20. August 2019
    
Big Ben (Elizabeth Tower) nemusí prežiť rok 2012 - Dolezite.sk

Big Ben (Elizabeth Tower) nemusí prežiť rok 2012


  2012-07-26  (02:00)  |  Úvahy a komentáre
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Big Ben (Elizabeth Tower) nemusí prežiť rok 2012

 

V tomto článku je uverejnených 10 odkazov na potencionálnu hrozbu pre vežu doteraz známu ako Big Ben, spolu s politickou analýzou, prečo je táto dominanta Londýna vystavená takému nebezpečiu. Na úvod upozorňujem, že článok nemusia správne pochopiť ľudia, ktorí nevidia do hlbokého globálno-politického diania, inak povedané, za oponu. Čitateľom, ktorí vedia, že určitá skupina ľudí hrá hru s názvom "Kontrola" a jedno z pravidiel hry je, že musia verejnosti vopred cez skryté symboly oznámiť, čo majú v pláne, prajem príjemné čítanie.

 

1. Aby sme si vyjasnili určité nepresnosti, treba spomenúť, že veža, ktorej prischol názov Big Ben sa v skutočnosti nazýva Westminster Tower a je to práve zvon v jej vnútri, ktorý má pomenovanie Big Ben. To už ale nehrá až takú rolu, keďže len pred niekoľkými dňami bola veža premenovaná na Elizabeth Tower, na počesť 60. výročia korunovania kráľovny Elizabeth II. Pravdepodobne vám táto, na prvý pohľad nie až tak dôležitá súvislosť ušla, takže celý článok si môžete prečítať tu: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-18592966

 

To, čo je dôležité, je v tomto prípade vnímanie verejnosti. V Anglicku si kráľovnú obzvlášť ctia, hoci má len formálny štatút a taktiež armáda je povinná ju chrániť v prípade možného útoku všetkými dostupnými prostriedkami. Zmena názvu veže na Elizabeth Tower teda zohráva veľkú symbolickú úlohu a nie je až tak nepodstatná, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať.

 

2. Skupina ľudí, o ktorej som písal vyššie, nech ich už nazveme akokoľvek, má aj vlastnú kartovú hru, ktorej počiatky siahajú až do roku 1981 a skompletizovaná bola v roku 1995. Má názov Illuminati card game a zatiaľ spoľahlivo predpovedala niekoľko veľkých udalostí, z ktorých za zmienku stojí napríklad 11. september.

 

Ako vidíme, karta zobrazuje udalosť, ktorá sa odohrala 6 rokov po uvedení sady kariet na trh. A že nešlo o udalosť malú...

 

Podobne existuje celé množstvo kariet, ktoré by sa dali priradiť k udalostiam, ktoré sa vo svete odohrali, alebo odohrávajú. Medzi nimi sa nachádza aj karta, ktorá zobrazuje padajúci Big Ben, respektíve už Elizabeth Tower a dav panikáriacich ľudí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keď sa pozrieme bližšie, na obrázku sú dva symboly, ktoré nám prezrádzajú čosi viac. Všimnite si farby odevu, v ktorom sú oblečení ľudia v popredí. Neviem ako vám, ale mne niečo pripomínajú.

 

Druhá vec, ktorá stojí za povšimnutie je čas, ktorý Elizabeth Tower ukazuje. Po otočení veže v grafickom programe tak, aby sa mi na hodiny lepšie pozeralo, som vyčítal čas 11:12. No a hádajte v aký čas tohto roku nastane zimný slnovrat? Trefa! Zimný slnovrat prebehne presne 21. decembra roku 2012 o 11:12 UTC (čo je taktiež čas, ktorý sa v Londýne používa.) Podľa mňa teda čas na veži jasne poukazuje práve na rok 2012.

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Teraz nás čaká séria zaujímavých videí z filmov, ktoré majú podozrivo veľa vecí spoločných a taktiež zaujímavé prepojenia v pozadí ich producentských spoločností.

 

Ako prvú som vybral scénu z filmu s názvom V ako Vendeta. Film mal premiéru v roku 2005, odvtedy bol premietaný v mnohých kinách a domácnostiach po celom svete. Už v samotnom názve badať istý symbolizmus, keďže V predstavuje rímske číslo 5. Či má ale toto číslo poukazovať práve na 5 olympijských kruhov ostane len v rovine neoverených špekulácií... Sú tu ale iné veci, ktorým treba venovať pozornosť.

 

 

Prosím, dobre si všimnite scénu hlavne v nasledujúcich časoch:

0:46 - čas, ktorý ukazuje Elizabeth Tower

2:01 - s akým detailom kamera venuje pozornosť práve Elizabeth Tower

3:14 - "no one will ever forget that night and what it ment for this country" (nikto nikdy nezabudne na tú noc a to, čo znamenala pre túto krajinu)

 

4. V poradí číslo 2 tu máme niektorými ľuďmi, sledujúcimi TV, obľúbený seriál, ktorý vysiela BBC. Hovorím o Spooks. Mne názov až tak veľa nehovorí, zaujímavé sú opäť súvislosti. V roku 2008 stanica BBC odvysielala sériu s názvom Spooks: Code 9. Tu je úvod do tejto série a veci, na ktoré by ste mali predovšetkým upriamiť pozornosť.

 

 

0:01 - "in the summer of 2012 an event was to occur that would change the united kingdom forever" (v lete 2012 sa odohrá udalosť, ktorá zmení Spojené kráľovstvo navždy) + doprovodný zvuk zvonu Big Ben

0:09 - opäť si všimnite na akej pozícii sú ručičky Elizabeth Tower

0:28 - všimnite si, akým číslom začína scéna s odpočítavaním bomby (nie, nie je to 10, sledujte pozornejšie)

1:06 - "after the attack nothing in our country would ever be the same again" (v našej krajine po útoku už nič nebude také ako pred tým)

 

Ako vidíte, film V pre Vendetu a seriál Spooks: Kód 9 majú niekoľko vzájomných vzťahov. Medzi ne patrí rovnaká pozícia hodinových ručičiek práve v dobe inkriminovanej udalosti, s jediným rozdielom, že jedna udalosť sa odohráva cez deň, druhá v noci. Ďalším spoločným znakom je akási správa, ktorú odovzdávajú divákovi. Obidva sa zhodujú na tom, že udalosť, ktorá sa má odohrať sa zapíše do dejín krajiny, ktorá sa po nej kompletne zmení. A v krátkom úvode série Spooks: Code 9 nájdeme navyše aj číselnú symboliku. Všimli ste si, na akom čísle sa nachádzalo odpočítavanie bomby, keď sa na ňu presunula kamera? A čo číslo v samotnom názve? Hovoria vám niečo čísla 9/11? Myslíte, že je to náhoda? Pozrime sa teda ďalej.

