24. August 2019
    
11.september 2001 v súdnej sieni v Británii - Dolezite.sk

11.september 2001 v súdnej sieni v Británii


  2013-02-26  (02:38)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - 11.september 2001 v súdnej sieni v Británii

 

25.februára 2013 nastal zlomový bod ohľadom 11. septembra 2001. Po prvýkrát sa táto kauza objavila na súde v krajine konšpiračnými teoretikmi obviňovaná zo spoluatorstva a podpory terorizmu, v samotnom jadre Euro-Amerického impéria, vo Veľkej Británii. Konšpiračným teóriam odzvonilo ale v pozitívnom ponímaní.


Pán Rooke prišiel s geniálnym nápadom a to preniesť dôkazy o konšpiračnej podstate 9/11 na štátne úrady, ktoré sa tak chtiac nechtiac budú musieť kauzou zapodievať. Spravil to veľmi jednoducho tým, že prestal platiť koncesionársky poplatok za televíziu po tom ako BBC odvysielala v roku 2011 dva dokumentárne filmy o 9/11, ktoré on považoval za dokumenty ignorujúce fakty. Mimochodom tieto dokumenty pobúrili aj zaspatú britskú verejnosť ignoráciou dôkazov, keď veľa ľudí napísalo priamo do BBC sťažnosť. Počet sa nedozvieme.


Tým sa pán Rooke dostal pred súd za neplatenie koncesionárskych poplatkov. Svoju obhajobu postavil na základe zákona o podpore terorizmu z roku 2000 keď na základe toho, že BBC odvysielala správu o páde budovy WTC 7 o 20 minút skôr ako spadla, tak pán Rooke dospel k názoru, že BBC o tom vedeli vopred a teda priamo na súde označil BBC za teroristickú organizáciu alebo terorizmu napomáhajúcu.


Obhajoval sa odvolávajúc na vyššie uvedený zákon, že platením koncesionárskych poplatkov podporuje teroristickú organizáciu a teda porušuje zákon za čo by mohol byť potrestaný. Dokonca žalobcovi priamo na súde povedal, že „... vy ma tlačíte do podpory terorizmu.“


Sudca povedal, že s predloženými dôkazmi súhlasí, ale že nie je v jeho právomoci postaviť BBC na úroveň teroristickej organizácie. Pán Rooke bol zbavený obžaloby za neplatenie koncesionárskych poplatkov a odišiel zo súdnej siene s udelením zaplatenia súdnych trov vo výške 200 libier.


Tento výrok súdu je nad očakávanie, aj pán Rooke bol spokojný. Nečakajme žiadne krkolomné saltá od tejto mašinérie. Hlavné je že prinútil úrady pozerať sa na dôkazy ako sú expertné správy o kontrolovanej demolácii a nano-termo výbušninách v prachu na mieste činu.


BBC nepochybne teroristickou organizáciou je. Počúvam ich každý deň z toho istého dôvodu ako na súde uviedol pán Rooke na otázku obžaloby či považuje za morálne pozerať BBC keď neplatí poplatky Rooke povedal, že je potrebné počúvať o čom takíto ľudia hovoria pretože z ich rozprávania sa dá vydedukovať ich taktika.


BBC terorizuje Britov koktailom historických udalostí namiešaných s klamstvami. Napríklad.


BBC Kritizujú Čínu, ale nič nepovedia o tom, že to bola Britská Východo-Indická Spoločnosť ktorá v Číne a Indii rozvrátila spoločenský poriadok vojenskou silou. Komunizmus v Číne neprišiel z Marsu, ale bol odpoveďou na imperializmus BVIS. Horšie peklo ako imperialistická nadvláda snáď neexistuje. Nakoniec je o tom pekná kniha: The Late Victorian Holocaust, keď ľudia v Číne, Írsku a Indii umierali od hladu v desiatkach miliónoch zatiaľ čo Východo-Indická Spoločnosť exportovala obilie z krajiny v mene kapitalistického laisses-faire čo sa rovná zisku cez mŕtvoly.


