23. September 2019
    
Beštialny zločin tisícročia - Dolezite.sk

Beštialny zločin tisícročia


  2010-11-29  (15:45)  |  Úvahy a komentáre
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Beštialny zločin tisícročia

 

Okolnosti dnešných riešených problémov vychádzajú z určitých podstatných faktov ktoré sa nezverejňujú vzhľadom na úpadok morálky a zodpovednosti  jednotlivcov a národov  ktorú nahradzuje faloš, ziskuchtivosť bez zábran  , moc, bohatstvo a nezáujem o zajtrajšok bez podstatného kreatívneho nadhľadu, vo forme univerzálnej prosperity postavenej na morálnych základoch ktoré sa dnes veľmi ťažko hľadajú! A tu ľuďom chyba kvalitne vzdelanie postavene na osobnom  individuálnom  morálnom základe!

Elitne rodiny a bankári  ktorým slúžia vlády a politici,presadzujú  Novy svetový poriadok! A vychádzajú z faktov o ktorých bežný človek nemá ani poňatia.

 

Čisto špekulatívne sa postavme do pozície týchto elít ako si udržať svetovládu  moc a bohatstvo !

 

 

Depopulacia obyvateľstva, riadenie pôrodnosti a rozumne využívanie prírodných zdrojov pre určitú obývanú časť územia  :"takzvaný plán udržateľného rozvoja - Agenda 21" ktorá sa postupne legislatívne zavádza v USA a EU vrátane  ČR a SR! Ma za úlohu udržať  aspoň terajší životný štandard  v EU a USA vzhľadom na nasledujúce fakty.

EU a Severná Amerika spotrebuje na životnú úroveň ktorú poznáme u nás až 60% celej svetovej produkcie všetkých statkov TJ. potraviny a výroba založená z veľkej časti na recyklácii a ďalšej ťažbe surovín z často už obmedzených zdrojov! Toto obyvateľstvo EU-USA predstavuje 11% svetovej populácie.

Ako teraz eliminovať krajiny tretieho sveta ktoré už teraz ohrozujú náš životný štandard teda štandard ľudí ktorým treba vládnuť a ovládať ich, riešenie nám môže dať konvenčná medicína v súkromných rukách ziskuchtivých nadnárodných koncernoch ,možno par podarených zmutovaných vojenských vírusov tiež nie je na zahodenie AIDS, prasacia, vtáčia chrípka určite pribrzdi nárast nežiaduceho obyvateľstva ktoré bude zbytočne odčerpávať zdroje ktoré nám zabezpečujú ovládanie ľudstva!

 

V rámci pomoci týmto krajinám pošleme geneticky upravene potraviny aby sme zistili ich ďalšiu možnú použiteľnosť .Nakoľko nám populácia postupne starne a sú veľmi žiaduce náhradné "ľudské organy" tieto krajiny tretieho sveta sú vinikajuce zásobárne  náhradných organoch ,kde naša lekárska pomoc týmto krajinám skrz databanky nám zabezpečí vysokú návratnosť a odozvu nasej politiky u obyvateľstva  ktorému tieto organy zabezpečíme.

 

Ďalším ešte silnejším prostriedkom sa nám zdajú naše finančné špekulácie ktoré skrz Wall Street a svetové burzy ktoré ovládajú naše bankové kartely a naše kráľovské židovské rodiny TJ,natlačením a uvoľnením svetovej obchodovateľnej meny "dolára " zvýšime infláciu, k tomu pripočítame  nízku úrodnosť pšenice a ryže ,takto môžeme v priebehu 1-2 rokov zdvihnúť ceny týchto komodít aj o100% a pri priemernom prijme človeka tretieho sveta 1 dolár za deň sa  tato finančná politika  javí ako vysoko účinný prostriedok  pri depopulacii!

 

Pri ďalšom ovládaní sveta a upevnenia moci musíme udržiavať ľudí závislých na našom systéme a k tomu je nutne použiť ""mind control"" najlepšie hromadne ovládanie mysle populácie, za podpory hudobného priemyslu a verejných a súkromných médií, ide o špeciálne  okultne praktiky ktoré pôsobia na citove stránky človeka ,a zasahujú až do podvedomia.

Ide hlavne o rýchly rytmus beat, rock  ktorý pripomína rytmus pohybov pri pohlavnom styku. Poslucháč si nesmie uvedomiť že je omámený " Hypnotizovaný  " či zachvátený zúrivosťou , blahom alebo častým prípadom hystérie.

Zámerne musí byt zvolená hlasitosť o 7 dB vyššia, než koľko znáša nervový systém. Je to presne prepočítané: Ak sú ľudia vystavení tejto hudbe určitú dobu, vyvolá to u nich kombináciu depresií, vzbury a útočnosti.

 

Tiež sú použité nepočuteľné zvuky. Jedná sa o veľmi vysoké tonové frekvencie okolo 30 kHz, ktoré ucho nemôže počuť. V mozgu poslucháča to však vyvolá tvorbu látok, ktoré pôsobia ako omamné jedy. Ide o prirodzenú drogu, ktorú produkuje mozog. Tak zároveň vzniká túžba po ďalších omamných látkach. A tieto drogy ich konvenčnú náhradu "postupy" skrz naše tajne spravodajske služby na trh v obmedzenom množstve dodáme!

Pri použití elektromagnetických polí, extra-nízke (ELF) a ultra-nízke (Ulf) frekvencií a mikrovĺn zameraných na určitých individualoch alebo skupiny a dokonca aj na všeobecne populáciu, môžeme  spôsobiť rôzne ochorenia, dezorientáciu, chaos a fyzickú a emocionálnu bolesť. Používame prístroje a metódy pre vzdialené monitorovanie a zmenu mozgových vĺn a metódy pre navodenie duševného ,emocionálneho fyzického stavu vedomia ľudí.  Môžeme tiež spôsobovať únavu ,stavy nespavosti, agresivitu, dlhá a predovšetkým krátkodobá strata pamäti,  krátke katatonne stavy, šedý zákal, leukémia, rakovina, infarkty, nádory na mozgu a tak ďalej. Veľmi dôležitá je aj zmena správania a postojov ktorá je tiež preukázaná. Sledovaním televízie a počúvaním rýchlej hudby  beat, rock  sa  vedomie ľudí pomaly, ale iste zmení, bez toho aby si to ľudia sami všimli.

 

Za pomoci televízie, médií ,seriálov ,moderátorov , superstar ,talentov   a takzvaných umelcov vás pripravme o čas, aby ste nemali čas budovať vlastne morálne vedomie, Snažíme  sa, aby ste boli neustále zaneprázdnení banálnymi vecami a stále zamestnávame vašu myseľ. Presvedčujeme vás aby ste chodili do práce a trávili tam mnoho času a aby ste pracovali šesť až sedem dní v týždni, desať až dvanásť hodín denne, aby ste si mohli dovoliť žiť luxusnejší a prázdny život. Zabránime vám tráviť čas s deťmi. Keď sa vaše rodiny rozpadnú, nebude už vo vašich domovoch skoro úniku od pracovného stresu! Pôsobíme neustále na vašu myseľ, aby ste nepočuli ten náš tichý, nenápadný hlas! Budeme vás lákať, aby ste si na cestách neustále púšťali rádio alebo magnetofón, aby ste mali doma stále zapnuté televízory, DVD prehrávače, počítače, a dohliadneme na to, aby v každom obchode a reštaurácii stále vyhrávala naša "zmyselná  hudba". To úplne zamestná vašu myseľ a preruší vaše spojenie s vaším morálnym vedomím! 24 hodín denne budeme útočiť na vaše mozgy správami. Naplníme vaše e-mailové schránky hlúposťami, katalógmi tovarov, tipovaniami a všelijakými novinkami a ponukami na sex, zľavy výrobkov, služieb zdarma a falošnými nádejami. V novinách, časopisoch a v televízii vám ukážeme štíhle pekné modelky, aby muži začali veriť, že najdôležitejšia je vonkajšia krása.

