18. September 2019
    
Bohemian Grove „Očami Alexa Jonesa“ - Dolezite.sk

Bohemian Grove „Očami Alexa Jonesa“


  2010-04-22  (16:03)  |  Náboženstvo a mystika
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Bohemian Grove „Očami Alexa Jonesa“


Bohémsky háj

Bohemian Grove je elitný klub v štáte Kalifornia, kde sa vyše 100 rokov pravidelne schádzajú svetoví vodcovia a elita Spojených štátov. Členovia klubu niesú nikto iní ako sám George Bush starší/mladší, Arnold Schwarzenegger, Bill Clinton, Jimmy Carter, Colin Powell, Henry Kissenger a skoro celá politická a finančná elita USA. Pozrite si rituál na sposob uctievania Baala z predstieranou ľudskou obeťou, modle v podobe velkej kamennej sovy! Novinár Alex Jones prenikol do Bohemian Grove - čisto mužského elitného klubu a stal sa prvým človekom ktorý zachytil ich bizarné, okultné aktivity na videopásku. Metráž bola vysielaná v Anglicku, Írsku a Škótsku na Anglickom Channel Four pod názvom: »Tajomní vládcovia sveta«. Alex Jones bol vo vnútri 2700 akrovom elitou ohraničenom mieste cez päť hodín....

Celých 128 rokov, počas mesiaca Júl, svetoví vodcovia cestujú do Grófstva Sonoma v Kalifornii. V miestnych novinách sa vždy nato, skoro okamžite začnú šíriť zvesti, že ide o niečo čudné a okultné, rôzne tajomné príbehy o mužoch v čiernych a červených róbach a veľkej 40 stopovej kamennej sove, na ktorej je niečo alebo niekto rituálne obetovaný.

Alex Jones usporiadaval radio talk-show, kde tieto zvesti počul mnoho krát až sa rozhodol osobne zistiť, ako sa veci majú a urobiť výzkum. Na jeho prekvapenie hlavný prúd médii od Parade Magazine, Associated Press, Reuters, the Sacramento Bee, a Washington Times potvrdzujú neuveriteľné. Svetoví vodcovia cestujú roky na tento vidiek, do sekvojami ukrytích kopcov v severnej Kalifornii, kde je skutočne obrovská kamenná sova a ľudia v čiernych a červených rúchach.

"Bol som veľmi nahnevaný" hovori Jones "že počas 50 rokov sa našla len hŕstka správ o Bohemian Grove a že tieto zvesti boli akoby postupne premenené na klebety, boli všelijako prikrášľované a ako celok to bolo všetko úplne skreslené. Po preštudovaní zákona a aj pri zvážení prítomnosti tajných služieb ktoré chránia Bohemian Grove každý júl, Jones zvažoval a napokon zobral výzvu Jon Ronsona z World of Wonder productions na odhalenie tajomstva Bohemian Grove pomocou ukrytích kamier. Po vycestovaní z Texaského Austinu do San Francisca Jones a druhí členovia jeho tímu Violet Nichols a Mike Hanson sa zišli z Britským producentom a začali trojdňové prípravy, pred pokusom vstúpiť do oblasti Bohemian Grove. 15. Júla 2000 Alex Jones a Mike Hanson vybavení dvoma ukrytými kamerami prenikly do uzavretých, ohradených priestorov členov elity Bohemian Grove. Jedna z najčastejšie kladených otázok bola: Ako ste sa tam vôbec dostali?

Tu je prepis záznamu interview s Alexom Jonesom ktorí opisuje jeho prienik do tajomneho tábora elity a vecí ktorých bol svedkom:

boli zrejme súkromná ochranka, tajná služba alebo niekoho súkromní badyguardi nás pomali dobiehali a pýtali sa na naše mená.

Bohemian Club leží uprostred radu veľkých kopcov a útesov. Je tam len jeden vchod na severnej strane ohradenia kde je vydláždená cesta približne s názvom: Bohemian Avenue. Plot s ostnatého drôtu obklopuje celí obvod klubu, načom ale vobec nezáleží, pretože je len jedno miesto kde je možný vstup. Jednoducho povedané, Bohemian Grove je uzavreté miesto. Odobrali sme sa na miesto vzdialené asi 100 yardov od hlavného vchodu. Hneď po prejdení ostnatého drôtu bolo niečo čo by sa dalo opísať ako priekopa. Celá oblasť pozdĺž útesu bola vykopaná a zaplavená. Podarilo sa nám urobiť si cestu krížom cez rozľahlí močiar, preskakovaním po zlomených konároch, cez všelijaké sutiny a zvyšky padnutých, zlomených driev. Po prelezení strmej hrádze, pevne sa pridŕžajúc konárov, sme sa ocitli na veľkom parkovisku zo stovkami áut . Videli sme niekoľko zamestnancov Bohemian Club parkujúcich všetko od Mercedesov po Ford Tempos. Za necelých 100 yardov za stromami, sme videli omnoho väčšie parkovisko plné luxusných áut. Zreteľne to bolo parkovisko pre súčasných 2000 členov Bohemian Clubu.

Ak príjdete na hlavnu cestu, priekopa, bažiny, a násyp sú z prava (zo západu) asi 50 yardov. Prajdením močiara alebo priekopy skončíte pri prvých dvoch kontrolných bodoch na ktorých sú menšie strážne búdky na ľavej strane cesty a ďaľších 50 yardov nadol je druhý strážny bod na pravo. Bolo dobre že sme sa rozhodli prekĺznuť za prvými dvoma kontrolnými bodmi, vstúpiac na časť parkoviska zamestnancov Bohemian Grove, nakoľko ozajstné kontrolné body ležia hlbšie vo vnútri hája. Tam boli kontrolné miesta v strede cesty (veľké strážne stanoviská s približne tuctom ľudí z ochranky, ďalej strážne stanovištia na ľavej a pravej strane cesty, ktoré vyzerali ako kontrolné stanovištia v germánskom štýle, aké sú známe zo starých vojnových filmov.

Povedal som Mikemu že by to bol dobrý nápad, keby sme sa tam skúsili dostať na jednom z veľkých truckov ( vzadu otvorený truck ktorý má čalúnené sedadlá na ktorom sa prevážajú členovia Bohemian Grove a tiež zamestnanci ) Takže sme išli rovno a prechádzali cez stromy Bohemian Grove do oblasti parkoviska členov klubu a čakali na zastavenie jedného s veľkých otvorených truckov, do ktorého sme ja a Mike Hanson nastúpili dozadu, spolu s dvoma staršími džentlmenmi. Mike a ja sme potom prehodili s nimi pár slov (small talk conversation) ako sme sa dostali do vnútra a šli sme čiernou, hlavnou cestou hlbšie do Hája, približujúc sa k tým veľkým kontrolným stanovištiam. Po dvoch alebo troch minútach, ako sme boli na palube trucku, zachytili sme na pásku zaujmavú konverzáciu dvoch členov, diskutujúcich o cene ich ceremoniálnych oblekov... (všetko na videu : Dark Secrets: Inside Bohemian Grove, pozri odkazy nižšie ...) Náš prví únik o chlp nastal hneď ako sme prišli k prvému hlavnému kontrolnému bodu. Takže, hneď ako truck zastavil, hnedovlasí muž patriaci k ochranke a šofér trucku sa stretli z pohľadmi, načo ochrankár prešiel za nami dozadu. Tam sa uprene zahľadel na mňa a Mike Hansona. Asi bol znepokojený tým že sme mohli byť hostia dvoch starších džentlmenov s ktorými sme boli v trucku ( členovia Bohemian Grove si môžu priniesť zo sebou hostí) takže sa nás nepýtal odkiaľ sme alebo čo tu robíme. Strážnik išiel preč a vonku nám zamával s pohľadom nedôvery. Potom sme boli vlastne už v Bohemian Grove, o ktorom sme počuli všetky tie čudné veci a mohli sme zistiť čo sa tam reálne deje. Boli sme veľmi blízko rozriešeniu celého tajomstva. Truck nas viezol niekolko minút, zastavil a prišiel čas k tomu aby nas vyložili. Povedal som Mikemu že by som sa chcel skryť. Trvalo nám to potom 45 minut pešo, všetkými tými cestami cez spodok rokliny k bodu, kde končila cesta a autá nemohli dlhšie ísť. Tam sa zmenila asfltová cesta na betónom vydláždený chodník.

Vyšli sme na vrchol jednej rokliny ktorá mohla slúžiť ako pozorovateľna, je to vrch 300 stopového útesu, vyčnievajúceho nad Ruskou riekou a nad malým mestom Monte Rio na druhej strane. To bol moj plán, mať čo najmenšie množstvo kontaktov s členmi Bohemian Club a personálom ako sa len dalo a čakať až dokiaľ sa nezotmie, aby sme mohli rozmiestniť naše ukryté kamery a zachytiť celú ceremóniu na pásku.

V tomto bode sme odbočili naspať, prešli do Hája, a prví krát zbadali 40 stopovú sovu, ktorá sedí na severnej strane malého jazera. Boli sme iba sedem yardov od čierneho oltára kde sedí základ sovy. Už v tomto bode bolo jasné, že všetky tie reči sú pravdivé: Áno, je tam obrovská kamenná sova – áno je tam oltár. Ako sme prešli hlbšie do hája a minuli jazero, ešte sme videli malé kovové kríže postavené na okraji vody (ale ku nim sa dostaneme až neskôr). Tak, a teraz sme tam boli, v priebehu hodiny na nami nájdenej pozorovatelni. Zdalo sa že okolo nebol nikto. Zrazu, z nenazdajky sa objavil pri nás starší pán asi 65-70 ročný, v obnosenej uniforme šerifa Sonoma County Department a prichádzal ku nám po chodníku. Nevideli sme ho prichádzať. Verím že to bol šerif a začal sa s nami rozprávať akousi čudnou kódovanou rečou. Pozrel sa priamo na mňa a opýtal sa: Si tu od roku 1913? Si jeden zo starších? Mne je v súčasnosti 27 a starí muž vedel že tu nemožem byť od roku 1913 ... a ani nemožem byť jeden zo starších. Spoznal som že ma testuje a tak som mu úplne kľudne odpovedal: Áno, som jeden z vidiečanov. /hillbillies/

Na vysvetlenie: V Bohemian Grove je okolo 95 rozdielnych klubov. Všetky klubové domy a murované chatky ktoré sú stavané v útese, majú rozdielne mená a je v nich rozdielne členstvo. Najväčši elitný klub je podľa tlačových správ Mandaley, ktorého členovia sú napríklad Henry Kissinger a Paul Volcker niekdajší šéf Federálnej banky a druhí bossovia New World Order. V Kempe Hillbilly /vidiečan/ sú č lenovia Bushovci súčasne s mnohými inými členmi smotánky v Americkom priemysle, bankovníctve, médiách a vláde. Chlapík sa v tom momente pousmial a povedal: Dobre teda, o.k., načo sa otočil a išiel preč. Potom ako nás opustil, som povedal Mikemu: Fajn, teraz máme novú pozíciu kde sa môžme v podstate ukryť v lese. Tak sme prešli z pozorovacieho miesta a útesu späť do rokliny . Asi v polovici cesty do rokliny sme zistili že nás pozorujú dvaja muži v čiernych oblekoch a okuliaroch ktorý nás nasledovali. Rozhodol som sa že spomalíme. Dvaja muži ktorý boli zrejme súkromná ochranka, tajná služba alebo niekoho súkromní badyguardi nás pomali dobiehali a pýtali sa na naše mená.