 

5. Toto video je moje najobľúbenejšie a je z úplne iného súdka, aké máte možnosť vidieť v TV. Jeho tvorcom je skupina s názvom Heliofant a vyzerá , že vzniklo pomerne nedávno. Napriek tomu, že je v ňom vyrieknutých len niekoľko slov, má obrovskú symbolickú hodnotu. Symboly v ňom sú koncentrované doslova do každej sekundy a aj lepšie informovaný divák si ho musí prezrieť niekoľkokrát, aby zachytil význam aspoň väčšiny z nich. Preto vrelo odporúčam nahradiť hocijaký večerný program práve sledovaním tohto videa a zamyslieť sa nad jeho významom. My sa opäť budeme sústrediť na určitú jeho časť.

 

 

1:46 - nápis na budove - "Psalm23"

 

Ako kamera pokračuje v pohybe, objavuje sa v ňom Elizabeth Tower a zrejme vás už nemusím upozorňovať, aby ste si všimli v akej pozícii sú hodinové ručičky. Niektorí by sa možno hádali, že to predsa nie je Elizabeth Tower. Ja som si tým tiež nebol istý, až kým som si nepreložil, čo ten nápis na stene vlastne znamená. Z angličtiny sa slovo psalm prekladá ako žalm. Ide konkrétne o žalm, ktorý sa objavuje v Starom zákone, na ktorý odkazujú kresťania aj židia. Autorom Žalmu 23 je samotný kráľ Dávid a jeho obsah nájdete na nasledujúcej stránke: http://www.esvbible.org/Psalm+23/

 

To najzaujímavejšie v ňom sa nachádza v poslednom verši: "...and I shall dwell in the house of the Lord forever." Je tu skrytý istý odkaz na komoru s názvom "House of Lords". Nechám na vás aby ste ten výraz dali vyhľadať a našli, kde sa daná komora schádza.

 

Autori očividne symboliku prepracovali do špiku kosti. Čo pridáva zaujímavosti výskytu Elizabeth Tower v tomto videu je práve ten kontext a scéna, do ktorej je táto veža zasadená.

 

6. Fanúšikom videohier zrejme nemusím dva krát vysvetľovať, čo je to Mass Effect. Tým menej znalým stačí vedieť, že je to opäť jedna z hier, kde nachádzame symboliku, ktorá je tam s veľkou pravdepodobnosťou umiestnená zámerne. My zasvätení dobre vieme, že daná skupina ľudí, okolo ktorej sa tento článok točí, nekontroluje iba televízne médiá, ale aj Hollywood a herný priemysel. Nasledujúce video je ukážkou niektorých video scén, pochádzajúcich z hry a traileru.

 

 

Dávam do pozornosti čas 0:52. Opäť si všímajte pozíciu hodinových ručičiek a ničivý lúč smerujúci priamo k Elizabeth Tower tesne pred tým, ako ide kamera mimo záber.

 

Netvrdím, že to znamená, že veža bude zničená presne o 12:00, či už AM, alebo PM. Bola by to ale príliš veľká náhoda, aby všetky tieto na pohľad úplne odlišné zdroje zobrazovali práve čas 12:00 pri jej zničení. A je fakt, že pravdepodobne práve teraz, keď píšem tento článok, sme od jej zničenia už len V minút pred dvanástou...

 

7. Tentokrát veľmi vydarený komentár k scéne z hry Mass Effect. Chlapík presne popísal, aká by bola reakcia ľudí, keby niekto vyhodil Elizabeth Tower do vzduchu. Ale kto a prečo by to robil, však? Odporúčam hneď prejsť na 1 minútu a 43 sekúnd.

 

 

8. Rovno k číslu 8, tentokrát oficiálna reklama na tohoročné Olympijské hry od Medzinárodného olympijského výboru. Na prvý pohľad veľmi nevinné video. Nuž, pozrime sa naň o čosi lepšie.

 

 

0:24 - aká nehanebnosť! Takto kopať do veže, ktorá nesie meno samotnej kráľovnej! A k tomu ešte v oficiálnom spote Medzinárodného olympijského výboru. To nemá precedens!

 

Navyše na konci videa je veľmi pekne patrné, ako sa všetci zjednotia a vytvoria... áno, viete čo. Možno by som už len upozornil, na miesto, kde sa zjednocujú. Okrem veľkého množstva piesku sa na ňom nachádzajú pyramídy, ktoré predstavujú veľký symbol pre mnohé skupiny. Medzi inými, aj pre tú slobodomurársku.

 

A mám tu pre vás aj bonus, ak sa chcete zahrať na bádateľov. Opäť ide o hru s číslami. Na videu č. 7 máme čas 3:26, na videu č. 8 zas 10:46, hoci ten už je horšie viditeľný, no keď sa s tým trochu pohráte, tých 10:46 pekne uvidíte. Skúste si spočítať číslice obidvoch časov, každého zvlášť. Mali by vám vyjsť rovnaké čísla a to nie hocijaké... Samozrejme, v tomto prípade môže ísť o náhodu, ale zdôrazňujem, len v tomto prípade. Čísla vedia byť pekne zradné a keď sa s nimi pohráte viac, možno prídete na veci, ktoré zas ja prehliadam. Ak vás bonus zaujal, píšte do komentárov. A teraz späť k faktom.