 

Za pomoci demokracie pravice , lavice, extremistov a politikov vás postavíme proti sebe, politikov si kúpime skrz ich chamtivosť a túžbe po moci, upravíme ich vedomie a potom vás budú úspešné podnecovať proti sebe! Naše tajne služby úspešné cvičia a vyrábajú reálnych či imaginárnych nepriateľov aby sme mohli ospravedlniť  zbrojenie ,terorizmus a to najdôležitejšie musíme vás očipovat  ,totiž toto nesmie byť stredobodom pozornosti verejnosti, pretože táto pozornosť by mohla skomplikovať - ak nie prekaziť celosvetové zavedenie mikročipov ľudstvu. Vaše orgány aj médiá o tom musia mlčať, z dôvodu utajenia nášho plánu. Problematika mikročipu ktorý vám implantujeme na rôzne časti tela – chrbát, ľavé rameno alebo ruku.

Je to však vec natoľko kontraverzná, že sa nevyhla k prirovnaniam k značkovaniu, ktoré sa opisuje v Biblii. a tu Sv. Písmo jasne hovorí, že tí, ktorí nepríjmu “znak šelmy” na pravú ruku alebo na čelo nebudú môcť nič kupovať alebo predávať, a tí ktorí prijmú pôjdu do zatratenia ,tu musíme postupovať veľmi opatrne! Nemáte čip, nemáte práva. V prípade, že všetky doklady a karty budú nahradené čipom, budete vyradený zo života. Čip nemusí nariadiť ani štát, ak ho začnú využívať inštitúcie, bez ktorých sa nezaobídete, tak skôr či neskôr sa to stane nutnosťou. S potrebnou infraštruktúrou, ktorú budeme vyžadovať na prevenciu proti terorizmu, sa bude dať sledovať každý jedinec, každý váš  pohyb a každá vaša momentálna poloha.

Toto všetko zaberie, bude to  fungovať!

 


illuminatedBimbo
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
milan   |   ip:80.242.33   |   2010-12-03  (09:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Výborný príspevok. Takto by to mohlo fungovať. Len tak ďalej. Posielajte svoje názory, poslúžia nám ako inšpirácia pre náš výber a realizáciu plánov. Ďakujeme. :-)


x   |   ip:91.191.10   |   2010-12-03  (09:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  konecne povstanme proti silam zla, temno zatemnilo cely svet, staci len pocuvat hlas svojho srdca, lebo je tu ON nas vladca vsemohuci,ktory mam ukazuje cestu.


klifton   |   ip:95.103.40   |   2010-12-03  (10:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  prvá polovica článku odporuje druhej. Nie usa a európa sú tí ktorí patria k "elite", lebo načo by bolo potom zavádzanie multi-kulti v týchto krajinách a zvlášť násilne v európe?
povedz to jasne: tí, ktorí si myslia, že sú vyvoleným národom robia toto svinstvo a my ostatní im na to skáčeme pozeraním prihlúplych telenoviel a vypatlaných usa filmov, ktoré nemajú žiadnu hlbšiu myšlienku, vymieňaním svojej národnej kultúry za cudzí brak, opičením sa po cudzej kultúre (čo je vidieť zvlášť teraz pred vianocami a počas nich). kto sa snaží zachovávať zvyky našich starých materí? málokto!!! lebo je úžasnejší pridrblý santaklaus a iné sprofanované figurky, vysvetielkované domy, hluk a detonácie ako skutočná Tichá noc so svojim čarom.

zmagorený dav je potom ľahko ovládať, keď je bez identity a kutúry a hrdosti na svoje národné dejiny.


milan   |   ip:80.242.33   |   2010-12-03  (10:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Reakcia na X: Zmobilizovať dav proti niečomu sa nikdy nepodarilo bez vplyvu "médii" a bez vplyvu peňazí. oboje prostriedky majú k dispozícií tí proti ktorým vyzývaš bojovať. Okrem toho majú v rukách všetku zákonodarnú, súdnu aj výkonnú moc. Čo myslíš, ako to dopadne ? Je aj iné riešenie ?


Peter   |   ip:205.167.7   |   2010-12-03  (10:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdravim. Dovolim si oponovat tvrdeniu na uvode:
“A tu ľuďom chyba kvalitne vzdelanie postavene na osobnom individuálnom morálnom základe!”

Myslim, ze na slusny zivot nie je potrebne nejake extra vzdelanie tak, ako je opisane. Myslim si ze ludia napr. v Afrike ziju slusny a jednoduchy zivot na baze polhohospodarstva, ktore zabezpecuje ich vlastne prezitie. Tato zem, ma dost zdrojov na to, aby vsetci ludia mohli zit slusne, bez potreby extremneho vzdelania. Ina vec je to ak sa niekto snazi nanutit urcite sposoby a veci do zivota, ktore nie su potrebne pre bazalny jednoduchy moralny zivot. Iny je potom stav, ak sa niekto snazi system nastavit, ze pre normalny jednoduchy zivot dovodne potrebuje clovek “zlozity matrix” v podobe celeho toho kolosu, ktory vlasne ani nepotrebuje. Takze nemozem suhlasit s odovodnenim uvodu. Prave uvod hovori o “zvrhlosti” celeho systemu moci vo svete, kde je potrebne tvorit riadeny dopyt na tovary a sluzby, ktore pre svoj bazalny moralny zivot ani nepotrebujeme. A toto prave je zdrojom vsetkych konflikov a protireceni medzi ludmi, kotre nie su pozadovane a ktore vraj novy system ocipovania ma zmenit. Nie je tomu tak.


x   |   ip:91.191.10   |   2010-12-03  (10:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ON je svetlo v tme, nasledujme jeho hlas a temno uhynie, staci len otvorit srdcia a rozdavat lasku, tak povstanme vsetci za tento BOJ.


Madness   |   ip:91.127.23   |   2010-12-03  (10:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak chcete informovať ľudí treba ísť na facebook. Je to (myslím si) najrozšírenejší chat. Treba vytvoriť osobu, cez kt. by sa uverejňovali videá a články čo sa vo svete deje. Brať všetkých medzi priateľov, hocikoho len aby sa videá dostali k čo najväčšiemu množstvu ľudí, či zo SR alebo iných krajín. Dávať linky k takýmto stránkam aby sa mohli ďalej informovať. Čo si myslíte ???

miso   |   ip:95.102.21   |   2010-12-03  (11:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  absolutne zcestne a neusporiadane myslienky mladeho "zachrancu" sveta. nidky nemozem brat vazne cloveka, ktory neovlada ani svoj vlastny jazyk, cita sa to tazko a myslienka unika, ak tam vobec nejaka bola...


Madness   |   ip:91.127.23   |   2010-12-03  (11:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Viem, že je to úplne iná téma, no myslím si je to dosť dôležité. http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/zeme-je-na-prahu-doby-ledove


dilino   |   ip:95.102.20   |   2010-12-03  (12:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  na clanku je uzasne to ze autor sa snazi rozmyslat co by spravil ako elita.len takymto sposobom sa da domyslet si co nas caka a ciastocne sa na to pripravit.je to jediny sposob odboja proti novej zlodejvlade.taketo prognozy maju ucinnost az 70%. necakajte na media.tie klamu.jedina sanca je domyslet si co by robili zbohatlici .


illuminatedBimbo   |   ip:95.103.79   |   2010-12-03  (12:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Peter: na slusny zivot je nutne dat ludom moznost vzdelania ktore dnesne konvencne skolstvo nepozna,myslel som vzdelanie zalozene na zakladnych ludskych moralnych cnostiach ktore su zakladom zdraveho osobneho rastu každého človeka"zodpovedného"myslenia a konania a myslim ze to je aj v záujme obnovenia a zachovania nášho bytia na tomto svete.

miso: Ak chces nieco zmenit musis to plne a bezohladne pochopit.
Osobne nemam problem sa postavit do ulohy elit a v tejto pozicii sa zosobnit.


Anunnaki   |   ip:80.188.86   |   2010-12-03  (12:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to Peter:
100% suhlas!

to autor clanku illuminatedBimbo:
Ciastocne sa da s tebou suhlasit, ale tazko je mi posudit to co pises s tou hudbou ci zvukmi, kedze TV vobec nesledujem uz niekolko rokov, vsetko pozeram cez internet alebo kupene ci stiahnute dokumenty a filmy, a hudbu pocuvam klasiku, jazz ci 80-90 roky, vynimocne nieco novsie. Ale osobne si skor myslim ze to tak nieje, ze by nas niekdo hudbou manipuloval, i ked je pravda, ze HUDBA ma najsilnejsi vplyv na emocie cloveka. Da sa s nou za par desiatok sekund cloveka rozplakat ci rozosmiat.

