20. September 2019
    
Ako sa vyrovnat s kresťanským teroristom? - Dolezite.sk

Ako sa vyrovnat s kresťanským teroristom?


  2011-07-26  (21:47)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Ako sa vyrovnat s kresťanským teroristom?Po nórskej tragédii sa debata o terorizme dostala do ďalšieho kola, a to v celej svojej absurdnosti . Všetci sme to tušili. Ďalší útok islamských extrémistov je len otázkou času. BUM, a je to tu! Štatistiky Europolu síce dlhodobo podkladajú, že hrozba ne-islamistickeho útoku je v Európe o 99% vyššia, no sugestívna sila populizmu je mohutnejšia ako všetky štatistiky sveta. Islamskú stopu odštartovali “mienkotvorné médiá”, konkrétne New York Times, ktoré takmer celý deň útoku “tvorili mienku”, že bombu v Osle odpálili moslimovia. To viedlo k definitívnemu vyjadreniu britskej BBC a následne ku správe v slovenských mediách, takže v Nórsku oficiálne útočil islam. Toto je v podstate kanál, ktorým sa k nám bežne dostavajú medzinárodne relevantné správy. Neuveriteľne na mňa pôsobilo spravodajstvo nemeckej stanice N24 ktorá mala pravidelné prestrihy k “expertom”do Washingtonu, na ktorých sa cirka každých 15 minút obracali s otázkou… čo sa vlastne v Nórsku stalo? Prečo si islamisti vybrali práve mierumilovných Nórov? Zaujímavé v tomto kontexte je, že v prípade mediálnych “expertov na terorizmus” sa takmer vždy jedná o bielych mužov s vojenským alebo vládnym pozadím. Či už úmyselná alebo neúmyselná dezinformácia sa nevyhla účinkom
. Samozvaní strážcovia európskej kultúry začali s ukrutným zápalom hnisať na všetkých internetových fórach. No triumf islamo-fóbnych apokalyptikov netrval dlho. Ako vedro ľadovej vody sa o 24 hodín čítala správa, že za terorom nestojí “krvilacný mohamedán” ale “jeden z nás”… čistokrvný, modrooký kresťan. Náboženská identita teroristu niektorých rozhorčila ešte viac než obete ktoré po sebe zanechal. Do digitálnej šarvátky sa zapojila voľačo menšia skupina drevorubačov, píšucich o kresťanských vrahoch a klero-fašistoch. Vladimír Palko dokonca cítil povinnosti očistiť fľaky na cirkevnom logu a elegantným kotrmelcom sa nám snažil odhaliť skutočnú, nekresťanskú identitu vraha. Koniec-koncov… to je úloha konzervatívneho politika, babrať sa v identite druhých ľudí. Pri tom niet pochýb, že ak by sa z Breivika vykľul moslim, o úprimnosti jeho viery by Palko nenašiel jeden dôvod pochybovať. No či už Breivik bol alebo nebol kresťan, nič to nemení na fakte, ze euro-fóbie a euro-vízie nórskeho vraha, sú v podstate identické s víziami a fóbiami Palkovcov tohto sveta. Samozrejme odhliadnuc od finálneho riešenia židovsk… pardon, chcel som povedať moslimskej otázky. Takže, ako sa v bežnej diskusii vyrovnáme s kresťanským teroristom? Jedna možnosť tu už bola naznačená. Dotknutý veriaci môže tvrdiť, že vrah nebol kresťan. Sofistikovanejšiu možnosť nám opäť poskytuje “mienkotvorné médium” New York Times. Po zistení, že terorista nebol moslim, upravili new yorský novinári svoj slovník. Namiesto o nábožensky motivovanom terorizme začali písať o politicko-extrémistickom čine inšpirovanom brutalitou islamskej al-Kaidy. Základná línia je teda jasná: Fundamentalisticky moslim = terorista. Fundamentalisticky kresťan = ateista, alebo politický extrémista skazený islamom. Celú absurditu debaty okolo “terorizmu” nakoniec podčiarkujú bezpečnostné opatrenia ku ktorím definitívne nedôjde. Na západných letiskách nikto nezačne ostražito kontrolovať vysokých, blonďavých, modrookých - nordicky vyzerajúcich mužov. Daniel Pipes, Pam Geller, Gert Wilders a ich organizácie, ktorých činy a vyjadrenia inšpirovali Andersa B. Breivika k masakru, sa nikdy nedostanú na zoznam teroristických organizácií. Žiaden z nich sa nedostane na Guantanamo. Pretože definícia teroru nezávisí od podstaty skutku ale od vierovyznania toho, kto ho vykonal.
zlabylina
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-07-27  (10:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nestranný,objektívny, k veci. Bez emócií a predsudkov.


jana   |   ip:217.75.64   |   2011-07-27  (10:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Autor článku sa mýli, Breivik bol slobodomurárom, a kresťanstvo a slobodomurárstvo sú nezlúčiteľné.
Takže nezaťahovať sem kresťanstvo, je to zavádzanie a lož!


Krovak   |   ip:109.230.4   |   2011-07-27  (10:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nepekne zavadzajuci clanok.
- ak berieme oficialnu verziu, tak dotycny bol "tichy sialenec" ktory pracoval sam. Nie je teda zvlast velky dovod hladat dalsich
- rozdiel medzi islamom a krestanstvom je v dzihade a v tom, ze koran v niektorych castiach priamo nabada k nasiliu (a inde to zasa popiera, je to vsak tam a kto chce vie si vybrat. Naproti tomu v biblii take nieco nie je - aspon nie v novom zakone a nie priamo, pokrutit sa da pochopitelne vsetko)
- pri tych "expertoch na terorizmus" je to relativne - na TA3 som ako "bezpecnostneho experta" videl tusim Iva Samsona, co ma uprimne rozosmialo. Co sa ale tyka normalnych pripadov, kto by sa celkom logicky mal vyjadrovat k bezpecnosti? Lekar, taxikar, alebo?
a tak dalej.


jozo   |   ip:46.227.17   |   2011-07-27  (10:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  UZ LEN CAKAM KEDY ZACN UTOKY KRESTANSKYCH TERORISTOV V ARABSKYCH STATOCH... USA CHCE JASNE VYPROVOKOVAT TRETIU SVETOVU... HAJZLI SPINAVY


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-07-27  (10:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Korán nepoznáte , to sú manipulácie. Kresťanstvo / aké nevinné a tolerátné / šírilo sa vždy ohňom a mečom. jediná zjavená pravda. Kecali do všetkého. Ovládali svet aj s kráľmi a cisármi. Keď moslimovia dobyli nejakú krajinu –vyberali dane / menšie ako predtým kresťanská vrchnosť a na ostatné sa vykašlali. Moslimovia – Turci okupovali európske štáty, kde búrali kostoly a stavali mešity? mali to na háku. To čo sa teraz deje je kompenzácia za stáročia útlaku a súčasné vraždenie a dvojaký meter. Akoby sa nato pozerali v USA keby im niekto pozabíjal 200 000 civilov. Vidí to už každý.


