22. Júl 2019
    
Ako som sa vyliečil - Dolezite.sk

Ako som sa vyliečil


  2013-05-02  (08:25)  |  Zdravie
  65% hlasovalo = 7  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Ako som sa vyliečil

Choroba ma kvárila 3 roky. Z času na čas mučivé bolesti, samovoľné intenzívne krvácanie a dennodenné vymieňanie obväzu. Navyše hnisavý výtok riadne zapáchal. Tri roky utrpenia pominuli. Ako? Bez lekárskej starostlivosti.

 

Hneď od začiatku mi bolo jasné, že sa mi udialo niečo neobyčajné. Nikdy v živote som sa s tým nestretol. Začal ma bolieť palec na nohe, presnejšie nechtové lôžko. V odbornej literatúre a vôbec všeobecne sa rozširuje názor, že je to dôsledok nesprávneho spôsobu zastrihávania nechtu. Hlúposť, povedal som si. Veď si strihám nechty celý život rovnakým spôsobom a až teraz po tridsiatke by mi to vzniklo?

 

Palec sčervenal, sfialovel, rozbolel a pri jednom zastrihnutí nechtu som už strihol aj do niečoho „živého“. A tak to začalo. Zápal nechtového lôžka.

Niečo strašné, hnisavá rana otrasného výzoru, ako z hororu, smradľavý pach z nej – akoby hnijúce mäso. Bolesť pri chôdzi.  

 

 

Asi rok som skúšal všetko možné vyčítané z dostupných zdrojov – kúpeľ palca, masť, vynechanie mäsa, piva, strukovín - všetkého z čoho je veľa purínov a kyseliny močovej.

Nič nepomohlo. Po roku mi palec samovoľne počas chôdze pustil krv do topánky, asi tak deciliter. Zľakol som sa a šiel som k lekárke. Tá mi vyslovene odporučila chirurgický zákrok, po ktorom vraj budem spokojný a ešte jej aj prídem poďakovať ako mi dobre poradila. (Zvláštne, na internetových diskusiách som však dovtedy čítal len minimum pozitívnych ohlasov na chirurgickú liečbu tohto fenoménu).

Navyše, ohľadne lekárskej vedy som už počas svojho života dospel k naozaj skeptickému postoju. Ale veľmi som sa bál otravy krvi. A tak som išiel na ten zákrok. Musím uznať, že to pomohlo. Na týždeň. Po vyrezaní mäsa na ľavej strane palca som to tam mal také celkom pekné oproti minulosti, natiahnutú kožu, naozaj celkom obstojné. Ale problém mi zrazu vyrazil na pravej strane nechtu palca. Chirurg ma pri obhliadke týždeň po operácii chcel bez mihnutia oka objednať na ďalší zákrok. Vážení, hojenie tej rany bolo dosť, ale naozaj dosť drasticky bolestivé. A po tom výsledku som si už celkom dobre vedel predstaviť, ako mi problém vyrazí ešte aj na druhej nohe. Povedal som, nie, ja počkám, možno sa to zlepší. Chirurg odpovedal – to sa už iba zhorší.

 

Po roku života s touto dosť nepríjemnou chorobou som začal skúmať, čo mi tú chorobu vytvára. Prvoradá je strava a nápoje. To mi lietalo hlavou. Bolestivosť palca a intenzita výtoku hnisu bola kolísavá. Snažil som sa vylúčiť potraviny a nápoje, ktoré mi situáciu zhoršovali. Ako tak sa mi to darilo. Potom som prišiel (sám) na to, že by som si to mal vždy pred spaním posoliť. Výborné. To štípanie človek prežije, ale aspoň mu už nepáchne ponožka a rana je ako tak vydezinfikovaná. V poslednom roku môjho trápenia sa mi dostala do uší rada potierať si ranu kvapkou peroxidu vodíka. Skutočne veľmi fajn vec. Neliečila síce, ale dobre stav zakonzervovala. Palec hlavne nesmrdel. Ale čo sa zase nestalo. Opäť samovoľný výtok krvi. Nie som na to zvyknutý, aby sa mi rinula krv dovtedy, kým si nohu nevyložím nahor. Povedal som si: DOSŤ!

 

Strava, strava, strava. Vyskúšal som diétu, ktorú som už niekedy v minulosti držal a bol s ňou spokojný. Zlepšila mi trávenie a mal som vtedy akosi viac energie. Diéta: Stravovanie podľa krvnej skupiny. Povedal som si, vyskúšam to týždeň a keď to nezaberie, nebudem vidieť zlepšenie stavu palca, vyskúšam niečo iné. Týždeň som šiel presne podľa návodu, mal som v tom predsa už prax z minulosti. Ale zlepšenie sa nekonalo. Vôbec nič sa nezlepšilo. A tak som s tým praštil. Bol som zúfalý.

