15. September 2019
    
Ako Fico opäť klamal národ!!! - Dolezite.sk

Ako Fico opäť klamal národ!!!


  2012-03-09  (08:12)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Ako Fico opäť klamal národ!!!

Dnes .. v podstate len pár hodín pred voľbami uvediem už len jednú vec, ktorá jasne a nad všetky pochybnosti dokazuje to, čo som všetkým napísal v prvom príspevku a môžem ho v plnom znení zopakovať .. Fico KLAME.

Ako? Presne rovnako, ako som to popísal vo včerajšom príspevku ... hovorí VŽDY len a jedine POLOVIČNÚ PRAVDU .. A tou dnešnou polovičnou pravdou, na ktorú jedinú chcem pre ľudí reagovať, aby ju pochopili, je rast HDP!

Dnes, v priamom prenose R. Fico, svojími ústami povedal (okrem iných klamstiev, ktorých boli tony), že najdôležitejší je RAST HDP ... nuž, tak si povedzme, opäť takou tou ľudskou rečou, čo je to ten rast HDP. Aby ľudia vedeli, že R. Fico ich opäť a zámerne klame tým, že zas a znova nehovorí celú pravdu...

DLH nie je HDP!!!

HDP je zjednodušene povedané sumárna cena všetkých výrobkov a služieb, ktoré Slovensko, ktoré firmy na Slovensku vyrobia či poskytnú... čiže ak spočítate ceny všetkých vyrobených áut, traktorov, žehličiek, chladničiek, chlebov, rožkov, paradajok či ceny upravotacích čát, čašníkov, maliarov, stavbárov, proste všetkého, čo je výrobok či služba, keď to všetko spočítate dokopy, je to náš HDP, je to naše ZÁZRAČNÉ HDP. HDP, ktoré pán Fico tak rád zvyšuje. A tu je ten zádrheľ, ktorý vám už alenepovedal ... a to ...

Do HDP sa ráta aj celá suma poskytnutých úverov, pôžičiek a dlhov atď!!! Áno .. ak vám banka ako bezdomovcovi, ktorý nemá ani halier a nikdy to nesplatí, ak vám banka požičia 10 miliónov EUR, tak nám v tom okamžiku o 10 miliónov EUR narastie HDP!!! Nie, až to splatíte ... ale rovno v tom okamihu!!! Načo by sme robili???  Načo by sme chodili do roboty, však preboha nám stačí požičiavať (ako Gréci) "bezdomovcom" a máme rast HDP, aký by nám mohla závidieť aj celá EU s Amerikou dokopy!!! To, že o dva - tri roky budeme na mizine, lebo sa nám tie zázračné milióny nevrátia do banky, to už HDP ani R. Fica zaujímať NEBUDE ... respektíve BUDE ... lebo to budeme splácať my!!! Nie Fico, ktorý už bude aj s kamarátmi za hôrkami a dôlkami. Budeme to splácať MY, tak ako sme splácali jeho "rast" -8% HDP pred voľbami v roku 2010!! A pre ktorého vznikla tzv. Ficová daň - navýšenie DPH o 1%. Áno .. to je to, čo Fico svojim ľuďom, svojim voličom, "pre istotu", lebo on istoty má rád, tak pre istotu im to nepovie... PREISTOTY ... jediné istoty R. Fica sú slabo informovaní voliči a "usmievavá" tvár, ktorá hovorí polovičné pravdy, aby ho zvolili tam, kde už celé roky chce byť! Pri peniazoch ľudí ... ktorých cez "HDP", ktorému nerozumejú, tak ako nerozumeli dvom typom daní, oberie aj o tie posledné úspory, prachy. Áno ... budeme mať diaľnice .. ako v Severnej Kórei (viď obrázky), alebo Grécku ... ale nebudeme mať po nich čím jazdiť, pretože práve preto, že jeho vytvorený dlh sa nezapisuje ako dlh, ale ako HDP, pre túto "sprostú" účtovnícku hlúposť na oklamanie ľudí nebudeme mať čím po tých diaľniciach jazdiť! Lebo budeme splácať tak obrovské dlhy, že sa nám o nich nebude mať čas ani kedy snívať!! To je politika R. Fica ... nájsť si, čo môže vyhlásiť za rast "pre ľudí" a potom klamať a klamať, až kým národ neosprostie načisto...