Povedal som im moje falošné meno, Mike tiež a povedali sme im že sme členovia Hillbilly Clubu. Oni povedali "o.k., nerobte si starosti, nestresujte sa a uživajte si to, čo bola vec ktorá príjde na pretras neskor. V tomto bode sme boli konfrontovaní dva krát a bolo možné že sme prenasledovaní. Povedal som Mikemu že by bolo dobre sa dostať priamo do husto obývanej oblasti kde je zhromaždených mnoho členov Bohemian Grove. Tak sme išli do niekoľkých klubov kde skoro naša identita praskla. Vošli sme dnu a dali sme si pár drinkov, pretože tam úplne každý výdatne pil, v niektorých klubových domoch nás samotní členovia ponúkli vínom. Potom sme išli spať na cestu, tam na voľnom priestranstve boli stovky stolov kde boli párty a hlučné oslavy. Povedal som Mikemu že by sme mali ísť hore strmou cestou do kopcov, kde boli umiestnené niektoré z väčších stavieb. To nám zabralo 20 minút, chôdzou hore do kopcov ktoré boli prístupné pre peších. V tom momente sa nás n iektorí zo zamestnancov začali vypytovať prečo sme si nezobrali na cestu hore truck. Povedali sme im, že ide len o nejaké naše cvičenie, načo začali byť niektorí ku nám nedoverčiví. Cestou hore sme zistili že mnoho z chatiek bolo opustených a z veľkým množstvom vonkajších priestranstiev. Tak sme išli do Web Camp a urobili sme si pohodlný útulok. (Kempy mali rozdielne mená ako napríklad Lost Boys, Doom, Dragon atď.) Jednoducho sme vydržali daľšiu hodinu, pripravili naše ukryté kamery a išli spať na miesto. Tou dobou sa začalo stmievať a za pár minút sa zotmelo úplne. Začali sme počuť čudné skandovanie a spev prichádzajúci z dola rokliny. Tak sme sa vybrali späť do rokliny. Na našej ceste sme videli stovky opitých ľudí skandujúcich a spievajúcich pod obrovskými sekvojami. Boli tam obrovské lebky zavesené na osvetlení, satanisticky naaranžované sovy zo žiariacimi očami, (mnoho dekorácii znázorňujúcich smrť) a to všetko sme mohli vidieť za súmraku, osvetlenom veľkými lampami. Bolo to ako vystrihnuté z fantastického románu. Len som očakával, že ešte uvidím nejakého skackajúceho draka. Hírenie a hodovanie sa prerušilo a šlo sa dolu chodníkom ku jazeru. Rozhodli sme ísť tiež rovno a zamiešať sa medzi nich a ísť tam kde idú oni. Všetko šlo ku východnej strane pozemku, na severný okraj jazera kde stála modla a oltár. Potom nám dal dva plnofarebné programy kde bol vyobrazený Moloch v podobe veľkej sovy z horiacim vnútrajškom. Tiež bolo vyobrazené niečo ako malý démon z iniciálkami PJ ktorí zametal niekoho popol smerom k dolnému ľavému rohu prospektu.

Keď sme prechádzali okolo jazera, videli sme černocha, veľmi vysokého človeka, rýchlo sme sa zamiešali medzi ostatných členov v zástupe (chceli sme dostať dobré miesto na východnej strane brehu, aby sme mohli vidieť rituál kremácie, nakoľko všetky reči ktoré som počul doteraz, vyšli ako pravdivé). Ďalej povedal: Nerobte si starosti, kľud, neponáhlajte sa. Potom nám dal dva plnofarebné programy kde bol vyobrazený Moloch v podobe veľkej sovy z horiacim vnútrajškom. Tiež bol vyobrazené niečo ako malý démon z iniciálkami PJ ktorí z ametal niekoho popol smerom k dolnému ľavému rohu prospektu. ( Všetko je ukázané v mojom filme: Dark Secrets: Inside Bohemian Grove, viď odkaz na konci článku ...) Stovky ľudí na druhej strane sa začalo zhromaždovať na východnú stranu, súkromní sluhovia ( na rozdiel od zamestnancov Bohemian Grove, ktorí boli všetci oblečení v červených tričkách a ktorým nebolo umožnené sa zúčastniť rituálu) začali ukladať stoličky pre svojích starších zamestnávateľov. Slnko teraz úplne zapadlo medzi kopce. Bola úplná tma tak, že ste nemohli vidieť druhú stranu jazera. Dookola poletovali netopiere a nad hladinou boly zhluky hmly. (V severnej Kalifornii je všeobecne mnoho hmly.) Myslím, že ak by gróf Drakula žil v Severnej Amerike, určite by si prial žiť v Sonoma County. Bolo to hrozostrašné. V tom momente sa mi začali vlasy na hlave ježiť. Náhle z vonkajšku lesa začalo prichádzať tridsať kňazov v čiernych róbach. Ich tváre boli pokreslené ako smrť, spolu z mužom oblečeným ako smrtka, ťahajúcim voz z nejakým poviazaným telom. Potom sme zaznamenali niečo čo sme videli počas dňa. Na západnej strane brehu začali roztvárať niečo ako obrovské čierne baldachýny, steny alebo klenby (my sme boli na východnej strane len 70 yardov odtiaľ) a neskôr medzi ne tlačiť voz z poviazaným telom. Muži začali vykrikovať: Upáľte ho! Dostane čo si zaslúži!

Teraz musím odbočiť od témy a zdorazniť, že dôvod prečo sme boli schopní vidieť kňazov v čiernych talároch, kňazov pomaľovaných ako smrť a zviazané telo na zadnej časti voza bol, že všetci na druhej strane mali v rukách horiace pochodne. Miesto bolo dosť osvetlené pochodňami ktoré nieslo tridsať kňazov v predu a vzadu za vozom. Pravdepodobne mimo celého ritálu ktorého som bol svedkom bol najdoležitejší aspekt to, čo sa stalo na začiatok. Voz vošiel medzi tie veľké čierne steny zavesené na stromoch dolu na zem, zakrývajúce pohľad a skoro desať minút sa nič nestalo. Bolo ticho, mimo nenávistné výkriky nejakého starého muža ktorý hovoril niečo ako: Ó, áno, upáľte toho bastarda! Zabite ho! To je to, čo si zaslúži! Všetko čo sme mohli počuť bolo ich šepkanie a pomlaskávanie ich perí. To pokračovalo stále dookola. Teraz na západnej strane brehu (my sme boli na východnej strane okolo 50-60 yardov) v predu asi 100 yardov od severnej strany je modla sediaca v temnote. Nikto nato nedával pozor. Každý bol učarovaní tým čo sa dialo za vodou a všetkým čo sa dialo medzi týmito dvoma čiernymi oponami zo zviazaným telom. Či to bola imitácia alebo realita – nevieme. ( Toto je druh rituálu akí majú v Iluminátskej lóži: "Skull & Bones" /Lebka a hnáty/ ktorý New York Observer zachytil na videopásku. Členovia tvrdia, že video ukazuje ako rozrezávajú hrdlo ceremoniálnej imitácie... Je to všetko naozaj imitácia...? Nevieme. Boli sme teda všetci zameraní na to, čo sa dialo za rybníkom. Náhle sa sova rozžiarila zo záplavou svetiel a zjavilo sa niečo ako stovka kňazov v čiernych, červených a zelených róbach. Najviac z nich bolo v čiernych, niektorí v červených a pár v strieborných alebo zelených róbach. Potom vyšiel velkňaz, ktorý preriekaval zaklínadlá o smrti ( napr. duch zomretých v háji, je teraz prítomný a prinesený späť k "veľkej sove".) On vzýval sovu približne dvadsať minút a rozprával o význame Týru a Babylona.

Viem ako bizarne toto všetko zneje, ale toto všetko máme zachytené na páske v mojom videu Dark Secrets: Inside Bohemian Grove, (vid link nižšie ...) ktorá bola vysielaná v Spojenom Kráľovstve a ak to nikto nezastaví, bude vysielaná aj tu v Spojených štátoch Kňaz ďalej hovoril o významnom Týre a Babylone, niečo ako že je len jedna "veľká sova" Babylonská a veľkého Týru. Ak čítate vaše Biblie alebo nejaké historické dokumenty tej doby, v Babylóne a Kananitskom kráľovstve pred bohom-sovou Molochom boli upalované malé deti. My sme z počiatku boli zameraní nesprávnym smerom, od sovy ku aktivitám medzi oponami na brehu, potom sme si ale dávali pozor na sovu a kňazov na ostrove. Predtým sa vzadu na západnom pobreží objavil na rieke čln, starého štýlu z prvkami smrti, ktorí priniesol cez vodu voz. Na ňom bolo vzadu na prove položené nejaké zviazané a deprivované telo. Niekto zdvihol zviazané telo ku veľkňazovi ktorí na to čakal pri spodnej časti sovy, spodku kruhovitého podstavca na ktorom sova sedí. Potom strašne desivým sposobom dvaja čierno odetí kňazi obtierali a uhládzali sakrálnu obeť a priniesli ju pred sovu. Telo žobralo a prosíkalo o život čo bolo počuť cez reproduktorový systém. Oni ale striktne zamietli milosť. Telo vyložili hore na oltár. Pravdepodobne imitovaný hlas veľkej sovy im povedal aby spálili telo ktoré vyzeralo byť zabalené do čiernej látky. (Čo oni volajú zahalená obeť) V pravo od oltára bola veľká kamenná lampa ktorá horela a ktorú volali: večný oheň. Veľkňaz zobral nezapálenú pochodeň, a zapálil si pochodeň z plameňom oltára. Telo začalo znovu prosiť o milosť. Velkňaz potom zišiel dolu, ( obtiažnejšie, pretože veľkňaz bol tak starí že mohol chodiť ťažko) a zapálil na obetisku oheň. Začal hovoriť že bude čítať znamenia na spálených zvyškoch, čo je hlboká okultná tradícia. Toto skutočne nieje Hollywoodske diabolstvo – toto všetko sa reálne udialo v štýle Babylonského náboženského mystéria.

