupovali nepriateľsky, sa len obrazne hovorilo, že synovia predstúpili pred otca, vyhrážajúc mu vraždou - v zásade je boľševizmus skutočným duchovným dieťatkom liberálne ložovskej humanity, pretože tu existuje veľká a zrejmá duchovne-historická kontinuita od slobodomurárskeho liberalizmu cez marxizmus k boľševizmus. Ruské slobodomurárstvo bolo od svojho samého začiatku až do zákazu sovietmi sústavným priekopníkom revolučných nálad v masách, lebo to ono vytvorilo v Rusku tzv. osvietenstvo a pod jeho vedením bola pripravená prvá revolúcia proti cárizmu, povstanie tzv dekabristov ... Po páde cárskeho režimu boli potom Slobodomurármi povzbudzovavane a podporovane najrôznejšie vlády, predovšetkým vláda lóžového brata Kerenského. "- Tieto informácie boli nezávisle na Lerichovi potvrdené aj ďalším slobodomurárom Rakovským, ktorý bol rovnako ako on bratom 33. stupňa, ale viditeľne výrazne hlbšie zasväteným. Rakovský svojmu vyšetrovateľovi celkom neskrývane povedal, že Kirensk sa ako veliteľ armád ( slobodomurársky zasvätený) postaral, aby "biele armády" v boji proti menej početnej a oveľa horšie vyzbrojenej "Červenej armáde" išli od porážky k porážke a nakoniec sa i museli vzdať červeným, ktorí takto "vyhrali" svoju revolúciu . Pretože podľa Lerichova pochopiteľne neúplného náhľadu sú slobodomurárstvo a komunizmus identické, musíme hľadať viac či menej hodnovernú odpoveď na otázku, čo prinútilo po roku 1917 sovietov k tomu, že slobodomurárstvo tak vehementne potlačili. Nuž, vec je oveľa jednoduchšia Slobodomurárstvo v Rusku doslúžilo- vykonalo svoju prácu a môže si ísť.
Je samozrejmé, že skrytá vrchnosť posudzovala situáciu po r. 1917 za Lenina aj jeho nástupca Stalina rozdielnym pohľadom. Ako Rakovskij vysvetlil Kuzminovi, vyplnil Lenin, stojaci v priamom spojení s významnými rothschildovskými agentmi, svoju úlohu r. 1917 len čiastočne - mal totiž revolúciu ihneď rozšíriť aj do pobaltských krajín aj do Nemeckej ríše, pretože bola plánovaná revolúcia svetová. Ale Leninovi sa zapáčilo v už dosiahnutej moci a snažil sa ju najprv upevniť, než sa pustí do ďalšieho neistého dobrodružstva. Preto tiež vytvoril svoju teóriu "socializmu v jednej krajine". Rovnako Stalin, ktorý síce nebol zasvätencov ako Lenin a Trockij, ale bol nanajvýš ľstivým a brutálnym vyznávačom moci, ktorý dokázal po Leninovej smrti odstrániť Trockého, bezpodmienečne poslušného skrytej vrchnosti, a jeho stúpencov neľútostne prenasledoval a likvidoval, nakoniec sa tiež riadil Leninovo zásadou. Oboch diktátoroch Rakovský pohŕdavo nazýva "bonapartistami" muselo mu záležať na tom, aby zlikvidovali akéhokoľvek "trockistu" teda sprisahanie proti svojej osobe. Pretože z vlastnej skúsenosti dobre poznal (prinajmenšom Lenin, ktorý bol podľa M. Adlera, slobodomurárom 33. stupňa spiklenecky charakter slobodomurárstva a musel sa ho aj oprávnene obávať, lebo mali dostatok dôvodov k zakročeniu proti nemu. Lenin v tom však nebol dosť dôsledný. Veril že má Trockého a jeho spoločníkmi pod kontrolou - tí ho však podľa priznania Rakovského pozvoľne otrávili .Stalin však naproti tomu trockistov, ktorí proti nemu konšpirovali z poverenia skrytej vrchnosti zdecimoval tak dôkladne, že ich veľa nezostalo. Avšak spojenie medzi Rockefeller a Rothschild na jednej strane a komunistickým miestodržiteľom na druhej strane nikdy úplne neochladlo a naopak sa v poslednej dobe viac utužilo ako kedykoľvek predtým.


