22. September 2019
    
95 percent všetkých ľudí sú stádové zvieratá - Dolezite.sk

95 percent všetkých ľudí sú stádové zvieratá


  2012-05-07  (09:30)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - 95 percent všetkých ľudí sú stádové zvieratá

Výskumný projekt vedcov Univerzity Leeds potvrdzuje, že skutočne mnohí ľudia majú sklon správať sa ako ovce, to znamená neúmyselne nasledovať dav, ako keby nedokázali rozmýšľať sami za seba. Tento sklon môže byť v určitých situáciách prirodzene aj užitočný – napríklad pri projektovaní tokov chodcov na miestach s hustou premávkou –, veľa nádeje pre ľudstvo to však nevzbudzuje.

Zo štúdie vyplynulo, že už malá časť päť percent stačí na to, aby stanovila smer, ktorým sa dav ľudí začne uberať, zostávajúcich 95 percent ich nasleduje bez toho, aby si uvedomili, o čo ide.

Profesor Krause a jeho doktorand John Dyer uskutočnili rad experimentov, v ktorých dobrovoľníci išli po skupinách cez veľkú halu. Niektorí ľudia z príslušnej skupiny dostali pokyny, kadiaľ majú ísť. Účastníci nesmeli navzájom komunikovať, ani nesmeli vedome ovplyvňovať ostatných.

Vo všetkých prípadoch sa ukázalo, že ostatní nasledovali inštruované osoby a vytvorili štruktúru pripomínajúcu zástup, ktorá sa sama organizuje (alebo stádo oviec, ak vám je toto označenie milšie).

»Každý z nás sa už niekedy ocitol v situácii, v ktorej ho dav strhol so sebou «, hovorí profesor Krause. »V našom projekte však bolo zaujímavé to, že účastníci na konci rozhodli jednotne, aj keď sa nesmeli navzájom rozprávať, ani dorozumievať gestami. Účastníci si dokonca ani nevšimli že ich ktosi viedol.«

To už naháňa strach. To sme skutočne také stádové zvieratá, že niekoľkým »informovaným« dovolíme, aby nás viedli bez toho, aby sme čo i len tušili, o čo tu ide? Zdá sa však, že to je žiaľ naozaj tak, pretože koľkí z nás prostredníctvom priateľov alebo »informovaných zdrojov« naleteli na podfuky všetkých možných druhov, či už ide o pyramídové hry, náboženské zvádzanie alebo politické pokusy o zastieranie. Zjavne veríme prakticky všetkému, alebo to aspoň slepo tolerujeme, pokým sa nám to podsúva s dostatočnou spoločenskou dôveryhodnosťou.

Ako sa z vás stane samostatný človek

Človek môže toho spraviť dosť veľa na to, aby nežil iba ako stádové zviera, ale tešil sa z naplneného a zaujímavého života. Nasleduje niekoľko základných vecí, ktoré stádové zvieratá spravidla neurobia:

Povedzte si, čo od svojho života očakávate

Počas mojej 25-ročnej činnosti ako učiteľ neurolinguistického programovania (NLP) som položil tisíce otázok typu: Čo chcete? A opäť a opäť sa nestačím diviť, ako málo ľudí vie dať na túto otázku odpoveď. Aké sú vaše prvoradé ciele? Ktorým smerom navigujete svoj život? Kde chcete byť o päť rokov? Najčastejšia odpoveď: Neviem. Veď uvidíme. Maximálne jeden z desiatich opýtaných dokáže s istotou a presne odpovedať, napríklad takto:

  • Moje tri najdôležitejšie ciele v súčasnosti sú…
  • Za päť rokov bude môj život vyzerať inak, a to takto…
  • Hlavné prekážky na mojej ceste sú tieto…
  • Na dosiahnutie svojho cieľa, musím si vypracovať nasledujúce schopnosti…

Nikto nedokáže predpovedať budúcnosť, ale v mnohých ohľadoch je lepšie, vedome smerovať do zvolenej budúcnosti, ako »čakať, čo sa stane«. Ak si svoje ciele nezvolíte sami, urobia to za vás (či už vedome alebo nevedome) rodina, priatelia, komunita a kultúra. Volá sa to status quo. Nie je žiadnym prekvapením, že status quo nepôsobí práve inšpiratívne.