Vážený R. Fico ... DLH je DLH a to, že len vy politici (všetci) ho nazývate RAST HDP, z neho dlh nezmyje! Nezmylo ho z Grécka, ktoré robilo presne to isté, bralo úvery a z nich tzv. "investície" vydávalo za rast HDP a takto dorástlo až do dlžôb, ktoré budú splácať minimálne 30 rokov, ak sa im to podarí, lebo aby z nich "vyrástli", nesmú jesť pomaly nič okrem suchého chleba a vody! Toto je Smer R. Fica ... Smer do záhuby! Nie!! DLH nikdy nebude rastom HDP, hoci o tom bude R. Fico milión krát vyprávať! Parafrázujúc "Bugára" ... Ta ňe!!

Fico klame

Nemohol Fico už poskytnúť lepší dôkaz, že je len obyčajný klamár, ktorý zneužije čokoľvek, aby oklamal a obral ľudí o všetko... Nakoniec ... čomu sa budeme čudovať, ak jeho najlepší "ekonomický" expert v priamom prenose v televízii bude tvrdiť, že znížil cenu plynu o 90%, keď aj ten posledný z dediny vedel, že to nemohla byť ani s úplne vyškrabanými očami a prázdnym mozgom pravda... Aha ... zabudol, že zaviedli EURO, oni!! A že mal prerátať ceny na EURá... hold ... oni radi zabúdajú čo to povedať !!! Hold ... najlepší ekonomický experti Smeru. Už mi len zostáva dúfať, že aj R. Fico je len obyčajný "blb", keď nevie, čo je to HDP a čo je dlh. Lebo inak by som musel vyhlásiť, že Fico je najväčší klamár na svete, aký existuje...

A ak si chcete prečítať, ako úplne rovnako zneužíva neznalosť ľudí aj u daní,prečítajte si prvý článok, ako oklamal 50% ľudí na Slovensku... A ak máte čo len trošku rozumu, nevoľte kľudne ani pravicu, ja vás nebudem nahovárať voliť pravicu, lebo sú to tiež pekní oblbovači ... ale preboha, ak máte radi svoje deti, radšej nevoľte nikoho, akoby ste si sami pre seba zvolili Fica... to radšej naozaj nikoho.

Príjemný ani Ficom, ani HDP zaťaženým 50% dlhom nerušený večer vám prajem .. a šťastnú ruku pri voľbe alebo nevolení vo volebnej miestnosti 10. marca 2012...Nedajte sa oblbovať!

http://celapravda.blogspot.com/


rty
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Refree . depebuki88   |   ip:217.31.46   |   2012-03-09  (08:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To iste sa da napisat aj o inych politikoch,

prispevok je sucastov predvolebnej (Anti) - kampane?

Typujem na modrych .. to je ich styl..


burzuj . tukupuna81   |   ip:178.40.17   |   2012-03-09  (08:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   V Sobotu budete voliť medzi vládou Fikáááá alebo vládou pravicového modrého Gorilieho zlepenca II(KDH, Most, SaS, Matovič, SDKU-DS), a nepočúvajte nikoho kto vás bude presviedčať že to tak nie je, sú len tieto dve možnosti!!!

KDH:
Fígeľ: sľubuje vrátiť byt(ktorý dostal skoro zadarmo od mesta, takže od štátu, od nás občanov) a potom sa mu nechce ho vracať. Je to predseda Gorilej strany.
Lipšic: rád jazdí na Fabiach za 80.000euro, bol Gorilačí miništrant(minister), vedel o Gorile ale ju nevyšetroval počas zlepenej vlády a teraz sa robí že Gorilu vyšetruje, aj keď vyšetrujú zo Spišiakom kto Gorilu zverejnil a nie skutky opisované v spise Gorila.
Pentliarik: miništrant Penty za zdravotníctvo, obchodník zo smrťou a životom.