M   |   ip:217.119.1   |   2011-07-27  (11:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  gordon: Prečítal som síce len jednu kapitolu (4.) Koránu, a teda je to neporovnateľné: úplne nesúvislý text, zákazy, príkazy, usmernenia. Žiadne ľudské myslenie. A je tam asi 3-krát viac poznámok ako samotného textu Koránu. Dám sem nejaké zaujímavé verše (poznámky som vymazal lebo to by také veľké nikto nečítal):

4:34. Muži sú povinní starať sa o ženy za to, že Boh uprednostnil jedných pred druhými i za to, čo míňajú zo svojich majetkov. Dobré manželky sú poslušné, strážiace v neprítomnosti svojich manželov to, čo Boh určil, že sa má strážiť. A tie, ktorých spurnosti sa obávate, poučte, opustite na lôžkach a udrite; ak by vás poslúchli, tak nevyhľadávajte proti nim cestu. Veď Boh je nad všetkými a je veľký.

4:89. Želali by si, aby ste odmietli vieru, tak ako ju oni odmietli, aby ste boli na tom všetci rovnako. Preto si spomedzi
nich neberte žiadnych dôverníkov, až kým neemigrujú kvôli ceste, ktorú Boh určil. Ak by sa odvrátili, tak ich vezmite a zabite tam, kde by ste ich našli. A neberte si z ich radov žiadneho dôverníka ani pomocníka a podporovateľa.

4:101. Ak by ste cestovali po zemi, nebude pre vás hriechom, ak by ste skrátili modlitbu, pokiaľ by ste sa báli, že by vás mohli vystaviť skúške tí, ktorí odmietli veriť. Veru tí, ktorí odmietli veriť, sú pre vás nepriateľmi zjavnými.

Slovenský preklad Koránu je oficiálne voľne dostupný na internete, len musíte použiť Google, neviem kde je.

V Biblii máš síce násilie, ale len v Starom zákone, a ten treba brať cez Nový zákon. Nanešťastie, viaceré sekty sa teraz vracajú ku Starému zákonu, myslím že ich príslušníci prispievajú aj na túto stránku, takí Adventisti majú radi konšpiračné teórie.

Prečítaj si Skutky apoštolov (kapitola Nového zákona) a tam uvidíš ako sa kresťanstvo šírilo na začiatku a potom rozprávaj. To čo už neskôr predvádzala katolícka cirkev nemá s Ježišom nič spoločné - však aj preto došlo k reformácii. A nezabúdajte, že Inkvizícia a aj klérofašistická vláda prvého Slovenského štátu zabíjali aj protestantov!


illuminatedBimbo   |   ip:95.103.11   |   2011-07-27  (11:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kauza Anders B Breivik je "Inside Job"gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-07-27  (12:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja sa radšej vždy držím témy podľa článku hore a ten je k veci. Nechcite aby som tu začal písať o Biblii. Už je to tu otravné ako sa tu točíme dokola. Raz tu napíšem a som zvedavý na reakcie k veci. kto sa chce dozvedieť seriózne info- nech si pozrie blisty.cz


mrbean   |   ip:85.216.24   |   2011-07-27  (12:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kladiem si otázku-vraždil by Breivik,Harman nebyť tejto zničujúcej multikultúrnej politiky "demokratov" ?Som presvedčený že nie !A tí v prvom rade musia niesť zodpovednosť za celé toto dianie .


jozo   |   ip:46.227.17   |   2011-07-27  (12:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  biblia - cista pravda popisana metaforami tak aby tomu chapali vsetci ludia v staroveku,stredoveku, novoveku, len teraz sme moc zavisli na presnych faktach, vtedy to ludi as tak nezaujimalo, ale ked si to tak zeberete tak biblia a veda si idu ruka v ruke...


VVVVV   |   ip:195.68.23   |   2011-07-27  (12:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Trochu absurdne mi pride aj to pomenovanie v clanku - krestansky terorista. Tak ako nie je dolezita farba pleti, krajina kde sa narodil, alebo velkost jeho topanok, tak isto je pre mna nepodstatne aj to ci je moslim alebo krestan. Tak ako medzi vyznavacmi islamu existuju normalny slusny ludia a aj "posahany magori", tak aj medzi krestanmi su jedni aj druhi.
Nie je podstatne kym je, ale co spravil. Pomenovanie krestansky terorista vsak vo mne vyvolava spojitost krestanstva s terorizmom, co je cisty nezmysel, je to neopodstatnene zavadzajuce skatulkovanie. Viete kolko ludi na celej zemi zahrna pojem krestan? Co maju oni spolocne s Breivikom? Mozno by bola teraz na mieste otazka: kolky z tych krestanov su nozaj krestania, ak bol "krestan" schopny spachat taketo vrazdy? Podla mna je tazko nazvat krestanom niekoho, kto sa sam vyhlasi za krestana a povie ze veri v boha, ked okrem tohoto nie je vidiet ziadny dokaz jeho viery? Staci nam ked povie ze veri a nemusime to dalej skumat, lebo je to o viere a nie o dokazoch? Nemal by spravny krestan vyznavat desatoro ako absolutny najvyssi zakon, ktory mu udeluje jeho boh - nabozenstvo (v pripade krestanstva)??? Co na to ostatni krestania, nevadi nikomu, ze by ho mohol niekto napr. prirovnat: ty si taky krestan ako Breivik...

Ospravedlnujem sa vsekym, ktory by to mohli brat ako nejaku provokaciu. V ziadnom pripade to tak nemyslim, len mi pride, ze akolo celej tejto afery sa vyskytuje velmi vela nepodstatnych a zavadzajucich informacii, ktore odvadzaju pozornost od toho najdolezitejsieho. Takisto nechcem nijako zlahcovat tuto tragediu, pre pozostalych je to nenahraditelna strata.
Avsak mam pocit, ze jednak sa teraz pozornost celeho sveta odvadza a sustredi na Norsko, pricom niektore (prepacte mi to) dolezitejsie veci ako maseker v Norsku sa presuvaju do pozadia mimo zorne pole ludi. Dalsim podstatnym aspektom tohoto norskeho nestastia je pricina, motiv Breivika k takemu cinu. Vychadza podla mna z "akejsi uzkosti" sposobenej imigracnou politikou Norska, ktora je podla nazoru odbornikov otvorena a tolerantna voci pristahovalcom, ktora v pripade Breivika vyustila az do prehnanych stavov nenavisti a agresie voci pristahovalcom, co ale paradoxne skoncilo utokom na vlastnych krajanov. Podla medii islo na tom ostrove o skupinu mladych stredoskolakov na letnom tabore, ktoreho sucastou boli politicke diskusie a dalsie aktivity organizovane norskou politickou stranou, ktora az prilis podporuje imigrantov - takze si ich Breivik zosobnil ako potencionalnych nepriatelov s opacnym nazorom a presvedcenim ako bolo jeho vlastne.
Chcem tym povedat, nemyslim si, ze v Norsku alebo kdekolvek na svete by nebolo viac takych ako je Breivik v zmysle ukoncenia multikulti tolerancie. Nie takych extremnych pripadov, konciacich tragicky, ale pripadov, ked imigracna politika zacina prerastat cez hlavu a ludom vadi priliv pristahovalcov do ich krajiny. Kazda tolerancia ma svoje medze a bude otazkou casu, dokedy to este budu tolerovat, pretoze v niektorych pripadoch by sa to dalo nazvat az "bezbrehou toleranciou". Je ale rozdiel medzi politickou toleranciou, ktoru presadzuju politici a zakony a rozdiel medzi toleranciou ludu, na ktoru su politici kratky je ovplyvnitelna len manipulaciou. Preto heslo: "nezmeníme sa poda Breivika" ktore bolo pocut pocas demonstracie norov voci tomuto cinu beriem trochu s rezervou - ide o reakciu ludi prilis ovladanych vlastnymi emociami a sucasnou situaciou. Predpokladam, ze este budu konflikty ci skor demonstracie spojene s pristahovalcami. Avsak dufam (vlastne dufame vsetci), ze im to vydrzi, minimalne v tej miere, ze uz ziaden clovek nesposobi taku masakru ci uz na domacich alebo cudzincoch. Lenze clovek je nevyspytatelny tvor, nikto nevie co sa udeje za par tyzdnov ci mesiacov a ja si osobne nemyslim ze akokolvek strasny bol tento cin, nedokaze zabranit inym, dalsim ludskym cinom, nedokaze ludi dostatocne sokovat a odradit od toho aby nespachali v buducnosti nejake podobne zverstva. Pardon ale az tak ludstvu neverim.
Na margo toho co sa uz popisalo v roznych clankoch a diskusiach. V pripade rodin a pozostalych, ktory pri tomto incidente prisli o svojich blizkych som ochotny akceptovat vyjdrenia tychto ludi v zmysle oko za oko, zub za zub. Ale spytal by som sa tych ostatnych co tak odusevnele pisali o tom ako si zasluzi smrt - v com by ste potom boli vy iny ako Breivik? Ked chcete rozhodovat o zivote inych... Dozivotie v kamenolome by bolo myslim adekvatne.