Telo vrieskalo od bolesti. Náhle všetky z tých malých kovových krížov ktoré sme videli pozdĺž brehu počas dňa explodovali a začali horieť. Boli sme tam svedkami niečoho, akoby od stredovekého maliara Boscha - Vízia pekla: Horiace kovové kríže, kňazi v čiernych a červených róbach, veľkňazom v striebornom taláry z červenou pláštenkou, horiace telo vreštiace od bolesti, obrovská kamenná sova, svetoví lídri, bankári, doležití ľudia s médii, hlavy akadémii zaoberajúci sa takýmito aktivitami. Bolo to uplne ako duševná choroba a posadnutosť. Tak ako sa rituál skončil, účastníci sa začali rozchádzať a vracať spať na miesta v sekvojovom lese.

Ja a Mike Hudson sme sa skutočne rýchlim tempom vrátili z tade naspäť. Ak by sme zostali, mohli by sme niekoho stretnúť a boli by sme nechránení. Prešli sme napravo od strážnikov a boli sme na hlavnej ceste - Bohemian Avenue. Je omnoho ľahšie sa dostať von z Hája než je dostať sa dovnútra, nakoľko mnoho z týchto svetových lídrov zostávajú v Háji a idú do malého mesta Monte Rio. Idú do barov, za prostitútkami ktoré prilietajú z celého sveta ich obsluhovať.

Dolu pri konci cesty nás čakali Britskí novinári aby nás vyzdvihli. Pýtali sa nás: Aké to bolo? Dostali ste sa tam? Dostali ste sa tam?

Jeden z produkčných, John Sergeant mi povedal: Dokázali ste to Alex! Otvorili ste záhadu Bohemian Grove! Je toho omnoho viac, čo sme nemali čas stihnúť. Rozhodol som vložiť toto interview na mojej stránke www.infowars.com.

Určite si pozrite film, pozrite si fotky, pozrite si program kde je horiace telo, čítajte hlavný prúd správ okolo histórie Grove, a určite si viete predstaviť že je to veľmi reálne. Určite to urobte, nakoľko týždeň nato čo som sa dostal von z Bohemian Grove, skupina ktorá sa volá Bohemian Grove Action Network ( čo je skupina ktorá protestuje proti korupcii, elitárstvu, proti zákazu prístupu ženám, nakoľko Grove je samozrejme výhradne mužský klub) kontaktovali rôzne tlačové agentúry. Dostal som nevyžiadané ponuky z rôznych médii zo západného pobrežia. Dal som im informácie, vložili sme klip na web. Všetci tvrdili že to čo sme zachytili na pásku bude veľkolepé story. Potom sme ale o nich už nikdy nepočuli. Toto ukazuje silu Grove klubu.

Jediné miesto kde sme boli schopní dať informácie okolo Bohemian Grove, bolo pri interwiev v miestnom rádiu, Internete, a teraz naprieč Spojeným Kráľovstvom. Myslím, že odvysielanie na Chanel Four by malo prelomiť ľady smerom do cudziny. Nech sa story o Bohemian Grove, dostane do hlavného prúdu médii v Spojených štátoch... / (-: pozn. Gojim / Toto je viac ako veľké odhalenie a mám za sebou niekoľko interview. Zvyčajne keď sa akékoľvek médium začne zaujímať o problematiku - pozvú ma na interview a vždy je dobre ak o tom môžem hovoriť. Pre každého jedného: Pozrite si video Dark Secrets: Inside Bohemian Grove, povzbudzujem ľudí aby robili kópie pre nekomerčné, vzdelávacie použitie, pre precitnutie ľudí vo vašom okolí... Bola to v skutočnosti vec, ktorá mi istým spôsobom zmenila život: Nedá sa ísť tam, byť svedkom toho, a potom povedať: "Nie, to bol iba žart". Tí ľudia boli smrteľne vážni. Táto vec by mala byť podávaná dalej, nakoľko sa ju establišment pokúša zastaviť. Prosím roznášajte túto správu do každého kúta sveta...


 

Zdroj: www.granosalis.cz Nebezpečná učení: Bohemian Grove
Vloženo Úterý, 18. duben 2006 @ 12:03:51 CEST Vložil: gojim

 

 


Dikus
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
antoanito   |   ip:94.136.13   |   2010-04-23  (12:30)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  fíha ,vďaka admin za uverejnenie.. Je to ďalší kúsok do bizarného puzzle čo tu všetci skladáme. Kua ničomu sa tu už nečudujem . Viac a viac človek chápe významu čistej vody zo Zeme , teplému Slniečku a Láske. Hľadajme ďalej priatelia.. :-)


David   |   ip:194.1.215   |   2010-04-23  (13:14)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Uz len ten film vidiet :D


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-04-23  (13:32)
50% hlasovalo = 2  
mínus plus
  Toto podobne si mozete pozriet aj v kostoloch aj tam sa kopec sfanatizovanych do ruch a talarov oblecenych fanatikov klania nejakej imaginarnej bytosti, tiez tam ma oltar, pije krv a je telo pana, oni su len rovnako zmagoreni, ako presli od viery z jedneho bludu do druheho. Za to moze moc a obrovske more penazi, co maju, keby mali tolko, co bezni ludia, nerobili by kraviny.


ggg   |   ip:195.146.1   |   2010-04-23  (13:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  cely film som nenasiel ale aspon ukazka http://www.youtube.com/watch?v=wtSVBTne-KY od 5 minuty ukazuju ten ritual. zrejme veria v okultizmus, ked su taki sfanatizovani...


DavidB   |   ip:147.232.2   |   2010-04-23  (13:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja si len kladiem otázku či to dnesni ludia Z NUDY robia tie blbosti co robia, alebo maju urcitu psychicku ci dusevnu poruchu ci traumu z detstva? Lebo JA TO NECHAPEM.
Len si sam potom poviem ze to sme ako spolocnost dopadli ked mam vladnu pacienti psychiatrickych liecebni.


sxg   |   ip:95.103.11   |   2010-04-23  (13:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Masonic Rituals recorded and exposed by a Brother in Turkey
http://www.youtube.com/watch?v=HyuhhH2g5lY


Pisatel   |   ip:216.155.1   |   2010-04-23  (14:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael robíš chytráka a pritom vieš prd, takýchto ľudí mám rád.
Myslia si, že zjedli múdrosť celého sveta a oni majú pravdu.
Si ešte na primitívnej materialistickej úrovni, možno ak nastane čas dostaneš sa aj vyššie a začneš si vidieť aj ďalej od nosa.


trixx   |   ip:94.246.12   |   2010-04-23  (14:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  neviete mi prosim povedat kde najdem titulky k filmu ja ho totiz mam uz rok sosnuty ale je v eng


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-04-23  (14:36)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Nechapem, co tymto vypadom sledujes, je to taka ista fraska, ako ked domorodci v Amazonke poskakuju okolo ohna a zahanaju zlych duchov, prirovnanie k cirkevnum pandrlakom ta ocividne poburilo. Len som poukazal na podobnost s inym kultom, ktory tu existuje a nikoho nenapadne o tom takym stylom napisat, ako hore uvedeny clanok od A. Jonesa.Keby tito fanatici, co sa schadzaju na tom mieste tu boli pred 2000 rokmi, tak by ta ani nenapadlo sa nad tym pozastavit, lebo by sa s toho stalo oficialne nabozenstvo.


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-04-23  (14:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Inak pisatel, nevedel som, ze som zalozeny len na nizkej materialnej urovni, mohol som sa vyvarovat kontaktu s vyspelou dusevnou entitou, ktora toto uz davno pochopila, co nam materialistom sustavne unika. No co uz, kazdy sa nemoze narodit schizofrenikom.


Tony   |   ip:92.245.8.   |   2010-04-23  (15:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafaelom a všetkým podobného zmýšľania:

Na počiatku bolo nič, veľké nič...a z toho nič odrazu rána ako z kanóna...Bola to poriadna rana, lebo z toho nič vyšla, len tak z ničoho nič, z ničoty rana a potom postupný vývoj všetkých foriem života, hviezd, planét, galaxií...A to všetko z ničoho, len tak, úplnou náhodou, pre nič, za nič, len tak... ... ...

Veru, bez urážky, a keby hlúposť a obmedzenosť nadnášala, tak to by bolo odrazu obrovské množstvo nových lietajúcich telies nad touto Zemou....Ešte šťastie, že také niečo sa nemôže stať...Ale možno vo svete kedy nič nebolo a predsa povstalo...možno vás aj o tom raz budú presviedčať!
rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-04-23  (15:28)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Tony tvoja posadnutost vierou v tomto pripade nie je az tak dolezitam o tom tam v tom clanku A. Jones nepise, ale to ty vo svojom infantilnom svete rozpravok a po vychodeni skoly s prepracovanou vyucbou nabozenstva asi tazko pochopis. Tu je len skvela ukazka ako tieto rozne kulty, sekty, vznikali a vznikaju.Tony   |   ip:92.245.8.   |   2010-04-23  (15:38)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  rafael, vidno, že niečomu ozaj rozumiete....A len tak mimochodom, na náboženstvo som nechodil, kostol nenavštevujem, ani jednú cirkev, sektu, združenie, hnutie a podobné spolky neuznávam, ak už, tak len BOHA a jeho PRAVDU, nie dristy a lží, ktoré sú podsúvané aj ateistami, ktorí nedokážu už dávno rozoznať jablka od hrušiek...!!!

No a teraz povedzte, že ako to bolo s tým veľkým treskom z ničoho, keď už toľko popierate Boha a jeho Pravdu, ktorého ste Vy sám poslal do ríše rozprávok???


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-04-23  (15:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Inak , ze to s clankom asi tak suvisi ako s tymi hruskami a jablckami. Ateista je podla veriacich prazdna materialna skrupina bez kuska citu, ti je perfraktovane slovo novodobych vyznavacom akehosi boha. Ja som neraz napisal, ze mi je ukradnute, kto vo svojej mysli si vytvori akukolvek predstavu vzniku zivota, len podsuvanie sektarskych teorii nicim nepodlozenymi faktami, su urcite menej doveryhodne, ako teoria velkeho tresku. pokial viem, vesmir sa rozpina, co je nespochybnitelna vec, co sa da dokazat, ale dokaz o vzniku zivota zo zasahu boha, akehokolvek sa este nedokazalo. Ja nemozem tvrdit, ze takto sa to stalo, ale su na to urcite vacsie predpoklady. Tu sa totiz pretlaca nazor, ze viera v boha je vlastne spoob, ako clovek vyssie duchovne dospel, co s prispevkami zahlcujuce tuto stranku vobec nepodporuje. Ak by si pozorne cital, co v tom clanku je napisane, tak pochopis, ze aj takto sa sa zabavaju mocni, a je jedno, ci je to teraz, alebo to bolo pred x rokmi, ked ludom vtlacali do gebul historky o bohoch.


Tony   |   ip:92.245.8.   |   2010-04-23  (15:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tu je odkaz na tento filmový snímok, kde si ho každý môže pozrieť: http://video.google.com/videoplay?docid=-82095917705734983#docid=5688492591288248198Tony   |   ip:92.245.8.   |   2010-04-23  (16:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Puma, a je s titulkami?


