16. September 2019
    
Ale vážení Slováci, veď vy nemáte prezidenta! - Dolezite.sk

Ale vážení Slováci, veď vy nemáte prezidenta!


  2013-01-14  (09:46)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Ale vážení Slováci, veď vy nemáte prezidenta!

K mnohým čudesnostiam moderného štátu patrí aj pohrobok absolutistickej monarchie — úrad prezidenta. Týmto by mohla a mala zrejme akákoľvek racionálna diskusia okolo Ivana Gašparoviča končiť. Nedá mi však, aby som sa na chvíľu nezapojil do tejto síce vecne zbytočnej, napriek tomu však z jedného aspektu podľa mojej mienky komickej diskusie. Slováci totiž diskutujú o prezidentovi, ktorého síce de iure majú, de facto však nie. Treba povedať, že jediný skutočne tvorivý čin Ivana Gašparoviča je, že svoj úrad pomenoval presne tak, ako ho zastáva, hoci pochybujem, že je na tento tvorivý čin hrdý. O tom, prečo nie je Ivan Gašparovič prezidentom a aký je teda správny názov jeho úradu bude táto úvaha.

Úrad prezidenta vznikol ako potreba postmonarchistických štátov mať v rokovaní s ešte prevládajúcimi monarchiami niečo ako dôstojného partnera kráľom a cisárom. Predseda vlády totiž v tých časoch bol vnímaný ako prvý minister, teda prvý služobník kráľa a bolo by nevýhodné posieľať na medzinárodné rokovania s kráľmi sluhov. Vznikla tak chúlostivá a v mojich očiach komická potreba mať nekráľovského kráľa, čiže ako tu na Slovensku hovoríme: drevené želiezko. Neriešiteľný problém sa, ako to v takých momentoch býva, riešil všelijako. Od prezidenta, ktorý je súčasne skutočným vládcom demokratickej vlády, ako je tomu v USA, či Francúzsku, pričom mu chýba zákonodarná a súdna moc kráľov, po najkomickejšiu formu, kde skutočnú moc má predseda vlády a prezident je čosi ako kráľ bez moci a bez historickej tradície pomazanosti a nástupníctva. Bolo by to smiešne, keby to súčasne nebolo smutné, ale tento paškvil rozumu sa stal demokratickou tradíciou v strednej Európe, a my sme ho bezducho do druhého Slovenského štátu prevzali.

Ako odporca etatizmu pochopiteľne považujem úrad prezidenta za vecne úplne zbytočný. Nielenže zvyšuje moje výdaje na štát, to povedzme, nech berie čert. Oveľa horšie je, že systémová nekonzistentnosť tohoto úradu komplikuje a tým aj zdražuje chod súčasnej formy štátu v jej akej-takej racionalite. Dokonalý príklad toho sú súčasné udalosti. Pokiaľ má štát mať prokuratúru, tak zrejme je užitočné, aby prokuratúra mala šéfa. Pokiaľ Ivan Gašparovič robí svoje kroky, tak zvoleného prokurátora nie je možné ustanoviť do úradu. A všetko stojí peniaze nás, daňových poplatníkov. Aj zasadania ústavného súdu, aj opakovanie voľby prokurátora, aj odškodnenia štátom za porušenia práv občanov, atď. A teraz mi nejde o to, či potrebujeme prokuratúru, či je Čentéš lepší alebo horší ako iní postkomunistickí prokurátori. Systém štátu je skrátka taký a úrad prezidenta, tak ako je definovaný ho iba zhoršuje práve tým, že je to nesystémový prvok.

Ale pristúpme chvíľu na tú hru, ktorú momentálne všetci hrajú a skúsme si povedať, aký môže byť maximálny významový výsledok dreveného želiezka. Čo teda je prezidentstvo nie formálne, ale obsahovo. Formálna stránka je totiž tá komická, ako som sa pokúšal vyššie zdôvodniť. Predseda vlády môže byť hlupák, jeho význam však zostáva nezmenený. Formálna a obsahová stránka sa kryje. Má moc formálne a vecne a s tou nakladá tak, ako je mu dané. Prezident sa však prezidentom môže a nemusí stať, napriek tomu, že je formálne vymenovaný. Stane sa ním, až keď formu naplní svojím obsahom. Tento obsah si musí vytvoriť, a to práve z dôvodu systémovej hlúposti úradu prezidenta, kde je definovaná formálna stránka, ako sú ceremoniálne úkony, postfeudálne amnestie, formálne podpisovanie medzinárodných aktov, atď., ale obsahová stránka definovaná nie je. A tu sa ukáže, akou je kto osobnosťou.

