18. September 2019
    
Ako je na tom Rusko po desiatich rokoch bez kontroly ekonomiky západnými zločincami? - Dolezite.sk

Ako je na tom Rusko po desiatich rokoch bez kontroly ekonomiky západnými zločincami?


  2011-07-29  (20:11)  |  Rusko
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Ako je na tom Rusko po desiatich rokoch bez kontroly ekonomiky západnými zločincami?


Približne pred desiatimi rokmi hlavná postava pronárodných reforiem v Rusku, Vladimír Putin, vykopol pijavice ruského národa, agentov známych kriminálnych kruhov v oblasti finančníctva, a vedúcu osobu tejto bandy, Chodorovského, dodnes drží za mrežami v Rusku ako trofej. Z času na čas sa demokratori zo západu ozvú ako je nehumánne držať Chodorovského za mrežami, ale zvyčajne to netrvá dlho, lebo Chodorovsky v každom smere doslúžil, keď sa snažil podviesť Rothschilda a predať akcie Jukosu Rockefellerovi.

Vráťme sa k téme z nadpisu: Ako je na tom Rusko po desiatich rokoch bez kontroly ekonomiky západnými zločincami?

 

 

Hlásne trúby demokratorov dnes rozpitvávajú smrť Sergeja Magnitského a zvaľujú vinu na pomery v Rusku. Nech je ako chce tie pomery by v Rusku s účasťou západu neboli o nič lepšie lebo kam západ a NATO vkročí tam tráva nerastie. A Rusko si bez západu vedie nadpriemerne dobre.

 

Vďaka americkým neokonzervativcom a ich biblickej vojne Goga a Magoga stúpla cena ropy, čo umožnilo Rusku zbaviť sa záväzkov voči kriminálnym kruhom západu vyplatením dlhov. Dnes má Rusko finančné rezervy vo výśke 24 násobku sumy ktorú si hodlá požičať. Na rozdiel od skrachovancov v Európskej Únii je to Rusko kto udáva podmienky úverov. V čase keď západné demokratúry škrtajú sociálne programy, pretože prioritami pre tieto krajiny je vedenie vojen v úlohe agresora, tak Rusko rozširuje sociálne programy, podporuje pôrodnosť a vzdelanie. Čo je v úplnom protiklade zo západnou civilizáciou, kde si rodina môže dovoliť jedno dieťa.

 

Naviac, na rozdiel od zbabelcov ktorí sa boja konkurencie- Competition is a sin! Konkurencia je hriech! J.D.Rockefeller, Rusko plne otvorilo brány Čínskym investorom, prenajalo stovky tisíc hektarov poľnohospodárskej pôdy na Sibíri Číne a otvorilo svoje nerastné bohatstvo pre Čínu.

 

Západným bankstrom musí padať pena z úst ako besnejú pri pohľade na krach ich projektu New World Order. Nový svetový poriadok síce vzniká, ale tentoraz bez nich. Čo je ešte horšie, že sa im rozpadá ich systém zvnútra. Stárnuca populacia, vyschnuté nerastné zdroje, zdegenerovaná a nevzdelaná mládež. V USA 75 percent záujemcov o vstup do armády neprejde kvôli kriminálnej minulosti, drogám, neovládaniu základnej matematiky, telesné testy. To čo vyrastá na západe už nie je vhodné ani pre armádu nedajbože pre vedu. Skoro 100 PhDr z fyziky v USA sú zahraničný študenti.

 

Putin je v Rusku obľúbeným, podobne ako Hugo Chavez vo Venezuele, na rozdiel od politikov na západe, ktorým občania nevedia prísť na meno, na čele s nevolenými správcami Európskej Únie.

 

A tak sa západ vrhol do vabankovej hry-Endgame. Vojensky a politicky ohrozuje akýchkoľvek spojencov Ruska a Číny: Líbia kvôli ropným investíciam Číny a Sýria kvôli Ruskej základni. USA uvalili embargo na Venezuelu kvôli tomu, že predala Iránu hydrokrakové zariadenie na spracovanie ropy. Oni to označujú za podporu terorizmu.

 

Vyzerá to na definitívny koniec západnej kolonizačnej éry a vznik nového svetového poriadku. Slovensko sa vehementne bráni Čínskym investíciam, takže Slovensko je na tom dobre. Čo človeka poteší.