R. Prantner, ktorý sa svetovej politickej pôsobnosti lóží dotýka len okrajovo, napriek tomu hovorí o "skutočnej súhre slobodomurárstvo a totalitného socializmu v istých oblastiach politiky a kultúry "a dodáva:" Spolupráca vedúcich predstaviteľov európskych lóží s inštitúciami demokratického socializmu, ako je tomu vo Francúzsku, Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Nórsku a Dánsku, ale aj v Taliansku, v Španielsku a Portugalsku, nadchádza predovšetkým po II. svetovej vojne svoj výraz v lóžovej príslušnosti vedúcich sociálnodemokratických štátnikov, politikov, umelcov, vládcov oznamovacích médií, novinárov, pedagógov a štátnych úradníkov .Prirodzene že nemá zmysel hovoriť tu len o sociálno-demokratických členoch lóžach. "Ostatne to pre stranu už od októbra 1945 nie je žiadny problém, keď komunisti vstupujú do slobodomurárskych lóží ", tu priznáva Jacques Mitterand - Podľa toho teda nebol komunizmus pre slobodomurárstvo nikdy žiadnym problémom! Nemusíme však zostávať len pri obdobi po druhej svetovej vojne, pretože už roku 1937 píše Lerich o anglických "socialistov", stojacich výrazne vľavo: "Vedúci politici, Labour Party 'sú členmi zvláštne londýnskej lóže, zvanéj "New Welcome Lodge 5193 '[súčet jednotlivých číslic dáva 18 = 3 x 6 čiže 666!]" Ktorá je parlamentnou lóžou členov Dolnej snemovne za Robotnícku stranu. Jej založenie roku 1922 vyvolalo veľký rozruch, pretože zjazd, Trade Unions tj. odbory, previazané so socialistickou stranou pôvodne vstup do slobodomurárstva svojim členom zakázal !
v Amerike, a potom r. 1980 tiež v Nemecku (D. Griffin, "Vládcovia. Luciferova piata kolóna "V Španielsku vtedy uverejnenie dokumentu vyvolalo taký rozruch, že zainteresované sily nechávali knihu skupovať, aby ju tým stiahli z obehu. O pravosti dokumentu nikto nepochyboval, najmä keď boli veľmi dobre známe všetky podrobnosti jeho pôvodu - Rakovskij bol spolu s ďalšími šiestimi prednými trockistami vybraný Stalinom na smrť, ale v dobe čakania na proces sa rozhodol ponúknuť mu cenné informácie výmenou za svoj život. Mnoho hodinový výsluch, vedený Stalinovým dôverníkom Gavrila G. Kuzmin (alias René Duval), presvedčeným komunistom, sa pretiahol hlboko do noci, pretože Rakovského stálo viditeľne veľa námahy, aby počas niekoľkých hodín presvedčil nič netušiaceho komunistického funkcionára Kuzmina o skutočnej podstate komunizmu. Očividne mimoriadne inteligentnému Rakovskému sa to nakoniec podarilo. Jeho naliehavé poukazovanie na to, že skrytá vrchnosť si želá uzavretie paktu vojensky približne rovnako silného ako Stalina s Hitlerom k zinscenovaniu pokiaľ možno dlhotrvajúcej a ničivej neskoršej druhej svetovej vojny, to nakoniec viedlo k tomu, že Rakovskij ako jediný zo siedmich prominentných trockistov nebol vtedy popravený, ale "omilostený" na dvadsať rokov väzenia. Rakovskij tam potom úplne ohromenému a takmer bezradnému Kuzminovi odhalil toto: "Viete, že tieto nikde nepísané záležitosti, ktoré poznáme len my a zakladatelia prvej komunistickej internacionály ktoré nám postúpil Adam Weishaupt! Samozrejme V origináli Die Herrscher. Luzifers 5. Kolonna, Vaduz 1980.104 a zašifrované. Spomínate si na jeho meno? Bol vodcom poriadku slobodomurárov,nazývaných, Ilumináti ', ktorého meno pochádza od druhého protikresťanského komunistického sprisahania dávnoveku, od gnosticizmu.
Keď tento veľký revolucionár,semita a exjezuita anticipoval triumf Francúzskej revolúcie, rozhodol sa (alebo bol poverený; ako jeho šéf je totiž uvádzaný veľký filozof Mendelsohn) vytvoriť organizáciu,ktorá by bola dokonale tajná a ktorá by popohnala Francúzsku revolúciu ku svojim politickým cieľom tak, aby ju premenila na revolúciu sociálnu, pripravujúcu už vznik komunizmu. V tých heroických dobách bolo ešte strašne nebezpečné spomenúť niečo o komunizmu i len ako o ďalekom cieli. Preto tiež všetky tie bezpečnostné opatrenia, rôzne skúšky a mystériá ktorými vtedy muselo byť ilumintstvo zahalené.