 

9. Pôvodne som toto video neplánoval pridať do článku, keďže sa týka inej udalosti, ale povedal som si, že by výpočet odkazov nebolo vhodné ukončiť deviatkou. Predsa len, odkedy sa o dianie vo svete zaujímam hlbšie, táto číslica sa pre mňa stala nesympatickou. V tomto prípade ide o zaujímavú formu marketingu z inej časti sveta - v ponímaní čínskej televízie.

 

 

Myslím, že samotné video nepotrebuje zvláštny komentár.

 

10. A na koniec štipka kultúry. Aj keď sme jej mali už dostatok, predsa len si nemôžeme nechať ujsť kultúru v ponímaní denníka Daily Telegraph. Že pôjde o kultúru nám napovedá už samotný odkaz. Toto je taká... pravá západná...

 

http://www.telegraph.co.uk/culture/culturepicturegalleries/4220575/Blackjack.html?image=23

 

Áno, príbeh je len fikciou, ale zabudli tam napísať, že takéto fikcie majú istú zvláštnu tendenciu sa stať skôr, či neskôr realitou.

 

Týmto je ukončených 10 odkazov na médiá, ktoré neveštia nič dobré. Samozrejme, aj tento článok je len kvapkou v mori zaujímavých správ, udalostí, okolností a súvislostí, ktoré s touto témou bezprostredne súvisia. Všetko sú to varovania, ku ktorým ešte chýba kontext. Akási politická analýza. Tá ale bude stručná, aby bola jednoducho pochopiteľná.

 

Ak nežijete v jaskyni, viete, že v Sýrii v súčasnosti prebiehajú nepokoje, ktoré vyvolávajú protestanti, alebo Assadova armáda. Závisí samozrejme od toho, aké médiá sledujete. Irán je západným svetom zas obvinený z toho, že svoj jadrový program používa na vojenské účely. A presne tieto dve krajiny predstavujú určité záujmové centrum západných ekonomík. Sú totiž nezávislé a bez dlhu. Nie sú podriadené skorumpovaným bankárom a to tých západných štve. Preto špekulujú ako tam dotrepať takzvanú Arabskú jar, zmenu režimu a podsunúť vlastné politické figúrky, ktoré budú potajme kopať v záujme západnej elity.

 

Čosi nepredstaviteľné sa ale stalo, západ vo forme NATO naráža na stále viac silnejúci odpor Ruska a Číny. A to preto, lebo týmto dvom krajinám je dosť dobre jasné, že po Sýrii a Iráne sú to oni, kto príde na rad. A preto sme sa dostali do situácie kedy obidve tieto krajiny začali otvorene zásobovať Assadovu vládu muníciou. Na druhej strane tu máme NATO, ktoré v spolupráci s CIA zas pomáha Al-Káide, inak povedané teroristom, vyvolávať nepokoje v Sýrii, aby došlo k zvrhnutiu Assadovho režimu a nastoleniu demokracie.

 

Prvý Annanov mierový plán na pôde OSN zlyhal a rovnaký osud už postihol aj ten druhý, ktorý ešte ani nezačal a vyzerá to tak, že už ani nezačne. NATO sa dostáva do úzkych a preto potrebuje vymyslieť nejaký geniálny plán, ktorý mu celá západná verejnosť zhltne. A čím väčší bude, čím viac nevinných civilistov bude obetovaných len preto, aby západ ospravedlnil ďalšiu vojnu na blízkom východe, ako tomu bolo v prípade 11. septembra 2001 a následnej invázie do Iraku v roku 2003, tým lepšie bude takúto lož verejnosť hltať.

 

A bohužiaľ mi to pripomína citát autora, ktorý preštudoval celú oficiálnu správu udalostí z 11. septembra a spravil nasledujúci záver: "Čím väčší je zločin páchaný vládou, tým je menej pravdepodobné, že ľudia niekedy uveria, že ich vláda bola schopná spáchania takého činu." zdroj: The 9/11 Comission Report - Omissions and Distortions written by David Ray Griffin

 

Medzitým pani Clintonová lieta ako striga na metle do Afganistanu, aby tejto krajine schválila ďalšiu pôžičku a zadĺžila ju tak ešte viac. Navyše Afganistan vyhlásila za najlepšieho nečlenského spojenca NATO. Stačí sa pozrieť na mapu a len blbec nepostrehne strategické záujmy NATO práve v tomto regióne a práve v tejto dobe.

 

Všetky uvedené fakty smerujú k tomu, že na obzore sa rysuje veľká udalosť, keďže elite dochádza dych a čoraz viac ľudí sa začína prebúdzať, tušiac, že niečo so systémom je vo veľkom neporiadku. A práve Olympijské hry 2012 sú najbližšou vhodnou udalosťou, keďže oči celého sveta budú už o necelé 3 týždne smerovať na Londýn. A to je presne to, čo elita potrebuje. Treba vzbudiť pozornosť verejnosti, pridať k tomu nejaké klamstvá cez západné zmanipulované médiá a nová story o vojne proti terorizmu je na svete.

 

Je na vás, aby ste si urobili obrázok. Tento článok má slúžiť najmä ako varovanie pred udalosťou, ktorá nastane s pravdepodobnosťou blížiacou sa istote a to skôr ako neskôr. Netrúfam si predpovedať presný čas a dátum, ale intuícia mi hovorí, že veža známa kedysi ako Big Ben tento rok nemusí prežiť. A bohužiaľ, mnoho ľudí s ňou.

 

Článok prebratý z: http://proroctva.wordpress.com/

 


Patrik Pivoda
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
jozef . cucexuso04   |   ip:87.197.12   |   2012-07-26  (08:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  detail: tiene za postavami na karte Combined disaster znamenajú atómový výbuch.


jozef . cucexuso04   |   ip:87.197.12   |   2012-07-26  (08:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  chybička:
olympijské kruhy neobsahujú biely kruh, ale čierny. Nevadí, ten v bielej košeli má čiernu kravatu.
Nemuseli celkový dojem pokaziť takýmto "omylom" a vymýšľať si nové symbol s bielym kruhom, tých indícií je aj tak dosť.