Inaj co sa tyka riadenia populacie, to je jedina cesta do buducnosti. Su dve alternativy teda:
a) riadenie porodnosti (1 dieta na rodinu), a plne pozivanie socialnych sluzieb a pomoci spolocnosti, zaroven moznost nestarnutia, a stabilnu zivotnu uroven
b) neriadenie porodnosti (kazdy si spravy deti kolko chce), bez akejkolvek pomoci ci socialnych sluzieb spolocnosti, nemoznost nestartnuria, klesajucu zivotnu uroven

Idealny stav co sa tyka ekonomiky (aj vzhladom na dochodky) je stabilna populacia, ktora sa len nahradza. Kedze objav NESTARNUTIA (=nesmrtelnosti co sa tyka starnutia) je uz dnes vedecko-prakticky dokazany-prevedeny fakt (pre elitu mozno uz viac ako 10-20 rokov), tak sa situacia este viac komplikuje. Ked pri normalnom starnuti je treba statisticky priemerne 2.1 dieta na rodinu, tak pri NESTARNUTI to bude menej ako 1dieta na rodinu. Ak populacia rastie je to velmi zle, pretoze sucastna populacia musi viac produkovat, aby pripravila veci potrebne pre prichadzajucu generaciu. Musi sa postavit viac skol, skoliek, viac ucitelov vyskolit, postavit viac bytov kde raz budu byvat, viac pralesa musi ustipit polnohospodarskej pode, a musia sa im vytvorit pracovne miesta. A to vsetko len pocas toho BOOMu plodnosti, a nasledne po BOOMe sa vsetko stava zbytocnym. Teda ide o nie moc dobru alokaciu zdrojov (jak materialov, tak ludskej pracovnej sily a mysle). Ak je populacia stabilna, nieje potreba stavat nove byty. Len postupne aby nahradzali tie stare, ktore uz nesplnuju predstavu/standard spolocnosti pre byvanie. Obrovske zdroje sa potom mozu presmerovat do vyssej zivotnej urovne.

Ja som preto dlhodobo za toto riesenie, aby sa:
a) uplne zrusila materska, ta by sa skratila na 3 mesiace, ako ked je niekdo na marodke, teda by dostaval % zo mzdy.
b) prispevok by sa daval len na 1. dieta matky, ovsem vo vyske minimalnej mzdy a to od narodenia az do 6 rokov dietata.
c) zrusenie porodneho

Takze vo vysledku matka dostane ihned po porode jednu minimalnu mzdu a tu bude mat az do 6 rokov dietata, ak chce, moze si spravit deti viac, ale ziadne prispevky nedostane, len zakazdym dostane 3 mesiace materskej=marodky.
Matka sa tak po 3 mesacnej materskej=marodke moze rozhodnut, ci ostane doma ako nezamestnana (ma prijem na dietati vo vyske minimalnej mzdy) alebo pojde pracovat, a za ten prijem na dietati si zaplati skolko, jasle, ci opatrovatelku). Kdo bude chciet mat 2 deti, bude moct, ale 2. dieta ani ziadne dalsie nic naviac nedostane.

Myslim ze slusny ludia si deti nerobia preto, aby nemuseli pracovat a mali prijem ale preto ze bud "sa to skratka stalo" alebo dieta planovali uz dlhsie. V oboch pripadoch ho ale chcu, a nepozeraju na to ci je to zdroj prijmu alebo nie. Tento system by im daval moznost daleko lepsie sa postarat o dieta ako doteraz. Umoznil by matke pracovat, a poberat paralelne prispevok na dieta vo vyske minimalnej mzdy.

Treba to brat tak, ze SPOLOCNOST investuje do kazdej rodiny teda:
a) na kazde dieta 3 mesacnu marodku (teda nahradu mzdy), ak niekdo nepracuje dostava nadalej len svoje socialne davky takze tam na tom zostanu stejne, matky ktore pracovali naopak dostanu svoj plat a nemusia sa bat o miesto, 3 mesiace im ho zamestnavatel drzi pocas marodky
b) minimalnu mzdu pocas 6 rokov.

Teda to su investicie SPOLOCNOSTI na kazdu rodinu bez ohladu na to, akej farby je, alebo aky zivot vedie. Myslim ze je to tak akurat a je to daleko spravodlivejsie ako teraz, ked pracujuca rodina s 2ma detmi berie v sucte daleko menej, nemoze si dovolit jasle ci skolku pretoze bud niesu alebo su velmi drahe, a zaroven berie daleko menej penazi, nez NEPRODUKTIVNA=ASOCIALNA rodina, ktora ma 8 az 15 deti.

Sucastny system sa HRAJE s percentami, a snazi sa najst nejaku optimalnu vysku a dlzku materskej, vysky, dlzky prispevku na deti, a vysku porodneho. Vsetko su to veci ktore ale NERIESIA zakladny fakt, koly ktoremu je REFORMU treba robit. A to je to, aby DIETA nebolo pre ASOCIALOV len jediny ZDROJ PRIJMOV ! Zamerom nema byt SETRIT na materskej, pridavkoch ci porodnom. Aj keby to malo vo vysledku stat daleko viac, ako sucastny system, v celkovom meritku to vyjde lacnejsie.

Ak je ASOCIAL odmenovany za kazde dieta a zvysuje sa mu prijem (ktory je pre neho prakticky vzdy jedinym prijmom po socialnych davkach) tak skratka tie deti bude plodit tak rychlo a tak vela, ako to len bude mozne. Ovsem daleko horsie je to co pride potom.

Deti ASOCIALOV su dementne a degenerovane. To nieje urazka ale fakt. Je to zposobene tym, ze matka pocas tehotenstva fajci, fetuje, pije alkohol, nestara sa o svoju hygienu. Taketo dieta sa UZ NIKDY nemoze uplatnit na trhu prace, takze DOZIVOTNE bude zavisle na SOCIALNYCH DAVKACH od spolocnosti. Ovsem ani TO nieje este to ZLE. Najhorsie na tom je fakt, ze tyto ludia uz od 15tich rokov PLODIA NOVYCH ASOCIALOV, pretoze je to pre nich zdroj prijmov. A este k tomu treba pocita, ze obrovske mnozstvo tyhto deti vychovava spolocnost este s vetsimi nakladami v detskych domovoch, v horsom pripade daleko nakladnejsich ustavoch pre postihnutych. A ked si zoberieme, ze kazdy asocial uz v 15tich zacina plodit asocialov, tak jedna GENERACIA sa tam pocita na 15-20rokov, zatial co u normalnych clenov spolocnosti ma jedna GENERACIA v priemere 30 rokov nez zacne plodit potomstvo ! takze ASOCIALOV pribuda EXPONENCIALNE oproti beznym obcanom. Nakoniec hrozi, ze budu mat uz obrovsky hlas aj pri volbach, coz situaciu a moznosti ako to zastavit len dalej skomplikuje, az to tu skonci ako SRBSKO-ALBANKSO.

Ak sa zamyslime teda nad celou problematikou, je to, ze kolko vynakladame prostriedkov ako prispevok na veci spojene s materstvom je prakticky smiesne mala ciastka a zataz na spolocnost. Jedine dolezite je len PREROZDELENIE tychto zdrojov tak, aby sa ku kazdej rodine dostali v rovnakej vyske. To znamena ze je jedno kolko ma rodina deti, dostane stale stejnu ciastku. To je jedina cesta , ako bojovat s populacnou exploziou asocialov, a teda aj exponencialnym rastom vydavkov na cely socialny system v buducnosti.

