21. September 2019
    
Boom v špeciálnej pedagogike - Dolezite.sk

Boom v špeciálnej pedagogike


  2011-08-22  (13:51)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Boom v špeciálnej pedagogike

Kto sa v dnešnej dobe rozhodne okolo 13-stej a 14-stej hodiny vybrať do ulíc, bude mať možnosť zažiť pocit akoby bol práve v Indi...

Deti s aktovkami mieria zo škôl do svojich domovov (marginalizovaných rómskych komunít), ako ich nazývajú ľudia zo štátnej správy. Aby som sa vopred vyhol rôznym rasistickým poznámkam, tento blog má za úlohu reflektovať aktuálny stav našej spoločnosti. To je všetko!

Ak sa dnes malého dievčatka spýtate, čím chce byť, keď bude veľká, je možné, že Vám povie "učiteľkou". No o pár rokov, keď bude naďalej rovnako nadšená, pochopí, že sa jej vysnívané povolanie v budúcnosti neobíde bez slovíčka špeciálna.
Fakt je, že slovenská populácia práve prechádza istou zmenou, ktorú každý z nás vidí, no reálne nikto nerieši. Existujú dva pohľady na tento jav. Kým ten prvý, je spojený zo súcitom a ohľaduplnosťou, je ten druhý plný nenávisti a hnevu. Tým, že je situácia ponechávaná v takom stave, v akom práve je, neustále eskaluje. Hovoriť o témach, akými sú &feature=related">Luník IX, &playnext=1&list=PL80B08F587E60AF34">rómske osady, &feature=related">starostovia, ktorí nevedia čítať a veľa iých, ani moc netreba.Minulý týždeň som mal možnosť porozprávať sa s jedným z tých malých dievčat, ktoré medzičasom dospelo a robí svoje "vysnívané" povolanie učiteľky. Vďaka prudko rastúcej spoločensky- exkludovanej, rómskej populácie zároveň rastie aj dopyt po špeciálnych pedagógoch. Títo ľudia Vám dokážu porozprávať príbehy, pri ktorých Vám garantovane "padne sánka na zem."

No napríklad, keď sa detí spýtate čím budú chcieť byť, keď budú veľký, odpovedia Vám: "budem vykrádať chatky, tak ako to robí moj ocino, už teraz mu pomáham," "budem stáť na ulici ako moja mamička" alebo "budem nezamestnaný, veď aj moji rodičia sú, a majú sa dobre!"

Za riešenia tohto problému sa dnes pokladá to, že štát platí štipendiá deťom, ktoré majú dobré známky, čo v praxi znamená, že ak dá pani učiteľka žiakovi zlú známku, po vyučovaní ju pri školskej bráne čakajú nahnevaní rodičia, ktorých tým obrala o možnosť spríjemniť si romantický večer so Šeherezádou s dobre vychladenou 12stkou, poprípade krabicovou Hradnou sviecou v ruke.

Ako vidíte, naši volení zástupcovia to riešia v celku "efektívne," a tak narastá potreba túto tému aktívnejšie rozšíriť vo verejnej diskusii.
Moje riešenie by bolo vytvorenie rómskeho štátu a ponechanie rómskych záležitostí na rómov. Nech majú tí najšikovnejší možnosť sa realizovať a vytvoriť tak spoločnosť, v ktorej sa budú ľudia tohto etnika cítiť ako doma. Veď, v nie tak dávnej minulosti 20. storočia sa takéto riešenia udiali v prípadoch Pakistanu a Izraela.

A Vaše návrhy???http://gurasu.blogspot.com

 

 


:DG:
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Pandemonium   |   ip:85.248.61   |   2011-08-23  (11:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Autor sa v závere pýta na návrhy možného riešenia. Niekde v strede článku hovorí o dvoch

pohľadoch na vec. Ja mám ten druhý pohľad a z neho vlastne vyplýva aj riešenie. Som platca

daní a nejaké priúdené kulti-multi je mi krajne neosobné...


