21. September 2019
    
Ako prežiť ekonomický kolaps - Dolezite.sk

Ako prežiť ekonomický kolaps


  2011-12-05  (15:44)  |  Vojny
  67% hlasovalo = 5  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Ako prežiť ekonomický kolaps

                ÚVOD. Žijeme náš každodenný život. Do práce, domov, občas dovolenka. Málokto myslí na to, že by to mohla prísť globálna katastrofa. Prednedávnom „padla vláda“ a strany sa dohodli a bolo OK, až na tie milióny za voľby. Ale pozrime sa na ekonomickú situáciu. Mestá, obce, štáty, ľudia. Všetko má dlh. Čo sa stane ak praskne najväčšia bublina ? Padne ekonomika. Obávam sa, že v tom chaose bude na hocaké prípravy príliš neskoro. Rádio a televíziu, že to bude dobré a že sa to čoskoro vyrieši nepočúvajte. Nebude jedlo a ľudia budú hladovať, nebude ropa a nepôjdu autá, stroje, elektrika, teplo a väčšina potrieb ako zubné kefky, žiletky alebo toaletný papier sa prestane vyrábať. Polícia, vojaci, úradníci a celá štátna správa prestane pracovať, kto by pracoval zadarmo a s rizikom prísť v práci o život ? To bude ale druhá fáza, v prvej bude obmedzené vychádzanie z domov a pokoj bude nasilu udržiavaný. Vláda obmedzí alebo zakáže distribúciu zbraní a nábojov. Keď sa pozriem na blízku budúcnosť, nevidím veľa pekného. Dlho ma to trápilo, dlho som odmietal realitu i keď som vedel, že jedného dňa to príde. Až prednedávnom som škaredú skutočnosť prijal a začal robiť protiopatrenia a chcem sa s mojimi nápadmi a postrehmi podeliť. Verím, že ak nepríde neskutočná katastrofa, dokážem ja, moja rodina a známy z komunity prežiť. Odkedy sa na túto situáciu pripravujem, lepšie zaspávam. Teraz žijem svoj život lebo je samovražda žiť v čase kolapsu, keď príde kolaps ( alebo vojna, to je rovnaké ) budem žiť realitou, bola by samovražda neprijať skutočnosť.

                ZHROMAŽDENIE A PRÍPRAVA. Príprava je najdôležitejšia. Nutnosť prežitia je všetko kvalitne pripraviť: suroviny a iné predmety, vedomosti, svoje telo fyzicky a psychicky.

 Otázka jedla je jednoduchá: samotné konzervy nezachránia. Jedine lokálna produkcia jedla pomôže. V meste to ale nie je možné v dostačujúcom množstve, a aj keby ostatní by to pokradli. V meste je veľa ľudí a málo pôdy, mesto je závislé do dovoze potravy a iných surovín, tiež je tam veľa zbraní. Preto odporúčam mať v prípade núdze dohodnutý vidiek so známymi. Podrobne sa potrave budem venovať v kapitole POTRAVINY. Niekoľko konzerv pre najhoršiu situáciu, bylinky, francovku, zbrane ( luk, ručná strelná zbraň s veľkým zásobníkom, nôž, slzný sprej, paralyzér, čokoľvek sa bude dať... ), obväzy, čaje, vitamíny, glukóza, cukor, soľ, šaty – tmavé a teplé, aj termo, odporúčam maskáčované a zakúpiť listnatý survivalistický oblek, lieky, písacie potreby a papier, zrno atď. Všetko čo vás napadne a čo môžete zobrať na jeden odvoz sebou. Naučte sa ako sa starať o zvieratá a pôdu, ako poskytovať prvú pomoc, ako sušiť mäso, ako spracovávať suroviny a ulovené zvieratá, ako vyrábať potreby, ako nahradiť základné potreby, ako vyrábať mlieko a syry, ako používať zbrane, ako vykryť nejaký-ten úder a kop a zdrapnutie, ako vyrobiť výbušninu, ako vyrobiť dymovnice atď. Rozpíšte si deň, zapíšte aké potreby používate a porozmýšľajte ako každú a jednu čo najlepšie nahradiť.

Dôležité je nezblázniť sa. Myslím, že veľa ľudí bude psychicky na absolútnej mizine a nakoniec ich z toho porazí. Odporúčam nebrať veci až tak vážne, však ideme bývať do prírody a sadiť rastlinky, nie? (Smiech) Bez váhania sa smejme na Poslednom súde! (Úsmev) Nejaká literatúra o pozitívnom myslení a vyriešení depresie bez liekov a knihy s praktickými radami, nejaké romány pre úlohu vyrovnania sa s realitou mať je nutné. Najdôležitejšie je zmieriť sa zo smrťou. Nie som fanúšik kníh pozitívneho myslenia lebo vo väčšine prípadov je to vymývanie mozgu ale niekedy takto myslieť je vhodné. Ale aj tak mám radšej myslenie a konanie ako len myslenie. Cítiť sa šťastný v najhoršej situácií je dobrý pocit no hraničí s psychickou labilitou.

Muž má v komunite iný funkciu ako žena a dieťa. Žene, ak vykonáva fyzickú činnosť, odporúčam každý deň zopár málo cvikov na upevnenie svalstva a zahriatie tela pre nasledovný strečing, viac by to bolo plytvanie energiou, ak fyzickú činnosť nevykonáva tak viac cvikov a lepší strečing. Pre deti zahriatie a strečing. Pre mužov by bolo najvhodnejšie kopy, údery, techniky. Odporúčam pozrieť techniku aktívneho vnímania aby ste dokázal vnímať celé telo a okolie a svalstvo mal stále uvoľnené.

Zbavte sa všetkých dlhov.

                ODCHOD. Čas odchodu? Ekonomický kolaps nepríde to zo dňa na deň. Potravín bude postupne menej. Znakov, že čoskoro je to tu bude veľa. Čo ak vypuknú nepokoje alebo ak sa niekde vo svete začne bojovať? Mám na mysli konflikty Číny a USA. Keď padne štátna ekonomika nikto nebude dodržiavať poriadok, nebudú platiť zákony, nebude teplo, budú nepokoje. Vojna a boje prídu v okamihu. Myslím si, že odísť keď bude v uliciach nebezpečne. Spravte si zoznam čo všetko zoberiete sebou a majte to po ruke prípadne na jednom mieste.

                Kolaps a následné obrodenie by malo byť rýchle. Infraštruktúra by mala zostať stáť lebo keď nezostane môže to byť ohromný problém pre stabilizáciu situácie.

                KOMUNITA. Sám, vo dvojici ani v trojici a bez sídla to nezvládne nik, nech si to ani nenahovára. Dôležitá je komunita. Určite bude aj vládnuce komunity a skupiny v mestách ale že sa dostanete medzi nich pochybujem. Dedinská komunita je veľmi príťažlivá. Dohodnúť sa zo všetkými ostatnými, podeliť prácu atď. Komunita a prostredie kam pôjdem ja je priateľská, na okolí je les, lúky, kopce, stáda zvierat a veľa potokov. Moji známy majú niekoľko pušiek a guľovníc, veľa nábojov a už teraz žijú sebestačne: majú zvieratá a pôdu a vedia všetko k samostatnému prežitiu, sú pracovití a veľmi priateľskí. Odporúčam podobných ľudí. Vstávať pri východe slnka a ísť spať pri západe by bolo optimálne. Keď je tma, bez elektriny nie je veľa čo robiť. Usporiadajte spoločenské večery pre zblíženie. Stráž potrebujete, tá musí byť na hliadke ale striedajte ju aby sa všetci dobre spoznal. Ak idem spať, musím absolútne dôverovať schopnostiam stráže ale pochopiteľne nie každý je vhodný pre hliadkovanie. Skrášlite prostredie aby ste sa cítili prijemne: vymaľujte steny a zaveste obrazy. Zhromažďujte všetko čo sa bude dať, bude sa to hodiť prinajmenšom pre obchodovanie.

                Rozdeľte si úlohy. Domáce potreby, hliadka, pestovanie, dobudovanie krytia a ohraničenia komunity atď. Úlohy navzájom striedajte aby každý vedel aká je práca druhého. Nechceme podceňovať druhého.

                Chráňte komunitu nie len ozbrojenou hliadkou okolo nej a dnu ale tiež oplotením územia ( psi sú výborné ako poplach, len pozor aby ich niekto neotrávil ) a vybudovaní krytia, teda vybudujte bunker ale hlavne nenápadnejšie krytie. Nevystavujte pole a suroviny ak to bude možné. Nemajte všetky suroviny na ukryté jednom mieste. Vždy majte pripravenú núdzovú zásobu surovín pre situáciu rýchleho úniku. Nájdite strategické pozície, nájdite núdzovú cestu úniku a pripravte autá. Pre skutočne pozorné sledovanie okolia sa naučte techniku aktívneho vnímania. Zlepšujte prostredie komunity každý deň. Sejte, saďte, budujte kryty, obchodujte. Lepšie v partii založiť sebestačnú komunitu ako v partii kradnúť a vraždiť a život riskovať oveľa viac.

                POTRAVINY. Bez potravy a vody to rozhodne nepôjde. Naučte sa starať o pôdu a zabárať, loviť zvieratá, spracúvať ich a sušiť ich mäso.

Naučte sa pestovať kúpené zrno a celkovo využívať a starať sa o pôdu. Žiadne chemické hnojivá, neznehodnocujte pôdu. Čoskoro budem mať zásobu 60 kg pšenice, uvažujem že dokúpim ešte 40kg. Za 3€ kúpim 2,5 kg pšenice. Mám kúpených aj veľa iných nutností. Naučte sa zavárať a spracovávať ostatné potraviny. Organické zvyšky darujte pôde na rozloženie rovnako ako svoje vykali a moč. Je to kruté, až nechutné ale nutné. Pozor! To nie je len vykakať sa a ocikať zem, práve pozor aby ste pôdu neznehodnotili. Keď si urobíte zásoby, začnite obchodovať ak to bude možné najlepšie s okolitými dedinami, do mesta by som nešiel. Naučte sa rozoznávať lesné bylinky a naučte sa techniku aktívneho vnímania ktorá ušetrí množstvo energie. Návod techniky nájdete na web stránke http://poznanie.sk . Toto vnímanie praktizujem nie len pre zníženie príjmu jedla ale aj pre celkové vychutnávanie života a výsledky sú očividne pozitívne. Nutnosť je studňa alebo potok v blízkom okolí.

Dobré by bolo, keby boli po okolí stáda zvierat. Naučte sa loviť, spracovávať zvieratá a sušiť mäso.

Spravte si zásoby. Možno prídu ešte horšie časy, možno budeme potrebovať niečo iné a budete to musieť vymeniť za jedlo alebo možno budete musieť niekoho podplatiť.

                SITUÁCIA OHROZENIA. Na vrch bude mať ten kto bude mať strelné zbrane, hlavne jednoručné ktoré sa dajú skryť pod bundu. Ako jednať v situácií ohrozenia? Spravte nejaký poplach na hocaký štýl, fantázií a improvizácií sa nekladú medzere. Výkrik určitého sloganu, veľa zvončekom natiahnutých po celom sídle, možností je milión ale spravte tak aby mohol poplach vyhlásiť každý a z veľa miest. Každý dospelý by mať po ruke zbraň a niekoľko zásobníkov. Hlavne nebehať tu a tam, stratégie a podobne užitočné rady nájdete v knihách. Napríklad tu: http://www.martinus.sk/?uItem=25085 , http://www.martinus.sk/?uItem=75450 , http://www.martinus.sk/?uItem=87538 . Pri najbližšom objednávaní z Martinusu tieto tri určite nebudú chýbať. Naučte sa čítať reč tela a hlavne techniky pre odhalenie klamania. Ak bude situácia v komunite príliš zlá odchod bude nevyhnutný. Blízkemu kontaktu sa vyhýbať lebo je príliš nebezpečný už len pre trénovaného človeka, nie to pre civilistu.

Zopár kilometrov od mojej komunity je vojenský priestor. Je to ale dosť veľká vzdialenosť a možno väčšia než k väčšie miest a niekoľko dedín medzi nami je ale i tak. Najviac sa bojím vojakov a polície, viac ako nejakých terajších „gangov“ alias mafie. Veľmi pochybujem, že milí páni a dámy sa v prípade núdze, napriek tomu že nebudú dostávať výplatu, odložia zbrane, zamknú ich a pridajú sa o ostatným. (Smiech) A tiež mi niečo hovorí, že nebudú najmilší.

KONTAKT S INÝMI KOMUNITAMI. Ako som spomenul už vyššie cestu do mesta neodporúčam. To by som radšej žil niekde v lese sám. Obchodujte s okolitými dedinami a pomôžte im v organizácií lebo pravdepodobne sa budú raz hodiť a takisto sú to ľudské bytosti, ktoré potrebujú pomôcť. Navzájom si vymieňajte informácie o  dianí vo svete a okolí. Dohodnite pravidelný kontakt. Raz za dva, tri dni v dohodnutom čase po určitej dráhe s dohodnutím nenápadným znamením. Ak by sa to nestalo, bol by to dôkaz, že sa niečo deje. Samotný typ znamenia môže byť dôkazom že sa niečo deje ak nie sú vhodné podmienky pre nejaké verbálne a neverbálne dávanie najavo.

VOĽNÝ ČAS A ZACHOVANIE VEDOMOSTÍ. Nezabudnite na to užívať si každého jedla, tešiť sa a smiať sa. Takisto nezabúdajte zachovať nejaké vedomosti najlepšie v podobe kníh. Čítanie je mojou veľkou záľubou, už teraz zbieram knihy a budem v tom pokračovať. Nestaňme sa vystresovanými zvieratami. Síce ku zvieratám máme blízko ale nie až tak. Snáď viac hovoriť nemusím.

 

                Poznáte príbeh farára, ktorý bol v horiacom kostole a prosil Boha o záchranu? Tri krát mu Boh poslal pomoc v podobe požiarnikov, no farár odmietol a kostol ho pochoval. Ak Vás zachráni Boh dobre, Vaša vec. Ak situácia nie je a nebude taká vážna robte si čo chcete. Nikoho nenútim, s nikým sa nehádam. Nie som mesiáš, nemám žiadne povinnosti pomôcť druhým. Mám jedine obrovskú vôľu pomôcť svojím najbližším. Každý nech si pomôže sám. Snažím sa pomôcť skupine ktorá o to stojí. Ak neveríte, že príde prinajmenšom ekonomický kolaps, naštudujte si terajšiu ekonomiku. Ak neveríte, aj tak odporúčam vymyslieť riešenie pre prípad núdzi, upokojuje to. Nesnažím sa šíriť chaos a paniku, práveže naopak.


Majkl65
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
anonym32 . girenaxa66   |   ip:88.212.37   |   2011-12-05  (16:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  aj ja som zacal podobne rozmyslat pred par mesiacmi...uvazoval som, ako sa uchranit, keby prislo ku kolapsu, pripadne vojnovemu konfliktu..ten kto vravi, ze je to hlupost a nic take sa nikdy nestane, je pri najmensiom naivny...problem je v tom, ze sam to nezvladnem, myslim tu celkovu pripravu a prezitie ako aj autor pise v clanku...no ja by som sa rad s niekym spojil a dal sily dohromady aby v pripade niecoho takeho sme sa mohli pripravit...lenze kazdy v mojom okoli, by mi odpovedal, ze niesom v poriadku, a proste by to so mnou ani nikto nepreberal...chcem tym povedat to, ze sa ani neodvazim, s niecim takym prehovorit k niekomu zo znamich nakolko ich poznam a taktiez ich odpovede vopred poznam


DrHujer . doducyve62   |   ip:87.197.15   |   2011-12-05  (16:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Organické zvyšky darujte pôde na rozloženie rovnako ako svoje vykali a moč. Je to kruté, až nechutné ale nutné. Preboha aké kruté? Veď to je prirodzené!!!

Otázka na autora: čo z toho ste sa už naučili?

poker . recawyvu07   |   ip:95.103.18   |   2011-12-05  (16:21)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  nepaci sa mi tvoj clanok.je to len hruby vypis podobnych kvalitnejsich clankov.je to nieco ako ked v skole dostanes ulohu napisat obsah knihy ktoru si cital.take alibisticke rady..ako keby si pozeral americky film.neda sa ten clanok pouzit v praxi.keby sa naozaj nieco stalo.tak sa urcite pozriem na lepsie realistickejsie prispevky.toto je len velmi hruby opis inych podobnych clankov.


Richieboy . vexirawi4   |   ip:88.212.40   |   2011-12-05  (17:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pritom aké ľahké by bolo po páde ekonomiky všetko zachovať v pôvodnom stave, každý by mohol robiť to čo doteraz a proste si brať všetko čo k tomu potrebuje, proste projekt Venus v tú ranu....smútné ako naivne a pritom samozrejme to znie...jelo . vywubare56   |   ip:94.193.10   |   2011-12-05  (20:43)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  ludia vam tu uz nacisto prepina..ak by aj nieco take prislo tak pestovanie psenicky a lovenie zvierat ti aj tak nepomozu..


bublinka . pahequji50   |   ip:95.103.80   |   2011-12-05  (21:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jelo: mas pravdu zaludok nema tolko casu,ako mozog.
Za druhe v takom pripade by sa v prvom rade bolo treba postarat ,aby si nebol uloveny a mysliet na lov az v druhom rade.


Ra . sywelybe59   |   ip:195.91.11   |   2011-12-05  (22:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ktoze to tuzi po niecom takom?:))


bobor . hyqadose13   |   ip:62.178.15   |   2011-12-06  (04:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no mna to tiež napadlo prednedávnom ako sa zabespečit no nechcem nikoho v mojom okolí uviest do pozornosti aby ma neoznačili za blazna. Ako prví krok som doma navrhol ako zámienku vybudovat novú podzemnú pivnicu pretože mame vinohrad no 2 už stoja ale tie su priamo pod domom a to nie je bezpečné. 3 chcem vybudovat vedla domu špeciálne upravenú na celoročné obývanie. tj. pivnica sa v prípade potreby zmení na podzemný bunker.


adam . cytetala8   |   ip:195.80.16   |   2011-12-06  (06:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bobor
a nezabudni na núdzový výxod, aj líška máva z brlohu viac výxodov. +maj vo vnútri náradie na kopanie, ak by ti výxody prisypalo. nebolo by odveci podzemne prepojiť pivnicu vonku s tými 2. dobré je mať tam aj improvizované plynové masky=pet fľaša s nadrveným drevenným uhlím a naspodu s dierkami cca 4 mm /jak sítko/, pozor nezaberá proti kyanidu, tam treba filter z buničiny, tj. vata../, v dobe "mieru" prelepené lepiacou páskou, v prípade potreby strhneš, priložíš k ústam hrdlo flaše a dýxaš. dobré v kombinácii s potapačskými okuliarmi.
viem takéto rady teraz vyzerajú totál nahlavu, ale keď to príde, nebude sa ti už mať kto smiať.
a nezbudni na hasiace prostriedky, lekárničky....


adam . cytetala8   |   ip:195.80.16   |   2011-12-06  (06:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jelo
ale ak nespravíš vôbec nič, to ti tiež nepomôže.


DrHujer . doducyve62   |   ip:87.197.15   |   2011-12-06  (17:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  adam, stačí si masku kúpiť. Bude to bezpečnejšie.


Hero . minynewu3   |   ip:195.168.1   |   2011-12-07  (04:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vykasli sa na psenicu ta ti je nanic.Ked sa chces pripravit tak nabehni do nejakeho hipermarketu tam si odnich za par euro nakup nadoby co vnich maju salaty a tresku a do toho si mozes uskladnit rizu ktora ma najviac kalorii a ked ju udrzis v suchu tak ti vydrzi velmi dlho.Ktomu si nakup fazulu ta ma tiez dlhu zivotnost a tu mozes pouzit aj ako osivo.A tretia vec su cestoviny.


borneo . jenaxeta60   |   ip:195.80.18   |   2011-12-07  (11:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hero ... sejivo ako obilie, alebo semena inych plodin su v nudzovych zasobach pre pripad, ze by sa nestandardna krizova situacia natahovala na dlhsiu dobu. Zaklad su samozrejme trvanlive potraviny na priamy konzum. A ak prezijes v zdravi do doby az bude cas obrobit podu a zacat uvazovat o kompletnej samostatnosti, nastupuju sejiva. Iny pohlad na to je taky, ze na zhananie sejiva bude casu dost aj potom, ale uvazovat treba aj trochu ekonomicky. Kto bude mat co sadit, bude mat poklad. Za ucelom obchodovania by som uvazoval aj o kupe kavy, lecnejsieho ale stale kvalitneho alkoholu a cigarety. Tieto komodity budu mat pocas nejakych vaznejsich vypadkov ekonomiky cenu zlata.