Pokiaľ prezident osobnosťou je, rešpekt si získa aj u svojich nepriateľov. Dobrým príkladom je český Václav Klaus. Ak osobnosťou nie je, tak mu neostáva nič iné, ako si rešpekt (alebo ako sa tomu eufemisticky hovorí vážnosť prezidentského úradu) musí vynucovať trestnými oznámeniami.

Ako teda Ivan Gašparovič naplnil formu svojho úradu? S Ivanom Gašparovičom sa nedá polemizovať, pretože niet s čím polemizovať. Za celú dobu jeho pôsobenia som od neho nepočul, alebo nečítal nič hlbšie od všeobecnej bezobsažnej frázy. Ivan Gašparovič má vhľad do problematiky na úrovni priemerného tlčhubu. Ničomu v podstate poriadne nerozumie s výnimkou toho, ako sa v správnu chvíľu pridať k správnemu zdroju moci. Túto schopnosť bolševického aparátčika, nepochybne vrodenú, si úspešne rozvinul za komunizmu. Netreba vedieť čo, ale s kým, základný to talent aprátčika.

Možno by sa v tejto chvíli ohradil. Je právnik a rozumie dobre právu. Toto naozaj neviem posúdiť a ani ma to nezaujíma, pretože mne ako občanovi je jedno, aký fiškál je Ivan Gašparovič. Áno fiškál, pretože fiškálstvo je základným rysom jeho malichernej povahy. Vychytralé fiškálske finty, úzkoprsé držanie sa slova zákona, nie jeho obsahu. Ivan Gašparovič sa bude vždy zaštiťovať znením zákona, jeho formálnosťou, a to nie iba preto, že by mu to z malicherných dôvodov vyhovovalo, ale hlavne preto, že nemá schopnosť vhľadu a znenie zákona si stotožňuje z funkciou zákona, ktorou by údajne malo byť nastolenie spravodlivosti, nech už sa tým myslí čokoľvek. A spravodlivosť je to, čo si všeobecne myslia občania, nie to, čo je v zákone napísané.

Lenže pre Ivana Gašparoviča to, čo si myslia občania hrá dôležitú úlohu len pri voľbe. Ako každý demokratický politik má plnú hubu ľudu, ale v skutočnosti má k ľudu pohŕdavý postoj. Z mnohých jeho vyjadrení sa dá ľahko vyvodiť, že spoločnosť si stotožňuje so štátom. Ľud je v podstate pasívna čvarga, ktorá má čušať a prijímať dobrodenia štátu. Viď jeho spolupráca s občianskymi združeniami, jeho vyjadrenia k občianskym iniciatívam, či protestom.

Neschopnosť aspoň elementárneho vhľadu do vecí je určujúcim osobnostným hendicapom Ivana Gašparoviča. Sám si definoval seba takto: „Myslím národne, cítim sociálne.“ Myslieť národne v jeho poňatí a jeho činoch však znamená upevňovať v Slovákoch poddanský charakter, ktorý vždy trpel zbožnou úctou voči cudzej vrchnosti. Voľakedy uhorskej, potom českej, nemeckej a dnes bruselskej. Namiesto burcovania hrdosti Slovákov, kde by bolo na mieste poukazovať na škodlivosť eurofondových milodarov chudobným príbuzným, namiesto pestovania závislosti od nich, on ich víta. V jeho ponímaní každý, kto škodí prílevu milodarov je protislovenský. Existuje snáď odpornejší príklad uprednostňovania poddanosti pred národnou zvrchovanosťou? Je národnou hrdosťou hrdosť žobráka na to, koľko vyžobral? A sociálnosť? Nebudem na portáli Menej štátu nosiť drevo do lesa a poukazovať na to, aké sú pri hlbšom vhľade do veci tzv. prosociálne kroky ľavicových vlád, kroky tak obdivované Ivanom Gašparovičom, v konečnom dôsledku zhoršujúce celkový stav ekonomiky.