Pred poslednými prezidentskými voľbami v Rusku sa reportéri BBC ukázali v Lužnikách na zhromaždení na podporu Putina. Ľuďom kládli otázky: „Prečo Putin? Prečo nie niekto iný?“ Odpovedal by som protiotázkou: Prečo kráľovna? Prečo nemáte volenú hlavu štátu? A čo snemovňa lordov? Kto volí tých? Kde máte ústavu?


BBC sa činia na poli tvorby dukumentárnych filmov (youtube). Keď hovoria o nacizme zásadne ani omylom nespomínajú mená ako Silvio Gesell alebo Gottfried Feder. (viď článok V ťažkých časoch... na dolezite.sk). Všetko vysvetľujú tak ako nám to vysvetľovali za komunizmu na základnej škole.


Pri vytvárani dokumentu o nacistickom okultizme (Nazi Occultism) úplne vynechali inšpiráciu Védami a Vedantou. Hausshofer vytvoril pre nemcov nábožentsvo založené na Védach a budhizme. Nemci sa snažili odhaliť z Véd vedecké triky a nie rozprávky o okultizme.


O financovaní Hitlera. Ani zmienka o Federal Reserve a Prescottovi Bušovi. Ak sa bavia o nacizme, tak vynechávajú aj meno Hjalmar Schacht. Pritom Schacht sa v juni 1927 stretol na Long Island, New York, s hlavami FED, Bank of England a francúzkej centrálnej banky kde sa dohodli na koordinácii krokov ktoré o dva roky zapríčinili krach na burze a následne Veľkú depresiu.

 

Z ďalších dokumentov ktoré ma upútali. „Ježiš bol budhistickým mníchom“ (Jesus was buddhist monk). Ani slovo o essencoch, o zvitkoch z mŕtvého mora, o Nag Hamdi kódexoch, o údajnom Šalamúnovom chráme a Ježišovom hrobe v Kašmíre, skrátka napojení Ježiša na Védy- Esenci praktizovali kabalu. A kabala, sufizmus a gnosticizmus vychádzajú z Véd.


Alebo o Lords of Hattusha, o Chetitoch. Tu som sa viac naučil, aj keď BBC veľa skrývali. Koniec dokumentu je ale žalostný, až na zaplakanie. Chetiti opustili Hatušu bezdôvodne a zmizli v histórií. Ani zmienka o Morských národoch (Sea People) ktoré zničili Tróju, Krétu, Mitanskú ríšu. Ani zmienka o neo-Hittite empire neskôr. Ani zmienka o tom, že zmrznutý Skýtsky bojovník v Mongolsku mal Chetitské oblečenie a čiapku a že Chetitov premenovali na Skýtov. Že sa Chetiti vrátili do svojej pravlasti a založili Indo-Scythian empire pri rieke Saraswati, odkiaľ po jej zániku odišli.


 

Pre BBC je zem plochá. Klapky na očiach, zátky v ušiach a hrajú si svoje výkaly v mene propagandy.

BBC sú na historícké fakty a vedecké poznatky ako kosačka na trávu. Zrovnajú všetko zo zemou poďla potreby.


Na Slovensku nie sme od praktík BBC ďaleko. Stačí sa pozrieť kto vlastní mienkotvorné média. A veselo im nahrávajú občania Slovenska ako Peter Šťastný, Peter Zajac, František Šebej, Ondrej Dostál, Katarína Zavacká. Spomenul len kultové mená. Nespomínam takých ako sú dopisovateľka pre SME ktorá si vedie „Americký zápisník“ alebo Lucia Virostková na euobserver.com.

http://www.dailypaul.com/275976/moral-victory-for-protestor-who-says-bbc-9-11-coverage-was-false

 


Juraj Smrek
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
cobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2013-02-26  (12:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ignorujte JOJku,ignorujte Markízu,to sú len úbohé výplachové, programové žumpy.Ak chcete poznať pravdu pozerajte na nete Jesse Ventura a jeho Conspiracy Theory.