 

http://www.opednews.com/articles/Russia-can-t-be-manipulate-by-Nicolai-Petro-110720-324.html#startcomments


Otroci dlhu

http://oilprice.com/Geo-Politics/International/Resource-Starved-China-Looking-to-Capital-Starved-Russia.html

http://steveinvista.wordpress.com/gog-and-magog/

http://www.informationliberation.com/?id=16921

http://www.brusselsjournal.com/node/4689

http://endoftheamericandream.com/archives/3-examples-of-how-its-policy-has-become-an-excuse-for-absolutely-unspeakable-acts


Juraj Smrek
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Beko   |   ip:109.79.14   |   2011-07-30  (23:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A práve sme zistili že sa do chudobnej krachujúcej smradlavej americkej rite nemáme prečo už pchať, tak hor sa opäť do tej ruskej... ešte mám doma niekde CCCP zástavu... hurá hurá...


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-07-31  (01:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no neviem..
len aby to nebolo tak, ze NWO robi divadlo nato aby sa zdalo, ze rusi im vytreli kocura..a nakonci sa zisti,ze to bola len uspavanka pre "rozumovcov"..

myslim,ze zavrazdenim carskej rodiny 17 jula 1918, sa dostalo rusko pod temnu ruku Rotschilda.. a nejake bachorky o tom, ze Rockefeller chcel podviest Rotchilda su na smiech..

ti ludia pracuju na plane ako ovladnut svet uz moc dlho na to ,aby nejaky Chodorkovski, tym ze je lakomy,,nejak tento plan narusil..
nieco na tom clanku pravda byt moze.,., no pochybujem ,ze si rusko ozaj vladne len tak samo.. a Rotschild doma pení!!

posledne krajiny kde to asi este frči bez nich, je Libia, Sudan,, Korea.. Kuba. Iran..
a na tieto krajiny je momentalne zacaty lov...
myslim si..


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-07-31  (07:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To všetko zneje ako závan sviežeho vzduchu. Skôr je to len vzduch, a nie pravda. Rusko brutálne podrazilo Kaddáfího. Prečo? Má priveľkú autoritu? Vadí im, že sa správa ku každému ako rovný s rovným?
Neverím tomuto článku. Ruské finančné špičky spolupracujú s tými západnými. A pokiaľ viem, na ruských ropných poliach šarapatia BP a spol.


PavolPijak   |   ip:212.81.19   |   2011-07-31  (13:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Súhlasím s mnohými vecami. Hlavne je skutočne pravda, ako je populácie USA zdegenerovaná. Musím sa odvolať na knihu "Demokracia je principiálny omyl". PO prečítaní som zmenil názor na mnoho vecí. Autor jasne dokazuje, že demokracia je degeneratívny systém a bude nevyhnutne v budúcnosti nahradená novým systémom štátneho zriadenia. Súčasný Čínsky systém zriadenia mi to trochu pripomína. Degeneráciu školstva a celkovo ľudí už je vidieť aj na Slovensku. Za našich čias sme sa museli naučiť 2 krát viac učiva ako súčasní študenti vysokých škôl. Ale v tej knihe je to popísané komplexne z rôznych strán, prečo a čo príde. Veľmi ma zaujal princíp, ako riešiť rómsky problém. Demokratický systém to nedokáže, nemôže, on produkuje degeneráciu.


andre   |   ip:88.212.40   |   2011-07-31  (15:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Potom ako nas Rusi budu vydierat ropou v buducnosti a strasit odstavenim kohutika, tak vtedy mozte oslavovat svoje Rusko, Rsuko si uvedomuje ze svoj vplyv uz nemoze dalej rozvijat vojenskou silou ako to bolo pred 20 rokmi ked tu boli ich tanky, teraz maju v rukach cenejsiu a diplomatickejsiu zbran - kohutiky v Moskve, a potom ekd nebudeme mat ropu, lebo vsak jediny ropovod cez nase uzemie vedie z Ruska tak potom placme.
A k tomu Chodorkovskemu a ostatnym, predstav si ze mas v rukach najvacsiu ropnu spolocnost sveta s rocnym obratom vacsim ako je schopne vyprodukovat samotne Slovensko. Jasne ze sa ho zbavili a gazprom znarodnili...toto je ich zbran, a o ruskej mafii a oligarchoch ktori drzia v sachu politikov celej strednej Europy ani nehovorim.


