18. September 2019
    
Bitcoin, demokracia, náboženstvo, Slovanstvo. - Dolezite.sk

Bitcoin, demokracia, náboženstvo, Slovanstvo.


  2013-03-29  (11:46)  |  Úvahy a komentáre
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Bitcoin, demokracia, náboženstvo, Slovanstvo.

Ľudia sú stádo, vodca im dáva cieľ a zmysel života. Dnešní vodcovia sú finančná oligarchia na čele s klanom Rotschild, politici a ich prisluhovači - štátni úradníci. Demokracia a náboženstvo sú ideológiami na ovládnutie más. V populácii sú 2/3 mentálne retardovaných ľudí, to sú čísla amerických a nemeckých profesorov, v takejto populácii je demokracia len ilúziou. Vládnu nám retardi a dementi, lebo sa zvolili sami demokratickou väčšinou.

 

Vďaka ilúzii, slepej viere v náboženstvo, je cirkev najbohatšia s.r.o. na svete. Náboženstvo zakazuje myslieť, pochybovať, analyzovať a prikazuje veriť, že človek sa rodí špinavý a hriešny a celý život sa musí modliť a veriť, aby bol po smrti spasený. Veriť vo svojho pána, Pána, slúži svojim pánom, je ich otrokom.  Slobodný človek nemá pána. Náboženstvo  je duchovné otroctvo. Stretnú sa kardináli, vyhlásia nových kardinálov, občas aj nového pápeža, samoinštalujú sa !!! Božia ruka tu akosi chýba. Prečítajte si aféry pápežov a Vatikánu a budete zvracať, násilie, vraždy, vojny a honobenie majetku.

 

V demokracii volíte poslancov z POLITICKEJ KANDIDÁTKY, volíte ľudí, ktorých na listinu napísali politici. Politické strany sú v médiách, médiá vlastnia finančníci, TV tak vygumuje mozgy, že človek ani nerozmýšľa nad systémom volieb, ale zvolí parazitov z politickej kanditátky. Politici sa samoinštalujú za mocných v štáte. Ak toto pokladáte za vašu slobodnú voľbu najschopnejších z najschopnejších, ľudí, ktorým veríte a poznáte ich, nech sa páči, ste stádo, ktoré skončí na bitunku. Zdá sa vám, že náboženstvo a demokracia sú si v niečom podobné?

 

Kresťanstvo a demokracia sú veľmi mladé, boli zavedené v Rímskom štáte, kresťanstvo poslúžilo na dobyvačné vojny proti Slovanom a demokracia na uchopenie moci v Ríme. Už vtedy vodcovia poznali myslenia stáda, dokázali stádo presvedčiť, že sloboda to je právo voliť. Ľudia nevedeli, že boli manipulovaní, počúvali sladké rečičky a nekonečné sľuby, od svojich vodcov, ktorých si aj zvolili. Klamstvo, podvod, klamstvo, krádež, ilúzia bohatstva, sú pojmy použité už v Tóre, sú návodom na zbohatnutie a ovládnutie sveta, tisíce rokov pred Kristom. Tóra ale nehovorí o dejinách Slovanov. Slovania nemali náboženstvo, Jehovu, ale svoje poznanie, volalo sa VIE-RA, poznanie-vedenie-svetlo, poznanie a múdrosť boli svetlom, ktoré ich viedlo na ceste životom. Dejiny Slovanov boli zamlčiavané a ničené, dnešná archeológia ich objavuje. 

 

Zdá sa vám, že Tóra, kresťanstvo a demokracia majú niečo spoločné? Podvod,klamstvo, krádež, bohatstvo a moc?

 

Zdravý sedliacky rozum je niečo, čo nechodí po Bratislave, ale sídli u sedliakov, lebo sedliak nikdy neveril nikomu, lebo vždy a všetci ho len oklamali. Veril iba v Boha a to len preto,  lebo deti sú krstené a znásilňované na kresťanstvo vo veku, keď sa nevedia brániť, vo veku, keď návyky získané v detstve vám v podvedomí ostávajú na celý život a nezbavíte sa ich. Deti sú predurčené byť otrokmi, veriacimi, byť tvorcami hodnôt pre sociálnych parazitov. Dnešní vodcovia sú na vrchole sociálneho parazitizmu, sú na vrchole systému, kde nič nerobia, iba klamstvom a podvodom ovládajú a okrádajú stádo, bohatnú a upevňujú si moc. Sociálny parazit na rozdiel od prírodného parazita, zabíja inteligenciu národa, zabíja prirodzených vodcov, dobrých bohov Slovanov, vid. VOSR a socializmus. Stádo bez Slovanských vodcov je vydané napospas sociálnym parazitom. Zdá sa vám tu nejaká podobnosť s Tórou? To nie je klam, náboženstvo Tóry funguje tisíce rokov a platí dodnes. Svet sa delí na sociálnyh parazitov a tvorcov hodnôt - tovaru a služieb. Dnešní paraziti za úžernícke peniaze skúpili celosvetovú výrobu potravín, liekov, energií, surovín. Dnešní paraziti ukazujú tvorcom hodnôt vidinu Zlatého teľaťa, ilúziu bohatstva, aby mohli ľudí - tvorcov hodnôt finančne zotročovať.

 

Slovania kresťanstvo nepoznali, bolo im vnútené. Slovania neboli barbarské hordy, Slovania sa bránili proti kresťanskému otroctvu. Slovania mali Vieru, poznanie a múdrosť svojich bohov, mali svojich bohov, ktorí boli vodcami stáda. Slovania nemali štát, demokraciu, otroctvo, boli vyspelou civilizáciou 10-ky tisíc rokov pred prvým židom.

 

Sedliacky rozum a Slovanské poznanie a múdrosť vravia: Bitcoin smrdí obrovským podvodom. Človek dnes potrebuje peniaze na zaopatrenie svojich potrieb: dýchať, piť vodu, najesť sa, obliecť, bývať, potrebuje sociálny kontakt svojej rodiny a priateľov, potrebuje vychovať svoje deti, potrebuje tvoriť, potrebuje prácu, ktorá ho napĺňa. Koľko z toho si za Bitcoin kúpite v supermarkete, na trhu? Ak potrebujete ukladať si peniaze na neisté časy, bohatnúť, lebo systém nás k tomu núti, tak máte možnosť: zlato, pôda, nehnuteľnosť, vlastná firma, hodnoty, ktoré neifladujú a kde FED neurčuje kurz, s výnimkou zlata, ale FED a USA už dodýchavajú. Toto bohatstvo si môžete podľa potreby vymeniť za akékoľvek peniaze podľa vašej potreby, v množstve podľa potreby, ktoré miniete skôr, ako na nich siahnu zločinecké banky a štáty.