 

Trvalo mi ešte šesť mesiacov, kým som si uvedomil, že nemám inú možnosť, len skúšať sa liečiť pomocou zmeny stravy. A viete čo som spravil? Začal som držať diétu. Diétu s názvom: Stravovanie podľa krvnej skupiny. Povedal som si, možno to chcelo viac ako týždeň, kým sa telo očistí a zregeneruje, aby bolo vidno nejaký pokrok. Veď aj nástup tejto choroby trval viac ako týždeň. Dal som si ultimátum. Skúsim túto diétu držať dva a pol mesiaca! Ak za dva a pol mesiaca neuvidím zlepšenie, praštím s tým nadobro.

 

Prvý mesiac ubehol, žiadne zlepšenie. Ani náznak. Ale čo to? Po šiestich týždňoch známka zlepšenia. Bolestivosť o niečo menšia, výtok hnisu trochu ustal. Hovoril som si, takéto prechodné obdobia, zlepšenie, tu už boli viackrát. A predsa nič. No po ôsmich týždňoch prišlo niečo neočakávané. Palec opeknel. Dalo sa naň pozerať. Výtok takmer ustal. Moja manželka, jakživ neveriaca mojim jasnovidným schopnostiam, hoci nechtiac, musela potvrdiť, že som vyhral. Ale aj tak podľa nej táto choroba pramenila z mojej vysokej spotreby syra. Neberiem jej jej názor.

 

Vážení, táto nesmierne nepríjemná choroba mi ustúpila po približne deviatich týždňoch PRÍSNEHO dodržiavania zásad jedálnička podľa mojej krvnej skupiny. Čerpal som z voľne dostupnej knihy istého amerického lekára.

 

Tento článok som napísal z ľútosti k všetkým, ktorých táto choroba kvári. Viem, ako sa cítia a chcem im pomôcť. Diéta podľa krvnej skupiny povoľuje všetky zložky stravy. Preto som k nej mal vždy dôveru. Viac ako k diétam, ktoré niečo vyslovene zakazujú. Táto povoľuje aj mäso, mliečne výrobky, strukoviny, vajcia, hoci u niektorých skupín značne obmedzene. Som presvedčený, že diéta podľa krvných skupín pri dnešnom výbere potravín, pri dnešnej širokej ponuke potravín, nemôže uškodiť z dôvodu prílišnej jednostrannosti.

 


Libor Lukáč
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2013-05-02  (09:42)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Keď má človek hnisavú ranu je to dobré dobre niekedy osoliť . Možno sú aj lepšie veci , ale mne to osobne pomohlo . V takej soli sa ani hniloba nechytá , ale zase by to mohlo byť škodlivé na ľadviny , tak neviem či je to celkom správne , ale je to dosť účinné , ak si tam tú soľ chvíľu necháš . No neviem či by to v tvojom prípade účinkovalo , asi nie , ak si mal už napadnuté aj okolie rany .


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2013-05-02  (09:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aby som zase neklamal . Celkom dobre to účinkuje na zuby . Určite o moc silnejšie ako alkohol . Na vonkajšie rany som to ešte neskúšal , ale ak nemáš nič po ruke môže byť asi dobré aj to , inak na vonkajšie rany máš aj kopec iných prostriedkov .


ANONYM . sipyrige36   |   ip:195.80.16   |   2013-05-02  (10:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 dl krvi? to je na dva pôrody!
vieš koľko je to krvi?

pitbul soľ môže pomôcť, dezinfikuje, mne tak pomohla pri zápale spojiviek cca 7% roztok vo vode. morská voda má cca 3%, treba trochu viac. (použil som to po neúspešných 3 antibiotikách ako výplach mŕtve more je slanšie, aj keď nie len nacl).
v článku uvedenom prípade si myslím, že nosil aj nevhodnú infikovaú obuv.
taká rana naboso by sa zhojila prv.
strava je až druhoradá, i keď napr. pri konzumácii cukrov sa darí viac pliesňam. telo v dobrej kondícii, zvláda väčšinu chorôb samo.

pri samovoľnom neustávajúcom výtoku krvi asi už išlo aj o inú chorobu. inak je pravda, že lekára podobný ťahavý problém nebolí a pokiaľ nezaberú antibiotiká pomerne rýchlo, na liečbu chronických problémov zväčša kašlú, alebo to flákajú. sami veľakrát nevedia o čo ide, určiť baktériu či vírus na mikrobiológii je drahé a zdĺhavé. predpis antibiotika je lacnejší a tak radšej ako dať spraviť testy a nasadiť hneď správne antibiotikum radšej vyskúšajú 3-4, a až keď to nezaberá spravia mikrobiologický rozbor. zatiaľ však už mikró mohol získať rezisteciu aj proti tomu správnemu antibiotiku, nehovoriac o tom, že rozhádžu vlastnú mikroflóru. samoliečba je v podobných prípadoch skoro vždy nutná.


Sakirujesekera . wewusyre87   |   ip:92.52.36.   |   2013-05-02  (11:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Samoliečba : ako vojak vo vojne, keď nemá lieky, treba si ranu očurať...vydezinfikuje, teda zabráni zápalu, urýchlene zahojí...

ak máš predsudky, tak ti nezostáva, len trpieť...vyber si...