Neostáva toho veľa, čo by o obsahu prezidentovania Ivana Gašparoviča bolo možné povedať. Okrem škriepnej malichernosti starca. Okrem neschopnosti hovoriť spisovne po slovensky. Okrem toho, že je to pán Kokto, pán Brebto, pán Zadrheľ. Okrem hlúpych chýb, ktorých sa dopustil aj na medzinárodnom poli, chýb, ktoré majú ďaleko vážnejšie dôsledky, ako je isteže nedostatočne vysvetlená skartácia výpovede svedka kandidátom na generálneho prokurátora.

Je tu predsa len jedna jediná vec, ktorá má svoju hĺbku, vec, ktorá (aj keď omylom) je produktom inteligencie Ivana Gašparoviča a je teda rozhodne hodná pripomenutia. Ivan Gašparovič totiž presne zadefinoval obsah svojho úradu.

Za druhej Mečiarovej vlády bol predsedom Národnej rady Slovenskej republiky. Ako predseda NRSR, teda v úlohe ústavného činiteľa mal na pôde NRSR podľa protokolu privítať iného ústavného činiteľa, prezidenta SR Michala Kováča. Pri čakaní na príchod prezidenta v snahe servilne podporiť nepriateľstvo Vladimíra Mečiara voči Michalovi Kováčovi prehlásil:

…Gusto, poď to dokončiť. Mňa tam volajú k tomu starému chujovi…

Typické pre jeho senilnú neohrabanosť je, že si nevšimol zapnuté mikrofóny, a tak sa táto perla ocitla v médiách. Človek, ktorý dnes obviňuje Čentéša z toho, že klamal o skartácii svedeckej výpovede, vtedy fiškálsky nehanebne celému národu tvrdil, že nepovedal „starého chuja“, ale „starého uja“. Držme sme sa po gašparovičovsky formálnej stránky výroku, nie toho, čo chcel ako človek povedať. Predseda NRSR išiel privítať nie prezidenta, ale Starého Chuja. Tým vyjadril svoje chápanie obsahu úradu, o ktorý sa neskôr uchádzal. Po skúsenostiach s jeho pôsobením v úrade hlavy štátu sa dá povedať, že si svoje pôsobenie zadefinoval prekvapivo presne.

Slováci síce majú de iure prezidenta, de facto však Starého (Ch)uja.

http://www.menejstatu.sk/ale-vazeni-slovaci-ved-vy-nemate-prezidenta/


Radek Domica
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
xxx . wefipipy88   |   ip:213.151.2   |   2013-01-14  (10:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pan domica same chujoviny. nas nezaujimaju vase akademicke dristy. chceme vediet kedy zavru hascaka, malcharka a bubenikovu nie tie vase dekadentne dristy. Kedy zavru dzurindu za bombardovanie srbska? Kedy zavru radicovu za kolaboraciu s rezimom USA a podpis vlastizradnej zmluvy o umozneni americkemu letectvu(dronom) bez vedomia vlady vykonavat bojove operacie na slovensku?

toto nas zaujima a nie tie vase dekadentne a akademicke dristy.


sxg . nexadipu01   |   ip:178.41.20   |   2013-01-14  (10:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slováci zvolili Gašpara, pretože bol menšie zlo, o tom vypovedá aj vyššia účasť v druhom kole:
V prvom kole prezidentských volieb vyhral Ivan Gašparovič, ktorého volilo 46,71 percenta voličov. Do druhého kola postúpila opozičná kandidátka Iveta Radičová, ktorá získala 38,05 percenta občanov.