Majkl65 . hajipybo6   |   ip:78.141.67   |   2011-12-07  (14:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DjHujer: mnohé áno ale nie všetko. Momentálne kupujem a kupujem, donekonečna mám ten pocit. A keď ťa zachráni len maska, dobre. Kúp si ju a si zachránený. Samozrejme že ochranný odev a masku zaobstarať. poker: máš pravdu ale je tam veľa mojich myšlienok, ktoré mi pri takýchto článkoch proste chýbajú. Hrubo a priamo napísané, nie je tu pri čom kľučkovať a nepovedať to priamo. Jelo: ekonomický kolaps by sme prežili. Vojnu? Neviem, určite lepšie pripraviť sa a žiť pokojný život. Bublinka: áno, preto komunita, zbrane, útek z mesta a ostatné. Ra: pravdepodobné naši bláznivý vládci. Bobor: tak tak, pomaly a postupne. O všetkom sa s rodinou nepodelím. Adam: Ďalší dobrý nápad. A presne – radšej toto ako vôbec nič! Hero: len z hotových výrobkov nikto neprežije, nutnosť je lokálna produkcia. Ale máš pravdu, fazuľa, ryža a cestoviny – všetko mám v pláne. Pšenica bol len konkrétny prípad. Borneo: ten kto bude mať čo sadiť bude mať poklad – presne. A tiež uvažujem o tom ostatnom ale momentálne sa starám o to, aby bolo čo sadiť.


Majkl65 . hajipybo6   |   ip:78.141.67   |   2011-12-07  (14:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Richieboy: ja som za, to ale povedz tím hladným a tím ktorý majú zbrane.


DrHujer . doducyve62   |   ip:87.197.15   |   2011-12-07  (16:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hero cestoviny sa vyrábajú z obilia.


Tom . wufetoju37   |   ip:77.104.21   |   2011-12-07  (16:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rád by som sa stal členom takejto komunity, žijem v Žiline. Ak má niekto možnosť mi pomôcť budem rád. Budem užitočný. Ďakujem!
tomas.student@seznam.cz


Tom . wufetoju37   |   ip:77.104.21   |   2011-12-07  (16:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rád by som sa stal členom takejto komunity, žijem v Žiline. Ak má niekto možnosť mi pomôcť budem rád. Budem užitočný. Ďakujem!
tomas.student@seznam.cz


Tom . firuraxi04   |   ip:77.104.21   |   2011-12-07  (16:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rád by som sa stal členom takejto komunity, žijem v Žiline. Ak má niekto možnosť mi pomôcť budem rád. Budem užitočný. Ďakujem!
tomas.student@seznam.cz


Tom . firuraxi04   |   ip:77.104.21   |   2011-12-07  (16:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rád by som sa stal členom takejto komunity, žijem v Žiline. Ak má niekto možnosť mi pomôcť budem rád. Budem užitočný. Ďakujem!
tomas.student@seznam.cz


bobor . hyqadose13   |   ip:62.178.15   |   2011-12-09  (03:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hovorím vám treba rýchlo konať. Nikdy som takto nerozmýšlal ako posledný rok. Neviem prečo ale mám velmi zvlaštny pocit. Možno je to iba zlá intuícia ale niečo nie je v poriadku nikdy by ma nenapadlo sa zaoberat takouto poistkou. Treba si spravit plan na prežitie. Dufam že to nebude treba, ale ja to určite nenechám na lotériu nie som naivný že všetko bude v poriadku. Nakupujem cez internet za dost velke položky na taketo veci ako survival- žit a prežit.


bobor . hyqadose13   |   ip:62.178.15   |   2011-12-09  (03:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ešte niečo ak je niekde nejake aktualne forum a ludmi ktorí maju podobné umysly tak dajte vediet poradíme si.


borneo . jenaxeta60   |   ip:195.80.18   |   2011-12-09  (13:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie je potreba panikarit. Netreba sa bat toho co neovplivnime. Ale tiez je lepsie drzat sa hesla: "Dufaj v najlepsie, pripravuj sa na najhorsie." alebo este inac: "Na vojnu sa priprav, ale pole zasej."

Proste zite svoje zivoty v klude. Ked pride nieco velke, budete konat. Kym to tu nie je, zite, mnozte sa, pracujte, milujte sa. Vzdelavajte sa. A pripravujte sa tak aby ste sa citili dobre.

Ked vydrzi odvaha, aj stastie sa prikloni.


Majkl65 . hajipybo6   |   ip:78.141.67   |   2011-12-09  (18:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tu mám niečo ďalšie: http://obchod.uvtip.sk/ za 13€ či koľko nakúpite kompletné rady ako pestovať, chovať, o pôdach a všetko potrebné, aj toto pokúpim - čoskoro. borneo tak tak, ale aj keby som nevedel, že to príde, nebyť pripravený by bolo nezodpovedné.


Majkl65 . hajipybo6   |   ip:78.141.67   |   2011-12-09  (18:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  veľa rád je na http://www.agroforum.sk/ . odporúčam stiahnúť všetko potrebné a vytlačiť. http://www.selekt.sk/psenica.html . odporúčam zaobstarať ešte plynnú masku a ochranné odevy.

ja som skúsil orgoniti, fungovali mi. kto nevie čo to je - google. 50 si vyrobím pre prípad núdze.


Majkl65 . hajipybo6   |   ip:78.141.67   |   2011-12-09  (18:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://referaty.atlas.sk/ostatne/nezaradene/25267/?print=1 skladovanie pšenice a ostatných obilnín.


Majco . bopucyqa34   |   ip:91.148.23   |   2011-12-13  (12:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Takisto som sa zacal pripravovat na prezitie. Ako prve ale riesim vystroj do boja a potom prejdem na potravu, chemiu, lov atd. Napriklad zaujimava a velmi dolezita vec je Aquasteril 1000. Stoji to 12e a je to na vycistenie 1000L akokolvek znecistenej ci nakazenej vody. Keby niekto chcel prebrat survival temu tak moje icq je 473 337 715. Je to smutne ale ked sa o survivale s niekym zacnem bavit, tak sa stretnem iba s neporozumenim. Ludia dostali chlieb a hry a teraz je im vsetko uprdele. Ako ste tu viaceri pisali - radsej to mat doma zbytocne ako potom lutovat. Potom uz nekupime nic a este budeme proseny o pomoc tymi ovcami, ktore nami momentalne pohrdaju, ze nam sibe.


sword . fuwanowo16   |   ip:217.67.19   |   2012-01-31  (19:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ak by mal niekto zaujem pokecat na temu ako prezit socialny kolaps,,alebo zalozit nejaku komunitu a je z partizanskeho alebo okolia tak napiste na meil hapcifarbykychac@azet.sk


noro . korajasa94   |   ip:195.91.55   |   2012-02-29  (17:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ak je tu niekto schopny zo ZH ??


Palo . nafykyre69   |   ip:178.40.13   |   2012-09-11  (23:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Okolie BB ak ma zaujem dakto hovoriť o prežití. zama@zoznam.sk


Kupak . paxemuwi80   |   ip:95.102.19   |   2013-11-07  (06:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bývam pri Kremnici a už dlhší čas sa venujem prípravám na niečo zlé... Momentálne riešim nezávislú solárnu fotovoltaiku - elektrinu na dom... Chováme cca.70 sliepok, 25husí, cca 80zajacov a zopár moriek a ešte navyše v súkromnom rybníku chováme spústu kaprov......kvôli tomu všetkému mám doma vždy zásobu minimálne 2tony obilnín...postavil som 17m skleník, obrábame záhradu a sme asi sebestačný v produkcii potravín... Ak by bol niekto z okolia čo by mal záujem "pokecať" na tému prežitia kolapsu spoločnosti alebo prírodnej katastrofy či vojny, napíšte mi na romanvlk7@gmail.com a možno sa aj osobne stretneme... Mne sa tu väčšina známych zatiaľ smeje a čuduje sa že mi "šibe"... Dúfam že nemajú pravdu...ale možno to už aj preháňam... Či?!


grace . nycewuhi12   |   ip:41.220.69   |   2014-12-10  (11:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jmenuji se Patricia milost, že jsem z Mexika, ženatý, má společnost skutečné půjčky hledal v posledních třech měsících, a vše, co jsem dostal, byla hodně podvody, které se mi jim věřit a na konci dne udělal, jsem si vzal všechny moje peníze a vzal moje peníze, moje naděje byla ztracena, zmatený a frustrovaný, jsem přišel o práci a velmi náročné hry nakrmit svou rodinu, nikdy jsem nechtěl nic sítě společnosti zanikají, takže II byl půjčování peněz od přítele, řekl jsem mu všechno, co se stalo, a řekl mi, že mohu pomoci věřitel, aby mi pomohl, právě jste obdrželi půjčku od nich vědět, že mluvili, já na úvěry, které udělal to, co řekl jsem, že přišel, nikdy mě nenapadlo, ale zkoušel jsem to a ke svému překvapení jsem dostal půjčku do 24 hodin, nemohl jsem uvěřit svým očím, já jsem teď šťastný a bohatý, a děkuji Bohu, že tyto podnikatelské úvěry a že stále ještě existuje v tomto podvodu hvězdy z celého světa, prosím, radím všem, tam venku, kteří jsou v nouzi úvěry Úvěry paní Rita hehp. E-mail: mrsritaloanhelp@gmail.com že nikdy nepodaří, bude váš život můj mění.MrJudeShanko . giqejuci52   |   ip:216.185.5   |   2014-12-15  (01:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den, já jsem pan Jude Shanko soukromý úvěr věřitel, který dává život časové příležitost půjčky budete potřebovat naléhavou půjčku vymazat své dluhy, nebo budete potřebovat kapitál úvěr zlepšit své podnikání? jste byl odmítnut bankami a jinými finančními orgány? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? hledat nic víc, jak jsme se zde, aby všechny své finanční problémy minulostí. Jsme úvěrové fondy se na jednotlivce, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, aby investovali na podnikání ve výši 2% .I chcete použít toto médium Vám oznámit, že jsme se poskytnout spolehlivé a pomoc příjemce a bude ochoten nabídnout úvěr, takže kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu: mrjudeshankoloanfirm@gmail.com

Dlužníka INFORMACE

1) Celé jméno: ............
2) Země: ..................
3) Adresa: ..................
4) Stát: ........................
5) Sex: ..............................
6) Rodinný stav: .........
7) Povolání: .....................
8) Telefonní číslo: ...............
9) V současné době pozici v místě práce: ......
10) Měsíční příjem: ..................
11) Výše úvěru potřebné: ......
12) Půjčka Doba trvání: .....................
13) Účel úvěru: ...............
14) Náboženství: ....................................
15) Už jste použili předtím .........

Kontaktní adresa: mrjudeshankoloanfirm@gmail.com

Pan Jude Shanko


MrDavidLarsin . liloresy96   |   ip:216.185.5   |   2014-12-15  (01:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ZÚČASTNĚNÉ Dlužníků Půjčka Nabídka Použít nyní

Vážený pane paní jsou zoufale potřebují úvěr pomoci? jste být odepřen úvěru od banky nebo jakékoliv finanční firmy? budete potřebovat finanční pomoc? potřebujete půjčku splatit své účty, nebo koupit domů? chceš mít svou vlastní firmu a potřebujete úvěr pomoc finanční? Kontaktujte nás ještě dnes pro vaši finanční půjčky pomoc jsme ochotni pomoct buď na obchodní nebo osobní půjčky nebo jakékoliv půjčky nabídky jsou k dispozici Napište nám nyní na adrese: (mrdavidlarsinloanfirms@gmail.com)

Typ úvěru nabízíme

refinancovat
Investor úvěr
Auto úvěry
konsolidaci dluhu
Podnikatelský úvěr
Osobní úvěr

Dlužníků Přihláška bude naplnit a návrat

Jména uchazečů: ________
Výše úvěru se požaduje: ______
Měsíční příjem: ______________
Doba trvání úvěru: ___________
Účel úvěru: ____________
Adresa žadatele: _______
Zaměstnání: _________________
Město: ________________
Stát: _______________
Země: _____________
Pohlaví: ______________
Věk: _________________
Telefon: ______


Kontakt: E-mail: mrdavidlarsinloanfirms@gmail.com
David Larsin


MrDavidLarsin . liloresy96   |   ip:216.185.5   |   2014-12-15  (01:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ZÚČASTNĚNÉ Dlužníků Půjčka Nabídka Použít nyní

Vážený pane paní jsou zoufale potřebují úvěr pomoci? jste být odepřen úvěru od banky nebo jakékoliv finanční firmy? budete potřebovat finanční pomoc? potřebujete půjčku splatit své účty, nebo koupit domů? chceš mít svou vlastní firmu a potřebujete úvěr pomoc finanční? Kontaktujte nás ještě dnes pro vaši finanční půjčky pomoc jsme ochotni pomoct buď na obchodní nebo osobní půjčky nebo jakékoliv půjčky nabídky jsou k dispozici Napište nám nyní na adrese: (mrdavidlarsinloanfirms@gmail.com)

Typ úvěru nabízíme

refinancovat
Investor úvěr
Auto úvěry
konsolidaci dluhu
Podnikatelský úvěr
Osobní úvěr

Dlužníků Přihláška bude naplnit a návrat

Jména uchazečů: ________
Výše úvěru se požaduje: ______
Měsíční příjem: ______________
Doba trvání úvěru: ___________
Účel úvěru: ____________
Adresa žadatele: _______
Zaměstnání: _________________
Město: ________________
Stát: _______________
Země: _____________
Pohlaví: ______________
Věk: _________________
Telefon: ______


Kontakt: E-mail: mrdavidlarsinloanfirms@gmail.com
David Larsin


MrsJanetRobort . wobeqade79   |   ip:41.203.69   |   2015-01-03  (11:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den,
To je informovat širokou veřejnost, že paní Janet Robort, soukromá půjčka věřitel má otevřít finanční příležitosti pro každého v případě potřeby jakékoli finanční pomoci. Dáváme se úvěr na 2% úrokovou sazbou pro jednotlivce, firmy a společnosti v rámci jasné a pochopitelné formě a kondici. kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na janetrobort@gmail.com


missRose . lymovece2   |   ip:95.211.17   |   2015-01-05  (07:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  -
Dobrý den,

Chcete-li správně, abych se představil, já jsem slečna Rose soukromé věřitele i poskytnout úvěr ve výši 2% ročně. Tato finanční příležitosti na vaše dveře krok, se ještě dnes a získejte úvěr rychle. Existuje mnoho příležitostí tam hledají finanční pomoc a všude, a dokonce i teď, že stále ještě nejsou schopni se dostat. Ale to finanční příležitost u vašich dveří krok, a jako takový si nemůže dovolit nechat ujít tuto příležitost. Tato služba bude poskytovat jak pro jednotlivce, firmy, obchodní mužů a žen.Výše úvěru se pohybuje k dispozici z libovolného počtu dle vašeho výběru pro více informací, prosím, kontaktujte nás na e-mailu: missroseloanfirm@hotmail.co.uk
Formulář k vyplnění žádosti o úvěr a vrátit.

Celé jméno ....................................

Osobní telefonní číslo ............................

Země ...........................................

Adresa ......................................

Státní ..............................

Věk .............................................

Už jste použili předtím? ................... - ....

Stav .................................

Výše úvěru potřebné jako půjčka .....................................

Půjčka termín .................................

Povolání ....................................

Měsíční příjem .............................


Potvrzení tyto podrobnosti, budeme Vám zašleme naše podmínky spolu se splátkovým kalendářem, a pokud souhlasíte, jste získat půjčku do 48 hodin. Záleží na závažnosti a naléhavosti při získávání úvěru.
Jsem rád, aby předal vaše rychlé odpovědi,

S pozdravem,

slečna Rose


Mrholland . dysydaru84   |   ip:206.190.1   |   2015-01-24  (16:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den,

Nabízíme úvěry pro lidi v nouzi finanční asistent s nízkou úrokovou sazbou ve výši 3%. S cílem získat úvěr s touto firmou, můžete říct přesné výši úvěru, kterou potřebujete, a čas, ve kterém můžete splácet úvěr. takže v případě zájmu laskavě poskytnout svým níže nám platné údaje, kontaktujte naše údaje níže, takže můžeme přistoupit k vám poslat své úvěrové podmínky.

ÚVĚR údaje potřebné

název:
Země:
Telefonní číslo:
Částka potřebná jako úvěr:
Účel úvěru:
Půjčka Doba trvání:
Měsíční příjem:
Už jste požádali o půjčku on-line před (ano nebo ne)

Naše kontakty:

Společnost E-mail: Hollandjohnsonloanfirm@gmail.com

S pozdravem,


panNora . kecawaci67   |   ip:206.190.1   |   2015-03-06  (15:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Potřebujete naléhavou půjčku? jste v dluzích? budete potřebovat rychlou půjčku refinancovat své podnikání ?, jste byl odepřen od vaší banky, starosti nic víc, Naše služby jsou rychlé, snadné a bezpečné úvěry nyní v jakýchkoliv okolností. Půjčit až 2,000 dolarů - $ 1,000.000 dnes! Obraťte se na nás s informacemi úvěru na tento e-mail: noramildred.loans@hotmail.com

Poznámka: Budete očekávat, že předběžné odpověď a finanční prostředky do 24 hodin

S pozdravem.
paní NoraSlenaElena . kiwetuji59   |   ip:197.214.9   |   2015-03-31  (15:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vážení Úvěrové Seekers !!!

Kompliment den, jsem slečno. Elena i nabídnout finanční pomoc klientům
v nouzi úvěru, rychle se a obraťte se zpátky ke mně, pokud máte zájem
úvěr email: elenanino07@gmail.com
Díky a vítejte

pozdravy
Slečna. Elena


FaridaAgusSetiawati . revidawe81   |   ip:41.220.69   |   2015-04-06  (10:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jsem tady, abych svědčit o tom, jak mi bylo nabídnuto nezajištěný úvěr na pouhé 2%.
Jmenuji se Farida Agus Setiawati a já jsem živým svědectvím o radostnou zvěst Amanda úvěr společnosti.
Poslouchej, žádná věřitel tady je ochoten vám pomoci, spíše jsou tu jen pro vás okrást své těžce vydělané peníze. Můj manžel a já hledal půjčky od různých poskytovatelů úvěrů on-line, ale na konci jsme byli podvedeni a vytrhl z našich peněz různými úvěrové společnosti on-line.
Dokonce jsme si půjčil peníze na zaplacení těchto on-line věřitelé, ale na konci jsme se dostali nic.
Já a můj manžel byl v dluzích, a museli jsme nikoho běžet o pomoc, náš rodinný podnik se rozpadl a my jsme nebyli schopni získat peníze na splnění našich denní výdaje, dokud jsme byli seznámeni s paní Amandě, který nám pomohl tím, že nabízí nám nezajištěné úvěr.
Obrátit na paní Amanda dnes pro váš úvěr a zapomenout na nikoho tady slibují vám půjčil, protože na druhém konci, nebudete mít žádnou půjčku od nich.
Pro více informací o tom, jak se dostat paní Amandu, nebo sledovat své úvěrové postupy, napiš mi přes některou z mého e-mailu, faridaaguss@gmail.com a kunfarida@outlook.com.
Nebo můžete poslat mail na adresu paní Amanda na amandaloan@qualityservice.com, amandarichardssonloanfirm@gmail.com a amandaloanfirm@cash4u.com


PaniCelestina . qucatune33   |   ip:178.162.2   |   2015-05-03  (19:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý deň, moji priatelia, ste unavení z Hľadaná úverov a hypoték, si bola odmietnutá neustále Podľa svojich bánk a iných finančných inštitúcií, alebo mikro systému financií. To je, aby ste vedeli, s 100% záruku, že Ponúkame úvery v rozmedzí od € 3,000 do € 70,000,000 dolár na 2% úrokovou sadzbou za mesiac. My rozdávať úvery na rozvoj podnikania. konkurenčnú výhodu / obchodnú expanziu. Byť istí, že Sme certifikovaní, dôveryhodné, spoľahlivé, efektívne, rýchle a dynamické. a čo-fungovať finančník pre nehnuteľnosti a akékoľvek druhy financovania podniku, dáme sa dlhodobý úver na 6 mesiac až 15 rokov maximálnu a všetky úrokové sadzby a počítať a umožňujú, aby sa platiť ročne.