SaS:
Sulík: povalil vládu kvôli navýšeniu Eurovalu, pričom predtým za Euroval hlasoval(všade drísta že nechcel hlasovať o Eurovale), jeho názor na riešenie nezamestnanosti je že nech sa postarajú nezamestnaní o seba sami, jeho problém to nie je, má nevyjasnenú podnikateľskú minulosť. Robil poradcu diamantovej Gorile Ivánuškovi, o Gorile vedel pred vstupom do zlepenca, ma srandovného kámoša Kočnera.
Galko: zo Sulíkom si spravili súkromnú odpočúvaciu službu, klamal sudcom v žiadostiach na odpočúvanie, rozpredal Tanky a SA 58 a tím znížil obranyschopnosť Slovenska.
Singapur: potrubie na plyn chcel darovať na západ(ale Fikóóó mu to prekazil), Slovensko vlastní 50% tohto potrubia a povedzme si o tom že Sulík o tom vie a súhlasíl s tím.
Mihál: nezamestnaných a slabo zarábajúcich posiela na západ, zákonník otrokov a podpora lopatiek darom 50.000euro.

Matovič: šašo čo si robí z každého srandu a keď sa ho opýtate na niečo závažné z jeho minulosti tak namiesto odpovede sa len rehoce a nemá žiadne reálne riešenia problémov Slovenska.

SDKU:
Miki Maus: platinová Gorila.
Miklož: diamantová privatizačná a zvyšuj daňová Gorila.
Radičbába: hovorkyňa hore menovaných, ktorá mení názor minimálne 3 krát za deň.
Žitnanská: hovorkyňa II Miki Gorily a Mikloža Gorily.Stierlin . moliqapi28   |   ip:85.237.22   |   2012-03-09  (08:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Je tu jednoznačne snaha o vytvorenie staronového zlepenca na čele s Mikimausom. Stále nám tu podsúvajú vždy ďalšie jednostranné manipulačné články. Na ich strane je nielen veľké množstvo ľudí, ale aj takmer neobmedzený peňazovod od strýčka Sama. Ale nebojte sa "milí" ľudkovia, ak budete chcieť staronový zlepenec mentálne postihnutých, budete ho mať.


ivan . fidiciba   |   ip:147.175.3   |   2012-03-09  (08:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zase ,,objektíny" článok. A to niesom Ficov fanúšik


burzuj . tukupuna81   |   ip:178.40.17   |   2012-03-09  (09:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kto nebol spokojní s vládou Gorilieho zlepenca, nech zajtra ide voliť Fica, bude to výstraha pre modré Gorily aby sa spamätali!!!
Sobotu je to buď Fico alebo zlepená modrá Gorila!!!mato . conubeky79   |   ip:178.41.1.   |   2012-03-09  (09:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neobranujem pravicu, ale clanok ma pravdu a to nie je vsetko, Fico a jeho kumpani uplne zdevastovali nasu ekonomiku. Od predrazenych tendrov cez socialne podniky az po zadlzovanie krajiny. On fakt ide od 10 k 5.


Bertold . fulixuju84   |   ip:178.41.17   |   2012-03-09  (09:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Trochu objektivity by nezaškodilo, To, čo autor článku napísal sa týka kompletne všetkých politikov a ich strán (nie len Smeru) na Slovensku.


Stierlin . moliqapi28   |   ip:85.237.22   |   2012-03-09  (09:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Najjednoduchšie je papagájovať čo počujeme v mainstreame. Ale troška aj samostatne myslieť k tomu treba aj trošku sa hýbať. Kto videl dokument Sicko od Michaela Moora má predstavu čo nám tu chce zaviesť v zdravotníctve Penta. Obchod so zdravím a smrťou tým najdiabolskejším spôsobom. A že sa k niečomu tak diabolskému vedome prepožičal Uhliarik, vraj kresťanský politik, tu už začína rozum stáť. Čo je to za (ne)tvora. A to som spomenul len jeden rezort. V ostatných to nie o nič lepšie. Lipšic, Žitňanská, Mihál, Miškov, Galko, Dzurinda, Jurzica, Šimon... Budete mať takú vládu, akú si zaslúžite. Za hlúposť sa najdrahšie platí.