Osloboditel . terujepu38   |   ip:195.80.18   |   2013-02-26  (13:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak ja som rad ze aspon na nasej STV2 chodia dokumenty ktore stoja za to a markiza alebo JOJ-ka ich neodvysiela ani nahodou.

Tak napriklad v nedelu dokumentarny film:
Svet podľa spoločnosti Monsanto
Dokumentárny film o nebezpečných praktikách nadnárodnej spoločnosti Monsanto.MN 12 (Francúzsko)

Kde je napriklad dokazane ze sa kazdych 30 minut zabije indicky rolnik"(alebo ako to bolo pri panovy- pilot Phillip Marshall, ktorý je autorom konšpirácií o 11. septembri, údajne nezabil seba ani svoje deti. Tvrdí to bývalý dôstojník Národnej bezpečnostnej agentúry (NSA) Wayne Madsen,) povedali ze sa zasamovrazdil, to uz je len slovo. A asi aj jeho pes sa zasamovrazdil a potom polozil pistol do ruky panovi Phillipovi.

Kazdy ma pravo si vybrat co bude pozerat, ale nie kazdy kto o tom nic nevie ma aj moznost to niekde zhliadnut.

Vedomie ze je stale viac ludi ktory si radsej zistuju fakty ako keby mali suhlasita verit vsetkemu co im poda policia,tlac alebo televizia ma velmi tesi


smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2013-02-26  (13:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tak, tak dámy a páni ... treba pozerať STV2 a ČT2 večerné dokumenty. Sám som prekvapený čo si "dovolia" dať - v dobrom. By som sa nedivil keby sme tam časom videli pravdivý dokument o 11. septembri.

Je to tak a pridávam sa k osloboditelovi. Neviem ako a kedy sa to stalo, faktom ale je, že ST a ČT začali dávať véééééľmi zaujímavé dokumenty. Deje sa niečo? Som rád, že si to všimli viacerí :)

Markizu a JOJ hodnotím ako totálny odpad.


cobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2013-02-26  (14:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...a aby aj trapka Mokrého mali kde zamestnať,tak pre neho vytvorili novú televíziu FOOOR.


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2013-02-26  (14:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A predsa treba spomenúť ešte jednú osôbku, Ľubu Lesnú..., dokonca ma blog kde asi tak, keď nie tu: http://lesna.blog.sme.sk/ To je čítaničko teda, no mňam...


cobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2013-02-26  (15:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keď sme už pri tých TV bossoch čo sa nám snažia každý večer o 19.00 podávať zaručene divácky atraktívne a pravdivé správy,kto by vedel niečo napísať o reptilianoch?Kto sa s tým stretol,vie o čo ide.


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2013-02-26  (15:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  cobra tu je niečo o tom: http://translate.google.sk/translate?hl=sk&;sl=en&u=http://en.wikipedia.org/wiki/Reptilians&;prev=/sea
rch%3Fq%3Dreptilian%26hl%3Dsk%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DoC2%26rls%3Dorg.mozilla:sk:official&sa=X&e
i=CcYsUeKLDqSI4ATg_IHQDA&ved=0CDMQ7gEwAA


cobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2013-02-26  (15:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sloven pozeral som pár videí,ale nebol k tomu preklad.Takže,som sa mohol len domnievať.Preto by som uvítal aj nejaký článok na túto tému...A je to vôbec možné?