Pandemonium . darujete36   |   ip:85.248.61   |   2012-07-26  (08:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dočítal som len prvý odstavec a pochopil som. Skoro som sa stal obeťou konšpiratívnych psychopatov! Keďže som obsah a pravý zmysel tejto grcanice odhalil včas (v rámci triedenia informácií ), nestrácam čas hlúpymi výmyslami... :-DDD


bajo . voxaqefu55   |   ip:178.41.60   |   2012-07-26  (08:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Velmi dobry nahlad na vec. Zajtra sa zacinaju hry. Uvidime, ci to ti elitari myslia vazne. Aj ked podla mna zajtra to neodpalia, mozno niekedy v priebehu hier. Preco? Lebo zajtra pri zahajovacom ceremoniale tam na stadione bude kopec vysokopostavenych statnikov resp. politickych babok a zapredancov z celeho sveta. Tych obetovat asi podla mna nechcu. Ak by to napriek tomu spravili zajtra tak to by bola fakt brutal masakra..


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-07-26  (08:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ešte by som pridal aj toto video: http://www.youtube.com/watch?v=1mrU0ZKg-9Y&;feature=related , istotne ešte napovie viac o tom, že čo si pripravili, aby mohli rozpútať ďalšie peklo na Zemi, hoci stále verím, že nie, ale podvedomé cítim ten tlak zla, ktorý sa opäť pripravuje, ešte pre väčšie zlo, akým bol 11.9.2001, a následne udalosti, ktoré nastali po tomto hanebnom čine....

,,A nebolo lásky na zemi, nebolo svetla, len tma zahalila túto zem, kde zlo a nepokoj ovládlo takmer celé ľudstvo...Už nebolo jasného dňa, už nebolo počuť detský smiech, už nebolo rána, len tma a hrôza bola nad zemou..."


Rusty . cyjymecu28   |   ip:195.91.14   |   2012-07-26  (09:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pande uznavam, ze je to dost psychopaticke no ak sa to potvrdi a stane myslim, ze ludom tuna budes dlzit verejne ospravedlnenie ;).


krovak . gobutyxo79   |   ip:195.146.1   |   2012-07-26  (10:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  po precitani clanku volim cestu trpezlivosti. Do konca roka je este 5 mesiacov a ak si spomeniem na silvestra ho okomentujem :-P


Pandemonium . darujete36   |   ip:85.248.61   |   2012-07-26  (10:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prečo? Bola by to náhoda. Napokon, aj tak nič nehrozí... :-DDD


Sakirusekera . najihyry5   |   ip:92.52.36.   |   2012-07-26  (10:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Iba LÁSKA nám pomôže pripravené zlo prekonať... láska je NEPORAZITEĽNÁ...výdatne, silno ju precíťte, VŠETCI, ktorí môžete...aby sa Pandem nemusel ospravedlňovať...


quest . wanovyle69   |   ip:77.234.25   |   2012-07-26  (11:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jeden komentár ku tej karte. Ktosi napísal že nejde o BigBen, ale o vežu radnice niekde v ?Tokiu? - a symbolika - neporušená----na pozadí olympiády - bo sú predstavitelia vpredu vo farbách...sa udeje dačo strašné....ale v ázii....čo vy na takúto interpretáciu?


Sakirusekera . najihyry5   |   ip:92.52.36.   |   2012-07-26  (11:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to jozef : olympijské kruhy neobsahujú biely kruh, ale čierny, pretože na bielej olympijskej vlajke by biely kruh nebol viditeľný, máš dobrý postreh...


Salama . xukyvuva89   |   ip:92.52.49.   |   2012-07-26  (11:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je pravda, ze ten jeden ktory by mal reprezentovat cierny kruh je obleceny v bielom, ale vsimnite si, nie je to predsa cernoch? :)

To, ze je v bielom naozaj pripisujem len "zlej viditelnosti" na tmavom pozadi.

Olympijkse kruhy reprezentuju kontinenty resp. svietadiely a ten cierny (cernoch v bielej koseli) prinalezi prave Afrike ...

Inak skvely clanok


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-07-26  (11:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Olympijská vlajka je symbol medzinárodného olympijského hnutia reprezentovaného Medzinárodným olympijským výborom (MOV). Vlajka má podobu bieleho obdĺžnika (2:3), v ktorom je umiestnený najvyšší symbol olympizmu, päť navzájom sa prelínajúcich kruhov modrej, žltej, ČIERNEJ, zelenej a červenej farby.

Podobu vlajky navrhol v roku 1914 zakladateľ moderného olympijského hnutia, barón Pierre de Coubertin a predstavil ju olympijskému výboru. Plánované prvé použitie vlajky na Olympijských hrách 1916 prekazila prvá svetová vojna, takže prvýkrát sa vlajka použila až na olympiáde v Antverpách v roku 1920.

Takže nakoniec aj to sedí, ten čierny kruh...


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-07-26  (11:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zabudol som na zdroj, aby niekto nepovedal, že si vymýšľam: http://sk.wikipedia.org/wiki/Olympijsk%C3%A1_vlajka


Pandemonium . darujete36   |   ip:85.248.61   |   2012-07-26  (11:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A čo vy, konšpiratívni psychopati, prežijete rok 2012...? :-DDDDDDDDDDDD


sherry . foxinowa45   |   ip:91.127.10   |   2012-07-26  (12:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ci my prezijeme tento rok 2012? To neviem. Ale ja osobne som uz mala na male v rokoch 1997, 1998 a 2006 (ale ako sa hovori, mala som statie v nestasti).


Pandemonium . darujete36   |   ip:85.248.61   |   2012-07-26  (12:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No vidíš, keď sa nekonal koniec sveta v rokoch 1997, 1998...,2006, tak sa nebude konať ani v roku 2012.


Karol . wiqukeha84   |   ip:195.91.10   |   2012-07-26  (13:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vykaslite sa na hluposti, ocakavat stale nieco zle...., uzivajte si zivot, venujte sa svojim najblizsim, urobte vsetko preto aby svet okolo vas bol nadherny a laskavy, pomahajte komu mozete, zalezi len na nas ako tento svet dopadne.