 

Som Slovan Bitcoin odmietam, pre svoju kvalitu života ho nepotrebujem. Žijem v tzv. „demokracii“, rešpektujem, obchodujte v Bitcoinoch, ale odmietam vás v budúcnosti zachraňovať tak, ako dnes na príkaz sociálnych parazitov z EÚ a proti svojej vôli zachraňujem bankrotujúce banky, ako som zachraňoval Schmognerovej banku, ako Fico zachraňoval obete nebankoviek. Máte historickú pamäť? Tento štáto-zločinecký systém vás permanentne okráda. Ľudia sa nevedia poučiť z toho, čo sa stalo pred 10 rokmi, nehovoriach o tisíckach rokov. Ľudia potrebujú svojich vodcov, múdrych Slovanských bohov.

 

Dnes na príkaz parazitov demontujeme rodinu a výchovu detí ako základ spoločnosti. Násilne a nerešpektujúc  hormonálne rozdiely medzi mužom a ženou zrovnoprávňujeme ženy. Za chvíľu niekto vymyslí zrovnoprávnenie mužov so ženami. Anglosasi dávali deti od malička do internátnych škôl, deti mali rodičov len na papieri, rodičovskú lásku nepoznali. Na príkaz parazitov hovoríme o humanite, to je, keď za naše dane štát podporuje asociálne a kriminálne živly, tie sa rýchle množia a odchovávajú sa za naše dane. Propaguje sa rodina homošov, tí si budú kupovať naše deti a vychovávať ich. Homosexualitu - genetickú úchylku naši vodcovia paraziti  zrovnoprávňujú s hetero rodinou. Homosexualita je typická pre šedú populáciu, ktorá okupuje cudzie územie. Tvorcovia hodnôt majú detí stále menej, nemajú čas na výchovu detí, nemajú peniaze na výchovu detí, robia od vidím do nevidím, podľahli Tóre a Zlatému teľaťu, zmyslom života sa stalo bohatstvo a moc.

 

Premietnite si demokratickú budúcnosť, parazitická väčšina si bude voliť svojich vodcov. Ešte veríte, že demokracia je života schopný systém? Poznajte históriu Slovanov. Zdravý sedliacky rozum, demokracia a Bitcoin nejdú dopkopy, tak kážu Slovanskí bohovia dneška.

 

Riešením sú priame voľby, vid Slovanskú rodovú kultúru, trestná zodpovednosť poslancov, referendum ako najvyšší zákon, vid Švajčiarsko, volebné právo len pre tvorcov hodnôt, nie pre sociálnych parazitov na čele s finančníkmi. Slovania vytláčali sociálnych parazitov na okraj spoločnosti, dnes okraj spoločnosti ovláda Slovanov. Slovania zabíjali len v sebaobrane, Slovania musia vytvoriť spoločenský systém, v ktorom parazitov nebudú zabíjať, ale ich donútia pracovať, kopať kanály, pestovať zeleninu, pracovať v bani, bez strojov, ručné práce, lebo parazitov je tak veľa, že stroje nepotrebujú. Paraziti musia tvoriť hodnoty za mzdu, ktorou sú vzduch, voda, strava, oblečenie a bývanie. Toto ich musí naplniť šťastím. Bohatsttvo to nie je šťastie. Zmysluplná práca je šťastie. Paraziti sa žiaľ nesmú množiť. Genetika je prírodná veda, funguje nezávisle na vôli človeka, genetika pracuje ako kopírka, dnes sú otázniky aj nad Darwinom.Tvorcovia hodnôt sa musia množiť, aby obnovovali svoj pracovný potenciál, parazit predsa nebude sám na seba pracovať. Tvorcovia hodnôt sa musia množiť, aby ovládali civilizáciu dobra.

 

Slovanské tradície, ľudové zvyky, sviatky, sú odrazom vzdelanosti a múdrosti našich predkov. Kresťanstvo si tieto slovanské múdrosti zapísalo do Biblie, aby si mohlo prekrútiť ich zmysel podľa kázania Jehovu. Dnes nám paraziti prikazujú multi- kulty a humanizmus a otriasajú základmi kresťanstva. Islam, bohyňa Kálí, a čierna mágia asi viac vyhovuje dnešným sociálnym parazitom, vodcom stáda ako kresťanstvo a Slovanstvo.

 

Nehodnoťte Slovanov ani Rusov podľa storočných dejín, naučte sa tisícročné dejiny Slovanov aby ste poználi múdrosť predkov. Vražda cára v Rusku, VOSR, 1. a 2. svetová vojna a následný socializmu boli plne v réžii svetových finančných sociálnych parazitov.

 

Levašov, Slovanské védy, Putin, Rothbard, Ron Paul, Nidal Saleh, Lilienthal a ďalší im podobní. Toto sú bohovia, ktorí bez ohľadu na náboženstvo, moc a bohatstvo, hlásajú poznanie pre dobro ľudstva, pre lepší život, pre slobodu človeka, pre duchovný vývoj spoločnosti. Dnešná politická a náboženská moc je bahno, v ktorom sa topíme každý deň viac a viac. Boj proti parazitom za vás nikto nevybojuje, každý si svoj boj musí vybojovať sám a to spôsobom myslenia, spôsobom života, spôsobom konania. Nežite podľa príkazov parazitov, odmietnite voliť parazitov. Nenoste peniaze do banky, zaveďte si komunitnú menu, študujte Baťu a Zlín, nájdite si svoj vlastný hodnotový systém bohatstva a šťastia, žite svoj život. Nekupujte najlacnejšie a najnekvalitnejšie potraviny v marketoch, kupujte potraviny od sedliakov. Nekupujete lieky, naučte sa zdravo žiť, naučte svoje deti zdravo žiť.