Dusan   |   ip:85.135.16   |   2011-07-31  (18:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  temná ruka, odstavenie kohútika, frčí to v Iráne, na ropných poliach šarapatí BP, začatý lov, rusko rozvíja svoj vplyv vojenskou silou - jediný rozumný názor je tu od pána Pavla Pijaka,
-čo sa týka temnej ruky, je možno temná ale viditeľná, 50 percent víťazstva je poznať nepriatela
-odstavenie kohútika - šak sme v trhovom hospodárstve, takže majú právo obchodovať s hocikým, to je tak - v 50 rokoch /možo už po vojne/ v sovietskom zväze bol projekt o rope s otázkou či je abiotická alebo nie - dôvod - lebo vtedy mali komunisti nedostatok ropy a amici im zatvárali kohútiky, vďaka tomuto projektu sú teraz Rusi na špici v ťažbe ťažko dostupnej ropy, čo sa týka chodorkovského, tam mal byť hlavne transfer technológie
-v iráne to frčí lebo - osud teheránu je v rukách moskvy - no neviem, ak sú tam ľudia schopnú nastriekať kyselinu do tváre ženy ktorú chcú za manželku, tak to tam frčí -loviť by mohli, ale by ich to vyšlo veľmi draho
-rusi rozvíjejú svoj vplyv vojenskou silou ? - zrejme sú to oni ktorí viedli za posledných 100 rokov x vojen, koho prepadli - nás - máte pocit že velvet revolution a socializmus s ľudskou tvárou boli ľudové aktivity ?
-bp šarapatí - bol niekdo z Vás v rusku ? - ak ropné pole spadá do kategórie strategických musíte ma ruského spoločníka, čítali ste niečo o projekte sachalin ?
du,
joplins toto je iba povrchné pretože hlbšiu analýzu by si nepožuval


Dusan   |   ip:85.135.14   |   2011-07-31  (18:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  andre, odhadované cena opensource projektu debian je zrovnateľna alebo väčšia ako naše hdp, ale išlo tu o transfer technológie - ak by sa technológia hlbokých vrtov dostala do rúk amíkom - čo by sa stalo po predaji - tak by sa ohrozilo postavenie ruska a tým sa chodorkovskij plietol do politiky - putin im odkázal že mu je jedno aké majetky majú len sa nesmú pliesť do politiky, takže ho sundali, ale nebol to gazprom, preboha, gazprom - to je kapitola sama osebe, ale rozhodne rusku veľmi pomohol
du


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-07-31  (18:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dusan.. teraz si nam to vsetkym ukazal...

hlbsiu analyzu by som nepožuval??

jasne pan mudrlant.. ty nevies požuvat hlboku analyzu stvorenia sveta, duchovneho vplyvu na teba a tento materialny svet,,a bliziaci sa fajront..
hlavne ze vieme poucky,,a vieme ich prezentovat z patricnou pychou.. ze dusko???


Popocatepetl   |   ip:64.121.12   |   2011-07-31  (23:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dusanovi, je zrejme, že pre niektorých je trhova ekonomika taka, keď je to výhodné pre nich. Rusi sice majú nerastné bohatstvo, ale majú s ním zaobchádzať tak ako to pasuje Slovenskému-západnému spotrebiteľovi ktorý za pár rokov proti tebe pošle armádu boľševikov a ukradne čo sa dá-Československé légie- a zlikviduje kultúru národa do koreňa.


iz   |   ip:178.40.17   |   2011-07-31  (23:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre JA: tiez si myslim ze spicky spolupracuju. Rusko je ako SK, spicky a smotanke je jedno co bude s ovcanmi. Nech sa pozeru, vsak oni preziu, to je hlavne..

Madari podpisali nieco s Cinou zmluvu o obrovskych cinskych investiciach, su tym padom v ohrozeny?

A SK nie je ohrozene, lebo je koloniou Nemecka? A ked Nemcom nebudeme treba, lebo hlavy uz vacsinou robia na zapade? Aha potrebuju robosov, som zvedavy co bude so SK po totalnej devastacii polnohospodarstva a dalsich odvetvi, vsetok zist ide na zapad. Fakt sa mame na co tesit ak sa nezmeni aj tzv romska otazka..


Dusan   |   ip:85.135.17   |   2011-08-01  (18:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  -joplins, si zábavno tragikomický, ak by si mal trochu taktu, tak ma oslovuješ Dusan, čo sa týka tvojej analýzy stvorenia sveta - keď som s Tebou a nejakým unknown preberali tie moje plytké otázky odpoveď na klinové písmo a runy bola že je to diablom stvorené, joplins ak si práve vybehol zo stredoveku, ver tomu že budeš problémom sebe aj iným, mal by si mať trocha chochmesu a týrať len seba ... blížiaci sa fajront .. nevyslali ťa náhodou z roku 1000 kedy bol v európe veľký chaos na základe takéhoto tvrdenia - že v roku 1000 bude koniec sveta, aj svetci to povedali, nikomu nič nechcem ukazovať, ale Ty ... na Teba asi nemám, človeče ako som Ti vďačný, že so mnou diskutuješ a nemás pocit strateného času, pre Teba isto veľmi vzácneho
-áno boli by blbci keby nepoužívali svoje na svoj prospech, aj tak predpokladám že dnešní ľudia si nezaslúžia nejakú pomoc, lebo na ňu veľmi chytro zabudnú a necenia si ju, radšej zaplatia omšu
-pre trhovú ekonomiku je príznačné že transakcia prebehne vtedy keď sa stretnú potreby kupujúceho a predávajúceho - a toto hovorí za všetko
-armáda boľševikov - a poslú ju rusi - preboha neviete kdo vládok týmto jednoduchým boľševikom ? mimochodom - po revolúcii som dostal otázku od jedného otcovho priateľa - ďušane, kde by sme bydleli, kdyby tu ti komunisté nebyli, ale on nikdy komunistom nebol
-neviem ale ak sa domnievate, že máme národnú kultúru a ničia nám ju boľševici - no toto by som ani ja nevymyslel, za toto by som udelil najvyššie vyznamenanie, takže kultúra to je ten Váš rytmus a piatkové večery s hľadaním spevákov - hmmmmmm - menej repu a dajte sa radšej na alkohol ako na fet
-ja predpokladám že bude malá únia, no a rusi - predsi si nebudú zabíjať dojnú kravu - nemci zrušili atóm a je pravdepodobné že plyn z ruska bude odpoveďou pre industriálu severnú a strednú eu
du