ANONYM . sipyrige36   |   ip:195.80.16   |   2013-05-02  (12:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pitbul

soľ dezinfikuje dosť aj tým, že spôsobí dočasné prekrvenie oblasti, tj. vyvolá malý zápal a ten sám o sebe lieči.
dopraví sa tam viac imunitných látok a odplaví škodlivín. sypať samotnú soľ je bolestivé, lepšie je zarobiť si roztok podľa potreby. riziko je, že škodlivé baktérie prekrvením môžeš z lokality rozšíriť do celého tela a to to nemusí zvládnuť.
na zuby dosť zaberá cesnak, požuvať, ale ak je to pokazené, tak nakoniec aj tak zaberie vrtačka alebo dláto. cesnakom sa to dá natiahnuť, podľa štádia aj o 2 roky, ale po poučení z bolesti neodporúčam. na dobrého zubára netreba šetriť! zápal okostice je zlý. poznám zopár drsňákov, čo si aj sami trhali zuby, ale ak máš pevné zuby nie je to také ľahké a predsa môžeš mať zahnuté korene, a nemusíš to vytrhnúť dobre. túto techniku som ešte nezvládol. ak vie niekto poradiť ako na to poraďte prosím.
rád si vypočujem radu odborníka. v prípade kolapsu, a ten je blízko, budú podobné zákroky asi nutnosť. aj komplikácie a úmrtia budú častejšie. zubárov je na slovensku už teraz nedostatok, sú prestárlí a niektorí aj babráci.
peňazí by som za zuby neľutoval, ale ľahko sa môže stať, že niekto na to naozaj nemá (po exekúciách a pod.) to je realita.
ako anestéziu by som odporúčal technický éther na handru. dá sa kúpiť a aj anesteziológia tak začínala. chloroform je nebezpečnejší. samozrejme v anestézii ti musí trhanie vykonávať iný človek.
čítal som aj o technike trhania zubov pomocou rozžeraveného drôtu, ale neviem podrobnosti.
nevie niekto poradiť?Krovak . kuralogo13   |   ip:195.146.1   |   2013-05-02  (13:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak toto písal Libor Lukáč, tak začínam chápať tie jeho články z minulosti. Inak naozaj vetrať a dezinfikovať tú ranu dlhodobejšie vidím ako praktickejšiu cestu.


illuminatedBimbo . wavapihi67   |   ip:95.103.19   |   2013-05-02  (14:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chlordioxid s kyselinou chlornou vylieči AIDS do 2 týždňoch,akúkolvek chrípku do 8-10 hodím.A takéto smiešne zápaly zvyčajne eliminuje za pár hodín kde potom už len záleží na schopnosti tela s obnovou a zacelením postihnutého miesta teda prísun dostatku minerálov aby si ich pečeň uložila a včas nasadila na potrebné opravy tela a na zrýchlenie metabolizmu v odstránení patogénov,parazitoch s tela.


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2013-05-02  (14:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sekera, presne to isté ma napadlo. Aj minule som videl jeden príbeh chlapíka, ktorému ruka tak napuchla, že už bol rozhodnutý, si ju aj sám odrezať, a netrvalo to mesiac, ale nakoniec sa dostal k liečiteľovi, ktorý mu poradil, dokonca povedal, že toto istotne mu pomôže, ak lekárska veda nepomohla, Urinoterapia - liečba vlastným močom, tu si o tom je možné niečo aj prečítať: http://www.kruhzivota.sk/node/199 A pamätám sa, ako sa raz kamarát porezal, a jeho dedo ihneď, že ocikaj si to, rana bude zahojená. A presne, rana ani sa nezapálila, ale prekvapivo rýchlo zahojila.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2013-05-02  (15:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To je pekné že nezavadziate v čakárňach, ale keď vám bude skutočne prihárať, zanecháte mastičkárske šarlatánstvo a pobežíte radšej vyhľadať odbornú pomoc.

:-DDD


Krovak . fugeputy8   |   ip:195.91.4.   |   2013-05-02  (16:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bimbo: vidím že si znalec keď tvrdíš že " Chlordioxid s kyselinou chlornou vylieči AIDS do 2 týždňoch,akúkolvek chrípku do 8-10 hodím." povedz mi prosím koľko ľudí s aids si vyliečil, či skôr bol pri ich vyliečení? O chrípke ani nehovorím. Netvrdím že nepomôže ale akúkoľvek a 8-10 hodín je riadne odvážne tvrdenie.