Finanční sociálni paraziti zbohatnú vždy, keď si kúpite potraviny v marketoch, lieky v lekárni, míňate zbytočne  energie, teplo, svetlo, PHM, vždy keď odnesiete hotovosť do banky, vždy keď vám štát ukradne 70% vašej mzdy v podobe daní, poplatkov a odvodov. Politici vám zhoršujú život, politici vás klamú, po zvolení prijímajú zákony na zvyšovanie zadĺženosti štátov, na zvyšovanie životných nákladov. Inflácia vôbec nemusí byť, inflácia je parazitické holičstvo, ktoré vás denne oholí o časť vášho bohatstva. O tom nabudúce. Nedajte sa znechutiť diskusiou parazitických a sionistických internetových trollov, ktorú očakávam, jednoducho je ich viac, je to fakt, s ktorým musíme žiť.

 


Definitíva
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
jan . pukikyri5   |   ip:78.99.6.9   |   2013-03-29  (13:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  K článku:

Som Slovan, tým som povedal všetko! S článkom sa plne identifikujem!

Nech žije dŕžava, kón a zdravomyslie.

Slovania všetkých štátov spojme sa, náš čas ide, nezastaví ho nik!

Koniec falošných egregorov sa blíži a spravodlivosť bude nastolená!


jozef . cucexuso04   |   ip:95.102.15   |   2013-03-29  (14:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  posledný odstavec - otázka: čo hľadá robí tými menovanými meno Rothbard?


no . deposury06   |   ip:188.112.1   |   2013-03-29  (15:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tahajte s tymi vasmi Slovanmi uz niekam.


MeGusta . mybodite20   |   ip:78.98.83.   |   2013-03-29  (15:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no: nikto ti nic nevnucuje vzdy je tu ina moznost...ved o tom je cely svet ze si mozes vybrat


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.136.18   |   2013-03-29  (16:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zase jen nutíte se rozhodovat. Kdo Vám dal právo nutit někoho se rozhodovat o každé jalové drístanici?! Nemáte ho. Chcete jen vymezit kolonky do kterých pochytat lidi s určitou afinitou k věcem, co nějak znějí ("vlastenecky", "slovansky pospolitě", "tradičně-pseudonábožensky", "originálně","rebelantsky",atd.)


povazan . wohicygu14   |   ip:85.216.19   |   2013-03-29  (16:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dobre zhrnute, sloveni nejakych katolikov fakt nepotrebuju.
rodina je podla mna nastroj na ovladanie ludi ale tiez :)


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.136.18   |   2013-03-29  (16:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To každopádně, zvlášť pokud některé členy rodiny ovládá zas "cosi zvenčí" ať už ten mráz přichází ze Západu nebo z Východu...


palipali . volijuxu93   |   ip:176.107.2   |   2013-03-29  (17:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  odrthnuté od reality. zamyslite sa nad tým prosím čo je spoločné je dosť na prd spomene si na socializmus a dnešný euroval každý na svojom nech gazduje to je zdravomyslie a nie daky kryptokomunizmus v podaní najväčších slovanov operujúcich za klávesnicov P.S som hrdý nato že som Slovan ale čo tu dokazuje táto kvalita článkov proste príde mi choré ako je v článku napísané niekoho zasa zatvárať a nechať pracovať do úmoru aby splatil svoj dlh kt. bude ďaľší keď parazti dojdú budú to druhoradí Slovania alebo ako ich vy naývate tiežslovania?? radšej ani nemyslím tu niekomu naozaj práši na tu gebuľu taďiaľto cesta nevedie...smutné


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.89.   |   2013-03-29  (18:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pozerajú a nevidia, majú rozum a nerozumejú! Blahoslavení duchom chudobní!

Keď sa zobudia, bude pre nich neskoro!


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.136.18   |   2013-03-29  (19:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Přestaň vyhrožovat. Bude to lepší,)


Definitva . hijuleke65   |   ip:85.237.22   |   2013-03-29  (19:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  palipali, vzdelanec vie, že slovania svojich nepriateľov nezabíjali, nezotročovali, ale zapojili ich do pracovného procesu, do bežného života komunity a po takejto časove určenej prevýchove sa zajatec mohol rohodnúť: ostať, alebo páliť do raja jeruzalemského.

Sociálny parazit bude zapojený do pracovného procesu, ak môže pracovať a tvoriť hodnoty Slovan, tak to isté môže aj parazit. Ak sa ti to nepáči, tak buď príkladom a namiesto štátnych dávok pre asociálov týchto môžeš živiť na vlastné náklady, znížiš nám dane, bedeme ťa chváliť.

V prírode bez človeka existuje prirodzená rovnováha vďaka selekcii, silnejší zožerie slabšieho. V ľudskej spoločnosti rovnáha neexistuje, lebo parazit diktuje rovnosť, bratstvo, humanita. Parazit nikdy nesmie byť rovný tvorivému človeku, parazita nikto nenúti, môže letieť na Mesiac a parazitovať na slnečnom žiarení.

Pali, Pali, buď humánny, choď do problémovej školy, zbav deti bĺcha a vší a chovaj si ich na vlastnom tele, chovaj a množ ich, buď humánny voči živým tvorom, nezabíjaj, chovaj a množ ich!!! Sionisti ťa budú chváliť do neba, teba, humanistu, ochrancu života parazitov na úkor vlastného života. Prečo by lenivý asociál nemohol okopávať zemiaky a plieť mrkvu vedľa usilovného sionistu, ktorý by mu bol príkladom? Veď sionisti sú naozaj usilovní, hlavne pri hrabaní bohatstva od cudzích a zaberaní cudzích území.valdo . rysohise46   |   ip:178.40.17   |   2013-03-29  (20:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Gratulujem,..krásne a presne napísané. Trolovia sa už ozývajú ale nenechajte sa znechutiť. Ako vravel Gándhi: Aj keby len jeden človek tvrdil pravdu z miliónov,.. stále to bude pravda! Prebuďme sa už! Spánku bolo dosť, rovnako aj utrpenia.


MalaPerunica . tijobaru37   |   ip:92.52.36.   |   2013-03-29  (20:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nikolaj Emelin : Kde ty, kde ty, severnyj veter ...prijdi skorej...