Puma_sk   |   ip:95.105.15   |   2010-04-23  (16:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nie bohuzial, ale da sa pozriet aj bez.. ak teda trosku rozumies, ak nie tak snad sa niekto najde kto to prelozi..


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-04-23  (16:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Inak dost dobre nechapem, co zle tito ludia robia, ved prave veriaci , by mali byt k takemuto ritualu viac tolerantnejsi. Ved robia podobne veci ako rozni nabozenski vodcovia na tomto svete. Mne ako ateistovi to pripada len rovnako smiesne, ako ti rozni ujkovia obleceni v munduroch ala Hollywood hrajuci sa na vyznavaca nejakeho kultu.Takze poprosim vas veriacim, budte k nim tolerantnejsi, ved im drbe na rovnakej frekvencii.


sxg   |   ip:178.40.25   |   2010-04-23  (16:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafo ak nevidíš rozdiel medzi klaňaním sa satanovi a klaňaním sa Bohovi, choď von a niekoho vykuchaj zožer vnútornosti alebo utýraj dieťa, psa, mačku proste čo uznáš za vhodné...


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-04-23  (16:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a coho sa vlastne bojite, ze zvitazi satan nad vasim bohom? To predsa nie je ziaden futbalovy zapas, to hranie na satana a boha uz trva pridlho v mysli veriacich, nastastie len veriacich, ostatnych normalnych ludi ta hra nikdy nebavila. To len ta vasa viera sposobuje strach z takych pre normalnych ludi trivialnych tem. Uz len to prirovnanie ku klananiu sa k neviemkomu, je totalne ujete, len to neviem, kto je na ktorej strane ihriska, doteraz o tom nebol ziaden relevantny sud.


slavka   |   ip:213.151.2   |   2010-04-23  (19:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael je jeden z tých ešte neuvedomelých, na ktorých platí jediné priatelia, preto sa a ni nerozčuľujte, a to_: " Nehádžte perly pred svine"


antoanito   |   ip:94.136.13   |   2010-04-23  (19:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael Ty si to tak nemyslel,len si to tak napísal ,ja viem, bud easy Všetko je ok :-) páči sa mi ,ako si tu trošku pozdvihujete egá :-) jeden do druhého :-) ok ok, čo človek to názor a tak to má byť! Len pozor priatelia na formu a obsah! a skusme zohnať filmik aj s titulkami ...


NO   |   ip:158.195.1   |   2010-04-23  (19:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael.... beres veci prvoplanovo a zujato


targett   |   ip:92.62.224   |   2010-04-23  (20:53)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Dělají ty rituály proto, že jim svět "neviditelný" jejich prostřednictvím pomáhá udržovat tuto satanistickou civilizaci, a cílem je ovládnutí duše (řízení mysli) každého člověka !!! A o to se teď vede mezi lidmi a satanáši konečná bitva. Jako lidé jsme prohráli mnoho bitev a válek s NIMI. Ale tuto Matku všech bitev NESMÍME prohrát, pokud nechceme, aby ONI instalovali na Zemi pravé peklo, z kterého nebude úniku ani po smrti !!! To je třeba si uvědomit, a začít odvracet mysl i Ducha od Temnoty ke Světlu ... to je jediná možná cesta !!!


NO   |   ip:158.195.1   |   2010-04-23  (21:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  preco cirkev upalovala carodejnice.?
su nam zatajovane informacie ktore dokazuju o sile ludskej mysle?.... a slovo fanatik by som pouzival trosku opatrnejsie anie len k tomu co"normalny clovek" nepochopí


bublinka   |   ip:178.40.16   |   2010-04-23  (22:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  targett: ked si zobereme akou silou disponuju,tak sa mi zda, ze sa im sakramentsky nieco pokazilo.
V materialnej rovine sa zda,ze to maju v moci,ale ta druha sa im rozpadava a ta materialna bude coskoro nasledovat, lebo to je zakon.Proste nieco presvihli,ved je to v poslednom case vsetko velmi priehladne, co sa o minulosti povedat neda. Ludia sa preberaju systemom presne,ako vo sne, v ktorom sa deju velke absurdity.Uz nedokazu mentalne vtahovat do svojho programu ludi tak,ako kedysi.


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-23  (22:32)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  DOLEZITESK


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-23  (22:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DISKRIMINUJE


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-23  (22:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  BLOKUJE


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-23  (22:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  PRISPIEVATELOV!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-23  (22:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  HANBA!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-23  (22:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TO JE TA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-23  (22:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SLOBODA SLOVA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-23  (22:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  HANBA!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-23  (22:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NAJSKOR VAS


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-23  (22:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ROZOSTVAVA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-23  (22:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A POTOM SA HRA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-23  (22:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NA NEVINNEHO


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-23  (22:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A MORALNEHO!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-23  (22:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  POZOR NA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-23  (22:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NEPOHODLNE


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-23  (22:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NAZORY A


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-23  (22:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MYSLIENKY!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-23  (22:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  BUDETE BLOKOVANI


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-23  (22:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TOTALITA!!!


anonym   |   ip:213.151.2   |   2010-04-23  (23:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vazeny ak sa tu blokuju prispievatelia tak je to minimalne na zamyslenie.


anonym   |   ip:213.151.2   |   2010-04-23  (23:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kazdy ma pravo na slobodu slova a prejavu a kazdy si je zodpovedny za to co napise sam tak naco aj niekoho blokovat ale jedna sa o sukromnu stranku takze tu zrejme platia ine zakony,ktore nie su koser.


bublinka   |   ip:178.40.16   |   2010-04-23  (23:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  anonym:neblokuju


anonym   |   ip:213.151.2   |   2010-04-23  (23:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bublinka a co ste majitelka ked to tak dobre viete alebo len prispievatelom?


bublinka   |   ip:178.40.16   |   2010-04-23  (23:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  anonym: si tu prvykrat?


anonym   |   ip:213.151.2   |   2010-04-23  (23:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bublinka:je neslusne odpovedat protiotazkou a poprosim vas aby ste mi netikali nemam 16 rokov tak teda ste majitelka lebo ja nema cas na zbytocne vypisovanie chystam sa ulozit k spanku!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (00:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  POZOR!!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (00:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  BLOKOVANIE


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (00:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  PRISPIEVATELOV


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (00:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NA DOLEZITESK


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (00:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  HANBA!!!DISKRIMINACIA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (00:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  POZOR NA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (00:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NEVHODNE SLOVA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (00:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MYSLIENKY!!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (00:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  BUDETE BLOKOVANI!!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (00:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NAJSKOR VAS


bublinka   |   ip:178.40.16   |   2010-04-24  (00:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a koho blokuju? psychiatriu?


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (00:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ROZOSTVAVA A


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (00:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  POTOM SA HRA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (00:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NA NEVINNEHO A


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (00:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MORALNEHO!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (00:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TOTALITA!!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (00:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  BUBLANINA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (00:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JE ASI ADMINOVA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (00:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MILENKA!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (00:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ALEBO BY


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (00:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MOZNO CHCELA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (00:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  BYT!!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (04:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TO JE AKO S UFOM,MOZE TO BYT HOCICO!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (04:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TO MA BYT DOKAZ!!ANI JEDINY DOKAZ CI TVAR!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (04:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LEPSIE ZABERY


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (04:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SU UZ Z MESIACA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-24  (04:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  PRED 40ROKMI!!


Tony   |   ip:92.245.8.   |   2010-04-24  (08:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No tak toto nemá chybu od 00:04 až do 04:32...Asi niekomu už ozaj pokojný spánok neprichádza. Veď takí podvedomé alebo jasné vedia, že prečo je to tak!!! Počujete už ten silný hlas zvonov, nad niečim, nad niekym, lebo oni ho už počujú a čo vy???

http://www.youtube.com/watch?v=i229WiRufps&;feature=related


2011   |   ip:195.91.79   |   2010-04-24  (09:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2010: Najskor som myslel, že si daaký zamindrákovaný chudáčik. Potom, že si chorý. Nakoniec, že si sa tak narodil - dement, čo sa do puberty učí písať, a keď to konečne daako zvládne tak sa tým silou mocou chce chváliť (za pár rôčkov ti to pojde isto i malými...)

Teraz som však do toho konečne kápol - symbióza:
chorý zamindrákovaný dement, ktorý má evidentne dojem, že čím je väčšie písmo a riadkovanie použije, o to väčšiu váhu budú mať jeho ducha skvosty.
(ono viac záleží od toho z ktorej časti tela sa ten "skvost" vyderie von - to že je hlasný, ešte nemusí znamenať, že to bola silná myšlienka. Ale ty sám tu dokazuješ, že používaš miesto huby zadok, a miesto mozgu hrubé črevo..)


joplins   |   ip:79.138.25   |   2010-04-24  (10:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2011.- trefne... no ono malinke 2010-točko ti teraz neodpisuje, lebo ono babacinka...:-)))))


Alfonz   |   ip:195.91.79   |   2010-04-24  (10:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael:
Vysvetli mi, prosím ťa, ten vztyčný bod, ktorý ťa viedod k prirovnaniu kresťanskej viery ku kultom ľudských obetí v najvyšších kruhoch svetovej politiky v súčasnom svete.

A aké má to prirovnanie vplyv na morálnosť či závažnosť toho, čo popisuje ten dokument.2011   |   ip:195.91.79   |   2010-04-24  (10:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins: Ď ;)
Trocha som sa síce nechal uniesť, ale toto je už naozaj neúnosné. Inak, pamatáš na www.dolezite.ho ILUMINÁTORA?... Skúsim to porovnať.


havran   |   ip:85.248.17   |   2010-04-24  (11:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vskutku velmi zaujimave a nic nechcem spochybnovat, ALE ... na Google Earth som nasiel mestecko Monte Rio, Russian River, Bohemian Hwy, Bohemian awe a hladal som nieco, co by mohlo byt podobne tomu z opisu miestografie ... hladal som na juh od Monte Rio, pretoze tadial vedie Bohemian Hwy aj Bohemian Ave, a ked si to najdete na mape, tak sami uvidite ze na severe by to bolo malo pravdepodobne (aj ked sa to mozno neda vylucit). Chcel som najst sochu sovy (40 m vysoky objekt uz vrha slusne dlhy tien ...), nenasiel som vodne priekopy, parkoviska, chatky, kluby ... nic iba les. Mozem sa ovsem mylit, hladal som tu: 38°27'51.07"S, 123° 0'21.11"Z a na juh a vychod a zapad od tohto miesta. Prosim, ak niekto najdete to miesto, napiste mi suradnice napr. tej sovy ...


Dikus   |   ip:91.148.17   |   2010-04-24  (13:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Havran pochybujem ze by sa takto dalo nieco z google earth vycitat pretoze google earth tvory nasa a nasa je manipulovana elitou. A elita vytvara celkovy obraz. Ale ako napad to neni zle. A este k uzivatelovi 2010 neviem preco na tieto jeho komentare este odpovedate a komentujete tento prispevok som tu dal ja a chcel som aby ste sa vyjadrovali hlavne k teme a nie k zvrhlemu paranoickemu zmyslaniu uzivatela 2010


QucienT   |   ip:78.141.74   |   2010-04-24  (18:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Preloží a uploadne niekto ďalšie časti The Arrivals?