Druhé kolo prezidentských volieb vyhral Ivan Gašparovič so ziskom 1 234 787 čiže 55,53 % hlasov zúčastnených voličov. Iveta Radičová získala 988 808 - 44,47% voličov.Andrej . bomefumi93   |   ip:91.229.29   |   2013-01-14  (10:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je uz unavujuce pocuvat kritiku na adresu prezidenta,ktoreho sa nemienim zastavat,len sa snazim upozornit na fakt,ze doteraz bol kazdy prezident hanbou Slovenska.Prvym prezidentom bol defraudant a alibista,ktory dodnes (ne)chodi na sudne pojednavania ohladom neopravneneho prisvojenia penazi,nehovoriac o verejnom zatlkani synacika,ze je to iba zhoda mien v kauze Technopol,jeho vyjadrovanie bolo ubohe.Druhy prezident bol chronicky zadlzovac,mizerny strannik KSC,ktory vyjadril obavu nad svojim "otravenim",teda doslova "jeste vetsi blbec,nez jsme doufali",clen zlodejskej SOP.Verejne ho nekritizovali ziadne media(zeby preto,ze to bol kandidat pravicovych stran?)No a pan Gasparovic,jeho faux pas su zname,nakolko nimi media denne bombarduju verejnost,ale az teraz si verejnostprotestuje,no vsimnutsi tu "malickost",ze prezidenti sa umyselne vyberaju z "elity",ktora rozhodne nepatri medzi osobnosti Slovenska a nemozno povedat ani o jednom doterajsom prezidentovi,ze by to bol dostojny reprezentant nasej krajiny.


jn7 . kubiticy51   |   ip:88.212.36   |   2013-01-14  (11:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  my nemáme niččč.....


Preator . tixyvote58   |   ip:95.131.13   |   2013-01-14  (11:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ovecky... dakomu vyhovuje aby sa nadavalo na prezidenta:-)
odklonenie pozornosti...
Cudne ze sa neportestuje voci vlade ako celku ze ludia chcu iny system nie parlamentnu kvazi demokraciuu...

ale co uz ovcania beeekajte:-)


Slovan . tigeqeme48   |   ip:213.160.1   |   2013-01-14  (12:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   http://www.youtube.com/watch?v=KJvX7uxSmRk
Viď. 36 min 27 sek. - do 31.12.2016 sa Slovensko pravdepodobne stane súčasťou EURAZIE.Vrtk . vapoqysa27   |   ip:84.47.40.   |   2013-01-14  (14:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Nie unavujúco,ale skôr odpudzujúco aspoň na mňa pôsobia tie debilné útoky a neustále zosmiešňovanie prezidenta a Fica.Každý jeden článok s negatívnou tematikou je doplnený ilustračnou fotografiou Fica .Chcem vám však drahí modráčkovia odkázať ,že ste priehľadný ako číra voda a vaša nenávistná kampaň sa miňá účinku a pôsobí skôr kontraproduktívne. Vylievate si zlosť z neúspešných volieb prezidenta a pritom ste ako kandidátov postavili kandidátov,ktorí sa v priamom súboji s terajším prezidentom ukázali ako absolventi pomocnej školy a hlúposť z ich odpovedí priam kričala.


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2013-01-14  (15:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak, tak modráci, poukazujte na tých svojich, ktorí napáchali toho toľko, že ani sto vlád iných by toho nebolo schopné!
Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2013-01-14  (15:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neviem, či vy máte alebo nemáte nejakého prezidenta, ale môj prezident - ku ktorému prechovávam hlbokú úctu - býva vo svojom dome v Trenčianskych Tepliciach.


rasto . mibojevu79   |   ip:92.105.22   |   2013-01-14  (21:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Paradny clanok, pan Domica vdaka, celkom som sa pobavil :)Yanath . vepebeku80   |   ip:85.159.10   |   2013-01-14  (21:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  preator, vies ale niektori mame schopnost vnimat viac nie len jednu ako ty, ked sa na nu zameras, nemas uz volnu mentalnu kapacitu na ine problemy

vrtk, sloven, a vy co? obhajujete jednych zlodejov tym, ze poukazujete na inych zlodejov? je mi zle z takych ludi ale kedze vas je na slovensku dost vela tak si nerobim velke iluzie o zmene, raz obhajuju mensie zlo, inokedy zas svojich zlodejov pred zlodejmi opacnej strany atd.