Odkazy múdrych predkov : Nežite podľa zákonov, ktoré zostavili ľudia, aby vás zbavili slobody, ale...

Hanbite sa za nepoznanie a nevedomosť...

Nevedomosť je najväčší hriech Slovanov...


333 . malysafe65   |   ip:85.216.14   |   2013-03-29  (20:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  definitiva


V prírode bez človeka existuje prirodzená rovnováha vďaka selekcii, silnejší zožerie slabšieho.


-hm fakt ale dristaš...


mali sme vo dvore kuny chodili na vajcia aj za bieleho dna,,,a tak sme dali klepec chytili sme jednu ,,,ale ušla aj s klepcom,,,,


a vajcia stale mizli dali sme druhy a lepšie priviazali,,,,chytili sme druhu a ta neušla,,,po čase vo vozovni začala smrdieť zdochlina ,,,a tak sme ju prehladali,,,


a vieš čo sme našli,,,,tu prvu chytenu v klepci,,,už zdochnutu,,,,a okolo nej same škrupiny z vajecto zviera sa chova lepšie ako ľudia ,,,hyeny,,,,predstav si tu vec ona ta volna sa starala dokym mohla o tu druhu a nosila jej vajcia,,,


tak funguje priroda,,,

nie ako vas učia dementny kupení vedci,,,od soroša.,,,


len problem je že vas tie hyeny zmagorilii už tak že nechapete čo je pomoc slabšiemu a choremu ked to potrebuje...

ty by si ho zožral,,,fakt sila kam ste už dospeli,,,poniektorí


a to všetko len po tužbe aby ste sa len vy mali lepšie,,,nie všetci ale len vy ,,,


som slovan veriaci ,,,,a je mi ľuto že su slovania tak tupí poniektorí že zabudaju že su ľudia,,,a chovaju sa horšie sami k sebe ako dokonca zvery...

jarka . cydagosy5   |   ip:89.173.14   |   2013-03-29  (21:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slovan je povinný byť skromný, chápavý, žiť v chudobe, byť ponížený, má stále dávať, deliť sa o posledné, robiť ako otrok za almužnu a byť za všetko (aj za choroby a nešťastia)vďačný. Nato bola zriadená RK cirkev. Apeluje sa na svedomie Slovanov, lebo ako je známe, určité národy svedomie nemajú, a preto Slovanov ľahko oblbnú. Svedomie je naše spojenie s Bohom. Nedajme si ním manipulovať! Používajme zdravomyslie! Halóóó! Budíček!!!


bLitchcoiT . leporuwe00   |   ip:78.136.18   |   2013-03-30  (01:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No jo to je tak, když chce někdo ovládat nějaký pojem, nastrkat na něj nějaké charakteristiky, do nich pak nastrkat lidi onálepkované a různě s tím manipulovat.
(ať už určují co je "slovan" nebo "zdravomyslí" a pod.)


Sakirujesekera . wewusyre87   |   ip:92.52.36.   |   2013-03-30  (08:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Byť Slovanom znamená slovansky žiť, slovansky myslieť, rozumieť a stotožniť sa so slovanskou životnou filozofiou...prijať rady múdrych slovanských predkov...používať rozum...nebáť sa...nenechať sa ponižovať, a neponižovať iných...

každým dňom vedci odhaľujú nové dejinné dôkazy, vyvracajúce doterajšiu oficiálnu verziu existencie a fungovania sveta...ak toto niekto nesleduje, nie je s ním o čom diskutovať...


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.91.   |   2013-03-30  (08:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bLitchcoiT.leporuwe00

Viete, že čas sionistických - svetových parazitov sa kráti a to vám nevyhovuje! Preto ten váš odpor a zľahčovanie prichádzajúcej doby, ktorá je predurčená a proti ktorej nezmôžete nič!

Základy a podstata Ariánskej kultúry sa na základe poznania a uvedomovania čoraz väčšieho množstva ľudí o podstate tohto neoliberálno-fašistického chazarsko-sionistického-žido-kresťanského parazitujúceho systému znova obnoví! Pracuje sa na tom hore aj dole.

Len svetový parazit sa môže báť spojenia Slovanov, pretože po tisícročia plánoval a organizoval zničenie Slovanov! Nepodarilo sa a ani sa to už nepodarí!

Nech žije dŕžava, kon a zdravomyslie! Spravodlivosť sa musí nastoliť!


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2013-03-30  (09:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sSakirujesekera . wewusyre87


fakt?


lebo ja som od malička slovan slovak a evanielik,,,,:)


takže stale myslím ako slovan slovak a evanielik,,,tj kresťan taky kresťan ako slovan slovak katolík ktori je veriaci askutočne nie len hubou a kona a žije podla desatoro,,,


tak isto ako slovan slovak žid,,,ktorí tež kona tak a uveril,,,


takže nemienim na tom nič meniť,,,,ani zdvravomyslie ponimať inak v tychto rokoch lebo niekto ma nutí a presviedča aby som ho menil,,,,a vola sa to manipulacia,,,,


ja len že na tom nik nezmeni že umrem ako slovan slovak evanielik tudíž kresťan......ktorí uveril asnaži sa žiť podla desatoro,,,,a celkom aj na tuto drblu dobu sa mu to zatial darí,,,,

333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2013-03-30  (09:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nech žije dŕžava, kon a zdravomyslie! Spravodlivosť sa musí nastoliť!-janko neuraz sa ale už len tato veta a jej koniec nema nič so spravodlivosťou,,,lebo všetko čo sa nastoluje spravodlive nie je,,,lebo chceš nastoliť tj nutiť aby ľudia žili tak ako ty chceš ,,,nie aby dobrovolne sa chovali sami od seba spravdolivo,,,
cobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2013-03-30  (09:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Všetky takéto články mi pripomínajú kŕkanie žiab v močiari...Síce je ich počuť,ale nikto ich neberie na vedomie.Myslíte,že sa niečo zmení keď už neviem s koľkou trápnosťou budete kydať na RKC?
Len Boh má tú moc niečo zmeniť...keď to bude jeho vôľa.Takéto články sú ozaj len trápnym úderom bezmocných, niekam do prázdna.333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2013-03-30  (09:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  cobra


však prave začal udierať,,,to že ty si to nechceš pripustiť ešte neznamena že to nie je tak,,,


ja viem je tažke si priznať že sa človek mili v to čo veri najviac....aj aj som mal problem si priznať pravdu že moje kresťanske videnie je už inde ako naša cirkev...že tiež prešla za dvacať rokov dalšieho bytia zmenou ktora sa mne ale vobec nevidí a nepači,,,tiež ju ovplivnila mamona a pchanie sa určitych pohlavarov aj havlovi do prdele,,,ale poukazal som na to že sa mi to nevidi a nemam problem si priznať to,,,tym na veci sa nič nemeni že som stale evanielik