Pandemonium . darujete36   |   ip:85.248.61   |   2012-07-26  (13:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No veď i ja tak hovorím a smejem sa z týchto konšpirativnych psycháčov, čo sa trasú aj pri pohľade na vlastný tieň... .-DDD


malaPerunica . nodaquce29   |   ip:92.52.36.   |   2012-07-26  (16:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rok 2012 je považovaný za rok prelomových zmien, nie za koniec sveta, predsa...teda neviem, Pandem, keď tvrdíš, že nemáš dušu, čo bude s tebou ? chichi...


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-07-26  (16:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nemať dušu, tú hlúpu kostolnú zidealizovanú predstavu, je pre život veľká výhoda... :-DDD


1Lukas123 . febojiha14   |   ip:188.167.3   |   2012-07-26  (17:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Podla mna sa nic nestane. Tieto teorie sa rychlo rozsirili medzi ludmi, takze jednoznacne o tom musia vediet uz aj mocni a asi niesu taki blbi aby nieco zrovnali so zemou. Pri 11. septembri to bolo ine, kedze islo o nieco uplne nove, nebol velmi rozsireny internet a v podstate ludi sa dalo lepsie oblbnut. Tuto hrozbu uz vysielali aj v hNOJ TV, takze.. okrem par vytrznosti v ghetto londynskych stvrtiach sa nic nestane.


malaPerunica . nodaquce29   |   ip:92.52.36.   |   2012-07-26  (17:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kto tu hovorí o kostolnej zidealizovanej predstave ? ja teda určite nie, z pohľadu kostolných ovcí som pohan...práve si predstavujem, ako sa pri čítaní týchto riadkov nick Darina prežehnáva, vyvrátiac oči k nebu, chichi...


Bed . wobodebi58   |   ip:78.99.24.   |   2012-07-26  (18:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Článok obsahuje veľa náznakov -z komentárov je vidieť, že ľudia majú strach, no nepriznávajú to. Radšej trepú somarinky.
Ešte sú aj ľudia čo vedia, vidia, a chcú to zvrátiť.
Je na každom či sa pridá, alebo bude tlachať. Myšlienka je silná.


tyler . numateju80   |   ip:82.132.21   |   2012-07-26  (18:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mozem pridat dalsi dokaz. Je pol siestej a macka lezi v tom teple (symbolika nuklearnej bomby) ako mrtva, vsetky 4 labky jej smeruju na zapad (smer Big Benu) a visia nad nou uteraky vseliakych farieb.Dokopy mi to dava cislo 12.30, miesto Londyn, Olympiada


tibir . tigasebe46   |   ip:91.148.12   |   2012-07-26  (22:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
...zdá sa, že rok 2012 zanechá po sebe veľa ľudí bažiacich po vojne a apokalypse...čo sa dá neskôr ľahko zneužiť...


mart . midyvuca88   |   ip:85.237.22   |   2012-07-27  (00:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vyborny clanok este dobre ze to niekto odhalil ! .. pockat minuly rok ste pisali ze vybuchne at. bomba v Berline. Co s tym ?
Ludia uvedomte si ze tak ako mozu zapadne media manipulovat s informacii tak to a este ovela viac mozu robit taketo clanky. Konspiratori uz predpovedali miliony veci, aj na zaklade tych vasich illuminatskych znameni a prd z toho...a to este nehovorim o tom ako to predpovedali az potom ako sa to stalo.
Som zvedavy na vase super trefne argumenty.


alexx . viquwubo93   |   ip:88.212.36   |   2012-07-27  (06:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  cosi ... V for Vendetta je velmi starucky KOMIX ....cize je tam to co aj vo filme ^^


jastro . jybemuni03   |   ip:78.141.93   |   2012-07-27  (21:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mám rád tieto konšpirácie ... pridám teda svoju ... sibyla ževraj predpovedala, že sa niečo má stať na začiatku 21. storočia ... žeby to bolo toto? :D ... ou-yeah! http://goo.gl/7mzT9


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-07-28  (01:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Myslíte si, prašiví konšpiratívci, že si nejaký pacient nasadí priblblú masku šikminy Anonyma a vyhodí do vzduchu parlament? Prestaňte snívať...! :-DDD


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-07-28  (20:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No veď to je to, s Internetom mali celkom iné plány, a teraz im kazy ich plány...A tak to mali pekné vymyslené.......................


Majo . qaqufelu77   |   ip:91.226.11   |   2012-07-29  (13:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151076762444161&;set=a.402128004160.167120.340301444160&type
=1&theater


paydenz . mybekyfe47   |   ip:95.103.16   |   2012-07-30  (23:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No takže. Bádal som trochu po nete ohľadom tejto karty a už som na to prišiel.Na tej karte v skutočnosti není vyobrazený padajúci Big Ben z Londýna ale Wako Clock Tower ktorý sa nachádza v Tokiu.Hlavne podľa špice veže keď si to porovnáte tak je to identické.Keď sa lepšie zahľadíte na tých ľudí na tej karte tak očividne vidíte že majú Ázijské rysi.Pravdepodobne sa táto udalosť už stala a to minulý rok zemetrasenie v Japonsku a z toho následné Tsunami.Aj nám to tá veža pekne ukazuje 11:3. no schválne dajte si do googlu 11.3.2011diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


štyri + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Čo ak Mars...


2013-05-06  (17:14)  |  Úvahy a komentáre
Dnes stačí pár atómových bômb a na Zemi život zanikne. Keby k niečomu takému došlo, mohli by ľudia v civilizácii pokračovať na Marse. Vlastne by boli nútený. Čosi ako nový začiatok.

Československo Európe nevoňalo


2013-04-25  (10:34)  |  Úvahy a komentáre
Nechcem teraz obhajovať zarytých federalistov. Pokúsim sa len načrtnúť zopár myšlienok spojených s výhodami spoločného štátu.


Monštrum zvané ego (alebo ego - falošné centrum).