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-07-27  (12:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bol som tam. tolerancia Nórov je všeobecne od tolerancie Slovákov vzdialená asi 12 svetelných rokov. Je to vidieť aj na príspevkoch ako sa tu všetci nenávistne a osočujúco napádajú.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-07-27  (12:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  oooooooo ano... aj hitler bol krestan...
no pri tom mene sa to az tak krvilacne nevykrikuje..ze??

ide len o provokaciu,, na vyvolanie nenavisti voci krestanstvu..a nasledne aj nejakej tej vojny..

vsetci su krestania..aj cigani su krestania.. aj stalin , hitler.. obama, bush.. vsetci su kur,wa krestania..

aj 3/4 z vas su krestania.. papierovi!!

tak co sa tu teraz rozculujete!! ha ,,boha vasho??


M   |   ip:217.119.1   |   2011-07-27  (13:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins, ty sa rozčuluješ. Komunisti boli ateisti nie kresťania. Inak dobrý príklad - ateizmus je vymývanie mozgov, lebo aj Stalin bol ateista... či? :D


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-07-27  (13:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ZÁKON TOLERANCIE.

BUDETE SI VÁŽIŤ VÁŠHO BLÍŽNEHO A NECHÁTE HO NA JEHO ÚROVNI ROZVOJA.

Zákon tolerancie , pokory a starostlivosti spoluvytvára rámec pre podmienky medzi ľudskými tvormi. Zákon tolerancie hovorí, že jediná správna reakcia na Vášho suseda je prijatie bez odsudzovania , emocionálna “ 0 „ . Len potom je možné cítiť energiu od iných. Človek môže potom nechať energiu voľne prúdiť cez telo a tak môže rozpoznať následné vibrácie. Tie sa budú zosilňovať cez dávanie a príjmanie.
Tolerancia poznať iných ako je on, bez posudzovania, bez nútenia ho vybudovať status quo , bezpodmienečnosť.
Všetky podmienky založené na na emocionálnych a intelektuálnych triedeniach, postavené na nepokoji v otvorenom správnom kontakte, aj fyzickom aj energetickom.
Všetky blokované vyjadrenia poukazujú na stratu tolerancie, pretože to je „ moje „ a delia svet na to je moje a to nie je moje, to mám rád a to nemám rád. Koncepcia , že my sa o niečom zhovárame , nie je to isté ako súhlas ( potvrdenie ).
Človek nemusí súhlasiť s správaním iných bytostí ak to ide proti zákonu. Je hnaný potom osobnosťou a vylúči sa od novej inšpirácie. Vedomie ľudských bytostí funguje v závislosti od zákona tolerancie.

slvka   |   ip:85.237.22   |   2011-07-27  (13:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Breivik nie je kresťan, ale slobodomurár, čo je jasné ako facka, aj odfotený v "kroji". Nechtiac unikla táto informácia, preto robia aj nemožné, aby sa to v médiách prezentovalo ako kresťan.(kresťanstvo a slobodom. je nezlučiteľné) Mnohí hlupáci, ako aj to im žerú z ruky a veria tomu! ))))


slvka   |   ip:85.237.22   |   2011-07-27  (13:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  VVVV - práve o to ide, vyvolať ten dojem, že za to vlastne môžu kresťania. To sa deje v tejto dobe permanentne, ale zanedlho skončí.....


biblista   |   ip:188.167.1   |   2011-07-27  (13:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Možno niektorí z diskutérov poznajú Ježišov výrok: Kto mečom bojuje, mečom zahynie. Z tohto aj iných Ježišových výrokov, vyplýva, že kresťanský boj je duchovný, to znamená oslobodzovať ľudí od zotročovania ľudí okultizmu a démonizmu. História odpadlíckeho kresťanstva, však potvrdila opak, že boj bol a je križiacky. Veď kto sa nechal nalákať v dvoch svetových vojnách na bratrovražedný boj ak nie v prvom rade tzv. kresťania? Kto vedie humanitárne bombardovanie v Líbií, kto vyvražďuje srbov v kosove,afgáncov, iračanov, kto sa chystá na vyvraždenie iránčanov? Kto vyvolal farebné revolúcie v Egypte, Sýrii, Jemene atď.?Samozrejme, že mediokratické dymovnice mnohým zastierajú zrak a nedokážu pochopiť pravý význam udalostí vo svete.

A teraz k meritu veci. "Prevít" sa nechal naverbovať v roku 2002 v Londýne na radikálny boj proti islamu ako slobodomurár. Slobodomurári sú známi nenávisťou nielen ku kresťanstvu ale aj islamu. Ich verejne známy cieľ je zničiť kresťanstvo a islam v tretej svetovej vojne, v ktorej pomocou svetového sionizmu vyprovokujú konflikt medzi kresťanstvom a islamom. Ilumináti, ktorí používajú slobodomurárov ako frontových idiotov, vypracovali na dosiahnutie svojho cieľa NWO, tzv. Pikeho plán 3 svetových vojen. Tá tretia už je zapálená v množstvo konfliktov, ktoré pozapaľovali po celom svete,takže svet sa podľa analytikov podobá množstvom konfliktom svetu pred 1. svet. vojnou, a podobne ako vtedy ani teraz nebudú vedieť politické bábkoherecké špičky adekvátne reagovať a nechajú sa vtiahnúť do 3. WW. USA v snahe vyhnúť sa bankrotu preto v auguste zahája na čele NATO pozemnú ofenzívu v Líbii. Izrael v záujme prekazenia hlasovania o vzniku štátu Palestíny 25. septembra v OSN zaháji bombardovanie Iránu. Európa bude vojnou medzi sionistami a islamom nútená zaujať stanovisko. Vzhľadom na rozpoltenosť verejnej mienky, ktorú vyvolal aj "Prevítov" čin,lebo on sám je rozpoltenou osobnosťou, je kresťanský terorista aj slobodomurár, ktorý bojuje proti islamu, bude Európa nejednotná a rozbitá množstvom vnútorných konfliktov... Čo dodať k tomuto vražednému seriálu? Snáď len to, že žiadne z vecí ktoré sa dejú pred našimi očami nevznikli náhodou...Za všetkým treba hľadať khazarskú mafiu bankokracie, je to jej "inside job", ktorý jedného pekného dňa skončí zásahom Božieho kráľovstva. Dovtedy nás čaká množstvo utrpenia, spôsobené kresťanským, islamským a sionistickým terorizmom....
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2011072501
http://www.czechnewstv.cz/index.php
http://m.ceskapozice.cz/zahranici/svetove-udalosti/byvaly-sef-mossadu-hloupy-utok-na-iran-budovani-demokracie-v-izraeli
http://www.zlo.cz/inside-job.php

gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-07-27  (13:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdochýnajúca kobyla najviac kope.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-07-27  (13:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  biblista..
ty nie si krestan??MM   |   ip:217.75.73   |   2011-07-27  (14:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je uplne jedno aku mal vieru. Podstatne je ze bol veriaci a ako tu pisem stale dookola ci uz lavo,pravo alebo stredne vriaci vzdy je to najvacsie zlo na svete. Nebyt viery a slubov v roznych knizkach nikto sa nikdy nemusel zabijat. Mi tu uz mame tolko cirkvy ze za kazdym rohom je daky chram a tym padom dalsi terorista schopny vsetkych postrielat a odovodnit to bozskou volou. Ta vam vsetkym ale zatemnila mozgy natolko ze uz nie ste schopny rozoznavat dobro od zla. Keby aspon postrielal tych ktorych tak nenavidel a nie deti. Aspon vidiet ze bol uplne mimo.Uz nedokazal rozlisovat.
Cize vseobecne sa da povedat ze v celych dejinach ludstva sa tie nahorsie ciny vzdy diali pod ruskom viery v boha. Mate sa cim chvalit haved veriaca - FUJ FUJ FUJ


biblista   |   ip:188.167.1   |   2011-07-27  (14:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins, toľko sme spolu debatovali a ešte si ma nespoznal? Ako nasledovník Krista som Jehovov svedok. Označenie kresťan je rovnako sprofanované ako žid. Nie je dôležité, kto sa za čo vyhlasuje, ale či žije podľa príkladu Krista. Myslíš si, že kresťanstvo žije podľa príkladu Krista? Tak ako boli menom kresťan označení učeníci Krista v Efeze, tak si dali bádalia Biblie meno Jehovovi svedkovia, lebo pochopili, že kresťania sa spreneverili Kristovmu učeniu a označeniu,a svojimi skutkami aj učením nesvedčili v prospech Jehovu Boha, ale Satana Diabla. Stačí ti to, alebo ti to mám biblicky podložiť?


M   |   ip:217.119.1   |   2011-07-27  (14:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MM: ako som povedal vyššie, Stalin a komunisti boli ateisti, aj u nás existovali štátni pridelenci, ktorí sa smažili kresťanov presvedčiť, že žiadny Boh neexistuje. Teda pod rúškou akého boha páchali zverstvá oni? Háveď neveriaca... :D


M   |   ip:217.119.1   |   2011-07-27  (14:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  biblista: Jehovisti sa tiež spreneverili Kristovmu učeniu.


MM   |   ip:217.75.73   |   2011-07-27  (14:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  M
ASpon toho stalina ze si nasiel :-)) Komunisti ti dopriali viac nez tyto akoze demokrati. len par jedincov malo problemi. Neobhajujem komunizmus ale myslim si to. Terajsia cesta tiez vedie asi este do vacsej zahuby,len ta neumucia oni ale zdochnes tak ze si ta nikto ani nevsimne :-)

A pre vsetkych nasledovnikov Krista toho najsapravejsieho Jehovu z Lunika 9
http://www.orthodox.sk/press/knihy/Katalog/Pts21.htm


333   |   ip:85.216.14   |   2011-07-27  (14:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mm
si presne priklad a produkt ,ich ovocie,tych co stali v pozati neho.dosiahli prestne co cheli a preco musel vystrielat deti ,aby normalny ludia nenavideli a tu nenavist nasmerovali prestne zelanym smerom ,cez ucty akoze jeho na nete ,tadial vam poukazali ako ten clovek zmysla ,

precitaj si toto:

http://orgo-net.blogspot.com/2011/07/sorcha-faal-k-falesnemu-teroru-v-norsku.html

pohlad aj z inej strany nielen ofic netvrdim ze je to uplna pravda , ale niektore veci su dost zaujimave a poukazuju ze pravda je zrejme niekde inede ako nam ofic norske urady tvrdia,je toho tam viac nielen tento clanok,


M   |   ip:217.119.1   |   2011-07-27  (14:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MM: myslím že si komunizmus idealizuješ.


MM   |   ip:217.75.73   |   2011-07-27  (14:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  M

Este som nepocul nikoho ze by nan nadaval (myslim ludi co poznam) Zato ho vsetci chvalia a stale dookola pocuvam a citam aky upadok odvtedy nastal (rozpysovat to nejdem su toho tony). Tak neviem - boli taky zly ??
Nejde nikdy o to co zaziva mensina ale ako sa zije vacsine.333

Na tejto stranke vzdy vsetko poukazuje ze pravde je inde - a co s toho ?? Co ste zmenili tym ze ste si tu navymysla kto kolko chce ? Ty by si nebol schopny ku comukolvek vymysliet iny pribeh ako ten co ti vravia ??


biblista   |   ip:188.167.1   |   2011-07-27  (14:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  M, tvoj spôsob argumentácie, tvrdenia bez dôkazov je geniálny. Takto funguje kompletne celá mediokracia. Ako si na to došiel? Pusť nejakú perlu tvojho ducha, nech sa pobavíme.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-07-27  (15:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MM.
hovoris, ze najväcsie zlo je viera ako taka..
keby neboli kostoly a vieri tak by sa nemusel nikto zabijat..
zasa len dalsi dôkaz aky si kratkozraky!!
keby neboli kostoli a viere nebolo by tolko zverstva..
keby nebolo komunizmus nebolo by tolko zverstva a zabijania.
keby nebolo nacionalizmu a fazizmu nebolo by tolko zverstva a zabijania..
keby nebolo demokracie nebolo by tolko zverstva a zabijania..
keby nebolo oligarchie nebolo by tolko utrpenia, hladu a vojen..
keby nebola amerika,, nebola by dnes kriza..
keby nebola EU nemuseli sme dnes robit vo WV ako otroci atd..
keby nebolo svetovej vlady, nebolo by najväcsieho zabijania v dejinach ludstva..
keby nebolo keby nebolo.. atd atd..
rozmyslaj..
obvinujes to co bolo ,,akoby to co ma prist uz bolo to naj na tomto svete , bez moznosti zverstiev a zabijania... si naozaj taky tupy???