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-01  (18:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Som rád, že Joplinsovej niekto pripomenul jej komickú úlohu na tomto webe. Je to zábavná, ale inak osamelá svätá ovečka. Familiárne sa už dokonca pokúšala osloviť aj mňa.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-01  (18:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dusan (co ma nad stolikom s pocitacom, kniznicu a v nej ma knihy "a teraz pozor" o ekonomike) a len toto ho zaujima..
takze to je urcity panko co sa vyzna..

a potom aj paneminimum,, co pocuva denno denne seversky metal,,a pali bibliu a pritom ejakuluje..

teraz ste mi dali..idem sa obesit..uz neviem zniest tolku potupu od elity..

idem..:-DDDDD PS: toto znamena "dlhotrvajuci na mojej tvari ihrajuci a moje vnutro potesujuci smiech)

dakujem vam..


Dusan   |   ip:85.135.17   |   2011-08-01  (20:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  je to d...,ktorý vybehol zo stredoveku, ako sa vola ten film keď čarodejník pomohol stredovekému pánovi zo sluhom dostať sa do novoveku - návštevníci - asi návštevníci tak to boli postavičky hlavne ten sluha s ktorým by si mohol j... podať ruku, no ale on za to nemôže, dúfam že ho nestretnem a nebude revať na mňa SARACÉN to by som sa zlakol, vole Tvoji bývalí pomocníci námestníka pálili knihy tzv vierozvestcov a potom ich prehlásili patrónmi európy, taraz sa tvária akoby nič, no a tá ejakulácia moc by som sa z toho nesmial - a Ty si na tom ako ? ešte ráz - možno sa Ti moje príspevky zdajú povrchné - áno píšem veľa krát tak akosi nedokončene alebo v náznakoch, ale tu nie je miesto dlhé písanie a Ty nie si typ ktorý by pravdepodobne ocenil moju snahu vysvetliť niečo hlbšie a ani nemám na to čas, takže keď Ti poviem že mám vlastné knihy na študovanie nie je to chválenie, len som Ti chcel povedať že možno na rozdiel od Teba mám čas spočítaný a preto nemám čas na Tvoje tajomné knihy
du


Dusan   |   ip:85.135.17   |   2011-08-01  (20:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  takže niekdo má pri pálení biblie sex ? neviem skutočne čo Ti mám povedať, ale toto môže vymyslieť KTO ... ? TOTO NÍE JE ANI NA SMIECH ANI NA PLAČ, DU


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-01  (20:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dusan..
pandamanium,,chodi na ritualy kde duni seversky deathmetal..a palia tam bibliu.. pochvalil sa nam tu na dolezitom,,ze tam isiel vraj clnkom,,a sekali si cestu macetami cez kriky!!

velmi pochyboval o tom ci by som to zvladol..a keby aj.. tak to palenie biblie by som uz urcite neprezil..

nechcem si ani prestavit ako taky satansky ritual prebieha..no nebude to len o hodeni knihy do ohna..
marylin manson ju oštieva a odbavuje sa na nej,aby ju co najviac potupil..
a pandamanium so spolkom robia mozno aj ine veci..no to sa toleruje..
to je ok..

vsetci sa tu krvolacne navazate do krestanstva a Jezisa..no na satanistov,,co tyraju ci zvierata a obetuju ich..alebo deti..(na tych vyssich miestach) ..tak to je fajn,.,ze??

a o tych knihach sa tu stebou nejdem dotahovat..
kazdy kto nieco precital sa vytahuje nad ostatnych akoby bol nieco viac..

ekonomika ako ju pozname je zlodejina..aj z urokmi a bankami.. takze sa nemas cim chvalit..aj keby si bol prezident svetovej banky..ci manazer na Wall street tak si stale len obycajny podvodnik a zlodej..za co volakedy odtinali ruky ci hlavy!!

nie je to pre mna zaujimave,,takisto ako pre teba biblia..

that´s it..