Naučte sa robiť vedomé, komplexné rozhodnutia

Mnohé naše rozhodnutia nie sú dobre premyslené. V NLP sa učíme, že rozhodnutia a motivácia sa skladajú z vizuálnych, auditívnych a kinestetických (pocitovo orientovaných) fenoménov. To sú tehličky, z ktorých sa skladajú mentálne procesy. V prípade zlých, impulzívnych a v neposlednom rade neskôr ľutovaných rozhodnutí často chýba niektorá z týchto tehličiek. Robíme impulzívne rozhodnutia, bez zváženia ostatných možností (nedostatok auditívneho). Robíme emocionálne rozhodnutia, bez zváženia ostatných možností (nedostatok vizuálneho a auditívneho). Alebo sa zacyklíme v myšlienkových slučkách bez riešenia (nekonečný vnútorný dialóg bez pocitu, ktorý by nás vyzýval k činu).

Vo všetkých týchto prípadoch sme vydaní na milosť či nemilosť vôle ostatných, pretože nám chýba základ pre únosné rozhodnutia. Ak nedokážeme sami robiť a analyzovať riešenia, je celkom možné že za bernú mincu považujeme analýzu druhých. Ak máme sklon k emocionálnym rozhodnutiam, vystavujeme sa riziku, že padneme za obeť niekomu, kto nás dokáže dotlačiť do konkrétneho pocitového stavu. Ak svoje myšlienky nedokážeme ukončiť s pocitom sebaistoty, robíme možno skrátka to isté, čo robia všetci ostatní, aby sme sa dostali z tejto vnútorného nekonečného cyklu.

Je pozoruhodné, že v našom systéme vzdelávania sa nevyučuje, klásť si ciele a robiť rozhodnutia. Pretože tie pomáhajú, vytvoriť základ skutočného charakteru a osobnosti – a chránia nás pred nadmernou závislosťou od predstáv alebo názorov iných.

Robte svoje rozhodnutia za použitia všetkých tehličiek a s jasne stanoveným cieľom pred očami. Vtedy nebude hroziť, že sa z vás stane stádové zviera.

Nespoliehajte sa však na mňa. Premyslite si to.

Zdroj http://www.auria.sk/blog/studia-to-dokazuje-95-percent-vsetkych-ludi-su-stadove-zvierata#more-1636


dr
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
SuperNapad_Pridavam_Tiez . sinyxaje91   |   ip:178.40.11   |   2012-05-07  (09:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Z tohto článku vyplýva že ak si myslíte že v niečom máte pravdu a 9 ľudí vám hovorí opak možno stále máte pravdu lebo môže ísť iba o ovce. Aj v minulosti si väčšina myslela že zem je plochá. Záleží na kvalite človeka nie na kvantite nezabudnite na to keď vás väčšina o niečom presviedča !


marcuss . sowehuti15   |   ip:178.40.64   |   2012-05-07  (10:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na 95% som presvedčený, že obdobný článok na dolezite.sk už bol ;)


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-05-07  (11:17)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  95%... To by štatisticky odpovedalo tomu, že toľko percent populácie na Zemi verí nejakému mábožensko-sektárskemu bludu. Zvyšok sme my, ľudia so zdravým úsudkom a pokrokovým materialistickým svetonázorom.


Doktor . wafetihe6   |   ip:82.6.37.1   |   2012-05-07  (11:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Taktiež "Výskumom sa zistilo, že len menej ako 10% ľudí chápe, že proces zdôvodňovania záležitosti vyžaduje najsamprv prvotné pozorovanie problému a až následne vyslovenie záveru."


Pravdomluvec . wecoheda29   |   ip:2.100.7.2   |   2012-05-07  (11:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Reklama na NLP zadarmo.

