15. September 2019
    
Ako funguje na Slovensku prokuratúra, polícia... - Dolezite.sk

Ako funguje na Slovensku prokuratúra, polícia...


  2012-02-19  (00:35)  |  Z domova
  45% hlasovalo = 1  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Ako funguje na Slovensku prokuratúra, polícia...

Venujte prosím pozornosť tejto závažnej kauze. Takýmto sposobom sa bude vyšetrovať  aj Gorila??? V tomto prípade bol vymenovaný zvláštny tím za peniaze daňových poplatníkov, veľa rečí v médiach od kompetentných a výsledok je ututlanie do stratena(až po rokoch, za ten čas bol ten tím predpokladám platený,  z našich daní). Ide o nevyšetrovanie tunelovania jednej z najvačších slovenských firiem, VSŽ Košice, o zvláštnom prístupe polície, prokuratúry, politikov (premiér Dzurinda, pán Fico, prezident SR, poslanci Vášaryová, Kukan, Galis, Mikloško, Kramplová, Gibalová…, pán Hrušovský, pán Bugár, pán Kaliňák…). Mám konkrétné písomné dokazy, odpovede, že nikto nemal záujem mi v tomto prípade pomocť a polícia, ministerstvo vnútra, prokuratúra tento prípad vyšetriť. Namiesto toho sa mi začali diať nepríjemné veci, “niekto v pozadí” mi urobil zo života také peklo, že som odišla do Čiech, ale to peklo pokračuje naďalej. Na náhody už neverím.
Nechceli to uverejniť ani novinári po celých 12 rokov. Začne niekto z novinárov a politikov sa venovať tejto kauze a pomože mi?
Pomohol mi zatiaľ len pán Vladimír Pavlík, aj na facebooku, aj na
www.necenzurovane.sk vydal 4 časti. Na www.pravda.sk, blog z 21.1.2012, názov Prokuratúra, polícia, politici...
priamy odkaz
http://popelka.blog.pravda.sk/2012/01/21/prokuratura-policia-politici-palko-fico-poslanci/

VŠETKY DOKUMENTY SÚ ULOŽENÉ na
www.ulozto.cz, dajte si vyhledat OSKENOVANE_DOKUMENTY.rar (napísať presne tak, ako som to tu napísala, verzálkami s potržítkom)
(rozbaliť pomocou programu WinRAR), je to bez hesla, voľne prístupné na stiahnutie.

V decembri 2000 som poprosila o pomoc politickú stranu SMER. Chcela som, aby ma zastupoval ako právnik pán Robert Fico. Na tuto prosbu som priamu odpoveď nikdy nedostala. Vtedajší  šéf regionálnej kancelárie SMERu v Košiciach Richard Šmída si nechal moje materiály a asi po mesiaci sme sa stretli na jeho podnet znova. Povedal mi, že všetky informácie v liste Ivorovi sú správne a zdoraznil slovo VŠETKY.
S úsmevom dodal, že to som musela mať dobrý zdroj informácií a či je ťažké vypátrať agenta KGB.
ZDROJE SOM  MU NEPREZRADILA, NO ODVETILA SOM MU, ČI SI MYSLÍ, ŽE NAPÍŠEM BLUDY A EŠTE SA POD TO AJ PODPÍŠEM???
Po mojom naliehaní mi oznámil, že tunelovanie VSŽ je uložené ad acta a že za tým je pán Pipta, vtedajší policajný prezident, ktorý by vraj za to kšeftovanie s autami sedel. V tom čase bol šéfom regionálnej kancelárie pán Richard Šmída.
Napísala som to novinárom, po odchode pána Pittnera z funkcie. Dopadlo to tak, že novinári síce nič neuverejnili, no pán Šmída odišiel behom mesiaca z postu šéfa regionálnej kancelárie SMER.
Vraj z rodinných dovodov, bolo to uverejnené v Košickom večeri. Je to náhoda??? Alebo bol prinútený odísť za to, že mi povedal pravdu a ja som to napísala novinárom?
Začne niekto z novinárov a politikov sa venovať tejto kauze a pomože mi? Ďakujem.

ZOZNAM PRÍLOH na
www.ulozto.cz (aby ste mali predstavu, čo tam všetko je):