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-01  (20:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  :-D


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-01  (20:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pandamanik..sa len usmieva.. je mu len dobre na tomto svete..
ako hlupemu janovi..zzzz..:)


Dusan   |   ip:85.135.17   |   2011-08-01  (21:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  - podvodnik a zlodej - šef banky - no si stále viac zábavný - mas pocit že by bankár doporučoval naturalmoney alebo modeleconomy ? mám pocit že som tu o tom niekde písal ako o možnom východisku z tohoto klepca, joplins - vidíš ako Ťa pekne oslovujem - si chlap alebo žena - ten stredovek z Teba doslova srší - vraj odtínali ruky - nemýl si postavy - najprv som bankár, to znamená že požičiavam napr kniežaťu a potom odtínajú ruky - to odtínali chudákom ktorí kradli chleba, vidíš netreba aby som podrobne študoval bibliu a vidím medzi riadky ako rozmýšľaš, satanské rituály s marilyn manson - to musíš mať z nejakého vlhkého sna, máš pocit že sa navážam do kresťanstva ? prosím Ťa, kladenie konkrétnych otázok nie je navážanie, jedine keby si bol zúrivý alebo fanantik, ak si akože normálny, tzn. psychicky spôsobilý, tak podľa tých textov máš v hlave naozaj ten stredovek - duní severský metal a pália tam bibliu - ak začneš písať, budeš mať úspech
-snažil som sa čítať aj bibliu, aj korán, aj talmud ale môžeš mi povedať čo je napr božské na vetách typu - Fight and slay the pagans wherever you find them, and seize them,
beleaguer them, and lie in wait for them in every stratagem.
du


interbulo   |   ip:88.212.36   |   2011-08-01  (21:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobre som sa na Vás zabavil! :) To už ozaj nemáte nič dôležitejšie, len sa do seba navážať?


Dusan   |   ip:85.135.17   |   2011-08-01  (22:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  asi máš pravdu, škoda času a úsilia, du


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-01  (22:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dusan.. pisal som ti ,ze toto vsetko tu predviedol pandamanium..on chodi na tie koncerty kde sa pali biblia..
takze on ma v hlave stredovek nie ja..

no som zvedavy co ti na to napise hehe..
a stymi vetami.. toto je na dlho..a na to nie je cas ani chut.. kto hlada najde kto nie ten nie..
takisto ako sa ja nevyznam do ekonomiky tak sa ty nevyznas do biblie.. a takisto ako tebe je tazko nieco vysvetlovat mne..takisto aj mne tebe..

povrchne informacie ktore mas ta utvrdzuju v tom ,ze to je blud.. a tebe to staci..
no pravda je zakopana trochu hlbsie dusan..
musis trochu kopat.. ni len precitat si nieco,.,. a aj to len stat ktora potvrdi moje presvedcenie a jeto!!

takisto ako ti nestaci precitat si knihu o ekonomike raz..ale musis to studovat roky kym si dobry,.. nieco podobne plati aj o biblii.

musis proste vynalozit usilie.. dusan..

Dusan   |   ip:85.135.17   |   2011-08-01  (22:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no joplins, Ty si pravdepodobne kopal tak hlboko, že už s tej jamy nevylezieš, du


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-01  (22:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no dusko..moc inteligentny nie si ako pozeram,,nadarmo su ti vsetky knihy o zlodejine.. kedze vies pouzivat len sarkazmus..

bav sa s pandamanikom.. ste si rovni..


Dusan   |   ip:85.135.17   |   2011-08-01  (23:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins, ak mi dás tú hlbšiu analýzu stvorenia sveta v nejakom článku - ale serióznu, tak tu Ti tu sľubujem že si pozháňam nejaké materíaly o tej abiotickej rope a napíšem ja alebo tu viac nepáchnem, zajtra sa tu pozrem, ak nenapíšeš čo urobíš tak na Teba pošlem toho sluhu z návštevníkov :=), du


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-01  (23:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dusan..
a co si predstavujes pod pojmom "seriozna analyza stvorenia"??

ked mi napises ako by to malo vypadat ..tak ti ju tu dam:-)))


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-01  (23:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplinsová, však neuhádneš, čo tu mám! Ale ja ti to prezradím. Otváram obálku a... Ajhľa, čo v nej je! Vstupenka na BRUTAL ASSAULT 16! Zaujímavé číslo, však? Ako číslo toho bieleho osla z Vatikánu. No to je vedľajšie. Tu čítam: 3 dni, dve pódiá, 75 skupín. Tam veru nejaká kresťanská ovca či *** ani nepáchne.