Sledujme však ešte chvíľu Rakovského neobyčajný výklad."O čom sa vie ešte menej," pokračuje, "bolo spojenie Adama Weishaupt a jeho stúpencov s prvým Rothschildom. Tajomstvo pôvodu týchto najznámejších bankárov sa dá vysvetliť tým, že vlastne bol pokladníkov prvej Kominterny . Existujú náznaky toho, že keď si potom päť bratov Rothschildov rozdelilo finančné impérium Európy na päť provincií, istá tajomná moc im pomohla nazhromaždiť rozprávkový majetok. Touto tajomnou mocou mohli byť prvý komunisti z bavorských katakomb, ktorí žili rozptýlení po celej Európe. Iní ale hovoria - a väčším právom - že Rothschildovci sú vodcovia onoho prvého, skrytého komunizmu.
Tento názor sa opiera o zistenú skutočnosť, že Marx a najvyšší vodcovia vtedy už verejnej internacionály (medzi inými aj Heine a Gercen) boli poslušní barónovi Rothschildovi, ktorého revolučná prestavba bolo vytvoriť z anglického premiéra Disraeliho, tiež jednej zo svojich kreatúr, takého muža, akého sám Disraeli opísal v románovej postave Sidóniu, teda muža, ktorý ako multimilionár velil nespočetnej armáde špiónov, karbonárov, skrytých Židov, cigánov a revolucionárov všetkého druhu. Vyzerá to všetko neuveriteľne fantasticky, ale je preukázané, že Sidonia stelesňuje idealizovanú predstavu syna starého Nathana Rothschilda .

- Rakovskij tu naráža na postavu z románu Benjamina Disraeliho. Ako je známe, Disraeli bol síce pokrstený, ale nikdy sa neskrýval so svojím židovstvom. Slobodomurár a Rothschildov chránenec Disraeli napísal niekoľko mnohosvazkových románov, čiastočne autobiografického rázu, ktoré v len trochu zašifrovanej podobe dobre osvetľujú pozadie vtedajšej politiky. Ako to mohol Disraeli urobiť bez toho, aby bol za to niekým ohrozovaný, nie je dodnes objasnené. Skutočnosťou ale zostáva, že Disraeli prorokoval prvú komunistickú revolúciu, totiž revolúcii z roku 1848.
"Už o štyri roky skôr, v roku 1844," píše Reed .Vedel Disraeli presne čo sa stane! Svojmu židovskému hrdinovi v románe, Coningsby 'vložil do úst tieto slová:, Mohutná revolúcia, ktorá sa v túto chvíľu v Nemecku už pripravuje ...a o ktorej sa dodnes v Anglicku tak málo vie, dozrieva pod výhradným vedením Židov ktorí majú dnes takmer úplný monopol na všetkých profesorských katedrách v Nemecku ... Vidíš teda sám, môj milý Coningsby, že svet je ovládaný úplne inými ľuďmi,ako si myslia tí, ktorí nemôžu pozerať za kulisy .

Vplyv Židov je najlepšie vidieť na nedávnom prepuknutí veľkého princípu v Európe. Je to vzbura proti tradícii a aristokracii, proti náboženstvu a súkromnému vlastníctvu. Odstránenie semitských princípov, vyhladenie židovského náboženstva v mosaickej alebo kresťanskej forme, prirodzená rovnosť ľudí a zrušenie vlastníctva - tieto zásady budú proklamovane tajnými spoločnosťami, ktoré tvoria dočasne vlády ,v čele ktorých sú všade mužovia židovskej rasy. Ľud Boží pracuje spoločne s ateistami.
Muži, ktorí preukazujú najúžasnejší schopnosť hromadiť peniaze, sa spolčujú s komunistami. Osobitna a vyvolená rasa podáva ruku všetkým zavrhnutým a najnižším vrstvám v Európe !... Život lorda George Bentincka sa k tomuto priznania ako úplného židovského zasvätenca .
Potvrdilo sa , že "prvý iluminát Adam Weishaupt bol zároveň prvým komunistom - Francúzska revolúcia, plánovite zinscenovaná iluminátmi spoločne s privtelenými Slobodomurári, bola prvou komunistickou revolúciou v najpresnejším zmysle slova. Jej heslo "voľnosť, rovnosť, bratstvo" exaktne zodpovedá stereotypne prvoradým cieľom údajného "triedneho boja" Že tieto hlásane požiadavky nie sú v žiadnom prípade myslené vážne pre "skutočných voličov" teda bábok v, ktorým sa nakoniec vždy v mase veriacich cynických komunistov vysmejú.