2013-04-21  (11:51)  |  Úvahy a komentáre
Takže máš dve centrá. S jedným sa narodíš, je dané samotnou existenciou. To je tvoje vlastné ja(self). To druhé centrum, ktoré vytvára spoločnosť, je ego. Je to falošná vec – a je to obrovský trik. Prostredníctvom tvojho ega ťa spoločnosť ovláda. Musíš sa určitým spôsobom správať, lebo iba vtedy ťa spoločnosť ocení. Musíš určitým spôsobom chodiť; určitým spôsobom sa smiať; musíš sa riadiť určitými spôsobmi, morálkou, kódexom. Iba vtedy ťa spoločnosť ocení, a ak sa to nestane, tvoje ego bude otrasené. A keď je ego otrasené, nevieš, kde si, nevieš, kým si.


Spomienka na slobodu


2013-04-04  (03:47)  |  Úvahy a komentáre
Keď pozeráte telku každý deň, ani vám to nepríde… Keď počúvate rádio denne, ani vám to nepríde… Pozriete si, čo vás zaujíma. Nejaký dokumentárny film napríklad. Chvíľu správy. Keď sa objaví politik, vypnete to. Predvčerom išiel pekný dokumentárny film o anglických záhradách. A tá superstar tiež nebola taká zlá, keby len niektoré tie detská tá porota tak nezhadzovala. Až nepríjemné to bolo mne miestami. Niekto sa na tom možno smeje. Vlastne je všetko asi v poriadku.


Žena a úcta


2013-04-02  (04:26)  |  Úvahy a komentáre
Veľká noc. Akosi sa nám tie zvyky zvrhli. Dievčatá sa cítia ukrivdené. Môžno až duchovne znásilnené, keď sú studenou vodou oblievané, švihané korbáčmi… Muži, často podnapití, im dávajú silne pocítiť, kto je pánom. Je toto ale naozaj tá podstata nášho zvyku?


Bitcoin, demokracia, náboženstvo, Slovanstvo.


2013-03-29  (11:46)  |  Úvahy a komentáre
Iba poznaním tisícročných dejín dokážeme pochopiť súčasné spoločenské dianie, dokážeme sa efektívne a múdro správať, dokážeme nestratiť hodnoty, ktoré sme v živote pracne vytvorili, dokážeme neublížiť tým, čo si to zaslúžia, dokážeme vychovať deti múdre, prosperujúce a odolné proti sociálnym parazitom.


Nevýslovné utrpenie odišlo, no môže zase prísť


2013-03-28  (07:36)  |  Úvahy a komentáre
Druhá svetová vojna je pomerne dobre zdokumentovaná. Sfilmované hrôzy rôzneho druhu vynikajúco varujú do budúcnosti. Ľudia, nebuďte hlúpi... Ten čas ukázal, ako veľmi ste boli vinní, ako veľmi ste šli nesprávne.


Chcite žiť obyčajne


2013-03-27  (09:08)  |  Úvahy a komentáre
Ale žiť. Súčasný svet je v zajatí virtuálnosti, priam sci-fi. Nič obyčajné sa neprijíma, to je nuda. Ako v Japonsku, chce to robotov na všetko, aj namiesto psa a potom aj cintoríny pre psov – robotov.


Čo to bol za režim?


2013-03-19  (08:55)  |  Úvahy a komentáre
V poslednom čase v komentároch pribúda nostalgických spomienok na bývalý režim. Ľudská pamäť je naozaj nedokonalá. A je to tak správne. Aspoň nás nepríjemné spomienky toľko netýrajú.


Belgický poslanec sa nebojí nazvať zločin zločinom


2013-03-12  (09:56)  |  Úvahy a komentáre
Všechno je to strategie. V Iráku si naši američtí spojenci přivlastnili zásoby ropy. V Afghánistánu se opium a narkotika ukázaly jako velmi užitečné a pomohly jim k pohádkovým ziskům. V Libyi, Tunisku, Egyptě, a dnes v Sýrii, hlavním úkolem bylo a dosud zůstává svržení umírněné moci a její nahrazení mocí islamistů, kteří se brzy stanou obtížnými a které my beze studu budeme likvidovat pod záminkou boje s terorismem a záštitou Izraele.


Kofein je hořký, jedovatý a rostliny ho tvoří aby se ochránily


2013-03-09  (07:48)  |  Úvahy a komentáre
Pro včelu to moc slavně nedopadlo. Kofein totiž není návykový jen pro lidi. Pro rostlinu to ale byl tah přímo geniální. Stačilo doladit jeho obsah v nektaru aby včelám nepřipadal moc hořký a pak už se jen těšily z pravidelných návštěv závisláků. Přesně podle strategie drogových dealerů. Místo idylického vztahu květinky s včelkou Májou tu máme spíš brutální snahu vytvořit si co největší armádu závislic. Zdá se, že vše jede v sobecké režii ku prospěchu vlastních hrátek lásky a opylení.


Veľký brat sa už pridlho pozerá, viete to, lebo Orwell to vedel už dávno!


2013-03-05  (17:24)  |  Úvahy a komentáre
V budoucnosti nebudou však ani manželky ani přátelé. Děti budou matkám odebírány při narození, jako se odebírají vajíčka slepicím.


Pracoval jsem v jatkách, dnes maso nejím


2013-02-22  (17:53)  |  Úvahy a komentáre
Přinášíme osobní výpověď bývalého pracovníka jatek v Uherském Hradišti. Jednalo se o provoz, kde se manipulovalo s již mrtvými zvířaty.


Máte zakázané


2013-02-21  (08:11)  |  Úvahy a komentáre
Nie som obhajcom bývalého, neslobodného režimu. Avšak po roku 1989 sa mnohé zmenilo. K lepšiemu, ale aj k horšiemu. Už vyše 23 rokov máte zakázané:


Ako prežiť nový svetový poriadok. Odkaz sebe samému


2013-02-20  (10:12)  |  Úvahy a komentáre
A čo i tam dušu dáš v tom boji divokom: Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom. MOR HO!


Ako poraziť otrokársky systém.


2013-02-17  (12:07)  |  Úvahy a komentáre
Súčasná kríza je krízou morálky ľudstva. Spoločnosť sa zmení, ak sa zmenia jednotlivci v nej a nie keď sa zmení politika a vláda. Ak poznáme systém fungovania chazaro-židovského finančného systému, tak vieme ho aj riešiť. Otázka je či chceme zmenu a slobodného občana, alebo uprednostníme konzum a finančné otroctvo.


