22. September 2019
    
Big Boss - Dolezite.sk

Big Boss


  2011-02-01  (17:53)  |  Video
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Big Boss


Jopp
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že toto video je dôležité alebo zaujímavé? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
puf   |   ip:78.98.138   |   2011-02-07  (22:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ten človek je pekne mimo.... chudák :(


Odi   |   ip:212.158.1   |   2011-02-08  (07:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Proc chudak? Ja svuj, ale vetsinu nazoru ma lepsich jak vetsina pravdolaskaru a podobne verbeze.

Dovedes si predstavit kdyby zacal fungovat jeho pojem spravedlnosti? Viz tulelari aspol. ukradli by penize a spolecnost by je misto toho aby poslala na 3 roky do vezeni, za dobre chovani 2 roky a byl by venku. By tam sedel dokud by prachy nevratil a behem te doby by rozbijel kameni na ceste... Myslis, ze po takovychto trestech by nekdo tuneloval? To same vrazi, zlodeji atd.


joplins   |   ip:94.191.24   |   2011-02-08  (07:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  uplne zaujimavy a neskutocne podnetny rozhovor z ocarujucim a nesporne jednym z najcharizmatickejsich osobnosti co sa duchovna tyka,
rozhovor z clovekom ktory tak vela prinasa do tohto skazeneho a prevrateneho sveta, plnom nasilia a nenavisti...
som stastny ,ze takyto nadherni a otvoreni ludia este existuju na tejto planete ,

nebyt tohto skveleho pana s tou vyholenou lebenou a tych sraciek v nej , tak uz asi vysim na pôjde..classique   |   ip:217.12.49   |   2011-02-08  (10:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  fiiiha:)
tak az na ten egoizmus a lasku k materialu som satanista:))


Odi   |   ip:212.158.1   |   2011-02-08  (11:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To classique:

verim tomu, ze jsi take egoista, spise myslis ze nejsi egocentrista.

Egoismuis je o tom, ze kdyz mam ja malo do huby, tak si to snim az prebytek dam jinemu a to jeste podle mojich pravidel. Tj. mam prebytek penez, zamestatnam si na sekani travniku nekoho a ten pojede podle pravidel. Egocentrista rika, ze vsechno musi jit podle neho, tj. zamestna ze sveho sekace travniku, ale soused ktere si plati ze svyho sveho sekace musi jet podle pravidel toho egocentristy ikdyz ten neplati jeho sekace.


Televize a jejich pohunci nam dali spatne definice ruznych slov. Je to podobne jako zavist, ta sama neni spatna, bo soused si poridil peknou zahradu, zavist mi rekne musim si poridit svoji vlastni a lepsi. Coz samo o sobe neni spatne. Media nam ale vnucuji, ze zavist je zaroven i to, ze prijedu bagrem a sousedovy to splaniruju. Coz uz je neprejicnost ne zavist. A tak muzem pokracovat dale.


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-02-08  (12:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  odi:
presne podla toho co si opisal viem ze niesom egoista:)biblista   |   ip:188.167.8   |   2011-02-08  (14:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Všetko je to o očistení pôvodného významu pojmov. Satan je borec v prekrúcaní pravdy No. 1.a jeho ctitelia nijako za nim nezaostávajú.


Odi   |   ip:90.177.12   |   2011-02-08  (19:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To biblista:

Tak jak jsi napsal tvuj prispek, opisem neprimo vetou "Satan je borec...." davas do souvislosti satana jak ho definuje krestanstvi (tim nemyslim to puvodni co se vice podoba i kdyz ne presne pravoslavy, ale zapadni rimskokatolicke) s plesounem.

Sorry, ale ja si nemyslim, ze satanistovi (myslim plesouna) idea jsou idealni, tak jako nejsou idealni idee krestanstvi (tim nemyslim paskvil co udelali rimsti katolici, ale to puvodni). Ale jeho myslenky jsou vice blizsi puvodnimu krestanstvi.

Poslouchals to? On rekl, ze si dali nazev satanisti aby provokovali, ne ze se davaji do souvislosti ze satanem zapadniho krestanstvi. Tvuj prispevek beru jako prispevek nekoho kdo nema schopnost porozumeni textu nebo reci co pronasi mluvci.