Ponúkame tieto druhy úverov, a mnoho ďalších;

* Osobné pôžičky (nezaistený úver)
* Obchodné úvery (nezaistený úver)
* Konsolidácia pôžičiek
* Kombinácia úveru
* Auto úver
* Dom úver
* Home Improvement

pre nás okamžite (celestinainvestment@gmail.com), obráťte sa na usilovať o úver sa odpovede s vašej e-mailovej id tak, že aj vám môžu posielať viac pre schválenie vami

E-mail: celestinainvestment@gmail.com

Vďaka

Pani Celestina


jamesfranklinscottloanofferhotm . labadupo76   |   ip:41.220.69   |   2015-05-30  (22:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den,
Všichni jsem tak šťastný, dává se na můj velký svědectví o tom, jak jsem dostal moje touha výše úvěru od pana Jamese Franklina Scott úvěr společnosti, chci rychle využít této příležitosti, aby celý svět ví, o to, Am paní Anabel Edna z češtiny, jsem byl při hledání úvěru založit svůj vlastní podnikání na podporu svého manžela, pokud jde děti výdaje, takže jsem šel on-line vyhledávání pro půjčku, když jsem narazil na některých úvěrů, které podvádět a scammed mou málo peněz v tomto procesu době jsem dostal zmatený i Ani nevím, co dělat, už proto, že málo peněz jsem měl s sebou odvezli těmi podvodnými bastardi, které se nazývají skutečné půjčky věřitelé, tedy na jeden věrný den, jak jsem byl procházení internetu hledal práci jsem narazil Některá svědectví komentoval na fóru o jeden pan Charlie Gilberto, a paní Monica Luis o tom, jak získat jejich půjčku od pan James Franklin Scott úvěr společnosti E-mail: jamesfranklinscottloanoffer@hotmail.com Tak jsem si řekl, že musím dát tuto zkušební proto, že jsem byl tak vyděšený o tom, co se ostatní věřitelé udělali na mě, tak jsem šel napřed vzal svou osobní e-mailovou adresu, která byla v těchto připomínek na fóru, tak jsem ho kontaktoval ho informoval, že jsem byl soudcoval k němu některé zákazníky, které obdržely jejich půjčka od jeho společnosti, pan Charlie Gilberto, a paní Monica Luis, takže když uslyšel, že byl velmi šťastný, o tom, tak on mi, že jsem v pravém společnosti ujistil, kde bych mohl přijímat moje touha výše úvěru, Dali mi dlužník úvěr formulář žádosti vyplnit a vrátit se, já jsem všechno, dal jim všechny mé potřebné informace je o mně, takže jsem byl vzhledem k termíny a podmínky jejich společnosti Vše proběhlo hladce bez zbytečného odkladu, v ne méně než 24 hodin jsem byl informován, že můj úvěr platný suma $ 60000usd byla registrována a schválena jejich úvěrovou představenstva správce, takže v tomto procesu době jsem byl tak šťastný, když mi řekli, že bych měl poslat bankovními detaily, ale byl jsem trochu skeptický o tom, že tak jsem řekl, mám důvěru a věříme, že pro tento věřitele volejte pana Jamese Franklin Scotta, i dal jim prostřednictvím bankovního účtu, takže překvapivě jsem obdržel upozornění z mé banky, že můj účet byl připočítán s částkou $ 60000usd pana Jamese Franklin Scott, WOW ..i málem omdlel, a tak jsem ho naléhavě email, že jsem přijímat svůj úvěr úspěšně, tak moji milí bratři a sestry se tam stále ještě hledají skutečné úvěr společnosti budu rad, abyste laskavě kontaktujte pana Jamese Franklin Scotta s tímto stejným e-mailem : jamesfranklinscottloanoffer@hotmail.com a já vím, že bude také vám pomohou s vaší touhy výše úvěru v pořádku, e-mail je dnes, a budete rádi, že jste udělal.


LarryFox . juxucese81   |   ip:46.36.37.   |   2015-07-01  (00:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vítejte 24hodinová výpůjční služby

Už jste se snažil získat úvěry od bank bez úspěchu? Naléhavě potřebují peníze dostat z dluhů? Potřebuji peníze na rozšíření nebo zavedení své vlastní podnikání? Získat úvěr od jednoho z předních úvěrové společnosti ve Velké Británii. 24hodinová výpůjční služba je jednou z největších zajištěné úvěry společností ve Velké Británii a náš přátelský a zkušený personál jsou schopny zpracovat vaši žádost rychle a efektivně. Můžete si půjčit přes jakýkoliv termín 1 - 25 rok a půjčit jakoukoli částku od 2000 liber liber 50,000,000.00 pro jakýkoliv účel. S nízkou úrokovou sazbou 3% na všech částech světa.Aplikace je k dispozici pro žadatele, kteří jsou 18 let a výše.

Pro více informací, prosím, kontaktujte prostřednictvím e-mailu: 24hourloanservice2011@gmail.com
pozdravy
Larry Fox


franklinosayandescottgmailcom . xumomaco66   |   ip:41.220.69   |   2015-07-30  (02:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj Všichni,
Jsem paní Elizabeth Lisa z Ohia USA, rychle Chci, aby tento prostředek, aby střihl svědectví o tom, jak mě Bůh zaměřen na Legit a skutečné úvěru věřitele, který transformována můj život od trávy, aby milost, z chudoby do bohaté ženě kteří nyní mohou pochlubit zdravý a bohatý život bez stresu nebo finančních potíží. Po tolika měsících se snaží získat úvěr na internetu a byl scammed částku ve výši $ 5,200 stal jsem se tak zoufalá, při získání úvěru od legit úvěr věřitele on-line, kteří nebudou Přidat k mým bolestem, a pak jsem se rozhodl kontaktovat přítele důl, který nedávno dostal půjčku on-line, jsme diskutovali o problému a našemu závěru, ona mi řekla o muži jménem pan Franklin Osayande Scott, který je CEO společnosti Franklin osayande Scott úvěr společnosti E-mail: franklinosayandescott@gmail.com Tak jsem požádal o půjčka součet ($ 320,000.00 USD) s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%, takže půjčka byla snadno schválen bez stresu a všech přípravků, kde učiněných týkající se převodu úvěru a za méně než dva (2) dny půjčky byla uložena do svého bankovního účtu tak chci poradit jednu potřebují úvěr, aby ho rychle kontaktovat prostřednictvím e-mailu: franklinosayandescott@gmail.com nebo Facebook: Franklin Osayande Scott neví, dělám to se modlím, aby mu Bůh bude žehnat pro dobrou věc, kterou má provedeno v mém life.Thank Boha mohu znovu usmívat doporučuji tuto společnost všem těm, kteří byli uvedeni v omyl, a těch, kteří byli oklamáni, jsou spolehlivé a důvěryhodné. V případě, že potřebujete vědět víc, e-mail společností na franklinosayandescott@gmail.com e-mail je dnes a budete rádi, že jste udělal.

Paní Elizabeth Lisa
Bůh Žehnej.


franklinscott . dypojare22   |   ip:41.220.68   |   2015-09-16  (02:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj všichni,
Jsem paní Elizabeth Lisa z Ohia USA, rychle Chci, aby tento prostředek, aby střihl svědectví o tom, jak mě Bůh zaměřen na Legit a skutečné úvěru věřitele, který transformována můj život od trávy, aby milost, z chudoby do bohaté ženě kteří nyní mohou pochlubit zdravý a bohatý život bez stresu nebo finančních potíží. Po tolika měsících se snaží získat úvěr na internetu a byl scammed částku ve výši $ 5,2 tisíc stal jsem se tak zoufalá, při získání úvěru od legit úvěr věřitele on-line, kteří nebudou Přidat k mým bolestem, a pak jsem se rozhodl kontaktovat přítele důl, který nedávno dostal půjčku on-line, jsme diskutovali o tomto problému a našemu závěru, ona mi řekla o muži jménem pan Franklin Osayande Scott, který je CEO společnosti Franklin osayande Scott úvěr společnosti E-mail: franklinosayandescott@gmail.com~~HEAD=pobj Takže jsem se ucházel o půjčka součet ($ 320,000.00 USD) s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%, takže půjčka byla snadno schválen bez stresu a všech přípravků, kde učiněných týkající se převodu úvěru a za méně než dva (2) dny Úvěr byl uložen do svého bankovního účtu tak chci poradit jednu potřebují úvěr, aby ho rychle kontaktovat prostřednictvím e-mailu: franklinosayandescott@gmail.com neví, dělám to se modlím, aby mu Bůh bude žehnat pro dobrou věc, kterou vykonal v mém life.Thank Bůh můžu zase usmívat doporučuji tuto společnost všem těm, kteří byli uvedeni v omyl, a těch, kteří byli oklamáni, jsou spolehlivé a důvěryhodné. V případě, že potřebujete vědět víc, e-mail se společnost na franklinosayandescott@gmail.com e-mail je dnes a budete rádi, že jste udělal.

Paní Elizabeth Lisa
Bůh žehnej.


franklinscott . dypojare22   |   ip:41.220.69   |   2015-10-03  (00:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj všichni,
Jsem paní Elizabeth Lisa z Ohia USA, rychle Chci, aby tento prostředek, aby střihl svědectví o tom, jak mě Bůh zaměřen na Legit a skutečné úvěru věřitele, který transformována můj život od trávy, aby milost, z chudoby do bohaté ženě kteří nyní mohou pochlubit zdravý a bohatý život bez stresu nebo finančních potíží. Po tolika měsících se snaží získat úvěr na internetu a byl scammed částku ve výši $ 5,2 tisíc stal jsem se tak zoufalá, při získání úvěru od legit úvěr věřitele on-line, kteří nebudou Přidat k mým bolestem, a pak jsem se rozhodl kontaktovat přítele důl, který nedávno dostal půjčku on-line, jsme diskutovali o tomto problému a našemu závěru, ona mi řekla o muži jménem pan Franklin Osayande Scott, který je CEO společnosti Franklin osayande Scott úvěr společnosti E-mail: franklinosayandescott@gmail.com~~HEAD=pobj Takže jsem se ucházel o půjčka součet ($ 320,000.00 USD) s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%, takže půjčka byla snadno schválen bez stresu a všech přípravků, kde učiněných týkající se převodu úvěru a za méně než dva (2) dny Úvěr byl uložen do svého bankovního účtu tak chci poradit jednu potřebují úvěr, aby ho rychle kontaktovat prostřednictvím e-mailu: franklinosayandescott@gmail.com neví, dělám to se modlím, aby mu Bůh bude žehnat pro dobrou věc, kterou vykonal v mém life.Thank Bůh můžu zase usmívat doporučuji tuto společnost všem těm, kteří byli uvedeni v omyl, a těch, kteří byli oklamáni, jsou spolehlivé a důvěryhodné. V případě, že potřebujete vědět víc, e-mail se společnost na franklinosayandescott@gmail.com e-mail je dnes a budete rádi, že jste udělal.

Paní Elizabeth Lisa
Bůh žehnej.


franklinscott . dypojare22   |   ip:197.210.2   |   2015-10-27  (23:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj všichni Jsem paní Juliana Lopez, z Texasu, USA. Budu se chtěl podělit dobrotu Boží v mém životě po tolika měsících se snaží získat úvěr na internetu a byl scammed tak jsem se stal neklidná a zoufalá při získání úvěru od legit věřitele on-line. Ale jak by si to Bůh, viděl jsem komentář od přítele s názvem Anabel a mluvila o této důvěryhodně úvěr společnosti, kde získala její půjčky rychlé a snadné bez stresu a tak se mě seznámil s mužem volal pan Franklin Scott, který ovládá firmu volal FRANKLIN SCOTT úvěr společnosti, a tak jsem požádal o úvěr součet ($ 900,000.00USD) s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%, takže úvěr byl schválen a uložen do svého bankovního účtu za méně než 48 hodin, to bylo, jak jsem byl schopen dostat zpět na nohy, jak se udržet mé zlomené chod firmy a také splatit své účty, takže jsem radí každého z vás, kteří se zajímají o získání úvěru bez ručitele, žádná kontrola kreditu, ne co signatář se jen 2% úrokovou sazbou a lepší splácení Plány / plán, aby se zavděčil kontaktujte pana Scotta Franklin, můžete ho kontaktovat přes jeho e-mailu: franklinosayandescott@gmail.com

Paní Juliana Lopez.


franklinscott . qaqiquki40   |   ip:105.112.1   |   2015-11-14  (03:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hurá! Hurá!! Hurá!!!
Je to, že čas roku znovu, když je všude oslavy. Je to období, Vánoce a Nový rok. Franklin Scott Půjčka Firma je tu opět, aby vám pomohl ven s finanční potřeby. spěchat teď a požádat o své vysněné půjčku, jak jsme mít v cestě promo a zlatý důl na konci roku a vánočních oslav. Potřebujete naléhavou půjčku? Potřebujete úvěr splatit své dluhy? Potřebujete úvěr na pravděpodobně rozšířit své podnikání, nebo založit svůj vlastní podnik pak jsme tu pro Vás s půjčkou nízké úrokové sazby tak nízké, jak 2%, a můžete získat úvěr částku ve výši $ 3.000 $ 100,000,000.00 a maximální dobu trvání úvěru a do 50 let. Takže, kontaktujte nás. E-mail: franklinosayandescott@gmail.com můžete nám e-mail s informacemi dnes a budete rádi, že jste udělal. franklinosayandescott@gmail.com budeme nikdy nezklame.


HomebaseFinanceLimited . rybukime52   |   ip:104.131.7   |   2015-11-26  (23:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sme v súčasnosti ponúkajú pôžičky záujemcom za dostupnú sadzbu s pomoci našich bánk. Vo vzťahu k úverom, homebase financie pôsobí ako sprostredkovateľ úveru, a ponúka pôžičky s nehnuteľnosťami, nehnuteľnosti, stavitelia, podnikanie Rozvoj a osobné pôžičky. Homebase financie je obchodný názov Clydesdale Financial Services Limited, poskytujeme úver s pomocou Barclays Bank PLC. Finančné služby HomeBase Limited je schválená a regulovaná finančný orgán vykoná (finančné služby Registračné číslo: 311753). Registrovaná v Anglicku. Prihlásené: 2901725. Sídlo: 1 Churchill Place, Londýn E14 5HP.

Sme kresťanská organizácia, ktorá vznikla na pomoc ľuďom v potrebách, Použiť pre váš úver dnes v HomeBase financií s úrokovou sadzbou 2,5%. Homebase pomoc, keď ostatné nemôže

Vaše meno:...........
Pohlavie: ...........
Vek: ...........
Krajina: ...........
Výška pôžičky: ...........
Pôžička Trvanie: ...........
Účel úveru: ...........
Mesačného príjmu: ...........
Platný Mobilné telefónne číslo: ...........

S pozdravom
Rodney Davies
Konzultant
E-mail: homebasefinancelimited@yahoo.de
Homebase Finance Limited


franklinscott . dypojare22   |   ip:41.220.68   |   2015-12-08  (03:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj,

Zde přichází Cenově dostupný úvěr, který změní váš život na věky,
Já jsem pan Franklin Osayande Scott, certifikovaný úvěr věřitel, nabízím úvěr
individuální a veřejného sektoru, které potřebují finanční pomoc
v nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%. Špatné úvěry přijatelný, podmínkami a
Podmínky jsou velmi jednoduché a considerate.You nebudete litovat
Ničím v této úvěrové transakce, protože jsem se budete usmívat. Email franklinosayandescott@gmail.com

I pan Franklin Osayande Scott, bude činit to nejlepší z mé služby pro všechny
legitimní borrowers.You nebude nikdy zklamán mnou v tomto
Transakce proto, že jste se nenarodili jako poražený. Každá zúčastněná
Klienti mě by se nyní měla kontaktovat prostřednictvím e-mailu: (franklinosayandescott@gmail.com) Facebook: Franklin Osayande Scott pro více informací.

Vyplňte prosím níže uvedený formulář žádosti, a poslat zpět v případě zájmu a
budete rádi, že vědění o úvěru věřitele, jako je pan Franklin Osayande Scott

Dlužníka potřebné informace.
1) Úplné názvy:
2) Země:
3) adresa:
4) Stát:
5) Sex:
6) Stav:
7) Zaměstnání:
8) Telefonní číslo:
10) Měsíční příjem:
11) Nejbližší příbuzní:
12) Úvěr Částka potřebná:
13) Půjčka Doba trvání:
14) Účel úvěru:

Jakmile vyplníte formulář výše, budu vám moje podmínek půjčky ihned poslat, aby pro nás pokračovat. Bude těším se na slyším od vás, aby se pokračovat.
S pozdravem,


franklinscott . dypojare22   |   ip:41.220.68   |   2015-12-16  (01:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den, přátelé!!! Mé jméno je Mercy Chandler. chci svědčit o dobré úvěru Věřitele který ukázal světlo, aby mi po scammed o 3 různých internetových mezinárodní věřitele, všichni slibují, aby mi půjčku po provedení mně zaplatit spoustu poplatků, které přinášejí nic a činily k žádnému pozitivnímu výsledku. Ztratil jsem mého pevného vydělávat peníze, a to bylo celkem 4,000USD. Jednoho dne, když jsem byl procházení internetu, hledá frustrovaný, když jsem narazil na svědectví muže, který byl také scammed a nakonec dostal spojené s legit úvěr společnost s názvem Scott Franklin úvěr společnosti a e-mail (franklinosayandescott@gmail.com), kde se konečně dostal svůj úvěr, takže jsem se rozhodl obrátit stejný úvěr společnosti, a pak jim vyprávěl svůj příběh o tom, jak jsem byl scammed 3 různých poskytovatelů úvěrů, kteří si nic jiného, ​​než na kurzu mi víc bolesti. Vysvětluji společnosti poštou, a vše, co mi řekl, že to k pláči nic víc, protože jsem se dostat můj úvěr v jejich společnosti, a také jsem udělal správný výběr kontaktování. i vyplnil formulář žádosti o úvěr a pokračoval se vším, co bylo požadováno na mně a mému šoku jsem dostal výše úvěru ve výši $ 600,000.00 dolarů tímto velkým společnosti (Franklin Scott úvěr společnosti} spravuje pan Franklin Scott Boha, se bát ženu a tady jsem dnes šťastná, protože tato společnost mi dal půjčku, tak jsem dal slib mé vlastní, že budu i nadále svědčit na internetu o tom, jak jsem dostal můj úvěr. Potřebujete půjčku naléhavě? laskavě a rychle Zkontaktovat tuto velkou firmu nyní za Váš úvěr prostřednictvím e-mailu: franklinosayandescott@gmail.com on je laskavý povzbudit.


jose . fomitoto72   |   ip:209.95.36   |   2016-01-05  (08:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den dámy a pánové.
Zde přichází Cenově dostupný úvěr, který změní váš život na věky, jsme DIAMOND ÚVĚR HOME. Jsme certifikovaným banka, která nabízí půjčky, Nabízíme půjčky na individuální i veřejného sektoru, které jsou v potřebují finanční pomoc s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%. Špatné úvěry přijatelný, podmínky jsou velmi jednoduché a considerate.You nebudete litovat nic v tomto úvěrové transakce, protože jsem se budete usmívat. Naše společnost zaznamenala mnoho objevů v oblasti poskytování prvotřídních finančních služeb pro naše klienty, a to zejména v oblasti syndikace úvěru a zajištění kapitálu pro jednotlivce a společnosti. Přinesli jsme churavějící průmysl zpět k životu, a budeme investovat do dobrých podnikatelských nápadů poskytnutím finančních prostředků na jejich úvodního. Máme síť investorů, kteří jsou ochotni poskytnout finanční prostředky bez ohledu na částku, která jednotlivcům a organizacím začít podnikat a operations.i chci, abyste pochopili, že DIAMOND ÚVĚR HLAVNÍ Nabídka. je na pomoc méně finanční privilegium dostat zpátky na trať tím, že poskytuje všechny typy úvěrů, které jim (EG) hypotéky, úvěry na bydlení podnikatelské úvěry a špatné úvěrové půjčky komerčních půjček, start-up-provozní kapitálové půjčky, úvěry ze stavebního spoření, půjčky na auta, hotel úvěry a studentské půjčky, osobní úvěry, dluhy konsolidace půjček, na co ještě čekáte na ASAP proč nezkusíš DIAMOND ÚVĚR HLAVNÍ nabízejí půjčky a být bez dluhů každá zúčastněná klient by měl kontaktujte nás prostřednictvím našeho přímého e-mailu: diamondloanhomeagency@yandex.com


CarolinaBianca . jyhihahy1   |   ip:41.220.68   |   2016-01-27  (00:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj všichni, já jsem Carolina Bianca svobodná matka od Gruzie USA, budu rád podělil o tento velký svědectví o tom, jak já mám půjčku od Franklin Scott úvěr společnosti, když jsme byli vyhnáni z našeho domova, když jsem nemohl zaplatit své účty už , poté, co byl scammed různými společnostmi on-line a popíral půjčku mou bankovních a jiných nějakou jinou družstevní záložny jsem navštívil. moje děti byly pořízeny pěstounské péče, byl jsem úplně sám na ulici. Až do dne, kdy jsem hanebně vešel do staré školy kamarád, který mě seznámil s tohoto Boha bát půjčky společnosti (Franklin Scott úvěr společnosti). Nejdřív jsem jí řekl, že já nejsem připraveni přijmout jakékoli riziko vyžádat on-line půjčku anymore, ale ona mě ujistila, že budu získala svou půjčku od nich. Na druhou stranu jsem si vzal kvůli mé bezdomovectví jsem si vzal soud a požádal o půjčku, jsem vyplnil formulář žádosti o úvěr a pokračoval se vším, co bylo požadováno ze mě naštěstí pro mě dostal půjčku ve výši $ 120,000.00, který jsem požádal o od tento úvěr společnosti (franklinosayandescott@gmail.com) a já jsem rád, že jsem vzal riziko, a požádal o půjčku. moje děti dostaly zpátky ke mně a teď i vlastní domov a podnikání mé vlastní. Vše jde vděčnost panu Franklina Scott Bůh poslal úvěru věřitele za to, že smysl na mém životě, kdy jsem ztratil veškerou naději, tak jsem dal slib, aby mé vlastní, že budu i nadále svědčit na internetu o tom, jak já mám půjčku. Potřebujete půjčku naléhavě? laskavě a rychle Zkontaktovat tuto velkou firmu nyní pro váš úvěr prostřednictvím e-mailu: franklinosayandescott@gmail.com on je laskavý povzbudit.