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2013-03-30  (10:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ale tym že si budem zakryvať oči pred pravdou ,,,nezmenim nič,,,a ja chcem zmenu a to spravodlivosť a žitie v desatoro ,,,nie len taranie o toma skutek utek,,,a s prepačenim ale havel mal so spravedlivosťou tak spoločneho vela ako vaš jan palo 2 a byvali pap a tento,,,,čiže prd makovy


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.9.1   |   2013-03-30  (10:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333.xohohaqo72

Pekne si to napísal aby sa ľudia chovali od seba spravodlivo, bez svedomia a zamlčovaného poznania sa to nedarí!

A na to potrebuje človek sa zbaviť falošného egregora viery a dať sa na cestu skutočného poznania dejín hovoriacich o pôvode ľudstva a jeho cesty duše! Plne pochopiť, čo znamenajú slová dŕžava, kon a zdravomyslie, tie obsahujú v sebe rozšírený obsah a nie je to také jednoduché ako tie pojmy vyzerajú!

""""Nemôžeš všetko brať čo píše sfalšovaná his-tóra / história tóry / písaná svetovým parazitom.""""
Kto to bere živí tím falošný egregor vieri!

Cesta skutočného poznania nie je jednoduchá a kto ňou nezačal ísť nemôže sa k nej ani zmysluplne vyjadriť, pretože to nemôže chápať!

Cesta poznania je omnoho viac zložitejšia ako falošný egregor viery a podotýkam nikdy nekončí!

Tiež neviem, čo máš voči spravodlivosti, či si myslíš, že má viac významov? Spravodlivosť je len jedna a to v zmysle svedomia / duch človeka /, nie každý človek má dušu a ducha! Nemôže to byť výber menšieho zla!


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.9.1   |   2013-03-30  (10:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  cobra.poganeri97

Máš pravdu! RKC je prázdno!


cobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2013-03-30  (10:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zásad,ktoré vyznáva RKC sa nikdy nezrieknem.To,že niektorí kardináli,biskupi a kňazi,ktorý robia len zlé meno cirkvi,neovplyvním.Nech ich súdi Boh.My nemáme posudzovať.
Akú to militantnú cirkev vyznávaš keď súdiš,hoci si tých ľudí osobne nepoznal?Čo ak toto všetko bol a je Boží plán?Odvážiš sa mu postaviť?Obdivujem inak tvoju trúfalú neomylnosť.


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2013-03-30  (10:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joj, opäť, že kresťanstvo to a ono, čo vám už naozaj v kuse hrabe? Cirkev nie je kresťanstvo, už si to konečne uvedomte a netrepte!


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2013-03-30  (10:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jan


jedna vec Ježiš prišiel aby učil ľudi,,,a učil ich,,,aby našli cestu a kto našiel cestu tomu nebude dovolene zabludíť,,,

tým asi tak všetko k tomu čo píšeš,,,,


nepotrebujem vedieť stopercent ľudsku historiu,,,tu neovlyvnim,,,,ale ovplyvnim svoju buducnosť tym ako sa budem snažiť žiť ,,,mne stačí žiť podla desatoro,,,to že ty odmietaš Ježišove učenie je tvoja vec,,,ja ho však neodmietam,,,preto lebo viem veci ktore viem,,,a zažil som veci ktore zažil,,,

Ježišove učenie je pokračovanie všetkych vtedajšich naboženstieva nielen ich,,,prišiel aby nuačil ľudi teda poslaní bol aby našieli ľudia cestu ....keby všetci uverilia nedalis a zbalamutiť a odviesť od toho čo učil,,,tak ako sam hovoril im,,,raj je na zemi ,len vy ho nevidíte,,,keby všetci uverili boliby ho uvideli,,,a bol by navždy ,,,ale neuverili a nie je,,,


mikkulas . kekyvyfe   |   ip:178.40.10   |   2013-03-30  (12:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vykaslite sa uz konecne vsetci na to! Krestanstvo nas "Slovanov" krasne rozdelilo podla principu Rozdeluj a panuj, pozrite sa trochu dalej dozadu na VEDICKE korene nasej kultury a zistite ze ohnananie sa "Slovanmi" je uplne zbytocne. Posudzovat ludi podla rodneho listu je smiesne.


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.181   |   2013-04-01  (10:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mikkulas.kekyvyfe

Podľa teba je teda smiešne poukazovať na súčasné parazitické problémy sveta a podstatu - ktorý bohom vyvolený národ to zavedením svojho falošného náboženského egregora celosvetove vedome a plánovite spôsobil? Nikdy som netvrdil, že žid, ktorý sa správa v zmysle svedomia nie je človekom! Ale mnohým to nie je vlastné! Aj Slovan, ktorý sa správa ako parazit, teda mimo rámca svedomia nie je človekom! Ale u mnohých Slovanom mať svedomie a dušu / nie falošný súcit na ukazovanie / je ich prirodzená vlastnosť! Rozvíjaním tejto vlastností má svet nádej na záchranu na rozdiel od klaňania sa falošnému bohu mamonu!


Sakirujesekera . wewusyre87   |   ip:92.52.36.   |   2013-04-01  (13:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333, nepreháňaj, nikto ťa predsa do ničoho nenúti, výber viery či náboženstva je na tvojej slobodnej vôli, a ty si si už zjavne vybral...

vzhľadom k tvojmu výberu chápem, že si Slovák, evanjelik...


bazooka . racebagi30   |   ip:78.99.178   |   2013-04-02  (02:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Byť Slovenom (alebo i Slovanom) znamená v prvom rade poznať svoje slovenské (aj slovanské) dejiny. Kto nevie odkiaľ prišiel, nevie ani kam patrí a ani kam smeruje. Takého človeka ľahko niekto druhý ovládne.