Nemocnica na kraji mesta…


2013-02-08  (09:41)  |  Úvahy a komentáre
Dnes ráno som náhodou narazil na článok, ktorý mi v tých najpestrejších farbách namaľoval obraz budúcnosti nášho zdravotníctva… Obrázok bol síce skutočne pestrofarebný, namaľovaný v štýle absolútneho realizmu, ale vôbec ma nenadchol. Skôr by som povedal, že vo mne vyvolal hrôzu. Uvedomil som si totiž, že k dosiahnutiu takého obrazu, vďaka našej vládnej politike, vlastne cieľavedomo smerujeme. Áno, cieľavedomo nasledujeme príklad autorov toho obrazu. Dávame si od nich radiť, ako na to? Oficiálne sa stotožňujeme sa s ich ideológiou. Tvrdo presadzujeme zavádzanie všetkých pravidiel zvráteného a nikdy v prospech obyčajných ľudí nefungujúceho systému... Pokúšame sa o samovraždu, alebo sa len nechávame niekomu vyvražďovať?


Naše deti nemajú detstvo


2013-02-08  (09:13)  |  Úvahy a komentáre
Kvôli škole. Naše deti sú zničené. Veru, nechcel by som byť dnes školopovinný. Jednoznačne sa v tomto národe vznáša myšlienka, že naše školstvo je slabé, deti sú nekvalitne vzdelávané a tým pádom nás nemôže čakať pekná budúcnosť. Naše deti totiž vraj nechápu, nerozumejú predpísanému učivu v osnovách pre matematiku, fyziku, chémiu. Hrozný stav, ak uvážime, že ich rodičia tomu väčšinou nerozumejú už vôbec.


Československo Európe nevoňalo


2013-02-06  (10:02)  |  Úvahy a komentáre
Nechcem teraz obhajovať zarytých federalistov. Pokúsim sa len načrtnúť zopár myšlienok spojených s výhodami spoločného štátu.


Vilo Rozboril: Zajtra zarobím na vašom kriplovi


2013-02-04  (17:45)  |  Úvahy a komentáre
Pravda je taká, že Vilovou úlohou je každého účinkujúceho priviesť k slzám a robí to kvôli vám, vy tie slzy totiž očakávate. Nie vždy sa to darí, ale Vilo je taký anjel, že neváha deptať napríklad deti, ktoré to už aj bez toho nemajú ľahké. Takto v predminulej časti sa nezabudol chalana, ktorý mal v izbe presne nula stupňov, spýtať Je ti zima?


V ťažkých časoch...


2013-01-25  (03:57)  |  Úvahy a komentáre
V ťažkých časoch ekonomicko-spoločensko-morálného úpadku sa masovo prebúdza nespokojnosť zo spoločenským poriadkom, prebúdza sa záujem o veci verejné a o to o čo by sa ľudia v dobrých časoch nezaujímali: pozerajú do histórie a analyzovaním a porovnávaním histórie s ich dobou sa snažia nájsť príčiny úpadku. Výsledok je pararelne ten istý: príčinou úpadku je lakomosť a nenásytnosť elít, ktoré nemorálne v rozpore zo spoločenským poriadkom, o zákonnosti pomlčím keďže sú to tie isté elity kto vytvára zákony, vysávajú ekonomiku a demoralizujú spoločnosť do času až sa spoločnosť dostane do slepej uličky. Na dnešnej situácii môžme pozorovať, že čim reálnejšia je demokracia, Švajčiarsko, Škandinávia a Benelux kde je prerozdeľovanie spoločnosťou vytvorených hodnôt najrovnomernejšie, tak tým je spoločnosť zdemoralizovaná menej a v podstate len znášajú následky úpadku iných. Ekonomická depresia v rokoch 1873-1896, ktorá de facto vyústila do vytvorenia Federal Reserve a oboch svetových vojen, vyprodukovala mysliteľov a o jednom z nich J.M. Keynes povedal: „Verím, že sa v budúcnosti viac poučíme z odkazu Silvia Gesella ako Karola Marxa.“


Ako je to v SKUTOČNOSTI s vysokou školou?


2013-01-24  (22:26)  |  Úvahy a komentáre
Áno mám 20 rokov, som prvák VŠ, ktorý tu momentálne nebude pliesť „kritické“ a často krát „skľúčené“ stavy, ako mu chýba mamičkina strava, a iné srdcervúce pocity čo mu ležia na srdiečku (o tom možno nabudúce :). Skôr mám iný problém.


Žijeme v najlepších časoch


2013-01-22  (09:00)  |  Úvahy a komentáre
Hlavne my, Slováci. Ani si to neuvedomujeme a ešte sme aj akosi večne nespokojní. Prosím vás, prečo sa napr. priam zatajuje, že Slovensko má za ostatných 8 rokov úplne najvyšší hospodársky rast z celej EÚ? Zo všetkých 27 štátov naše hospodárstvo poskočilo najviac.


Ako sa dostať zo zovretia systému obnovením sebestačnosti


2013-01-21  (23:23)  |  Úvahy a komentáre
Veci potrebné pre prežitie: Bezpečnosť, Dom, Voda, Potraviny, Odev a obuv, Energia, Doprava, Zdravotná starostlivosť, Peniaze..... toto všetko sme si nechali zobrať, stali sme sa závislí na systéme a ten systém toho patrične využil.


Opľuli Mikloša, Kuric bol obscénny a Mihály opäť hysterický


2013-01-19  (23:33)  |  Úvahy a komentáre
Vstupné na ples bolo 500 eur, čo mnohí hostia plesu s úsmevom ohodnotili ako pár stovák. Keď zoberieme do úvahy to, že milión Slovákov žije na hranici chudoby a že zvyšok nezarobí ani 350 eur, nedá sa ples považovať za nič iné, ako výsmech. Preto sme sa akcie s názvom „Slovensko nepotrebuje celebrity“ zúčastnili aj my, členovia SP, pretože rovnako i my považujeme takéto jednanie „elít“ za výsmech slovenskému národu a vždy sme ochotní sa postaviť za trpiacich ľudí.