dusan   |   ip:91.127.10   |   2011-08-02  (09:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  neviem ako by som Ti mal napovedať v Tvojem Téme do ktorej sa ja nerozumiem, na stranu, skrátka v prvý deň to urobil tak a tak, je o tom taky a taky dôkaz alebo vedecká práca, prosím nepoužívaj rekurziu že to povedal apoštol a 10 storoči a preto je pravda že eva bola z rebra /alebo možno z genetického materiálu vo vnútri rebra/, alebo skrátka vyhlás že sú to axiómy a bude pokoj, du, ak vieš čo to je axióma


dusan   |   ip:85.135.17   |   2011-08-02  (16:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre pán SMREKA - DOBRÝ ČLÁNOK, TRIEZVE HODNOTENIE TOHO ČO SA DEJE, ešte by som chcel podotknúť jednu pravdepodobne dôležitú vec - vďaka problémom aké majú banky ... sa putinovi darí vymanévrovávať aj takých ktorí po revolúcii rýchlo "dobre zmajetkovali"
--------------------------------------------------------------------------------
pre joplinsa - že by to nwo bolo - podľa článku bude - ale bude to asi nie celkom také ako si niekdo prial podla vtipu že chlap našiel flašu s ginom ako duchom a pri treťom prianí si želal aby bol neodolatelný pre ženy, no a stalo sa čo sa malo stať - gin ako duch ho premenil na tabličku čokolády, ale vraj dobrej
no joplins tej analýzy na stranu sa nedočkám čo ?
du


dusan   |   ip:85.135.17   |   2011-08-02  (16:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no vidíte a teraz si spomente na mečiarove reči - že môžeme byť malé švajčiarsko - zahodili sme minimálne 10 rokov, du


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-02  (17:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dusan..
ako vidim, myslis si o sebe ,ze si ´prudko inteligentny,,a kazdemu to davas patricne najavo,
ja viem tiez citat medzi riadkami dusan.. tak zpomal..

to co si napisal o tej teme..a ako ti to mam podat, je jasne, ze vies dobre takisto ako ja ,ze to nie je mozne.. keby som ti tu dal hocijaky dôkaz ,,t ak ho zmietnes zo stola..a povies, ze su to bachorky nebozenskych fanatikov..
a plus. ako je vseobecne zname ziadny empiricky dôkaz existencie entity zvanej Elohim nie je..a ty s tymto kalkulujes,,a pokusas ma ako debila..
no ukazal si len svoju povrchnost a nadutost..


a preto som usudil, ze nema vyznam sa stebou dotahovat..


dusan   |   ip:85.135.14   |   2011-08-02  (21:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  prečo AKO ?
mimochodom, to o tej jame nie je celkom tak sarkazmus, videl si tých mladých musulmanov v pakistanských školách ako omielajú korán a pritom sa kývu zpredu dozadu ? takže celkom sarkazmus to nie je pretože keď si to budeš pravideľne opakovať, budeš to lepšie poznať ale aj budeš mať v mozgu viac miesta zapratané týmto, nechcem Ťa nejako zhadzovať, skrátka je tam riziko braiwashingu, mam taku príbuznú, má školy, je inteligentná a napriek tomu som musel skonštatovať - bože ona sa pominula na rozume, takže je to tak napoly vážne, du


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-02  (22:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  priatelu.. ta jama moze byt v kazdej oblasti zivota cloveka..nie len nabozenstvo!!

" v dnesnej dobe pocitujeme paradoxne pri nadmernom mnoztve vedomosti , chronicky nedostatok mudrosti"

su ludia co maju vysoke skoly..a neovladaju zakladne zivotne pravdy..a su naduty a sprosty ako bagance..

je to mozne?? je!!

takze trochu objektivity dusan!!Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-02  (22:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A aké sú to už tie tzv. životné pravdy, ovečka naša zlatá, kostolná? Či sú to len hlúpe veršovačky z knihy oviec? Pouč nevzdelaných realistov, obyčka naša svätá...


Groover   |   ip:217.119.1   |   2011-08-02  (22:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Heh Pandemonium ty si typický... ako sa to volá.. TROLL

Mali by ti tu zablokovať IP ale to by sa Joplins nudil z nedostatku tvojich perličiek. ;)


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-02  (23:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  paneminimum..

jedna z nich je.. " nikdy neurob nieco , co by si inak neurobil ,keby ti niekto nenariadil, aby si to urobil, a to len preto, ze niekto neurobil nieco, co niekto chcel aby niekto niekomu nieco urobil"..

mas to.. ??:-))


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-02  (23:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dusan..
pandamanium, je jeden z nich.. :-DD


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-02  (23:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  paneminimum.,,
a druha je- " nechod prilis casto na metalove koncerty , lebo ti to vymetie mozog a budes si mysliet o sebe, ze si tlupa demonov?!!!