VeganPower . jinycefu59   |   ip:76.73.41.   |   2013-05-02  (17:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  {To je pekné že nezavadziate v čakárňach, ale keď vám bude skutočne prihárať, zanecháte mastičkárske šarlatánstvo a pobežíte radšej vyhľadať odbornú pomoc.} Podobne ako MATKA TEREZA - Pardón, chcel som napísať PANNA TEREZA...niekedy sa mi to pletie. Oficiálne bezdetného Ratzingera nazývajú otcom, MATKU PANNOU - MÁRIU A PANNU MATKOU - TEREZU, takže potom je v tom dosť bordel a hlavne keď teológovia vykladajú doslovne zápisky svojich šarlatánskych predkov. To sa potom dejú zázraky a z matiek sa robia panny.


dodatok: Sestry vůbec nerozlišují mezi beznadějnými případy a těmi, které jsou léčitelné. Guardian nazval Řád organizovanou formou zanedbané pomoci. Odpověď Matky Terezy zněla: Nejsme nemocnice. Jsme místo, kde lidé mohou důstojně umřít!

Ona sama však měla zabudovaný pacemaker aby v případě srdečních obtíží nebo záchvatu malárie nemusela pasivně a důstojně očekávat smrt, ale naopak, aby mohla být urychleně přepravena na špičkovou kliniku v Los Angeles. Nejneuvěřitelnější je na tom to, že se tak sama rozhodla po předchozí neúčinné léčbě exorcismem!

http://www.atllanka.net/index.php?text=558-pekelny-andel-vatikanu-matka-tereza


dana . ximutahe53   |   ip:85.237.22   |   2013-05-02  (18:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MMS za báze chloru a iných zlúčenín lieči všetko, lebo je to vlastne prírodný spôsob liečenia ked sme ešte ako prvoky žili v mori. Jim Hublle ako objavitel objaveného vyliečil stovky ludí v Afrike za pár centov.
Ná zápaly účinkuje mimoriadne intenzívne len podporuje zrýchlenie činnosti iminitného systému ktoré MMS podporuje. No kto uverí lieku za pár centov ? málokto, preto placebo je v tomto prípade velmi slabé. Drahé a neučínné lieky sú pre dnešných hlupákov najúčinnejšie. čím drahšie a neučínejšie tým je placebo väčšie.
Náznaky o solení sú blízko k riešeniu no vraj sodík v v NaCl to tam mierne kazí.


Krovak . fugeputy8   |   ip:85.163.11   |   2013-05-02  (20:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dana: to že mms funguje je jedna vec. Druhá vec je kedy a ako funguje a tu je kameň úrazu. Je kopec naivných ľudí, ktorí uveria všetkému, zveličujú a šíria ďalej. A potom tu je informácia, že mms zlikviduje !akúkoľvek! chrípku do 10 hodín. Pritom sa stačí pozrieť na rôzne fóra a nájdeš nemálôo prípadov, kedy to buď až tak zázračne nezabralo, alebo sa z toho človek dovracal a podobne. A to nie je o tom, že by to nefungovalo, akurát neexistuje všeliek.
Bimbo napríklad aj písal o odstraňovaní "parazitoch" z tela. Infromácie, ktoré mám z prvej ruky od skúseného praktika hovorí, že napriek tomu čo tvrdí Jim Humble MMS na tie väčšie parazity (hlísty, pásomnice a pod) v podstate nezaberá. Tak si vyber (alias marketing vie byť aj pri tomto sviňa)


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2013-05-03  (07:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Anonym . Máš pravdu . Ja si to tiež vždy rozpustím vo vode , ale kedysi som to skúšal aj rozmiešať v slinách , ale to bolo nepríjemné na jazyk a neprepláchneš si s tým všetko a takto to máš kvalitne vydezinfikované .


illuminatedBimbo . wavapihi67   |   ip:95.103.19   |   2013-05-08  (11:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neexistuje na svete choroba, na ktorú by MMS nebol účinný. Od začiatku svojho objavu urobil pán Humble obrovský kus práce a MMS bolo podaných stovkám tisíc ľudí, mnohým z nich tiež intravenózne. Ak teda budete dodržiavať odporúčania zverejnená v jeho knihe, nemusíte sa obávať, že by Vám mohlo MMS akokoľvek ublížiť.MMS je najsilnejšou a takmer univerzálnou zbraňou proti všetkým chorobám.Baktérie a vírusy (príčina 90% všetkých ochorení ..) si na MMS nemôžu vyvinúť odolnosť. Účinná látka MMS je používaná cez sedemdesiat rokov v zdravotníctve na sterilizáciu podláh, operačných stolov, atď Táto látka sa tiež používa v neaktívnej forme k dezinfekcii pitnej vody. MMS (lepšie povedané Chlórdioxid, ktorý vzniká zmiešaním MMS a aktivačného roztoku) kde pri styku s povrchom baktérie, vírusu či s bunkou, ktorá je "nakazená" (vnútrobunkové infekcia) okamžite doplní svoju elektrónovú väzbu práve z povrchu baktérie, vírusu či nakazenej bunky. Tým naruší významným spôsobom povrch a prenikne dovnútra choroboplodného mikroorganizmu, čím dôjde k jeho rýchlej deštrukcii. Chlórdioxid nereaguje so zdravými bunkami, tieto ponecháva celkom bez povšimnutia a bez akejkoľvek reakcie.Ako píše MUDr. Hesselink na konci mojej knihy o MMS:Je dokázané, že chlórdioxid je už pri pozoruhodne nízkych koncentráciách in vitro smrtiaci pre všetky známe infekčné organizmy. Týka sa to parazitov, plesní, baktérií i vírusov. Vyššie uvedené poznatky a skúsenosti naznačujú, že túto zlúčeninu možno v účinných koncentráciách prijímať orálne. Zdá sa, že sme na ceste k odhaleniu najúčinnejšieho širokospektrálneho antibiotiká a antivirotiká všetkých čias.