list Jaroslavovi Ivorovi (vtedajší šéf slovenských vyšetrovateľov) + fiktívne objednávky, ktoré sa nikdy nerealizovali v hodnote vyše 5 miliónov Sk (v dokumentoch 4.2.)
odpoveď od Vladimíra Palka (vtedajší minister vnútra SR)
list Dobroslavovi Trnkovi (vtedajší generálny prokurátor), kde je konkrétne popísaný zvláštny postup polície a prokuratury (v dokumentoch č.3.1. prokurator111.doc), pod číslom 3. sú uvedené i ďalšie odpovede z prokuratúry
odpoveď od prezidenta SR (mám až dve odpovede, i keď tu je len jedna: prvá bola za prezidenta Schustera, druhá za prezidenta Gašparoviča)
dopis Bélovi Bugárovi (vtedajší podpredseda Národnej rady SR)
posledná odpoveď od Bélu Bugára (tých odpovedí mám viac, poctivo mi odpisoval, i vyžiadal si vyjadrenie od ministra vnútra Palka a preposlal mi ho)
odpoveď od Mikuláša Dzurindu (vtedajší premiér SR)
odpoveď od Róberta Fica (strana SMER), vlastnoručný podpis pána Fica
odpoveď od Jana Fischera (vtedajší premiér ČR)
ministerstvo vnútra SR (riaditeľ sekcie)
článok z novín Korzár, kde sa pán Drábik vyjadruje k týmto objednávkám (22.6.2000)
odpoveď od Michaela Kocába (vtedajší ministr pro lidská práva ČR)
odpoveď z TV Markíza
odpoveď z TV JOJ
odpoveď z Českej televizie
verejný ochranca práv SR Pavel Kandráč
veřejný ochrance práv ČR Otakar Motejl
odpoveď z politickej strany ANO 2011 (podnikatel Andrej Babiš)
dokazy, že v roku 2009 vtedajší poslanci SR moj mail vyhodili bez prečítania:Magda Vášaryová(bývalá velvyslankyňa), Eduard Kukan (bývalý minister zahraničných vecí), František Mikloško, Rudolf Bauer (bývalý Košický primátor), Peter Obrimčák, Martin Kuruc, Luboš Micheľ, Jozef Šimko, Isztvan Pasztor, Imre Andrusko, Dušan Galis, Monika Gibalová, Zdenka Kramplová, Peter Pelegrini, Pavol Minarik, Marian Halko, (mám potvrdenie i od Ivana Mikloša – vtedy poslanec, tiež vyhodené bez prečítania, Ján Figeľ si sice moj mail prečítal, ale neopovedal)
moj mail som posielala všetkým vtedajším poslancom NR SR, nikto z nich mi neodpovedal
list Dobroslavovi Trnkovi (vtedajší generálny prokurátor), kde je kokrétne popísaný postup polície a prokuratury
odpovede z prokuratúry :rok 2010 JUDr. Borodovčáková, rok 2008 JUDr. Niňaj, 31.8.2001, 12.9.2001, 28.11.2001, 11.4.2002, 10.5.2002, 16.12.2002, 2.1.2003,
výňatok z Trestného poriadku, vtedy platného v SR (ktorý konkrétne hovorí o tom, čo uvádzam v liste generálnemu prokuratorovi pánovi Trnkovi)
podacie lístky (3 subory), ktoré svedčia o tom, že som prosila o pomoc viaceré média, počas dlhých 12 rokov, tých lístkov mám podstatne viac
odpoveď od Pavla Hrušovského vtedajší predseda Národnej rady SR)
odpoveď od Róberta Kaliňáka (vtedajší predseda výboru NR Sr pre obranu a bezpečnosť)
list Nemocnici VSŽ ohľadne mojej liečby rakoviny (tá liečba bola fakt divná a žijem vďaka tomu, že som rady týchto lekárov nepočúvala)
odpoveď z Nemocnice VSŽ, je tam aj moj komentár k tejto odpovedi
predvolanky vyšetrovateľa Priatku (vyšetrovanie tunelovania VSŽ)
PODKLADY Z ČESKEJ REPUBLIKY OHĽADNE ZAMESTNANIA:
rozsudok, ktorý potvrdzuje, že som vyhrala ohľadom neplatnosti okamžitej výpovede a moj pracovný pomer naďalej trvá (súd som vyhrala 5.9.2011, protistrana sa vzdala možnosti odvolania a do dnešného dňa 18.1.2012 nemám ukončený pracovný pomer, ani ma nechcú zamestnať)
dokumenty ohľadne pokusov rozviazať pracovný pomer vo firme Ivo Novák – Žaket Praha, po vyhranom súde
zvláštna dohoda, ktorý sa mi snažil vnutiť právnik JUDr. Martin Krejza, ktorá vlastne by popierala zmysel vyhraného súdu (lebo je datovaná k dňu vyhodenia z práce a inú mi nie je zamestnávateľ s jeho právnikom dať, ale ani ma nechce zamestnať)

Magdaléna Nadzamová

 


Magdaléna Nadzamová
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
bastardo . soteweka15   |   ip:122.106.5   |   2012-02-19  (06:24)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  To nie je nic nove pod slnkom..!
Tomu sa hovori "slow-go" organization na vysetrovanie a pomahanie.Skratka tie casy su uz prec,kde zajtra znamenalo vcera a nemozne sa vybavilo do 3ch dni...
Teraz uz len na lamparen,len kde to asi moze byt,ked ani adresy a tel. cisla nikde neni......Ha..?


JA . mosimima27   |   ip:81.89.60.   |   2012-02-19  (07:42)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Ideš holými rukami proti buldozéru.
Skús to odovzdať mafii.


nik . jybavoke46   |   ip:95.102.25   |   2012-02-19  (08:39)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Pani Nadzamová
Bohužiaľ Vám to o DDP Stabilita, čo uvádzate v odkaze, môžem len potvrdiť.Vo firme, kde som pracoval, to fungovalo rovnako. Len by som ešte dodal, že ste zabudli spomenúť Prof. Jozefa Mihoka, riaditeľa firmy Bretton Košice a.s., a tunelára Zbrojovky Brno, Rezešovca, s bankovým prepojením na Limasol - Cyprus.


sines . nowyxale46   |   ip:78.98.216   |   2012-02-19  (08:44)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  tu nepomôže nič iba poriadna ozbrojená revolúcia kde budú musieť byť aj obete.