Zůstávám Carolina Bianca.


AsoLoans . pavikoqo50   |   ip:198.7.58.   |   2016-04-14  (07:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Gratulace!!! Jste obchodní muž nebo žena? Jste v jakékoli finanční stres, Potřebujete finanční prostředky na založit svůj vlastní podnik? Potřebujete úvěr splatit dluh, nebo platit účty? Máte nízké kreditní účet, a ty jsou zjišťují, že je těžké získat úvěr od místních bank a jiných finančních institucí? Potřebujete úvěr nebo financování některého z těchto druhů, jako jsou:
a) Osobní úvěr
b) Vzdělávání
c) dluhu
d) rozšíření byznysu
e) Vánoční půjčka
Jste nás kontaktovat prostřednictvím tohoto e-mailu pro rychlou reakci: (asoloansavingsplc@hotmail.com)


RaymondHills . mydebodo38   |   ip:197.210.2   |   2016-04-19  (00:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vážený pán / pani,
Pred akýmikoľvek inými slovami, za prvé ste vítaní Raymond Hills Finance Company. Potrebujete finančnú pomoc? Potrebujete úver rozšíriť svoje podnikanie? Potrebujete pôžičku začať podnikať vo veľkom meradle? Potrebujete úver, ktorý môže zmeniť svoj život a svoje súčasné finančné stav? Potrebujete urgentná alebo núdzové pôžičky dať veci na správnom mieste? Potom ste na správnom domova pre všetky svoje kvality úveru navrhnutý tak, aby vyhovoval vašim potrebám. Svetová trieda úver spoločnosť zaviazala poskytnúť len úver. Dávame mimo obchodnej expanzii úverov potenciálnym obchodným mužov a žien za nízku a prijateľnú úrokovou sadzbou 3% a dlhodobé trvanie splácanie svojho výberu. Zúčastnené žiadatelia sú povinní poskytnúť informácie nižšie a kontaktujte nás

email: raymondhillsfinance@yahoo.com
Webové stránky: http://www.raymondhillsfinance.wix.com/raymondhillsfinance


MrRashideAbdulahi . vafycacu97   |   ip:197.210.2   |   2016-05-02  (10:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pozor !!! Ponuka pôžičky

Som pán Rashid Abdulah súkromná pôžička veriteľom. dostávame všetky druhy úveru, dávame z úverov za nízke úrokové sadzby vo výške 3% a dobrých pracovných podmienok, ak potrebujete úver pre podnikanie alebo splatiť svoje účty potom sa odporúča, aby nás kontaktovať pre ktorú poskytujeme kvalitu služby, ktoré vám bude spokojný. email: Rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail.com

Pôžičkové služby k dispozícii, zahŕňajú:
================================
* Obchodné úvery.
* Osobné pôžičky.
* Obchodné úvery.
* Investície úvery.
* Vývoj úverov.
* Získanie pôžičky.
* Úvery zo stavebného sporenia.
* Obchodné úvery a mnoho ďalších:

sme vykresliť všetky druhy úveru dobrými službami, kontaktujte nás emailom: Rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail.com
vďaka
pán Rashid


RashideAbdulahi . hapilode21   |   ip:197.210.1   |   2016-05-08  (06:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj,

Som pán Rashid Abdulah, súkromná pôžička veriteľ, ktorý dáva život časové príležitosť úverov. Nutne potrebujete pôžičku vymazať svoje dlhy? alebo budete potrebovať ďalší kapitál s cieľom zlepšiť vaše podnikanie? Bol ste odmietnutý bánk a ďalších finančných inštitúcií? Potrebujete konsolidačný úver alebo hypotéku?
Hľadať nič viac, ako som tu preto, aby som všetky svoje finančné problémy vecou minulosti. Požičal som si peniaze tým, ktorí potrebujú finančnú pomoc, ktorí majú zlú kreditnou alebo potrebujú peniaze na zaplatenie účtov, aby investovali do obchodu vo výške 3%. Chcem, aby tento prostriedok používať Vás informovať, že sme sa poskytnúť spoľahlivé a príjemcu pomoci a bude pripravená ponúknuť úver. Takže dnes v e-maile: (Rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail.com)

Poskytované služby zahŕňajú:
osobné pôžičky
študentské pôžičky
prenájom Úvery
Obchodné úvery
komerčné hypotéky
Home Mortgage
pôžičky na autá
úvery zo stavebného sporenia
študentské pôžičky

Ak máte záujem o získanie úveru od nás, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu dnes Rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail.com

S pozdravom,
Rashid Abdulah.


RYAN . liwowimo20   |   ip:197.220.1   |   2016-05-09  (01:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj !

Potřebujete legitimní a rychlou půjčku služby?

Použít Nyní a dostat své peníze naléhavě!

* Půjčit mezi $ 5000 až $ 50.000.000
* Vyberte si mezi 1 až 30 let splácet.

JMÉNO:
ČÁSTKA PŮJČKY:
doby trvání:
ZEMĚ:
TELEFONNÍ ČÍSLO:


Všechny tyto plány a více, kontaktujte nás emailem: ryanloanfunds@gmail.com

Pozdravy
Řízení.

Obraťte se na Speedy úvěr teď !!


JuanDiego . tapygaje15   |   ip:83.167.24   |   2016-05-22  (15:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj,
Jsem Juan Diego, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Potřebujete půjčku, aby urychleně splatit své dluhy nebo potřebujete úvěr pro posílení svého podnikání? Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? hledá více, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy, kterým konkrétní minulostí. Půjčujeme prostředků jednotlivcům, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, aby investovali na podnikání ve výši 2%. Chci, aby tento prostředek používat Vás informovat, že jsme poskytují spolehlivé a příjemce pomoci a bude ochoten nabídnout úvěr. Tak kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: (diegosaintloans@outlook.com)


lindamoore . vajyvoca08   |   ip:172.98.84   |   2016-05-27  (02:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Potřebujete půjčku? Jste ve finanční krizi nebo potřebuje peníze na rozjezd vlastního podnikání? Potřebujete úvěr uhradit svůj dluh nebo platit své účty, nebo začít pěkný podnikání? Máte nízké kreditní skóre a ty jsou zjišťují, že je těžké získat kapitál úvěr od místních bank a jiných finančních institucí? Zde je vaše šance získat úvěr od naší organizace Linda Moore úvěr společnosti. Nabízíme úvěry fyzickým osobám za těmito účely a mnoho dalšího. Osobní úvěr, obchodní expanzi, Business Start-up, vzdělávání, konsolidaci dluhu, Hard Peníze Půjčky. Nabízíme půjčky za nízké úrokové sazby ve výši 2%. Kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu: lindamooreloans@gmail.com


lindamoore . vajyvoca08   |   ip:172.98.84   |   2016-05-27  (02:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Potřebujete půjčku? Jste ve finanční krizi nebo potřebuje peníze na rozjezd vlastního podnikání? Potřebujete úvěr uhradit svůj dluh nebo platit své účty, nebo začít pěkný podnikání? Máte nízké kreditní skóre a ty jsou zjišťují, že je těžké získat kapitál úvěr od místních bank a jiných finančních institucí? Zde je vaše šance získat úvěr od naší organizace Linda Moore úvěr společnosti. Nabízíme úvěry fyzickým osobám za těmito účely a mnoho dalšího. Osobní úvěr, obchodní expanzi, Business Start-up, vzdělávání, konsolidaci dluhu, Hard Peníze Půjčky. Nabízíme půjčky za nízké úrokové sazby ve výši 2%. Kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu: lindamooreloans@gmail.com


lindamoore . vajyvoca08   |   ip:172.98.84   |   2016-05-27  (02:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Potřebujete půjčku? Jste ve finanční krizi nebo potřebuje peníze na rozjezd vlastního podnikání? Potřebujete úvěr uhradit svůj dluh nebo platit své účty, nebo začít pěkný podnikání? Máte nízké kreditní skóre a ty jsou zjišťují, že je těžké získat kapitál úvěr od místních bank a jiných finančních institucí? Zde je vaše šance získat úvěr od naší organizace Linda Moore úvěr společnosti. Nabízíme úvěry fyzickým osobám za těmito účely a mnoho dalšího. Osobní úvěr, obchodní expanzi, Business Start-up, vzdělávání, konsolidaci dluhu, Hard Peníze Půjčky. Nabízíme půjčky za nízké úrokové sazby ve výši 2%. Kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu: lindamooreloans@gmail.com


SeanKent . lecuhabe77   |   ip:23.247.14   |   2016-06-10  (22:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den všem am Esther Moore podle názvu hodin ze Spojených států amerických chci děkovat a velké uznání Sean KENT úvěr společnosti za nabídku mi úvěr na nákup můj dům s nízkou úrokovou sazbou. Chci dát díky němu za to, že mi tento úvěr. Mí přátelé, kteří tam potřebuje půjčku pro různé účely i radu byste se obrátit Sean KENT úvěr společnosti za půjčky místo pádu do rukou podvodníků on-line. Jsem dnes šťastná, protože Sean KENT úvěr společnosti. Takže pokud chcete kontaktovat o úvěr budete kontaktovat na: seankentco-operative@hotmail.com.


Adams . vudurade61   |   ip:197.210.1   |   2016-06-17  (20:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Som Adama zo slovenčiny, chcem sa podeliť o svoje svedectvo o tom, ako som dostal môj 74,000.00 EURO úver od Allan finančné investície. Nie je to fáma, že niektoré falošné spoločnosť po komentovať z ich self-line klame ľudí a vyberanie peňazí od nich. Som vojak, ktorý má zakázať počas vojny od tej doby života už nebude ľahké pre mňa, moja žena rozviesť ma vec stala zlá som bol zošliapnite aj takmer o samovraždu počas tejto doby mojej financie klesli som bol vážne potrebujú finančnú pomoc, kým priateľ, ktorý bol tiež príjemcom z Allan finančné investície povzbudiť ma kontaktovať prostredníctvom e-mailu, ktorý som urobil Bohu buď sláva som dostal pôžičku úspešne Táto veľká firma mi dalo nádej znova žiť. Dnes je môj život je požehnaný a splnil pozdĺž čiary aj dostal znovu oženil na najlepšie a krásne ženy na celom svete Mrs.Adriana, že je tehotná s mojím dieťaťom. Rozhodol som sa ísť cez net a začnem vidieť veci písali úveru Usmial som sa a potom napísať krátky prehľad o tom, ako som dostal pôžičku, ktorú zmeniť celý svoj svet, To platí pre ľudí, ktorí hľadajú finančnú pomoc Samotná firma budem vás odkázať kontaktovať je Allan Financial Investment, modlím sa každý váš problém príde k svojmu koncu. obrátiť prostredníctvom tejto nádhernej firmy prostredníctvom allanfinancialinvestment@yahoo.com


MrsLindaMoore . hajimewe68   |   ip:172.98.87   |   2016-06-22  (02:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj všichni,
Jsem paní Juliana Lopez, z Texasu, USA. Budu rád podělil dobrotu Boží v mém životě po tolika měsících se snaží získat úvěr na internetu a byl scammed tak jsem se stal neklidná a zoufalá při získání úvěru od důvěryhodně věřitele online. Ale jak Bůh chtěl, viděl jsem komentář od přítele s názvem Anabel a mluvila o tomto důvěryhodně úvěr společnosti, kde ona dostala její půjčky rychlé a snadné bez stresu, takže ona mě seznámil s ženou volal paní Linda Moore, který ovládá firma volal paní Linda Moore úvěr společnosti, tak jsem požádal o půjčku sumu ($ 900,000.00USD) s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%, takže úvěr byl schválen a uložen do svého bankovního účtu za méně než 24 hodin, to bylo, jak jsem byl schopný se dostat zpátky na nohy, aby mé zlomené obchodního provozu a také splatit své účty, takže jsem radí každého z vás, kteří se zajímají o získání úvěru bez ručitele, žádná kontrola kreditu, ne co signatář jen s 2% úrokovou sazbou a lepší splácení plány / časový plán, aby se zavděčil obrátit na paní Linda Moore, můžete ji kontaktovat prostřednictvím svého e-mailu: lindamooreloans@gmail.com nebo webové stránky: https://lindamooreloancompany.wordpress.com

Paní Juliana Lopez.


MrsLindaMoore . hajimewe68   |   ip:172.98.87   |   2016-06-22  (02:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj všichni,
Jsem paní Juliana Lopez, z Texasu, USA. Budu rád podělil dobrotu Boží v mém životě po tolika měsících se snaží získat úvěr na internetu a byl scammed tak jsem se stal neklidná a zoufalá při získání úvěru od důvěryhodně věřitele online. Ale jak Bůh chtěl, viděl jsem komentář od přítele s názvem Anabel a mluvila o tomto důvěryhodně úvěr společnosti, kde ona dostala její půjčky rychlé a snadné bez stresu, takže ona mě seznámil s ženou volal paní Linda Moore, který ovládá firma volal paní Linda Moore úvěr společnosti, tak jsem požádal o půjčku sumu ($ 900,000.00USD) s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%, takže úvěr byl schválen a uložen do svého bankovního účtu za méně než 24 hodin, to bylo, jak jsem byl schopný se dostat zpátky na nohy, aby mé zlomené obchodního provozu a také splatit své účty, takže jsem radí každého z vás, kteří se zajímají o získání úvěru bez ručitele, žádná kontrola kreditu, ne co signatář jen s 2% úrokovou sazbou a lepší splácení plány / časový plán, aby se zavděčil obrátit na paní Linda Moore, můžete ji kontaktovat prostřednictvím svého e-mailu: lindamooreloans@gmail.com nebo webové stránky: https://lindamooreloancompany.wordpress.com

Paní Juliana Lopez.


FranciscoSerracin . cemiluxi74   |   ip:172.98.85   |   2016-07-14  (17:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj všichni,
Jsem paní Elizabeth Lisa z Ohia U.S.A, rychle chci použít tento
střední aby střihl svědectví o tom, jak mě Bůh zaměřen na Legit a real
úvěr věřitel, který se přeměnil můj život z trávy na milost, z
být chudý k bohaté ženě, která nyní může pochlubit zdravý a bohatý
Život bez stresu nebo finančních potíží. Po tolika měsících
se snaží získat úvěr na internetu a byl scammed částku ve výši $ 2200
Byl jsem tak zoufalý při získání úvěru od důvěryhodně věřitele úvěru
on-line, kteří nebudou přidat do mých bolestí, pak jsem se rozhodl kontaktovat
můj přítel, který nedávno dostal půjčku on-line, jsme diskutovali o
Problém ak našemu závěru, řekla mi o žena jménem Mrs.
Linda Moore, který je C.E.O z Linda Moore úvěr společnosti E-mail:
lindamooreloans@gmail.com Tak jsem požádal o půjčku částku ve výši $ 320,000.00
USD s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%, takže úvěr byl schválen snadno
bez stresu a všech příprav, kde učiněných o půjčku
přenášet a za méně než dva dny byla půjčka uložen do mé banky
Účet tak chci poradit některý potřebují půjčku rychle
kontaktovat ji prostřednictvím e-mailu: lindamooreloans@gmail.com ona neví
mám to dělá Modlím se, aby Bůh ji bude žehnat pro dobré věci ona
udělal v mém life.Thank Boha mohu zase smát já doporučuji tento
Společnost všem těm, kteří byli uvedeni v omyl, a těmi, kteří byli oklamáni,
jsou spolehlivé a důvěryhodné. V případě, že potřebujete vědět více,
e-mailem společnosti na lindamooreloans@gmail.com e-mail je dnes i
budete rádi, že jste udělal.

Paní Elizabeth Lisa
Bůh žehnej.


financeservice . qugyqode47   |   ip:199.115.1   |   2016-07-18  (10:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdravím každého.

Jsem pan Paul Williams soukromá půjčka věřitele, jsme soukromé subjekty poskytující všechny druhy půjček lidem, kteří jsou finančně dolů a potřeby finanční pomoci, dáváme z úvěrů na velmi levné sazby bez stresu. naše společnost je dobře zapsána a schopné rozdávání úvěrů fyzickým osobám a spolupracovat subjekty v dobrých podmínkách. Naše služby jsou rychlé a snadné. Máte-li zájem o získání úvěru od nás laskavě kontaktujte nás na naší firemní email: paulwilliamsfinance@gmail.com

navštívit nás ještě dnes pro naše spolehlivé služby
Pozdravy
Pan Paul Williams.
Firma E-mail: paulwilliamsfinance@gmail.com
Kontaktujte nás nyní.


panMarius . fimerara29   |   ip:197.210.2   |   2016-07-23  (07:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vážení Úvěrové Seekers !!!

Vy s žádnými finančními potížemi? Chcete začít podnikat? Tato půjčka společnost byla založena organizace pro lidská práva po celém světě s jediným cílem pomoci chudým a lidem s finančními potížemi života. Chcete-li požádat o úvěr, dostat zpátky k nám s podrobnostmi níže email: g.marius95@hotmail.com

Jméno:
Výše úvěru požadováno:
Půjčka Doba trvání:
Telefonní číslo:

Děkuji vám a Bůh žehnej
DŮVĚRA
pan Marius


Maurice . tosejaci69   |   ip:197.210.2   |   2016-07-23  (22:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den,
Potřebujete půjčku mezi jednotlivci vyrovnat se s finančními potížemi a nakonec ven ze slepé uličky způsobené bankami pro zamítnutí jejich poptávky po úvěrové záznamy? Nabízíme originální úvěr v rozmezí od 1000 do 100 milionů, žádný bankovní záruky a za přijatelnou úrokovou sazbou ve výši 2%. Mohu pomoci dělat určité výše úvěru, kterou chcete. Kontaktujte mě, pokud máte zájem.

EMAIL: mauricefinance@hotmail.com
Pozdravy
Maurice Finance


david . tipyxyki11   |   ip:82.199.12   |   2016-07-27  (20:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den,

Žádat o rychlý a pohodlný úvěr splatit účty a začít nový projektového financování na nízké úrokové sazby ve výši 2%. Ještě dnes nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu: stewartd887@gmail.com s výše úvěru potřebné. Naše minimální nabídka úvěru je 5,000.00 $ na 50,000,000.00USD $. my jsou certifikovány, registrovány a důvěryhodně věřitele. Můžete nám dnes může kontaktovat, pokud máte zájem o získání tohoto úvěru, kontaktujte nás pro více informací o procesu úvěru. Proces jako úvěrových podmínek a jak se úvěr bude převedena na vás. potřebujeme vaši okamžitou reakci, pokud máte zájem.