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-04-24  (18:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Alfonz za prve nie je dokazane, ze pouzili ludsku obet, za druhe pre nezucastneneho je to rovnaka zvrhlost, aku robia domorodci v nejakom zapadakove, alebo hoci aj ta krestanska cirkev. Ja som len poukazal, ze nerobia nic odlisne od vsetkych ostatnych siekt, medzi nich ratam aj oficialne cirkvi. Nie je to nic, co by normalneho cloveka mohlo nejakym sposobom ohrozit, ohrozeni sa citia byt len ti, co veria v taketo veci.


Alfonz   |   ip:87.197.11   |   2010-04-24  (19:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael:
Vitriol - voda, obe bezfarebné kvapaniny: ktorú si dáš od smädu?
Aj keby tá obeta nebola reálna, išlo úplne preukázateľne o mistérium, ktoré ju má pripodobniť. Porovnanie niektorých etník na spoločenskej úrovni doby kamennej, vyznávajúcich animizmus a súčasnej politickej elity USA sa mi tiež nezdá byť to pravé.
Ak sa v kresťanstve používa symbol Spasiteľoej krvi a tela - vždy je neodlučiteľne(pod hrozbou exkomunikácie) spätý s jeho dobrovoľnou, a na ňom vykonanou obetou - nevinného, a nespravodlivo umučeného, ktorý mal moc sa vzoprieť, ale nepoužil ju.

I z hladiska etiky - či mimonáboženskej morálky - je toto porovnanie nezlučiteľné, pretože úplne ignoruje hlavnú podstatu oboch vecí:
1.) násilná vražda
2.) dobrovoľná obeta seba, za dobro iných

Či už v reálnom skutku, alebo prenesene - symbolicky, sú tieto dve veci v absolútnom protiklade!

S pozdravom Alfonz


Moxastin   |   ip:80.250.1.   |   2010-04-24  (22:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  celi článok je plní chíb. Nedá sa na to pozeraď. Neide použyt automaticku opravu chíb vo MS-word? Mislím si, ze nielen vo mne to vivolava pocyt ze som niekde v 1 rocnyku na zakladnej žkole. Dufam ze tye chibi niesu nakazlivé.
P.S: Pre toho magora hore (2010).. mazu ta pretoze spamujes, pises zo zapnutym caps lockom. Je to akokeby si vykrikoval v metre nadavky a potom sa stazoval, že ti uberaju slobodu prejavu


NeniDolezite   |   ip:78.141.11   |   2010-04-24  (22:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael - Trepes tu uplne nezmysli...Kto veri v boha veri aj v satana, lucifera, diabla...a tak isto aj naopak, pretoze jeho tiez stvoril boh.


anonym   |   ip:213.151.2   |   2010-04-24  (22:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vy tu o com vsetci pisete,niekto sa tu stazuje ze sa blokuju prispievatelia a vy len kazdemu nadavate,potom sa necudujem ako to na Slovensku vyzera,nadava sa ze niekto vykradol zlatnictvo v Auparku a to ze politici rozkradaju zo statneho rozpoctu miliardy o tom je ticho!Kolko mate vlastne rokov,alebo si to tu riadi admin sam,lebno sa citi dotknuty!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  AZ 13 PRISPEVKOV


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ZA CELY DEN!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A TO JE SOBOTA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A POLOVICA JE LEN


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  O MNE.A TO


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  PRETO LEBO


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DOLEZITESK


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DISKRIMINUJE!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A BLOKUJE


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  PRISPIEVATELOV!!HANBA!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TO JE TA SLOBODA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SLOVA!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  HANBA!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  POZOR!!


bejbous   |   ip:78.102.48   |   2010-04-25  (00:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ty vole smažte toho trapáka


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NA NEPOHODLNE


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MYSLIENKY A SLOVA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  BUDETE BLOKOVANI!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NAJSKOR VAS


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ROZOSTVAVA A


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SA HRA NA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NEVINNEHO A


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SLUSNEHO!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NAJSKOR VAS


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ROZOSTVAVA A POTOM


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SA HRA NA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SLUSNEHO A


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NEVINNEHO!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NEPISTE CAPSLOCKOM


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  BUDETE BLOKOVANI!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NEPISTE CAPSLOCKOM


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  BUDETE BLOKOVANI!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  HANBA!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DISKRIMINACIA NA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (00:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DOLEZITESK!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A ZNOVU CENZURA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DISKRIMINACIA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  BLOKOVANIE!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NA DOLEZITESK


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  PANUJE TOTALITA!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  KOLKO PRISPEVKOV


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SI PRIDAVA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ADMIN SAM!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  POZOR!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  BLOKOVANIESK


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NADOLEZITESK!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NEKALE PRAKTIKY


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NA DOLEZITESK!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NAJSKOR VAS


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ROZOSTVAVA A


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  POTOM SA HRA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NASLUSNEHO


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A CESTNEHO!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NEKALE PRAKTIKY


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NA BLOKUJTESK!


2011   |   ip:87.197.11   |   2010-04-25  (01:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2010:
Znova ti hovorím: slová majú byť v ideálnom prípade produktom myslenia. Ak by sa ti to podarilo, nepoužívaj miesto huby zadnicu, a na myšlienky je lepší mozog než hrubé črevo. Postupne sa uč aj malé písmenká, časom na to prídeš...
Vidíš to plus a mínus s hviezdičkami pod nickom prispievateľa? Týmito mačkátkami vačšina čitateľov vyjadrí svoj názor na príspevok. To, že sa tvoje strácajú, je dosledok toho, že asi až moc ľudí nevie doceniť tvoju intelektuálnu námahu. (pokús sa o prejav inými orgánmi tvojho tela, než tými čo používaš teraz.)


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  POMSTA A


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NENAVIST NA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  BLOKUJTESK!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NEPISTE CAPSLOCKOM!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  BUDETE BLOKOVANI!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SLOBODA SLOVA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NA DOLEZITESK


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NEPLATI!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ZACINA TO CAPSLOCKOM


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A KONCI MUCENIM


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A VRAZDENIM!!


2011   |   ip:87.197.11   |   2010-04-25  (01:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2010: nezabudol si si dat pilulky?


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ZACALO TO


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ZOSMIESNOVANIM


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A KONCILO DEPORTACIAMI!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TOTALITA ZACINA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  VZDY NEVINNE!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NEPISTE CAPSLOCKOM


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  BUDETE BLOKOVANI!!


2011   |   ip:87.197.11   |   2010-04-25  (01:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2010: možno ti krivdím a pilulky berieš podctivo. Skús ale povedať doktorovi, či by ti nemohol upraviť dávkovanie, alebo vyskúšať niečo lepšie. Veď toto musí dosť bolieť.


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  HANBA DOLEZITESK


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  BLOKOVANIE NA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DOLEZITESK!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  CAPSLOCK ZBRAN


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  HROMADNEHO NICENIA!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  !


2011   |   ip:87.197.11   |   2010-04-25  (01:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2010: už je lepšie? Ešte že som ti pripomenul tie prášky, čo?


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  KOLKO PRIPOMIENOK


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SI PISE ADMIN SAM!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  HANBA!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  POZOR!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DISKRIMINACIA NA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DOLEZITESK!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  KDE JE SLOBODA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SLOVA NA BLOKUJTASK!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  POMSTA A NENAVIST


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (01:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NA DOLEZITESK!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (03:27)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  CAPSLOCK NEBEZPECNA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (03:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ZBRAN PRE DOLEZOTESK!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (04:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NAJSKOR VAS ROZOSTVAVA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (04:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A POTOM SA HRA NA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (04:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SLUSNEHO A NEVINNEHO!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (05:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  KOLKO PRIPOMIENOK SI


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (05:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  PISE ADMIN SAM!!!


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (05:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ZA NEPOHODLNE SLOVA


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (05:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A MYSLIENKY BUDETE


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-25  (05:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  BLOKOVANI!!


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-04-25  (08:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Alfonz, cize ak to urobi cirkev rovnako okazalo, je to v poriadku, lebo oni mozu? Pochop len ,ze pre cloveka su tito v talaroch obleceni exoti rovnako smiesni, ako ti stari kmeti obleceni v sukniach, vystrojeni ako na maskarny ples a tvariaci sa, ze tomu veria, co robia. Budte tocha kriticki aj k tymto postarsim panom, co na stare kolena by sa mali starat hlavne o svoje vnucata a nie spravat sa rovnako fanaticky ako tie kreatury na tom videu.


Dikus   |   ip:91.148.17   |   2010-04-25  (22:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No takto ci to bol fake z obetou alebo nie jedno je iste ako som napisal do urivku mame tu velky organizovany hierarchisticky usporiadany problem


Alfonz   |   ip:87.197.11   |   2010-04-26  (00:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael:
naozaj nechápem hierarchií hodnôt, ako ich tu podávaš.
V každom jednom filme, ktorý sa nakrúti sú len prezlečení šašovia - herci, ktorý hrajú svoju rolu.
Každý folklórny zvyk má svoju audio vizuálnu stránku - spolu s tým "netypický" odev.

Či ľudí, organizácie, zvyky treba zrovnávať podľa toho ako sú oblečení; a morálna či právna stránka veci je len daaký bagateľ, prídavok - aj keď sa jedná o rituálnu vraždu? (a účasť na nej celým prítomným publikom - či už reálne, alebo prenesene?)


Alfonz   |   ip:87.197.11   |   2010-04-26  (01:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael:
Poznám ľudí, ktorí žijú iba športom. O inom sa moc nebavia, žijú tým, či aktívne - či pasívne. Podobne hudba, umenie, remeslá, vedy,... Fanatici do určitej veci. Dokonca niektorí ľudia sú fanatickí pracanti. (mnohí takíto "zvrátenci" majú za to nobelove ceny a iné srandy...)

Máš niečo proti doktorovi, ktorý sa fanaticky a na svoj úkor pokúša zachrániť niekoho, koho nikdy nevidel a nepozná, aj keď by mohol v kľude a podľa predpisov robiť prácu inak?

Akým spôsobom je zlý takýto "fanatizmus" rehoľných sestier, a bratov - ktorí aj keď chodia v tých smiešnych odevoch - odmietajú svoj nárok na vlastný majetok, na rodinu, na väčšinu toho čo sa pokladá za dobré, len preto aby nezištne pomáhali iným? Nápodobne kňazi?

Akým právom je podľa teba možné zrovnávať "fanatizmus" všetkých týchto ľudí v rôznych oboroch - so zvrátenými mystériami vrcholiacimi rituálnou vraždou?