Bertk . mybyfubu43   |   ip:194.160.7   |   2011-11-25  (09:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A potom prečo Rusi a Číňania v OSN schválili útok na suverénnu Lýbiu ???? Keď tam mali ekonomické záujmy? 2012 majú byť ukončené zmluvy z USA, a chceli to dať Číňanom lebo amíci neplatili.
A u nás Čína ide vybudovať vo Vajnoroch pri BA kolóniu, ani sa nespamätáte a sú všade..


julo . hukogodi76   |   ip:89.176.40   |   2011-11-27  (21:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  -citam to tu pravidelne dlhsiu dobu a pamatam na casy,ked som sa viac tesil na diskusiu,ako na samotny clanok.Bohuzial,objavili sa tu individua,vdaka ktorym to tu upadlo.A preto potesi,ked sa objavi niekto ako Dusan,kto je ochotny diskutovat a argumentovat,neutoci ad hominem a je slusny,dokial to ide:-)
-v poslednej dobe sektarov minusujem..stejne nemaju o duchovnosti ani sajnu..bud su totalne vymleti,alebo nasadeni na tuto cinnost milu jahvemu.

-Rusko je na tom podstatne lepsie ako pred desiatimi rokmi,v tom suhlasim.Putin je silna osobnost,ale ci oblubena..neviem.Prieskumy a statistiky su dost ohybne
-Kaddafi najprv odrbal Rusko,preto nevetovali rezoluciu,ktora bola o bezletovej zone,az neskor sa praktikovalo humanitarne bombardovanie..V Syrii a Irane to mozne nebude.Myslim,ze napadnutie tychto statov vyvola velky konflikt.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


štyri + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


RUSKÁ BANKA VYKOUPILA 570 TUN ZLATA


2013-02-12  (10:24)  |  Rusko
Ruská Centrální banka vykoupila v posledních deseti letech 570 tun zlata. Oznámila o tom agentura Bloomberg s odvoláním na výpočty udělané na základě údajů MMF.

V Rusku objevili mimozemskou kovovou ozubenou tyč starou 300 milionů let


2013-01-24  (09:07)  |  Rusko
Obyvatel Vladivostoku objevil během zapalování krbu slisovanou v uhlí kovovou ozubenou tyč. Neobvyklý nález odnesl vědcům. Po pečlivém prozkoumání předmětu dospěli k závěru, že tyč je stará 300 milionů let a byla vyrobena živým tvorem. Avšak nedokázali odpovědět na otázku, kdo mohl tuto hliníkovou ozubenou tyč vyrobit.


Byl zavražděn šéf ruské mafie Aslan Usojan


2013-01-18  (09:11)  |  Rusko
Aslan Usojan, etnický Kurd a šéf ruské mafie. Muž s přezdívkou Děda Hassan již není kmotrem. Byl zastřelen v centru Moskvy odstřelovačem. Nájemný zabiják zastřelil Aslana Usojana (75) z okna vedlejšího domu, když vycházel z restaurace v moskevské části Arbat. Podle ruských médií se jeho osobním strážcem nepodařilo zakrýt svého šéfa před šesti ranami, které ho zasáhly a byly pro něj osudné. Zemřel, když ho vezli do nemocnice.


Voľby v Srbsku: Srbi si vyberajú Rusko – kto je ďalší?


2012-10-31  (11:25)  |  Rusko
Následky ruskej voľby Srbska vychádzajú ďaleko za hranice Balkánu. Nesmelo, obzerajúc sa smerom k Rusku začínajú otáčať hlavy iné slovanské národy. Slováci a Česi takmer nič nevedia o tom, čo sa udialo v Srbsku. Nebyť niekoľkých alternatívnych serverov, nevedeli by vôbec nič. Ale mení sa všeobecné povedomie a nálada a ruská voľba začína dozrievať aj v týchto krajinách.


Anonymous: „Nový světový řád“ se pokusí odstranit Putina


2012-10-31  (08:54)  |  Rusko
V exkluzivním interview pro Hlas Ruska sdělil zástupce skupiny Anonymous, že 21. prosince 2012 plánuje odstartování vlastní levné a decentralizované online platformy TYLER. Je určena pro zveřejnění důležitých informací, které vlády různých zemí tají před svými občany.


Klíčová událost: V Rusku předložen zákon o podřízení centrální banky národním zájmům


2012-09-21  (09:01)  |  Rusko
Neoficiálně pojmenovaný "zákon o neplacení daní Spojeným státům". Což je přesné, jde totiž o to, že ruská centrální banka nyní není pod kontrolou Ruska a nepracuje v zájmech Ruska, ale v zájmu těch, kdo ji řídí - dnešní "penězoměnci z chrámu", finančí světová mafie se sídlem v USA.


