25. August 2019
    
Ak milujete svoje deti, nedajte ich zaočkovať proti chrípke? - Dolezite.sk

Ak milujete svoje deti, nedajte ich zaočkovať proti chrípke?


  2010-10-06  (21:21)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Ak milujete svoje deti, nedajte ich zaočkovať proti chrípke?

Švédsky úrad pre zdravotnícke výrobky dostal hlásenia od zdravotníkov týkajúce sa narkolepsie ako pravdepodobného nežiadúceho účinku očkovania proti prasacej chrípke vakcínou Pandemrix. Hlásenia sa týkajú "-násťročných" detí, u ktorých vznikli príznaky narkolepsie po mesiaci až dvoch od očkovania proti prasacej chrípke. Fínsko taktiež skúma možnú súvislosť tohto očkovania s nárastom porúch spánku medzi deťmi na jar tohto roku.

Podľa The Local:

"V Európskej únii bolo očkovaných Pandemrixom okolo 30.000.000 ľudí. Švédsko kúpilo 18 miliónov dávok, tzn. dve dávky pre každého obyvateľa z celkových zhruba 9.300.000 obyvateľov."

Príbalový leták Pandemrixuhttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif uvádza "somnolenciu" (spavosť), i keď nie priamo narkolepsiu, ako známy možný nežiadúci účinok očkovania.

Fínsky Národný výskumný ústav zdravia (THL) vydal príkaz na zastavenie používania očkovacej látky proti prasacej chrípke Pandemrix kvôli možnej spojitosti s narkolepsiou u detí. THL dostal 6 hlásení o deťoch, u ktorých vznikli chronické poruchy spánku po očkovaní v januári 2010, píše Seer Press Newshttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif.

6 prípadov narkolepsie s kataplexiou - zriedkavou chorobou vyznačujúcou sa chronickou spavosťou spolu so stratou svalového napätia (tonus) - sa zistilo vo Francúzskuhttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif medzi ľuďmi očkovanými proti chrípke A(H1N1).

Ako si možno spomínate, Austrália tiež zakázala očkovanie detí do 5 rokov proti prasacej chrípkehttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif v apríli 2010 kvôli neúnosne vysokému počtu febrilných kŕčov.

Zdroje:

Komentár Dr. Mercolu

Ako už asi viete, zdravotnícke úrady po celom svete si veselo tvrdia, že očkovanie proti chrípke je bezpečné, a to bez ohľadu na to, čo sa deje v skutočnom svete. Zas a znovu sú vážne nežiadúce účinky očkovania prehliadané a zametené pod koberec ako "náhoda". To vzbudzuje otázku: Koľko takýchto "náhod" treba, aby si uvedomili pravidlo? Je veľmi pohodlné pripísať všetky nežiadúce účinky očkovania čistej náhode.

Pritom Vy i ja veľmi dobre vieme, že keby bol nejaký výživový doplnok spojený s napr. kŕčmi alebo narkolepsiou, bol by okamžite stiahnutý z trhu - z dôvodu ochrany Vášho zdravia, pochopiteľne.

Ale keď ide o očkovanie, trvajú na tom, že jediným spôsobom ochrany zdravia Vášho i Vašej rodiny je očkovanie proti chrípke každú každučičkú sezónu, od 6 mesiacov života dieťaťa až po hrob, a tí, ktorí sú touto politikou poškodení, sú vnímaní jednoducho ako "povolené straty" alebo ako príliš chorí na to, aby mali z očkovania úžitok, a ich zdravotné problémy by nastali s očkovaním i bez neho.

Tento druh zvrátenej logiky tu už vyčíňal príliš dlho.

Chceli by ste, aby Vaše deti svoj život prespali?

Čo by ste radšej zažili: týždeň v posteli pijúc teplé nápoje, alebo celoživotné upadávanie do spánku v najnevhodnejších časoch: v škole, počas obeda, v práci, vo Vašom aute...?

Narkolepsia, záhadná nevyliečiteľná neurologická choroba, ktorá spôsobuje náhle upadnutie do hlbokého spánku, nie je niečo, o čom by ste počuli veľmi často. Avšak Švédsko a Fínsko nedávno bili na poplach, lebo mladí pacienti náhle ochoreli na túto nenormálnu poruchu spánku po očkovaní proti prasacej chrípke.

Francúzsko, Nemecko a Nórsko tiež začali počítať prípady narkolepsie po očkovaní a EÚ začala vyšetrovanie.

Švédsky Úrad pre zdravotnícke výrobkyhttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif (Läkemedelsverket) začal vyšetrovanie 18.VIII.2010. Predmetnou očkovacou látkou je Pandemrix - výrobok GlaxoSmithKline proti pandemickej chrípke H1N1, ktorý sa používal od septembra 2009 vo Švédsku a iných európskych krajinách. K 28.VIII.2010 Švédsko potvrdilo 12 prípadov narkolepsie, ktoré boli spojené s očkovacou látkou Pandemrix, píšu Epoch Timeshttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif. Najmenej 6 z týchto prípadovhttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif sú deti od 12 do 16 rokov. Tieto príznaky sa u nich objavili 4 až 8 týždňov po zaočkovaní Pandemrixom.

26.VIII.2010 oznámil Seer Press, že Fínsko zastavilo používanie Pandemrixuhttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif, keď sa u fínskych detí tiež začala objavovať narkolepsia v nevídanom meradle. Podľa Epoch Timeshttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif:

"6 prípadov narkolepsie zodpovedá podľa THL ročnému priemeru, ale všetci títo pacienti ochoreli po očkovaní a objavilo sa ďalších 9 prípadov, ktoré však zatiaľ ešte neboli potvrdené."

Fínsko očakáva predbežné výsledky svojho vyšetrovania koncom tohto roka.