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-19  (10:42)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  hm tak modra uderka maka na plne gule.a prevracia zas skutocnosti ze admin?:)))


len taka mala vec to co rezes za mecara cical to miklos z cyklistom predal,len s tym rozdielom ze 320mega dolars za vsž .sa malo vyplatit vsz holdingu,kde sa zrazu objavila penta ako majoritny vlastnik, hm takto predali statny podnik cely,kde vsetky penaze zan zobrala sukromna firma miklosova a to penta,potom uz len podvodom ,ktory ale nase zakony tohoto statu schvalovali sa zbavili ostatnych akcionarov,vsz holding vtedy mala majetok bez vsz ,6,5miliardy a to v podnikoch ktore kupila vsz,k tomu si pripocitajte este 320mega dolars za vsz podnik hutnicky ,a mate dokonali prehlad o kolko nas len na vsz miklos cez pentu okradol.

ziadny ficovci ale miklos.


Steve . vyqemubi24   |   ip:95.103.19   |   2012-02-19  (11:37)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Ja Teda navrhujem aby sa to vyšetrilo... :-)))))

No tak sme podebatili a co dalej.. mili demokrati.


barbar . culoxopa61   |   ip:91.127.24   |   2012-02-19  (13:10)
50% hlasovalo = 2  
mínus plus
  Aj na týchto peripetiach p. Nadzamovej sa dá ubezpečiť, že tento zvrátený systém sa nedá prerobiť šetrne a podobrotky ale je potrebné tvrdé zúčtovanie s udržovačmi a protežantami tohto svinského systému poprešpikovaného rôznymi neoficiálnymi kanálikmi a prieduchami z ktorého profitujú rôzni jedinci so zlými charaktermi. Vykydanie tejto hrubej vrstvy hnoja nebude zamatové a pre výrobcov humusu bezbolestné. Ale vzhľadom na výraznú servilitu a podliezacie povahové charakteristiky rozhodujúcej časti slovenského obyvateľstva predpokladám, že krvavé zúčtovanie bude možné byť až v súčinnosti s vykydávaním aj v susedných eu - štátoch. Čím skôr, tým lepšie. Pretože, čím neskôr, tým to bude radikálnejšie.


radim . ryjivody91   |   ip:95.102.25   |   2012-02-19  (15:17)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  stiahnite si cez 200MB nafotenych listov a suborov .doc s rozbitou strukturou.

Urobte si vlastny nazor. Tato pani je sama sebe nepriatel, ktory ju prenasleduje vsade kam ide a robi jej zle.

Jedna vec je tunelovanie a pokukazanie na to, a dalsia je prisudzovanie zivotnych problemov na vrub tejto udalosti.
radim . sylijoxe08   |   ip:95.102.25   |   2012-02-19  (16:48)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  A keď tú mozaiku poskladáte, zistíte, že je pravdivá.