Mechanizmus biocídneho účinku chlórdioxidu - MMS
MMS zmiešaný s zodpovedajúcim množstvom 10% roztoku kyseliny citrónovej vytvára plyn, ktorý sa volá Chlórdioxid. Chlórdioxid je látka s veľmi silnými oxidačnými účinkami, tzv akceptor elektrónov.Teda - každá molekula chlórdioxidu sa neustále snaží získať elektróny a doplniť tak svoju elektrónovú štruktúru.Pri styku s bunkami baktérií chlórdioxidom dochádza k odtrhnutiu elektrónu z bakteriálnej steny čím dôjde k vytvoreniu praskliny a tým k narušeniu vnútornej rovnováhy bunky. Týmto porušením chlórdioxid vnikne dovnútra mikroorganizmu a naruší jeho metabolické funkcie, na rozdiel od ostatných oxidačných činidiel, ktoré narušujú len povrch bunky. Reaguje s aminokyselinami, mení štruktúru proteínov a tým aj funkciu enzýmov, ktoré riadia metabolické pochody v bunke.Následne dochádza k rýchlemu rozpadu patogénov. V ľudskom tele aktivovaný chlórdioxid, namiešaný v presnom, Jimom Humble doporučovanom pomere, reaguje iba s patogénnymi mikroorganizmami, ktoré majú výrazne kyslejší charakter. Ničí spoľahlivo baktérie, vírusy, plesne, rozpúšťa toxické látky v tele atď Čítajte pozorne knihu pána Humble, mechanizmus je v tejto knihe dopodrobana popísaný.Po vypití aktivovaného roztoku MMS dochádza k tomu, že Chlórdioxid je cez žalúdočné a črevné steny prijímaný červenými krvinkami ako kyslík a je teda roznášaný do celého tela. Akonáhle dôjde ku kontaktu s nakazenou bunkou (vnútrobunkové infekcia) alebo s voľne "plávajúcimi" baktériami alebo vírusmi v krvnom riečisku, dochádza k ich takmer okamžitému zničeniu odtrhnutím niekoľkých elektrónov z povrchu vírusu či bunkovej membrány patogénu. Chlórdioxid sa vytvára zhruba 12 hodín po vypití aktivovaného MMSdiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


šesť + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Študentský experiment objavil, že v blízkosti wifi rúterov rastliny rásť nebudú


 - Študentský experiment objavil, že v blízkosti wifi rúterov rastliny rásť nebudú2013-05-30  (01:15)  |  Zdravie
Malý "záhradný" experiment dánskej deviatačky testuje efekt mobilného žiarenia na rastlinách. Jeho výsledky vás môžu prekvapiť.

Klamavá reklamní kampaň Angeliny Jolie ???!


2013-05-22  (17:54)  |  Zdravie
Jaké je skutečné pozadí kauzy Uříznutá ňadra Angeliny Jolie? Miliardový byznys s oklamanými ženami a s genovými patenty AUTOR: MIKE ADAMS ZDROJ: http://www.protiproud.cz/


PROČ ŽENY V ČÍNĚ neonemocní na rakovinu prsu


2013-05-22  (12:22)  |  Zdravie
Nevím o žádném Číňanovi, žijícím tradičním čínským životem, který by někdy použil kravské nebo jiné mléčné výrobky na nakrmení svých dětí. Tradice povoluje kojení ale nikdy ne používání mléčných produktů. Kulturní Číňané považují naši zaujatost mléčnými výrobky za velmi zvláštní. Vzpomínám si na pobavení velké delegace čínských vědců, krátce po skončení kulturní revoluce v osmdesátých letech.


John Virapen: Acylpyrín vás môže zabiť skôr, ako sa dostanete k dverám lekárne


2013-05-20  (15:29)  |  Zdravie
Len málokedy sa do prvej trojky bestsellerov dostane literatúra faktu od úplne neznámeho autora. Johnovi Virapenovi sa to podarilo, čim len dokázal, že téma, o ktorej sa rozhodol písať a zasvätiť jej život, je výsostne aktuálna a pre ľudí zaujímavá. Jeho bestseller Nežiaduci účinok: Smrť je šokujúcim priznaním bývalého riaditeľa farmaceutického priemyslu, ktoré odhaľuje zločiny páchané dennodenne v odvetí, ktoré by sa malo starať o zdravie ľudí. A keďže John Virapen bol hosťom na tohtoročnej Bibliotéke, niet divu, že som neodolal jedinečnej príležitosti spraviť s ním rozhovor.