cremis . ronyposi0   |   ip:195.28.75   |   2012-03-09  (09:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Z predposledných predvolebných revolučných výbuchov možno pozorovať silný židovský médiál% vyrabovali Slovensko za pomoci zionmédialných prostitutov,ich zloba zločinosť je zdrvujúca a občanovi sa priamo vysmievajú do tvbáre.Koreny vplyv,kde domínujú médialné politické prostitutky,ktorí dokázali tak uhlúpiť pravicových dementov aj vyprodukovaných výsokoškolských embicilov z ich škôl,ktorí sa prehlasujú za kresťanov sa držia v rukách ateistov a ich zločioncov z GORILY,ktoré sú jednoznačné gojimské KDH,SDKú,SMK-most a ich jednostranky na toaletný papier SaS,Obyčajní matajúci blázni,zion 99%.,kztorí sú nahuúževnatejší zhromažditelia majetkov a kapitálov pre svojích západných zionpánov.Gorily z SDKú,KDh,Smk SaS ,matovič,sa smejú občanom priamo do tváre.Pod záštitou zionizmu chcu ovládnuť národ pod heslom:,,Vojna je mier,
Sloboda je otroctvo
Nevedpmpsť je ich sila. Koreňom zla,je ich neskonána láska k peniazom.


KUK . suvecugi37   |   ip:78.98.253   |   2012-03-09  (09:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak sa FICO spoji s KDH (t j s Velkym architektom Vesmiru cernoknaznikom v pozadi, ktory caka na przidentske kreslo), bude to len dokaz PRE POCETNYCH SLOVAKOV, ze FiCO je KOLABORANT najvacsieho zrna a uz mu NIKTO NIKDY verit nebude - ani ti najhlupejsi co mu teraz veria a tych je vela.

Bude to FICO riskovat?

Alebo sa spoji s malymi novovzniknutymi stranami a tym si nakloni populaciu celeho Slovenska?
Je FICO az taky hazardny hrac, ze svoje meno vystavi tomuto riziku ?


klifton . qubefoxe95   |   ip:178.40.23   |   2012-03-09  (09:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  choďte už do piče modráci, kua veď tu človek nenájde nič iné len samé kydy na fica.
pozametajte si pred vlastným prahom a nepľujte jedovaté sliny.

dobré by bolo, keby aj administrátor odstraňoval pred voľbami tieto politické "rádobydôležité" príspevky.
ale viem, kliky sú kliky a návštevnosť ........... prachy.
Anarchy . mefecydi35   |   ip:188.123.9   |   2012-03-09  (09:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak pozor, vsetok HDP je DLH ! Absolutne vsetky peniaze su DLH. Nechcem obhajovat FICA co nema ani paru ako funguje ekonomika, ale ak si poziciate z banky podnikatelsky uver, napr. za 6% a postavite fabriku, ktora bude konkurencie schopna a bude produkovat rentu napr. 20% rocne, tak je to efektivnejsie, pretoze je velka sanca, ze DLH splatite. Ak si poziciate z banky a poslete Sirokemu ktory sa napakuje a postavi dialnice, ktore mozno vyprodukuju nejaky rast HDP z titulu toho, ze sa zlepsi dostupnost sluzieb a tovarov a teda podniky budu konkurencie schopnejsie a teda to prinesie aj rast HDP a vyssi vyber dani, tak je tu tiez sanca na splatenie. To ze sa docasne zdvihne HDP tym, ze sa tieto peniaze naliali do ekonomiky je len docasny efekt, ak by dostatocne rychlo dialnice nevyprodukovali rast aspon 9% rocne, kedze sme si pozicali za 9% rocne, co je brutalne vela na investiciu ako su dialnice, tak by sme na tejto investicii len stracali. Vzdy ide o to, kam sa tento novy dlh - peniaze naleju, ako efektivne sa vyuziju a ci prinesu potrebnu rentu na splatenie dlhu. To je cely princip bankarskeho kapitalizmu. A doktor FICO to urcite nema spocitane, pretoze je to ekonomicky analfabet, a posluhovac mecenasov, co sa hra na spasitela.