To Classique:
Mam jednu otazku, co takove narizeni v letadle, prvne si musis nasadit masku sam az pak muzes pomahat ostatnim. To je bohovsky egoisticke, a o tom to je, toto je prave egoismus, prvne se musis postarat o sebe a svoje preziti, potreby atd. a teprve pak mas silu ci prostredky pomahat, jinak zemres ci prijdes o svoje veci. Proto neverim vete, ze nejsi egoista, i ty bys to narizeni v letadle poslechl, jinak bys zemrel a to by udelalo jenom par jedincu bez pudu sebezachovy.


NoirOrioN   |   ip:212.5.222   |   2011-02-09  (13:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Odimu... Hneď 2 veci: rozhovor som nevidel. Počúvam blackmetal, ale... ale mám mozog a viem, že "satanizmus" sú sračky. Prosto už len samotný fakt, že táto pseudofilozofia je stará asi 50 rokov pred LaVeyom ju nik nedal na papier a LaVey čo dal na papier nie je filozofia :-). LaVey bol Maďar, takže tu končím - bol to psychicky chorý človek. Satanizmus ako myšlienka, postoj je niečo trápne, primitívne. Nebojuj proti základom náboženstva (nie Bohu, ale cirkvi - tu sa líšim v názore asi od 90% ľudí: neviem, či verím v Boha, ale uznávam cirkev ako inštitúciu. Je to jednoducho pochopiteľné - vychádzam z histórie a toho, vďaka čomu sme tu. Myslím Európania. To je naše gró, dedovizeň, história, všetko. Ak do toho budeme kadiť a haniť to, tak zanikneme. Zanikne Európa a naša kultúra.) Hentie reči, bárs som ich nepočul, v konečnom dôsledku nemajú ani hlavu ani pätu, nemajú koncepciu, víziu a nie je za nimi žiadna kultúra, societa...prosto to, čo človeka robí človekom a spoločnosť civilizáciou. Asi tak nejako.


kotvik   |   ip:178.40.24   |   2011-02-10  (13:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je pravda, že dneska skoro nikto nevie čo obnáša byť satanistom. Ja som to netušil tiež kým som nevidel toto video. Mám však, k tomu jednu poznámku k tomu "výuživanu negatívnej energie. Mám za to, človek sa zlý nerodí, človek sa zlým stáva. Taktiež je jasné, že človeku sú prirodzenejšie stavy pozitívne ako negatívne (láska k druhému, radosť z jeho spoločnosti je pre nás pozitivnym zážitkom pre mna aj pre toho milovaného, ale nenávisť k druhému nie je negatívna k druhému ale ničí práve mna, alebo ak niekomu zavidím a pod..) Ked závidíte niekomu trápite sa tým, že má niekto viac ako vy, ale nezbohatnete z toho akurat budete mať z toho depresie to isté pri nenávisti - stačí vám nenávideného človeka vidiet len minutu a mate pokazený celý den. Nenávisť nie je opakom lásky (lebo stále vám ten človek stojí za nejakú prejavenú emociu) opakom lásky ja absolutna lahostajnosť - ked ani neviete, že ten človek je alebo na neho tak zabudnete a vaša pamat ho vyhodnotí za tak nicotné, že sa to neoplatí ani pamatať :) K tomu egoizmu.. má pravdu ale len na polovicu - jasné všetci sme egoisti aj láska je egoistická (to že robíme hluposti z lasky je jasný príklad, tak potrebujeme ten príjemny pocit zmilovania druhej osoby, že spravíme preto uplne všetko - niekedy veci hraničiace so zdravým rozumom) aj priatelstvo je egoistické lebo sa skratka obklopujete ludmi, ktorých prítomnosť vám robí dobre a to, že sa snimi delíte o veci to je len preto, že štatný priatel vám dá viac ako priatel v depke (ten len berie vašu energiu a pozitivnu naladu). Teda ten pán ak tvrdí že je taký egoista ako ja.. je hlupy v tom že si sam sebe dovolí hlboko nenávidieť - to ja som taký egoista, že si dopriavam iba pozitívne veci a ked je niekto idiot - poviem si toto čo tu píšem že ak je ozaj svina - tak nech "sa stratí" z mojej hlavy a mne je super ako ked by som sa mal nad človekom rozčulovať a dostať jedneho dna infarkt - POZOR netreba sa hrať na PEACE stale, ak vas rozčuluje pošlite ho do P... a zabudnite na neho :) je to lepšie ako z hlbky duše nenávidiet.. človek je nastavený pozitívne (ved je to jednoduché pozitívne emocie vám robia dobre negatívne emocie.. a myslím, že to je najlepší spôsob ako rozoznať čo je pre vás dobre (môžete oponovať, že aj drogy vám sposobuju pozitívne emocie, no ale len dočasne - pri emociach neexistuje predávkovanie ani "kocovina" či vedlajšie efekty - ak mám skutočne dobrého kamoša - pokecať si sním pri pive ma bude bavit celý život a bude vám prinášať radosť aj v 20tke aj v 50 rovnako).