Preto treba spravit zmenu aby mali vsetci STEJNE podmienky pri vychove rodiny, a nikto nemal vyhody a nepoberal viacej zdrojov na ukor ineho, o to viac pokial sa jedna o neproduktivneho obcana spolocnosti =ASOCIALA.


x   |   ip:91.191.10   |   2010-12-03  (12:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  len svetlo moze zachranit NAS, ONje svetlo


Anunnaki   |   ip:80.188.86   |   2010-12-03  (12:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to X:
Prosim nehnevaj sa, ale podla mojho nazoru tvojimi prispevkami s fanatickou vierou len deklasujes tuto diskuziu a portal na odpad. Ak nemas konkretne riesenia a veci o ktorych tu diskutujeme, prosim neprispievaj do diskuzie. Len zbytocne polarizujes komunitu, ktora tu chodi, pricom to nieje potrebne. Ak chces pisat veci ohladom fanatickej viery, tak tak cin ale v komentaroch/diskuzii v patricnych clankoch, ktore sa tykaju prave fanatickej viery.


x   |   ip:91.191.10   |   2010-12-03  (12:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  temno, z neho prameniaca uzkost a strach, uzkozt a strach prekonas iba SVETLOM=LASKA= ON


Madness   |   ip:91.127.23   |   2010-12-03  (13:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Annumaki
S časťou súhlasím, je treba niečo spraviť hlavne kvôli pôrodnosti asociálov. Ale znížiť materskú na tri mesiace určite naruší vzťah matky z dieťaťom. Dieťa hlavne do tých 3-4 rokov je veľmi závislé na matke. Odtrhnúť ich v tomto nízkom veku môže skomplikovať ich vzťah a vývoj dieťaťa. Tuším aj jasle sú až od 5 mesiacov alebo 1 roku.ggg   |   ip:195.146.1   |   2010-12-03  (14:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dobry clanok, v skratenej podobe vystihol podstatu. este ze tu mame ten internet, to trochu spomaly a pri niektorych ludoch stopne prejst na pripravovane zmeny. ale predpokladam ze skor ci neskor bude aj internet filtrovany sposobom ze si to ani neuvedomime...kto nejde s nami ide proti nam.


LordX   |   ip:158.194.1   |   2010-12-03  (14:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Annunaki - davat prispevok IBA na jedno dieta je zas uplne opacny extrem, takisto zly. Dieta na spravny vyvoj potrebuje minimalne jedneho surodenca, inak moze byt tiez s vacsou pravdepodobnostou asocial. Problemom su dlhodobo nezamestnani ktori maju 8-10 deti, nie ti co maju 2-3, to je uplne v poriadku, nech su aj nezamestnani. Pokial uz clovek ma mat deti, tak minimalne dve.

Ja by som dal prispevky na aspon na 2-3 deti, ale viac nie.


ANONYM   |   ip:195.168.1   |   2010-12-03  (17:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a to setko sa deje preto lebo ste sa vzdali myslienky o diktature pracujucich ale ste pod pseudohumanym vplyvom dovoli nastolit diktaturu bohatej mensiny a tajne dufate ze raz ked budete"tazko a tvrdo pracovat "vas prijmu medzi seba .jedine co je potesitelne je to ze pre svoju chamtivost budu stale dodavat zbrane do byvalich kolonii a je len otazka casu kedy sa narodi niekto ako boli rozny vodcovia v mynulosti ,a treba si uvedomit ze eua usa postupne degeneruju a veci treba niekde vyrabat a vymislat a to poskytuje nekonecne mnozstvo moznosti na sabotaz,a moc budu mat nakoniec vzdy ty ktory veci tvorja.


Kake   |   ip:77.247.22   |   2010-12-03  (18:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  celkom fajn clanok az na to, ze bezne profesionalne reproboxy na ozvucenie diskotek a koncertov sa nerobia s hornou hranicou frekvencie 30kHz, cize ziadna tvroba omamnych jedov v mozgu ludom na diskotekach nehrozi


eros   |   ip:86.40.148   |   2010-12-03  (19:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  k clanku - dobry clanok.

Ja sa chcem vyjadrit k tej populacii. Zem sa so zvysovanym poctom populacie NEBUDE zvacsovat, ostava taka ista. To je fakt! Takze urcite existuje nejaka hranica, ktoru dokaze nasa matka Zem "utiahnut". Ja mam rad okolo seba ludi ale nemusi ich byt az tolko vela. Aj na vleku sa potom caka menej, pripadne v bufete netreba cakat na teply caj hodinu. :-).

Populacia by mala byt regulovana, len neviam ako. Napriklad europania! v europe nepribudaju. Africania a azijci sa kotia ako macence a to NIE JE DOBRE. Ale to asi aj niekomu vyhovuje. Sprosty, premnozeny a chudobny narod netreba ani ovladat. Ja uz nikdy nedam ani centa na Afriku. Len v pripade, ze peniaze budu pouzite na osvetu, primerosi, pripadne sterilizaciu. Sorry, ale radikalna situacia si vyzaduje radikalne riesenia.

Ja si buduci svet predstavujem ako vysoko technizovany s nie premnozenym obyvatelstvom. Mier a laska na zemi.


martin   |   ip:95.103.95   |   2010-12-03  (19:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Žial, trochu zbytočný článok. Nepovedal nič, o čom by sme už dlhšie nevedeli. Skor by ma zaujimalo ako bojovať proti veciam spomenutých v článku. Lebo takto je to iba koštatovanie stavu.


Madness   |   ip:78.99.30.   |   2010-12-03  (20:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čo môže nastať, keď prekročíme určité limity populácie na určitom území :) http://www.mojevideo.sk/video/13bd/japonske_metro.html


fh   |   ip:82.9.171.   |   2010-12-04  (02:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  clanok na zamyslenie. bimbo chytil si to rovno za vajicka


momo   |   ip:88.212.36   |   2010-12-04  (03:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  @Martin:
Nasou/Tvojou najucinnejsou zbranou je zit pozitivny zivot.
Aplikuj do svojho zivota vsetky pozitivne atributy ktore poznas a rucim ti zato ze sa uspesne vyhnes pripravovanej cipovej totalite.
------------------------------------------------------------------
Chystaju na Nas elektronicky koncentracny tabor,
v ktorom kazdy clovek bude pod prisnou kontrolou.
Tato spolocnost sa nadalej buduje na zaklade principu
majitelov otrokov,otrokov a ich dozorcov.
Svoj zivot vsak zatial mame vo vlastnych rukach.

www.nejsme-otroci.cz

Anjeli Svetla


AnonymX   |   ip:92.62.224   |   2010-12-04  (08:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pro Madness : co se stane, když se na určitém území překročí limit populace ? Názorně to ukázaly pokusy na zvířatech : jedna část přemnožených potkanů začala zcela náhle a bez příčin útočit na všechny kolem sebe, zabíjet je a žrát.Pak se zase uklidnili. Zanedlouho stejným způsobem zaútočili další jedinci - trpěli hyperagresí z přemnožení. Na jinou část populace mělo přemnožení ten dopad, že někteří jedinci zcela náhle a jakoby bez příčin uhynuli - nastala prostě smrt z přemnožení !!! A věřím, že tomu bude stejně i u lidí !!!


stanley7   |   ip:78.99.203   |   2010-12-04  (11:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  And I pray, oh my god, do I pray
I pray every single day, for a revolution.otvoreneoci   |   ip:67.213.71   |   2010-12-05  (17:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vazeny, hmmm to by som sa skutocne dobre pobavil na niektorych prispevkoch, len som zostal smutny tolkou zaslepenostou. O com to pisete nestastnici, jeden podp[oruje NWO, druhy sa modli pre revoluciu a dalsi by vyhladil pol planety, aby sa zachovala zivotna uroven. Zijeme najvyssou zivotnou urovnou v historii planety. Cela planeta je vyuzita len na 20% toho co poskytuje ludstvu. Ludstvo sa uz zacalo samo redukovat, pozri sa na Europu, treba len doriesit niektore problemi s neziaducou parazitnou populaciou dosledne a konecnou platnostou. Co tu potite o predlzeni zivota, ved od roboty kapu i kone a to maju ludia zit vecne? Tolko konspiracii a sprostosti som v zivote necital jak na tychto strankach. Jednoducho treba sa konecne prebudit, zodvihnut tie tlste rite, zobrat vladu z ruk zlodejov a podvodnikov a zacat si sami vladnut. K tomu nepotrebujeme ani zidov ani amerikanov, len som zabudol jak to spravit s narodom ktory si samk serie do valova a odmieta i take nieco aby sa zucastnil sprosteho referenda o poslaneckej imunite. Takze zase vazeny, radzej sa venujte detom, pretiahnite si dobre manzelky, aby to za vas nerobil sused a nemlatte tu slamu.


firex   |   ip:84.72.12.   |   2010-12-06  (13:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  garantujem ze 99% vsetkych 'moralnych' z tychto diskusii by sa pri troche realneho zivota velmi rychlo privratilo naspat k priemyselnemu systemu ak by dostali jest, teplo a strechu nad hlavou.. Len malo jedincov zo sucasnej civilizovanej casti sveta je schopnych prezit v prirode ak maju aj inu moznost


JeanLaroux   |   ip:194.50.64   |   2010-12-06  (13:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neříkám, že mnoho z uvedených informací není pravdou. Pravdou může být vše, může to být jen pár informací a nebo to může být jen menší množství informací. To podstatné jsou DŮKAZY. Tvrzení je třeba podložit důkazem aby mohlo obstát při konfrontaci. Zde je SPOUSTA spekulativních informací a ani jeden důkaz. Celý článek se tak podobá honosné mega-stavbě, která stojí na jednom či dvou velmi vratkých pilířích. Stačí jen aby zafoukal slabý větřík a celá honosná stavba se hroutí. Pod troskami končí i těch pár skutečných pravd, které jsou tak kompromitovány a nikdo je už nebude brát vážně. Jak zlikvidovat "pravdu" ? Zabalte ji do jednoho balíku z hromadou nastrčených lží a pak zpochybněte ty "vlastní" nastrčené lži. Spolu s nimi zpochybníte i přimíchanou pravdu.