burzuj . tukupuna81   |   ip:178.40.17   |   2012-03-09  (09:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  cremis . ronyposi0
Nemýľ si že tu nie je ešte čo privatizovať v podstate ešte zostala Slovensku polovica majetku a Súlík sa už teší na Goriliu privatizáciu II a s poradenskou podporou diamantovej Gorily Mikloža verím že ak sa teraz dostanú k moci tak to počas týchto 4 rokov zvládnu!!!

Len tak zhruba o čo sa pokúšal Sulík: prehlásenie Miskova o tom že akcie(podiely vo firmách) Elektrárni, SPP, ..., treba predať. Prevod plynovodu z SPP do jej dcérskej spoločnosti v ktorej nemá slovo Štát. A celovládna teplárne, železnice.toto . bixylepa50   |   ip:89.173.15   |   2012-03-09  (09:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dolezite sk - MODRÁ Propaganda - dnes vas vymazavam z oblubených poloziek,
tak sa teda dalej mojkajte medzi sebou, s pozdravom ja


Anarchy . mefecydi35   |   ip:188.123.9   |   2012-03-09  (09:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ale poviem Vam jedno, mozno bude lepsie, ak sa tam dostane mr. FICO s KDHkmi, ktori ho dufam ustrazia, ako by sa mal zliepat Dzurinda s hocikym. Dzuro narobil tolko somarin, co sa Ficovi, ktory radsej nic nerobil, okrem dialnic, soc. podnikov, tendrov a eurovalu nastastie nepodarilo.


Stierlin . moliqapi28   |   ip:85.237.22   |   2012-03-09  (09:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   A to som zabudol na vyvolenca chazarov, najbezcitnejšieho pokrytca cynika Mikloša. Ten nas už okradol se vším všudy o bezmála bilión. Kto ho tromfne?


burzuj . tukupuna81   |   ip:178.40.17   |   2012-03-09  (09:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  klifton . qubefoxe95 admin je SaSman!!!


KUK . suvecugi37   |   ip:78.98.253   |   2012-03-09  (09:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kukuk ! Tu som - SOM ZACHRANCA ! Volam sa Šulo 2.
Ty si ten Šulo z S&S?
Ano, ja som ale ja nie som ten Sulo co tu bol, ja som NOVY Sulo !
Ah ?
Ja som Sulo 2 a to bol Sulo 1. Ja nie som on, on nie je ja, on je hen za rohom, odisiel, Teraz som tu ja!
Ja som dobry Šulo - chcem dobre pre Slovakov! Heš - chod prec Šulo 1 - ty si sklamal!
Kuk .. ? tu som, tu som - som Šulo 2 - noo, sice stale navrhujem VSETKO SPRIVATIZOVAT co este zostalo, toť letisko napriklad...
A potom sa to hodi za par šupov nejakemu kamosovi (on da za to proviziu) - pretoze najhorsi vlastnik je stat!
Som ŠULO 2 !
To je nas princip - my sme LIBERALI !
Tak som radil hen MiklosPociatkovi - obidvom, šak je to jedno.

Som dobry Šulo, obranujem Slovakov! - SOM ŠULO 2.


test . jysusegu09   |   ip:80.87.215   |   2012-03-09  (10:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rád by som poprosil všetkých lebo Fico, aby mi napísali koľko
štátnych podnikov predal Fico a koľko modrá zlodejská banda .