MagdalnaNadzamov . kanuluge13   |   ip:88.100.87   |   2012-02-19  (17:35)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Ďakujem tým, ktorí mi držia palce a podporujú ma. Tí, ktorí mi neveria, tak nech čakajú na Slovensku na zázrak, ktorý sa nestane. Pretože polícia, prokuratúra, politici sa zrazu nezačnú sami od seba správať férovo. Keď im to novinári a občania tolerujú a sú ticho, nechajú sa oblbovať prázdnymi rečami, tak prečo by svoje správanie menili??? I keď verím, že aj v polícií, prokuratúre sa nájdu féroví ľidia a odborníci. Len sú v menšine. Novinári sú na vine v tom, že o takejto kauze 12 rokov odmietli informovať. Konkrétne mená: denník Korzár pán Bercik, Klaudia Jurkovičová, Arpád Scholtész (vtedy týždenník Moment, ktorý už neexistuje), Milo Janáč (denník Pravda), Nadežda Šindlerová (týždenník Plus 7 dní), Beáta Hybáčková (týždenník Život), STV som za riaditeľovania Richarda Rybníčka otravovala pravidelne písomne (mám veľa podacích lístkov priamo na meno pána Rybníčka), poslala som to aj Branislavovi Záhradníkovi, ktorý vtedy bol v STV. Dostala to TV Markíza, aj Zlatica Puškárová, viackrát, aj cez facebook, aj pred pár rokmi poštou doporučene. Teraz sa mi ozval Eugen Korda, takže uvidíme, či sa tomu bude venovať. Posielala som to Slovenskému rozhlasu pani Zemkovej, pred rokmi. Nedávno to mailom dostali aj do rozhlasu, aj do STV, TV Markíza riaditeľka Ťapáková. Posielala som to pred rokmi TV Nova, oslovila som TV Prima (pán Zuna osobne, stretla som ho náhodou v Prahe), posielala Lidovkám, MF Dnes, Respekt. Snažila som sa asi až priveľa a seriózne noviny nič. Novinárka Vanda Konečná z Nového času mi povedala, že ľudia chcú čítať radšej o vraždách a moju kauzu neuverejnila. JE TO SMUTNÉ, ALE VĎAKA NOVINÁROM SA MI PODARILO ZHROMAŽDIŤ TAKÉ MNOŽSTVO DOKAZOV, ČO VŠETKO NA SLOVENSKU NEFUNGUJE. ČO sa týka "rozbitej štruktúry" listov, bohužiaľ také som dostala už originály z prokuratúry alebo objednávky z kancelárie pána Drábika. Za toto skutočne ja nemožem, že ušetrili peniaze za kvalitnú tlač a robili si len kópie a na ne písali odpovede. Pravdepodobne to bola aj nekvalitná ihličková tlačiareň, lebo fakt originály z prokuratúry sú slabo čitateľné. Čo sa týka názoru, že som si sama sebe nepriateľom. Tajné služby existujú, tento fakt mi nechcete vyvrátiť, to dúfam. Takisto na Slovensku funguje aj bývalé KGB (teraz FSB) a tajné služby sa zneužívajú. Skutočne si nepotrebujem vyrábať sama problémy, len ma z pozadia "likvidujú" ako nepohodlného svedka. Psychické zdravie mám v poriadku, keď naráža na to pán, ktorý hovorí, že "táto pani je sama sebe nepriatel". Tak to by som chcela Vás vidieť, ako by ste to znášal, keby ste mal také problémy ako ja. Potom by ste ma mohol hodnotiť, keby ste to prežil, nie teraz teoreticky. Viete, je morálnou povinnosťou každého človeka, že keď vidí veľké tunelovanie, tak by sa mal ozvať. Samozrejme, že človeku v tej chvíli ide o život, preto to mnoho ľudí neurobí a je ticho. Len sa potom nečudujme, že je to na Slovensku také zle. Prečo zákony na Slovensku fungujú pre mňa a pre Rezešovcov nie, Veď máme demokraciu, tak by mali zákony plati´t pre všetkých rovnako. To mám právo požadovať.


Thyrmael . puqeteko53   |   ip:91.148.7.   |   2012-02-19  (20:23)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  @MagdalnaNadzamov

Nechcem by som schvaľovať ich konanie, ale nečudujte sa, že noviny a jednotlivci nechcú s takýmto materialom nič spoločné. Majú obavu nielen o seba, ale aj o svoje rodiny, alebo sa boja že by mohli prísť o svoj štandard atď. Sama podľa materiálov aspoň tušíte. proti komu idete. To je niekto, kto má pod palcom všetky informácie, množsvo ľudí a dokonca sa to deje pod pláštikom oficiality. Zatiaľ jediné čo sa s takýmito vecami dá urobiť je, pokúsiť sa to nechať kolovať na internete. Samozrejme dobre spracované, na spôsob, aby to zaujalo bežných ľudí. Aj tu som ale skeptický, pretože ľudia sú uviazaný hypotékami, pôžičkami - teda stali sa úplne odkázaní na zriadení alebo im je to jedno, pretože ich také veci nezaujímajú (kedže sa to nedeje priamo im) podľa hesla „Pane et circenses“ .
Veľmi trefne to niekto pomenoval vyššie: " holými rukami proti buldozéru".


John11146 . vexutefo87   |   ip:89.102.36   |   2012-02-19  (22:38)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Ma tu stale niekto iny pohlad na hospodarsku rovnost? Ano obcan. Cely zivot je vedeny k stavu, ze ak sa nieco neudeje zhora, nik iny mu nepomoze.

A to je trpka pravda. Kolkokrat sa v spravach SR televizii objavovali udalosti o tom, ako obcanov jednoducho vynechali z jadnani a diskusii?
Skladky odpadu nedaleko obce, dolovanie radioaktikvnych materialov, rozne developerske projekty meniace vyzor miest, ... vystavba dialnic, montaznych hal (? pre automobilky, elektroniku, ...).
Zaznela niekedy podpora verejnych cinitelov eterom dotknutim? Asi nie.
Ti, co v honbe za ziskom robia machrov, ze mozu vsetko, a ze na nich sa nevztahuje moralka a poctivy charakter, to maju zratane, ked vsetky zainteresovane strany dostanu priestor. Najprv ho treba ale vybudovat. Na to treba odvahu a odhodlanie.

Slovac zlenivela a spohodlnela. Odvolia si, a pre nich tym padom padla. A len pred volbami sa zmozu na akysi pokus somrania. Ale aj to je nacvicena drezura medialnej propagandy.


V takom Irsku vznikol dokument o vypatom usili beznych ludi ochranit si svoju komunitu a zivobytie pred gigantom v extrakcii fosilnych paliv.
Ked prislo na lamanie chleba, stat, policia, media, sudna moc sa postavili proti obcanom. Vsetci ohybali svoje chrbty gigantovi.
Macher je svihak, lebo ma prachy, a za prachy si kupi trebars aj kus zeme, aj keby mu ho nikto nepredaval, len aby mal zisk.
Arogancia a chrapunstvo desila bezbrannych ludi dlhe roky, az napokon zacali bojovat jeho zbranami.

http://www.thepipethefilm.com/
http://www.imdb.com/title/tt1674204/

Nema to daleko od podcenovania (nasho) hlasu, dotknutej verejnosti.