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-04-26  (07:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tebe prekaza, ze prirovnavam tuto saskaren s tym, co predvadza cirkev. Ano je to pre mna rovnaka saskaren , ako ked pajac obleceny ako Elvis Presley vystupuje vo svojom chrame a hlasa nejake bludy. Mna daleko viac rozculilo opakovane kazdorocne prezentovane dokonca mediami, ako simuluju ukrizovanie Jezisa v Presove, dokonca pred malymi detmi. To povazujem este za zvratenejsie, ako ked banda bohatych znudenych bastardov sa hra na nejaku sektu, vyznavajucu nejaku mysterioznu vymyslenu priseru. Oni to aspon verejnosti nepredkladaju, ale tito tzv. umelci sa tu predvadzaju pred zrakom malych deti, a to tu nikomu z vas nevadi, lebo to robi vasa sekta. A k tym reholnym sestram, ktore robia taku zasluznu vec, chces tym naznacit, ze keby neboli pod vplyvom tejto sekty, ze by to nerobili? Alebo to robia len preto, ze im to vrchny velitel pajacov nakazal?


Alfonz   |   ip:195.91.79   |   2010-04-26  (09:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael:
Tebe naozaj neprekáža tá morálna stránka veci? Ako som popisoval vyššie: rituálna vražda vs. obeta seba za iných.

Chceš tiež naznačiť, že pašije napodobňujúce ukrižovanie Krista sú pre mládež dramatickejšie, ako hociktoré denné vysielanie v televízií?

Ak je to pre teba len "šaškáreň", tak zrejma ani nie je treba rozlišovať medzi vraždou a (neúmyselným) zabitím; a v podstate je jedno a to isté asi všetko, hlavne aby oblečenie bolo moderného vzozretia...


Alfonz   |   ip:195.91.79   |   2010-04-26  (09:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  PS.:
O tých rehoľných sestrách som tomu neporozumel; alebo si možno ani ty nečítal celý môj príspevok.
(boli tam i iné nenáboženské príklady "fanatizmu")
Ale i tak: nepoznám nenáboženské spoločenstvo, ktoré by sa zriekalo osobného vlastníctva, sexuality, a rodiny preto aby mohli nezištne pomáhať "súdruhom" - prepáč, ale nepoznám...
A či im to niekto prikázal? - neviem, že by tam niekto niekoho nútil vstúpiť...
Ale myslím, že toto je mimo témy.rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-04-26  (09:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je to mimo temy, tvoj prispevok som si precital cely, ta argumentacia o reholnych sestrach, myslis, ze by to dokazali robit aj bez prikazu svojho mecenasa? Ak ano je to uslachtile a uzasne, ale preco to nejde robit aj bez toho, aby patrila pod nejaku organizaciu. To s tym ukrizovanim Jezisa asi nemozes ani mysliet vazne, ktory sadista zoberie svoje malolete dieta na taku ohavnost, by si zasluzil 25 na prdel. To je to o com stale vravim, pre vas tato sadomasochisticka tradicia je uplne normalna, lebo ste vyrastali odmalicka v uctievani tychto tradicii, ale skus sa vzit do mysle 3- 4 rocneho dietata, ked to vidi na vlastne oci a nevie, co je ozajstne, alebo hrane. To vas nepoburuje?


Alfonz   |   ip:195.91.79   |   2010-04-26  (10:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael:
A tieklo tam pri tom moc krvi? To dieťa nemá doma kontakt s televíziou?

Teba naozaj ani trocha nezaujíma tá morálna stránka celej záležitosti?
(A či je to jedno keď niekoho nevinne zabíjajú a keď vrah zabíja nevinného?)


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-04-26  (11:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chces mi povedat, ze ked v Tv davaju nejaky masaker, tak by si nechal 3- rocne decko sa na to divat? Tym ospravedlnujes tu vec s ukrizovanim? Tak potom ta musi tiez nechat lahostajnym to, co robili tie znudene milionarske celebrity v tom dokumente. Takisto nie je predsa dokazane, ci to nebol len komparz, presne ako v Presove, ale to sa vam to prirovnanie nepaci, kedze ide o vas pohlad na historiu. Ved robia presne to iste, co ine sekty odjakziva, klanaju sa vykonstruovanym postavickam.


PentagramNaKrku   |   ip:193.87.64   |   2010-04-26  (14:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ako sorry ale autor je pekne v P....raz je velknaz obleceny v ciernom a par riadkov nizsie uz je v striebornom s cervenym lemom ci ako to pisal....bez toho aby sa nieco menilo....raz sa nachadzame v severnej maerike, ale samotna skupina sa pohybuje pri ruskej rieke....to akoze na koho skusate...zase dalsie mylne spravy na zmanipulovanie ludi a odvedenioe od pravej podstaty


Alfonz   |   ip:195.91.79   |   2010-04-26  (22:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael?
Evidentne ti je to naozaj jedno...

"Teba naozaj ani trocha nezaujíma tá morálna stránka celej záležitosti?(A či je to jedno keď niekoho nevinne zabíjajú a keď vrah zabíja nevinného?)"

P.S.: Neviem, koľko tam bolo krvi pri tej scéne, tiež neviem či to bolo pre decká, ani či to bolo povinné sa na tom zúčastniť... - ja som to neusporadúval, ani nevidel.


Alfonz   |   ip:195.91.79   |   2010-04-26  (23:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  PenťoGramiádNákrčný:
"Ruská rieka" je evidentne meno tej rieky - keď je vo vete podstatné meno veľkým písmenom, zväčša to tak býva...
Tých "bosorákov" tam bolo tiež viac. Jeden v čiernom a iní...
Ale máš pravdu, ten kto sem ten článok upínal si s tým nedal moc veľkú námahu. Táto vec je už síce staršieho dáta, ale naozaj obletela celý svet a vyvolala celkom slušný ohlas. To spomínané video je k dispozícií všelikde - infowars.com, a na stránkach Alexa Jonesa - napríklad.


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-04-27  (11:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Alfonz ja som zasa nerozumel tej vete, ci je jedno, ked niekoho nevinne zabiju a ked vrah zabija nevinneho.


Dikus   |   ip:91.148.19   |   2010-04-27  (13:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ano mas pravdu nenamahal som sa s tymto clankom pretoze to nie je diplomovka ako sa aj nenamaham s diakritikou ci pravopisom v komentaroch. Ja som len poukazal na problem o ktorom vela ludi ani nevie. No len sa skuste spitat svojich blizkych priatelov ci partnerov co je Bohemian Grove. Zo 100 opitanych je 99% pravdepodobnost ze tie slova po vas ani nezopakuju. Ako aj v astronomii najdolezitejsie obrazi ci pozorovania nie su tie najkrajsie a najfarebnejsie ale tie ciernobiele neupravene v grafickom prevedeni.


Alfonz   |   ip:195.91.79   |   2010-04-27  (20:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dikus: nič v zlom, máš pravdu.
Ale ak by to malo o čosika lepšiu formu a hlavne uvedené zdroje - bolo by to oveľa presvedčivejšie.
(a neobúvali by sa do toho rôzni gramatici... Mňa zarátavajúc: "Ruská" nie je podstatné meno - ale prídavné, že... viď moj príspevok vyššie :))) )


Alfonz   |   ip:195.91.79   |   2010-04-27  (20:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael: pokúsim sa objasniť:
Kopec krvi vidno v nemocnici, kopec v masiarstvach, neuveriteľne veľa v televízií...
To kedy je decku potrebné vysvetliť, že mu môže zo žily vytiecť, je iná starosť. (podľa vývinovej psychológie vo veku 3-5 rokov si sami - spontánne uvedomíme svoju smrteľnosť: tzv. 1.kríza(puberta); myslím, že vtedy je ten správny čas)

Krv má v žilách každý - tečie prúdom všade naokolo. Podľa mňa je však oveľa dôležitejšie vysvetliť - deckám, pred súdom, pred spoločnosťou, svedomím - PREČO!

Preto pokladám tvoje zrovnanie "pamiatky umučenia nevinného" a "mystérií vrcholiacich obradnou vraždou" za nezlučiteľné s morálkou, etikou či právom (potažmo súdnosťou...) - a je úplne jedno či z náboženského, či ateistického pohľadu.rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-04-28  (09:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pamiatka umucenia nevinneho je pojem vytvoreny vo vasich hlavach, je to len teoria, nicim nepodlozena.


Alfonz   |   ip:195.91.79   |   2010-04-29  (02:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael:
Nik nechce, aby si tomu veril. Ani to nie je podstatné.

Ale zlučovanie "pamiatky umečenia nevinného" s "mystériami vrcholiacimi vraždou" je morálne, eticky i právne za hocakou medzou súdnosti i solídnej debaty.
Je absolútne jedno či si veriaci, či neveriaci...

rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-04-29  (08:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ved to je prave alfa a omega tohto vsetkeho, ze niekto si mysli, ze ma moralne pravo tu predkladat rozne teorie z dejin pred 2000 rokmi, pritom robia presne to iste, co ine okultne sekty.


Alfonz   |   ip:195.91.79   |   2010-04-30  (16:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael: ??? prepáč, ale ukončím z mojej strany tieto monológy.

Ja viem, že sa iba hráš na hlúpeho, extrémne o všetko pochybujúceho - ale každý potrebujeme debatu na vlastnej výrazovej rovine. Ja sa tu teraz "všehomír spochybňujucími sofistickými" figúrami nemám kedy zaoberať.

Okrem toho, pokiaľ sa bavíme o morálnom, etickom, !právnom! pôsobení kultu, tak sa berie do úvahy jeho posobenie - obsahová stránka. Reálnosť či nereálnosť skutku, ktorý kult popisuje je v podstate na veriacich nie a nie je rozhodujúci pre posolstvo a dobro aké prináša. Podobne je to aj s prínosom pre celú spoločnosť - nie len veriacich, alebo naopak zhubnosť.

Preto napríklad máme na slovensku rozdelenie náboženstiev, siekt, spoločenstiev na: oficiálne, povolené - či zakázané, nelegálne. (t.j. od uznaných ako spoločnosti prospešné až po spoločnosť ohrozujúce.)

Ak sa tu chceš hrať na "sofistu" - zisti si tiež prosím, že aj zatĺkanie rozumu a obracanie očividného naruby bolo viac krát
hodnotené ako pre spoločnosť škodlivá filozofia - aj s dosledkami. (Sokrates by, chudák, o tom vedel svoje povedať...)