Rockefeller, Rothschild, Lenin, ropa a potoky krvi


2012-06-02  (14:45)  |  Rusko
Kým v Baku jeden ropný vrt v tom čase poskytoval 280 barelov ropy tak tie americké v Pennsylvánii a v Ohiu iba 4,5 barelu denne. Ruské náklady na dodávku k spotrebiteľom predstavovali 1/3 z tých amerických. Kým v roku 1882 nakúpilo Rakúsko Uhorsko od Rockefellera viac ako pol milióna barelov americkej ropy, tak v roku 1890 to bolo nula barelov. Vývoz ropy z Baku začal v spomínanom roku 1882. V tom čase americké rafinérske spoločnosti ovládali 85% svetovej produkcie ropy. O šesť rokov neskôr to bolo už iba 53%.


Co chce Západ od Ruska?


2012-05-20  (17:31)  |  Rusko
Vatikán byl jednoduše přinucen dělat to, co mu dovolili. Tehdy se nabízí otázka - kým? Jaká síla v tu dobu existovala (a nejen v Evropě), která mohla ovládat Vatikán? A existuje snad i v naší době? Jakkoliv je to překvapivé, události současné reality hovoří ve prospěch posledního. Nebudeme vyjmenovávat řetěz událostí: je jich příliš mnoho. Důležité je něco jiného: loutkami této tajné síly byli i Romanovci, kteří krátce po svém příchodu k moci přepsali "k obrazu Západu" celou historii Rusi.


Rusko shromažďuje jednotky na severní íránské hranici a očekává útok Západu


2012-04-16  (08:11)  |  Rusko
Ruské ozbrojené síly předjímají, že k útoku na Írán dojde v létě, a vytvořily akční plán na přesun ruských jednotek přes sousední Gruzii do Arménie, která hraničí s Íránem, uvádí informované ruské zdroje.


„Impérium zla“ – fakty a obrazy


2011-12-22  (09:22)  |  Rusko
Hotové predstavy o Rusku ako o „impériu zla“ a „väzení národov“ sa každodenným opakovaním vnucujú už mnoho rokov. V danom článku sme preskúmali taký spôsob informačnej vojny, ako je úmyselná zámena faktov za chcené predstavy, či obrazy. Obrazy hovoria jedno, no samotné nepostačujú a vyžadujú doplnenie vedomostí faktami.


Rusko varuje před narůstajícím rizikem jaderné války


2011-11-24  (10:59)  |  Rusko
„Možnost lokálního ozbrojeného konfliktu se dramaticky zvýšila podél celého perimetru hranic,“ řekl Makarov. „Nemohu vyloučit, že za určitých okolností by mohly lokální a regionální ozbrojené konflikty přerůst v plnou válku, možná dokonce s jadernými zbraněmi.“


Rusko dokončilo systém vzdušné obrany


2011-07-29  (20:31)  |  Rusko
22.červenec je označen jako Den obránců Moskvy. V tento den před 70 lety sovětská vzdušná obrana odrazila první masivní letecký útok nacistických bombardérů na hlavní město země. Dnes se konaly vzpomínkové akce k uctění památky hrdinů ruské moderní letecké obrany.


Ropa ako dovod k tretej svetovej vojne?


2011-04-30  (13:01)  |  Rusko
Zasoby ropy sa na svete ztencuju a to mnohym vyvolava vrasky na svete. Najhorsie su na tom podla mojho mienenia prave americania so svojou obludnou spotrebou. Pre svoje ropne zaujmy maju na svedomi vela nasilia na statoch, ktore touto surovinou ovplyvaju. Irak, Iran, Lybia atd. Ale co bude nasledovat, ked sa vycerpaju aj tieto naleziska?


Ďaľšie z Ruska...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Seznam účastníku Bilderbergu 2010

Ani ne tak článek, jako spíš seznam účastníků Bilderbergu konaného 3-6.6 2010 v Sitges. Účastníci jsou seřazeni abecedně. O čem budou přednášet těmto vlivným osobám tentokrát?


Vesmírny odpad

Na řadě je Slovensko?

Ján Pravda – o svojom živote

Liečivá sila pyramíd

Aštar Šeran

Archív

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Když jsme na gymplu měli při různých angličtinářských a esejistických příležitostech jmenovat lidi, se kterými bychom chtěli jít na večeři, které obdivujeme, kteří nás inspirují atp., ustálila se mi trojice Lance Armstrong, Václav Klaus a Jaromír Jágr. Z gymnázia už jsem nějaký ten pátek pryč a jsem rád, že jsem od těchto inspirujících osobností s výrokem o mladické hlouposti nemusel znechuceně odstoupit. Všechny tři se mi také (z různé vzdálenosti) poštěstilo vidět naživo.


Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.2862 s