Kto však svoje dejiny pozná, nenechá sa nikomu ani oklamať, ani ovládnuť. Takýto človek je sám sebe pánom a riadi svoj osud. Takýto človek vie kam patrí.jan . pukikyri5   |   ip:78.99.183   |   2013-04-02  (12:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ministerstvo vnitra USA poslalo do všech amerických bank vnitřní směrníci, že v souladu s "Patriotickým aktem" má právo vybrat z jakékoli shránky zlato, stříbro doklady atd.

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/kniha-navstev/diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Čo ak Mars...


2013-05-06  (17:14)  |  Úvahy a komentáre
Dnes stačí pár atómových bômb a na Zemi život zanikne. Keby k niečomu takému došlo, mohli by ľudia v civilizácii pokračovať na Marse. Vlastne by boli nútený. Čosi ako nový začiatok.

Československo Európe nevoňalo


2013-04-25  (10:34)  |  Úvahy a komentáre
Nechcem teraz obhajovať zarytých federalistov. Pokúsim sa len načrtnúť zopár myšlienok spojených s výhodami spoločného štátu.


Monštrum zvané ego (alebo ego - falošné centrum).


2013-04-21  (11:51)  |  Úvahy a komentáre
Takže máš dve centrá. S jedným sa narodíš, je dané samotnou existenciou. To je tvoje vlastné ja(self). To druhé centrum, ktoré vytvára spoločnosť, je ego. Je to falošná vec – a je to obrovský trik. Prostredníctvom tvojho ega ťa spoločnosť ovláda. Musíš sa určitým spôsobom správať, lebo iba vtedy ťa spoločnosť ocení. Musíš určitým spôsobom chodiť; určitým spôsobom sa smiať; musíš sa riadiť určitými spôsobmi, morálkou, kódexom. Iba vtedy ťa spoločnosť ocení, a ak sa to nestane, tvoje ego bude otrasené. A keď je ego otrasené, nevieš, kde si, nevieš, kým si.


Spomienka na slobodu


2013-04-04  (03:47)  |  Úvahy a komentáre
Keď pozeráte telku každý deň, ani vám to nepríde… Keď počúvate rádio denne, ani vám to nepríde… Pozriete si, čo vás zaujíma. Nejaký dokumentárny film napríklad. Chvíľu správy. Keď sa objaví politik, vypnete to. Predvčerom išiel pekný dokumentárny film o anglických záhradách. A tá superstar tiež nebola taká zlá, keby len niektoré tie detská tá porota tak nezhadzovala. Až nepríjemné to bolo mne miestami. Niekto sa na tom možno smeje. Vlastne je všetko asi v poriadku.


Žena a úcta


2013-04-02  (04:26)  |  Úvahy a komentáre
Veľká noc. Akosi sa nám tie zvyky zvrhli. Dievčatá sa cítia ukrivdené. Môžno až duchovne znásilnené, keď sú studenou vodou oblievané, švihané korbáčmi… Muži, často podnapití, im dávajú silne pocítiť, kto je pánom. Je toto ale naozaj tá podstata nášho zvyku?


Nevýslovné utrpenie odišlo, no môže zase prísť


2013-03-28  (07:36)  |  Úvahy a komentáre
Druhá svetová vojna je pomerne dobre zdokumentovaná. Sfilmované hrôzy rôzneho druhu vynikajúco varujú do budúcnosti. Ľudia, nebuďte hlúpi... Ten čas ukázal, ako veľmi ste boli vinní, ako veľmi ste šli nesprávne.


Chcite žiť obyčajne


2013-03-27  (09:08)  |  Úvahy a komentáre
Ale žiť. Súčasný svet je v zajatí virtuálnosti, priam sci-fi. Nič obyčajné sa neprijíma, to je nuda. Ako v Japonsku, chce to robotov na všetko, aj namiesto psa a potom aj cintoríny pre psov – robotov.


Čo to bol za režim?


2013-03-19  (08:55)  |  Úvahy a komentáre
V poslednom čase v komentároch pribúda nostalgických spomienok na bývalý režim. Ľudská pamäť je naozaj nedokonalá. A je to tak správne. Aspoň nás nepríjemné spomienky toľko netýrajú.


Belgický poslanec sa nebojí nazvať zločin zločinom


2013-03-12  (09:56)  |  Úvahy a komentáre
Všechno je to strategie. V Iráku si naši američtí spojenci přivlastnili zásoby ropy. V Afghánistánu se opium a narkotika ukázaly jako velmi užitečné a pomohly jim k pohádkovým ziskům. V Libyi, Tunisku, Egyptě, a dnes v Sýrii, hlavním úkolem bylo a dosud zůstává svržení umírněné moci a její nahrazení mocí islamistů, kteří se brzy stanou obtížnými a které my beze studu budeme likvidovat pod záminkou boje s terorismem a záštitou Izraele.


Kofein je hořký, jedovatý a rostliny ho tvoří aby se ochránily


2013-03-09  (07:48)  |  Úvahy a komentáre
Pro včelu to moc slavně nedopadlo. Kofein totiž není návykový jen pro lidi. Pro rostlinu to ale byl tah přímo geniální. Stačilo doladit jeho obsah v nektaru aby včelám nepřipadal moc hořký a pak už se jen těšily z pravidelných návštěv závisláků. Přesně podle strategie drogových dealerů. Místo idylického vztahu květinky s včelkou Májou tu máme spíš brutální snahu vytvořit si co největší armádu závislic. Zdá se, že vše jede v sobecké režii ku prospěchu vlastních hrátek lásky a opylení.


Veľký brat sa už pridlho pozerá, viete to, lebo Orwell to vedel už dávno!


2013-03-05  (17:24)  |  Úvahy a komentáre
V budoucnosti nebudou však ani manželky ani přátelé. Děti budou matkám odebírány při narození, jako se odebírají vajíčka slepicím.


Pracoval jsem v jatkách, dnes maso nejím


2013-02-22  (17:53)  |  Úvahy a komentáre
Přinášíme osobní výpověď bývalého pracovníka jatek v Uherském Hradišti. Jednalo se o provoz, kde se manipulovalo s již mrtvými zvířaty.