K 29.VIII.2010 bolo hlásených 6 prípadov narkolepsie s kataplexiou (stratou svalového napätia) aj vo Francúzsku. Francúzsky časopis Le Figaro tvrdí, že tri deti a traja dospelí ochoreli na poruchy spánkuhttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif po očkovaní dvomi rozličnými očkovacími látkami proti prasacej chrípke. Tieto prípady boli zistené od 23.VIII.2010. 5 prípadov bolo po očkovaní Pandemrixom a 1 prípad po očkovaní očkovacou látkou Panenza, ktorú vyrába Sanofi Pasteurhttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif (a ktorú nakúpilo aj Slovensko - pozn. prekl.).

Doposiaľ bolo podľa Euroclinix.nethttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif zistených v Európe 27 prípadov narkolepsie niekoľko týždňov po očkovaní proti prasacej chrípke.

Prečo a ako toto očkovanie spôsobuje narkolepsiu, treba ešte len zistiť. Ale príbalový leták Pandemrixuhttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif hovorí, že "somnolencia" (aj keď nie priamo narkolepsia), je známym možným nežiadúcim účinkom tejto očkovacej látky.

Čo je to narkolepsia a aké sú známe prípady?

Narkolepsia je chronické (dlhotrvajúce, možno až doživotné) ochorenie, ktoré spôsobuje, že z ničoho nič upadnete do hlbokého spánku. Z neznámych dôvodov Váš mozog prestane byť schopný regulovať cykly spánku a bdenia normálne, takže v ľubovoľnom okamihu počas dňa jednoducho zaspíte na niekoľko sekúnd až niekoľko minút, v ojedinelých prípadoch i na hodinu alebo dlhšie.

Netreba zdôrazňovať, že je to veľmi obmedzujúca choroba, ktorá môže mať výrazne škodlivý dopad na kvalitu Vášho života, nehovoriac o tom, že môže byť nebezpečná, v závislosti od toho, kde náhle zaspíte. Môže to byť aj strašidelná choroba, lebo navyše k hlbokému spánku, väčšina (70%) prípadov narkolepsie je spojená s kataplexiou - náhlou stratou kontroly nad svalmi - spolu so živými halucináciami a úplným ochrnutím na začiatku alebo konci narkoleptickej epizódy.

Ochrnutie a halucinácie sú oboje "vtrhnutím" prvkov REM spánku (ide o fázu spánku prejavujúca sa rýchlym pohybom očí, angl. Rapid Eyes Movement = REM - pozn. prekl.). Halucinácia je vlastne snom, aj keď ste pri vedomí. Pocit ochrnutia je vlastne bežným "spánkovým ochrnutím", ktoré za normálnych okolností nastáva, kým ste v hlbokom spánku, takže si ho nikdy nevšimnete.

Z pochopiteľných dôvodov môžu tieto príznaky človeka poriadne vystrašiť, keď sa prvý krát objavia. Podľa Federálneho výskumného ústavu zdravia v USAhttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif (US National Institutes of Health = NIH):

"Výskumníci objavili abnormality v rôznych častiach mozgu zapojených do regulácie REM spánku, ktoré pravdepodobne prispievajú k vzniku týchto príznakov.

Odborníci sa teraz domnievajú, že je pravdepodobné, že - podobne ako u iných komplexných chronických neurologických chorôb - pri narkolepsii pôsobí viacero činiteľov súčasne spôsobujúc neurologické dysfunkcie a nečakaný REM spánok.

Viacero variantov (alel) génov umiestnených v oblasti chromozómu 6 známeho ako HLA komplex sa ukázalo byť silne (aj keď nie výlučne) spojených s narkolepsiou. HLA komplex obsahuje veľký počet súvisiacich génov, ktoré regulujú kľúčové aspekty fungovania imunitného systému...

Skupiny neurónov v niektorých častiach mozgového kmeňa a v strednom mozgu, vrátane talamu a hypotalamu (lôžko a podlôžko), pôsobia spoločne pri ovládaní spánku...

Genetické predurčenie samotné nie je schopné spôsobiť narkolepsiu. Ďalšie činitele - ako napr. nákaza, dysfunkcia imunitného systému, trauma, hormonálne zmeny či stres - sa môžu tiež podieľať na vzniku choroby."

Nanešťastie pre deti postihnuté touto neliečiteľnou chorobou, príznaky majú sklony sa ZHORŠOVAŤ počas 20-30 rokov po tom, čo sa prvý krát objavia. Panuje všeobecná zhoda v tom, že čím skôr sa príznaky objavia, tým horšie človeka postihnú. Po 60-ke príznaky zvyčajne slabnú.

Austrália dočasne zakázala očkovanie proti chrípke kvôli febrilným kŕčom

V apríli 2010 Austrália zastavila očkovanie detí do 5 rokov proti chrípkehttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif po tom, čo sa zistil (v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi) nezvyčajne vysoký počet nežiadúcich účinkov počas 12 hodín po očkovaní. Išlo hlavne o vysoké horúčky a kŕče. Rok staré dieťa dokonca po zaočkovaní proti chrípke upadlo do kómy.

Austrálske Ministerstvo zdravotníctva však 30.VII.2010 obnovilo očkovanie malých detí proti sezónnej chrípkehttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif tvrdiac, že:

"Bližšie sledovanie nežiadúcich účinkov tohtoročného očkovania proti sezónnej chrípke u detí do 5 rokov ukázalo, že vyšší než bežný výskyt horúčok a febrilných kŕčov pravdepodobne spôsobuje očkovacia látka Fluvax od firmy CSL, takže rodičia sa môžu poradiť so svojím lekárom a použiť iné značky na trhu, ak chcú dať svoje malé deti zaočkovať."

Austrálsky hlavný hygienik tiež povedalhttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif:

"V mojej poslednej správe rodičom a zdravotníckej verejnosti 1.VI.2010 som zdôraznil, že Fluvax sa zdá byť hlavným rizikovým faktorom, ale kvôli ich obmedzenému používaniu, nebolo dostatok dôkazov o rozšírení horúčok a febrilných kŕčov spojených s inými očkovacími látkami na trhu.