Laskavě plnění a předložit žádost o úvěr níže:
 
Vaše jméno: ______________________
Váš Adresa: ____________________
Vaše země: ____________________
Váš Povolání: __________________
Půjčka Částka potřebná: ______________
Půjčka Doba trvání: ____________________
Měsíční příjem: __________________
Mobilní telefonní číslo: ________________
Už jste požádal o půjčku před: ________________
Pokud jste podali žádost o úvěr dříve, kde si upřímně léčí? kde se firma nachází? ...

email: stewartd887@gmail.com
S pozdravem
Pan Larry Walters


PansPeterHappens . nisebavy17   |   ip:207.244.7   |   2016-08-02  (00:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ponúkame pôžičky za nízke úrokové sadzby vo výške 2% a žiadna kontrola kreditu, ponúkame osobné úvery, konsolidáciu dlhu úvery, rizikový kapitál, podnikateľské úvery, vzdelanie úvery, úvery na bývanie alebo úvery z akéhokoľvek dôvodu, rozsah $ 1.000 do $ 50000000. Vráť sa k nám teraz (targo_bank@yahoo.com a targo1bank@gmail.com)
MrRapheal . hupinefu18   |   ip:207.244.7   |   2016-08-07  (10:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prašyti jūsų paskola šiandien internete be pradinių išlaidų bet kokios rūšies ir gauti
Jūsų paskola 3% tarifu
Susisiekite su mumis šiandien ne
raphealjefferyfinance@gmail.com
UŽPILDYTI paskolos paraiškos formą

Vardas:
Šalis:
būsena:
Telefono numeris:
Amžius:
Pareigos:
Paskolos sumos reikia:
trukmė:
Interneto svetainė: raphealjefferyfinance@gmail.com

Rež: p Rapheal


michaelduro . bagibipo66   |   ip:69.31.51.   |   2016-08-13  (14:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den, já jsem pan Michael duro, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Budete potřebovat naléhavou úvěr zrušte své dluhy, nebo budete potřebovat kapitálové úvěr pro vaše podnikání? Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujeme konsolidační úvěr nebo hypotéku? Hledat nic víc, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy věcí minulosti. My půjčit finanční prostředky od fyzických osob, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání ve výši 2% .II chtít tento prostředek používat Vás informovat, že jsme se poskytnout spolehlivé a příjemce pomoc a nabídne úvěr. děkuji, prosím, kontaktujte nás ještě dnes na adrese: michaelduro30@gmail.com


michaelduro . bagibipo66   |   ip:69.31.50.   |   2016-08-16  (11:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den, já jsem pan Michael duro, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Budete potřebovat naléhavou úvěr zrušte své dluhy, nebo budete potřebovat kapitálové úvěr pro vaše podnikání? Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujeme konsolidační úvěr nebo hypotéku? Hledat nic víc, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy věcí minulosti. My půjčit finanční prostředky od fyzických osob, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání ve výši 2% .II chtít tento prostředek používat Vás informovat, že jsme se poskytnout spolehlivé a příjemce pomoc a nabídne úvěr. děkuji, prosím, kontaktujte nás ještě dnes na adrese: michaelduro30@gmail.com


Maurice . tosejaci69   |   ip:197.210.1   |   2016-08-19  (15:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jste v nouzi úvěru? Chcete být finančně stabilní? Nebo chcete rozšířit své podnikání? To je skutečná společnost, která nabízí úvěr, auto úvěr, podnikatelský úvěr, a osobní půjčky Vánoční půjčky za velmi sníženou úrokovou sazbou ve výši 2% s pohodlným dobu, která je k jednání. Tato nabídka je určena všem, kteří se budou moci vrátit zpět včas. Laskavě kontaktujte v případě zájmu u tohoto e-mailu: mauricefinance@hotmail.com
E-mail: mauricefinance@hotmail.com


michaelduro . bagibipo66   |   ip:197.211.5   |   2016-08-20  (01:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den, já jsem pan Michael duro, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Budete potřebovat naléhavou úvěr zrušte své dluhy, nebo budete potřebovat kapitálové úvěr pro vaše podnikání? Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujeme konsolidační úvěr nebo hypotéku? Hledat nic víc, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy věcí minulosti. My půjčit finanční prostředky od fyzických osob, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání ve výši 2% .II chtít tento prostředek používat Vás informovat, že jsme se poskytnout spolehlivé a příjemce pomoc a nabídne úvěr. děkuji, prosím, kontaktujte nás ještě dnes na adrese: michaelduro30@gmail.com


MrTitcombBrown . musovoby07   |   ip:83.167.24   |   2016-08-21  (18:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den, jste byli odmítnout úvěr falešný úvěr společnosti na internetu ?, Potřebujete naléhavou úvěr splatit své účty, Hledáte podnikatelský úvěr nebo osobní půjčky s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%? kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: adresa: (amigoloancompany1@yahoo.co.za) s následujícími údaji:

Jméno:
Země:
Stát:
Množství:
Půjčka Doba trvání:
Telefonní číslo:

Pozdravy

Pan Brown Titcomb


michaelduro . bagibipo66   |   ip:204.93.58   |   2016-08-23  (04:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den, já jsem pan Michael duro, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Budete potřebovat naléhavou úvěr zrušte své dluhy, nebo budete potřebovat kapitálové úvěr pro vaše podnikání? Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujeme konsolidační úvěr nebo hypotéku? Hledat nic víc, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy věcí minulosti. My půjčit finanční prostředky od fyzických osob, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání ve výši 2% .II chtít tento prostředek používat Vás informovat, že jsme se poskytnout spolehlivé a příjemce pomoc a nabídne úvěr. děkuji, prosím, kontaktujte nás ještě dnes na adrese: michaelduro30@gmail.com


michaelduro . bagibipo66   |   ip:204.93.58   |   2016-08-26  (23:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den, já jsem pan Michael duro, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Budete potřebovat naléhavou úvěr zrušte své dluhy, nebo budete potřebovat kapitálové úvěr pro vaše podnikání? Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujeme konsolidační úvěr nebo hypotéku? Hledat nic víc, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy věcí minulosti. My půjčit prostředky od jednotlivců, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání ve výši 2%. Chci, aby tento prostředek používat Vás informovat, že jsme se poskytnout spolehlivé a příjemce pomoci a nabídne úvěr. děkuji, prosím, kontaktujte nás ještě dnes na adrese: michaelduro30@gmail.com


WileciaBerbana . cujodori36   |   ip:173.208.1   |   2016-08-31  (02:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Co neuvěřitelný příběh v mém životě, jsem paní Wilecia Berbana, v současné době žije v New Yorku, USA. Jsem vdova v okamžiku, kdy se třemi dětmi a byl jsem uvízl ve finanční situaci. Poslední dva měsíce jsem potřeboval k refinancování a platit své účty a některé další vážné dluhu. Hledal jsem o půjčku ve výši $ 650,000.00 USD pak jsem si požádat o půjčku v jednom z úvěru společnosti on-line, kde jsem byl podvod, o 3,800,00 $ USD v poskytování úvěrů ve Velké Británii, ale když jsem dal si stěžují, můj dobrý kamarád řekl, mi, že jediné místo pro získání úvěru on-line je zlato výpůjčce fIRMA společnost je 100% zárukou, že když jsem se vztahují na podnikatelský úvěr jsem se dostat půjčku bez zbytečného odkladu v transakci, tak jsem to udělal, s velkým strach v mém srdci neztratit peníze podruhé. Bratři a sestry chci, abyste věděli, že stále existují dobří lidé na světě můžeme důvěřovat a mít víru dále. S radu svého přítele, v němž jsem požádat společnost o půjčku minulý týden a ke svému největšímu překvapení jsem právě dostal svou půjčku včera. Moje naděje a důvěry bylo všechno pryč, ale teď i nový existují skutečné úvěr firma můžeme věřit. Používám této příležitosti, aby Vás informovat všechny, že pokud jste v nouzi úvěru, nejdou jinde, kde tak špatně o půjčku. Zjistil jsem, že skutečný úvěru věřitele, který vám může pomoci, protože HES mi řekl, že úspěch těchto společností je jeho hrdost i Chcete-li nemocný o půjčku ve zlatě PŮJČKA firma. Zde jsou firemní e-mail: goldloancompany1234@gmail.com a slibuji vám, že bude váš život nikdy zůstat ještě jednou totéž,
I bude čekat slyšet svůj vlastní svědectví.

Paní Wilecia Berbana


LUISCARLOS . rinuniwa34   |   ip:178.238.3   |   2016-09-05  (11:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  POTŘEBUJETE půjčku POKUD ANO Použít.
Luis Carlos finanční společnost je omezena do základního kapitálu. Nabízíme úvěry a finanční služby všeho druhu. Náš úvěr se liší od podnikání osobních půjček nebo dlouhé nebo krátkodobé podmínky s příznivými úrokovými sazbami (2%). Náš úvěr proces je velmi rychlý a spolehlivý s záruky. Pro více informací o našich službách naleznete na webových stránkách naší emai (luiscarlosfinance@outlook.com) dejte nám prosím vědět výši úvěru, kterou potřebujete a chcete dobu trvání úvěru. Doufáme, že slyším od vás. Můžete poslat zprávu na e-mailovou adresu níže. luiscarlosfinance@outlook.com

Poznámka: všechny e-maily by měla být dopředu: luiscarlosfinance@outlook.com

Luís Carlos


FrankBenjamin . pogojyxe66   |   ip:197.210.2   |   2016-09-07  (07:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hej,

jsme založili křesťanskou organizaci pro lidi, kteří potřebují pomoc, jako jsou například finanční help.So vás tím, že pomáhá finančním potížím nebo potřebuje finanční nepořádek a fondy založit svůj vlastní podnik, nebo si úvěr zaplatit dluhy nebo zaplatit její účty potřebují krásný jazyk podnikání, nebo pokud zjistíte, že je těžké získat kapitál úvěr od místní banky, kontaktujte nás emailem (frankbenjamin003@hotmail.com) Bible říká: " 'Lukas 11:10 každý, kdo prosí, dostává, a kdo hledá, nalézá a tomu, kdo tluče, dveře budou otevřeny ", tak ať tuto šanci uniknout, protože Ježíš je stejný včera, dnes i na věky jim more.Please strach z vážné smýšlejících a Bohem

detail aplikace

1) Jméno a příjmení:
3) Adresa:
5) Sex
6) Status:
7) Povolání:
8) Telefonní číslo:
10) Měsíční příjem:
12) Půjčky Potřebné:
13) Půjčka Doba trvání:
14) účel úvěru:

Po vyplnění formuláře výše, budu mí úvěrové podmínky, poslat co nejdříve, abychom mohli pokračovat.

Těším se na setkání s Vámi pokračovat.

upřímně,


Frank Benjamin


carlosjuan . losymeqi12   |   ip:23.27.13.   |   2016-09-12  (13:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj,
To je informovat širokou veřejnost, že Mr.FERNANDO CARLOS JUAN, dobrou pověst soukromé půjčky věřitel otevřela novou ekonomickou příležitost pro všechny ty, kteří potřebují jakékoliv finanční pomoci. Budete potřebovat naléhavou úvěr zrušte své dluhy, nebo potřebujete vlastního domu. úvěr zlepšit své podnikání? Už jste byl odmítnut bank a dalších finančních institucí? Podívejte se žádná další, protože jsme tu pro všechny vaše finanční problémy. Zajistili jsme úvěry s úrokovou sazbou ve výši 2% pro jednotlivce, společnosti a společnosti s jasným a srozumitelným způsobem podmínek. Žádná kontrola kreditu požadováno, 100% zaručena. Napište nám na: (FERNANDOCARLOSJUAN@GMAIL.COM)


ThiagoBrunoCreditFirm . mameheku38   |   ip:83.167.24   |   2016-09-15  (02:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den,

Jste unaveni z hledám úvěrů a Hypoték,jste byla odmítnuta neustále Podle svých bank a jiných finančních institucí,nabízíme jakékoli formě úvěru pro jednotlivce i firemní subjekty při nízké úrokové sazby ve výši 3% .Jestli máte zájem o půjčku,neváhejte nás kontaktovat dnes,slibujeme, že budeme nabízet ty nejlepší služby vůbec.Jen zkuste to s námi, protože soud bude přesvědčit vás. Jaké jsou vaše Finanční potřeby?

Potřebujete podnikatelský úvěr?
Potřebujete osobní půjčku?
Chcete si koupit auto?
Chcete refinancovat?
Potřebujete hypotéku?

Potřebuješ velký kapitál, jak začít vaše podnikání návrh nebo expanze? Už jste ztratili naději a myslíte, že tam je žádná cesta ven, a vaše finanční zátěže stále přetrvává?

Prosím, neváhejte nás kontaktovat pro možné obchodní spolupráce, Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: (creditoffer2468@gmail.com) díky.


ANCIKA . fitomege68   |   ip:197.211.5   |   2016-09-17  (03:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Bože všemohúci ste skvelé, že tento muž menom Steve Alex, aby požehnal mi dnes som vďačný tebe, Bože môj, Steve Alex sľubujú, aby mi pomohol s 30.000 euro v pondelok som si nebol príliš istý, o tom, pretože som sa bál scammer, ale beriem skok viery a odvahy, aby mu dôverovať teraz má ma hrdý dnes, minulý týždeň, kedy som sa držal asi Hime na rozhlasovej stanici od ženy s názvom DOMINIKA, som bol tak dojem o tom, čo povedala o veriteľa a ja contected ho aj napriek amaizenloan@yahoo.com, potrebujete finančnú pomoc dnes Steve Alex je tá pravá osoba, ktorá vás nikdy nesklame.


paniNora . socugepu12   |   ip:199.115.1   |   2016-10-07  (12:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Potrebujete naliehavú pôžičku? ste v dlhoch? budete potrebovať naliehavú úver na financovanie svojho podnikania ?, ste bol odmietnutý podľa svojich bánk, starať nič viac, Naše služby sú rýchle, jednoduché a zabezpečenie úverov teraz v akýchkoľvek okolností. Požičať až 2.000 eur - 1.000.000 Euro dnes! Kontaktujte nás s informáciami úveru na tento e-mail: noramildred.loan@hotmail.com

Poznámka: Budete očakávať, že predbežnú odpoveď a finančné prostriedky do 24 hodín

S pozdravom.
pani Noragabriella . xixopeqa46   |   ip:197.210.2   |   2016-10-22  (09:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den, tady přicházejí další úvěr společnosti, které změní váš život navždy, jsem paní Gabriella certifikovaný úvěru věřitele, Nabízím půjčky pro jednotlivce i veřejného sektoru, které potřebují finanční pomoc v nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%. Naše služby zahrnují:
* Osobní půjčky * dluhu
* Obchodní úvěry * vzdělávání půjčky
* * hypoteční úvěry zajištěné
* úvěr není pojištěn * Hypotéky
* Obchodní úvěry * Investiční úvěry
Použít dnes pro více informací @ (gabriellaloanfirms@gmail.com)
Gabriella úvěry jsou certifikovány a spolehlivý úvěr společnosti, platí dnes k řešení své finanční problémy dnes .. Pozdravy, e-mail: GABRIELLALOANFIRMS@GMAIL.COM. Děkuji.


jorge . pikamije20   |   ip:197.210.2   |   2016-10-29  (22:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den pane / paní
Jsme přední poskytovatel úvěru a finančním řízení zákazníků po celém světě. Při pohledu vlastní domácí úvěry, nezajištěné osobní úvěry, zajištěné úvěry, letní úvěry, konsolidaci dluhu úvěry nebo půjčky pro domácí zlepšení? Získat cenovou nabídku od nás ještě dnes a zahájíme zpracování žádosti o úvěr a 24 hodin schválení. Také zapojený do postoupení podniku, propagaci institucí finančních služeb, a poskytují finance, půjčky, sponzorování.
Naší specializací jsou pod zde:
Nezajištěné osobní půjčky ** -
** Zajištěné půjčky -
** Dluh Konsolidace půjček -
** komerčních úvěrů -
** Chcete být Agent / Broker -
** Association / Incorporation -
Dáváme naši půjčku ve výši 2% úroku pouze o minimální délce trvání 6 měsíců, maximální doba trvání 30 let a nejméně 2000 500 milionů a jsou spolehlivé a pohodlné pro finanční služby, který je pro vás nejlepší.
Máte-li zájem o získání úvěru, a poté, laskavě kontaktujte nás emailem: jdfinancier.agencia@yandex.com a dát vám více informací o tom, jak budete mít svou půjčku od nás.


MariaRuzickova . gebubyve64   |   ip:91.109.30   |   2016-11-05  (14:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den.

Dostal som pôžicku vo výške 75.000 eur z senatorrpwalter@hotmail.com, senatorpwalter@seznam.cz. že je seriózny veritela.


BarryHamilton . mymohapi5   |   ip:192.96.20   |   2017-01-08  (00:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Potřebují naléhavou půjčku splatit svůj dluh? Potřebujete půjčku začít nový podnik? Potřebujete osobní půjčku? Nabízíme všechny druhy úvěrů s úrokovou sazbou ve výši 2%. Kontaktujte nás ještě dnes na e-mailu: (barryhamiltonfunds@gmail.com)


ELITELOANFINANCE . jikymeru35   |   ip:185.156.1   |   2017-01-08  (05:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Dobrý den všem, vítejte na Elite Finance Company zde je konečná domů, kde můžete získat úvěr a kde můžete najít své řešení a vyřešit váš problém v životě. Všimněte si, že pokud jste v nouzi úvěru splatit své účty, osobní půjčky, studentské půjčky, podnikatelský úvěr nebo jakýkoliv druh úvěru kontaktního ELITEFINANCE2000@GMAIL.COM~~pobj, 17472339251 pro více informací
EMAIL: ELITEFINANCE2000@GMAIL.COM
WEB: http://morisloancompany1.wixsite.com/morisloancompany
Telefonní číslo: +1 (747) 207-0454
DÍKY
JAMES ELITEberta . fagureji17   |   ip:197.210.2   |   2017-01-08  (19:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mám kartu a tato karta poskytne peníze, mohu použít tuto kartu zrušit 5000 euro každý den, tato karta je velmi sladký, i když nemáte žádné peníze na účtu, karta bude ještě vám 5000 euro denně, tuto kartu je naprogramován karta a je schválen Charity orgánům a napomáhat centra.

Pokud potřebujete tuto kartu nebo se chcete dozvědět, jak se dělá tuto kartu jen kontakt dupuymichael26@gmail.com

pokud budete potřebovat pomoc také může kontaktovat dupuymichael26@gmail.com

Tato karta vám bude bohatý


missrose . xiquxeju08   |   ip:105.112.2   |   2017-01-10  (03:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčky, hypotéky, auto úvěr, úvěry, půjčky konsolidaci dluhu, nezajištěných úvěrů, rizikového kapitálu, atd .. Nebo máte úvěr od banky nebo finanční konfiguraci byl odmítnutý nebo více důvody, Nenechte svá úvěrová řešení! Jsem pastor Harry, soukromé věřitele, půjčování podnikům a jednotlivcům s nízkými a cenově dostupné úrokové sazby ve výši 2%. Zajímám? Kontaktujte nás za účelem léčení úvěru po převodu do 48 hodin. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com


WilliamsUvery . fibepaje21   |   ip:209.95.56   |   2017-01-10  (16:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  URGENT ÚVĚR NABÍDKA, se ještě dnes, pokud budete potřebovat naléhavou půjčku ve výši jakéhokoli druhu.
(Williamloans14@gmail.com)

Jste vítáni k této společnosti v této společnosti Dáváme osobní půjčku
a podnikatelské úvěry pro úrokové sazby o pouhá 2%, nabízíme úvěr od
$ 4.000 dolarů na $ 5000000 dolarů

Pokud potřebujete úvěr pro vaše podnikání nebo platit své dluhy, kontaktujte nás co nejdříve
možné zpracovat žádosti o úvěr formulář

Žádost o úvěr formuláře vepsat A RETURN TEĎ.

1. Celé jméno: _________________
2. Místo: __________________
3. Země: ___________________
4. stát: _____________________
5. Sex: _______________________
6. Telefonní číslo: ______________
7. Povinné Výše půjčky: ___________
8. Doba trvání: __________________
9. Věk: _______________________

Kontaktujte naši kancelář s e-mailu níže Email: williamloans14@gmail.com
Pozdravy,
Williams úvěry.


Williams . legenuti77   |   ip:209.95.56   |   2017-01-10  (16:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  URGENT ORIGINÁL ÚVĚR NABÍDKA PLATÍ SE.