Jedna z moderných techník oblbovania vymyslená židovskými anglosasmi. Ktorej skutočná hodnota pre oblbovanú obeť je nulová, ale dokáže byť malou zárobkovou činnosťou pre tzv učiteľa. Ktorý si je vedomý, že väčšina ľudí je dostatočne nesamostná v myslení (čítaj sprostá) nato, aby sa dala oblbovať tými, čo sú viac agresívnnymi a prefíkanými, trebárs už len aj v myslení.

To, čo tu autor predkladá ako problém je presne to, z čoho táto metoda finačne ťaží, takže mu môžete veriť, že vie o čom hovorí.

Prečo sa také množstvo ľudí nechá viesť je skutočnou otázkou. Odpovedou je preto, lebo nie sú duševne dostatočne vyvinutí vypracovať si vlastné úvahy a dopracovať sa k vlastným cieľom a odpovediam a tie im nikto iný do hlavy nevyklopne. K tým každá Duša musí sama dospieť a to len na základe vlastných skúseností a najčastejšie formou pokusu a omylu. Inými slovami sú nesamostatní, lebo ináč byť nevedia a je to ich prirodzenou formou bytia, z ktorého sa musia vypracovať vlastným poznaním.

Platiť niekomu druhému aby mu pomohol nenasledovať stádo (NLP)je ešte hlúpejšou formou nasledovanía stáda, lebo pri tejto je hlupák neschopný myslieť sám pre seba ešte aj dobrovoľne obraný o svojich pár grošov - s úsmwevom na tvári.


ProtiVm . nupylexy64   |   ip:212.5.207   |   2012-05-07  (12:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium
Nechcem uraziť tvoj koeficient IQ ale asi toľko:
Každá líška svoj chvost chváli


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-05-07  (12:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Doktor, vami citovaná veta bola už zverejnená na diskusii tohto webu 18.12.2011 o 9.01. Dovolila to ACTA kopírovať, alebo ide o plagiát samého seba? (IP nie je identická). To len tak, mimo tanier, ale potrebujem si to poznačiť do notesa.


kbc . cukynama78   |   ip:85.70.2.1   |   2012-05-07  (12:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a tu mate zdroj :)
http://www.fbs.leeds.ac.uk/research/bulletin/index.php?id=1019


anonym . batadecu27   |   ip:84.53.114   |   2012-05-07  (12:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pandemonium mozes mi prosim pomocou tvojho pokrokoveho svetonazoru vysvetlit ako mohla z hmoty vzniknut mysel? Kludne sa rozpis,ja mam na citanie dost casu.Zacni fazou,ked bola Zem este kopou kamenia.Dakujem


Rusty . xypiqive80   |   ip:195.91.55   |   2012-05-07  (13:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Anonym Ty chces od neho to co nikto netusi. Takisto ako Tvoj buozik Kristus ktory tu vraj chodil len co sa preatal batolit v chlieviku. Tiez nikto netusi ako to fakt bolo. Podla teorie katolickej cirkvi vesmir stvoril Boh. Verite tomu ako ovce lebo vam to cirkev tak nakazala. Viera je samodefinujuce vezenie v ktorpm skoncilo vela dobrych ludi. Pandemonium je zas materialista. No tiez je veriaci, pretoze to ako zivot vznikol a ako sme sa vyvijali este tiez nikto nedokazal. Ved nevieme ani spravne povedat a datovat kedy vlastne clovek zacal malovat na steny jaskyn a pobehovat po zemi. Nieto este riesit take zlozite otazky ako ty kladies. On veri asi v nejaku darwinisticku vec. Zbytocne sa hadate, vy dvaja veriaci ;-).


kombajn . hydykuwe3   |   ip:86.13.240   |   2012-05-07  (13:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stadovy efek je znama vec, clovek je tvor spolocensky, preto sa najlepsie citi vo vetcej skupine v ktorej sa moze aj idividualne prejavit... napr. hadzanim vajicok ci bananov...xixiix v jednote je skutocna sila, individualismus je zvratena predctava liberalizmu, pretoze uz od prirody clovek zil v skupinach, inak by jednoducho neprezil, clovek sa nezmenil, iba veda a technika, zakony prirodne su stale v platnosti.