Jak si zajistit 100% zdraví


2013-05-20  (14:34)  |  Zdravie
„Člověče, vzpamatuj se! Vyžeň všechny ty šamany, léčitele a duchy z hlavy, zapomeň na jejich moudra a běž na dovolenou!“


Zdravotní devatero


2013-05-19  (17:20)  |  Zdravie
Léčit nemoc je jako začít kopat studnu až když dostaneme žízeň.


14 LET STARÝ HAMBURGER Z MCDONALD’S VYPADÁ TÉMĚŘ JAKO ČERSTVÝ


2013-05-14  (10:00)  |  Zdravie
Víme dobře, že produkty rychlého občerstvení jsou plné syntetických chemikálií a že mají doslova devastující vliv na náš organismus. Nedávno objevený, „mumifikovaný“ hamburger z McDonald’s je však vizuálním důkazem toho, jak málo se takový frankesteinovský pokrm změní za 14 let.


Štúdia náhodne odhalila, že chemoterapia rakovinu ešte viac podporuje!


2013-05-09  (08:16)  |  Zdravie
Počas toho ako jedna skupina výskumníkov sledovala prečo sú nádorové bunky také odolné, dospeli k oveľa dôležitejšiemu zisteniu. Počas výskumov skupina objavila, že kým chemoterapia vo veľkej miere poškodzuje zdravé bunky, zároveň ich stimuluje na to, aby produkovali takú bielkovinu, ktorá predstavuje v podstate pohonnú hmotu pre rast nádorových buniek. Okrem toho sa nádor stáva ešte odolnejším voči ďalšej liečbe.


Za zdmi mlékárenského průmyslu (pravda nie je propaganda)


2013-05-04  (15:47)  |  Zdravie
„Holou pravdou je, že morální pravda je často extrémistická a musí být, protože když je nespravodlnost absolutní, pak se proti ní někdo musí postavit — absolutně.“ Tom Regan


Mámo, táto, přijel on – očkovací kamión!


2013-05-04  (13:00)  |  Zdravie
Očkovací kamión, akce, která má za cíl zvýšit prodej vakcíny proti klíšťové encefalitidě. Roadshow zavánějící porušením hned několika právních předpisů i principů humánní medicíny.


PROČ NEKUPOVAT BIO?


2013-04-19  (09:24)  |  Zdravie
My Češi jsme obzvláště opatrní. Vše zdravé okamžitě podezíráme a rovnou kritizujeme. Všichni víme, že biozemědělci postřikují v noci. A je nám jasné, že označení bio je na potravinách jen za účelem klamání naivních spotřebitelů. Co jsou naše nejčastější argumenty proti všemu, co je bio?


Proč pije člověk potravu pro telata?


2013-04-18  (16:39)  |  Zdravie
I když na nás reklamy na mléko a mléčné výrobky útočí ze všech stran, stále častěji můžeme slýchat informace, že pití mléka není zase až taková výhra, ba dokonce že může způsobit více škody než užitku. Pojďme se na tuto záležitost podívat a používat u toho zdravý selský rozum.


Veganství vede ke smrtelným chorobám


2013-04-14  (06:04)  |  Zdravie
Přísná vegetariánská dieta může být pro člověka životu nebezpečná. Odborníci tvrdí, že zvláště Indové dodržující extremní rostlinnou stravu mají v těle nadbytek homocysteinu. Tahle aminokyselina ve zvýšené koncentraci poškozuje výstelku cév, vede k ateroskleróze a také poruchám mozku. Takové choroby končívají často smrtí.


Kde sa berú a kam tečú príspevky Lige proti rakovine?


2013-04-12  (15:11)  |  Zdravie
Kde bolo, tam bolo, bola raz jedna krásna modrá planéta. Vládli však na nej nenásytné farmaceutické koncerny. Nikto ich v láske príliš nemal. Ľudia totiž tušili, že u nich nie je všetko s kostolným poriadkom.


Odhoď narcis, kúp si jabko!


2013-04-12  (15:09)  |  Zdravie
Áno, Liga proti rakovine nelieči. Sú však nedeliteľnou súčasťou chorého systému a pomáhajú udržiavať jeho status quo. Toto je ich najväčším hriechom…


Rostlinné bílkoviny


2013-04-10  (12:20)  |  Zdravie
V tomto článku bych chtěl předložit některá fakta ohledně rostlinné bílkoviny. Tato fakta velkou měrou ovlivnila můj pohled na problematiku rostlinných bílkovin a můj jídelníček.


Tatarák i s tasemnicí


2013-04-09  (17:49)  |  Zdravie
O tom, že pojídání masa s sebou nese poměrně nemilá rizika, se může přesvědčit stále více lidí, kteří si v minulých dnech pochutnávali na tataráku a dalších masových "lahůdkách". Spolu s masem se totiž dostaly do jejich děla i zárodky tasemnice.


Zastavme ten smrteľný kolotoč!