Preto som naďalej odporúčal zastaviť očkovanie proti sezónnej chrípke u zdravých detí do 5 rokov akoukoľvek značkou očkovacej látky.

Pokračujúce vyšetrovania v Austrálii i v zámorí naznačujú, že výskyt febrilných kŕčov u detí do 5 rokov nie je vyšší než bežný pri očkovaní proti chrípke očkovacími látkami Influvac a Vaxigrip."

Ako vidíte - na trhu je niekoľko očkovacích látok proti chrípke. Niektoré sú výlučne proti A(H1N1), zatiaľčo iné sú kombináciou H1N1 spolu so sezónnymi chrípkovými kmeňmi.

Doposiaľ bolo významne zvýšené riziko spojené s Pandemrixom (GlaxoSmithKline) a možno Panenzou (Sanofi Pasteur) v Európe a Fluvaxom (CSL) v Austrálii. Avšak o všetkých ostatných sa tvrdí, že sú "bezpečné". Ja by som však na to svoje zdravie nestavil.

Čo teda toto všetko znamená pre občanov USA (ale i Slovenska - pozn. prekl.), ku ktorým chrípková sezóna zakrátko príde?

Plán pre túto chrípkovú sezónu v USA

Novinkou tento rok je, že tohtoročná očkovacia látka proti sezónnej chrípkehttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif bude kombináciou obsahujúcou okrem dvoch kmeňov sezónnej chrípky aj kmeň prasacej chrípky - nebudete mať na výber, či si ich necháte aplikovať samostatne, ako ste to mohli minulý rok.

FDA (U.S. Food and Drug Administration = Úrad na kontrolu potravín a liečiv) vymenúvahttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif 6 samostatných a 5 trojitých očkovacích látok proti chrípke schválených pre chrípkovú sezónu 2010/2011 v USA, a okrem toho aj jednu očkovaciu látku, ktorá sa vstrekuje do nosa.

Podľa Barbary Loe Fisher bude tohtoročná očkovacia látka proti sezónnej chrípke obsahovať jeden chrípkový vírus typu B a dva typu A, z ktorých jeden je H1N1.

Ako si možno spomínate, vo februári 2010 CDChttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif (Centers for Disease Control and Prevention = Stredisko pre kontrolu a prevenciu chorôb v USA; niečo ako slovenský Úrad verejného zdravotníctva - pozn. prekl.) oznámilo, že každý občan USA vo veku od 6 mesiacov až po hrob by sa mal dať každý rok očkovať proti chrípke - či už je zdravý alebo chorý.

Ale navzdory z celého sveta prichádzajúcim správam o škodlivých nežiadúcich účinkoch očkovacích látok proti A(H1N1), USA sa ešte nevysporiadali so žiadnou z týchto obáv ohľadom nadchádzajúcej chrípkovej sezóny. Deti nie sú jedinou skupinou, ktorá prudšie reaguje na trojitú očkovaciu látku obsahujúcu aj zložku proti H1N1.

Podľa Barbary Loe Fisher z NVIC (National Vaccine Information Center = Národné informačné stredisko o očkovaní; nezisková organizácia snažiaca sa o objektívne informovanie o očkovaní v USA - pozn. prekl.) bola zriadená špeciálna vládna komisia na vyšetrovanie minuloročnej očkovacej látky proti H1N1, keďže je zrejme spojená s vyšším výskytom určitých druhov reakcií.Výbor predbežne zistil, že s očkovacou látkou proti prasacej chrípke H1N1 z minulého roka boli spojené tri problémy. Barbara Loe Fisher hovorí:

"Jedným jeGuillain-Barrého syndróm (GBS), o ktorom vieme, že ho spôsobuje očkovanie proti chrípke, už od roku 1976, keď bola použitá prvá očkovacia látka proti prasacej chrípke. Potom to je ochorenie krvi zvané trombocytopénia (nedostatok krvných doštičiek). To je autoimúnna choroba.

Ďalším je Bellova obrna (ochrnutie tváre). Je to neuroimúnna reakcia.

Vláda hovorí, že nevie, či ide o skutočné dôsledky očkovania, ale sú určité dobré dôvody myslieť si to."

Vo svetle nedávneho vývoja v Európe a Škandinávii idú teraz USA v ústrety chrípkovej sezóne 2010-2011 s očkovacou látkou, ktorá môže vyvolávať silné reakcie. Barbara Loe Fisher hovorí:

"Robím si starosti. V USA je 300 miliónov obyvateľov, ktorí... by mali byť zaočkovaní touto očkovacou látkou proti chrípke. A je tu agresívny tlak médií a ďalších, ktorí nasledujú vedenie vlády, takže sme možno v zlej situácii."

Ázia v akcii

Minulý mesiac oznámil Korea Heraldhttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif, že Kórejskému úradu verejného zdravotníctva bolo nahlásených takmer 2.600 nežiadúcich účinkov v súvislosti s očkovaním proti prasacej chrípke. Týmito nežiadúcimi účinkami boli (okrem iných): horúčky, bolesti hlavy, alergické reakcie a 10 úmrtí.

Poslanec Shim Jae-cheol z vládnucej Veľkej národnej strany k tomu povedal:

"Je možné, že očkovanie proti chrípke spôsobuje nežiadúce účinky u niektorých jednotlivcov. Radšej než tlačiť na spotrebovanie očkovacích látok, čo sú na sklade, by mala vláda byť pri očkovaní proti chrípke opatrnejšia."