keby aj tie tvoje organizacie a spolky nieco dosiahli,,a potom sa to zvrhne na zabijanie a vrazdenie ,, co by si potom povedal??

si naivny ako male decko...


iz   |   ip:95.102.17   |   2011-07-27  (15:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  na tom ostrove hlasala mladez nazor boikotovat izrael, dva dni nato pride manik a odpali 90 cca ludi, ktorych nemal kto zachranit? on zije? to sa ho zdialky nedotkla ani jedna strela? ani na neho nevypalili gulku? aha.
Niekto to tu uz pisal - inside job, len ci nie na outside objednavku, napokon je to jedno, svetovlada sa sklada aj z elity norov, takze vsetko co sa stalo je pochopitelne... tym padom by malo byt pochopitelne aj vrazdenie v pasmo gazi a bombardovanie lybie? Z pohladu svetovlady urcite.. my bezni tomu asi nerozumieme.trtko   |   ip:85.216.23   |   2011-07-27  (17:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Klerofasizmus je realita.. Sranda kolko tu je zrazu informacii tak bol alobodomurar ? Alebo bol sam ? Alebo mu len cvoklo ? A ze nejde oto ci bol alebo nebol krestan ? Ajarab co nieje moslim a zabije dakoho hned ho skatulkuju ako moslima.... Ak fundamentalny moslim dakoho zabije odsudite cely arabsky svet... Absurditaa smiesne ako si podaktory proti recia...


df   |   ip:184.154.4   |   2011-07-27  (17:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Človek s vierou

http://www.ateizmus.sk/index.php/ateizmus/500-clovek-s-vierou


M   |   ip:217.119.1   |   2011-07-27  (19:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  biblista: Vieš čo sa hovorí o perlách tak prepáč... Myslím, že za všetko hovorí zákaz transfúzií ktorý majú Jehovisti. No a viac už za mňa bolo povedané inde: http://www.modlitba.sk/htm/svedectva/zlo/jehovisti.htm


333   |   ip:85.216.14   |   2011-07-27  (19:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  neviem ako vy ale fanaticky veriaci krestan ,zije strikne podla svojej vieri a uznava strikne desatoto,takze ak je krestan fanatik ,tak nikda nemoze zabbit a to preto ze veri v PanaBoha a zije podla desatoro a tam je nezabijes!!dufam ze vam to konecne doslo,ci?fanatik moze zabijat hodzaky ale krestan isto nie,bo ak jekrestan fanatik ,tak skutocne fanaticky dodrzuje vsetky desatoro. takze ak niekoho zabil krestan tak prd veril v PanaBoha ,skuste konecne toto pochopit ,a nedajte sa zavadzat tymi co nenavida krestanstvo.tu je ten jeden velky rozdiel ktory prehliadate.NEZABIJES!!je v desatore.


biblista   |   ip:188.167.1   |   2011-07-27  (21:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  M,333, to povedal na rovinu. Ak je kresťan terorista, nie je kresťan. Takého ho chce mať len štátna moc organizovaného násilia na ľuďoch, aby v prípade politických konfliktov, ktorých posledných štádiom je vojna, išiel kresťan prelievať krv a obetovať ju na oltár vlasti. Kde zobrali títo ľudia právo pýtať životy ľudí, keď im ich nedali a nemajú ich ani moc vrátiť? V takom prípade nepomôžu kreaťanským teroristom ani všetky transfúzie sveta, lebo porušili Boží zákon nezabiješ. Potreba transfúzii vznikla ako dôsledok vojen a prvá krvná banka vznikla v r. 1936 v Chicagu. A ani vznik krvných baniek nepomohol zmenšiť útrapy zbytočne vyhasnutých životov mladých mužov v 2. svet. vojne. Dnes keď svet stojí pred 3. svet. vojnou mu nepomôžu ani všetky transfúzie sveta. Jehovovi svedkovia tým, že sa pridŕžajú kresťanskej neutrality, sa nezapájajú do vojen a preto ani nepožadujú transfúzie krvi.

Hlavným znakom pravého kresťana je láska.Ježiš povedal"Podľa lásky vás spoznajú". A láska neurobí blížnemu zlé, pretože je naplnením prikázani Božích. Keďže kresťan uctieva Boha lásky, nemá dôvod opierať svoju nádej o transfúzie krvi vo vojnách ani v civilnom živote. A ak by aj v živote kresťan stratil pri dopravnej nehode väčšie množstvo krvi, v každej sanitke musí byť Dextran expander, alebo nejaký iný náhradný prostriedok na doplnenie objemu krvy infúziou, aby postihnutý človek nezomrel len preto, že mu nie je možné v rýchlosti urobiť krížovú skúšku na profilaktický šok na nezlúčiteľnosť krvných skupín. Kresťania sú slobodní ľudia a preto si nedajú ani násilým vnútiť spôsob liečby , ktorý by bol pre nich škodlivý ako z telesného tak aj duchovného života.
Praví kresťania na rozdiel od kresťanských teroristov veria, že jediná krv ktorá zachráni život sveta, je krv ktorú prelial Ježiš Kristus ako cenu za vyslobodenie ľudstva z otroctva hriechu a smrti. Svedkovia preto pôsobia v každej nemocnici cez výbory pre styk s nemocnicami po celom svete, za čo si vyslúžili uznanie za pokrok v oblasti nekrvavej chirurgie, pretože na základe argumentov o škodlivosti podávania krvi, sú mnohí lekári ochotní operovať bez použitia krvi, napr. ako sú operácie na otvorenom srdci a ťažkých náprav chrbtíc, či zlomenín po autohaváriách. Koho zaujíma problém transfúzii bližšie, môže si pozrieť demo nahrávky videí a DVD, ktoré na požiadanie mu budú doručené. http://www.jw-media.org/vid/index.htm

K osobnej skúsenosti našej bývalej sestry, sa samozrejme nebudem vyjadrovať, lebo to bola jej osobná voľba a rozhodnutie opustiť rady svedkov. A stalo sa to tým, ako napísala:"Otvorila som dušu Duchu Svätému a Otec nebeský mi v tej chvíli odpustil hriechy a dal mi istotu spasenia, lásku a pokoj, radosť bez konca. Tiež ma uzdravil z chorôb a po tridsiatich rokoch nie som závislá od liekov. Vedela som, že keď poviem, čo sa so mnou stalo, u Svedkov Jehovových už neobstojím." Predpokladám, že hoci sa zbavila závislosti na liekoch, neomladla a nestala sa dokonalá, čo my svedkovia očakávame až pod vládou Božieho kráľovstva v pozemskom raji. Dovtedy každý dokazujeme svoju rýdzosť k Bohu a blížnemu skutkami lásky a vyvádzania ľudí z omylov "fiktívneho spasenia".


bobo   |   ip:84.114.5.   |   2011-07-27  (21:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  On bol slobodomurár to je určité


trtko   |   ip:85.216.23   |   2011-07-27  (22:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja to vidim asi takto kopirujem : Tak ještě jednou si to shrňme. Jsem takovej celkem obyčejnej norske vohnout a sere mě, že mi vláda dělá z vlasti multikulti bordel. A tak jsem se rozhodl, že jim všem ukážu zač je toho loket. Přestože mám v hlavě trochu guláš a nevím jestli chci být dokonalým křesťanem, nebo zednářem nebo CheGuevarou, tak cíl má jasný- bomba a pak střílečka jako na Playstationu. A tak si z Polska objednám nějaký to hnojivo na brambory, do toho nastrouhám pár krabiček zápalek a je vymalováno. Takže bombu by jsme měli, co dál ? Jo nějaký ty kvéry. Taky žádnej problém, v hospodě jeden motrokář u piva povídal, že v postkomunistickým bloku toho mají plnou prdel. Takže si pro ně zajedu třeba, třebáááá… do Prahy. Proč zrovna do Prahy a ne do Štětína, který mám za rohem, se mě neptejte, prostě když se dělá revoluce, tak se jede pro kontrabant do Prahy. Takže už jsem v Praze v baru, ptal jsem se už třech šlapek a dvou feťáků po nějakých pancerfaustech, ale všichni ode mě utíkají. Češi jsou fakt divní seru na ně, jedu domů. Po cestě mě napadlo, že si vlastně můžu doma legálně udělat zbroják a nakoupit zbraně v krámě za rohem. Sakra, že mě to při tom mnohaletém plánování nenapadlo. No nic, popojedem Takže co nám ještě chybí ? Jo ještě pár drobností- policejní uniforma neprůstřelná vesta, zaměřovače, kolimátory, dumdum náboje a dalš maličkosti. V pohodě, to taky nakoupím v krámě Tak všechno mám pohromadě, takže teď to všechno hodím na facebook a za 5 dnů jdu na věc. Jeden balík jsem položil před sídlo vlády a pár dalších jsem dal na Utayu. Přikryl jsem to papundeklem, takže to nikdo nenajde. A den D je tady. Doprčic, zapoměl jsem, že je dnes státní svátek a že vláda neúřaduje. Nevadí, jede se dál. Ale sakra jak mám ten balík odpálit ? Když tam půjdu se zápalnou šňůrou, tak mi to bouchne u zadku… No nic, třeba to bouchne samo, jedem raději na ten ostrov ale cestou se ještě stavím domů napsat na facebook, že už jsem do toho praštil. Takže mám všechno, jede se na Utayu. Sakra měl jsem víc posilovat, ty náboje jsou těžký jako kráva, nemůžu se ani pořádně vyškrábat na tribunu. A teď se pomstím všem… To je divný už tady střílím skoro dvě hodiny, už mi došly náboje a policajti nikde. Poslechnu si tajnou policejní vysílačku- zrovna tam říkají, už sem jede člun s policajtama, ale že jim to dlouho trvá, páč jim do člunu teče a musejí furt kýblovat. Už slyším i vrtulník, ale ten je v pohodě, ten si najala televize. Piloti policejního vrtulníku jsou zrovna na dovči a jinej vrtulník v celým Norsku není boha sehnat Tomu mám fakt věřit ? Autor: Luxor, Zdro


trtko   |   ip:85.216.23   |   2011-07-27  (23:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Este jedno : jiný obrázek, než naše "vody". U nás to asi všichni přebírají z jednoho zdroje Pokusím se podělit, protože je to fakt zajímavý Po těch všech zmatcích jsem se dozvěděla, že na ostrově nakonec žádné bomby nebyly a obětí je (znovu) 93. Norská policie je asi v pěkným presu protože dneska už odmítla dávat informace, stále má několik pohřešovaných a stále se "upřesňuje" i co do zbraní a bomb. V centu Osla byly prokazatelně dvě bomby, je ale předpoklad, že se najdou ještě další v budovách (nemají je dosud prozkoumané) Andersův advokát je zoufalý, protože nemůže svého klienta "pochopit". Zvláštní, že si ho Anders vybral sám, ačkoliv se neznají, právník tvrdí, že ho nikdy neviděl. Včera, když šel k soudu, na něj lidé pokřikovali "a pozdravujte svého klienta, ať táhne do prdele!" Dneska Anders tvrdil, že ho ve vězení podrobili mučení, obhájce policie to odmítají. Anders bude zkoumán psychiatry, protože podle obhájce je magor, což ale odmítá norský odborník na "profily pachatelů" Velice zvláštní "okolnosti" se vynořují. Anders sice uznal, že oba činy spáchal, odmítá ale svou vinu, ač lituje, že musel zabít tolik lidí. Říká že miluje Norsko a Nory a právě proto to musel udělat. Stále trvá na"organizaci" a odmítá specifikovat. On prý "jen" začal válku, která bude trvat mnoho desetiletí a lidé teprve za šedesát let pochopí, o co vlastně jde. Svěřil se obhájci, že ho chtějí zabít, že se soudu možná ani nedožije Odborník na profily tvrdí, že Anders blázen není. Jde o narušenou a"vyhraněnou" osobnost s černobílým viděním světa, s nízkou mírou empatie s neobvyklým sebevědomím (nadhodnocení sebe sama, nezvládnuté ego sobectví) a kategorickým myšlením. Jeho vidění světa prý se vymyká chápání stojí na "zvláštních" (blíže nespecifikovaných) hodnotách No... tak se nám to pěkně rýsuje A jsem opravdu moc zvědavá, jak se objasní ty "finnční zdroje" na celou akci, když Anders byl podle ofic údajů vlastně "podporář" Omlouvám se Vladimírovi, že mu kazím jeho článek, ale tohle jsem si pro sebe nechat nechtěla Autor: Lin,


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-07-27  (23:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V prvom rade treba dôsledné odlúčenie štátu od tej dvetisíc ročnej spiatočníckej organizácie. Odobrať im majetky a pôdu. Čiernoprdelníkov z kancľa poslať do fabrík, aby sa naučili poctivo pracovať. Oblbovať ovce môžu po pracovnom čase za peniaze Vatikánu. Každý pasácky list podrobiť analýze, či neobsahuje protispoločenské výzvy. Takto by sa zdravá časť spoločnosti uchránila od zhubného vplyvu kostolného teroru na zdravý rozum.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-07-27  (23:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pandebiliumm 100% suhlas..

malokedy ,,ale predsa..


trtko   |   ip:85.216.23   |   2011-07-27  (23:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pademinium - trafil si klincek po hlavicke.... Suhlasim stebou...


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-07-27  (23:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Určite áno. Veď aj obyčka súhlasí...


333   |   ip:85.216.14   |   2011-07-27  (23:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pandamonium
ak ty povazujes skryteho rasistu za normalneho cloveka ,tak klobuk dole ,ze by to bolo tym ,ze si neveriaci?kludne am tu upalte,ale ja nesuhlasim nikda ,zo s krytym rasistom.ze je to normalne.rasista je horsie ako krestansky farizeji z vatikanu.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-07-27  (23:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  paneminimum..
sme ako bratia..jedna krf..

PS..a budes uz pluskovat aj moje prispevky..:)))???


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-07-28  (00:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tu máš jedno plus, aby si nepovedala, že som pes. Ale aspoň mi na dobrú noc zatikaj...


Ferdo   |   ip:195.28.75   |   2011-07-28  (07:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Treba zastaviť najzakernejši extremizmus a to fašistickosionistickochazarský,ktorý pod satanovouzástavovu talmudu a kabaly nivoči celý svet.