Ne je to vari tak aj u nas?
Ze vam znenazdajky pridu rypat do zahradky, lebo robia tazobny vyskum, alebo vymeriavaju trasu dialnicneho koridoru. Vlada je mafia, tak naco jej odovzdavat dokazy, ked viete, ze ich aj tak skartuje.
Nerobto zo seba blbcov a sebcov, lebo ti ludia, co plakali, ked im bagrovali na dvore, mozete byt zanedlho aj VY!

A aki sebci budete trez, taki budu ini k vam nemilosrdni o par rokov.
Ludia radi zabudaju, ale gigant si velmi dobre zapamata, kde a s cim uspel. Nepriatela neprecenujte a seba nepodcenujte.


MagdalnaNadzamov . hoqeduri05   |   ip:88.100.87   |   2012-02-21  (02:29)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Chcela by som este zareagovať na názory diskutujúcich.
Viem, že to nie je nič nové pod Slnkom, ale nemali by sme nad zatvárať oči, lebo to za nás nikto nevyrieši a bude len horšie. Iné je o tunelovaní rozprávať všeobecne, iné je mať konkrétne dokazy ako v mojom prípade.
Viem, že idem sama proti buldozéru. Ale čo mám robiť? Mám sa tváriť, že sa nič nedeje? Mňa zahnali tak do kúta, že ja už nemám čo stratiť, ja už možem len získať. Keď sa ma zastanú bežní ľudia, bude sa o tom diskutovať na internete a šíriť medzi ľuďmi navzájom, tak nás všetkých neumlčia a budú musieť rešpektovať. Veď ostatní bežní ľudia poctivo makajú, aby sa páni politici za dane občanov "mohli handrkovať" v parlamente ačasto neriešiť podstatné veci. Niekto ich musí aj kontrolovať a nech konečne začnú robiť niečo pre prospech Slovenska. Ja mám pocit, že od nežnej revolúcie to ide dolu vodou.
Máme sice slobodu, ale akú? Ako hovorí moj známy:znamená to, že každý si može slobodne zdochnúť na ulici a všetkým to je jedno. To nie je sloboda...Pánovi, ktorí píše o DDP Stabilita chcem odkázať to, že ja o tom, čo spomína (Bretton, Zbrojovka...)nič neviem, takže k tomu sa nemožem vyjadrovať. Ja som v liste Ivorovi spomínala len to, k čomu som mala prístup.Predsa len VSŽ a s ňou súvisiace spoločnosti bol obrovský kolos.
Predpokladám, že na Slovensku sa bude musieť niečo zmeniť, ľudia sú už fakt naštvaní a asi to fakt nebude až také nežné ako v roku 1989. Je ťažko teraz určiť sposob, ale po dobrom to nepojde... Asi to s mnohými "pohne", keď sa obrátim na Európský súd pre ľudské práva v Štrasburgu. Inú možnosť fakt nevidím.
Plne súhlasím s diskutujúcimi barbar . culoxopa61 a radim . sylijoxe08. Táto mozaika je fakt pravdivá, toto nejde vymyslieť.
K novinárom: každý zažíva v práci nejaké riziko: napríklad rušňovodič má riziko, že havaruje a može zomrieť veľa ľudí. To preto radšej nebude riadiť vlak? Niekto ten vlak musí riadiť, aby sme mohli cestovať vlakmi.
Takisto, keď niekto ide pracovať ako novinár, tak musí počítať s tým, že keď bude informovať o nepríjemných veciach, tak ho niektorí ľudia za to nebudú mať radi a bude na neho vyvýjaný tlak. V tom prípade ten prípad je potrebné čo najskor uverejniť. Novinári by mali byť strážnymi psami demokracie. No na Slovensku bohužiaľ nie sú. Vždy bude aj nejaká nespravodlivosť, podvody a pod. a novinári by práve mali odkrývať tieto veci, nie informovať o len zlom počasí a zvieratkách. Bohužiaľ mám aj informáciu, že jedna konkrétna novinárka bola motivovaná peniazmi, že o tomto prípade nepísala. A výhovorky typu: o pánovi Drábikovi sa predsa nesmie písať, lebo pomohol predať vláde VSŽ U.S.STEELu u mňa neobstoja. Presne túto výhovorku som si vypočula od pána Arpáda Szoltésza.
Nikto z novinárov nevyzeral v rozhovoroch so mnou vystrašený a ani sa nesnažili nič pre to urobiť, aby sa o tom informovalo. TAKŽE AKÝ BOL SKUTOČNÝ DOVOD, ŽE O TOM NECHCELI DLHÉ ROKY INFORMOVAŤ??? Nezabudnite si ešte uvedomiť, že na začiatku to bola maličká kauza o liste Ivorovi a informáciach v tom liste. Až zásluhou neochoty novinárov informovať o tom sa mi podarilo získať tak veľa materiálov. Lebo keby o tom informovali hneď na začiatku a ja by som mal pokojný život, tak by som nemala dovod donekonečna prosiť o pomoc políciu, prokuratúru, politikov...ZA TO VÁM SLOVENSKÍ NOVINÁRI SRDEČNE ĎAKUJEM :-). Na začiatku som ani ja netušila, že mi "dopomožete" svojou neochotou k toľkým materiálom a že z toho bude škandál. To mi verte, BUDE.