Zdroj
-
 68% ( 12 people voted )
+
2013-07-20 15:15:19 b2288561

Nešťastie s názvom meditácia


Nešťastie s názvom meditácia
Existujú rôzne techniky meditácie a cvičenia ktoré môžu dodať sílu ,zdravie a nakoniec to najnebezpečnešie teda obrovsku moc v manipulácií -existencii kohokolvek.Nadaní jedinci v danom dare preddispozícií dokážu často už po niekolkých mesiacoch pracovať zo silou kde nirvána je len nepatrné pričuchnutie k ozajstnej sile ktorá všetko v univerze udržuje v pohybe a pri živote a pôsobí na zvolený cieľ.A potom príde to poznanie aké nesmierne nebezpečenstvo daný jedinec pre všetko na čom spočinie len jeho vedomie predstavuje,a vtom najlepšom prípade má už len strach zo seba samého!
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-11 23:32:29 b229b055

Manipulácia Biblie počas histórie


Manipulácia Biblie počas histórie

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-07-09 11:17:48 b229b055

Ženy v Koráne a Sunne 2/2


Ženy v Koráne a Sunne 2/2
,
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-07 12:01:21 b229b055

Centrálne bankovníctvo v 21. storočí


Centrálne bankovníctvo v 21. storočí
.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-04 15:09:20 5f673027

Informácie! Požehnanie alebo skaza?


Informácie! Požehnanie alebo skaza?
.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-02 07:33:30 b22882ad

Informácie! Požehnanie alebo skaza?


Informácie! Požehnanie alebo skaza?
http://www.imageshack.us/photo/my-images/844/r8ag.
mp4/
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-02 07:11:59 b22882ad

Žijeme v 1984?


Žijeme v 1984?
.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-01 18:45:52 b22882ad

Žijeme v 1984?


Žijeme v 1984?
,
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-07-01 18:05:56 b22882ad

Žijeme v 1984?


Žijeme v 1984?
,
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-01 17:52:49 b22882ad

Ruští a američtí vědci vědí, kde se nachází temná hmota


											Ruští a američtí vědci vědí, kde se nachází temná hmota
TH vpodstate neexistuje ,ide len oto že rozsah celého vlnového spektra nie len viditelného je ľudmi a dnešnou primytývnou vedou poznaný len veľmi málo,teda v značnej časti ešte nepoznaný a neznámy,alebo potom len vo forme takz.pseudoTH. Všetká energia a hmota vesmiru je trvalá ,len sa premieňa v kolobehu viz zákon o zachovaní energie.....teda všetká energia a hmota nevzniká ani nezaniká ale hlavne nedisponujete vzorcami hlbky a hustoty času,pracujete len s primytývnymi rovinami!
Zdroj
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-06-25 19:01:08 b22882ad

Tajomna kríza a čo nám demokrati o nej nechcú prezradiť.


Tajomna kríza a čo nám demokrati o nej nechcú prezradiť.
Demokrati a demokracia,kapitalizmus,socializmus, sú illuminátsky vynalez na zotročenie gojímov ,teda vás!Marx bol len pešiak,Lenin zas platený chazarský agent klanov kde rodiny Rothschildovcov sú spolu bohatšie než celá svetová populácia! Majetok získali tým, že financovali zinscenované vojny, kde rovnako financovali obe strany konfliktu kde bezohľadných 5 synov baróna Rothschilda už začiatkom 19. storočia vytvorilo vtedy jedno celoeurópske finančné impérium tým, že zakladali zahraničné filiálky a zamerali sa predovšetkým na mimoriadne výnosné financovanie napoleonských aj všetkých nasledujúcich vojen. Ich postavenie "vládcov trhu" im čoskoro dovolilo rozoštvávať a vydierať jednotlivé bojujúce strany pre svoje vlastné záujmy. Do podrobností tu nebudeme zachádzať ,pretože sa možno o nich dočítať u Griffina a u iných spoľahlivých autorov !

Nemáte na výber za posledných 2-5 tisíc rokov vám ovládajú a zotročujú v rôznych okultných formách monetarskej mágie!V masmédiách ktoré sú infiltrovane známymi okultnými javmi kde ide o oslavujúce pojmy ako "Hmota, voda, oheň" "Zasväteným známe ako "Magické prvky" a iné sofistikované metódy ovládania mysle ktoré nehanebne ukazujú rôzne techniky ovládania mysle, kde sú ľudia mučení, i keď si to vôbec neuvedomujú. Až 90% súčasných masmédií majú mystické a okultné témy ,ktoré sú zamerané najme na deti ako ich chytiť a naočkovať v myšlienkovom školení ktoré pomaly formuje morálny úpadok našej spoločnosti.
Zdroj
-
 61% ( 31 people voted )
+
2013-06-09 20:58:57 b2285d66
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

PRÁVO NA ZANEDBANÝ… sex?!


PRÁVO NA ZANEDBANÝ… sex?!
Týmto problémom trpí značné množstvo ľudí. Mladí, v strednom veku i starí. Ľudia sú kvôli tomu mrzutí, nedarí sa im v práci, sú na svojich známych nevrlí. O tomto probléme sa ...
Dny profesí jsou sečteny: Přichází post-profesní společnost
Jeden za všechny? Radši hezky každý sám za sebe
Nejsou lidi – chybí střední třída

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0696 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles