22. August 2019
    
Ako som nikomu nedal prácu - Dolezite.sk

Ako som nikomu nedal prácu


  2013-01-21  (10:14)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Ako som nikomu nedal prácu

Uplynulý víkend som okrem iného stierkoval jednu z miestností nášho nie celkom dokončeného domu. Stierkovanie má ďaleko od činností, ktoré robím v zamestnaní a od činností, ktoré robím najlepšie. Napriek tomu som tú prácu spravil sám. Nepoznám nikoho, kto by podobnú skúsenosť nemal a preto ju možno použiť na ekonomickú lekciu pochopiteľnú pre každého.

Zdaňovanie znižuje zamestnanosť a robí nás všetkých chudobnejšími

Prečo som vlastne robil prácu, ktorú by majster dokázal spraviť rýchlejšie a efektívnejšie ako ja? Za seba viem povedať, že ak by ma štát mesačne nepripravil celkovo o polovicu príjmu, mohol by som si dovoliť dať tú prácu urobiť niekomu inému. Jedno malé pracovné miesto by bolo vytvorené. Nielenže by bolo vytvorené pracovné miesto, ale došlo by aj k všeobecne prospešnej deľbe práce. Celý deň, ktorý som strávil stierkovaním, som mohol stráviť vykonávaním činnosti, ktorú viem robiť lepšie. Ak každý vykonáva prácu, ktorú vie najlepšie, celková produktivita v ekonomike je najvyššia a celkové bohatstvo, ktoré vzniká je tiež najvyššie.

Kritik by namietal, že ak by ma štát nezdaňoval, tak ja by som si peniaze iba hromadil, všetky práce vykonával naďalej sám a nikto by odo mňa prácu nedostal. Áno, aj keď ja nie som ten typ človeka, ale sú aj takí, ktorí robia všetko sami. Čo sa však deje s peniazmi, ktoré niekto iba zhromažďuje? Je naozaj málo takých, ktorí si peniaze schovávajú pod vankúš. Väčšina ľudí svoje peniaze ukladá v banke alebo iným spôsobom investuje. V banke tie peniaze nestoja na mieste. Predstavujú kapitál, ktorý je uvoľnený pre niekoho iného, ktorý ho môže použiť napr. na financovanie stavby nového domu. Vidíme teda, že tí, ktorí “iba šetria”, tiež zvyšujú zamestnanosť a hrajú dôležitú úlohu v ekonomike.

Sofistikovanejší kritik môže namietať, že z daní, ktoré vláda vyzbiera, sa financujú tiež pracovné miesta. Áno, je to pravda, ale aká je efektivita v porovnaní s mojou priamou platbou remeselníkovi? Dane z mojej výplaty prejdú celou radou rúk a každá si z tých peňazí kúsok zoberie bez toho, aby vznikla nejaká nová hodnota. Začína to niekde na ministerstve, kde byrokrati organizujú daňový systém, pokračuje vo firme, kde nevýrobné, účtovnícke oddelenie študuje a aplikuje daňové zákony. Keď už sú dane strhnuté z výplaty, putujú na daňový úrad. Účet daňového úradu je pod drobnohľadom byrokratov, ktorí rozmýšľajú, čo by sa s peniazmi asi dalo urobiť. Neraz dávajú vypracovať analýzu, ktorá stanoví najlepšie využitie peňazí. Keď už je jasné, na čo sa peniaze použijú, vytvorí sa nejaká komisia, ktorá spraví výberové konanie. Netrúfnem si povedať koľko percent z tých peňazí je preč a nevznikla žiadna hodnota, ktorá by zvýšila bohatstvo spoločnosti. Nevyprodukovalo sa vôbec nič!

Ešte sofistikovanejší advokát zdaňovania by mohol namietať, že ak sa peniaze použijú na infraštruktúru, tak je to pre spoločnosť skvelá investícia, ktorá sa vráti každému. V rámci jednoduchej ekonomickej lekcie nie je potrebné začínať diskusiu o tom, či by infraštruktúra mohla vznikať aj bez daní a či by sa nedalo aj efektívnejšie. Keď si pozrieme štruktúru štátneho rozpočtu, tak vidíme, že obrovská časť peňazí je spotrebovaná na iné a spoločensky málo prospešné alebo dokonca škodlivé výdavky.

Záver

Zdaňovanie znižuje zamestnanosť, vedie k menšej deľbe práce. Nižšia deľba práce znamená to, že ľudia si vyrábajú mnohé veci “na kolene” a ekonomika nie je tak produktívna a prosperujúca, ako by mohla byť.

 

http://www.menejstatu.sk/ako-som-nikomu-nedal-pracu/


Ronnie König
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2013-01-21  (11:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  čo slovák, to remeselník - to je fakt. Sám som sa dokonca naštval už niekoľkokrát a zmajstroval som také veci že som sám kukal ... Naposledy to bol stôl do obývačky. Zaščal som si piecť chleba lebo už mám plné zuby tých hujovín čo dávajú do chleba. Farbiva, konzervanty ... no potrebujem ja totok? Ale toto nie je len o daniach. Idem ďalej ...


Slovan . tigeqeme48   |   ip:213.160.1   |   2013-01-21  (11:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V bývalom režime sme si tiež robili kopu veci svojpomocne.
A čuduj sa svete, napriek tomu všetci mali zamestnanie.
Tvrdenia o prezamestnanosti nie je nutné dookola omieľať - keby aj.


Vlastimilech . jafemelo8   |   ip:178.72.20   |   2013-01-21  (11:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tabák je vysoce zdaněný, aby odradil lidi od kouření.
Alkohol je vysoce zdaněný, aby odradil lidi od pití.
A proč je vysoce zdaněná mzda za práci?


ja . hywekuwi20   |   ip:195.91.11   |   2013-01-21  (12:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rad by som videl aj ten zdroj z coho by platil svoje operacie, by skoncil ako v usa...ludia bez mozgu co nevidia ze by skoncili ako chudaci nemajuci peniaze ani na zubara.


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.76.   |   2013-01-21  (12:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  K článku: Ronnie König: Už meno napovie!

Ozaj, že si nanapísal čo robíš a kde pracuješ? To by povedalo o tebe viac! A kedže ťa zaujíma len vypichnutý """tvoj fiktívny problém""" , nie skutočné neduhy tejto neoliberálnej spoločnosti a nevidíš ich v súvislostiach, tak ti jednoducho neverím!!! Len ďalej optimalizuj dane, keď vraj nemáš na ne!

Také fabuláty nejakého "akože" neoliberálneho ekonóma a neoliberálneho učiteľa národa ma nemôžu zmysluplne napĺňať. Blízka budúcnosť odsúdi politiku neoliberalizmu, na ktorú naskočili chazaro-sionisti-žido-kresťanskí regeneráti za účelom zavedenia NWO a ich paratizovania na každom národe! Šijete si na seba úzku košeľu, ktorá vám čoskoro nedá dýchať.

Prečo tak reagujem? Predsa sa opieram o tvoje predošlé "akože" zmysluplné ponímanie dobra a spravodlivosti v tvojich myšlienkových fabulátoch.anonym . batadecu27   |   ip:213.160.1   |   2013-01-21  (13:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pekny PR clanok.

teoreticky ma autor pravdu, ma to logiku. ale ked sa pozriete aky su ludia vskutocnosti viete ze autor nam tu predvadza utopiu, rovnaku akou bol komunizmus alebo demokracia.

Autor zabudol povedat ze stat bez dani moze existovat len za podmienky ze ma iny prijem, teda v stave kde stat vlastni vsetky strategicke podniky vratane jedinej banky v state.

to samozrejme autor ktory nam tu podal PR clanok nadnarodnych koncernov nepovie.


Yanath . vepebeku80   |   ip:85.159.10   |   2013-01-21  (15:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja, jan, anonym, vy vy.je.ba.ne trio kom.ancov, este obhajujte tento nas prehnity system vy hov.ada

ja naproti tomu uvediem iny priklad, japonsko, celkove danove zatazenie je tam podstatne nizsie nez v soc.ialistickej eu, maju nizke dane z nehnutelnosti, jednotnu sadzbu dph 5%!, nizsie spotrebne dane a co?! ziju si snad horsie? maju tam nefunkcnu verejnu spravu a verejne sluzby? tretinu obyvatelov na hranici chudoby?

z priemerneho platu tam fyzicka osoba odvedie na dani z prijmu 6% a do social.ky 10%, u nas je to dokopy 50%! u nich dph 5%, u nas 20%! a ake protihodnoty od statu mame my a ake oni


Vrtk . vapoqysa27   |   ip:95.102.35   |   2013-01-21  (15:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Ronnie nielen stierky robiť.Načim začať aj marišku okopávať ,keď nepomohli tvoje apely a parťák Cinkota sedí v base.Nie je rozhodujúca výška odvodu ,ale výška mzdy a ktože nám tu toľko vychvaľuje lacnú pracovnú silu a nízku cenu prace? Keď zarobím 40 tisíc ročne tak mi nerobí problém zaplatiť o 1200 euro na daniach viac.Daj si jointa a ukľudni sa a netrep voloviny.


celervriti . vamoloke85   |   ip:95.103.38   |   2013-01-21  (15:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dane ?vo francuzku je minimalna mzda 9,4 e.na hodinu. takze ked maju pracujuci dost velke mzdy vybere sa dost .na Sk za ziadnu cenu dnesna ani ani predchadzajuca , nedvihne minimalnu mzdu viac ako 10e za rok.z coho chce potom vyberat dane?..radsej bude zdierat pracujucich poplatkami a somarskymi danami.ale na vysluhove dochodky je dost penazi. banik ide do dochodku v 60.


Yanath . vepebeku80   |   ip:85.159.10   |   2013-01-21  (16:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to ma za to, ze bol banik, keby bol tunelar tak je zabezpeceny uz po jednej zakazke


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.183   |   2013-01-21  (16:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Yanath.vepebeku80

Teším sa že som ťa vytočil!

Ak si ešte nepostrehol z mojich príspevkov, tak ti osobitne hovorím, že som Slovien! Tí majú svoju filozofiu!

Ešte by som ti chcel povedať, že ja som slušný a nebudem ti nadávať do vy.je.ba.ncov, tebe to vravieť netreba, ty dobre vieš aj sám, že si.


Yanath . vepebeku80   |   ip:85.159.10   |   2013-01-21  (16:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nenamyslaj si chudacik, internetovy anonym ma sotva dokaze vytocit :D

este ta trosku vzdelam, slovien je nespisovne slovo, spravne je sloven a je to povodne meno slovakov a slovincov, oznacenie celeho etnika, s ktorym sa ty ohanas su slovania a teda mal by si si hovorit slovan ale to sme tu takmer vsetci, narodili sme sa s tym, nemusime to vypisovat po forach


Nejmenovany . fydocahe91   |   ip:90.178.25   |   2013-01-21  (16:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je smutne ze se mezi sebou preme, navzajem se snazime "precurat" zasadit "bratrovi" ranu.

Nejsme snad na stejne lodi ?
potapi se...


Yanath . vepebeku80   |   ip:85.159.10   |   2013-01-21  (17:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ne to nepojde, 1% su psychopati a 50% je retardovanych


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:178.40.69   |   2013-01-21  (17:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a súdruh kapitališta Yanath dialnicostav je retardovaný psychopat nacucnutý na štátny cecok veď súdruh kapitališta Yanath postav diaľnicu a predaj ju alebo vyberaj poplatky a potom mudruj :DDDDDDDDDDDDDDDDDD


Yanath . vepebeku80   |   ip:85.159.10   |   2013-01-21  (17:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no prave naopak, zdegenerovani socani v statne sprave ako ty vysavaju mna, uvazujem, ze necham zivnost tak a budem robit nacierno, kto ma vas parazitov krmit donekonecna, vam hovadam nestaci trocha, vy chcete vsetko


DrHujer . doducyve62   |   ip:178.40.43   |   2013-01-21  (18:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  od určitého času si väčšinu vecí robím sám pretože živnostníci to:
- odflákli
- nedodržiavali moje požiadavky
- nedodržiavali čas
- nedodržiavali technologické postupy
- nechceli vydávať daňový doklad
- klamali.

RussianMaxPower . dinadelu47   |   ip:193.28.22   |   2013-01-21  (18:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  {od určitého času si väčšinu vecí robím sám pretože živnostníci to:
- odflákli
- nedodržiavali moje požiadavky
- nedodržiavali čas
- nedodržiavali technologické postupy
- nechceli vydávať daňový doklad
- klamali.} To robí aj mnoho lekárov, takže radšej sa liečim sám. Samozrejme v rámci možností. Lenže problém je, že aj tak ma štát núti, aby som ich finančne vydržiaval.RussianMaxPower . dinadelu47   |   ip:193.28.22   |   2013-01-21  (18:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Radšej upresním. Teda samozrejme až na ten daňový doklad...


RussianMaxPower . dinadelu47   |   ip:193.28.22   |   2013-01-21  (18:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Inak keď sa liečim sám, mal by som ušetriť podobne ako keď si trebárs lekár sám vymaľuje byt. Lenže v tomto primitívnom štáte to samozrejme nie je možné.


RussianMaxPower . dinadelu47   |   ip:193.28.22   |   2013-01-21  (18:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Inak keď sa liečim sám, mal by som ušetriť podobne ako keď si trebárs lekár sám vymaľuje byt. Lenže v tomto primitívnom štáte to samozrejme nie je možné.


DrHujer . doducyve62   |   ip:178.40.43   |   2013-01-21  (19:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Russian, ďakujem, že ich i vydržiavate.


bazooka . racebagi30   |   ip:78.99.0.1   |   2013-01-22  (00:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Článok pri.mitívny, mám dojem, že nie prvý od toho Ronnie Koniga...

Ako už bolo v diskusii povedané, štát vyberá dane za istým účelom. To autor zatiaľ ešte nezistil...

Bez daní nie je štát. Dane sú v podstate jediným príjmom štátu. Odvody sú v skutočnosti tiež dane, akurát inštitúcia, ktorá ich spravuje má iný názov - poisťovňa.

Aj keby všetko vlastníctvo bolo štátne, všetok zisk podnikov, fabrík, družstiev, obchodu,... by bol štátnym príjmom, hoci by sa to už nenazývalo daňami, bolo by to to isté čo dnes.

Je to pri.mitívne - všetci sme individuality. Každý z nás sa živí odlišne, každý má osobité schopnosti... atď.

Lenže nikto si nedokáže vyrobiť všetko, čo potrebuje. Je tu deľba práce. Okrem nej sú tu ľudské potreby, ktoré nedokáže uspokojiť jednotlivec.

Verejné služby ako zdravotníctvo, školstvo, železničná doprava, kanalizácia, telekomunikácie,... sú investíciou, ktorú sme schopní zvládnuť len spoločne.

Nie ako jednotlivci, ale ako spoločenstvo.

Kto si myslí, že nie je súčasťou spoločnosti, ja mu ten stu.pídny názor neberiem, ale nech teda nepoužíva vyššie uvedené verejné služby (lebo tie sú spoločným dielom) a nech rovnako tak nepočíta so službami polície, armády, hasičov, alebo nech sa nespolieha ani na dôchodok, ak ho dovŕši...

Inteligentnejší pochopili dávno, že štát musí mať príjmy, aby spoločné (verejno prospešné) potreby prefinancoval.

Kto je štát ? Nikto iný, ako MY všetci. Čiže MY všetci sa dobrovoľne skladáme formou daní na rozpočet, z ktorého si MY budujeme všetko, čo považujeme za potrebné.

Je to ako keď sa v krčme chlapi poskladajú muzike do klobúka, aby im hrala do rána...

Problémy sú v zásade dva hlavné :

1. To, že NÁS v štátnych orgánoch zastupujú zradcovia, ktorí neslúžia nám, ako prisahali na ústavu, ale svojim sponzorom, ktorí ich do kresiel vytlačili.
Tak im svoj dlh splácajú.

2. V dôsledku 1.bodu politika zradcov spôsobuje, že náš štát - teda MY všetci, sme okrádaní nielen domácimi vykorisťovateľmi, privatizérmi a zlodejmi, ale aj zahraničnými zlodejmi, ktorých politici slušnejšie nazývajú zahraničnými investormi.
Spomedzi tých zahraničných sú najväčšími zlodejmi a vykrádačmi nášho domáceho slovenského kapitálu (bohatstva) banky, ktoré to robia cez úročené pôžičky (to už všetci vieme).

Platením úrokov z pôžičiek, najmä tých, ktoré si požičala vláda, odčerpávajú medzinárodní žido bankári z nášho štátu (čiže z našej spoločnej peňaženky) každý rok stá milióny EUR.

Toto autor asi nevie, som.árik...

A preto, kto si myslí, že chce s touto medzinárodnou úžerou skoncovať a revolúciou prinavrátiť Slovensku suverenitu a prosperitu, nech mi napíše :

bazooka.joe@azet.sk
Hanlejnmana . bemytuje06   |   ip:78.136.16   |   2013-01-22  (04:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "A to do toho nepočítáte, že jezdí v autě koupeném a napsaném na firmu, čili bez DPH a bez nutnosti napřed zdanit zisk a pak si jej koupit za hotové, za palivo bez DPH, že některé ty své návštěvy welness či dobré večeře prožene skrz účetnictví jako výdaje na marketing atd. Pánovi nezávidím, jen poukazuji na to, že ZISK je jen účetní stav firmy, který nemá se skutečným profitem pro majitele nic společného."

NAKONEC - PEČTE NA nějakou "ekonomiku", důležitější je, když si budou umět lidi vyrobit svépomcí, případně se budou umět zorganizovat podle VLASTNÍCH potřeb.


LogON . mowogesu02   |   ip:91.127.16   |   2013-01-22  (08:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bazooka
Vďaka! 100% súhlas!
Čítajúc príspevky, som rád, že sa nájdu aj takí, čo chápu logické súvislosti!


Kalaf . nedubace44   |   ip:78.136.16   |   2013-01-22  (08:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ekonomika? Co to je?
Chcete radši aby "žila" ona nebo Ty??
Nechte už ten výmysl umřít na vlastní výkaly, abyste mohli žít bez mentální závilosti na iluzorní "ekonomice", od které si představujete že Vám to zajištuje.


Kalaf . nedubace44   |   ip:78.136.16   |   2013-01-22  (08:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Žádná ekonomika neexistuje, je to jenom slovo!


zdravyrozum . gydujudi50   |   ip:188.120.2   |   2013-01-22  (09:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Otazka:
Ako moze Ronnie Konig pisanim takychto dristov zarobit na kupu pozemku a stavbu domu?
Odpoved:
Plati ho dedo Soros.

Otazka:
Preco musi Ronnie Konig robit sam stierky?
Odpoved:
Lebo zrejme uz ani dedo Soros neplati tak, ako volakedy.MA . revitabe87   |   ip:151.236.2   |   2013-01-22  (15:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pochopenie obehu penazi nie je zlozite. Ked je v state x penazi a tie sa prerozdelia na platy a pozicky, ako sa minu? Cast z nich ide na vodu a energie korporaciam mimo SK. Cast na jedlo zo supermarketov korporaciam mimo SK. Niekto si kupi auto z Francuzska iny z Nemecka. Najom platite ludom, ktori urobia vyssie uvedene.

Z mojho pohladu nie je problem ten, ze su velke dane alebo nizke platy ale primarne ten, ze peniaze posielame mimo krajinu a nevracaju sa s5. Ked SKANSKA postavi dialnicu, vacsina zisku ide do Svedska alebo firmam, ktorych konatelia si kupia mechanizaciu zo zahranicia pripadne zahranicne hracky.

Sme ako hlupe deti hrajuce Monopoly s dospelym bratrancom Zidom, ktory podvadza pri hadzani kociek...

Teraz si predstavte, ze by sme spotrebovavali Slovensky tovar. Ale niee. Ved ten je drahsi! Ako je to mozne? DOTACIE, priatelia. Brusel nam znicil polnohospodarstvo a potravinovu sebestacnost. Zijeme v bananovej republike.


lisboajavil . gicajoca69   |   ip:41.220.69   |   2014-08-14  (18:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý deň dámy a jemne páni, volám sa Lisboa javil som MD / CEO
Lisboa Javil Finance. Ste v núdzi naliehavo úveru? S komfortné
podmienky úveru. Na 2% úrokovou sadzbou. Sa štandardné podmienky, že umožňuje
si pre dlhodobú pôžičku, obráťte sa na svoju spoločnosť na
(Lisboajavil@gmail.com)
očakávame vašu žiadosť.


daniellex . sapobugu58   |   ip:41.206.12   |   2014-10-17  (02:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
This is to inform you that GTB FINANCE is giving out loans at 3% interest rate, we offer all types of loan (Business,Personal, Consolidation, Car, Investment, etc), if you are interested in a loan for more information and how to start your application.Email: gtbfinance@outlook.comdiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Etikoterapia

Etikoterapia vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám poškodzujú zdravie - závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných. Ak niektorý z týchto pocitov ľudia „pustia do svojho vnútra“, tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše . Ak ochorie duša, ochorie aj telo.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Čas klamstiev je tu

Máme tu zas voľby. Ani nie rok a pol sa musíme opäť rozhodnúť, komu dáme svoj hlas. Vlastne, je komu dať svoj hlas? Myslím si, že rétorika politických strán sa vôbec nezmenila. Takže na akú rétoriku polit. strán sa môžeme na najbližšie dva mesiace pripraviť a tešiť:


Rok 2012 – Kdo uteče, vyhraje

USA se připravují na izraelský útok na Írán

Opice neveria, že pochádzajú z človeka

Blíží se konec svobodného internetu?

Kauza Gorila: Únik utajovaných informací je oprávněn...

Archív

Den bez lékaře, nákupů, médií

Národe český, je nejvyšší čas se sjednotit, neboť jedině v jednotě je naše síla, které dokáže něco trvale změnit! Národe český, Naší vlastí se šíří vztek, zoufalství a nedůvěra - konečně, můžeme si za to sami. Vláda nám ukazuje zdvižený prostředníček - pomož si občane sám!


V česku vzniklo nové politické hnutí, které spojí v...

„Čakáme na Obamu, Rada Európy a WHO v tomto prípade ...

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Sme na dobrej ceste, pán prezident Gašparovič

Ľ. Huďo -Decembrové udalosti vo svete


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.3164 s