M   |   ip:217.119.1   |   2011-07-28  (08:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium: paradoxne, vzhľadom na tvoju nenávisť voči kresťanom, práve TY si tu najpodobnejší Breivikovi ;)


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-07-28  (08:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  paneminimum..
ooo dakujem.. vrela vdaka..nikdy na to nezabudnem..
my budeme este kamosi..uvidis..:))

ja sa budem s tebou s ruzencami na rukach , po koleniacky hadzat o zem na blekmetalovych koncertoch ...
a ty budes so mnou sediet v kratkom saku, s mastnymi vlasmi v copíku, v prvej rade v nedelu na černoprdelnickych kazaniach.. co????


fidel   |   ip:91.148.33   |   2011-07-28  (16:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  S kresťanským terorizmom sa dá vysporiadať len tak že sa zabráni novým prisťahovalcom utvárať nové komunity v iných štátoch a tak ich neprerastať.
Nie je možné aby domáci boli za chvílu voči prisťahovalcom v menšine. Z toho pramení nenávisť voči etnikám ako môžu na jednej ulici v pohode žiť kresťan, žid, moslim, róm a neviem kto ešte keď každý vyznáva iné hodnoty má iné zmýšľanie a inú výchovu.
Je to utópia demokratickej kapitalistickej spoločnosti ktorá nevyšla. Veď v každom štáte kde sú prisťahovalci sa grupujú ku sebe a majú svoje štvrte a nie aby žili svorne všetci spoločne.


fidel   |   ip:91.148.33   |   2011-07-28  (16:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je to o tom že každá komunita bude držať spolu a v prípade akejkoľvek nespokojnosti sa odvolávať na diskrimináciu
kapitalisti si demokraciu otočili proti sebe a teraz sa im to vracia ale bohatým to vadiť nebude lebo budú a majú svoje štvrte uzatvorené a hocikto sa k nim nedostane a chudáci sa budú medzi sebou hrýzť a nenávidieť lebo nebudú vedieť spolu vychádzať na základe rôzneho učenia rôznych komunít ktorá k sebe nepripustí iných ľudí z inej komunity každá z nich je uzatvorené spoločenstvo....


chartres   |   ip:85.237.22   |   2011-07-28  (18:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Novodobé slovobodomurárstvo (ilumináti) nemá nič spoločné so starým rádom templárov ich pravými nasledovníkmi...kresťanstvo nemá nič spoločné s iluminátmi...ako aj píšu v tejto diskusii viacerí. Pravý kresťan, ani moslim nikoho nezabijú pre vieru či nenávisť. Je to čin pomäteného človeka, ktorý sa nezorientoval v dejinách ani v súčasnom svete.333   |   ip:85.216.14   |   2011-07-28  (19:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ako najviac mi na tom vsetkom co sa stalo , nesedi norska policia.len tak malo ,k tomu,dost ze nedokazala dojst na ostrov skor , ale hlavne ze robila dva dni pred tym cvicenie kusok od epicentra vybuchu.a to s tym ze pouzivala vybusninu ,celkom dobry plan ako z oficialnych zdrojov ,si zaobstarat vybusninu a zakryt chybajuce mnozstvo,po pripade ju aj dobre rozmiestnit ,stacilo uz len nafasovat omnoho viac ako minut pocas cvicenia,ved co papier znesie vseetko:) dalej na taky silny vybuch ma dost zaraza ze to auto nebolo az tak moc zdemolovane.a ze vraj bola umiestnena na spodku auta,videl som par mafianskych poprau,napr takych bratov danisovscov,z auta neiostalo skoro nic a bolo na dva kusy a tam isto bola umiestnena zo spodku ,

dalej ma zaraza ze tvrdili ze zakazali breivikovi ,vystupenie v televizi v priamom úrenmnose ,aby neaktivoval svojich pripadnych komplicov a stupencov,a ked im sam povedal,ze mal komlicov a zebol na dvoch bunkach napjeni,tak zas to odmlieli.tvrdiac,ze tvrdi vo svojom manifeste veci ako vyvalaj dojem ze nie si sam.

oo na takychto malickostiach sa ludia prezriadia,ze dost umyselne zavadzaju.

dokonca teraz tvrdia ze tu slobodomurarsku uniformu si zostrojil sam:)a podla seba,ale iste je ,ze neumoznili ziadny priami prenos z toho pojednavania,teraz je uz len oazka ci to urobli koli tomu ako tvrdia aby zamedzili stupencom a komlicom,alebo ovela pravdepodobnejsia,aby mohli zavadzat a predkladat a upravovat svoje vyhlasenia,lebo uz nic by nespravili keby ludia videli a poculi hlavne breivika na vlasne usi co tvrdi on.hm ktovie ,kde je skutocna pravda ale iste je ze je pochybnosti na tomto celom smutnom skutku ,a hlavne chovani vsetkych okolo strasne vela,


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-07-28  (20:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Niekedy sa s kresťanským teroristom vysporiada sám život. Ako ste už iste zaregistrovali v mainstreemových médiách, jedného takého vzal čert. Nebol to obyčajný pešiak, ale priam hlava bunky kostolného terorizmu. Jeho protispoločenská činnosť započala krátko po prevrate, kedy sa z traktoristu a neskôr šoféra autobusu (jediné obdobie jeho poctivej činnosti) stal šéf banskobystrickej kostolnej mafie. Pokroková verejnosť si ho pamätá ako neustáleho útočníka proti zakladateľovi Slovenskej republiky a štvavého rozvracača úsilia budovania nového štátu. Tento duchovný bazmek bol známy aj z prípadu keťasenia s trojitou kostolnou mazanicou, čo vtedy perfektne fungujúca bezpečnosť včas odhalila. Mlyny bossa, ktorému slúžil, ho zomleli 27. júla o 16,00...


333   |   ip:85.216.14   |   2011-07-29  (00:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pandanemo
a co tak podhalit zas to tvoje skrytae ja?

vidim ze propaganda kapitalizmu uz tu je v plnom pruda e a slape na oplne obratky ze pandanemo,aspon mas na tie tvoje recepcie ze?co na tom ze sluzis niekomu co ti raz vezne vsetko:)a neda absolutne nic


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-07-29  (00:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Už neponocuj a daj si pred spaním 20 zdravasov.


333   |   ip:85.216.14   |   2011-07-29  (00:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a ty co svedomie hryze?:)ked uz nespis,zdravasi ja nemuzu sem nie ten co se to modlieva:)Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-07-29  (00:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Choď radšej spať, zajtra vstávaš do fabriky a už nedokážeš napísať ani súvislú vetu.


333   |   ip:85.216.14   |   2011-07-29  (00:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pandaaneom
dokazes aj neco ine ako utcoit na suvislost vetnu?skus ine suvyslosti podhalit ,ako napr disponujes s 5%mi?


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-07-29  (00:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  paneminimum..
servus bratu.. zasa uradujes??
zasa suhlas s tym "krestanskym traktoristom""
inac mal by si aj ty urobit nejaky ten skutok pre svojho pana..
nie len chodit s krizikom po funuse:)))!!

chyt si nejakeho cernoprdelnika.. zviaz ho niekde v lese ,ked budete mat zasa tie blekmetalove dýchanky..a potom ho triumfalne privedies v putach naheho..
zbicujete ho.. zabijete.. vypijete jeho krv..a creva rozhodite medzi blekmetalovych kamosov..opojenych akciovym krabicovym cervenym, z lidla..

co poevies??
to by bola akcia.. nie??

uz vykonaj nieco co bude hodne tvrdasa,,blekmetaloveho prudasa..a financne zabezpeceneho mamlasa..!!
nehambi sa,, ty na to mas..

ha??
joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-07-29  (00:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  či??