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-05-01  (10:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mas pravdu, monolog vedies ty, lebo vzdy odbocis od danej temy, nebudem sa hadat o prospesnosti toho ktoreho okultneho spolku,su rovnako vsetky zbytocne, a k tomu povoleniu tych siekt, o tom nerozhoduje, ci je prospesne pre spolocnost, ide o ine veci, do ktorych ani ja ani ty nevidis. V konecnom dosledku sa bojis priznat, ze kazda sekta, kretanskou nevynimajuc, robi rovnake bizarne ukazky z roznym okultistickym zameranim, ale zucastneny divak to tak nechape. Mozno je to aj s tymi v tejto ukazke, tak su zmagoreni urcitou vierou, ze im uz ani nepride, aki su trapni. Ak sem privedies na nejaku omsu domorodca z dazdoveho pralesa, a ak by rozumel, co tento saso v sukni rozprava, tiez to bude prenho rovnako pohanske, ako pre nas ich sposob nejakeho ritu.


miso   |   ip:195.62.17   |   2010-12-27  (09:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hmm to je vsetko uplne pekne ale jedna vec mi tu nesedi.. MOJOU KAMEROU ZA 200 eur by som to natocil asi 4x lepsie aj po tme!!!


damian . dicynenu94   |   ip:95.105.13   |   2011-10-11  (16:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  miso

určite nepobehoval s normálnou kamerou, mohla to byť nejaká miniaturna skrytá kamera


brain . juximusi16   |   ip:109.236.1   |   2014-04-08  (11:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael ty do znacnej mieri si pleties pojmy z dojmami. Vsetky tieto tvoje komentare su len cisto tvojim subjektivnym neopodstatnenym nazorom. Poradim ti jednu vec. Skus studovat religionistiku lebo to co tu pises vyzera ako keby si najprv hovoril a potom rozmyslal. A ak mi na toto odpovies ze teba ziadne nabozenstvo nezaujima, tak potom fakt nevidim zmysel toho co tu predvadzas nakolko o nich nic nevies a predsa si tu musis zvysovat svoje ego alebo robit sa mudrym alebo fakt neviem o co ti ide.
Pretoze ked si niekto dava do kopy vyznavanie satana a ucitevanie jedineho a praveho Boha tak to potom vyzera asi tak ako ked prvak na zakladnej skole ide napominat vysokoskolskeho profesora ze sa v niecom myli.
Je len jeden jediny a pravy Boh, vsetky ostatne jeho napodobeniny su len manevre satana aby zmiatol cloveka a vidno ze toto sa mu na tebe velmi dari. Spoznaj pravdu a pravda ta oslobodi. Pretoze pravda je len jedna - je absolutna, nie relativnadiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + tri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Prečo nám cirkev zamlčala a naďalej zamlčuje poznanie o reinkarnácii?


 - Prečo nám cirkev zamlčala a naďalej zamlčuje poznanie o reinkarnácii?2013-06-01  (10:13)  |  Náboženstvo a mystika
Čo nám malo byť zamlčané a prečo? Existuje reinkarnácia, teda možnosť opakovaných vtelení? 30 až 40% obyvateľstva je presvedčených o tom, že žili na Zemi už viac krát. Toto prastaré poznanie ľudstva nájdeme vo všetkých končinách Zeme a v mnohých kultúrnych kruhoch a nielen v budhizme a hinduizme ako si mnohí myslia. Reinkarnácia bola kedysi úplne prirodzeným poznaním aj v rannom kresťanstve, až kým ho kňazská kasta pred 1500 rokmi nepotlačila a neuvalila svoju kliatbu na každého, kto by tomu veril.

Fatálne omyly duchovne hľadajúcich 1


2013-05-01  (12:02)  |  Náboženstvo a mystika
Kto sa trochu hlbšie zaujíma o duchovné súvislosti života vie, že človek sa na zem nerodí iba raz. Prichádza sem viac krát a to jednak preto, aby odložil svoje staré chyby a viny a jednak preto, aby sa práve tu na zemi mohol výraznejším spôsobom duchovne posunúť nahor. Znalosť o opätovných príchodoch človeka na zem bola do piateho vatikánskeho koncilu bežne rozšírená i medzi kresťanmi a toto poznanie je až dodnes prirodzenou súčasťou všetkých východných náboženstiev.


2013: Apokalypsa ezoteriků a agónie společnosti!


2013-04-19  (10:53)  |  Náboženstvo a mystika
,,Ezoteriky, sektáře a příznivce New Age čeká po 21. prosinci 2012 podobný osud jako komunisty po rozpadu Východního bloku mezi lety 1989 – 1991.“ - Václav Bláha


Odev ako prejav ducha


2013-04-19  (09:31)  |  Náboženstvo a mystika
Týmto textom sa obraciam na nežnejšie pohlavie s výzvou, aby sa už konečne spamätali a zamysleli sa nad svojím počínaním.


Večné peklo ? BLUD RKC ! (VIDEO)


2013-04-11  (17:45)  |  Náboženstvo a mystika
Ako je možné aby náš milostivý a láskyplný Boh dopustil večné utrpenie pre tých, ktorí neprijali obeť Ježiš Krista ? Určite Boh, ktorý je nekonečná láska a chce zachrániť každú dušu by niečo také urobil ? Poďme sa spoločne pozrieť čo hovorí o tom Božie Slovo - Biblia. Učenie, že bezbožní sú trápení ohňom a sírou vo večnom pekle a že za hriechy, ktoré spáchali počas svojho krátkeho života na zemi, budú mučení tak dlho, ako dlho bude žiť Boh, je nezlučiteľné s Božou láskou a milosrdenstvom i s naším ľudským zmyslom pre spravodlivosť.


CO JE CÍRKEV?


2013-04-04  (21:53)  |  Náboženstvo a mystika
Každý národ mněl svou víru, a své bohy, a také nějakou minulost kterou si uchovávaly moudra, a vzpomínky na své předky. Ano, hovořím o nějakých pohanech anebo barbarech, i tyto národy mněly ve skutečnostech jistou civilizaci, a jiný postup životních skutečností danou jistou životní lokalitou a tím i mentálním přístupem k životu a daných jiným podmínkám. Co přinášelo jejich náboženství? Setkání svých sousedů, výměna zkušeností jak pro dobrý chod komunity, tak také pro pobavení a také nabytí informací pro další chod komunity do budoucna, osobní setkání utužovalo jistou sounáležitost a také vědomí někam se zařadit. Toto kulturní dědictví bylo ale hrubě pošlapáno katolickou vírou a doslova zneuctěno. Když si uvědomíte, že každý národ mněl ne staletí, ale tisíciletí svou víru a děděné poznatky, které se předávaly po několik tisíc generací na novou generaci, a v průběhu okamžiku jim bylo sebráno vše nějakým misionářem hrubou silou a hrozbami. Kdo se nepodřídil, byl prostě zavražděn, v jejich jazyce prostě řečeno jen "odstraněn".


Uvidel som smrť!


2013-04-04  (18:41)  |  Náboženstvo a mystika
Nie som jasnovidcom, ale stalo sa mi, že raz som predsa len niečo uvidel. Niečo strašné! Uvidel som skazu a smrť!


RKC a pápež František


2013-03-21  (11:21)  |  Náboženstvo a mystika
Tento článok by som venoval aktuálnemu dianiu v RKC, zo zameraním na pápeža Františka. Posledných niekoľko rokov som ostro kritizoval veľmi vážnu morálnu rozvrátenosť v RKC. Mnoho ľudí mi neverilo, ale dnes mi musia dať za pravdu aj fanatický katolíci. Najprv si veľmi stručne zhrňme najbližšiu históriu RKC a potom bude téma pápeža Františka


Absurdity kresťanskej viery


2013-03-21  (11:21)  |  Náboženstvo a mystika
Hlavným účelom každého náboženského systému je, aby bol človek lepší. Aby sa snažil byť čoraz lepším, čistejším, spravodlivejším a láskavejším. Aby sa o to snažil tak intenzívne, ako len môže, pretože iba tadiaľto vedie cesta k raju, ale i cesta k šťastnému, vyrovnanému a harmonickému životu na zemi.


Kauza Ján Pavol II. a vnútorný rozklad RKC


2013-03-01  (09:51)  |  Náboženstvo a mystika
Beatifikácia je predstupeň blahorečenia. Po beatifikácii Jána Pavla II. bol zastavený tento film,ktorý kritizuje jeho beatifikáciu. Beatifikovaný môže byť len človek, ktorý žil z kresťanského hľadiska veľmi vzorne, čo sa nedá o Jánovi Pavlovi II. povedať: -kryl pedofilné škandály -bol zo slobodomurármi najlepší priateľ – dali mu najvyššie ocenenie za presadzovanie ideálov NWO -kade chodil tade ohlasoval náboženskú ideológiu Nového svetového poriadku – hlásal, že všetky náboženstvá treba spojiť v jedno Ak by nám média objektívne informovali, vznikla by najväčšia mediálna kauza v dejinách ľudstva – Ján Pavol II.


Satanistický pápež? Ján Pavol II. vzdal hold NWO


2013-02-23  (16:02)  |  Náboženstvo a mystika
Som veľký kritik Jána Pavla II., pretože tento pápež vzdal hold ideológii Nového svetového poriadku. Presadzovanie ideológie NWO sa nekončilo len týmto výrokom. Kade chodil tade rozhlasoval radikálny medzináboženský ekumenizmus – jeho cieľom bola príprava sveta na jedno svetové univerzálne náboženstvo – náboženstvo ideológie Nového svetového poriadku. Kritici hovoria, že kresťanstvo a pohanské náboženstvá v žiadnom prípade nie sú zlúčiteľné, ako si to predstavoval Ján Pavol II.


Skutočný dôvod rezignácie pápeža Benedikta XVI.


2013-02-16  (15:42)  |  Náboženstvo a mystika
Nechcem o tejto problematiky písať nejaký dlhý článok – nemá to význam – problematika je veľmi jednoduchá. Musíme chápať pre pápeža bolo určite veľmi nepríjemné bývať zo slobodomurármi pod jednou strechou vo Vatikáne. Niet pochýb, že pápež ani nebol slobodný a že v skutočnosti mu vo všetkom šéfovali slobodomurári. Táto stránka sa napr. venuje veľmi závažnej kauze väznenia pápeža Siriho slobodomurármi


Katolicismus odchází z Evropy


2013-02-15  (09:18)  |  Náboženstvo a mystika
Rezignace Benedikta 16. se stala překvapením nejen pro věřící a kurii, ale také pro odborníky. Sám papež odůvodňuje tento krok zdravotními problémy. Experti však uvažují o krizi katolické církve.


Papež abdikoval, aby se vyhnul zatčení?


2013-02-15  (09:17)  |  Náboženstvo a mystika
Nevím, jakou pravdivost lze přikládat následujícímu prohlášení ITCCS. Zní to ale nadějně. ITCCS neboli Mezinárodní tribunál pro zločiny církve a státu je zřejmě dobrovolná organizace právníků, kteří připravují právnické dokumenty k obvinění představitelů církví a států, v tomto případě za zneužívání dětí. Ale není mi jasné, jak je to s jejich účinností. (Něco podobného je asi americké právnické sdružení People´s Trust, které už několikrát právně dokonale prohlásilo veškerý světový majetek za majetek všeho lidu, ale ti, co ten majetek ovládají, to jaksi zatím neberou na vědomí.) Tak to zatím berme s rezervou, a doufejme, že třeba na tom něco bude


Za papežským pučem je peněžní skandál


2013-02-14  (09:21)  |  Náboženstvo a mystika
„Abyste pochopili papežovu rezignaci“, říká Kevin Annett, „sledujte peníze“. „Tím, co bylo pro papeže Benedikta umíráčkem, bylo jeho osobní zapletení do úplatkářství a praní peněz Vatikánskou bankou.“ – Kevin Annett


Papež Benedikt 16. se vzdává pontifikátu


2013-02-12  (10:23)  |  Náboženstvo a mystika
11. února bylo oznámeno o rozhodnutí papeže Benedikta 16. zříci se trůnu. Oficiálně bude o tom vyhlášeno 28. února. O příčinách abdikace nynějšího papeže a o budoucnosti římskokatolické církve uvažují ruští experti.