Podobně laděné články beru s velkou rezervou a to i přes jejich přitažlivost.


JeanLaroux   |   ip:194.50.64   |   2010-12-06  (13:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neříkám, že mnoho z uvedených informací není pravdou. Pravdou může být vše, může to být jen pár informací a nebo to může být jen menší množství informací. To podstatné jsou DŮKAZY. Tvrzení je třeba podložit důkazem aby mohlo obstát při konfrontaci. Zde je SPOUSTA spekulativních informací a ani jeden důkaz. Celý článek se tak podobá honosné mega-stavbě, která stojí na jednom či dvou velmi vratkých pilířích. Stačí jen aby zafoukal slabý větřík a celá honosná stavba se hroutí. Pod troskami končí i těch pár skutečných pravd, které jsou tak kompromitovány a nikdo je už nebude brát vážně. Jak zlikvidovat "pravdu" ? Zabalte ji do jednoho balíku z hromadou nastrčených lží a pak zpochybněte ty "vlastní" nastrčené lži. Spolu s nimi zpochybníte i přimíchanou pravdu.

Podobně laděné články beru s velkou rezervou a to i přes jejich přitažlivost.


bublinka   |   ip:95.103.16   |   2010-12-06  (16:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.youtube.com/watch?v=NPHIHTewxNo&;feature=related
chce sa to niekomu otitulkovat?
Viete co je ychor (ΙΧΩΡ)?
Kedze psychopati zavadzajuci NWO maju patologicku zalubu v okultizme a podobnych veciach, ychor ma byt nejaka driemajuca zlozka (chromozom), ktory caka na aktivaciu a v zaverecnom boji ma porazit superov kristovho ludstva.Tauto zlozku maju mat len greci.Preto taky utok na grecko.
http://www.youtube.com/watch?v=LsM07DRNyRc&;NR=1 akurat treba nast niekoho,kto to otitulkuje


bublinka   |   ip:95.103.16   |   2010-12-06  (16:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TI ΜΑΣ ΕΚΛΕΨΑΝ = CO NAM UKRADLI

Staci,ked uvidite zaciatok- ze co je "americka socha slobody"= grecky boh zeus


bublinka   |   ip:95.103.16   |   2010-12-06  (17:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  PARDON ESTE CHYBA ADRESA:
http://www.youtube.com/watch?v=bgvdEq1IAfg&;feature=related


anyone   |   ip:85.248.7.   |   2010-12-07  (12:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dobra kniha na tuto temu - naozaj doporucujem vsetkym - je v nej v skratke povedane takmer "vsetko": http://www.dio.sk/total.htm

http://www.dio.sk/pdefka/totalitni_svetovlada.pdf


bublinka   |   ip:95.103.16   |   2010-12-07  (12:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.youtube.com/watch?v=iC4gbvVL2Ok&;feature=related

co si myslite o tomto videu? lebo aj otom je pristahovalectvo.Greci maju priserne problemy s albancami a nielen s nimi.Tak uvitajme u nas cidzincov,cim primitivnejsich, tym lepsie!


milan   |   ip:87.244.25   |   2010-12-07  (13:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nebojte sa. Bude dobre. Strach nech má ten, čo podvádza, kradne, intriguje, zabíja, manipuluje, jedným výrazom, kto šíri ZLO. Podľa zákona vesmíru, vráti sa ti presne tá istá energia, ktorú šíriš. Ako Judáš. Len si predaj pokoj na večnosti, za pár strieborných na tomto svete.


illuminatedBimbo   |   ip:95.103.79   |   2010-12-07  (16:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Už ste počuli príslovie, že ste s niekým na rovnakej vlnovej dĺžke? No, zrejme frekvencia 440Hz nie je totožna s prírodnym vlnenim v našom univerzu!

Preco 440Hz ked 432Hz je systém , vzdialenosť a čas - počet minút v hodine, sekúnd v minúte, dĺžka rokoch , naša desiatková sústava ... Všetky tieto čísla sú založené na principe špecifických rozmerov alebo udalostiach nám známych vo vesmíre..

Prvý pokus o zmenu bol v roku 1917 z iniciatívy rodiny Rockefellerovcov. Svet na nej nesúhlasil, avšak, vláda USA o rok neskôr to prijala ako štandard.


Zvuková vlna je pohyb molekúl vzduchu určitých frekvencií, ktoré majú vplyv na cele náše životné prostredie naše tela vrátane mysle.

http://www.zbawienie.com/konspiracjaa440.htmAnonymX   |   ip:92.62.224   |   2010-12-07  (18:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jak jsem tu už kdesi řekl : ne všichni se nechají očipovat, a nebude jich málo !!! Budou mezi prvními obětmi řízené depopulace planety, kterou schválili přpos.raní dědkové a baby nad hrobem (prý tzv.světová elita, che che), kteří se nechali ze své vůle a neukojitelného chtíče chamtivosti ukovat ke Zlatému teleti. Přeji jim mnoho uncí rozžhaveného zlata prolitého hrdlem, aby si ho dostatečně užili.


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-12-07  (18:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  milan súhlas, Všetko rovná sa jednej. Platí to v biológii, fyzike, platí to v ebergii i bežnom živote :-)


anyone   |   ip:213.151.2   |   2010-12-07  (22:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jean laroux: mas v podstate pravdu, ale hovorim, pokial si necital knizku spomenutu vyssie, doporucujem sa do nej pustit. nemusis s nou suhlasit, ide o to - rozmyslat a zamyslat sa!


jjjj   |   ip:195.91.11   |   2010-12-23  (11:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja len tak na okraj - nepodceňujte silu ľudskej mysle. Čoho sa ľudia najviac boja - to priťahujú. Boj nič nerieši. Ak zlu nedávate svoju pozornosť prestane existovať. Nemá ho čo živiť. Ak chcete, aby sa svet zmenil, treba podporovať to čo je zdravé a dobré a tomu dávať svoju energiu. Stránka ,,dôležité" roztáča strach a bezmocnosť - dvojicu dvoch najnebezpečnejších emócií, ktoré blokujú prirodzené čisté správanie človeka, bez nánosu získaných emócií (od rodičov, zo školy, všeobecnou väčšinovou mienkou.....). Skrátka človek sa prestane riadiť podľa toho čo sám vidí a cíti. Začať treba od seba. Zamyslieť sa nad tým čo je to strach, bezmocnosť, ako sa vtedy správate, kde sa to vo vás berie. A ako tieto emócie nechať prítomné, ale v medziach určitej normy - bez toho, aby škodili vám či ostatným. Nechať ich, iba ako jemné ,,signálky", ktoré nestáčajú naše správanie nesprávnym smerom. Skrátka mozog, intuícia a ego musia byť v rovnováhe. A ako to vyzerá v praxi? Nebudem sa rozčulovať a bojovať proti tescu, ktoré predáva niečo čo sa mi nepáči, ale budem hľadať tovar (napríklad vajíčka do drobnochovatelov).... A výsledok? Prežije to, čo budem podporovať. To čo nechám tak - zahynie. V tom je sila každého jednotlivca.