Potřebujete naléhavou půjčku nebo jiný finanční pomoc?
Nabízíme všechny typy úvěru na dvě procenta (2%) zájmu. napište nám nyní
via: williamloans14@gmail.com s těmito informacemi

Celé jméno:
datum narození::
země:
povolání:
částka půjčky:
Doba trvání úvěru:
Účel úvěru:
měsíční příjem:

Prosím odepsat v případě zájmu o více informací prostřednictvím naší níže uvedené kontaktu

EMAIL: williamloans14@gmail.com

Pozdravy,
Williams úvěry.


MaciejKrzysztof . cejekufi41   |   ip:41.246.41   |   2017-01-11  (10:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Já jsem opravdu vděčná Arnold za poskytnutí mi půjčku, Carlton 1 500,000.00 €. Jsem byl v letech s nulovou bonitě a mám hodně domova pro pomoc, ale všechny odmítnut pro mě můj dluh a nízkou kreditní skóre. Hledal na internetu a nikdy nedal nahoru, číst a učit se Allianz financování jsem kontaktoval Arnold Carlton konzultant půjčky prostřednictvím e-mailu: allianzfinance@consultant.com s Moje půjčka byla poskytnuta v začátek ROKU 2015, a naděje přišel znovu. Všechny mé finance byly vyřešeny, nyní vlastní velmi velkou farmu. Nedokázal udržet mé vlastní, tedy sdílení život měnící ohlasy, můžete ho kontaktovat prostřednictvím e-mailu: allianzfinance@consultant.com, jsem neskonale vděčný vám Arnold Carlton a můj Bůh vám žehnej.

S pozdravem,
Maciej Krzysztof


CreditSolutionCompany . mybexyxe51   |   ip:83.167.25   |   2017-01-12  (02:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj!

Potřebují finanční podporu? Sledujte peníze a dostanete všechny druhy úvěrů ihned!

€ 1.000 € 10,000,000.00
* Účelem * úroková sazba ve výši 3%
* Volba mezi platy 1-20 let.
* Vyberte si mezi měsíční a roční platby plánu.
* Flexibilita úvěru.

Pro pomoc, obraťte se na nás. E-mail: creditsolutioncompany@gmail.com

S pozdravem
Řízení


panMarius . fimerara29   |   ip:197.210.2   |   2017-01-17  (16:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vážení Úvěrové Hledač!!!
 
Vy s žádnými finančními potížemi? Chcete začít podnikat? Tato půjčka společnost byla založena organizace pro lidská práva po celém světě s jediným cílem pomoci chudým a lidem s finančními potížemi života. Chcete-li požádat o úvěr, dostat zpátky k nám s podrobnostmi níže email: g.marius95@hotmail.com
 
Jméno:
Výše úvěru požadováno:
Půjčka Doba trvání:
Telefonní číslo:
 
Děkuji vám a Bůh žehnej
DŮVĚRA
pan Marius


panMarius . fimerara29   |   ip:197.210.2   |   2017-01-17  (16:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vážení Úvěrové Hledač!!!
 
Vy s žádnými finančními potížemi? Chcete začít podnikat? Tato půjčka společnost byla založena organizace pro lidská práva po celém světě s jediným cílem pomoci chudým a lidem s finančními potížemi života. Chcete-li požádat o úvěr, dostat zpátky k nám s podrobnostmi níže email: g.marius95@hotmail.com
 
Jméno:
Výše úvěru požadováno:
Půjčka Doba trvání:
Telefonní číslo:
 
Děkuji vám a Bůh žehnej
DŮVĚRA
pan Marius


MariaTomas . lodydepe85   |   ip:185.182.8   |   2017-01-18  (21:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den priatelia.

Ste stále hladá úver, a tie boli zamietnuté bankami alebo podvedení. Dostal som realitný úver vo výške 300.000 eur zo senátor Walter. on je naozaj dobrý a seriózny veritela.

Kontaktovat senátora Walter dalej; senatorrpwalter@hotmail.com


OceanFinanceahypotkyLimited . repitoha99   |   ip:105.112.2   |   2017-01-27  (00:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Potřebujete půjčku? Pokud ano! Kontakt Ocean Finance a hypotéky Omezené ® pro množství malých a velkých úvěrů. Dáváme se úvěr ve výši 2% úrokovou sazbou. Kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: oceanlimiteds@gmail.com WE také rozdávat vybírat. £ 5.000 liber na 100 milionů liber pro jednotlivce a společnosti, úvěr je otevřená pro všechny, bez ohledu na státní příslušnost.lisa . luputote46   |   ip:185.156.1   |   2017-01-28  (15:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chci poděkovat panu westhood za mi dal úvěr. poté, co jsem ztrátu 6000euro na falešné věřitelů. a já jsem požádala o půjčku od firmy a já mám půjčku. Pokud potřebujete legit úvěr dnes platí prostřednictvím e-mailu; apexloans@yahoo.com


Juanadelgado . ditomawu25   |   ip:209.58.13   |   2017-03-14  (07:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj,

Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčky, úvěru na bydlení
Auto úvěry, konsolidaci dluhu úvěry,
Nezajištěných kapitálové půjčky
Riziko, atd. Nebo jste byl odepřen úvěr od banky nebo finanční instituce
Zřídit jedno nebo více řešení, nejsou důvodem.
Jsem soukromý věřitel, úvěrů pro podniky a jednotlivce na nízké úrovni
2% úrokové sazby a cenově dostupné. Zájem? Kontaktujte nás pro vaše
Převod úvěrů dnes v 28 hodin. KONTAKT:
Juanadelgado797@gmail.com


scott . kipulada68   |   ip:105.112.3   |   2017-03-15  (23:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jste v nějakém druhu finanční potíže? Potřebujete úvěr zrušte své dluhy? Chystáš se zvýšit své finance? Jste podnikatel, který chce rozšířit jeho / její společnost. Tímto jste žádáni, aby kontaktovali skutečného hrdinu, důvěru a efektivní úvěrové půjčky společnost poskytující úvěr. Naučil jsem se jak jednotlivci, tak vlády pro naši vysokou účinností.

Služby zahrnují:
* Osobní půjčky (Secure a Nezajištěné)
* Obchodní úvěry (Secure a Nezajištěné)
* Domácí kutily
* Inventor Úvěry
* Auto úvěry
atd. ..

Prosím dostat zpátky k nám, pokud máte zájem, a to prostřednictvím sociallenders1@gmail.com

S pozdravem,
Scott
sociallenders1@gmail.com

3% nabídka úvěru


JamesOscar . lexevuli79   |   ip:206.190.1   |   2017-03-24  (00:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  OCEAN ÚVĚRY INVESTICE LTD
1 HOBART MÍSTO
LONDÝN
SW1W 0HU
SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ
WEBOVÉ STRÁNKY: http://oceanfinancialsloanfirm.webs.com/
E-mail: oceanfinancials.uk.net@gmail.com
NAŠE REF: DLF / ILA / 2017 / LOANAPP
VAŠE REF: LOANAPP / DLFINTL / srpen / 2017/98665

Stres nabídka Zdarma půjčka potřeby kontaktujte nás ještě dnes Jsem soukromý věřitel, který rozdávat půjčky na soukromých i firemních jednotlivců Byl jste odmítli tolik bank? Potřebujete finance založit své podnikání? Potřebujete finance na rozšíření své firmě? Nebo snad budete potřebovat osobní půjčku? Můj úvěr se pohybuje od osobní, aby podnikatelský úvěr. Můj úroková sazba je velmi cenově dostupné a naše půjčky proces je velmi rychlý, stejně. Jsem velmi ochotni dělat všechny své finanční problémy věcí minulosti. Pokud jste opravdu připraveni dostat. Vaše finanční problémy vyřešeny, pak hledat žádné další a požádat o půjčku ještě dnes. Máte-li zájem, kontaktujte nás emailem: oceanfinancials.uk.net@gmail.com

Děkuji
James Oscar
E-mail: oceanfinancials.uk.net@gmail.com
Ředitel a vedoucí oddělení klientských služebpanElena . janoqifo   |   ip:197.210.2   |   2017-04-01  (07:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pozornost široké veřejnosti,

Potřebujete úvěr? Pokud ano, nabízíme úvěr na nízké úrokové sazby ve výši 3% a bez kontrola kreditu, nabízíme Osobní půjčky, konsolidaci dluhu úvěry, rizikový kapitál, podnikatelské úvěry, vzdělání úvěry, úvěry na bydlení nebo „úvěry pro žádného důvodu. Nicméně, náš způsob, vám nabízí možnost vyjádřit výši úvěru potřebné a také délku si můžete dovolit, email: elenanino07@hotmail.com

To vám dává reálnou šanci získat finanční prostředky, které potřebujete! -li zájem o kontakt prostřednictvím e-mailu: elenanino07@hotmail.com

S pozdravem
paní Elena
E-mail: elenanino07@hotmail.com


Juanadelgado . ditomawu25   |   ip:209.58.12   |   2017-04-04  (09:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj,

Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčky, úvěru na bydlení
úvěry auto, konsolidaci dluhu úvěry,
nezajištěných kapitálové půjčky
Riziko, atd., Nebo jste byl odepřen úvěr od banky nebo finanční instituce
Nastavte jedno nebo více řešení, nejsou důvodem.
Jsem soukromý věřitel, úvěry firmám a jednotlivcům na nízké úrovni
Úroková sazba ve výši 2% a cenově dostupné. Zájem? Kontaktujte nás pro vaše
Převést úvěr dnes do 28 hodin. KONTAKT:
juanadelgado797@gmail.com


MichaelLee . siluvego18   |   ip:77.234.40   |   2017-04-16  (23:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TRUSTED LENDER (LEXIELOANCOMPANY@YAHOO.COM)
Jmenuji se Michael Lee občan Illinois, USA. Byl jsem scammed o 7 různých internetových mezinárodní věřitele, všichni slibují, aby mi dal půjčku poté, co dělat, abych platit řadu poplatků, které přinášejí nic a činil k žádnému pozitivnímu výsledku. Ztratil jsem těžce vydělávat peníze a to bylo celkem 23930USD. Jednoho dne, když jsem byl procházení internetu se slzami na oka jsem narazil na svědectví člověka, který byl také scammed a nakonec dostal vázána na důvěryhodně úvěr společnost s názvem Martinez Lexie úvěr společnosti, kde se konečně dostal půjčku, a tak jsem se rozhodl Obraťte se na stejný úvěr společnost a pak řekl jim svůj příběh o tom, jak jsem byl scammed o 7 různých poskytovatelů úvěrů, kteří dělali nic jiného, ​​než na kurz mi víc bolesti. Vysvětluji firmy poštou a vše, co mi řekl, bylo do pláče nic víc, protože jsem se dostat můj půjčku v jejich společnosti a také jsem udělal správnou volbu kontaktování. naplněn jsem formulář žádosti o úvěr a pokračoval se vším, co bylo požadováno na mně a mému největšímu překvapení byl můj úvěr poskytnutý na mě bez dalšího odkladu a tady jsem dnes šťastná, protože Martinez Lexie Loan Company mi dal důvod žít, tak i učinil slib mé vlastní, že budu i nadále svědčit na internetu o tom, jak já mám půjčku. Jste povinni spojit se GODSENT věřitel pomocí emailu: Lexieloancompany@yahoo.com nebo textovou +18168926958


PanElena . wicovely87   |   ip:105.112.3   |   2017-04-22  (08:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pozornost pro širokou veřejnost,

Potřebujete půjčku? Pokud ano Nabízíme půjčku za nízkou úrokovou sazbu ve výši 3% a bez kreditní kontroly nabízíme osobní půjčky, úvěry na konsolidaci dluhu, rizikový kapitál, podnikatelské úvěry, úvěry na vzdělávání, úvěry na bydlení nebo půjčky z jakéhokoli důvodu. Nabízí vám možnost uvést výši požadovaného úvěru a také dobu, kterou si můžete dovolit, e-mail: elenanino0007@gmail.com

To vám dává reálnou šanci získat finanční prostředky, které potřebujete! Pokud máte zájem kontaktovat e-mailem: elenanino0007@gmail.com

S pozdravem
Paní Elena
E-mail: elenanino0007@gmail.com


oceanicfinance . qasosoxo27   |   ip:105.112.1   |   2017-04-28  (16:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Potřebujete skutečný úvěr na obchodní účely nebo na zaplacení svého dluhu kontaktujte pana Kellie Wilsona nyní za skutečné půjčky prostřednictvím e-mailu: Oceanicfinance113@gmail.com


JerryCarl . melywoby49   |   ip:46.23.66.   |   2017-05-03  (23:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj, jsem pan Jerry Carl věřitelem soukromých půjček, a já jsem tady, abych splnil vaše sny, abych získal půjčku. Potřebujete úvěr naléhavě? Potřebujete půjčku na splacení svých dluhů? Potřebujete úvěr na rozšíření svého podnikání nebo založení vlastního podnikání? Jsme tu pro Vás s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2% a můžete získat úvěr ve výši 5 000 až 100 000 000,00 dolarů, maximální výše úvěru a až 30 let trvání úvěru . Kontaktujte nás prosím na naší emailové adrese jerrycarlloans@gmail.comJerryCarl . melywoby49   |   ip:46.23.66.   |   2017-05-03  (23:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj, jsem pan Jerry Carl věřitelem soukromých půjček, a já jsem tady, abych splnil vaše sny, abych získal půjčku. Potřebujete úvěr naléhavě? Potřebujete půjčku na splacení svých dluhů? Potřebujete úvěr na rozšíření svého podnikání nebo založení vlastního podnikání? Jsme tu pro Vás s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2% a můžete získat úvěr ve výši 5 000 až 100 000 000,00 dolarů, maximální výše úvěru a až 30 let trvání úvěru . Kontaktujte nás prosím na naší emailové adrese jerrycarlloans@gmail.comEcoTeck . tetibaqo75   |   ip:41.215.17   |   2017-05-09  (14:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den milí zákazníci,

Vítejte v Eco Teck Company Plc, hledáte půjčku na zaplacení účtů a financování nebo investice do projektu? Vydáváme mezinárodní úvěrové společnosti a fyzické osoby, které byly uzavřeny pro banky a další finanční instituce, už se nemusíte starat, když nás kontaktujete dnes a získáte svůj kredit rychle a snadno, jak jste se nyní ucházeli.

Nabízíme všechny druhy úvěrů, které nyní poskytují podnikatelské úvěry a mnohem více: pokud máte velký zájem o úvěr
Nabídky, kontaktujte nás prosím na následující e-mailové adrese:
E-mail: ecoteckcompanyplc@gmail.com


JamieFreeman . wytixuvy58   |   ip:185.156.1   |   2017-05-17  (10:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ÚVĚRY PRO VŠECHNY! Vy jste tady hledáte opravdový zdroj půjčky? Hledali jste půjčku a ještě nevíte, jak ji získat? Nebojte se už, protože vaše pomoc je konečně tady, nabízíme půjčky pro všechny jen za 2%. Kontaktujte nás nyní na adrese Freemanloanfinance@gmail.com a vyřešte své problémy s půjčkami. Naše služby jsou 100% spolehlivé, protože je to legitimní společnost, na kterou můžete důvěřovat, abyste vyřešili všechny vaše finanční problémy, a to jak zaměstnaných, tak nezaměstnaných.

dík
FreemanLoanFinance
Www.freemanfinance.webs.com


lisa . luputote46   |   ip:199.115.1   |   2017-05-29  (08:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chci poděkovat panu westhood za to, že mi dal půjčku, našel jsem svědectví o tom, jak má přítel půjčku od apexloans a požádal jsem o půjčku a můj úvěr. Pokud potřebujete naléhavou půjčku dnes vyhněte se internetovým podvodníkům dnes požádá o legitní půjčky prostřednictvím e-mailu; Apexloans@yahoo.com


lisa . luputote46   |   ip:207.244.8   |   2017-06-01  (22:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chci poděkovat panu westhood za to, že mi dal půjčku, našel jsem svědectví o tom, jak má přítel půjčku od apexloans a požádal jsem o půjčku a můj úvěr. Pokud potřebujete naléhavou půjčku dnes vyhněte se internetovým podvodníkům dnes požádá o legitní půjčky prostřednictvím e-mailu; Apexloans@yahoo.com


PastorPaulSmith . rebalyxo62   |   ip:105.112.1   |   2017-06-02  (11:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj,
    
      Jsou rozbité, potřebujete půjčku k zaplacení účtů a zahájení podnikatelského záměru, poté mi pošlete e-mailem, protože vám půjčuji za 2% úrokovou sazbu, pro více informací email: pastorpaulsmith@hotmail.com.


panIrenamajeri . wudiqepu75   |   ip:105.231.9   |   2017-06-15  (16:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj všichni,

Jmenuji se paní Irena majerič. Žiji v turečtině a dnes jsem šťastná žena? A řekla jsem si, že nějaký věřitel, který zachrání moji rodinu před naší špatnou situací, budu odkázat na jakoukoli osobu, která jí hledá půjčku, dala mi štěstí ke mně a mé rodině, potřebovala jsem půjčku 20 000,00 tl Začít můj život všude jako já jsem sama matka se třemi dětmi jsem se setkal s touto čestnou a BŮH se bojí ženy úvěr věřitel, který mi pomůže s půjčkou 20,000.00 tl, ona je BŮH strach žena, pokud potřebujete půjčku a Zaplatíš půjčku, prosím kontaktujte ji, řekni jí, že to je paní Irena majerič, která vás odkázala na ni. Kontaktujte paní Martinu Omarovou prostřednictvím e-mailu: (martinaloanservices@hotmail.com)


panIrenamajeri . wudiqepu75   |   ip:105.231.9   |   2017-06-15  (16:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj všichni,

Jmenuji se paní Irena majerič. Žiji v turečtině a dnes jsem šťastná žena? A řekla jsem si, že nějaký věřitel, který zachrání moji rodinu před naší špatnou situací, budu odkázat na jakoukoli osobu, která jí hledá půjčku, dala mi štěstí ke mně a mé rodině, potřebovala jsem půjčku 20 000,00 tl Začít můj život všude jako já jsem sama matka se třemi dětmi jsem se setkal s touto čestnou a BŮH se bojí ženy úvěr věřitel, který mi pomůže s půjčkou 20,000.00 tl, ona je BŮH strach žena, pokud potřebujete půjčku a Zaplatíš půjčku, prosím kontaktujte ji, řekni jí, že to je paní Irena majerič, která vás odkázala na ni. Kontaktujte paní Martinu Omarovou prostřednictvím e-mailu: (martinaloanservices@hotmail.com)


DrCollins . mugafequ75   |   ip:105.112.3   |   2017-06-23  (09:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Toto je informovat veřejnost o muži nebo ženě, která je zdravá a 100% vážná při prodeji ledviny, by měla naléhavě kontaktovat nemocnici Dr.Collins e-mail: doctorcollins3@gmail.com |, protože máme mnoho pacientů, kteří jsou v současné době v Potřeba transplantace ledvin, hledáte příležitost prodávat svou ledvinu za peníze kvůli finančnímu rozpadu a my mu poskytneme 800 000 dolarů za ledvinu. A také máme hiv / pomoc lék, pokud potřebujete lék také jen nám pošlete nyní, EMAIL: doctorcollins3@gmail.com .. whats-app číslo +2348108439977 děkuji.


ArnoidWeman . bypasebu52   |   ip:83.143.24   |   2017-06-23  (23:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Potřebujete úvěr ve velmi nízké sazbě 2%? Poskytujeme úvěr na bydlení, podnikatelský úvěr jakýkoli druh úvěru Zajímá se, kontaktujte nás emailem: arnoidweman@gmail.com pro více informací


sarah . megilega74   |   ip:5.254.65.   |   2017-06-24  (16:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj,

Jsme křesťanská organizace, která byla vytvořena k tomu, aby pomohla lidem v potřebách pomoci, jako je finanční pomoc. Takže pokud procházíte finančními potížemi nebo máte nějaký finanční nepořádek a potřebujete finanční prostředky na zahájení vlastního podnikání nebo potřebujete půjčku k usazení Vaše dluhy nebo platit své účty, začít pěkné podnikání nebo jste těžké získat kapitálový úvěr od místních bank, kontaktujte prostřednictvím e-mailu pennydayloans@gmail.com Bible říká: "" Lukáš 11:10 Každý, kdo žádá o přijetí Ten, kdo hledá, najde, a klukovi se dveře otevřely: "Takže nedovolte, aby tě příležitost procházel, protože Ježíš je stejný včera, dnes a navždy víc. Prosím, je to pro vážně smýšlející a bůh, který se bojí lidí .

FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY ÚVĚRY
Jméno:
Prostřední jméno:
Příjmení:
Datum narození:
Pohlaví:
Stav:
Potřebné celkové množství:
Doba trvání půjčky:
Adresa:
Město:
Stát / provincie:
Země:
Telefon:
Měsíční příjem:
Obsazení:
E-mailem:.
Whatsap Číslo:
Aplikovali jste předtím ?.
Kde jste našli mou reklamu?
S pozdravem,

Paní penny day

Děkujeme za vhled do kontaktu podle očekávání

Pozdravy
řízení
E-mail: pennydayloans@gmail.com


PaniPatriciaKingsmanov . fojudora09   |   ip:5.254.65.   |   2017-06-24  (17:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  VITAJTE NA PATRICIA KINGSMAN patriciakingsman.loans2016@gmail.com Naším cieľom je poskytovať vynikajúce profesionálne služby.

Ste obchodný muž alebo žena? Nachádzate sa v nejakom finančnom neporiadku alebo potrebujete finančné prostriedky na začatie vlastného podnikania? Potrebujete úver na začatie peknej Malé a stredné podnikanie? Máte nízke kreditné skóre a je ťažké získať kapitálový úver od miestnych bánk a iných finančných inštitúcií ?.

Naše pôžičky sú dobre poistené za to, že maximálna bezpečnosť je našou prioritou. Naším hlavným cieľom je pomôcť vám získať služby, ktoré si zaslúžite. Náš program je najrýchlejší spôsob, ako dostať to čo potrebujete. Znížte svoje platby, aby ste znížili nároky na mesačné výdavky. Získajte flexibilitu, s ktorou môžete využiť akýkoľvek účel - od prázdnin, po vzdelanie až po jedinečné nákupy

Ponúkame širokú škálu finančných služieb, ktoré zahŕňajú: osobné úvery, úvery na konsolidáciu dlhu, podnikateľské úvery, vzdelávacie úvery, hypotéky zabezpečené pôžičky, nezabezpečené pôžičky, hypotekárne úvery, vyplácanie úverov, študentské pôžičky, komerčné pôžičky, Vývojové úvery, akvizície, stavebné úvery s nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2% za zrušenie pre jednotlivcov, spoločnosti a právnické osoby. Získajte to najlepšie pre vašu rodinu a vlastnú snovú domácnosť, rovnako ako náš systém všeobecných pôžičiek.

PONÚKAME VŠETKY DRUHY PÔŽIČIE - POUŽIJETE PRE PRÍSLUŠNÉ PÔŽIČKY.

Ďalšie informácie nás kontaktujte: patriciakingsman.loans2016@gmail.com
Láskavo nám napíšte späť informácie o pôžičke;

INFORMÁCIE O ÚVEROVI

1) Plné mená:
2) Štát:
3) adresa:
4) Štát:
5) Pohlavie:
6) Rodinný stav:
7) Povolanie:
8) Telefónne číslo:
9) Mesačný príjem:
10) Next of Kin:
11) Požadované množstvo úveru:
12) Trvanie úveru:
13) Účel úveru:
14) Špecifický dátum, kedy potrebujete úver:

Ak máte záujem získať pôžičku, potom nás prosím napíšte s požiadavkou na pôžičku.
Ďalšie informácie nás kontaktujte: patriciakingsman.loans2016@gmail.com

S úctou,
Pani Patricia Kingsmanová
patriciakingsman.loans2016@gmail.com

Tešíme sa, že vás budeme čoskoro informovať

Zainteresovaní žiadatelia by mali nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu: patriciakingsman.loans2016@gmail.com


PaniPatriciaKingsmanov . fojudora09   |   ip:5.254.65.   |   2017-06-24  (17:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Moje meno je pani Patricia Kingsman sme nová legit lenders veriteľa roku 2017 a radi pomôžeme akémukoľvek orgánu, ktorý potrebuje finančnú pomoc, ktorú ponúkame od 500.000,00 eur a 5.000.000,00 eur a nad túto sumu, takže ak budete potrebovať pomoc prosím pošlite nám e-mail na : Patriciakingsman.loans2016@gmail.com, aby sa vaša úverová transakcia mohla uskutočniť, teraz budete so svojím úverom v nasledujúcich 24 hodinách, je to rýchly transfer a je bezpečné bez oneskorenia. Takže e-mail: patriciakingsman.loans2016@gmail.com v prípade záujmu

E-mail: patriciakingsman.loans2016@gmail.com


PnWilliamSmith . rurenelu88   |   ip:83.143.24   |   2017-07-02  (09:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Potřebujete půjčku z nějakého důvodu? Kontaktujte nás
Nabídka cenově dostupné půjčky s úrokovou sazbou 2% s minimem $ 1000 a maximálním
Z $ 50,000,000.00 a pokud máte zájem, neváhejte
Kontaktujte nás na adrese:

Orlandoloanfirm@outlook.com

Vyplňte a zašlete nám následující informace, abychom mohli pokračovat v půjčování.

Tvé jméno:
Adresa:
Země:
Sex:
Starší:
Částka půjčky:
Doba trvání:
Měsíční příjem:
Telefonní číslo:
Účel úvěru:

Orlandoloanfirm@outlook.com

Děkujeme vám, nejlépe přání a čekáme na vaši naléhavou reakci.

Pan William William


judith . qysecady03   |   ip:198.7.59.   |   2017-07-05  (01:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Má někdo tady potřebuje půjčku na splacení účtů nebo dluhu, pokud ano, pak vše, co musíte udělat, je kontaktovat firmu LEGI ANTONIO LOAN FIRM tthey vypůjčit půjčku v rozmezí od $ 5,000.00 USD do $ 100,000.00 USD je jen 2% úroková sazba. Zde je můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu: (legiantonioloanfirm@hotmail.com)

Dík.


DanielaPeter . jugekuwi36   |   ip:185.182.8   |   2017-07-05  (12:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj zlato. Stále hledáte pomoc. Podívejte se dál, protože senátor Walter je ochoten a pomuže vám s pujckou, pokud se setkáte s podmínkami. Dostala jsem od nej cástku 150 000 EUR na bankovní splátku bankovního dluhu. Pokud budete potrebovat pomoc, kontaktujte ho s touto adresou níže a budete s to i svedkem. senatorrpwalter@hotmail.com


Nacy . myquhuwi51   |   ip:191.96.71   |   2017-07-06  (10:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chtěla bych poděkovat paní Nacyové, že mi půjčila půjčku, kterou jsem našla svědectví o tom, jak má přítel půjčku od Lucas Company a požádal jsem o půjčku a půjčku. Pokud dnes potřebujeme naléhavou půjčku, abychom se vyhnuli internetovým podvodníkům, nyní považujeme za legitimní půjčku prostřednictvím e-mailu; LUCASLOANLENDINGCOMPANIA@YAHOO.COM, webová stránka: lucasloanlendingcompania.webs.com


MerceloSilveira . qiwiletu90   |   ip:105.112.2   |   2017-07-07  (07:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den,

Jmenuji Mercelo Silveira z Indonésie jsem obdržel přímou půjčku ve výši 10.000 EURO Ženu statečnou paní Arlene Williams, že je to dobrá žena, a byl jsem velmi frustrovaný, protože nevěřím, že stále existuje reálná úvěr společnosti příteli. Pan Diego mi vypráví o tom, jak se dostala půjčku od úvěrové společnosti, paní Arlene Williams, tak jsem se rozhodl požádat o půjčku a byl jsem opravdu překvapen, když obdržel zprávu můj bankovní účet, se započítává částka 10 000 EURO. Takže radím vám, pokud chcete úvěr, obraťte se na Ms. Arlene Williams voláním WhatsApp +2349079785567 e-mail nebo volejte společnost (Arlenewilliamsloanfinance@hotmail.com) a vždy ujistěte se, že budete mít své půjčky.

pozdravy

Mercelo Silveira.


MerceloSilveira . qiwiletu90   |   ip:105.112.2   |   2017-07-07  (07:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den,

Jmenuji Mercelo Silveira z Indonésie jsem obdržel přímou půjčku ve výši 10.000 EURO Ženu statečnou paní Arlene Williams, že je to dobrá žena, a byl jsem velmi frustrovaný, protože nevěřím, že stále existuje reálná úvěr společnosti příteli. Pan Diego mi vypráví o tom, jak se dostala půjčku od úvěrové společnosti, paní Arlene Williams, tak jsem se rozhodl požádat o půjčku a byl jsem opravdu překvapen, když obdržel zprávu můj bankovní účet, se započítává částka 10 000 EURO. Takže radím vám, pokud chcete úvěr, obraťte se na Ms. Arlene Williams voláním WhatsApp +2349079785567 e-mail nebo volejte společnost (Arlenewilliamsloanfinance@hotmail.com) a vždy ujistěte se, že budete mít své půjčky.

pozdravy

Mercelo Silveira...


MerceloSilveira . qiwiletu90   |   ip:105.112.2   |   2017-07-07  (07:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den,

Jmenuji Mercelo Silveira z Indonésie jsem obdržel přímou půjčku ve výši 10.000 EURO Ženu statečnou paní Arlene Williams, že je to dobrá žena, a byl jsem velmi frustrovaný, protože nevěřím, že stále existuje reálná úvěr společnosti příteli. Pan Diego mi vypráví o tom, jak se dostala půjčku od úvěrové společnosti, paní Arlene Williams, tak jsem se rozhodl požádat o půjčku a byl jsem opravdu překvapen, když obdržel zprávu můj bankovní účet, se započítává částka 10 000 EURO. Takže radím vám, pokud chcete úvěr, obraťte se na Ms. Arlene Williams voláním WhatsApp +2349079785567 e-mail nebo volejte společnost (Arlenewilliamsloanfinance@hotmail.com) a vždy ujistěte se, že budete mít své půjčky.

pozdravy

Mercelo Silveira...


MerceloSilveira . qiwiletu90   |   ip:105.112.2   |   2017-07-07  (07:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den,

Jmenuji Mercelo Silveira z Indonésie jsem obdržel přímou půjčku ve výši 10.000 EURO Ženu statečnou paní Arlene Williams, že je to dobrá žena, a byl jsem velmi frustrovaný, protože nevěřím, že stále existuje reálná úvěr společnosti příteli. Pan Diego mi vypráví o tom, jak se dostala půjčku od úvěrové společnosti, paní Arlene Williams, tak jsem se rozhodl požádat o půjčku a byl jsem opravdu překvapen, když obdržel zprávu můj bankovní účet, se započítává částka 10 000 EURO. Takže radím vám, pokud chcete úvěr, obraťte se na Ms. Arlene Williams voláním WhatsApp +2349079785567 e-mail nebo volejte společnost (Arlenewilliamsloanfinance@hotmail.com) a vždy ujistěte se, že budete mít své půjčky.

pozdravy

Mercelo Silveira...


MerceloSilveira . qiwiletu90   |   ip:105.112.3   |   2017-07-07  (15:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den,

Jmenuji Mercelo Silveira z Indonésie jsem obdržel přímou půjčku ve výši 10.000 EURO Ženu statečnou paní Arlene Williams, že je to dobrá žena, a byl jsem velmi frustrovaný, protože nevěřím, že stále existuje reálná úvěr společnosti příteli. Pan Diego mi vypráví o tom, jak se dostala půjčku od úvěrové společnosti, paní Arlene Williams, tak jsem se rozhodl požádat o půjčku a byl jsem opravdu překvapen, když obdržel zprávu můj bankovní účet, se započítává částka 10 000 EURO. Takže radím vám, pokud chcete úvěr, obraťte se na Ms. Arlene Williams voláním WhatsApp +2349079785567 e-mail nebo volejte společnost (Arlenewilliamsloanfinance@hotmail.com) a vždy ujistěte se, že budete mít své půjčky.

pozdravy

Mercelo Silveira


richardpeterson . purylalo08   |   ip:198.7.58.   |   2017-07-15  (01:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý deň

Hľadáte finančnú pomoc? Potrebujete urgentnú pôžičku
Platiť svoje účty alebo dlhy? Kontaktujte nás dnes e-mailom:
richardpeterson706@gmail.com


FredrickPadoinManson . fukypemu14   |   ip:197.210.2   |   2017-07-16  (07:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj všichni

Jsem Fredrick jménem a jsem velmi jednoduchý člověk. Vydávám půjčky s velmi nízkou úrokovou sazbou ve výši 3%. Vydávám všechny druhy úvěrů, které potřebujete.

Potřebuji jen vážné žadatele, takže sem sem nepřijdou a hrajte s mým bussines.

Neváhejte nás kontaktovat dnes prostřednictvím naší e-mailové adresy a čísla Whatsapp níže:

E-mail: fpadoin@yahoo.com
WhatsApp: +2347059073801

Láskavě čekám na Vaši žádost
fpadoin.m@gmail.com
+2347059073801
Fredrick Padoin Manson


Larry . vutacebu02   |   ip:46.101.79   |   2017-07-25  (09:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den, děkuji, potřebuji půjčku?

Jste obchodník nebo žena? Potřebujete finanční prostředky na zahájení vlastního podnikání? Potřebujete půjčku k vypořádání vašeho dluhu nebo zaplatit účty nebo začít podnikat? Potřebujete finanční prostředky na financování projektu? E-mail: ( larryellisonfinance@gmail.com ) Nabízíme garantovanou půjčku v jakékoliv výši a do kterékoli části světa (jednotlivci, společnosti, realitní kanceláře a korporace) s naší vynikající úrokovou sazbou ve výši 2%. Pro žádosti a další informace odešlete odpovědi na následující e-mailovou adresu: { larryellisonfinance@gmail.com }

Zde jsou některé oblasti, které vám můžeme pomoci

* Finanční
* Zapůjčit leasing
* Podnikové úvěry
Investiční úvěr
* Auto úvěr
* Dluhová konsolidace
* Úvěrová linka
* Druhá hypotéka
* Kupní vykoupení
* Osobní půjčka
* Auto úvěry
* Hypotéka
* Refinancování úvěrů
* Studentské půjčky
* Stavební úvěry

Takže pokud máte zájem o získání skutečné půjčky jednoduše E-mail: larryellisonfinance@gmail.com

Vyplňte formulář žádosti.

1) celé jméno:
2) Země:
3) Potřebné množství:
4) Doba trvání úvěru:
5) Telefonní číslo:

Dík,


JeanCarlos . lefafebu36   |   ip:46.101.9.   |   2017-08-08  (12:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Potřebujete naléhavou půjčku na splacení účtů, spuštění podnikání nebo jakéhokoli druhu půjčky, prosím, kontaktujte pan Jean Carlos na { Creditplusfinance11@gmail.com }


MrGeorgeAnderson . qiqymemu23   |   ip:77.234.40   |   2017-08-15  (02:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den Pane / Ma

Potřebujete kvalitní, spolehlivé osobní a podnikatelské úvěry ve výši 3% ročně, financujeme také projekty a víceúčelové úvěrové žádosti. Láskavě pošlete nám e-mail: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

Naléhavá nabídka půjček.


MrRichardCosmos . hohoxyte33   |   ip:77.234.40   |   2017-08-15  (02:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den

Jsem Richard Cosmos, věřitel soukromých peněz. Vydávám úvěry s úrokovou sazbou 3% ročně a v částce 1 000,00 - 5 000 000 000,00 EUR se 100% financováním projektu s zajištěnými a nezajištěnými úvěry. Jsme zárukou poskytnutí finančních služeb našim četným klientům po celém světě. Díky flexibilním úvěrovým balíčkům lze půjčky zpracovat a prostředky převést na dlužníka v co nejkratším čase. Pracujeme za jasných a srozumitelných podmínek a nabízíme půjčky všeho druhu zájemcům, firmám, firmám a všem podnikatelským organizacím, soukromým osobám a investorům v oblasti nemovitostí. Kontaktujte nás nyní na adrese: (richardcosmos5@gmail.com)

Nabídka půjčky.


GariaSacramento . wosumyno83   |   ip:105.112.3   |   2017-08-23  (01:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčky, bydlení, studentské půjčky studentů, půjčky na konsolidaci, nezajištěný úvěrový rizikový kapitál; Atd .. Nebo odmítl půjčku od banky nebo dohody jeden nebo více finančních důvodů. Je více pravděpodobné, že vaše důvěra Toto řešení! A pastýři soukromí věřitelé půjčují společnosti a jednotlivce v nízké a cenově dostupné sazbě ve výši 2%. Máš zájem? Kontakt po přepočtu úvěru do 48 hodin. KONTAKTUJTE NÁS garciajsacramento@gmail.com


ZekiMurat . bahetapu16   |   ip:5.62.37.2   |   2017-09-01  (13:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den, pane / paní.

Jsme soukromá úvěrová společnost a nabízíme půjčky za nízké úrokové sazby ve výši 2% a nabízíme různé půjčky, jako jsou osobní půjčky, podnikatelské úvěry, konsolidační úvěr, zajištěné a nezajištěné úvěry apod.
Děkujeme, že jste si přečetli tuto reklamu.
Pro další informace a dotazy nám prosím zašlete e-mail, abyste získali úvěr od naší společnosti prostřednictvím následující e-mailové adresy:
Zekimurat01@gmail.com


CraigBotman . jufujuqo3   |   ip:164.160.9   |   2017-09-19  (16:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jste obchodník nebo žena? Máte finanční stres nebo potřebujete finanční prostředky na zahájení podnikání? Potřebujete půjčku nebo z jakéhokoli důvodu, například a) osobní půjčku, obchodní expanzi. B) Zahájení podnikání a vzdělávání. C) Konsolidace dluhu.? Mohu vám pomoci s naléhavou půjčkou, kterou potřebujete. Nabízíme půjčky od 3000 do 20 000 000 dolarů za nízkou úrokovou sazbu 4%. Kontaktujte nás na adrese craigfundings@gmail.com


HeinzMunkel . dejyjywe37   |   ip:105.112.4   |   2017-09-21  (22:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jste v jakékoli finanční krizi? Potřebujete úvěr na refinancování svého domu nebo rozšíření svého podnikání? Potřebujete úvěr k vypořádání naléhavých dluhů a pobytu u jednoho věřitele? Potřebujete zaplatit za zaplacení účtů? atd. Získejte svůj úvěr od $ 2,000 do $ 150,000,000.00 USD / EURO / POUNDS ve výši 3%. Peníze převedené na váš účet do 3 hodin od schválení. Pokud máte zájem o získání úvěru, neváhejte nám zaslat žádost e-mailem: heinzmunkel.loanfirm@gmail.com


FinlayAnthony . pyqecusi68   |   ip:207.244.1   |   2017-10-08  (19:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den všem

Potřebujete půjčku? Pro vaši firmu, hypotéku, pronájem, osobní
úvěr, úvěr na auto nebo koupě domu nebo dokonce poplatek za
školení pro vaše dítě? Nabízíme financování velmi
nízká úroková sazba ve výši 3%. Všichni zájemci musí
kontaktujte nás emailem (finlayanthony01@outlook.com)
Kontaktujte nás: +1 (323) 473-8285

REGISTRACE ÚŘEDNÍKŮ:
Název:
Adresa :
Země:
Obsazení:
Potřebné částky úvěru:
Účel úvěru:
Měsíční příjem :
Telefon:
Doba trvání úvěru:
Skenovat vaše ID:
Pošlete nám e-mail zpět (finlayanthony01@outlook.com)
(Díky tomu, že jste šťastní, je naše pýcha.)
Generální ředitel / pan Finlay A.
Ředitel / generální ředitel: pan. Finlay A.


WenzelRonaldJoseph . ruwigeti06   |   ip:77.243.18   |   2017-11-10  (21:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  POTŘEBUJETE PŮJČKY? AT 3% POKUD ANO EMAIL S ČÁSTÍM POTŘEBUJEME. Poznámka: veškerá odpověď by měla být zkopírována a zaslána na tento e-mail wenzelronaldjoseph@gmail.com wenzelronaldjoseph@gmail.com Úplný název .......... Částka potřebná: .......... Doba trvání úvěru:. ......... Věk: .......... Země .......... Povolání .......... Telefonní číslo ..... ..... Wenzel Ronald Joseph


CarlLogan . qukovawo56   |   ip:46.21.150   |   2017-11-15  (05:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chci ocenit Carl Logana z Lucas Loan Lending Compania, který mi pomůže koupit půjčku, mám svůj úvěr bez stresu po přijetí podmínek splácení společnosti, pokud potřebujete finanční pomoc, kontaktujte je emailem.