kotvik   |   ip:178.40.24   |   2011-02-10  (13:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Egoteismus (či egoteizmus) je kladení sama sebe do popředí všeho dění, ba až do pozice Boha. Často se tento pojem spojuje s učením Antona Szandora LaVeye, či s jeho pojetím satanismu. Samotným Laveyem bylo popisována jako osvobozování se od pout konvence, slabošské morálky a zbožšťování sama sebe. Jedná se o extrémní formu narcismu.
Narcizmus alebo sebaláska i samoľúbosť je patologický stav charakterizovaný nadmerným záujmom o vlastnú osobu; nazvaný podľa Narcisa. V psychoanalýze stav, v ktorom sa Ja stalo vlastným sexuálnym objektom; u E. Fromma obranný mechanizmus proti strate sebaúcty; v súčasnej psychiatrii druh psychopatie u človeka, ktorý vníma len seba a svoje záujmy.


kotvik   |   ip:178.40.24   |   2011-02-10  (13:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Egocentrizmus je sklon subjektu vzťahovať všetko k sebe a na seba. Tento sklon je u dieťaťa normálny, pretože dieťa spočiatku nerozlišuje medzi sebou a vonkajším svetom. U dospelého je to naopak znak afektívnej nedospelosti.
Egoizmus alebo sebectvo je cielené uplatňovanie osobných záujmov, nezohľadňujúce alebo málo zohľadňujúce záujmy iných.
Ak to beriete tak, že je nutné spraviť seba štastným aby ste ako štastný jedinec dokázali spraviť štastné aj svoje okolie je to v poriadku... ale ak ste egoista, ktorý musí uspokojiť svoje potreby za každú cenu aj za cenu nešťastia druhého - už sa stávate egocentrikom.. treba si uvedomiť, vo vašej hlave - sa ten váš vesmír točí okolo vás ale ten skutočný sa okolo vás netočí :) nesmiete skrátka dovoliť aby ten váš vnutorný pohltil ten okolitý (lebo ved okolitý sa skláda z vesmírov všetkych ostatných ludí) :) Je to ako konkurencia - boj o zisk, ktorý prináša nizšie ceny pre zákaznikov - človek bojuje za svoje ciele ale ak mate nadobudnúť bohatstvo za cenu napr. zničenia životného prostredia alebo zdravia ludí je to už nemorálne.. treba pracovať s morálkou - ale tou skutočnou :)


Odi   |   ip:212.158.1   |   2011-02-11  (14:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To kolvik:

nelze nez souhlasit stim co pisete, dnes nikdo nevi co to slovo vlastne znamena, a kazede obor a kazde 10leti si pod pojmen predstavuje neco jineho. A hlavne novinari za poslednich 50 let stoho udelali takove chaos, ze nikdo nejen ze nevi, ale i boji se neco rici.

Ja egoismus beru, ze prvne clovek musi zajistit sam sebe napr. nemam pracu a hledam si ji, proc bych mel nekomu davat prednost protoze ju nema i on, co moje potreba mit penize abych si koupil jidlo a prezil? Ale kdyz ju ziskam je potreba pomoct i ostatnim, ale ne za cenu, ze je budu zivit jak parazity viz. nekteri spoluobcane(zde uz to neni jenom jedna vec, zde se spojuje egoismus, egocentrismem rizenym moralnkou a danou kulturou spolecenstvi, to hodnoceni ziveni parazitu). Dalo by se rict, novinar spoji 3-4 hodnoceni, ale da tomu nalepku to vse je egoismus.Coz ja nesouhlasim. Egoismus je podle me sila clovek, ktera mu rika, musim zajistit svoje zivotni potreby(preziti)drive nez pomuzu ostatnim viz. priklad maska v letadle(jsou vyjimky, kdy rodic aby prezili potomci obetuje sam sebe).