Máte zakázané


2013-02-21  (08:11)  |  Úvahy a komentáre
Nie som obhajcom bývalého, neslobodného režimu. Avšak po roku 1989 sa mnohé zmenilo. K lepšiemu, ale aj k horšiemu. Už vyše 23 rokov máte zakázané:


Ako prežiť nový svetový poriadok. Odkaz sebe samému


2013-02-20  (10:12)  |  Úvahy a komentáre
A čo i tam dušu dáš v tom boji divokom: Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom. MOR HO!


Ako poraziť otrokársky systém.


2013-02-17  (12:07)  |  Úvahy a komentáre
Súčasná kríza je krízou morálky ľudstva. Spoločnosť sa zmení, ak sa zmenia jednotlivci v nej a nie keď sa zmení politika a vláda. Ak poznáme systém fungovania chazaro-židovského finančného systému, tak vieme ho aj riešiť. Otázka je či chceme zmenu a slobodného občana, alebo uprednostníme konzum a finančné otroctvo.


Nemocnica na kraji mesta…


2013-02-08  (09:41)  |  Úvahy a komentáre
Dnes ráno som náhodou narazil na článok, ktorý mi v tých najpestrejších farbách namaľoval obraz budúcnosti nášho zdravotníctva… Obrázok bol síce skutočne pestrofarebný, namaľovaný v štýle absolútneho realizmu, ale vôbec ma nenadchol. Skôr by som povedal, že vo mne vyvolal hrôzu. Uvedomil som si totiž, že k dosiahnutiu takého obrazu, vďaka našej vládnej politike, vlastne cieľavedomo smerujeme. Áno, cieľavedomo nasledujeme príklad autorov toho obrazu. Dávame si od nich radiť, ako na to? Oficiálne sa stotožňujeme sa s ich ideológiou. Tvrdo presadzujeme zavádzanie všetkých pravidiel zvráteného a nikdy v prospech obyčajných ľudí nefungujúceho systému... Pokúšame sa o samovraždu, alebo sa len nechávame niekomu vyvražďovať?


Naše deti nemajú detstvo


2013-02-08  (09:13)  |  Úvahy a komentáre
Kvôli škole. Naše deti sú zničené. Veru, nechcel by som byť dnes školopovinný. Jednoznačne sa v tomto národe vznáša myšlienka, že naše školstvo je slabé, deti sú nekvalitne vzdelávané a tým pádom nás nemôže čakať pekná budúcnosť. Naše deti totiž vraj nechápu, nerozumejú predpísanému učivu v osnovách pre matematiku, fyziku, chémiu. Hrozný stav, ak uvážime, že ich rodičia tomu väčšinou nerozumejú už vôbec.


Československo Európe nevoňalo


2013-02-06  (10:02)  |  Úvahy a komentáre
Nechcem teraz obhajovať zarytých federalistov. Pokúsim sa len načrtnúť zopár myšlienok spojených s výhodami spoločného štátu.


Vilo Rozboril: Zajtra zarobím na vašom kriplovi


2013-02-04  (17:45)  |  Úvahy a komentáre
Pravda je taká, že Vilovou úlohou je každého účinkujúceho priviesť k slzám a robí to kvôli vám, vy tie slzy totiž očakávate. Nie vždy sa to darí, ale Vilo je taký anjel, že neváha deptať napríklad deti, ktoré to už aj bez toho nemajú ľahké. Takto v predminulej časti sa nezabudol chalana, ktorý mal v izbe presne nula stupňov, spýtať Je ti zima?


V ťažkých časoch...


2013-01-25  (03:57)  |  Úvahy a komentáre
V ťažkých časoch ekonomicko-spoločensko-morálného úpadku sa masovo prebúdza nespokojnosť zo spoločenským poriadkom, prebúdza sa záujem o veci verejné a o to o čo by sa ľudia v dobrých časoch nezaujímali: pozerajú do histórie a analyzovaním a porovnávaním histórie s ich dobou sa snažia nájsť príčiny úpadku. Výsledok je pararelne ten istý: príčinou úpadku je lakomosť a nenásytnosť elít, ktoré nemorálne v rozpore zo spoločenským poriadkom, o zákonnosti pomlčím keďže sú to tie isté elity kto vytvára zákony, vysávajú ekonomiku a demoralizujú spoločnosť do času až sa spoločnosť dostane do slepej uličky. Na dnešnej situácii môžme pozorovať, že čim reálnejšia je demokracia, Švajčiarsko, Škandinávia a Benelux kde je prerozdeľovanie spoločnosťou vytvorených hodnôt najrovnomernejšie, tak tým je spoločnosť zdemoralizovaná menej a v podstate len znášajú následky úpadku iných. Ekonomická depresia v rokoch 1873-1896, ktorá de facto vyústila do vytvorenia Federal Reserve a oboch svetových vojen, vyprodukovala mysliteľov a o jednom z nich J.M. Keynes povedal: „Verím, že sa v budúcnosti viac poučíme z odkazu Silvia Gesella ako Karola Marxa.“


Ako je to v SKUTOČNOSTI s vysokou školou?


2013-01-24  (22:26)  |  Úvahy a komentáre
Áno mám 20 rokov, som prvák VŠ, ktorý tu momentálne nebude pliesť „kritické“ a často krát „skľúčené“ stavy, ako mu chýba mamičkina strava, a iné srdcervúce pocity čo mu ležia na srdiečku (o tom možno nabudúce :). Skôr mám iný problém.


Žijeme v najlepších časoch


2013-01-22  (09:00)  |  Úvahy a komentáre
Hlavne my, Slováci. Ani si to neuvedomujeme a ešte sme aj akosi večne nespokojní. Prosím vás, prečo sa napr. priam zatajuje, že Slovensko má za ostatných 8 rokov úplne najvyšší hospodársky rast z celej EÚ? Zo všetkých 27 štátov naše hospodárstvo poskočilo najviac.


Ako sa dostať zo zovretia systému obnovením sebestačnosti


2013-01-21  (23:23)  |  Úvahy a komentáre
Veci potrebné pre prežitie: Bezpečnosť, Dom, Voda, Potraviny, Odev a obuv, Energia, Doprava, Zdravotná starostlivosť, Peniaze..... toto všetko sme si nechali zobrať, stali sme sa závislí na systéme a ten systém toho patrične využil.