Predchádzajte chrípke bez rizika nežiadúcich účinkov

Mám vážne obavy z bezcitného postoja, ktorému je ukradnuté naše zdravie, a ktorý ignoruje akékoľvek dôkazy odporujúce pro-očkovacej propagande. Kedykoľvek ide o zdravie miliónov ľudí, mal by byť aplikovaný princíp predbežnej opatrnosti.

Známky toho, že tohtoročná očkovacia látka proti chrípke môže byť oveľa nebezpečnejšia než tie minuloročné, sú už tu! Vyzývam Vás, aby ste si našli čas a naozaj poriadne zvážili Vaše rozhodnutie pred tým, než sa poženiete za tohtoročným očkovaním proti chrípke.

Našťastie, spolu so zlými správami o očkovacích látkach proti chrípke sme tento rok videli rozmach štúdií o vitamíne D, ktoré posilňujú dôkazy, že to je silné preventívne opatrenie proti nachladnutiam a chrípkehttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif.

Napr. ak ste tehotná alebo máte v úmysle otehotnieť, mala by ste vedieť, že článok, vydaný 1.V.2010http://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif v American Academy of Pediatrics News (Správy Americkej akadémie detského lekárstva), odporúča tehotným ženám užívať 4.000 IU vitamínu D denne na prevenciu nákaz a chorôb, udržanie si dobrého zdravia a na pôrod zdravších, silnejších bábätiek.

Ale aj toto zdanlivo veľké množstvo by mohlo byť vážne neprimerané pre mnohé ženy. Niektoré môžu potrebovať viac než 10.000 jednotiek za deň a jediný spôsob, ako si byť na istom, je dať si otestovať hladinu vitamínu Dhttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif.

Potom sa pozrite na túto japonskú štúdiuhttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif z minulého roka, ktorá ukázala, že skupina detí užívajúca vitamín D3, mala o 58% nižšiu pravdepodobnosť ochorenia na chrípku typu A. To je vyššia účinnosť, než možno tvrdiť o akejkoľvek očkovacej látke proti chrípke, a nie je to spojené s bremenom možných zničujúcich nežiadúcich účinkov!

Keďže už vieme, že väčšina detí a mladistvých má nedostatok vitamínu D, vyzývam Vás, aby ste dali otestovať hladinu vitamínu Dhttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif u Vašich detí, a ak sa ukáže, že ho majú nedostatok, aby ste sa riadili mojimi odporúčaniami na optimalizáciu hladiny vitamínu D. Ak to urobíte, výrazne tým znížite pravdepodobnosť, že tento rok dostanú akúkoľvek chrípku či nádchu.

Pre viac informácií Vám vrelo odporúčam pozrieť si moju hodinovú zdarma lekciu o vitamíne Dhttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif spolu s mojím videom o úlohe vitamínu D pri prevencii chrípkyhttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif.

Tiež by som rád oznámil, že v týždni od 1. do 6.XI.2010 spúšťame spolu s NVIChttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif "týždeň uvedomenia si rizík očkovania" (Vaccine Awareness Week). Vydáme niekoľko veľmi dôležitých správ, takže čítajte naďalej naše stránky a poznačte si to do kalendára!

 

Ing. Marián Fillo

Zdroj: www.slobodavockovani.skhttp://i.ixnp.com/images/v6.47/t.gif


stanley 7
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
cement   |   ip:95.103.16   |   2010-10-07  (07:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dobreeee v USA sa musi fetovat povinne parada. to uz co je..
ked ma clovek dostatok vitaminov a udrzje aspon zaklady hyg. tak ziadny fet nepotrebujde. no ale v želé a nafetovanych kurčatách vit. nenajdete. Zacina my byt tych USAkov ľúto


cement   |   ip:95.103.16   |   2010-10-07  (07:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nikdy by som tam nechcel zit, ale prirodu maju nadhernu


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-10-07  (08:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  cement, USA sú chudáci.


filip   |   ip:95.103.12   |   2010-10-07  (09:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nebuďte naivní a nemyslite ,že z ostatných očkovaní je úžitok! Takto je to s tetanom a kliešťom : http://www.auria.sk/blog/kliest-hysteria-okolo-maleho-zvieratka


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-10-07  (09:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  filip. Mal si dakoho z príbuzných, ktorý mal kliešťovú encefalitídu? Meningoencefalitickú formu spôsobenú flavivírusom, ktorého vektor prenosu bol kliešť? Resuscitoval si ho doma na zemi v kuchyni, keď sa z neho penilo a išli z neho sračky, hlieny a krv? Chodil si ho pozerať na anesteziologicko resuscitačné oddelenie, kde pri ňom deň a noc počas dvoch týždňov behalo 5 ľudí aby nechcípol?


filip   |   ip:95.103.12   |   2010-10-07  (09:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A čo ja som napísal ,že encefalitída neexistuje či ako? Napísal som ,že to sionistické svinstvo v očkovacích látkach ľudí neochráni,pretože očkovania sú nám nútené za iným účelom.Preto ho "filantrop" Gates tak sponzoruje.


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-10-07  (10:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak očkovanie zabráni tomu, čo som spomenul, je to dobré. Najmä pre toho, čo ležal na zemi.


jjjj   |   ip:195.91.79   |   2010-10-07  (10:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Koho zaujímajú skutočné fakty odporúčam knihu: ,,Věda bez skrupulí aneb Obchod fiktivními fakty, autor Johannes Jurgenson. Vydavateľstbo EatrhSave. Dostať aj cez Martinus lebo Gorilu. Je tam veľmi vaľa faktov i o čkovaní, okrem oného. Kto chce byť v obraze vrelo doporúčam.


Tony   |   ip:92.245.8.   |   2010-10-07  (15:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak očkovanie zabráni tomu, čo som spomenul, je to dobré.