A prave takto to chapu ja co rekl tzv."satanista", clovek musi zajistit svoji existenci a pak muze a ma silu pomahat jinym. Neni to o tom, ze jsem satanista (nejsem), ale apriory ho neodsuzuju, cetel sem preklasd satanske bible a musim rici, ze minimalne polovina je rozumna. Viz treba kdo po tobe kamen ty ponem chlebem, ale udelali to podruhe vrat mu to dvakrat. Apodobne pasaze. A soukrome si myslim, ze podobne to mysleli i prvni krestane, ne to co napsalo a sprznili v Rime.

Proto si myslim, ze tyto myslenky se nelibi hlavne mocnym, bo rikaji pomahat se musi, ale vse ma svoje meze. Kdyz nekdo rika myslenky, kdyz nekdo udela chybu odpustmu, ale kdyz ti nekdo ublizi schvalne vrat mu to. To je nebezpecne hlavne pro mocne tohoto sveta.vlado . surahyqi9   |   ip:80.87.209   |   2012-04-14  (12:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Enormne zbožní rodičia a syn satanista. Prečo?
Počul som príbeh o údajne jednej hlboko kresťanskej rodine,
v ktorej sa stalo niečo nevídané:
syn sa napriek silne kresťanským rodičom stal satanistom

Ja by som vysvetlil najpravdepodobnejší scenár, prečo k tomu došlo:
-rodičia rodiny sú navonok veľmi zbožnými kresťanmi,
ale v skutočnosti vo vnútri pred Bohom sú odporní faloší farizejskí kresťania
-syn videl tento zlý vzor svojich rodičov, že sú len farizejskými kresťanmi a že niečo v ich falošnej viere nepríjemne smrdí a zapácha, že niečo v ich viere je veľmi odpudivé a protiviace sa normálnosti
Preto syn zo vzdoru a zo znechutenia nad týmto zlým vzorom rodičov sa stal satanista
**
Marginálna pripomienka:
Nenávisť voči kresťanom v našej spoločnosti rastie.
Môžeme nájsť noho webových stránok od rôznych protikresťanských fanatikov.
Avšak musíme si jedno uznať: dôvod prečo tak robia je znechutenie nad zlým vzorom farizejských kresťanov.
Pred Pánom Bohom môžu by milší takýto protikresťanskí fanatici, ktorí vidia na RKC chyby, ako zaslepení „zbožní“ farizejskí katolíci, ktorí si namýšľajú, že sú svätí a že v RKC to funguje bezchybne
Preto paradoxne väčšina ľudí čo nechodia pravidelne do kostola bude spasených, ale drvivá väčšina tých čo sa považujú za najzbožnejších kresťanov, pôjde do večného zatratenia

http://www.vierafilozofia.estranky.sk/clanky/clanky/krestansky-farizejizmus.html
http://www.vierafilozofia.estranky.sk/clanky/clanky/Jan-Pavol-II.-Jan-Pavel-II.-3.htmldiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


štyri + tri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Elektronický koncentrák


2013-05-15  (09:54)  |  Video
Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?

Tento obludný systém se reformovat nedá!


2013-05-06  (20:00)  |  Video
O zdravotnictví, politice, korupci a nutnosti obnovení občanské společnosti hovoří s až šokující otevřeností známý lékař z oboru celostní medicíny (psychosomatiky) v pořadu Hydepark ČT dne 7.2.2011


Pravda poznání spiknutí chemtrails podvod illuminati nwo konspirace ufo mms drogy ufo cz dabing


2013-04-21  (11:50)  |  Video
Takový sestřich zásadních faktů které by vám mělo pomoci pochopit co se okolo a svámi děje... Ps: S mms mám vlastní velice pozitivní zkušenosti , a v mém okolí čím dál více lidí také.


Zakladatel Facebooku v Illuminatoch


2013-04-17  (00:03)  |  Video
Mark Zuckerberg a jeho mikina plna symbolov


Natáčať úrady a úradníkov je možné!