Moja obhajoba


2013-02-09  (00:44)  |  Náboženstvo a mystika
Už ako malý chlapec od útleho detstva spoznával som dva svety. Mamka mi sem tam vravela o Ježiškovi a tatko nehovoril nič o Ježiškovi iba mi vždy poradil čo a ako mám robiť aby dobre bolo. Vyrastal som ako slobodné dieťa, a mohol som uvažovať ako som len chcel. Mohol som z mamkou o Ježiškovi či o strige a mohol som aj z tatkom o niečom inom trebárs o vesmíre či o svete.


Ako sa vyhnúť utrpeniu?


2013-01-27  (19:15)  |  Náboženstvo a mystika
Život je nekonečnou reťazou príčin a dôsledkov. Všetko, čo nás postretne, má svoju príčinu. Možno ju hľadať v našej nedávnej, dávnejšej, alebo veľmi dávnej minulosti. A tak je to aj s utrpením, ktoré nie je nijakým dielom náhody, ale logickým a zákonitým dôsledkom príčiny, ktorú sme my samotní kedysi v minulosti zavdali. Nijaké náhody totiž nejestvujú! Osud nie je slepý! Utrpenie je dôsledkom nami vyvolanej príčiny a prichádza k nám prostredníctvom Zákona spätného pôsobenia, ktorého účinky sa dajú veľmi výstižne vyjadriť slovami: čo kto zaseje, to aj zožne. Naše utrpenie býva teda žatvou toho, čo sme siali v minulosti. Niet v tom ľubovôle, ani nespravodlivosti. Je to dianie vecné, jasné, logické a nanajvýš spravodlivé.


Emil Páleš: Jezuitský štát v Paraguaji


2013-01-27  (11:32)  |  Náboženstvo a mystika
Kým sa Campanellovi, ktorý v talianskom väzení písal svoju knihu, pred očami vznášala vízia dokonalého štátu, jezuiti jeho utópiu premenili na skutky. Stala sa skutočnosťou v Paraguaji v roku 1609. V neprístupnom vnútrozemí amazonského pralesa, izolovaní riečnymi vodopádmi, uskutočnili teokratický komunizmus s indiánmi. Je unikátom svetovej histórie, že taký štát skutočne existoval a fungoval 150 rokov.


Emil Páleš: Biblická a katolícka Mária


2013-01-26  (00:57)  |  Náboženstvo a mystika
Biblická Mária bola pôvodne obyčajnou ľudskou ženou, pokornou, poslušnou, matkou viacerých detí (Mat 12:46, 13:55, Luk 8:19, Mar 3:31). Vedela, že sama potrebuje Spasiteľa. Súčasná katolícka Mária je nadprirodzenou bytosťou, ktorá má vlastnosti a schopnosti bohyne. Zoznam jej vlastností sa bod za bodom zhoduje s vlastnosťami pohanských bohýň, a nezhoduje s vlastnosťami biblickej matky Ježišovej.


Emil Páleš: Jezuiti


2013-01-15  (14:35)  |  Náboženstvo a mystika
Jezuiti predstavujú extrémnu saturnskú (orifielsku) inšpiráciu. Ich špecifikom sú ,saturnské vlastnosti: disciplína vôle a poslušnosť. Okrem bežných rádových sľubov cudnosti a chudoby skladali ešte jeden - o absolútnej poslušnosti pápežovi. „Pre jezuitský rád je charakteristická prísna centralizácia, tvrdá disciplína a bezvýhradná poslušnost‘ generálovi (‘, čiernemu pápežovi "), ktorý je volený doživotne.. . Jezuitský rád je organizovaný ako vojenský útvar.


Ako odhaliť jasnovidca


2013-01-10  (15:18)  |  Náboženstvo a mystika
Stačí málo na odhalenie klamára.


reakcia Tomáš Akvinský- Päť dôkazov existencie Boha


2013-01-08  (01:46)  |  Náboženstvo a mystika
Článok, priatelia, neslúži na to aby vás obrátil na neveriacich.. Dal som ho sem hlavne pre ľudí z fóra ktorý predchádzajúci článok o Tomášovi Akvinskom považovali za dôkazový materiál..


Kresťanský národ konzumentov nečistoty


2013-01-06  (18:01)  |  Náboženstvo a mystika
Slováci sú vo všeobecnosti považovaní za kresťanský národ. Štatisticky! Pravdivosť tejto štatistiky sa potvrdzuje zvlášť v čase vianočných sviatkov, kedy bývajú naplnené takmer všetky kostoly. Keď potom človek vidí tie masy, prúdiace po skončení sviatočných vianočných omší z kostolov, môže si pomyslieť: to je ale viera!


Tajomstvo obelisku.


2012-12-23  (11:57)  |  Náboženstvo a mystika
Chodíme okolo různých staveb, které někdy ani neumíme zařadit “do jaké kategorie patří“, některé jsou z doby dávno minulé, mají svůj stavební styl, někdy se na nich objevují zajímavé plastiky s různou tématikou. Ta náboženská převládá asi proto, že byla vytvořena v době, kdy církev soustředila veškerou duchovní i světskou moc do svých rukou. Víme, co znamenají různé nápisy, obrazy a sochy např. hadů a různých příšer ve společnosti svatých atd.? Známe jejich smysl? Víme komu byly určeny a proč?


Vatikán a.s., práčka špinavých peňazí mafie a politikov


2012-08-10  (08:25)  |  Náboženstvo a mystika
Zabudnite na Dana Browna. Vykašlite sa na konšpiračné teórie z dielne tvorcov Zeitgeist. Skutočnosť je oveľa napínavejšia. Skutočnosť, odhalená v knihe Vatikán a.s. Nejde totiž o fikciu, teórie alebo špekulácie. Sú to neodškriepiteľné fakty, podložené originálmi dokumentov, prevodných príkazov a bankových operácií. Ide o priame dôkazy od niekoho, kto bol súčasťou systému. Systému, ktorý s vedomím pápežov desaťročia pral špinavé peniaze nacistov, mafie a skorumpovaných politikov. Vatikánskej banky.


TEMNOTA NA VRCHOLE MOCI


2012-07-26  (15:32)  |  Náboženstvo a mystika
Všimli ste si niekedy, koľko je v našej zemí rôznych krížov umiestnených na každom kroku? Nejde iba o tie na kostoloch – tam to nikoho neprekvapí – ale ide o všetky tie po krajine. Od tých, ktoré sú na samých vrcholoch našich hôr až po tie, ktoré sú na kopci nad každou dedinou či v poliach a podobne. Tí, ktorí vidia toky energií vám povedia, čo vidia – sú to kliatby, blokácie Svetlej energie. Kríže samé osebe ešte nemusia znamenať nič, ale sú znakmi, kde je potrebné blokovať vstup Bielej, Svetlej energie. Takto si tvari „zoskrutkovali“ svoju energetickú mriežku, aby sme boli pod ich kontrolou nie iba v mestách, ale v celej krajine.


Kauza arc. Róbert Bezák, alebo – POHODA ako pre koho


2012-07-11  (11:51)  |  Náboženstvo a mystika
Zaujimavý článok o tom, prečo je dobré, že odvolali Bezáka. Na vedomie dávam hlavne list istého teológa a kňaza, ktorý je v článku.


Čo sa s nami deje po smrti?


2012-06-04  (11:53)  |  Náboženstvo a mystika
Bez znalosti jednotlivých úrovní stvorenia nemôžeme správne pochopiť, čo sa s nami deje po pozemskej smrti.


2. Prebuďte sa!


2012-05-25  (21:38)  |  Náboženstvo a mystika
Ľudia, prebuďte sa z oloveného spánku! Poznajte to nedôstojné bremeno, ktoré nesiete, a ktoré ťaží milióny ľudí nevýslovne húževnatým tlakom. Odhoďte ho! Je hodné nosenia? Ani na jednu, jedinú sekundu!


Iontové, holografické a magnetické náramky = PODVOD!


2012-05-22  (09:41)  |  Náboženstvo a mystika
Zdá se, že v každém obchodním středisku napříč USA potkáte mladého obchodníka prodávajícího barevné náramky, kterou mají údajně „iontový náboj“ nebo „magnetický hologram“, které vám způsobí lepší rovnováhu, zdraví, tlumí bolest nebo cokoliv jiného, co tvrdí. Tito obchodníci to i demonstrují ukázkou – slabost zákazníkovy síly nebo rovnováhy, pak mu nasadí náramek a provedou stejný pokus. Hle! Náhle je rovnováha na 100 procentech a síla až na střechu.


Svedectvo bývalého jasnovidca a prútikára o nebezpečenstve okultizmu


2012-05-12  (18:02)  |  Náboženstvo a mystika
Psychotronika môže byť i nebezpečná - prednáška bývalého prútkara a jasnovidca Martina Ševčíka z 12.2.1992 v Novom Meste na Morave. Autor podáva svedectvo o vlastnej skúsenosti v tejto oblasti, detailne opisuje praktiky, ktoré používal a princíp fungovania jeho schopností a zdôrazňuje nebezpečenstvá a dôsledky návštevy u ľudí s vešteckými schopnosťami.


Ďaľšie z náboženstva a mystiky...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

GM, Chrysler a Ford asi čaká vládou riadený bankrot

Predpripravený bankrot spojený s finančnou pomocou vlády je najpravdepodobnejším scenárom pre tri americké automobilky, uviedla dnes ratingová agentúra Moody‘s Investors Service.


Nebezpečí světové vlády existuje

Euro: zdražovanie

Pravá tvář BSA

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

Postavili mu nákupní centrum vedle domu – oběsil se ...

Archív

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Když jsme na gymplu měli při různých angličtinářských a esejistických příležitostech jmenovat lidi, se kterými bychom chtěli jít na večeři, které obdivujeme, kteří nás inspirují atp., ustálila se mi trojice Lance Armstrong, Václav Klaus a Jaromír Jágr. Z gymnázia už jsem nějaký ten pátek pryč a jsem rád, že jsem od těchto inspirujících osobností s výrokem o mladické hlouposti nemusel znechuceně odstoupit. Všechny tři se mi také (z různé vzdálenosti) poštěstilo vidět naživo.


Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.2478 s