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-05-07  (15:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...ak by si vážený autor vedel zrátať dva plus dva, vedel by že každý je ovládaný politickou situáciou v republike, viera rozhodne nezasahuje do práv a slobôd občana....do môjho života neustále zasahujú politické strany a banky...viera rozhodne nie....pandemonium chodí relaxovať v kanadách pri reprák, ja mám vieru...takže otázka znie kto nieje v nejakom stádečku?


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-05-07  (15:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  only sheep need a shepherd = iba ovce potrebujú pastiera, no nie je ovca ako ovca, nie je pastier ako pastier, dejiny predsa hovoria jasnou rečou, to sa nedá oklamať.

2000 rokov sa útočí na Ježiša a jeho učenie.

2000 rokov sa kriví a zlé vykladá jeho učenie.

2000 rokov si niekto z toho urobil výnosný obchod.

2000 rokov je snaha dokázať, že Ježiš je výmysel.

2000 rokov je snaha ukázať ho v zlom svetle.

2000 rokov je výsmech a hromženie.

2000 rokov biedy, vojen, utrpenia, bolesti, potoky krvi na tejto Zemi.

Vinou koho, Boha, Ježiša alebo niekoho iného? Predsa tvora, ktorý si hovorí človek. Kráča pyšne ako páv, nevidí si na špičku vlastného nosa, myslí si, že on to vie vždy lepšie, dokonca lepšie ako sám Boh, kričiac ja Boha nepotrebujem, tak ako ani jeho Syna, ja som ten, kto to vie najlepšie, ja, ja, ja, a nikto iný. Ja som ten, som, som, som....A vlastne kto si, čo si, kým si? Naozaj si myslíš, že si až taký zdatný? Veď sa pozri k nebesiam, a spoznáš svoju malosť, ničotnosť, neviditeľnosť, a ty pyšný by si sa chcel rovnať Bohu? Naozaj? Veď celému vesmíru si len na smiech, len tu na Zemi nachádzaš pochopenie, medzi sebe rovnými, ale aj to raz pominie. Vtedy spoznáš svoju malosť, bezvýznamnosť, oproti Bohu, ktorému aj tak nikdy nedosiahneš ani na špičky jeho nôh....Vtedy sa budeš hanbiť ako nikdy ešte, že si mal tu drzosť vysmievať sa, popierať, zhadzovať, smiať sa Bohu do tváre. Vtedy budeš zrazený na kolenách, a možno budeš volať Toho, ktorému si sa vysmieval, tak sa potom nečuduj, že pomoc a ozvena neprichádza k tebe, len tma a zúfalstvo, ktoré môže byť tvojím koncom....


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-05-07  (17:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Já, já, já, jenom já

http://www.youtube.com/watch?v=EJsf6QiUqFU

Ve všem chtěl mít větší podíl
Pro jiné se nenarodil
Sám neuměl ničeho se vzdát
Jen ostatní za nos vodil
Myslel na to kkudy chodil
A jen sebe upřímně měl rád
Každou větu začal slůvkem Já
Každou větu končil slůvkem Já

On nevěřiil na chiméry
A ve jménu kariéry
Nosil boty špičkou dozadu
Nikdy nepsal verše ženě
Vždy se tvářil unuděně
Když jsi k němu přišel o radu
Každou větu začal slůvkem Já
Každou větu končil slůvkem Já

Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já stačím si sám
Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já stačím si sám
Já se mám

V očích led a vlhké dlaně
Usmíval se polekaně
V obavě, že budeš něco chtít
Velmi dbal na osobitost
Povýšil svou sebelítost
Na ten nejušlechtilejší cit
Každou větu začal slůvkem Já
Každou větu končil slůvkem Já

Vidíš ho, jak podle zvyku
Důstojně jde po chodníku
A nic kolem sebe nevnímá
Do stop padá sůl a písek
Jednoho dne nevrátí se
Nikdo si té ztráty nevšímá
Komu chybí jeho věčné Já
Jen ozvěna domů vzpomíná

Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já stačím si sám
Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já stačím si sám
Já se mám

Verím, že sa v tejto piesni nejeden aj tu našiel, takže Já, já, já, jenom já, já, já, já, a vždy len já......