2013-04-09  (15:18)  |  Zdravie
Proč zvířata geneticky manipulované plodiny odmítají nikdo neví, ale pokud je musí žrát laboratorní zvířata, nedopadá to dobře. A co na to člověk?


Báj o upíroch


2013-04-07  (19:56)  |  Zdravie
Veľa duchovných ľudí dnes hovorí, že my ako Slovania zohráme kľúčovú úlohu v nadchádzajúcich zmenách. Už sme však jednou zásadnou vecou prispeli, ani si to neuvedomujeme. Prispeli sme vedomosťou o tom, čo sa stalo. Dnes tieto báje vďaka ich príťažlivosti a vďaka médiám a pozná už hádam každý. Tieto príbehy obrazne opisujú, čo sa stalo. A opisujú hlavne to, ako z toho von. Dávajú riešenie.


6 ODSTRAŠUJÍCÍCH DOPADŮ TOXICKÉ CHEMIKÁLIE BPA V PLASTECH


2013-04-05  (09:47)  |  Zdravie
Bisfenol A, (BPA) je často používaná toxická chemikálie se schopností narušovat funkci hormonů. Můžeme ji najít v mnoha plastech, vnitřních obalech plechovek a dokonce i na amerických dolarech a účtenkách.


Byznys v bílých pláštích


2013-04-02  (21:15)  |  Zdravie
Tak opět další reportáž tentokrát odhalující špici tohoto ledovce jménem farmaceutika a její podvody a kšefty s lidskými životy i s zdravím. Vidíte zde jasné svědectví jak farmaceutických zástupců tak doktorů uplácených zájezdy dárky i hotovostí. Šokující realita, tak popřemýšlejte nejste náhodou také obětí tohoto monstrózního zvráceného byznysu ?


Výhody Syrové Stravy


2013-04-01  (10:52)  |  Zdravie
Otázkou není "Je to těžké?"... Otázkou je "Stojí to za to?" Změna mé stravy změnila celý můj život k lepšímu. Nikdy bych ani nečekala všechny ty pozitivní změny, které se staly mě a mé rodině.


Můj život na syrové stravě


2013-03-30  (14:56)  |  Zdravie
Mé rozjímání, ke kterému jsem se dostala díky syrové stravě :-) Jakmile pročistíme své tělo, přichází na řadu naše duše...


Lékaři: Veganství a další "zaručené" diety? Škodí zdraví!!!


2013-03-29  (07:05)  |  Zdravie
Jednostranné diety mohou podle lékařů poškodit zdraví, trvalé zhubnutí však nepřinesou.


CO OBSAHUJE SENDVIČ MCRIB OD MCDONALD’S: GMO PŘÍSADY, TOXICKÉ A ZAKÁZANÉ INGREDIENCE


2013-03-27  (12:46)  |  Zdravie
Sendvič McRib je na vrcholu oblíbenosti. Tisíce lidí zaplavují webové stránky, jako je „McRib locator“, aby si sendvičem McRib řetězce McDonald’s nacpali břicho.


Pozor na etikety i u ovoce a zeleniny


2013-03-27  (07:29)  |  Zdravie
Čtěte i etikety při koupi ovoce nebo zeleniny. I ovoce může obsahovat nebezpečná éčka, přidanou vodu nebo aspik.


Studie: Marihuana škodí hlavně mladým, může jim trvale snížit IQ


2013-03-23  (16:14)  |  Zdravie
Obecně především u mladých lidí převládá názor, že cannabis je neškodná droga a nenese žádná zdravotní rizika. Přitom právě tato skupina je jejím užíváním negativně ovlivněna.


ZDECHLINY V JÍDLE!


2013-03-22  (07:05)  |  Zdravie
Ještě ani neodezněla aféra s koňským masem vydávaným za hovězí, a už se nad námi ženou další černé mraky s daleko hrůznějšími potravinovými skandály, než jsme doposud v médiích zaznamenali. V polském masokombinátu přidávali údajně do klobás a jiných masných mletých výrobků, maso z uhynulých zvířat, což je absolutně smutný a hlavně nechutný případ, který vyvolává stále častější otazníky nad bezpečností současných potravin.


Léčba konopím


2013-03-21  (07:37)  |  Zdravie
Pokud se mocným tohoto našeho světa povede mne odhalit, já půjdu do vězení a z mojí dcery se opět stane křečemi zkroucená a bolestí řvoucí lidská troska


PŘÍRODNÍ ZABIJÁK RAKOVINY, KTERÝ JE 10 000X SILNĚJŠÍ NEŽ CHEMOTERAPIE


2013-03-18  (09:05)  |  Zdravie
Anona ostnitá je plod stromu graviola, a to je zázračný zabiják rakovinných buněk, 10 000 krát silnější než chemoterapie. A proč to nevíme? Jelikož některé velké korporace chtějí dostat zpět svoje peníze utracené za roky výzkumu při snaze vytvořit syntetickou verzi tohoto k prodeji. Takže když to teď víte, můžete pomoci kamarádovi v nouzi, když mu to sdělíte, nebo se občas sami napít šťávy anony jako prevenci. Chuť není konec konců špatná.