Plne súhlasím so slovami diskutujúceho John11146 . vexutefo87, že
Slovac zlenivela a spohodlnela. Odvolia si, a pre nich tym padom padla. A len pred volbami sa zmozu na akysi pokus somrania. Ale aj to je nacvicena drezura medialnej propagandy. JE TO SMUTNÉ, ŽE JE TO TAK, ALE SKÚSME TO VÁŽENÍ SLOVÁCI ZMENIŤ, SKUTOČNE VYBUDOVAŤ NA SLOVENSKU DEMOKRACIU. TOTO, ČO NA SLOVENSKU TERAZ FUNGUJE, MÁ K DEMOKRACII ĎALEKO. Mne to pripomína feudalizmus...bohužiaľ.
Verím, že táto diskusia má zmysel a čoskoro táto kauza pohne celým Slovenskom dopredu a Slováci začnú vyžadovať svoje práva, napríklad rovnosť pred zákonom, nech platí pre všetkých, bez výnimky. Nie sme len povinní platiť dane, ale máme nárok aj na dodržiavanie ľudských práv. V mojom prípade tie ľudské práva boli porušené, tak sa musím brániť. Prečo majú zákony na Slovensku platiť pre mňa a pre Rezešovcov NIE????
nik . jybavoke46   |   ip:195.80.16   |   2012-02-21  (07:18)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Vážená pani Nadzamová
Verte mi je to špinavá hra. O tých agentoch Vám plne verím, lebo od socializmu sa veľa nezmenilo. Naozaj idete hlavou proti múru. Napríklad ak sa budete sťažovať u prezidenta Gašparoviča, jeho osobný priateľ je A. YRozin, agent kagebe, teraz efesbe, ktorý si dovolí dať vykradnúť Bratislavský kataster a pod.. Nedávno jeho syna pokutoval policajt za rýchlosť, už nie je policajt. Čo myslíte ako bude riešená Vaša sťažnosť?
Naozaj dávajte na seba pozor, želám Vám veľa šťastia.
Nie som volič pána Pavlíka, ale bohužiaľ tých agentov čo tam má pospomínaných, to sú skutočný ľudia, žijú stále medzi nami, zastávajú silné posty a mnohých poznám. Pán Pavlík je jeden z mála ľudí čo má skutočne prehľad. Či síajej či emišesť, či esies, oni si neublížia. Jednak tá zmena by bola strašne krvavá, a jednak dnes neexistuje reálna sila, čo by dokázala spraviť nápravu.
Ľudia stále nemajú prehľad, v čom vlastne žijú, alebo ak im to poviete, tak neveria. Zverejenenie odhalí, ale nestačí, neodstráni problém. Riešenia sa nedajú napísať na verejný web.
Jeden človek raz tvrdil, že špina po dvoch týždňoch sama opadá, potom to jeden skúsil a konštatovel, že neopadá. A pozor na provokatérov.
Inak,poznám podobné prípady a veľmi súcitím s Vami. Verím, že raz dozreje čas.MagdalnaNadzamov . hoqeduri05   |   ip:88.100.87   |   2012-02-21  (13:50)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Toto je zaujímavý odkaz, kde je veľa informácií, zvedavec.org/komentare/2008/12/2907-rezesovci -tunelovat-se-vyplaci.htm. Autorom týchto informácií nie som ja, takže týmto ďakujem tomuto človeku, ktorý to napísal. Za prečítanie to stojí.