Email: lucasloanlendingcompania@gmail.com
Co je to: +1 (857) 325-5437
Webová stránka: http://lucasloanlendingcompania.webs.com/


MrArnoidWeman . fewalenu03   |   ip:195.181.1   |   2017-12-22  (01:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Potřebujete úvěr ve velmi nízké sazbě 2%? poskytujeme úvěr na bydlení, podnikatelský úvěr jakýkoli druh úvěru Zajímá se, kontaktujte nás emailem: arnoidweman@gmail.com pro více informací


umerumers . wepeqequ99   |   ip:103.10.19   |   2018-02-10  (19:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kryštalický metamfetamín, ketamín hcl, čistá mdma, xtc, tabletky extázy, čistá lsd, jwh-018, MDPV

Modrý kryštál A-pvp, ketamín hcl, Pure LSD, MDMA, pilulky na party, extáza - xtc pilulky, JWH-018, MDPV, prášok metadónu, prášok oxykodónu, A-pvp

E-mail: == (umer03272@gmail.com)

extázy pilulky, MDMA, JWH-018, ketamín hcl, MDPV, prášok metadónu, prášok oxykodónu, A-pvp, kokaínový prášok, MDPV, APVP, MDIA, 2C-I, 2C-E, 2C-P, 2C-B , 5-MeO-DALT, 3,4-CTMP peliet

Diskrétne balenie a bezpečné doručenie do 2 až 3 dní.


Mike . fakurife39   |   ip:212.129.4   |   2018-09-18  (00:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Potřebuješ půjčku? Jedná se o registrovanou a certifikovanou úvěrovou společnost, která je garantována a schválena vládou, provozujeme mezinárodní úvěrovou společnost v různých zemích a poskytujeme půjčky jednotlivcům, firmám, institucím, podnikatelským organizacím a lidem všeho druhu po celém světě. Potřebujete půjčku za jakýmkoli účelem? Jste ve finančním problému Potřebujete finanční řešení Eazy Shark půjčka společnost s ručením omezeným je řešením všech vašich finančních problémů, naše půjčky jsou snadné, levné a rychlé. Kontaktujte nás ještě dnes, abyste požádali o půjčku, můžeme Vám zajistit půjčku, která bude vyhovovat vašemu rozpočtu pouze s úrokovou sazbou 2,5%. zainteresovaných žadatelů
nás kontaktujte emailem: (eazysharkloan247@gmail.com)


David . dykymupa2   |   ip:185.246.2   |   2018-10-02  (02:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Naše společnost dosáhla více než milion lidí po celém světě.
Jsme považováni za nejspolehlivější a nejuznávanější úvěrovou společnost, která nabízí dlouhodobé i krátkodobé půjčky od 15 000,00 do 150 000 000,00 dolarů. Úvěry s úrokovou sazbou 2,5% bez skrytých poplatků. Můžete poslat svůj požadavek na výši půjčky, kterou chcete požádat. Kontaktujte nás nyní pro vaše naléhavé dlouhodobé půjčky a krátkodobé půjčky prostřednictvím (eazysharkloan247@gmail.com) nebo navštivte jejich webové stránky (http://gulf-loans.intelbis.com/). Děkujeme vám za váš čas, tento postup je velmi snadný a jednoduchý.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + päť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VĚDCI VYPOČÍTALI PRAVDĚPODOBNOST VZNIKU ČTVRTÉ SVĚTOVÉ VÁLKY


2013-04-15  (09:01)  |  Vojny
Přestávka mezi třetí a čtvrtou světovou válkou se chýlí ke konci. K takovému závěru dospěli vědci z ukrajinské Akademie vojenských věd na základě teorie cyklů Kondraťjeva. V souladu s touto teorií (které ještě říkají teorie dlouhých vln) vypracované sovětským ekonomem Nikolajem Kondraťjevem, může začít další světová válka během nejbližších deseti let, soudí člen Akademie vojenských věd Sergej Malkov. Na žádost naší rozhlasové stanice vysvětlil, jak si tuto situaci představuje.

Stanné právo v Severnej Kórei, príprava na vojnu? VIDEO: KLDR může odpálit několik jaderných náloží


2013-02-06  (09:22)  |  Vojny
KĽDR je údajne vo stannom práve, Kim Čong-un nariadil armáde, aby sa “pripravila sa na vojnu.” Severokórejský vodca v sobotu vydal sériu príkazov pre vrchné velenie v oblasti obrany a bezpečnosti, uzavrel tak prípravy k novému jadrového testu, citovala v Soule Kórea JoongAng Daily nemenovaný zdroj.


USA promýšlejí scénář války s Čínou


2013-01-31  (09:08)  |  Vojny
Obama označil Čínu za protivníka a nařídil prozkoumat čínské nebezpečí. Spojené státy zahájily přemisťování svého loďstva do Asijsko-tichooceánského regionu (ATR). Základem pro takovou pozici je ekonomika a politika.


Co byste měli vědět o válce v Mali: Uran, zlato, ropa a strategické minerály


2013-01-17  (09:27)  |  Vojny
Francouzská vláda uvedla, že: „Pošle 2 500 vojáků, aby podpořili vládní vojáky Mali v konfliktu proti islamistickým rebelům. Francie už do Mali vyslala 750 vojáků a francouzské přepravní lodi už v úterý ráno dorazily do Bamaka… S vysíláním vojsk po zemi i vzduchem budeme pokračovat …


6 důvodů k započetí třetí světové války


2012-12-06  (10:44)  |  Vojny
Listopad 2010. Je třetí světová válka vhodná pro zavedení Nového světového řádu? Průměrný člověk si může jen stěží představit, proč by třetí světová válka měla být cokoliv, jen ne událost ukončující civilizaci. A přesto, slyšeli jsme rétoriku neoconů, ve které navrhují, že by nová světová válka byla životaschopnou možností k nápravě umírající ekonomiky dolaru. Nebo, možná je to prostě dobrou investicí, pokud jste globalista.


Úspěšné konspirační teorie, o kterých se dnes moc nemluví


2012-07-24  (11:04)  |  Vojny
Letos uplynulo 10 let od událostí z 11. září, které byly úvodem k dosud nekončící válce s terorismem. Snad ještě než se usadil prach po pádu dvojčat, objevily se první konspirační teorie, které přiživila jak interpretace těchto událostí v oficiálních mediích, tak zveřejněná vládní zpráva. Diskuze mezi zastánci a odpůrci oficiální zprávy trvá dosud.


Sýrska slobodná armáda – oddiely smrti zachytené na videozáznamoch


2012-06-28  (08:59)  |  Vojny
Drastické videá popráv, štvrtenie zajatcov a civilistov zaživa, bombové útoky a zverstvá ‘osloboditeľov’ sýrskeho ľudu zvaných Free Syrian Army. Článok odkrýva a poskytuje desivé skutočnosti z pozadia sýrskeho konfliktu a žoldnierskych zabijakoch dovážaných do Sýrie v oddieloch smrti. Obsahuje zdrvujúce videá zachytávajúce sadizmus páchaný na civilistoch.


Tipy a rady z války v Bosně – informace z první ruky – 1. část


2012-04-23  (06:14)  |  Vojny
elco popisuje, jaké to bylo žít ve městě celý rok bez elektřiny, paliva, tekoucí vody, dodávek potravin nebo tradičního obchodu. Jejich měna byla bezcenná, neexistovaly policejní nebo vládní síly a v ulicích vládly gangy a násilí. Strategie přežití, kterou on, jeho rodina a komunita použila k tomu, aby zůstali naživu je poučná a může změnit některé vaše priority ohledně přípravy na SHTF (SHTF = Shit Hits The Fan = výraz používaný survivalisty pro popis katastrofické situace). I když nejde o dlouhé čtení, přesto tento text doporučuji kvůli bohatým poznatkům někoho, kdo SHTF skutečně zažil.


Mikrovlnná zbraň USA


2012-03-14  (10:20)  |  Vojny
Americká armáda představila světu novou zbraň, neformálně pojmenovanou mikrovlnné dělo. „Active Denial System“ (dále jen ADS) je nesmrtící zbraň primárně určená pro kontrolu davu. Dlouho se šířily zvěsti o „dělu“, které může být namontováno na vojenském vozidle, určeném k rozehnání davu pomocí vysoce energetického elektromagnetického záření.


Kto ovláda svet: Súbory o tajných operáciach CIA odtajnené


2012-03-04  (22:33)  |  Vojny
Odtajnenie súborov CIA vnesie svetlo do ďalšej éry: časy Irán Kontra, prezidenta Reagana a pádu Sovietskeho zväzu, éra korupcie a falošného potlesku. Prvým z týchto súborov je odtajnený reťazec rozhovorov medzi prezidentom Reaganom a diplomatom Emilom Lee Wantom, ktorý umožňuje vstúpiť do sveta Bieleho domu, inak prístúpného len pre zasvätených.


Izrael zaútočí na Írán bez varování


2012-02-28  (09:51)  |  Vojny
Izraelští představitelé říkají, že pokud se Izrael rozhodne zahájit preventivní útok na íránská jaderná zařízení, učiní tak bez předchozího souhlasu či vědomí USA, citovala AP uniklou informací z americké tajné služby.


Přípravy na válku (3)


2012-01-25  (18:20)  |  Vojny
Američané a Evropané posílají válečné námořnictvo do Perského zálivu. Možná jde jen o pokračování diplomatického nátlaku. Nebo taky ne.


10 největších kupců íránské ropy


2012-01-23  (17:03)  |  Vojny
Druhý největší producent OPECu Írán prodává velké množství ropy do Číny, Indie, Jižní Koreje, Japonska a Itálie. Ale Turecko, Jižní Afrika a Srí Lanka se hodně spoléhají na dovozu íránské ropy. Americké sankce již zakázaly dovoz íránské ropy. Francie tlačí Evropskou unii, aby zvážila zákaz dovozu íránské ropy s cílem odradit Teherán od jaderného programu.


Čína a Rusko: Rozpoutáme 3. světovou válku, pokud západ nepřestane s agresí !


2012-01-17  (08:20)  |  Vojny
Ve světě právě vrcholí napětí spojené s finanční krizí a různými regionálními konflikty. Najednou se zdá, že se opět budeme dostávat do nové Studené války. Pochmurný bulletin ministerstva obrany, vydávaný pro premiéra Putina a prezidente Medveděva, dnes uvádí, že prezident Hu „v principu souhlasil“, že jediným způsobem, jak zastavit agresi západu vedenou Spojenými státy, je prostřednictvím „přímé a okamžité vojenské akce“, a že čínský vůdce nařídil svému námořnictvu „připravit se na válku“.


USA se připravují na izraelský útok na Írán


2012-01-15  (14:37)  |  Vojny
Američtí vojenští představitelé jsou stále více znepokojeni možností, že Izrael podnikne samostatně nálety na íránská jaderná zařízení, a to navzdory jejich námitkám, protože oni si přejí dát více času sankcím. Proto začali plánovat opatření na ochranu amerických instalací v regionu pro případ konfliktu.


Video ako americkí vojaci v Iraku bijú a kopú miestne deti, keď si myslia, že ich nikto nevidí.


2012-01-12  (08:34)  |  Vojny
Video ako americkí vojaci v Iraku bijú a kopú miestne deti, keď si myslia, že ich nikto nevidí. Násilie na demonštrantoch bolo pritom dôvodom americkej invázie do Lýbie. Škoda, že USA niesú aj voči sebe také tvrdé.


Pentagon uvažuje o nasadení vojakov v Európe, ak sa rozpadne


2011-12-11  (13:18)  |  Vojny
Rozpad eurozóny by mohol vyvolať občianske nepokoje a rozpad celej európskej dvadsaťsedmičky. Vyhlásil to šéf amerických ozbrojených síl, generál Martin Dempsey, ktorý vyjadril znepokojenie z vývoja finančnej krízy v eurozóne.


Tak predsa?


2011-11-19  (20:35)  |  Vojny
Prednedávnom sa internetom prehnala „tajná“ správa adresovaná Putinovi. Odosielateľ bol vysoký vojenský predstaviteľ Číny, ktorý mal tieto informácie zasa od bývalého žoldniera Blackwater. Žoldier, ktorého medzitým zatkla CIA sa vyjadril nejak takto: „USA chystá na takú špinavú vojnu s takým množstvom obetí, čo je pre človeka s dobrým svedomím neprijateľné, preto som dokumenty poskytol Číne.“ Myslím že každý súdny človek pri čítaní onej správy nadvihol aspoň jedno obočie. Pozrime sa však, čo sa v krátkej dobe udialo.


Čína varovala Putina: USA chce svetovú vojnu


2011-10-28  (10:21)  |  Vojny
Putin dostal vážne varovanie od vysoko postaveného čínskeho vojenského predstaviteľa. Preto to musíme tak zdôrazniť, pretože nejde o výplod bujnej fantázie autorov z nejakého undegrundového blogu, ale o varovanie najvyššieho čínskeho vedenia pre Moskvu.


Proč bude válka


2011-09-23  (18:29)  |  Vojny
I když většina lidí na Západě stále žije v domnění, že pohodu posledních desetiletí ruší pouze nahodilosti a vzdálené bouře, pod mírovým povrchem doutnají čtyři nálože. Přestože každá z nich se může jevit jako dílčí problém, ve své kombinaci vytvářejí prohlubující se tendenci k velké válce. Tedy válce, kdy na obou stranách fronty budou mocnosti schopné zasáhnout území protivníka. Tato nebezpečí lze pojmenovat: výměna světového hegemona, zbrojení, způsob života středních vrstev, úroveň politických elit Západu.


Americké Tulene vleteli do pasce Talibanu


2011-08-09  (18:29)  |  Vojny
Podľa správ úradov okupovaného Afganistanu elitné jednotky americkej armády známe ako SEAL vleteli do pasce ktorú im nastavil Taliban.


Chystá se v Berlíně nové jaderné 11. Září ?


2011-05-20  (21:46)  |  Vojny
Již delší dobu se mluví o tom, že by ze známých důvodů bylo vytořeno další 11.Září, a to v nějakém známém evropském městě a ve spojení s jadernou zbraní.


Falešná záminka pro válku v Libyi?


2011-04-21  (18:20)  |  Vojny
Intervence ale nezabránila genocidě, protože k žádnému takovému krveprolití by nedošlo. USA naopak tím, že intervencí povzbudily rebely, prodloužily libyjskou občanskou válku a výsledné utrpení nevinných. Nejlepším důkazem, že Kaddáfi neplánoval genocidu v Benghazi je, že se jí nedopustil v dalších městech, které dobyl buďto plně nebo částečně – včetně Zavíje, Misuráty, Adžábíje, které v součtu mají více obyvatel než Benghází.


Japonsko ve spárech HAARPyjí


2011-03-25  (00:01)  |  Vojny
Zapomeňte na konvenční války v Afghánistánu a Iráku, ty jsou minulostí. Dnešní války Spojených států se vedou jinak. Nepozorovaně, skrytě. Klasické zbraně nahradily zbraně klimatické a tektonické.


Západ klame o rebélii v Lýbii rovnako, ako klamal o vojne v Gruzínsku !


2011-03-20  (02:34)  |  Vojny
http://www.kp.ru/daily/25644.5/808675/ Proamerické médiá „topia“ Kadáfiho kvôli prerozdeleniu svetových zásob ropy naftovými barónmi ! „Neverte ničomu, čo vám hovoria v TV o Lýbii“ takto sa najčastejšie začínajú listy od ľudí, ktorí v súčasnosti pracujú v tejto krajine a nezberajú sa odtiaľ odísť. Ako to ? V krajine, kde podľa západných médií vládne strašný diktátorský režim, ktorý po tisícoch vraždí ľudí, používa bojové vrtuľníky, letectvom bombarduje obytné štvrte, „čierni žoldnieri“ jazdia džípmi po uliciach a guľometmi kosia všetkých zaradom a Kaddáfimu verné sily, ktorých je samozrejme „menej a menej“ sú pripravené použiť chemické zbrane. A pritom ľudia z Lýbie - napríklad ukrajinskí lekári, ktorých tam v nemocniciach pracuje nemálo – píšu domov, že sa nepoberajú na odchod. Ako je to možné ? Opýtajte sa sami. Vysvetlenie je jednoduché: väčšina takzvaného spravodajstva z Lýbie sú lži a klebety.


American reconstruction


2011-01-15  (16:49)  |  Vojny
Obsahom vyššie uvedeného filmu Americká obnova je o tom, čo v skutočnosti znamená západne obnovovanie krajiny.


3. svetová vojna - konflikt kolosálnych rozmerov


2010-12-19  (15:19)  |  Vojny
Už ste sa zamýšlali nad týmto konfliktom, ktorý sa bohužial neodvratne blíži? Konflikt ktorý predpovedali už mnohí ľudia v minulosti je aktuálne največšou hrozbou pre náš svet.


Další teroristický útok?


2010-10-10  (20:20)  |  Vojny
V poslednych dňoch mi ako iste aj vám neušla informacia o novej hrozbe teroristických útokov o ktorých informovali USA a neskor sa k nim pridala a potvrdila ich aj Australia. Tieto informacie vraj boli ziskané tajnými službami.


Inkvizičný Norimberský proces


2010-08-22  (20:21)  |  Vojny
Verím, že veľa ľudí počulo o Norimbergskom procese, ale pochybujem, že veľa ľudí vie o podrobnostiach. V Norimbergu totiž zločinci súdili svoju obeť, ktorá sa previnila tým, že sa bránila. “Súdna fraška v Norimbergu je oficiálne známa ako "Medzinárodný vojenský tribunál." To meno je ohováraním vojenského povolania. Tribunál nebol vojenským v žiadnom slova zmysle. Vojakmi medzi sudcami boli iba Rusi. Tu v Norimbergu ľudstvo a naša súčasná civilizácia podstúpila tvrdú skúšku s mužmi, ktorých vlastné ruky boli krvavé, ale ktorí sedeli v kreslách sudcov. Jeden zo sudcov prišiel z krajiny ktorá sa dopustila Katyňského masakru, vyprodukovala dôkazy a priviedla niekoľko svedkov, ktorí v Norimbergu prisahali, že Nemci to urobili. “


Varšavské povstání a SNP trochu jinak


2010-04-16  (16:01)  |  Vojny
O Varšavském povstání pojednává mnoho článků, ale věšinou jednostranně, zkresleně a nepravdivě, především o sovětské pomoci povstání. Ještě v roce 2005 napadl dopisovatel ČT prezidenta Ruské federace Vladimira Putina, přítomného na vzpomínkovém shromáždění v bývalém koncentračním táboře Osvětim, slovy: Proč se neomluvil za to, že armáda SSSR nechala utopit Varšavské povstání v krvi. Podobná obvinění chrlili celých 60 let nejen poplatní a věci neznalí žurnalisté, ale i oficiální kruhy. Po roce 2005 se již objevily objektivnější články, ale zlatý klín poznání vrazil do této tematiky až renomovaný ruský historik prof. V.M. Falin, DrSc., v článku Mystéria druhé fronty .


Wikileaks zveřejní další video: Hněv z Farahu


2010-04-12  (14:43)  |  Vojny
Zatímco se Obamova administrativa snaží vypořádat se s videem, na němž američtí vojáci v Bagdádu zabíjejí dva reportéry agentury Reuter´s a několik dalších Iráčanů, webová stránka Wikileaks.org oznámila, že v dohledné době zveřejní další video, které tentokrát bude ukazovat mnohem krvavější americký útok.


Wikileaks video uz je vonku!


2010-04-05  (18:03)  |  Vojny
Slubovane video od wikileaks o tom, ako usa vrazdia civilistov


Ďaľšie z vojen...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Etikoterapia

Etikoterapia vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám poškodzujú zdravie - závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných. Ak niektorý z týchto pocitov ľudia „pustia do svojho vnútra“, tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše . Ak ochorie duša, ochorie aj telo.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

2. Prebuďte sa!

Ľudia, prebuďte sa z oloveného spánku! Poznajte to nedôstojné bremeno, ktoré nesiete, a ktoré ťaží milióny ľudí nevýslovne húževnatým tlakom. Odhoďte ho! Je hodné nosenia? Ani na jednu, jedinú sekundu!


Odhaleno: Stovky slov, která americká vláda sleduje na ...

Slovensko má najviac milionárov na svete!

Stane sa JÚN 2012 smútočným mesiacom SLOVENSKA?

Nigel Farage: Rozbijte euro

Aké ľahké je kradnúť?

Archív

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

...ešte vakcínu s ortuťou a je to, dobytok.


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Zavádzanie slovenských médii ohľadne Grécka

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.5641 s