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-05-07  (17:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keby existovala tá modla na tri, čo údajne všetko vie, všetko vykonala a nič jej vraj nie je za chrbtom, tak by to presne pasovalo na ňu. Takto je toiba každá veriaca ovca...


mkultra . jytewedu51   |   ip:78.99.222   |   2012-05-07  (17:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium by si zaslúžil dostať plaketu alebo nejakú cenu, je to jeden z najdôležitejších diskutérov na dolezite.sk. Je vynikajúcim príkladom čoho sa vyvarovať, ak je vaším cieľom poznanie a hľadanie pravdy.

Pan Demon sa riadi heslom - nechcem počuť tvoje argumenty, lebo moje ego už teraz vie, že je to blbosť :-)


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-05-07  (17:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dnes každý ukazuje svoju pravú tvár, tým sám dáva najavo, že kam bude jeho bytie smerovať. Masky spadli, tvár sa ukázala, súd je u konca, každý si sám vyniesol nad sebou rozsudok, všetko je proste a jednoduché, ako vynesenie rozsudku nad sebou samým...............


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.41.20   |   2012-05-07  (17:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sloven zdravím Ťa...
Povedz čo Ti dáva právo všetko čo si napísal označovať slovom pravda..
Akosi mi nedá ale vravel si včera - Ži a nechaj žiť.. Dnes Ťa vidím súdiť.
lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-05-07  (18:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...a ako vieš že máš pravdu zrovna ty?


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-05-07  (18:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko, ak by som súdil, tak by to malo celkom iný raz slov, teda nesúdim, len píšem o skutočnosti ako ju vidím a cítim ja, to je všetko.


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-05-07  (18:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A ešte k niečomu, či už bude opäť posmech, tak nato nedbám, nakoľko bude vždy platiť, že každý si je sám strojcom svojho života, len on sám a nik iný.

Boh obdaril človeka slobodnou vôľou rozhodnutia. Ako s ňou naloží, to už je len na ňom a na nikom inom, on sám vždy zato môže, kde sa nachádza, v akých pomeroch, s akými ľudmi, rodinou, okolím, len on sám si za to môže, ale na pochopenie toho by to chcelo oveľa viac, nie len používať tu šedú hmotu, ale aj srdce.....


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-05-07  (18:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V článku máte vetu: Ako sa z vás stane normálny človek? Jednoducho! Ako píše Sovän, každý je strojcom svojho šťastia. Máte vraj slobodnú vôľu, tak to dokážte a využite ju. Odpútajte sa od dogiem, osloboďte sa od kostolných drístaníc, vyhoďťe krucifix s modlou a podobné krámy, spáľte ovčiu oblbovaciu knihu! Vidíte, aké je to veľmi jednoduché a hneď z vás budú normálni ľudia!


kucma . fyvafixa2   |   ip:88.212.37   |   2012-05-07  (18:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hlavny ciel stvorenia sveta bolo aby sme si mohli pribijat krucifixy nad dvere...


mkultra . jytewedu51   |   ip:78.99.222   |   2012-05-07  (18:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Všimol som si, že sa tu všetci doťahujeme o tom, kto má pravdu a čo je vôbec tá pravda. Tiež som sa chcel zapojiť a pridať sem názory o ktorých predpokladám, že sú pravda, ale uvedomil som, že je to úplne zbytočné pretože:

Aj objektívna/univerzálna pravda je závislá od nášho subjektívneho chápania/pochopenia, preto navrhujem, prestaňme sa navzájom presviedčať o svojich pravdách a majme sa namiesto toho radi :D:D:D


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.41.20   |   2012-05-07  (19:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sloven..
Takže aj srdce treba vravíš...
Nemysli si že Tí ľudia srdce nepoužívajú. Umiestnili ste ich do pekla. O srdci hovor potom až si prepíšete tú bláznivú knihu.