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-08-23  (14:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Matka je špeciálny pedagóg. Vychováva cigánov a rómov. Z tisíc detí sa jedno jediné uchytí v živote = pracuje a prispieva na svojich spoluosadníkov. Učitelia a vychovávatelia sú radi ak sa deti po 8-9 v špeciálnej ZŠ rokoch naučia zvládať štandardné životné situácie = písať, čítať, počítať dievčatá uvariť polievku, chalani na technickej výchove rozoznať šrobovák od kladiva. O vzdelaní sa nedá hovoriť.


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-23  (14:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vzdy so mvravel, ze rovnaky pocet chromozov nezarucuje nic, mozno keby to skusili s tisic simpamzmi vysledok by bol daleko lepsi.


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-23  (15:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dr.Hujer mi pripomenul úvod do jednej knihy o štatistike: Ak robotník z tisíc súčiastok vysústruží jeden nepodarok, ako ho ohodnotíme? Ale keď z tisíc pristátí na jednom letisku sa vždy jedno skončí katastrofou, čo s takým letiskom? Na základe tohto kladiem do diskusného pléna adekvátnu otázku: Ak sa z tisíc pokusných pričmudených potkanov uchytí v živote len jeden, kam s takou sortou? (...)


hrebenda   |   ip:178.41.19   |   2011-08-23  (18:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tento problém je už akútny ! potvrdí to každý, kto žije v blízkosti cigánskej komunity.
Náš štát to zatiaľ rieši spôsobom, ako keď sa požiar hasí benzínom.

Najvyšší čas prijať núdzové opatrenia:

1. Všetci štátom či zahraničím (hlavne sorosovými fondami) platení pracovníci, ktorí razia politiku tzv. pozitívnej diskriminácie, sa s celou svojou rodinou natrvalo presťahujú do tej rómskej osady, či jej bezprostrednej blízkosti, kde pôsobia.

2. Štát okrem sociálneho zabezpečenia preberie aj
zodpovednosť za počet novonarodených cigánskych detí. Plodenie sa nemôže byť predsa zdrojom obživy!
Konkrétne, pri prvom dieťati dostane mladá rómska rodina od štátu rodinné prídavky v plnej výške (bez bonusu za novonarodené dieťa). Pri druhom dieťati dostane táto rodina už len peniaze na to prvé dieťa a pri narodení tretieho (a ďalších detí), rodina od štátu už nedostane vôbec žiadne peniaze.

Toto nie je rasizmus, toto je pud sebazáchovy a prežitia slovenského národa!
Všetkým prípadným protestujúcim ochráncom ľudských práv odporučujem presťahovať sa s celou svojou rodinou natrvalo do blízkosti rómskej osady, resp. rómskeho sídliska. Budú tak mať možnosť zažiť si niečo, čo nás čaká pri teraz prevádzkovanej šialenej politike v tejto oblasti.

DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-08-23  (19:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vrvaí sa, že psa treba potrestať ihneď , aby nezabudol a vedel, za čo dostal. Použil by som to i u tejto sorty. Na veľmi silnú otázku, ktorú dal Pandemonium naozaj neviem odpoveď. Vždy ma napadajú odpovede, ktoré sú proti ľudskosti.


Pandemonium   |   ip:78.98.169   |   2011-08-23  (20:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj mňa...


Yanath   |   ip:85.159.10   |   2011-08-23  (20:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jedine relativne humanne riesenie je sterilizacia

este ma napada zrusenie socialnych davok ale z toho by bola taka mensia obcianska vojna vzhladom na to kolko ich uz je

a multi-kulti kreteni z bratislavy, ktori ich videli akurat na obrazku nech drzia zobaky, my co zijeme vedla nich, vieme svoje, nulova sanca na prevychovu


Pandemonium   |   ip:78.98.169   |   2011-08-23  (20:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Áno, vyšklbnúť maternice, to by šlo. A potraty by mohli robiť modloslužobníci - je to humánne a aspoň raz by boli na niečo užitoční...