Ak mi ide niekto hovoriť že štát je zlý vlastník preto to treba
predať je to úplný magor.ANONYM . sipyrige36   |   ip:213.81.18   |   2012-03-09  (10:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pozrite si čo všetko je zahrnuté do HDP USA! Ešte raz: najhlúpejší a najsmiešnejší je volič pravice s holým zadkom!


mindo . kobalenu94   |   ip:178.41.10   |   2012-03-09  (10:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mal som tento server rad, ale asi rychlo prestanem


Anarchy . mefecydi35   |   ip:188.123.9   |   2012-03-09  (10:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sulik nie je politik, nema sposoby, ale to neznamena, ze nie je odbornik. Podla mna je narozumnejsi zo vsetkych. A budem ho volit, aj ked viem, ze sa do vlady nedostane. Vie ako funguje system a vie ako v nom "prezit" a dokazal ze stoji za slovenskom. A to potrebujeme. Alebo potom zmente cely system Vazeny - odstrihnime sa od dlhov bankarov, a skusme to riesit inak. Ale FICO system zmenit nechce. On mu nerozumie, a mysli si, ze uplatenim dochodcov a socialne slabych nieco vyriesi. Trt makovy - len skoncime v bankrote skor. Konkurencieschopnost je to o co tu ide, bojovat o prezitie a nie valat sunky, pretoze predatori nam zoberu vsetky zdroje, vsetky vyrobne prostriedky, ak budeme otalat, a neostane nam nic na obzivu. Preco sa privatizovalo ? Pretoze sa nenasiel nikto v nasom krasnom slovensku, co by dokazal byt konkurencie schopny a kazdy po 89tom len podnik vytuneloval a usiel do karibiku. Je to na nas, bojovat s nemeckom, francuzskom, s usa, s ruskom, s cinanmi co robia za 2 eura na den a ostatnymi o zdroje nasej planety, ziadny FICO vam nedokaze nic dat zadarmo v tomto systeme. Len neokradajme sami seba, je nas 5 milionov - predmestie new yorku, tak pracujme a neokradajme sa. Mame tu plno zdrojov, nevyuzitych, leziacich ladom, len ich treba zacat zodpovedne obhospodarovat a nie tunelovat. Peniaze lezia vsade okolo nas, len ich treba zdvihnut.


burzuj . tukupuna81   |   ip:178.40.17   |   2012-03-09  (10:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Sulik nie je politik, nema sposoby, ale to neznamena, ze nie je odbornik. :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ked volíš Šuflíka, pardon Sulíka ako keby si volil Curindu!!!

Stierlin . moliqapi28   |   ip:85.237.22   |   2012-03-09  (10:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Sulík veľký hrdina na veľkom slovensku :) Postaví sa proti všetkým, všetkých zdolá :) Sláva hrdinovi :) Rád by som pripomenul, že iný hráči, oproti ktorým sme my len miniblška, sa už pokakali (Juhoafrická rep., India).
Rusko, Čína sa zatiaľ držia. Zatiaľ.


Sikado . kicipyde31   |   ip:195.28.75   |   2012-03-09  (11:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mafián Sulík bol v Blave expertom na zlodejiny,kde cez pozemky a s kumpánmi z KDH,SDKÚ rozkrádol celú Bratislavu.Teraz si trúfa na vačšie gusto.Má dobré zázemie svojho svokra ,bývalého šefa nebankovej spoločnosti SUN Jozefa Šikrha ,ktorý pripravil klintov o 261 miliónov.Sulikovčiny sú na dennom poriadku,ešte posledný deň chcel predať - odovzdať plynovod svojím mocipánom na západe s košer partií.Nech si odovzda svoj majetok - dom pre nenasytných,ale nie majetok slovenského národa,ktorý to budoval a z tvrdej poctivej práci a paraziti to rozkádajú.Podobne Figeľov brat Anton ,podvodník,ktorý pripravil dôverčivých ľudí o 60 miliónov.Tak zločinci z gorily sa nafukujú,že ich zion média chránia a zaretušujú ich tunelovanie a rozkrádanie cez privaYtizáciu-arizáciu celý národný majetok,ktorí si uživajú zionisti zo západu.Preto treba poukázať na GORILy z KDH,SDKÚ,SMK-most SaS,s matajúcim bláznom a mafia zo sion 99%,ktorí sa tešia na dorabovanie Slovenska.Sulík s mafianmi rozhoduje,že kto má byť prokurátor,aby mohol cez galka zajryť predaj 200 kvaltných tankov T 72,ktoré za šrotovú cenu kúpil Wiess z 99% a tieto predal do vojnovej Afriky za čo si platia teraz kampaň.Urobme tak,ako ukrajinci,keď zločincov,ktorí rozkrádali štát poslali do vôzenia ako Timošenkovú.ľ,