Chov hospodárskych zvierat


2013-01-14  (14:54)  |  Úvahy a komentáre
Ošípané sa chovajú v betónových kotercoch, v budovách bez okien, kravy sa udržujú v stálom kolobehu gravidity, aby sa vyprodukovalo čo najviac mlieka, teľatá sú hneď po narodení odobraté a reťazou pripevnené v klietkach iba trochu väčších ako sú samotné zvieratá a po niekoľkých mesiacoch umelej stravy sú premenené na jemnú teľacinu.


Pomätený svet Monči F.B.


2013-01-10  (21:55)  |  Úvahy a komentáre
Na výstrelky „bláznivej Monči“ sme si akosi chtiac-nechtiac v poslednej dobe zvykli. Ten posledný, ktorý som však mal možnosť zhliadnuť, vo mne vyvolal zmiešané pocity, nakoľko som nevedel, či sa mám tomu smiať, či plakať.


A je vôbec možná zmena systému ?


2013-01-05  (04:35)  |  Úvahy a komentáre
Rád by som Vám predstavil svoju krátku esej ktorá má slúžiť výlučne na zamyslenie. Napísal som ju svojim internet priateľom, systémovým bojovníkom.


Telefonicke sutaze - Fair play alebo podvod?


2012-12-23  (14:12)  |  Úvahy a komentáre
Priznam sa ze za cely svoj zivot som volal na telefonicku sutaz iba dvakrat a urcite tusite ze som sa nedovolal priamo do sutaze. Otazky alebo ulohy tychto sutazi vyzeraju na prvy pohlad velmi jednoducho avsak kazda uloha ma nejaky chytak.


Ako som sa naučil byť sám


2012-11-10  (09:47)  |  Úvahy a komentáre
Ponížili lásku na sex a priateľstvo na fejsbukový lajk. Hľadaj šťastie v instantnom svete, kúp si niečo, zaži pocit šťastia. Zažeň pocit hladu, smradu, samoty, hľadaj pocit pohodlia, mäkka a istoty,… pocity, pocity, nadradené nad city. Dnes som si vybral byť tu pri jazere bez ničoho a sám. Je ticho, hladina je veľké zrkadlo a len niekedy sa vzduchom zachveje dlhé hrmenie vzdialenej búrky. Nikto tu nie je a nikto nepríde. V Laponsku už pár dní nemám spojenie so svetom. Robím zlobu… mal by som behať po meste, kupovať drinky dievčatám s rúžom na perách, zabávať okolie historkami a tešiť sa z priazne okolia. Ja už nechcem, nechajte mi moje ticho, ja som tu rád sám…


AKO TO BUDE 21.12.2012


2012-10-24  (18:14)  |  Úvahy a komentáre
Dnes, keď píšem tento text sú necelé dva mesiace do legendárneho dňa, ktorý predpovedá Majský kalendár. Ak mám veriť presnosti prepočtov a porovnaní súčasného merania času s tými dávnominulými a ak by aj sedeli do bodky, máme tu teda 21.12.2012 čosi ako vrcholový bod tohto veľmi dávneho príbehu. Čo sa má vtedy udiať? Superkatastrofa, ktorá zmietne celý starý svet, ukončí túto story a časť vyvolených katapultuje do Novej Zeme vo vesmíre? Ak sa tak stane – kto budú tí, ktorí budú vzatí tam Hore?


Je pozeranie porna správne ?


2012-10-23  (13:45)  |  Úvahy a komentáre
Do pošty my dnes prišiel článok s názvom 5 dôvodov, prečo POZERAŤ PORNO. Tak by som chcel začať úvahu o tom či je takéto pozeranie vôbec správne ?


Ďaľšie z úvah a komentárov...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

V ťažkých časoch...

V ťažkých časoch ekonomicko-spoločensko-morálného úpadku sa masovo prebúdza nespokojnosť zo spoločenským poriadkom, prebúdza sa záujem o veci verejné a o to o čo by sa ľudia v dobrých časoch nezaujímali: pozerajú do histórie a analyzovaním a porovnávaním histórie s ich dobou sa snažia nájsť príčiny úpadku. Výsledok je pararelne ten istý: príčinou úpadku je lakomosť a nenásytnosť elít, ktoré nemorálne v rozpore zo spoločenským poriadkom, o zákonnosti pomlčím keďže sú to tie isté elity kto vytvára zákony, vysávajú ekonomiku a demoralizujú spoločnosť do času až sa spoločnosť dostane do slepej uličky. Na dnešnej situácii môžme pozorovať, že čim reálnejšia je demokracia, Švajčiarsko, Škandinávia a Benelux kde je prerozdeľovanie spoločnosťou vytvorených hodnôt najrovnomernejšie, tak tým je spoločnosť zdemoralizovaná menej a v podstate len znášajú následky úpadku iných. Ekonomická depresia v rokoch 1873-1896, ktorá de facto vyústila do vytvorenia Federal Reserve a oboch svetových vojen, vyprodukovala mysliteľov a o jednom z nich J.M. Keynes povedal: „Verím, že sa v budúcnosti viac poučíme z odkazu Silvia Gesella ako Karola Marxa.“


Tažný paprsek z Hvězdných válek a Star Treku existuje

Emil Páleš: Biblická a katolícka Mária

Programovanie osobnosti - full version

Vysadnite na bicykel! 10 dôvodov, prečo to už neodklada...

Emil Páleš: Jezuitský štát v Paraguaji

Archív

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce?

2. března 2013 protestovaly proti vládě škrtařů v Portugalsku statisíce lidí, jen v Lisabonu jich bylo půl miliónu, od té doby opět mlčení. Mlčí se o revolučních událostech v Řecku, Albánii, Itálii, Španělsku, Portugalsku, mlčí se o demonstracích ve Francii, Německu, Maďarsku, Rumunsku. Cenzura je totiž dobrým nástrojem totality.


Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Hlinové vystúpenie v parlamente

Stručne k Ládinovej smrti


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.4606 s