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-23  (20:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  beriem.. my budeme robit potraty..a budeme vam odovzdavat vysklbnute plody aby ste ich mohli prznit a rozštvrcovat na vasich lesnych duniacich radovankach:-)))

super napad.. pandamanik na hrad!!!


Pandemonium   |   ip:78.98.169   |   2011-08-23  (20:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jeden kopanec do bachora by kotná Cigaňa zniesla a v ovčích seminároch je dosť nedoštudovaných medikov, čo prznia deti za organom. Nejakú anatomickú prax už teda majú.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-23  (20:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  inac neviem co sa vsetci rozculujete..
ja poznam obrovsku kopu romov, su to moji znami.. su to slusní ludia,, pracuju.. byvaju kulturne..a su inteligentní..
vsetci ste tu nenavistní rasisti bez stipky citu a pochopenia..


ako by ste sa citili napriklad vy, keby ste mali len tolko inteligencie ako hrudka soli,, ci pamät ako kolibrik z 5.timi sekundami??
keby ste cele leto fajcili pred domom malborky,, popijali fajnove CERVENE , v dome mali diery ako po davke z 20-tky rychlopalneho kanona.. a neurobili ani hovno na opravu.. potom by vam cez zimu fukal dnu sneh.. petrik v rohu by bol zeravy a v izbe by bolo asi taka zima ako vonku.. deti zamrznute po spinavymi perinami..a vy by ste prisli k majitelovi píly prositi o dreveny odpad..
po suhlase majitela,ze si mozte nieco vzat.. by ste ho poprosili , ci by vam ho aj neodviezol domov..
sviecky by vam vyseli z nosa ako stalagnity v aragonitovej jaskyni,,a po geste od majitela ci vam neprepina v kotolni,, z dovetkom.." a nemam to nahodou chodit aj kurit?" si nejake tie obrezky odveziete na karicke domov..

prezili by ste tu krutu zimu..
a na druhy rok by sa situacia znova opakovala ako cez kopirak..
keby vam majitel vynadal do k0k0tov a poslal vas do marii p..i.. ta ako by ste sa citili.. co vy zasraní rasisti??

neviete pochopit nic.. ste zaslepení a hlupi..

PEACE NIGGA...


Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-23  (21:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...vyriešiť rómsku otázku je jednoduché...nechať ich žiť presne tak ako bielych...žiadne výhody...žiadne sociálne dávky...nerobíš...nemáš...lenže keď oni sú tak svorný a je ich cez pol milióna...potrebuje ich každá politická strana...asi ta.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-23  (21:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  PANDAMANIAK toto je pravda.. no aj medzi tvojimi spolubojovnikmi by sa nasli priaznivci takej show ,, z roztrhanymi vnutornostami z ciganskeho plodu,,zaveseneho na obratenom krizi postriekanom krvou..a mlatenim do toho telicka bibliou ..za dunenia gotickeho blekmetalu a hromadneho hadzania mastnymi kotrbami do rytmu..v nepreniknutelnom lese,,do ktoreho si sa dostal na LODKE!!co?? :-)))))


Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-23  (21:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..a..Pandemonium...pre teba mám tento odkaz...daj sa vyšetriť...skutočne to urob...ale nie kvôli rozdielom v náboženstve...lebo to je tvoja vec...ale kvôli zmýšľaniu ako by si riešil tento problém...toto je doslova zvrátené čo ti si navrhol...a ver mi...každý psychológ by my dal za PRAVDU.


stigd   |   ip:178.40.16   |   2011-08-23  (21:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja by som im dal vlastný stat. i ked oni ho budu mat zachviľu aj ked im ho nikdo neda


Pandemonium   |   ip:78.98.169   |   2011-08-23  (21:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pardon, modlári, ospravedlňte ma na chvíľu. Presúvam sa...


Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-23  (21:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium-ale my sa tu teraz nebavíme o viere...ale o rómskej otázke...tak potom kto je mimo?...my či ti?...hanobiť...urážať...vraždiť...mrzačiť a mučiť...prepáč...ale BOH ťa mať rád nebude...už keď si teda načal tému.


iz   |   ip:91.127.99   |   2011-08-23  (21:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  po tretom dietati stop davkam. Ved uz aky manici musia byt rodicia, co chcu dobre vychovat NARAZ 6 deti?
Bud sme trulovia mi, ze nemame 6 deti, alebo oni sa len sikovne vozia na soc. systeme?
Chce niekto zazit ked co i jeden mesiac budu meskat davky?
Aka je najrychlejsie stri_lajuca zbran na ktoru netreba povolenie?iz   |   ip:91.127.99   |   2011-08-23  (21:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  psst, idu to riesit gmo potravinami, len bude treba rozlisovat cosi podla coho potom budete, alebo nebudete mat deti. Kliidek, uz teraz by som sa nedivil keby tomu bolo tak. Co ak uz PANI maju presny plan z ktoreho naroda kolko nechaju? Ved si sefuju vo vlastnej ZOO svojim viac alebo menej inteligentnym opičkam.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-23  (21:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  co ta vyhanaju zo zeleznicnej stanice a hladas nejaky bar kde by si chytil zadarmo wifinu??


MeGusta   |   ip:78.99.155   |   2011-08-23  (21:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  problem s ciganmi je asi ako hadanka ktoru treba mesiace riesit v skaredej smradlavej miestnosti...nikomu sa do toho nechcel lebo riesit to podla smernic EU a zaroven pocuvat SME a antifu ako sa opovazujes byt rasistom

to riesenie urcite obsahuje menej penazi a viac prace...fakt genius co to vyriesi


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-23  (21:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keď pozerám na tú odpornú ilustračnú fotografiu, mal som pocit, že mi niečo, resp. niekoho pripomína. Bingo! Nie je to ten poloúdený spišský veršotepec s výpravkou ešte z čias, keď skladal oslavné ódy na víťatný február? Môže to dánska Joplička potvrdiť?


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-23  (22:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to by si mal vediet ty. ja nie som ani na podpore ako ty.. ci nezijem z tatkovych ci mamkinych penazi ako ty,,a nemam cas studovat o spiskych versotepcoch..

ty nam povedz.. panprizivnik...


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-23  (22:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  chcete vediet kto alebo co vyriesi cigansky problem??

bud to bude obcianska vojna..alebo po nastupe NWO pojdu do plynu medzi prvymi aj z duchovym pochodom..

su to len nastroje na rozduchavanie nepokojov a problemov v statoch..
ked splnia svoju povinnost ,,tak pojdu na bitunok..

s nimi samozrejme krestania..katolici,, jehovisti. blekmetalisti.. a vsetci ostatní..

tak sa teste..


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-23  (22:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No nič... Myslel som, že to kaplička Joplinsová potvrdí, keď už má medzi takými pochybnými elementami toľko priateľov.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-23  (22:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pandamanik..

preto som to tak napisal,,lebo som vedel ,ze si povrchny a vedel som ,ze budes reagovat prvodojmovo ci prvovetovo ako vzdy..
keby si cital cely prispevok,,dozvedel by si sa,ze som to myslel ironicky a je tam uvedený aj príklad ako vidim baganče ja..

su sice ludia ,,no odtial potial..

tak tu nemachruj..lebo stale volako zlyhavas..DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-08-24  (11:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdenko súhlas.