Opľuli Mikloša, Kuric bol obscénny a Mihály opäť hysterický


2013-01-19  (23:33)  |  Úvahy a komentáre
Vstupné na ples bolo 500 eur, čo mnohí hostia plesu s úsmevom ohodnotili ako pár stovák. Keď zoberieme do úvahy to, že milión Slovákov žije na hranici chudoby a že zvyšok nezarobí ani 350 eur, nedá sa ples považovať za nič iné, ako výsmech. Preto sme sa akcie s názvom „Slovensko nepotrebuje celebrity“ zúčastnili aj my, členovia SP, pretože rovnako i my považujeme takéto jednanie „elít“ za výsmech slovenskému národu a vždy sme ochotní sa postaviť za trpiacich ľudí.


Chov hospodárskych zvierat


2013-01-14  (14:54)  |  Úvahy a komentáre
Ošípané sa chovajú v betónových kotercoch, v budovách bez okien, kravy sa udržujú v stálom kolobehu gravidity, aby sa vyprodukovalo čo najviac mlieka, teľatá sú hneď po narodení odobraté a reťazou pripevnené v klietkach iba trochu väčších ako sú samotné zvieratá a po niekoľkých mesiacoch umelej stravy sú premenené na jemnú teľacinu.


Pomätený svet Monči F.B.


2013-01-10  (21:55)  |  Úvahy a komentáre
Na výstrelky „bláznivej Monči“ sme si akosi chtiac-nechtiac v poslednej dobe zvykli. Ten posledný, ktorý som však mal možnosť zhliadnuť, vo mne vyvolal zmiešané pocity, nakoľko som nevedel, či sa mám tomu smiať, či plakať.


A je vôbec možná zmena systému ?


2013-01-05  (04:35)  |  Úvahy a komentáre
Rád by som Vám predstavil svoju krátku esej ktorá má slúžiť výlučne na zamyslenie. Napísal som ju svojim internet priateľom, systémovým bojovníkom.


Telefonicke sutaze - Fair play alebo podvod?


2012-12-23  (14:12)  |  Úvahy a komentáre
Priznam sa ze za cely svoj zivot som volal na telefonicku sutaz iba dvakrat a urcite tusite ze som sa nedovolal priamo do sutaze. Otazky alebo ulohy tychto sutazi vyzeraju na prvy pohlad velmi jednoducho avsak kazda uloha ma nejaky chytak.


Ako som sa naučil byť sám


2012-11-10  (09:47)  |  Úvahy a komentáre
Ponížili lásku na sex a priateľstvo na fejsbukový lajk. Hľadaj šťastie v instantnom svete, kúp si niečo, zaži pocit šťastia. Zažeň pocit hladu, smradu, samoty, hľadaj pocit pohodlia, mäkka a istoty,… pocity, pocity, nadradené nad city. Dnes som si vybral byť tu pri jazere bez ničoho a sám. Je ticho, hladina je veľké zrkadlo a len niekedy sa vzduchom zachveje dlhé hrmenie vzdialenej búrky. Nikto tu nie je a nikto nepríde. V Laponsku už pár dní nemám spojenie so svetom. Robím zlobu… mal by som behať po meste, kupovať drinky dievčatám s rúžom na perách, zabávať okolie historkami a tešiť sa z priazne okolia. Ja už nechcem, nechajte mi moje ticho, ja som tu rád sám…


AKO TO BUDE 21.12.2012


2012-10-24  (18:14)  |  Úvahy a komentáre
Dnes, keď píšem tento text sú necelé dva mesiace do legendárneho dňa, ktorý predpovedá Majský kalendár. Ak mám veriť presnosti prepočtov a porovnaní súčasného merania času s tými dávnominulými a ak by aj sedeli do bodky, máme tu teda 21.12.2012 čosi ako vrcholový bod tohto veľmi dávneho príbehu. Čo sa má vtedy udiať? Superkatastrofa, ktorá zmietne celý starý svet, ukončí túto story a časť vyvolených katapultuje do Novej Zeme vo vesmíre? Ak sa tak stane – kto budú tí, ktorí budú vzatí tam Hore?


Je pozeranie porna správne ?


2012-10-23  (13:45)  |  Úvahy a komentáre
Do pošty my dnes prišiel článok s názvom 5 dôvodov, prečo POZERAŤ PORNO. Tak by som chcel začať úvahu o tom či je takéto pozeranie vôbec správne ?


Rozhovor s Jarkem, pašerakem a vyrobcem pseudoalkoholu


2012-09-20  (08:43)  |  Úvahy a komentáre
"Ladik, kura, nevim. Kdosik to dojebal. Dvacet roku si člověk dava pozor, a pak mu to jakysik mamlas rozbije. Kdosik dodal do systemu materyjal, kery byl pomišany s metylem. To zme nemohli tušit. Zrobili zme všecky procedury, kere robime normalně. Perfektně zme to vyčistili a předali dal. Partyja z teho zrobila ty svoje tuzemaky, vodky, švestkove slivovice a jine sajrajty pro blbce. Nikdo ale netušil, že v tym je metyl. Metyl nevyčistiš."


Ďaľšie z úvah a komentárov...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Tajný svet zlata - Dokument 2013

V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Té...

Proč Boston oslavuje stanné právo skandováním „USA...

VORTEXOVÁ ELEKTRÁRNA JAKO ALTERNATIVNÍ ZDROJ ENERGIE

MERKELOVÁ EVROPĚ: „PŘIPRAVTE SE VZDÁT SE SUVERENITY...

Keď mafia je zákon...

Archív

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Když jsme na gymplu měli při různých angličtinářských a esejistických příležitostech jmenovat lidi, se kterými bychom chtěli jít na večeři, které obdivujeme, kteří nás inspirují atp., ustálila se mi trojice Lance Armstrong, Václav Klaus a Jaromír Jágr. Z gymnázia už jsem nějaký ten pátek pryč a jsem rád, že jsem od těchto inspirujících osobností s výrokem o mladické hlouposti nemusel znechuceně odstoupit. Všechny tři se mi také (z různé vzdálenosti) poštěstilo vidět naživo.


Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.4902 s