M   |   ip:217.119.1   |   2011-07-29  (08:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins: :DD

pandebil: spomenul som si na toho Slováka, ktorý sa chystal v kostole odpáliť granát, no chytili ho policajti. Tvrdil, že kresťania brzdia rozvoj našej spoločnosti. Počkať - prvý slovenský terorista bol ateista?? Och to nie, vy satanisti, ehm, ateisti nie ste predsa ako tí sprostí teisti! Či ako?


kptDaba   |   ip:91.127.14   |   2011-07-29  (10:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja sa s kresťanským teroristom vyrovnam tak, že slovo kresťan v jeho prezývke považujem za provokáciu. Úprimný kresťan ani islamista nikdy svojho nepriateľa nezabije. Po tom čo tento Nór vybaranil sa nemá právo hlásiť k ničomu a mal by do konca života si spytovať svedomie. Ani by som sa nečudoval, keby sa toto čudo "pošmyklo na mydle vo väzenskej umyvárke" a túto malú príhodu neprežilo. Ak sa to nestane, potom nechápem rodičov tých zavraždených tinejdžerov.


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-07-29  (11:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Mozno ti rodicia tych zavrazednych deti budu prave ti uprimni krestania, ci moslimovia, takze tvoja uvaha vyznieva dost kontraproduktivne. Inak pravy krestan je asi take nieco ako Yeti, vsetci o nom hovoriia, ale nikto ho este v zivote nestretol.


biblista   |   ip:188.167.1   |   2011-07-29  (11:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mýliš sa Rafael, každý deň ti praví kresťania hovoria Prebuďte sa! Pozeráme sa na vás zo Strížnej veže a vidíme, že váš, náš, každého život je ohrozený BIG TERORISTOM SATANOM a je jediný kto ho dokáže odstrániť a tým ja BOH, ktorý k tomu splnomocnil KRISTA, lebo ten pochopil na sebe, čo to je ho mať stále za pätami.


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-07-29  (11:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prepac, na teba som zabudol, ty jediny spravny a spravodlivy, nicim neposkvrneny, dokonale odmietajuci co len kvapku krvi. Poznam zopar tvojich spolubojovnokov a ich laska ku Kristovi im dokazala tak znicit ich spolunazivanie s rodinou, ze by si sa cudoval. Ste ale aspon v tom najlepsi, ze prave tato vasa ekipa splnuje na sto percent vsetky znaky sekty.


biblista   |   ip:188.167.1   |   2011-07-29  (11:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a tak sa naplní posolstvo Biblie, ktoré začína prvým proroctvom (1. Mojžišova 3:15) A ja položím nepriateľstvo medzi teba a ženu a medzi tvoje semeno a jej semeno. Ono ti rozmliaždi hlavu a ty mu rozmliaždiš pätu.“joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-07-29  (17:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  biblista..
je Jezis Boh???Marcos001   |   ip:62.168.65   |   2011-07-29  (20:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kazdemu slusnemu cloveku je jasne ze ten clovek to nema v hlave vporiadku.Moze patrit kde chce, jeho pocin je extremny,polutovaniahodny a nezlucitelny so zakladnymi principami ludskosti.To ze sa hlasi ku krestanstvu este nic neznamena.Pochybujem ci vobec rozumie Kristovmu posolstvu.Ani Judas mu nerozumel a preto konal na vlastnu past.A takychto Judasov je tu xy.Neviem a nerozumiem naco sa v tom piplate.


Sloven   |   ip:193.200.1   |   2011-07-31  (10:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Všetky takéto články len nabádajú vždy k tomu istému, aby sa aj takýmto spôsobom šíril odpor voči KRESŤANSTVU, nie k cirkvám, spolkom, sektám, ale ku KRESŤANSTVU, to podotýkam.

Stačí si prečítať evanjelia, že čo sa bude diať, keď sa bude blížiť veľký súd na tejto Zemi. A presne to sa deje, prenasledovanie kresťanov a kresťanstva ako keby nemalo konca kraja..., skrze aj takýchto vyšinutých ľudí, pre ktorých kresťanstvo bola zásterka, ak vôbec sa niekedy k nemu hlásili, či skôr to nebola propaganda, ktorú niekto si dopredu pripravil, ako tak ohavním činom, ktorý sa stal v Nórsku, aby sa opäť mohlo útočiť na KRESŤANSTVO.

A KRESŤANSTVO, to je žitie podľa Slov Krista, teda opak toho, čo aj niekto vykonal, lebo si myslel, že takým spôsobom niečo zmení, nastolí...gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-02  (10:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tuto píše pán biblista : A ja položím nepriateľstvo medzi teba a ženu a medzi tvoje semeno a jej semeno. Ono ti rozmliaždi hlavu a ty mu rozmliaždiš pätu.“ je to o pár riadkov hore a nevytrhol som to z kontextu.

Toto v živote nepochopím . Tuto minule jeho kamoš písal, že vraj biblia je zrozumiteľná a pre všetky národy. Oni tomu rozumejú a my nie . Asi sme iní. Oni by nám to však vysvetlili a vysvetľovali . Ochotne. Nemá to fakt hlavu a pätu. No jedine - semeno mi udrelo do hlavy / ľudove povedané / a aby som sa vyhol hriechu tak si ho privrznem do dverí. Tak to by sme mali . Normálne som na to prišiel . Heurékaaaa. Asi sa stanem vykladačom biblie. Budú ma volať BIBLISTA GORDON I.
diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + štyri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Torontské protokoly (podľa novinára, ktorý ich uverejnil) dokazujú že plán vytvorenia Nového Svetového Poriadku (ďalej NWO) sa zosnoval už pred niekoľkými desaťročiami, napriek tomu, že pojem New World Oorder „legalizoval” 11.9.1990 vo svojom prejave prezident USA Busch starší. Úzka skupina ľudí, ktorá sa usiluje o vytvorenie NWO svoje „ako na to?“ zaktualizovala už pred najmenej 45 rokmi, čím vytvorili scenár na najbližšie roky.


Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Hudba a jej skrytá podstata...

Poďme sa spolu pozrieť na to, čo vlastne samotna hudba skrýva. Vypátrajme spolu jej podstatu a zmysel jej existencie. Nájdime jej mechanizmy, ako funguje a čo robí a odhaľme tak spolu ďalšie veľké tajomstvo vesmíru...


Tajomstvo horoskopu

KATASTROFY BUDOU POKRAČOVAT

Brazil 1985 - Tip na film

ZÁHADNÝ SIGNÁL JE RÝCHLEJŠÍ AKO SVETLO.

Detailní analýza záběrů ze Smolenska s českými ...

Archív

Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom House

Americká nezisková organizace Freedom House vydala nový žebříček svobody ve světě. Podle očekávání euroatlantické země jsou nejsvobodnější a „darebácké státy“ naopak nesvobodné.


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Dane by sa mohli zrušiť a štát by dokázal existovať!


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.2216 s