Naozaj? Ale za akú cenu doktorko!!!LordX   |   ip:158.194.1   |   2010-10-07  (15:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tony - vsetko je o optimalizacii a racionalizacii rizika. Ak je riziko toho ze ockovanie uskodi mensie ako riziko vyplyvajuce z choroby proti ktorej ucinkuje (plati pri ockovaniach proti vsetkym vaznym smrtelnym chorobam ako tetanus, zltacka, obrna..) tak je lepsie ockovat ako neockovat. Ak je to naopak alebo priblizne rovnako (bezna sezonna chripka..) tak je lepsie neockovat. Extremy, ako ockovat proti vsetkemu alebo odmietat uplne aj overene ockovania nikam nevedu.


prave   |   ip:94.229.32   |   2010-10-07  (16:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ani som clanok necital.Ockovanie je zbytocne ba nebezpecne zivotu!


mkultra   |   ip:91.127.18   |   2010-10-07  (17:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dnes bol v Novom Čase propagandistický článok na podporu očkovania na celú dvojstranu. Zaujímalo by ma kto si ho zaplatil. Bol to dosť účelový článok. V podstate Nový Čas tvrdí, že všetky nežiaduce účinky a všetci ľudia, čo ostali po očkovaní zo zmrzačeným zdravím sú iba mýtus.

(Novy Čas nekupujem, ani inú propagandisticku tlač, ale sledujem o to pozornejšie ich podvratné aktivity:)

Krovak   |   ip:92.52.45.   |   2010-10-07  (17:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nie je ockovanie ako ockovanie. Samotna myslienka nie je uplne nespravna, Pasteur nebol jediny kto prisiel na taketo nieco. Otazkou skor ostava opodstatnenost a bezpecnost sucasnej formy ockovania.
Ak ma ockovanie predist vaznemu ochoreniu, povedzme ako pisal DrHujer - ako priklad mi prichodi cesta do rovnikovej afriky, alebo v minulosti kiahne potom je ockovanie na mieste. Ak to vsak je proti niecomu tak relativne banalnemu ako je chripka je to zbytocne riziko, zvlast kvoli zlozeniu vakcin.


Tony   |   ip:92.245.8.   |   2010-10-07  (20:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A prečo vlastne čítajú ľudia taký brak ako je Nový čas? Potom sa nech nečudujú, že sú tam, kde sú!


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-10-08  (06:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tony, Lord X to vysvetlil presne. je to tak ako v iných sférach života. Ak nová cesta prospeje viac, než uškodí, je dobrá. Keď opačne, je to zlé riešenie. V liečení ľudí je to to isté. Ak ti na nejakú chorobu viac pomôže než uškodí trebárs marihuana, tak je to dobré riešenie. A tak je to všade!
Ak očkovanie za cca 30€ zabráni ťažkému ochoreniu s liečením za cca 50 000€ a celoživotnými následkami, je to dobré riešenie. Ako by bolo i v prípade môjho brata.


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-10-08  (06:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krovak presne tak. Veľa očkovaní je zbytočných a sú reklamou zacielené na "mladých, aktívnych, úspešných ľudí, manažérov", ktorí si nemôžu "dovoliť ochorieť" a sú zo zdravotného hľadiska viac menej zbytočné a ide len o biznis.

Afrika je dobrý príklad. Mám zopár kamošov, ktorí pracujú i v Afrike. Rozdiel medzi ľuďmi, ktorí sú očkovaní a nezaočkovaní je vidieť priamo na mieste a v reálnom čase a stretávajú sa s tým bežne každý deň. Takisto návštevníci, majú niekedy len dve možnosti: preležať v kŕčoch, horúčkach a vo svojich "sračkách" a mesiac po samouzdravení si vychutnať Afriku, alebo sa dať zaočkovať lokálnou profylaktickou látkou a fungovať od prvého dňa bez zdravotných problémov a utrpenia.


volej   |   ip:80.87.214   |   2010-10-08  (07:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No máme predvolanku na RÚVZ z dôvodu neočkovania dcérky tak uvidime co si na nas pripravia :)


prave   |   ip:94.229.32   |   2010-10-08  (07:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  volej: Mate pravo odmietnut aj ked sa tvaria ze nie.Je to vasa slobodna vôľa.Nikto a nic na svete vam nemoze diktovat.Hlavne treba uviest fakty.Mozte sa odvolat na stranky ktore sa zaoberaju nebezpecenstvom ockovania atd..
Uplne v klidku.


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-10-08  (07:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  volje, presne ako spomenul prave. Nútiť Vás nemôžu a keď nechcete, nemusíte. Na nič sa ani odvolávať nemusíte. Určite dajte vedieť ako ste dopadli.


EK   |   ip:95.103.13   |   2010-10-08  (08:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Očkovať ? zaštepiť je zbytočné už len pre jeden jediný dôvod.

prečo aj ? Načo ?

Viac o pravde a imunitnom systéme ktorý vlastne ani neexistuje tak ako ho poznáme :

http://dolezite.sk/5_Biologickych_zakonov_5.html


filip   |   ip:178.40.17   |   2010-10-08  (08:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tony - Denník Nový čas je zrkadlom debility más ! Preto ho treba čítať.ANONYM   |   ip:85.216.14   |   2010-10-08  (10:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ahooj vsem zmazala se mi stara opera a s ni i vsetky linky na supoer stranky kopu si nepametam nemohli by ste mi tu dat neake linky na super web stranky ?
vopred dik.


lomidrevo   |   ip:95.102.23   |   2010-10-08  (22:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hujerko, Hujerko....
teraz neviem ci mas len nedostatok informacii, ci skor nechut k ich ziskavaniu... Alebo za tym bude nieco zabavnejsie...
Neviem koho sa tu snazis presvedcit o potrebe ockovania.. no bezni ludia, tzv "stado" co sa dava kazdorocne ockovat proti chripke, tak ti sem nechodia, ani nevedia, ze by sa mali zamyslat nad volbou ano/nie...
A ti, co hladaju aj ine informacie, nez je oficialna propaganda "za" ockovanie, ti maju tolko moznosti nastudovat si protiargumenty, ze im tvoje "mudre rady" su tak na 2 veci...