m3mx . wocevugi39   |   ip:178.40.9.   |   2013-01-15  (01:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to Andrej:
nášho jediného prezidenta sme si obesili.. vieš aspoň kto to bol?? ani nie ked tak čítam
PS: volič (v Slovenskej republike) = debil, alebo človek s mozgovou poruchou


truth . ciguhiba85   |   ip:80.81.232   |   2013-01-15  (03:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sak cerveny a modry tahaju vzdy za jeden povraz ovladany elitou , tak nerozumiem prispevkom typu : haha modraci co teraz skusate , alebo : haha fico si dement ... Ved len hraju divadlo a vsetkym ide o to iste tak tie komentare na jednotlive strany si mozme odpustit a kritizujme spravodlivo na obe strany a hlavne hladajme spravnu pričinu problemov .


drobek . joratifi5   |   ip:195.28.75   |   2013-01-15  (09:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Radku,radku tý to máš pomýlené z Česka.Oni doposial nemali žiadneho významného prezidenta a ani terajší kandidáti sú len z košer koša.Jedine čo bol dobrý prezident to bol Husák, ktorý im vybudoval Prahu aj s metrom.Radku ty si iste s tej pravej košer strany z gorilieho hniezda z pravicovej liberálnej mafiánskej zločinnej zberby. Minulý týždeň v relácií STV 2 u hriba satana zaujal justičný profil,ktorý sa pohybuje sa v tých správnych sférach, pracoval v kancelárií Valka JUDr.Ivan Trimaj,ktorý sa vyjadril:Čenteš ako kandidát na GP sa pri skartácií mohol zmýliť čo je prirodzene ľudské.Veď Matovič sa podrobil ďalšiemu výsluhu a bolo v poriadku.No a otom je naša dnešná zdeformovaná justicia podávaná na gorilom podnose.Preto občania a podnikatelia sa tešme ,že už nebude platiť,: ,,Že nevedomosť zákonov sa neospravedľnuje,!"


LEDABOLO . tenipise5   |   ip:195.146.1   |   2013-01-15  (12:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Radku Domica: Je chvályhodné, dobré a správne(liturgia sv.omše), že Gašparovič serie na momovládne organizácie, Čenteša, Gríba, Bútoru-Čútoru, Zajaca, Tatára, Gála...
My (Slováci) máme prezidenta! Pravoplatne zvoleného! Aký je taký je - je náš. A brány pekelné ho nepremôžu! Aj my Slováci serieme na Čenteša, Bútoru, Šebeja, Gríba (aj masliaga, muchotrávku). Slováci prežili onakvejších červov než je Ivetka, či Krstiteľ Baláž. Aj Hlinu dokázali skultúrniť.


Vrtk . vapoqysa27   |   ip:95.102.39   |   2013-01-15  (12:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre Yanath môžeš mi prosím ukázať ,kde a v čom obhajujem zlodej z červeného wigwamu?Mne len vie naštvať ak presila utoči na jedneho.Vždy som sa postavil na slabšiu stranu.


Yanath . vepebeku80   |   ip:85.159.10   |   2013-01-15  (13:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  normalny clovek nebude obhajovat slabsiu stranu ak je plna darebakov


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.173   |   2013-01-15  (18:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  K článku:

Ale máme, máme menšie zlo. No aj tak sa parazitom nepáči!diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


šesť + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Čína mobilizuje kvôli hrozbe Severnej Kórey

Čína začala mobilizáciu vojenských síl na celom Kórejskom polostrove. Tento krok prichádza v reakcii na rastúce napätie po nedávnych vyhrážkach Severnej Kórey, že začne raketové útoky proti svojmu južnému susedovi a proti Spojeným štátom.


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO

Hromadí si Rusko s Čínou zlato, protože plánují ...

Hlupák Kaliňák a príčiny hurbanovského masakru...

Bratislava sa vracia ku korune

Uvidel som smrť!

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Hlinové vystúpenie v parlamente

Ako sa chcel stať Kubo súčasťou strednej triedy


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.5091 s