Kenny   |   ip:95.103.47   |   2010-12-28  (03:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Boooze ludia.......vy tu citate co pisete?...jeden tu pise o totalnych bludoch, ktore nemaju vobec zmysel....druhy tu pise cisto rasisticke poznamky a diskriminuje ostatnych slusnych ludi........ja nepochopim jedno.....vsetci sa len stazujete ako je tu zle ale nikto preto nic nerobi.....a par ludom sa este nepacia americke filmy atd.....ale co ma clovek pozerat v tej telke, ked na slovensku sa uz dlhe roky nic netoci a nie je o tom vobec ziadny zaujem ...... to skratka cisto fanaticky clanok......cakal som nieco lepsie....ked som ho zacinal citat....a komentare uz viac ani nekomentujem....ludia otvorte oci a pozrite sa do zrkadla......treba zacat pri sebe a potom kritizovat zvysok populacie......vierona   |   ip:95.103.15   |   2011-05-17  (09:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  chcela by som


vierona   |   ip:95.103.15   |   2011-05-17  (09:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  myslela som ze to neprejde -
apropo poznam doby ked deti boli bozim pozehnanim -nebola materska ani rodicovsky prispevok rodina ako zaklad sa chystali na prichod noveho cloviecika nie tym kolko za to dostanu co v tejto dobe az reve s kazdej strany-verte ze stretnut ciganku s dietatom bol skor zazrak ako skutocnosta to hovorim z nedavnej minulosti -Tym ze za sociku chceli zvysit porodnost rodili s husakove deti-lenze sa tym rozputal aj nenormalny narast degeneracie neprisposobyvích-okaMzite vedia vyuzit kazdu situaciu-lenze nemali take prava ako dnes -su chraneny -vIETE DNES KED NA BIELYCH LUDI TU V EU TLACIA ZA VSETKO PLATIT AKO JE MOZNE ZE CIGANKA TO MA ZADARMO -ked si ciganka povie verejne bez nejakej zasluhy prace ,ze chce dom to je povazlivost a ROZPUTAVA TO VASNE MEDZI LUDOM UZ 20 ROKOV SUSTAVNE SA PROTEZUJU KTO MA STOHO OSOCH??


vierona   |   ip:95.103.15   |   2011-05-17  (09:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JA SOM DOST DLHO SLEDOVALA NA inych strankach francuzskych zdaju sa mi viac realne ako nase -tam francuzska statistika uvadzala ze do roku 2 000 sa knam pristahovalo 100 000 ciganov nikde inde som to nenasla -zo statou ako Bulharsko,rumunsko albansko-ukrajina madarsko a polsko-aj teraz to sledujem podla sposobu zivota aky vedu nie su to povodny ktorí boli v Ceskoslovensku -vrazdy jedenie psov prepady!Mala som moznost vidiet na vlastne oci cecencov -
Vsetko toto je len kvoli ekonomickym vyhodam !!
priklad by som uviedla Svajciarsko ked ich vystahovali do brazilie -nemaju tam narok na nic na ziadnu podporu bez prace -ako u nas -Uz davno nie sme socialny stat -preco neuvedu kolko nas mesacne stoja tieto bandy darmozracov ?? Dochodca dostane za vysluhu 200 eur a ciganka 1 000 lebo ma deti lenze nebola v praci ked si ich dala narobit -takto zniciliSrbsko albancami -ked som za onych cias bola na sluzobke v Srbsku -cela eu revala ze srby zbroja -lenze omyl Albanske bandy prosperovali zo zapadu -porobit a potobili hrdy srbsky narod !!A co ked nemci podporovali ustasovcou a vo vojne chorvatsky ustasovci si vyrovnavali ucty este z 2 svetovej!!
vierona   |   ip:95.103.15   |   2011-05-17  (09:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JA SOM DOST DLHO SLEDOVALA NA inych strankach francuzskych zdaju sa mi viac realne ako nase -tam francuzska statistika uvadzala ze do roku 2 000 sa knam pristahovalo 100 000 ciganov nikde inde som to nenasla -zo statou ako Bulharsko,rumunsko albansko-ukrajina madarsko a polsko-aj teraz to sledujem podla sposobu zivota aky vedu nie su to povodny ktorí boli v Ceskoslovensku -vrazdy jedenie psov prepady!Mala som moznost vidiet na vlastne oci cecencov -
Vsetko toto je len kvoli ekonomickym vyhodam !!
priklad by som uviedla Svajciarsko ked ich vystahovali do brazilie -nemaju tam narok na nic na ziadnu podporu bez prace -ako u nas -Uz davno nie sme socialny stat -preco neuvedu kolko nas mesacne stoja tieto bandy darmozracov ?? Dochodca dostane za vysluhu 200 eur a ciganka 1 000 lebo ma deti lenze nebola v praci ked si ich dala narobit -takto zniciliSrbsko albancami -ked som za onych cias bola na sluzobke v Srbsku -cela eu revala ze srby zbroja -lenze omyl Albanske bandy prosperovali zo zapadu -porobit a potobili hrdy srbsky narod !!A co ked nemci podporovali ustasovcou a vo vojne chorvatsky ustasovci si vyrovnavali ucty este z 2 svetovej!!
vierona   |   ip:95.103.15   |   2011-05-17  (09:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JA SOM DOST DLHO SLEDOVALA NA inych strankach francuzskych zdaju sa mi viac realne ako nase -tam francuzska statistika uvadzala ze do roku 2 000 sa knam pristahovalo 100 000 ciganov nikde inde som to nenasla -zo statou ako Bulharsko,rumunsko albansko-ukrajina madarsko a polsko-aj teraz to sledujem podla sposobu zivota aky vedu nie su to povodny ktorí boli v Ceskoslovensku -vrazdy jedenie psov prepady!Mala som moznost vidiet na vlastne oci cecencov -
Vsetko toto je len kvoli ekonomickym vyhodam !!
priklad by som uviedla Svajciarsko ked ich vystahovali do brazilie -nemaju tam narok na nic na ziadnu podporu bez prace -ako u nas -Uz davno nie sme socialny stat -preco neuvedu kolko nas mesacne stoja tieto bandy darmozracov ?? Dochodca dostane za vysluhu 200 eur a ciganka 1 000 lebo ma deti lenze nebola v praci ked si ich dala narobit -takto zniciliSrbsko albancami -ked som za onych cias bola na sluzobke v Srbsku -cela eu revala ze srby zbroja -lenze omyl Albanske bandy prosperovali zo zapadu -porobit a potobili hrdy srbsky narod !!A co ked nemci podporovali ustasovcou a vo vojne chorvatsky ustasovci si vyrovnavali ucty este z 2 svetovej!!
vierona   |   ip:95.103.15   |   2011-05-17  (09:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  citam vase spravy lebo sa viac priblizuju k pravde som tu na tychto strankach velmi kratko ale suhlasi s clankami ktore uverejnujete prajem vela zdaru pre otvaranie oci hlavne mladym ludom prili ich ohurilo cestovanie dobre jedlo a hlavne peniaze !


kfu   |   ip:62.77.97.   |   2011-08-24  (17:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Otvoreneoci: Ty mi tu pripadas ako jediny mysliaci clovek. Vsetci ostatni su obetami vlastneho strachu, ktory je produktom nimi nenavidenych medii. Ludia, staci zacat premyslat. 7 mld. ludi na spartakiadnych znackach zaberie uzemie o rozlohe Stredočeského kraja. To iba pre predstavu a nie ako argument. Mojim argumentom je, že pokial nie je jedlo, neexistuje apetit na sex a pokial nie je jedlo, tak sa jednoducho umrie od hladu. Takze Zemi premnozenie NEHROZI. Deste sa sami niecim inym, ale tymto naozaj uz nie. Zacnite riesit realne problemy.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + šesť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Čo ak Mars...


2013-05-06  (17:14)  |  Úvahy a komentáre
Dnes stačí pár atómových bômb a na Zemi život zanikne. Keby k niečomu takému došlo, mohli by ľudia v civilizácii pokračovať na Marse. Vlastne by boli nútený. Čosi ako nový začiatok.

Československo Európe nevoňalo


2013-04-25  (10:34)  |  Úvahy a komentáre
Nechcem teraz obhajovať zarytých federalistov. Pokúsim sa len načrtnúť zopár myšlienok spojených s výhodami spoločného štátu.


Monštrum zvané ego (alebo ego - falošné centrum).