Xerox . dotymote09   |   ip:66.87.129   |   2013-02-26  (19:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Evidentntou slabinou oficialnej verzie je ze 15 ludi zo zoznamu akterov 9/11 zilo po alebo zomrelo pred 9/11. Mena na zozname teda nepatria realnym ludom. Otazkou je preco urady nezistuju realne mena? Dnes uz je to bezpredmetne. S krizikom po funuse


Xerox . dotymote09   |   ip:66.87.129   |   2013-02-26  (19:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Co v clanku nie je povedane priamo je ze sud ho neznal vinnym. Cim v skutocnosti povedal ze ma pravdu a je v prave co znamena ze sudca vzal jeho dokazy na vedomie. Tym vytvoril obrovsky pravny precedens. Aktivny blbec je horsi ako triedny nepriatel. Toho blbecka uradnika ktory skocil Rukymu na lep ked ho zacal otravovat a zalovat za neplatenie slachta ukrizuje. Jednoducho mali Rukyho nechat bez povsimnutia. Dnes sa cely svet smeje z blbcov establismentu. Co este moze na nas establisment tlaceny k muru vytiahnut? Vojensky rezim. Ale to dlho nevydrzi. Ludia uz nemaju strach. Je dobojovane


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2013-02-26  (19:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  cobra, žeby tu niečo: http://www.demiurg.cz/index.php?option=com_content&;task=view&id=295&Itemid=38


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2013-02-26  (19:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Alebo tu: http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=23&;t=510#p5017


smartang . bohupyki56   |   ip:95.103.12   |   2013-02-26  (20:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  cobra
Na reptilianov jeodbornik jednoznacne David Icke. Pohladaj na youtube nejake prednasky a mas to aj s titulkami.

Reptiliani oficialne v TV? Chlopi neblbnite ... :}}}}


cobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2013-02-26  (21:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Smartang nájdi si v nápovede Jana Čermáková záchvat.
Údajne ona je vraj reptilianka.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2013-02-26  (21:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dnes sa to tu v každom kúte hemži konšpiračnými bláznami! Dávidko je už s tými svojimi cestovinovými otrubami nezaujímavý... :-DDD


Hornad . bolefeju81   |   ip:64.121.13   |   2013-02-27  (00:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na reptakov poznam istu knihu. Naviac ma seriozne historicke pozadie. Autor je archeolog a pracoval na Gobekli Teppe. Kniha: From the Ashes of Angels: The Forbidden Legacy of a Fallen Race, autor Andrew Collins. Je to naozaj dobra kniha. Precitajte recenziu na amazoneLOL . copijewu14   |   ip:217.118.1   |   2013-02-27  (08:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak chcete info o reptiliánoch a iných druhoch tak jedine od ALexa Colliera...samozrejme nežrať všetko čo prečítam a vidím ale brať v úvahu...čo ak?...je púšťané do éteru kopec nezmyselných konšpirácií aby ľudí ktorý hľadajú pravdu zblbli...


cobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2013-02-27  (10:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lol,máš úplnú pravdu.Daj nejaké linky,adresy skrátka informace.


zero . vaxipyke63   |   ip:85.71.37.   |   2013-02-27  (22:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pan Rook by se měl přejmenovat na Fox. Je chytrý jak liška.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + štyri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Etikoterapia

Etikoterapia vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám poškodzujú zdravie - závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných. Ak niektorý z týchto pocitov ľudia „pustia do svojho vnútra“, tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše . Ak ochorie duša, ochorie aj telo.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

To slovensko naše dosiaľ tvrdo spalo... oprava, znova spí

Takto sa snaží vláda SR zlepšiť životnú úroveň Slovákov, takýmto čudesným spôsobom láka zdieračských zahraničných investorov na Slovensko:


Pani Radičová – a je to?! Galko? Prečo?! Ľudia – ...

Kto boli naši predkovia? DNA európskych národov

Akú odpoveď na núdzový stav? Generálny štrajk.

Financial Times: Eurozóně zbývá deset dní

Niekto veľmi bohatý sa rozhodol dostať do politiky

Archív

Hlinové vystúpenie v parlamente

Čistý otras!!! Humus!!! Neuveriteľné!!! Že vraj politici nemajú nadriadených!!!


Ľ. Huďo -Decembrové udalosti vo svete

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Sme na dobrej ceste, pán prezident Gašparovič

„Čakáme na Obamu, Rada Európy a WHO v tomto prípade ...


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.2379 s