KUK . suvecugi37   |   ip:78.98.253   |   2012-03-09  (11:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Silik je nebezpecny a mazany a mladi nevidiaci do toho sa dali minule nachytat!
Mladez, zdokumentujte si kto je kto (who's who) - ved tento zradca radil Miklosovi aj Pociatkovi ako ozobracit Slovakov a previezt to co sme mali a co generacie nasich otcov vybudovali do ruk medzinarodnemu gangu zlocinscov.
Keby sme to mali co sme si vybudovali, dnes nemusim robit len inkasujeme - uz len z Tranzitneho plynovodu by sme mali na dochodky ani by nemusel nikto odvody robit - je to vypocitane.
Teraz chce Sulik este predat co tu zostalo - vsetko predat!
Vyhodme ho spat VON odkial dosiel!

SULIK VON odkial si prisiel - VON ZO SLOVENSKA !


kombajn . tomyferu37   |   ip:86.13.240   |   2012-03-09  (11:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sa boji ten gorila zlepenec ze vyhra fico, ja som len zvedavy ako dopadne ta gorila po volbach, na slovensku este za korupciu odkedy padli komanci, nikto kto chodil po parlamente nesedel, treba ukazat beznym ludom ze zakony niesu iba bic na chudobu a ze platia na kazdeho obcana rovnako, inak je len otazka casu kedy tu bude revolucia.


illuminatedBimbo . wavapihi67   |   ip:178.41.68   |   2012-03-09  (12:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ale neklame len Fico ,ale klamú úplne všetci!
Chce to naozaj veľkú dávku sebareflexie aby všetci už konečne pochopili že sú primytívny de-bi-li ,ked dúfajú a úfajú v nejaké prahsprosté sľuby politických strán..."áno budete všetci opäť suchým predvolebným rožkom oje-baný"


KUK . suvecugi37   |   ip:78.98.253   |   2012-03-09  (13:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Volim stranu c 10 - LS Nase Slovensko.
Tym verim moralne, odbornikov si zabezpecia zvonka.
Nic viac nam nie je treba.

Ak chcete volit pre seba, volte c 10 - alebo niektoru inu NOVU stranu - tak ako to citite.

Volte pre vas - nie pre nich!


DrotarzNYC . basefudi56   |   ip:68.193.23   |   2012-03-09  (13:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  FICOVE VOLBY
Zajtrajsie volby nie su o buducnosti Slovenska, nie o tom aby sa VSETCI SLOVACI mali lepsie, bez rozdielu partaje, bohatstva, ci jednej alebo dvoch dierok v zadku.
Zajtrajsie volby su o naplneni partajnych pokladnic, ktore zivaju prazdnotou.
Iba jedna strana dostane pekny financny prispevok, snad 20 milionov podla zakona.
Zaplatia to vsak i nestrannici, ide to z dani vsetkych ludi.
PODVOD STOROCIA
Hlupaci sa mozu tu hasterit o pravicu, lavicu, zakladom je ako legalne okradnut stat.
Zajtra to zase dokazete ako vzdy doteraz.


mino6 . mujeguge4   |   ip:217.75.90   |   2012-03-09  (14:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ako tak pozerám väčšinu príspevkov, tak tento sprostý prepitý a tupý národ si toho Fica zaslúži. Aspoň na 12 rokov, potom už bude pokoj, cesty budú vyzerať ako v tej severnej Korei, všetci zjodeji už budú bývať na Kaimanoch, tí čo majú rozum budú emigrovaní a tu zostanú ficovoliči s holou riťou, lukmi budú loviť zver v lesoch ( ak nejaká zostane), loviť budú toxické ryby v riekach a budú spokojní. Prajem im to!!!