2013-04-16  (09:26)  |  Video
Natáčať úrady a úradníkov je možné! Nedajte sa zastrašiť otázkou či máte na to povolenie !!!


Berieme si spat svoju krajinu


2013-04-11  (23:26)  |  Video
19. 1. 2013 Bratislava


How-Know: Bitcoin - virtuálna mena (Video prednáška)


2013-04-09  (17:59)  |  Video
Juraj Bednár (Digmia - http://www.digmia.sk/) rozprával 18. januára v UPeCe o virtuálnej mene Bitcoin. O tom, ako to funguje, v čom je lepšia ako fiat peniaze, kde sa dajú Bitcoiny získať. Mgr. Juraj Bednár vyštudoval informatiku na Fakulte Matematiky, Fyziky a Informatiky UK v Bratislave. Venuje sa bezpečnosti, budovaniu serverových fariem a open-source. Je spoluzakladateľom spoločnosti Digmia. Zároveň je externým prispievateľom časopisu InfoWare. Medzi jeho záujmy patrí evolučná teória, ekonómia rakúskej školy, ázijská kultúra a čokoľvek, čo súvisí s IT a bezpečnosťou. Patrí medzi zakladajúcich členov SKLUG, momentálne časť svojho času venuje práci pre Spoločnosť pre Otvorené Informačné Technológie (soit.sk) a hackerspace Progressbar (progressbar.sk).


Dokumentárny film o ceste na Mesiac - CZ


2013-04-07  (16:40)  |  Video
Najlepší film o ceste na Mesiac aký som zatiaľ videl. Zbiehajúce sa tiene, dôkazy že prenosy boli robene len z obežnej dráhy okolo Zeme. Úvahy o tom ako mohli preletieť radiačným pásom Zeme a prežiť - bez štítov atd...


Tajemný vesmír S03E02 - Paralelní světy HD


2013-03-27  (03:00)  |  Video
Dokumentární seriál o vesmíru.


Zdrogovaný Hitler, šokující historie ! Realita na drogách ! Jedinečný dokument


2013-03-27  (02:29)  |  Video
Tak tento dokument konečně odhaluje podstatu hitlerova úspěchu, pochopíte jak mohl tak dokonale neunavně řečnit. Ono na takovém pervitinu by vté době ovládl svět kde kdo.. No konečná dokument který jasně dokazuje že svět málem ovládla jediná smažka


Plánované stárnutie vecí - Žiarovková konšpirácia


2013-03-15  (11:28)  |  Video
Nepotrebuje komentár...


Pravda o našem spánku


2013-03-13  (15:13)  |  Video
Když je noc tak většina lidí jde spát a ráno se probudí, někteří si pamatují, že měli ve spánku sny, jiní neví, jestli měli ve spánku sny. Tělo spánek nutně potřebuje, pokusy nám ukázali, že nedostatek spánku ohrožuje naše zdraví a může vést i k naší smrti. Když spíme, dochází v našem mozku a našem těle k důležitým změnám, které nebylo možné realizovat v době, kdy nespíme, vše v nás a okolo nás se mění, protože je to živé. Spánek potřebuje nejvíce náš mozek, protože v něm dochází k velikému množství změn, a když spíme tak se v mozku mnohé mění a sny slouží k tomu, abychom umožnili mozku změny provést a nezabývali jsme se mnoho myšlením.


Pološero Byznys v bílých pláštích Šokující pravda vyplouvá na povrch Důkazy i


2013-03-13  (14:52)  |  Video
Tak opět další reportáž tentokrát odhalující špici tohoto ledovce jménem farmaceutika a její podvody a kšefty s lidskými životy i s zdravím. Vidíte zde jasné svědectví jak farmaceutických zástupců tak doktorů uplácených zájezdy dárky ihotovostí. Šokující realita, tak popřemýšlejte nejste náhodou také obětí tohoto monstrózního zvráceného byznysu ?


Hranice casu Hrátky s časem uzasny dokument dabing


2013-03-11  (23:02)  |  Video
Dokument


Přednáška - Vegan Fighters (Veganfest 9. 3. 2013)


2013-03-11  (19:11)  |  Video
Záznam přednášky, která proběhla v rámci Veganfestu dne 9. 3. 2013 na Skleněnce a která se věnovala veganské výživě a sportovní suplementaci. Přednáší Jan Müller a Iva Linda Maruščáková.