Neustale sa len odvolavas na druhych ... vid " moj brat, moji kamarati, moji ex-spoluziaci... " .. Chcelo by to trosku dozriet a hovorit sam za seba... hujerko...vies?


filip   |   ip:95.103.21   |   2010-10-09  (09:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sionistický program depopulácie očkovaním a všetky ich ostatné vynálezy ako HARP ,chemtrails atď. môže tak vehementne a vytrvalo brániť len žid ,alebo platený zmrd.


LordX   |   ip:178.40.16   |   2010-10-09  (10:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jasne filip, svet je ciernobiely a jednoduchucky, oni su zli, my sme dobri.. Nie som ani zid ani plateny, a aj tak som presvedceny ze ockovanie proti vaznym chorobam narobilo ovela viac uzitku ako skody. To je proste vedecky fakt. Pri chorobach ako bezna sezonna chripka to nie je take jednoznacne, ale nevyhadzujme s vanickou aj dieta - nie je ockovanie ako ockovanie.

Nenavist voci sionistom a konspiracne myslenie ti uplne zatemnuje objektivny usudok.
Vzdelavaj sa trochu a never hned vsetkemu co citas na pochybnych strankach.

http://en.wikipedia.org/wiki/Vaccination#History
http://en.wikipedia.org/wiki/Vaccine_controversy#Effectiveness


LordX   |   ip:178.40.16   |   2010-10-09  (10:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Sionistický program depopulácie očkovaním"

nuz, moc im to nejde, sionistom.. :p

http://one-simple-idea.com/WorldPopulation.jpg
davidek   |   ip:208.120.1   |   2010-10-09  (13:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Navic vase dite muze dostat implantovany chip, coz je nanotechnologie manipulace vcetne predcasne smrti. Jak jiz bylo psano v knize OSN lunatikaJuliana Haxly
Vse je v ramci Noveho Svetoveho Bordelu dle Rotshcildu, Sorose a podobne bandy hyen kteri pripravuji 3.svetovou valku, hlavne na depopuklaci slovanu! Juliana


davidek   |   ip:208.120.1   |   2010-10-09  (13:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  aby se vse dalo lepe manipulovat rozlozili vetsinu slovanskych statu, od CCCP, CSR, Jugoslavie a pokousi se postavit do prvni linie zapadni slovany proti vychodnim slovanum a pak anglosaske kmeny zaberou uzemi zaapdnich slovanu. To vite ze kdysi slovane byli az po dansko, holandsko, az po solun. Take hyeny se snazi zabranit tomu aby se rusove stali pristi supersila, s Cinou maji na planu rozdrobeni, obcanskpou valku a tim vymazani vsech dluhu Anglie a USA
Pochopte prosim....


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-10-11  (14:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lomidrevo. To že sem nechodia je ich vec. Informácie zháňam. Okrem štandardnej medicínskej literatúry a opozičných zástancov s argumentami proti očkovaniu i prácou v laboratóriu pri pokusoch a predklinických štúdiách liekov na zvieratách. Vždy si treba preštudovať obe strany. Odvolávanie sa na ľudí s ktorými komunikujem a pracujú v daných oblastiach, osobne je pre mňa oveľa hodnotnejšie, než odvolávanie sa na linky na nete. Najväčšiu pravdivostnú hodnotu má pre mňa čo najkonktrétnejšia informácia od konkrétneho človeka. Ak takúto informáciu nemám, k téme sa nevyjadrujem.

PS: Očkovanie je každého osobná vec.


duri   |   ip:95.102.24   |   2010-10-11  (19:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pred tyzdnon som bol ockovany a stale zijem :/


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-10-12  (15:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Duri, všetci čo tu diskutujú boli očkovaní a žijú.


jardob   |   ip:78.99.210   |   2010-10-12  (20:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Da sa vobec verit tomu ze ockovanie vobec niecomu zabrani? Isteze rozne choroby ako encefalitida a pod. su zakerna vec, ale je vobec dokazane a da sa spolahnut ze ockovanie ta pred tym ochrani? Chcel by som naozaj vidiet serioznu a nezavislu studiu, lebo studie sa daju viest roznym smerom, v prospech kohokolvek. A neda mi to slepo verit tak vplyvnemu a bohatemu monopolu ako je farmakopriemysel.
Mame doma psov cely zivot a pravidelne ho davame ockovat aj proti besnote. Raz ho pohryzla besna liska a museli sme ho dat aj tak utratit, sam veterinar totiz povedal ze na vakcinu sa neda spoliehat.
Ja odkedy som dospely, nikdy som chripku nemal. Dvakrat som sa dal ockovat, vzdy som do mesiaca dostal chripku. Odvtedy uz take hluposti nerobim. Myslim ze vakciny su prehnane spropagovane a aj v pripade "pandemii" sa hovori iba o zriedkavych pripadoch ked niekto zomrel, alebo ochorel. Ale zamerne sa nehovori kolko ludi ochorelo alebo zomrelo aj napriek ockovaniu.
Z coho by zil farmakopriemysel keby klesal pocet chorych? Budeme im robit obetnych barankov? Myslim ze nic dramaticke by sa nestalo ak by cely svet skoncoval s vakcinami a nikto by umyselne nevytvaral epidemie a pandemie aby nam dokazal ze sme sa mylili..!


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-10-12  (20:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jardob, ak by bol pes v karanténe počas inkubačnej doby a času prežitia vírusu v ňom, plus zničenie vecí s ktorými prišiel do styku, utratiť by ste ho nemuseli dať. "Na vakcinu sa neda spoliehať" myslel toto.


prave   |   ip:94.229.32   |   2010-10-12  (20:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer pise:"Duri, všetci čo tu diskutujú boli očkovaní a žijú."