burzuj . tukupuna81   |   ip:95.103.18   |   2012-03-09  (14:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mino6 . mujeguge4 ja by som vám doprial pravicových zlepencov do konca života a v jednom kuse, aby ste sa nemohli na nič vyhovárať a pravicový volič by bol zapísaní v databáze že nesmie opustiť Slovensko a musí platiť prevádzku zlepenca a ich pomocníkov a samozrejme platiť dlhy po pravicovom zlepenci. Väčšinou ak sa volič pravice na Slovensku dobre nezamestná, alebo nemá firmu kde vykorisťuje socky alebo nie je napojení na penazovod pravicového zlepenca, tak prvý zdupká na západ a potom ešte poučuje.


valdo . ligetyfy88   |   ip:95.103.74   |   2012-03-09  (14:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Krásne to vyjadrené! Drotár to napísal od srdca a pekne pravdivo aj od podlahy. Tak choďte voliť, aby sme mali čo splácať minimálne aspoň 4 roky.
Začína to prácou, teda našou lebo oni pracovať už dávno zabudli. Prišli na to ako zarobiť bezpracne. Stačí nasľubovať hory-doly, čím viac, tým lepšie. Slováci sľuby milujú. Preto ich po voľbách chodia zapíjať do krčmy, kde plačú nad tým, čo urobili-teda odvolili.


Stano . gicafoby48   |   ip:80.87.209   |   2012-03-09  (15:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zaujímavý Ficov výrok, včera sa vraj okrem svojich priaznivcov prihovoril i ku svojim nevoličom: „Ak aj nemáte radi Smer, vyberajte si štandardné pravicové strany. Nevoľte polobláznov a extrémistov.“

O čo im vlastne ide? Máme tu byť demokracia a lá USA, dve veľké zdanlivo antagonistické frakcie (šetriči a míňači), ktoré dostávajú rovnakú mediálnu pozornosť, a teda i sympatie a antipatie voličov.
A žiadna tretia cesta vraj neexistuje, to sú poloblázni a extrémisti.
http://www.topky.sk/cl/1000102/1302631/Predvolebnu-kampan-Smeru-ukoncil-honosny-miting-za-45-tisic-e
ur-


Duan . niputexu75   |   ip:178.41.11   |   2012-03-09  (20:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Všetkým horlivým ficobijcom : Ani ste nevedeli, že jedinými ekonomicky prekvitajúcimi, v dlhu sa nefúľajúcimi európskymi krajinami, a to od počiatku až po dnešné dni, sú ALBÁNSKO a KOSOVO?! Ta choďme na skusy - buďme ako ONI!


otvoreneoci . xudakybe14   |   ip:173.32.54   |   2012-03-09  (21:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dufam ze Fico zostavy vladu a dovedie Slovensko na cestu Grecka. To bude startovaci mostik pre novu politiku priamej demokracie, lebo az potom sa tyto hlupaci preberu.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-03-10  (00:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Normálny človek volí číslo 18. Inak nech mu je bieda ľahká...


jana . viqafefu67   |   ip:92.52.18.   |   2012-03-13  (02:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ten kto to písal je prinajmenšiom z politiky,alebo newvie čo už fico urobil, prinom citim istotu aspon zatial a autor clanku tiez nevie evidentne co je to hdp , hdp, je hruby domaci produktdiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Cesta z pekla všedných šedých dní!

V tomto článku či úvahe chcem načrtnúť určité možnosti a vízie, ktoré môžu pozitívne usmerniť každého, kto chce niečo zmeniť v našom zhnitom systéme, a pri určitej kreatívnej a kvantitatívnej odozve to môže tento zlý systém, v ktorom žijeme, odstaviť do zabudnutia! Tým nemyslím nejakú formu boja proti systému, ale skôr formu akejsi evolúcie.


MEDZINÁRODNÝ ŽID, Henry Ford

Priznanie sa bývalého riaditeľa Big Pharmy

Permakultúra je hlas matky Zeme

Tragédia na Loveparade bez cenzúry!

The Arrivals - Príchody (Posledná kapitola)

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.3196 s