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-05-07  (19:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ....ak by si chápal súvislosti, nikto ťa do pekla neumiestňuje...mimochodom, nechápem prečo ti to vadí?...ty neustále robíš z veriacich bláznov, ale ak sa k tebe niekto vyjadrí negatívne okamžite sa začneš ohradzovať, že aký si skvelý a inteligentný, ale dokázal by inteligentný človek urážať a zosmiešňovať niekoho, kto žije slušný a pekný život vo svojej viere?...porozmýšľaj niekedy nad tým čo napíšeš, ideš len sám proti sebe, nikto ťa nesúdi.


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.41.20   |   2012-05-07  (19:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer :-))))


neznalec . jysixede35   |   ip:62.197.21   |   2012-05-07  (19:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Presne a vystizne to co napisal mkultra. Z rovnakeho dovodu som nereagoval a nic nepisal. Ale toto ma prinutilo. Ale iba suhlasit s nim. Nic sa tym aj tak nezmeni.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-05-07  (19:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Počkajme si na zlatý klinec diskusnej komédie, keď sa vráti ten lešenársky obuch. Ak nebude zas zrobený, otvorí svoju bibličku a vychrlí svoje smiešne účtenky... :-DDDDD


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-05-07  (19:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pande...zase si ideš zatancovať v kanadách do baru?


Rusty . xypiqive80   |   ip:195.91.55   |   2012-05-08  (14:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kto ukrizoval Jezisa?
Kto napisal bibliu?
Kto vlastne bol Jezis?
Kto zalozil a z dialky ovlada evanielicku cirkev?
Ktory narod, uciac sa od ostatnych narodov je to poznanie vzdy vyuzil len vo vlastny prospech a preto ho odvsadial vykopli?
A teraz zlozitejsie. Kto uz oddavna prebral kontrolu nad financiami europy a teda mal moznost manipulovat dejinami ovladania ludi? A kto mal teda ako hlavna poradna a zakulisna sila moc na konciloch udavat smerovanie katolickej cirkvi?
Precitajte si historiu priatelia, to je najlepsia ucitelka.
Alebo po nasom: Za vsetkym hladaj zida o_O

No a este by som vsetkym krestanom chcel povedat, ze ak to so svojim rozhodnutim zit sporiadany zivot, milovat blizneho svojho atd myslia vazne, tak drzim s nimi. Len prikladat ich tuzbu a dobru vuolu cirkvi je scestne. Ludia sa stavaju "spravnymi" nie z popudu cirkvi ale preto, ze cele ludstvo smeruje k duchovnejsiemu a mierovejsiemu prezivaniu reality. Keby ste sa, moji krestanski priatelia, narodili pred 500 rokmi, asi by ste s viskanim povzbudzovali kata, co seka hlavu bosorke, tej hnusnej kacirskej bilinkarke, co vam kozu uriekla a svaby do domu privodila. Chvala bohu sme my, obcania vesmiru, co nie sme ohraniceni a sputani dogmatizmom, vyhrali. Preto ste tu a neupalujete sa. Nie pre cirkev, ktora je jatkami ludi uz tisice rokov. Pre nas, ktori sme to dokazali zvratit. Rozmyslajte viac.


woodoo . rinyveky35   |   ip:85.248.42   |   2012-05-08  (18:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rusty-suhlas


Rusty . xypiqive80   |   ip:195.91.55   |   2012-05-08  (22:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dikes woodoo. Cenim si kazdeho cloveka s rozumom. :-D


elnino . xunifaqe13   |   ip:193.110.1   |   2012-05-08  (22:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rusty pekne napísané...niekto by im už mal otvoriť oči aby neboli dogmou ovládané ovce...či židmi?
a možno nie sú ovládaní ale jednoducho im viera uľahčuje život, k niekomu sa musia utiekať, je tam mnoho príčin prečo veriť takým rozprávkam, sú také pekné a tak krásne útočia na tie city a strašia smrťou a večným zatratením ak nebudeme dobrí...xixi
Pandemonium..tá výzva hore je naozaj hodná porozmýšľania