Čo tu vymývaš ľudom mozgy?Najhlavnejší zámer vakcín sú vedľajšie účinky.Proste ochoriete na rakovinu a ani pánbožko netuší prečo.No lebo VAKCÍNA.Takže ako méééédiá majú v obľube hovoriť že civilizačné choroby a iné báchorky!!!
Prd drevený civilizačné choroby sme trávený ako krysi.
Hlavná ingrediencia jedu na krysi fluorid sodný..A hups je aj v pastách.Aj aj jaj.To isté AMALGÁNOVÉ BLOMBY ingrediencie ortuť.Aj v minimálnych dávkach je to jed postupne nás trávia znižujú počty.A aký to má dopad na celé telo obličky pečeň!!!

DrHujer zasluzil by si si kopanec do riti
prave   |   ip:94.229.32   |   2010-10-12  (20:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Napriek vsetkemu si myslim "citim" ze v hlbke dusi si dobry.Tak preco to robis.


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-10-12  (20:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ano, máte pravdu, preto nepoužívam zubné pasty s obsahom fluoridu sodného a zubárka mi postupne mení plomby za bezamalgámové. O zdravie sa treba starať, a poriadne.


prave   |   ip:94.229.32   |   2010-10-12  (21:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer: kazdym prispevkom si protirecis..A mozem ti tykat?Lebo ja budem rad ked my ty budes.


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-10-12  (21:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Inak zaujímavosťou možno bude, že denne sa z jednej amalgámovej plomby o rozlohe 0,4mm2 uvoľní 15mikrogramov ortuti. To je každý deň len s jednej plomby!!! Takže ak má človek tri kazy, už prekračuje bezpečnú dávku ortuti, ktorú môže dospelý jedinec denne zvládnuť ( 40 mikrogramov denne )!!!
Môžete.


prave   |   ip:94.229.32   |   2010-10-12  (21:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer: Takze ja si nezasluzim tykat? No fajn:)
Konecne nieco k veci..Som prekvapeny..Nakoniec sa mozno zmenite.Prepacte ale je mi blbe ked ja vam tykam a vy mne nie.


morf   |   ip:95.102.19   |   2010-10-12  (21:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer, ja mam 6 amalgámove plomby akému sa ja vystavujem riziku.
Dakujem.


jardob   |   ip:78.99.210   |   2010-10-12  (21:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer: Ale aj tak si myslim ze isty si ten lekar nebol. Mali sme male deti, tak sme nerizkovali s tym psom aj ked nam ho bolo luto. Ale bol by som naozaj zvedavy kolko je na tom pravdy ze vakciny chrania. Mozno sa raz dozvieme...
K tym blombam, udajne nie je dobre ich vymienat vela naraz, tym sa uvolni prilis vela ortuti. Inak je to sila, ked sa niekde na ulici rozleje ortut, robia okolo toho poplach a pride zvlastna jednotka to zlikvidovat a ked ju davaju do zubov v zmesi s dalsimi tazkymi kovmi, je to "spravne a zdraviu prospesne". Ortut sa usadzuje hlavne v mozgu a nervovej sustave. Priznaky sa prejavuju zvacsa po dlhej dobe, po viacerych rokoch a su rozne. Zaujimave citanie o tomto je na badatel.sk


prave   |   ip:94.229.32   |   2010-10-12  (21:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jardob: tu niet co zistovat..staci dat na rozbor vakcinu a ejhle..ortut formaldehyd skvalen atd...
Zistite si co tie latky sposobuju...A z cim sa to zhoduje..


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-10-12  (21:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jardob súhlasím, lekár to mal riešiť inak. Išlo v tomto prípade o to, že pes by infikovaný nakoniec nebol, no vírus besnoty by pretrvával v jeho výlučkoch a k nim by mali prístup ľudia, až pokiaľ by vírus prestal byť aktívny... A smrť človeka by bola na svete... no v každom prípade si treba dávať pozor.

Morf, v najlepšom prípade sa do vašeho tráviaceho traktu dostane pri štandardnej ploche plomby, ktorá má kontakt so slinami 90µg ortuti denne. Po jedle a umývaní zubov sa povrch plomby očisťuje od povlaku, ktorý ju čiastočne izoluje a abrazívna funkcia kefky a zubnej pasty opäť spôsobí väčie uvoľňovanie ortuti. To máte v najhoršom prípade denne dokopy maximálne 150µg denne. Maximálny denný tolerovaný príjem ortuti denne je u zdravého dospelého človeka 40µg Hg denne. Pokiaľ je čistá a nieje vo forme solí, tráviacemu traktu neublíži a v pohode prejde von. Pokiaľ sa dostane do krvného riečišťa, je to horšie a trocha o inom..

Doporučujem pohľadať dačo na nete o neurotoxicite ortuti - MuDr Urban, alebo mrknúť vojenského toxikológa prof Patočku.


prave   |   ip:94.229.32   |   2010-10-12  (21:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vsak "vedci" a farmaceuti dobre vedia co to sposobuje tak uz vam nedochadza preco to tam davaju?Ci len tak pre paradu?Rozmyslajte