Moudrý a záhadný Buddha dokument CZ dabing díl 1zajímavé skutečnosti


2013-03-10  (11:28)  |  Video
Dokument o budhovi !


Čítanie myšlienok


2013-02-06  (13:39)  |  Video
Čítanie myšlienok


Programovanie osobnosti - full version


2013-01-26  (12:59)  |  Video
Ako to funguje


Berieme si späť svoju krajinu


2013-01-20  (08:52)  |  Video
Berieme si späť svoju krajinu ! nám. Slobody, BRATISLAVA 19.1.2013


Obrana pred psychopatmi III


2013-01-09  (20:17)  |  Video
Dokument.


KVANTOVÉ PROBUZENÍ - Pravda o roku 2012 (celý dokument)


2012-12-15  (17:37)  |  Video
Vynikající italský dokument o probíhající transformaci. Slovenské titulky. Převzato z kanálu YouTube.com > Lindush1105


2012 Pravda taká aká je - SK dabing


2012-11-30  (17:23)  |  Video
Najsledovanejšia otázka 2012..priame odpovede bez okolkov!


Od Fica do Fica (dokument)


2012-11-22  (11:53)  |  Video
Film, z ktorého môže prísť zle. Slovensko, aké si nechceme pripustiť. Krajina nášho srdca. Dokument / Zuzana Piussi / 2012


Pri všetkom optimizme bude iba horšie ! Globalizácia


2012-09-14  (14:46)  |  Video
Konferencia SSI Korene - Doc.Ing. Peter Staněk, CSc


The Union: The Business Behind Getting High CZ titulky


2012-09-11  (15:09)  |  Video
Dlho utajované a potláčané informácie konečne slobodne aj na Youtube...


Plán mocnářů na globální vyhlazení lidstva odhalen!!! Dr.Webster Tarpley Ph.D. 23.5.2011 CZ


2012-08-18  (17:23)  |  Video
Video


Matrix je metafora


2012-07-10  (10:32)  |  Video
Vysvetlenie!


Deň pred odhalením


2012-06-30  (19:34)  |  Video
The Day Before Disclosure je ocenený nórsky dokumentárny film, ktorý predstavuje podložené fakty a svedectvá o prítomnosti mimozemských inteligencií na Zemi, a o zahladzovaní a diskreditovaní informácií s tým spojených.


Veď oni....


2012-06-07  (20:22)  |  Video
To nič, to oni sa len tak hrajú, oni nám takto skrášľujú oblohu, aby nebola len modrá....


19 minút....


2012-05-08  (10:41)  |  Video
19 minút, ktoré možno niekomu predsa pomôžu zmeniť pohľad na určitý fakt....


Odpojte se od MATRIXU!!! - NÁVOD aneb Informační válka


2012-03-17  (15:01)  |  Video
Video. Veľmi poučné ale hlavne vám ušetrí drahocenný čas!


Thrive movie


2012-03-17  (11:51)  |  Video
Sledoval to včera večer a bol som unesený. Doslova som tomu nemohol uveriť, čo pozretie tohto filmu spôsobilo. Je to úžasné. Každý z nás potrebuje vidieť toto. To sa vzťahuje na cudzincov, alternatívne zdroje energie, teórie o sprisahaní, a riešení na politické problémy sužujúce svet. Čo viac si priať? Je to skvelý, skvelý dokumentárny film. Páčil sa mi.


Ďaľšie z videií...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Bush ml. uznán vinným z válečných zločinů

je to oficiální, George W. Bush je válečný zločinec. Bývalý americký prezident a sedm klíčových členů jeho vlády byli včera vůbec poprvé na světě (v pátek 11. 5. 2012) shledáni vinnými z válečných zločinů.


Čo sa s nami deje po smrti?

Paul Krugman: Finanční krizi lze vyřešit lehce

Konopa siata vs. Alkohol

Astronom našel v sluneční soustavě neznámou planetu.

Sulík radí: Sporte v cudzej mene a pôžičky si berte v...

Archív

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!


Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí

Hlinové vystúpenie v parlamente

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.3509 s