2013-04-21  (11:51)  |  Úvahy a komentáre
Takže máš dve centrá. S jedným sa narodíš, je dané samotnou existenciou. To je tvoje vlastné ja(self). To druhé centrum, ktoré vytvára spoločnosť, je ego. Je to falošná vec – a je to obrovský trik. Prostredníctvom tvojho ega ťa spoločnosť ovláda. Musíš sa určitým spôsobom správať, lebo iba vtedy ťa spoločnosť ocení. Musíš určitým spôsobom chodiť; určitým spôsobom sa smiať; musíš sa riadiť určitými spôsobmi, morálkou, kódexom. Iba vtedy ťa spoločnosť ocení, a ak sa to nestane, tvoje ego bude otrasené. A keď je ego otrasené, nevieš, kde si, nevieš, kým si.


Spomienka na slobodu


2013-04-04  (03:47)  |  Úvahy a komentáre
Keď pozeráte telku každý deň, ani vám to nepríde… Keď počúvate rádio denne, ani vám to nepríde… Pozriete si, čo vás zaujíma. Nejaký dokumentárny film napríklad. Chvíľu správy. Keď sa objaví politik, vypnete to. Predvčerom išiel pekný dokumentárny film o anglických záhradách. A tá superstar tiež nebola taká zlá, keby len niektoré tie detská tá porota tak nezhadzovala. Až nepríjemné to bolo mne miestami. Niekto sa na tom možno smeje. Vlastne je všetko asi v poriadku.


Žena a úcta


2013-04-02  (04:26)  |  Úvahy a komentáre
Veľká noc. Akosi sa nám tie zvyky zvrhli. Dievčatá sa cítia ukrivdené. Môžno až duchovne znásilnené, keď sú studenou vodou oblievané, švihané korbáčmi… Muži, často podnapití, im dávajú silne pocítiť, kto je pánom. Je toto ale naozaj tá podstata nášho zvyku?


Bitcoin, demokracia, náboženstvo, Slovanstvo.


2013-03-29  (11:46)  |  Úvahy a komentáre
Iba poznaním tisícročných dejín dokážeme pochopiť súčasné spoločenské dianie, dokážeme sa efektívne a múdro správať, dokážeme nestratiť hodnoty, ktoré sme v živote pracne vytvorili, dokážeme neublížiť tým, čo si to zaslúžia, dokážeme vychovať deti múdre, prosperujúce a odolné proti sociálnym parazitom.


Nevýslovné utrpenie odišlo, no môže zase prísť


2013-03-28  (07:36)  |  Úvahy a komentáre
Druhá svetová vojna je pomerne dobre zdokumentovaná. Sfilmované hrôzy rôzneho druhu vynikajúco varujú do budúcnosti. Ľudia, nebuďte hlúpi... Ten čas ukázal, ako veľmi ste boli vinní, ako veľmi ste šli nesprávne.


Chcite žiť obyčajne


2013-03-27  (09:08)  |  Úvahy a komentáre
Ale žiť. Súčasný svet je v zajatí virtuálnosti, priam sci-fi. Nič obyčajné sa neprijíma, to je nuda. Ako v Japonsku, chce to robotov na všetko, aj namiesto psa a potom aj cintoríny pre psov – robotov.


Čo to bol za režim?


2013-03-19  (08:55)  |  Úvahy a komentáre
V poslednom čase v komentároch pribúda nostalgických spomienok na bývalý režim. Ľudská pamäť je naozaj nedokonalá. A je to tak správne. Aspoň nás nepríjemné spomienky toľko netýrajú.


Belgický poslanec sa nebojí nazvať zločin zločinom


2013-03-12  (09:56)  |  Úvahy a komentáre
Všechno je to strategie. V Iráku si naši američtí spojenci přivlastnili zásoby ropy. V Afghánistánu se opium a narkotika ukázaly jako velmi užitečné a pomohly jim k pohádkovým ziskům. V Libyi, Tunisku, Egyptě, a dnes v Sýrii, hlavním úkolem bylo a dosud zůstává svržení umírněné moci a její nahrazení mocí islamistů, kteří se brzy stanou obtížnými a které my beze studu budeme likvidovat pod záminkou boje s terorismem a záštitou Izraele.


Kofein je hořký, jedovatý a rostliny ho tvoří aby se ochránily


2013-03-09  (07:48)  |  Úvahy a komentáre
Pro včelu to moc slavně nedopadlo. Kofein totiž není návykový jen pro lidi. Pro rostlinu to ale byl tah přímo geniální. Stačilo doladit jeho obsah v nektaru aby včelám nepřipadal moc hořký a pak už se jen těšily z pravidelných návštěv závisláků. Přesně podle strategie drogových dealerů. Místo idylického vztahu květinky s včelkou Májou tu máme spíš brutální snahu vytvořit si co největší armádu závislic. Zdá se, že vše jede v sobecké režii ku prospěchu vlastních hrátek lásky a opylení.


Veľký brat sa už pridlho pozerá, viete to, lebo Orwell to vedel už dávno!


2013-03-05  (17:24)  |  Úvahy a komentáre
V budoucnosti nebudou však ani manželky ani přátelé. Děti budou matkám odebírány při narození, jako se odebírají vajíčka slepicím.


Pracoval jsem v jatkách, dnes maso nejím


2013-02-22  (17:53)  |  Úvahy a komentáre
Přinášíme osobní výpověď bývalého pracovníka jatek v Uherském Hradišti. Jednalo se o provoz, kde se manipulovalo s již mrtvými zvířaty.


Máte zakázané


2013-02-21  (08:11)  |  Úvahy a komentáre
Nie som obhajcom bývalého, neslobodného režimu. Avšak po roku 1989 sa mnohé zmenilo. K lepšiemu, ale aj k horšiemu. Už vyše 23 rokov máte zakázané:


Ako prežiť nový svetový poriadok. Odkaz sebe samému


2013-02-20  (10:12)  |  Úvahy a komentáre
A čo i tam dušu dáš v tom boji divokom: Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom. MOR HO!


Ako poraziť otrokársky systém.


2013-02-17  (12:07)  |  Úvahy a komentáre
Súčasná kríza je krízou morálky ľudstva. Spoločnosť sa zmení, ak sa zmenia jednotlivci v nej a nie keď sa zmení politika a vláda. Ak poznáme systém fungovania chazaro-židovského finančného systému, tak vieme ho aj riešiť. Otázka je či chceme zmenu a slobodného občana, alebo uprednostníme konzum a finančné otroctvo.


Nemocnica na kraji mesta…


2013-02-08  (09:41)  |  Úvahy a komentáre
Dnes ráno som náhodou narazil na článok, ktorý mi v tých najpestrejších farbách namaľoval obraz budúcnosti nášho zdravotníctva… Obrázok bol síce skutočne pestrofarebný, namaľovaný v štýle absolútneho realizmu, ale vôbec ma nenadchol. Skôr by som povedal, že vo mne vyvolal hrôzu. Uvedomil som si totiž, že k dosiahnutiu takého obrazu, vďaka našej vládnej politike, vlastne cieľavedomo smerujeme. Áno, cieľavedomo nasledujeme príklad autorov toho obrazu. Dávame si od nich radiť, ako na to? Oficiálne sa stotožňujeme sa s ich ideológiou. Tvrdo presadzujeme zavádzanie všetkých pravidiel zvráteného a nikdy v prospech obyčajných ľudí nefungujúceho systému... Pokúšame sa o samovraždu, alebo sa len nechávame niekomu vyvražďovať?


Naše deti nemajú detstvo


2013-02-08  (09:13)  |  Úvahy a komentáre
Kvôli škole. Naše deti sú zničené. Veru, nechcel by som byť dnes školopovinný. Jednoznačne sa v tomto národe vznáša myšlienka, že naše školstvo je slabé, deti sú nekvalitne vzdelávané a tým pádom nás nemôže čakať pekná budúcnosť. Naše deti totiž vraj nechápu, nerozumejú predpísanému učivu v osnovách pre matematiku, fyziku, chémiu. Hrozný stav, ak uvážime, že ich rodičia tomu väčšinou nerozumejú už vôbec.


Československo Európe nevoňalo


2013-02-06  (10:02)  |  Úvahy a komentáre
Nechcem teraz obhajovať zarytých federalistov. Pokúsim sa len načrtnúť zopár myšlienok spojených s výhodami spoločného štátu.