LordX   |   ip:158.194.1   |   2010-10-12  (22:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer - je to pravda? V ucebnici konzervacneho zubneho lekarstva mam napisane ze aj clovek s velkym poctom amalgamovych plomb z nich dostane za den max. priblizne 10% davky ktoru dostane prirodzenou cestou v beznom dennom prijme ortuti (potravinami, vodou, vzduchom..). Morske ryby vraj obsahuju az 1000 ug/kg ortuti. Mnozstvo uvolnenej ortuti z modernych amalgamov je male, lebo ortut je vzdy pevne amalgamovana s praskom (striebro, cin, med), ktory je vzdy v nadbytku.
Takisto tolerancia prijmu ortuti cez traviaci trakt (ortut sa z plomb uvolnuje do slin, nie ako vypary) je ovela vyssia ako respiracna, lebo sa v nom resorbuje len minimalne.
Nie su tam sice konkretne cisla, len tych 10% ale snad mi netlacia kaleraby do hlavy :)


jardob   |   ip:78.99.210   |   2010-10-12  (22:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tu je trochu pisane o 170 rocnej historii amalgamu:
http://www.badatel.sk/index.php?option=com_content&;task=view&id=139&Itemid=45
Tiez si nemyslim ze to travenie populacie vseliakymi skodlivina, jedmi a smogmi sluzi vyhradne na znizenie populacie. To asi nie, z toho len chorlavieme a zrejme su za tym ine no rovnako egoisticke zamery korporacii a elit. Myslim ze nas nevnimaju ako ludi, preto si robia co chcu a hladia si svojich zaujmov.
Ved ak by aj vakciny fungovali, vobec by nemuseli obsahovat toxicky material, podobne aj mnozstvo inych veci v zdravotnom a potravinarskom priemysle. Mohli by existovat bezpecne vakciny a nezavadne potraviny. Svedci to len o ignorantstve a nezaujme "mocnych". Skor sa bojim ze ak vsetko obyvatelstvo slepo veri, vakcinam a famaceutickemu priemyslu, ktoremu nezalezi na nasom zdravi lebo aj ked ochorieme zase to budu oni co nas budu liecit a to je zacarovany kruh, bojim sa toho ze ak cela populacia veri takymto ignorantskym korporaciam, aku moc maju nad nasimi zivotmi. Moze sa stat "chybycka" a miliony ludi zomrie, nikto vsak nebude potrestany, vyhovorka sa najde. Ked viem v koho rukach je moj zivot, niekedy mi vety ako hromadne pandemicke ockovanie nahana strach.


jardob   |   ip:78.99.210   |   2010-10-12  (22:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tu je trochu pisane o 170 rocnej historii amalgamu:
http://www.badatel.sk/index.php?option=com_content&;task=view&id=139&Itemid=45
Tiez si nemyslim ze to travenie populacie vseliakymi skodlivina, jedmi a smogmi sluzi vyhradne na znizenie populacie. To asi nie, z toho len chorlavieme a zrejme su za tym ine no rovnako egoisticke zamery korporacii a elit. Myslim ze nas nevnimaju ako ludi, preto si robia co chcu a hladia si svojich zaujmov.
Ved ak by aj vakciny fungovali, vobec by nemuseli obsahovat toxicky material, podobne aj mnozstvo inych veci v zdravotnom a potravinarskom priemysle. Mohli by existovat bezpecne vakciny a nezavadne potraviny. Svedci to len o ignorantstve a nezaujme "mocnych". Skor sa bojim ze ak vsetko obyvatelstvo slepo veri, vakcinam a famaceutickemu priemyslu, ktoremu nezalezi na nasom zdravi lebo aj ked ochorieme zase to budu oni co nas budu liecit a to je zacarovany kruh, bojim sa toho ze ak cela populacia veri takymto ignorantskym korporaciam, aku moc maju nad nasimi zivotmi. Moze sa stat "chybycka" a miliony ludi zomrie, nikto vsak nebude potrestany, vyhovorka sa najde. Ked viem v koho rukach je moj zivot, niekedy mi vety ako hromadne pandemicke ockovanie nahana strach.


jardob   |   ip:78.99.210   |   2010-10-12  (22:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na tomto fore sa nezobrazuju dobre linky kde je znak "and". Horeuvedeny link bude fungovat ak ho skopirujete a zmazete bodkociarku, ktoru to tam pridalo.


filip   |   ip:178.40.92   |   2010-10-14  (09:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  morf-nedaj na info školskej medicíny.Tu je o ortuti v tele celá prednáška:http://durino.blip.tv/file/3060319/


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-10-14  (14:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LordX súhlasím. Kvalita spracovania a uvoľňovanie ortuti s amalgámu je v najnovších plombách nižšie než kedysi ( ja som počítal systém plômb cca 15 rokov nazad ) A amalgámové plomby sa považujú za technicky a mechanicky lepšie než nové typy. Ano, Hg sa uvoľňuje do slín a tráviaci trakt ak je čistá ju vypudí normálne z tela von, problémom je ak prejdú vo forme aerosolu, alebo plynu do pľuc, čo v tomto prípade nehrozí. A máte pravdu, vo vzduchu a v potravinách dostane človek oveľa väčšie množstvo ortuti a ťažkých kovov než z plômb. Kedysi to však bolo horšie, vzduch je čistejší než kedysi. Niektoré živočíchy a rastliny akumulujú ťažké kovy úplne prirodzene - napr ryby ortuť, hubz olovo - takže aj v úplne čistom životnom prostredí ulovíme rybu plnú Hg a odtrhneme hríb plný Pb. Je to ich veľakrát len ich fyziologická vlastnosť a nie ukazovateľ kvality prostredia. A my ich bežne jeme.

LordX, ako je to s arzénom dnes? Moja zubárka nakladala že jeho náhrady nie sú až také spoľahlivé ako poctivý arzén na devitalizáciu.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


sedem + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Za zdmi mlékárenského průmyslu (pravda nie je propaganda)

„Holou pravdou je, že morální pravda je často extrémistická a musí být, protože když je nespravodlnost absolutní, pak se proti ní někdo musí postavit — absolutně.“ Tom Regan


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.

Paraziti a zločinci pseudo demokracie...

Rozlúčka s čitateľmi

Čo ak Mars...

Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu...

Archív

Hlinové vystúpenie v parlamente

Čistý otras!!! Humus!!! Neuveriteľné!!! Že vraj politici nemajú nadriadených!!!


Ľ. Huďo -Decembrové udalosti vo svete

„Čakáme na Obamu, Rada Európy a WHO v tomto prípade ...

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Sme na dobrej ceste, pán prezident Gašparovič

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.5405 s