Rusty . xypiqive80   |   ip:195.91.55   |   2012-05-09  (07:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ked uz niecomu verit a venovat sa duchovnemu rozvoju tak silne doporucujem vymenit krestansku cirkev za citanie BhagAvadGita, knihy nazyvanej aj biblia hinduizmu. V preklade znamena "Spev Vzneseneho" a je to krasne pojednanie o duchovnej ceste cloveka. Rozhodne ovela prinosnejsie ako potenie v kostole a nicenie klbov pri ritualnom klacani pred hlupymi modlami. Maria panna. Iste. Aj greci mali Dia, ktory sa zniesol ako zlaty dazd na uz neviem ktoru konkubinu ale nikto z nich nepochyboval, ze sa potom zhmotnil do humanoidnej formy a strcil do nej svoj bozsky pen.s a naplnil ju semenom. Bez toho, priatelia, ziaden clovek este na svet neprisiel. To su totiz tie bozie zakony. A nazyvat akt lasky medzi muzom a zenou poskvrnou, tak to si moze vymysliet fakt len zvratena mysel volakeho chlapa na papezskom stolci co ma kazdy den 2 cerstve k.rvy, ktore da pred zrakmi svojich biskupov(ti maju kazdy druhy den jednu, holt nizsi post). A poskvrni ich - jasna vec. To je na smiech. Cela historia katolickej cirkvi. Na katechizme vas to nenaucia. Ale precitajte si dejiny. A zamyslite sa. Myslenie vseobecne pomaha.


SuperNapad_Pridavam_Tiez . sinyxaje91   |   ip:178.40.11   |   2012-05-09  (08:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to čo Rusty spomína si môžete zadarmo stiahnuť ako audio knihu priamo tu :

http://ulozto.sk/xvSZu4G/bhagavadgita-mp3-1-cast-zip

http://ulozto.sk/xSuHHzE/bhagavadgita-mp3-2-cast-zip

Oplatí sa to počuť minimálne z historických dôvodov. Osobný rozvoj je tiež možný. Sú tam myšlienky podobné ako v Kvantovej Fyzike je zaujímavé že to ľudia vedeli ešte keď nebol na svete mikroskop.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Torontské protokoly (podľa novinára, ktorý ich uverejnil) dokazujú že plán vytvorenia Nového Svetového Poriadku (ďalej NWO) sa zosnoval už pred niekoľkými desaťročiami, napriek tomu, že pojem New World Oorder „legalizoval” 11.9.1990 vo svojom prejave prezident USA Busch starší. Úzka skupina ľudí, ktorá sa usiluje o vytvorenie NWO svoje „ako na to?“ zaktualizovala už pred najmenej 45 rokmi, čím vytvorili scenár na najbližšie roky.


Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Kořen všeho zla ?

Oxfordský profesor Richard Dawkins skrze prosté důkazy vysvětluje, proč je náboženství kořenem všeho zla na Zemi. Zabývá se otázkami existence Boha, který je dle jeho výkladu bible krutovládcem a rasistou. Ve snímku je možné vidět, jak křesťané či stoupenci jiných náboženství, nejsou ochotni vyslechnout jiný názor a útočí na filmový štáb slovně (muslimové), nebo filmaře jednoduše vyženou (křesťané). Přičemž odmítají základní vědecké poznatky až nenormálně extrémním způsobem. Dawkins se vše snaží vysvětlovat logicky a smírně, ale jak víme, náboženský fanatismus ani této řeči nerozumí.


Existuje UFO ?

Tváre 114-tich poslancov, ktorí zahlasovali za euroval

Nestrašte nás s infláciou, tlačenie bankoviek

Occupy Wall Street: Umělá opozice Nového světového...

Proč musel zemřít Kadáfí a Libye?

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.4142 s