Ďakujem za posledný príspevok do dikusie. Ja viem, že idem proti špinavej a zákernej sile. Sama to pociťujem dlhé roky, ale mňa zahnali tak do kúta, že nemám na výber, len sa brániť. Ten verejný web je na to, aby sa to rozšírilo medzi ľudí. Pretože takmer 12 rokov som nemala do médií žiadny prístup a ľudia o mne nevedeli. Viem sama z vlastnej skúsenosti, že keď som niektorým ľuďom tieto info poskytla, tak im chvíľku trvalo, kým to pochopili a museli to "rozdýchať", lebo to bol pre nich poriadny šok. Keďže ma poznali osobne, tak mi aj verili a povedali, že toto si nejde vymyslieť. Prečo by som to robila? Veď aj ja chcem mať normálny a šťastný život, nemám sklony si ho komplikovať.
To máte pravdu, že ľudia nemajú prehľad, v čom vlastne žijú alebo keď im to človek povie, tak neveria. Už pred rokmi mi bolo povedané, že nemám nikoho okolo seba, komu by som mohla veriť. To som ešte žila a pracovala vo VSŽ. A nikdy nikomu nesmiem povedať, čo mienim urobiť, pretože mi to prekazia. Sú to kruté slová, ale pravdivé. Provokatérov som na vlastnej koži zažila a našťastie mám výbornú intuíciu, tak to nejako vytuším a nejak si vždy v tej chvíli pomožem. Vždy to nejde...bohužiaľ, ale snažím sa. Ja mám pocit, že na svete nám vládnu v skutočnosti tajné služby. Viem, že majú obrovskú moc a mnohí provokatéri (alebo všetci?) pochádzajú práve z jej radov. A robia to za peniaze. Lenže sú aj ľudia, ktorí sú z radov tajných služieb, možno ich vydierali, možno na začiatku netušili, akej zákernej sile sa "upisujú", že odtiaľ nie je cesta von a ako to je nebezpečné. Viacero takýchto ľudí mi pomáhalo informáciami, aspoň anonymne alebo medzi štyrmi očami, bez svedkov. Som im za to vďačná, vďaka tomu som prežila a vďaka ochrane, ktorú mám "zhora". Tí, ktorí mi chcú ubližovať a zničiť ma, to už dávno pochopili, že v mojom prípade fungujú veci medzi nebom a zemou. Verím si, že to dokážem, lebo kvoli tomuto prípadu som sa pred vyše 13 rokmi vrátila do života. Áno, ocitla som sa na hranici smrti a vrátila som sa kvoli tomu, že som to na OTE (OTA VSŽ) ešte neprevrátila hore nohami. To som vtedy ešte netušila, že z toho bude takýto obrovský prípad a že to bude horšie ako rakovina, na ktorú som v tom čas skolabovala. Dostala som sa z nej len stravou, bez akýchkoľvek liekov. Tie by ma zabili. Pomohla surová strava, neskor vegetariánska a teraz som roky lakto vegetarián. Cítim sa vynikajúco po zdravotnej stránke.
Keďže som sa kvoli tomu vrátila, tak je moja povinnosť to dokončiť do víťazného konca. V podstate som niekedy aj vďačná za to zlo, lebo zo mňa urobilo silnejšieho človeka. Sama som netušila, koľko toho zvládnem a dokážem.
K tajným službám: raz som si vypočula zaujímavú poznámku:že na Slovensku donáša pre KGB (teraz je to už FSB) 12 z 10 ľudí. Tá osoba mi to ešte raz zopakovala: 12 z 10. Tým mi chcela tá osoba pravdepodobne naznačiť, že krajina je prešpikovaná donášačmi. Viem z jedného dokumentu Českej televízie, že KGB berie v Rusku 2/5 štátneho rozpočtu. Ten dokument bol vysielaný už dávno, ale i tak ma to šokovalo. To znamená, že dane ľudí sa zneužívajú na takúto špinavú činnosť? Keď mi niekto nechce veriť, nech si prečíta knihu o Litvinenkovi. Ja som nohé informácie tušila, no i tak mi vyrazila dych.
Dúfam, že to vyhrám na celej čiare.Mne už nič iné ani neostáva. Riešením tejto mojej situácie vidím Evropský súd Pre ľudské práva.
Verím, že čas na zmenu na Slovensku nastal, lebo ľudia sú už dosť naštvaní a pojdu za mnou. Pred pár rokmi, keď bol vzrast ekonomiky, tak by sa báli a nepodporili by ma.


kufer . voqodice31   |   ip:95.103.11   |   2012-02-22  (11:16)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
   Ako je to s vymožiteľnosťou práva na Slovensku sa presvedčil moj kamarát so spolupracovníkmi.Pracovali na živnosť v PB Machynery s.r.o.. Za posledné 3 mesiace im neuhradili faktúry, dohromady do 100 000€. Stále výhovorky, nákup materiálu, odberateľ nezaplatil a podobne. Zo dňa na deň bola s.r.o. predaná. Konateľ sa zbavil záväzkov a nič sa nedeje. Podľa polície v PB nie je dôvod na trestné stíhanie. Pritom konateľ sa dopustil tr. činu podvodu a trestného činu prevodu majetku za účelom ukrátenia veriteľa.
Všetky faktúry boli vystavené už v období, kedy bol pripravovaný zámer odpredaja firmy, za účelom nezaplatenia veriteľom.
Polícia takto drží ochrannú ruku nad podnikateľmi a drobný živnostník ešte musí z faktúrovaných ale neuhradených čiastok odviesť daň. Vivat Slovakia.


kapitandabac . bomyluga03   |   ip:87.197.13   |   2012-02-25  (10:49)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  A kde sú pátričkari z KDH O nich tu nečítam nič Iba Fico Dzurinda atd atd


MagdalnaNadzamov . nasugaxe15   |   ip:88.100.87   |   2012-02-25  (23:19)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Oslovila som všetky politické strany. Za KDH Oslovila som Jana Figeľa v čase, keď bol eurokomisár. Prečítal si moj mail, ale neodpovedal. Je to spomenuté na www.necenzurovane.sk, v článku Dlhoročný boj statočnej Slovenky, 2.časť. František Mikloško je tam tiež spomenutý, ako poslanec, Vladimír Palko bol ministrom vnútra za KDH, tiež bol oslovený. V roku 2009 som oslovila mailom všetkých poslancov Národnej rady SR a nikto mi neodpovedal. takže som oslovila aj všetkých vtedajších poslancov za KDH. Niektorí z nich moj mail vyhodili bez prečítania, alebo ich asistenti. Ale je to zodpovednosť poslancov, akých si vybrali asistentov a že na nich nechali čítanie mailov od občanov. Ja som to písala a posielala poslancom. Zoznam poslancov, ktorí mail vyhodili bez prečítania je v texte článku.
OSLOVOVALA SOM TEDA AJ KDH, HZDS, SNS, politickú stranu Nory Mojsejovej...