Vilo Rozboril: Zajtra zarobím na vašom kriplovi


2013-02-04  (17:45)  |  Úvahy a komentáre
Pravda je taká, že Vilovou úlohou je každého účinkujúceho priviesť k slzám a robí to kvôli vám, vy tie slzy totiž očakávate. Nie vždy sa to darí, ale Vilo je taký anjel, že neváha deptať napríklad deti, ktoré to už aj bez toho nemajú ľahké. Takto v predminulej časti sa nezabudol chalana, ktorý mal v izbe presne nula stupňov, spýtať Je ti zima?


V ťažkých časoch...


2013-01-25  (03:57)  |  Úvahy a komentáre
V ťažkých časoch ekonomicko-spoločensko-morálného úpadku sa masovo prebúdza nespokojnosť zo spoločenským poriadkom, prebúdza sa záujem o veci verejné a o to o čo by sa ľudia v dobrých časoch nezaujímali: pozerajú do histórie a analyzovaním a porovnávaním histórie s ich dobou sa snažia nájsť príčiny úpadku. Výsledok je pararelne ten istý: príčinou úpadku je lakomosť a nenásytnosť elít, ktoré nemorálne v rozpore zo spoločenským poriadkom, o zákonnosti pomlčím keďže sú to tie isté elity kto vytvára zákony, vysávajú ekonomiku a demoralizujú spoločnosť do času až sa spoločnosť dostane do slepej uličky. Na dnešnej situácii môžme pozorovať, že čim reálnejšia je demokracia, Švajčiarsko, Škandinávia a Benelux kde je prerozdeľovanie spoločnosťou vytvorených hodnôt najrovnomernejšie, tak tým je spoločnosť zdemoralizovaná menej a v podstate len znášajú následky úpadku iných. Ekonomická depresia v rokoch 1873-1896, ktorá de facto vyústila do vytvorenia Federal Reserve a oboch svetových vojen, vyprodukovala mysliteľov a o jednom z nich J.M. Keynes povedal: „Verím, že sa v budúcnosti viac poučíme z odkazu Silvia Gesella ako Karola Marxa.“


Ako je to v SKUTOČNOSTI s vysokou školou?


2013-01-24  (22:26)  |  Úvahy a komentáre
Áno mám 20 rokov, som prvák VŠ, ktorý tu momentálne nebude pliesť „kritické“ a často krát „skľúčené“ stavy, ako mu chýba mamičkina strava, a iné srdcervúce pocity čo mu ležia na srdiečku (o tom možno nabudúce :). Skôr mám iný problém.


Žijeme v najlepších časoch


2013-01-22  (09:00)  |  Úvahy a komentáre
Hlavne my, Slováci. Ani si to neuvedomujeme a ešte sme aj akosi večne nespokojní. Prosím vás, prečo sa napr. priam zatajuje, že Slovensko má za ostatných 8 rokov úplne najvyšší hospodársky rast z celej EÚ? Zo všetkých 27 štátov naše hospodárstvo poskočilo najviac.


Ako sa dostať zo zovretia systému obnovením sebestačnosti


2013-01-21  (23:23)  |  Úvahy a komentáre
Veci potrebné pre prežitie: Bezpečnosť, Dom, Voda, Potraviny, Odev a obuv, Energia, Doprava, Zdravotná starostlivosť, Peniaze..... toto všetko sme si nechali zobrať, stali sme sa závislí na systéme a ten systém toho patrične využil.


Opľuli Mikloša, Kuric bol obscénny a Mihály opäť hysterický


2013-01-19  (23:33)  |  Úvahy a komentáre
Vstupné na ples bolo 500 eur, čo mnohí hostia plesu s úsmevom ohodnotili ako pár stovák. Keď zoberieme do úvahy to, že milión Slovákov žije na hranici chudoby a že zvyšok nezarobí ani 350 eur, nedá sa ples považovať za nič iné, ako výsmech. Preto sme sa akcie s názvom „Slovensko nepotrebuje celebrity“ zúčastnili aj my, členovia SP, pretože rovnako i my považujeme takéto jednanie „elít“ za výsmech slovenskému národu a vždy sme ochotní sa postaviť za trpiacich ľudí.


Chov hospodárskych zvierat


2013-01-14  (14:54)  |  Úvahy a komentáre
Ošípané sa chovajú v betónových kotercoch, v budovách bez okien, kravy sa udržujú v stálom kolobehu gravidity, aby sa vyprodukovalo čo najviac mlieka, teľatá sú hneď po narodení odobraté a reťazou pripevnené v klietkach iba trochu väčších ako sú samotné zvieratá a po niekoľkých mesiacoch umelej stravy sú premenené na jemnú teľacinu.


Pomätený svet Monči F.B.


2013-01-10  (21:55)  |  Úvahy a komentáre
Na výstrelky „bláznivej Monči“ sme si akosi chtiac-nechtiac v poslednej dobe zvykli. Ten posledný, ktorý som však mal možnosť zhliadnuť, vo mne vyvolal zmiešané pocity, nakoľko som nevedel, či sa mám tomu smiať, či plakať.


A je vôbec možná zmena systému ?


2013-01-05  (04:35)  |  Úvahy a komentáre
Rád by som Vám predstavil svoju krátku esej ktorá má slúžiť výlučne na zamyslenie. Napísal som ju svojim internet priateľom, systémovým bojovníkom.


Telefonicke sutaze - Fair play alebo podvod?


2012-12-23  (14:12)  |  Úvahy a komentáre
Priznam sa ze za cely svoj zivot som volal na telefonicku sutaz iba dvakrat a urcite tusite ze som sa nedovolal priamo do sutaze. Otazky alebo ulohy tychto sutazi vyzeraju na prvy pohlad velmi jednoducho avsak kazda uloha ma nejaky chytak.


Ako som sa naučil byť sám


2012-11-10  (09:47)  |  Úvahy a komentáre
Ponížili lásku na sex a priateľstvo na fejsbukový lajk. Hľadaj šťastie v instantnom svete, kúp si niečo, zaži pocit šťastia. Zažeň pocit hladu, smradu, samoty, hľadaj pocit pohodlia, mäkka a istoty,… pocity, pocity, nadradené nad city. Dnes som si vybral byť tu pri jazere bez ničoho a sám. Je ticho, hladina je veľké zrkadlo a len niekedy sa vzduchom zachveje dlhé hrmenie vzdialenej búrky. Nikto tu nie je a nikto nepríde. V Laponsku už pár dní nemám spojenie so svetom. Robím zlobu… mal by som behať po meste, kupovať drinky dievčatám s rúžom na perách, zabávať okolie historkami a tešiť sa z priazne okolia. Ja už nechcem, nechajte mi moje ticho, ja som tu rád sám…


AKO TO BUDE 21.12.2012


2012-10-24  (18:14)  |  Úvahy a komentáre
Dnes, keď píšem tento text sú necelé dva mesiace do legendárneho dňa, ktorý predpovedá Majský kalendár. Ak mám veriť presnosti prepočtov a porovnaní súčasného merania času s tými dávnominulými a ak by aj sedeli do bodky, máme tu teda 21.12.2012 čosi ako vrcholový bod tohto veľmi dávneho príbehu. Čo sa má vtedy udiať? Superkatastrofa, ktorá zmietne celý starý svet, ukončí túto story a časť vyvolených katapultuje do Novej Zeme vo vesmíre? Ak sa tak stane – kto budú tí, ktorí budú vzatí tam Hore?


Je pozeranie porna správne ?


2012-10-23  (13:45)  |  Úvahy a komentáre
Do pošty my dnes prišiel článok s názvom 5 dôvodov, prečo POZERAŤ PORNO. Tak by som chcel začať úvahu o tom či je takéto pozeranie vôbec správne ?


Ďaľšie z úvah a komentárov...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Najdite si svoje šťastie - planéty neklamú!

V Tibete sa kariéra významných osobností typovala na základe predpovedí astrológie. Guru to má vo hviezdach a v týchto dňoch záujem astrológov o osobnosti vrcholí. Hlavne špekulácie ohľadom totožnosti mnohonásobne sľubovaného proféta zo začiatku 21. storočia sa množia, a tak nečudo, že experti trielia so zlatou črievicou v očakávaní nohy, ktorej patrí. Len či by si nejedna kráska aj ochotne odrezala vlastnú pätu? ...


Masové vraždy a viera v médiá a v nadprirodzené sily

Uvedomujeme si vôbec, kto platí médiá?

Morálna chudoba a jej hodnoty

Vedecký základ medzihviezdných letov.

Kozmické lode

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.391 s