Konopné semínko je dokonalou potravinou


2013-03-14  (19:37)  |  Zdravie
Konopí patří mezi nejdokonalejší rostliny z hlediska výživy.


Zamestnanci Monsanta nejedia GM potraviny


2013-03-12  (09:20)  |  Zdravie
Monsanto zakázalo geneticky modifikované potraviny vo svojich vlastných jedálňach. Už v roku 1999 skupina Friends of Earth odhalila, že spoločnosť odmieta servírovať vlastným zamestnancom rovnaké geneticky modifikované potraviny, ktoré neustále vnucuje chudobným krajinám so sľubom, že im pomôže zachrániť populáciu pred hladovaním.


Ďaľšie zo zdravia...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ježiš je rómsky kráľ
EgbebleAugustn . liwawelu36:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Olej z marihuany vyléčil rakovinu tříletému d...
ValerieDesolaov . magoxuko57:   Dobrý deň, môj manžel trpel metastázami rakoviny pľúc v januári

Cirkev porušuje prikázania?
DARIO . wofugefu67:   

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

Emil Páleš: Jezuiti

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Rodové osady - komunity 3. tisícročia.

Špecifickým a úplne novým druhom komunít sú rodové osady v Rusku. Myšlienka rodových osád pochádza z kníh ruského spisovateľa Vladimíra Megreho o sibírskej pustovníčke Anastázii. Knihy sa stali v Rusku bestselerom. Na základe vzájomných dialógov sibírska pustovníčka Anastázia navrhla model rodovej usadlosti a rodovej osady, ako koncept alternatívneho spôsobu života. Model rodovej osady sa pretavil do podoby celonárodného projektu „Rodná zem“, ktorý hovorí o tom, že každý občan Ruska má právo získať aspoň 1 hektár pôdy do súkromného vlastníctva, na ktorom by mohol spolu s rodinou hospodáriť ekologickým spôsobom podľa vlastných predstáv a v súlade s rytmami Matky Zeme a Univerza.


Bhutan bude první 100% organickou zemí

Psychický nátlak vegánov

Možnosti vytvárania komunít na Slovensku

SPOJENÉ STÁTY DALY SBOHEM ČTVRTÉMU DODATKU ÚSTAVY

Dajme už Rómom konečne pokoj!

Archív

Aj OĽaNO sklamalo.

Aj OĽaNO sklamalo. Až by obyvateľstvo – voliči všetkých krajín sveta mali právo si vytvoriť volebný zákon bez účasti politických strán a mohli si voliť len osobnosti zo svojich obci či miest, krajov do parlamentu a mali pravo kontrolovať svojho voleného zástupcu a taktiež ho pri klamstve či korupcii odvolať, tak by vo svete neboli vojny, nebola chudoba, neboli protesty a demonštrácie a perfektne by fungovala aj trhová ekonomika k spokojnosti väčšiny obyvateľstva. Nebolo by tu integračného a globalizačného procesu v tej podobe, ktorú poznáme až dnes. Takže systém až príliš vyhovuje veľkokapitálu korumpovať politické stranícke záujmové skupiny, ktoré väčšine ničia život na čo nemajú právo. Zmenou volebného zákona by sa dlhodobo neudržal žiadny zástupca ľudu pri možnosti zastupovať svojich voličov, ale cez politické stranícke záujmové skupiny sa do parlamentu dostanú nečestný občania v každej krajine sveta, ba dokonca sa majú možnosť aj dlhodobo udržať u verejnej moci, keď ich voliči nikdy nemôžu za klamstva a podvody z postu ústavného činiteľa odvolať a potrestať, vid rôznych politikov politických trvalých karieristov v každej krajine sveta s výnimkou Švajčiarska a Islandu. Takže keď už tým politickým stranám už dnes nedôveruje až 40 percent obyvateľstva, tak sa pripojme k ním a zväčšime nespokojnú väčšinu, ktorú politici z politických strán majú len vďaka strachu 30 percent obyvateľstva z pravice. Už dnes by ich systém sa zrútil ako domček z kariet, keby neovládali vlastníkov a redaktorov z médií hlavného prúdu či politický verejnoprávne média, ktoré manipulujú obyvateľstvo žijúce v strachu z pravice v prospech ich systému prichádzať k slobodným voľbám, ktorí si vytvorili pre seba čiže pre 30 % obyvateľstva každej krajiny vo svete. Prečo zabránili obyvateľstvu politické strany vo svete vytvoriť si občianske Ústavy a občiansky volebný zákon? Odpoveď na tuto otázku som už dal v predchádzajúcich slovách, takže aj OĽaNO s týmto nechce pohnúť do predu a vyhovuje mu v plnej miere súčasný volebný zákon..


Pesticid od Monsanta infikuje rostliny nemocí podobnou ...

Počátek občanských nepokojů v USA?

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

V Banskej Bystrici sa diskutovalo o zavedení komunitnej ...


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.4239 s