saso . fafuneha12   |   ip:174.20.81   |   2012-02-26  (22:08)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Vazena pani Nadzamová,
sklanam sa pred Vasou statocnostou, odvahou a vytrvalostou, takych ludi je velmi malo a to nielen na Slovensku.
Ja si myslim ze sa da urobit nieco, co by mohlo donutit trestne organy konat v kauze TUNELOVANIA VSZ:
Dostatocne velke mnozstvo ludi poda na zaklade autentickych dokumentov, ktorymi disponujete trestne oznamenie na krajsku prokuraturu v Kosiciach. Ak povedzme prokuratura dostane v priebehu jedneho mesiaca desat tisic ci viac podnetov so ziadostou (aj so vsetkymi prilohami) o presetrenie podozrenia zo zlocinov spachanych v tejto kauze tak si trestne organy dvakrat rozmyslia ci nadalej budu pokracovat v necinnosti, lebo to uz nadobudne ine rozmery ako ked jeden statocny clovek chce hlavou prerazit mur.
Ide len o to najst dostatocne mnozstvo ludi, ktori su ochotni take nieco urobit.

Leandra . vuvewiny37   |   ip:78.99.205   |   2012-03-05  (22:32)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Vážená pani Nadzamová,
tomu hovorím novinár aký má byť. Takých sme možno videli v kvalitných filmoch. Tak má vyzerať práca novinára. Keby som Vám vedela pomôcť...
Takto aspoň vidíme v priamom prenose aroganciu na všetkých stupňoch, každý Vami oslovený je spokojný so svojim miestom, nuž prečo by sa zaoberal niečím, čo je zložité. Je to smutné a znepokojujúce, lebo kam to všetko speje?
Určite by najskôr pomohlo to, čo tu niekto skôr napísal, zasypať prokuratúru podnetmi. Ale myslím, že po tomto Vašom článku sa budú ľudia pridávať a možno aj z radov novinárov.Vydržte!
Máte pravdu, média ovplyvňujú náš život tým či uverejňujú pravé alebo nepravé informácie.
Dnešný večer som venovala čítaniu spisu gorila, "skvelé" ako sa rozdeľovali provízie, tu milión tam dva alebo viac, super, a ty obyčajný človeče zdochni, zahyň lebo nemáš na nič ani na ten biedny život. A takto to bolo aj s VSŽ. Pochádzam z okolia tohto komplexu tak viem ako sa tieto machinácie dotkli životov ľudí. Keď sa to celé dialo tak sme to sledovali s otvorenými ústami a nikto nič nedokázal urobiť. Žili sme v tom dianí. Tí hore /politici/ to brali ako takú malú záležitosť, veď čo, nič strašné sa nestalo, a ku VSŽ sa postupne pri tichosti pridávali ostatné podniky a všetko pekne potichu. A ľudia to brali asi, že to má tak byť A dnes keď už nemáme svoje takmer nič, tí, ktorí by mali byť radi, že sa na tieto podvody ukáže, že sú dôkazy, tak nerobia nič. Prečo asi? Žeby v tom mali prsty? Je nás cca 5,3 milióna ľudí, také jedno predmestie veľkého západného mesta. Dá sa povedať skoro ako jedna rodina, tak si to tu budeme kaziť? Chceme robiť poriadky s každým, len nie so sebou samým a tak to potom vyzerá. Spracovali ste to výborne, po tomto zverejnení sa určite začnú ozývať Vami menovaní. A tie výhovorky... Už teraz sa teším na pokračovanie tohto čítania.
Kiežby bolo takých novinárov ako Vy, viac. Držím Vám prsty, aby ste to dotiahla aspoň o dva tri kroky dopredu. Veľa zdravia. Aj keď sa ešte nič nevyšetrilo, ja by som Vás navrhla na ocenenie za Váš novinársky postoj a prácu. Som na Vašej strane, všetko dobré


stastie . fudiregu45   |   ip:90.176.54   |   2012-06-04  (22:13)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Moje všetky príspevky sú na www.pravda.sk, blog popelka, aj tento neskrátený článok o tunelovaní. Magda Nadzamovádiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


štyri + tri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

AMERICKÁ VOJSKA V ZÁPADNÍCH ČECHÁCH

Čo nam to demokrati zase nechcú povedať.


Kresťanský národ konzumentov nečistoty

Software ke stažení: Vybavte si počítač programy ...

Pět mocných psychologických triků, které váš léka...

Ovplyvňuje zákaz zbraní kriminalitu?

reakcia Tomáš Akvinský- Päť dôkazov existencie Boha

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.4778 s