skka   |   ip:195.80.16   |   2011-08-24  (12:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a


adam   |   ip:195.80.16   |   2011-08-24  (12:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins
presne tak, c.gáni nie sú najväčší problém, oni len ťažia z neprávosti, ktorú umožňuje n.o. to i. v tom podporuje a tak rozdúxava nenávisť b!elyx proti c.gáňom a vie, že dokedy sa týto budú biť medzi sebou, určite nezaútočia na horné stupne pyr.mídy.
úplne by stačilo, aby pre všetkýx platili rovnaké práva , prípadne zákony.
napr. čo by spravili s b!elym ak by si postavil dom načierno na cudzom pozemku bez stav. povolenia?
asi by mu ho prikázali zvaliť, zaplatiť pokutu, ak nie tak exekútor, ak nie väznica...
prečo to neplatí pre isté et.ikum? lebo .WO o tom rozhoduje.
polícia váľa gule a nerieši čierne stavby v nelegálnyx róm.kyx osadáx. stavebné úrady to nezaujíma, ix zaujíma či nemáš na dvore pristavenú šopu načierno /teraz nad 25 m2/, aby ti ju mohli zdaniť a cicať ťa. keď niekomu c.gáni osierajú plot, po.ícia váľa gule, keď tam prídu lebovci, zrazu sa nájdu peniaze na výjazd 100 k.kláčov, pričom tam tí lebovci nič nelegálne nerobia.
n.o z bruxelu platí / vlastne my i. platíme/ "r.mskyy splnomocnencov", ktorí miesto toho , aby c.gáňom poradili ako si majú vybaviť stavebné povolenie, a postaviť latríny, radšej im poradia ako napísať na suseda udanie , že ha.loval , čo ani neni pravda.
bohužiaľ, tie vytreté ho.ná na tom plote maľujú presný obraz našej spoločnosti.
N.O využíva c.gáňov, a presne keď i. využije pôjdu do p.ynu hneď za nami.


MeGusta   |   ip:78.99.155   |   2011-08-24  (13:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  alebo len budu dovodom revolucie tu na slovensku...stale ostava problemom bratislava a jej bezstarostny zivot


iz   |   ip:178.40.61   |   2011-08-25  (10:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  aj v Madarsku je Budapest ok a vidiek v srackach ako u Nas.

Tak trocha nadnesene mi to tu pripada tak, ze koho pred 60 rokmi poslali kominom ma nejak moralnu vyhodu nad beznymi obcanmi (ktori za tie veci nemozu).. predsa ako keby karma realne existovala..hoci aj vtedy to kontrolovali Nemci, a teraz kontroluju EU, takze teraz ako keby sa im /romom/ revansovali a teda nech si valaju gule a nech my makame na nich..
http://zpravy.idnes.cz/ani-tezkoodenci-nezabranili-okradeni-muze-za-bileho-dne-ve-varnsdorfu-1ep-/krimi.aspx?c=A110824_201757_usti-zpravy_cen


LordX   |   ip:95.103.70   |   2011-08-27  (18:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jedinym riesenim ktore sa mi zda dostatocne ucinne je sterilizovat ich kym je este cas. Ich pocty rastu exponencialne ak sa nic nebude riesit raz to tu bude vyzerat ako v tretom svete. A vobec, niekto kto je na davkach a nevie sa postarat ani o seba nema co robit deti.

Zobrat im davky podla mna nestaci, v takej indii ci afrike tiez ziadne davky nemaju, a bordel je tam aj tak, este horsi ako v ciganskych osadach.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-27  (18:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LordX...ak za 20 rokov rómovia navrhnú to isté...sterilizujme biele ženy...aby neboli vo väčšine...čo by si povedal?...súhlasil by si?


iz   |   ip:178.41.83   |   2011-08-27  (20:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  luciferovi
zas sa nerob ze nevidis, ze vacsina z nich robi deti aby sa uzilila na zaklade pudu sebazachovy, ok, ale co ich deti?
Ak by mali "biely" viac deti, mal by aspon kto na nich robit.
Podla mna dnesnu situ nechavaju, preto lebo v mnohych obciach kde zacinanu byt romsky starostovia, je lahsie presadit hovadiny zhora, ktore by kvazi normalny starosta nikdy(?) nedopustil. atd


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-27  (20:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lenže nieje chyba v rómoch...ale v systéme že im umožňuje takto žiť...a samozrejme oni vždy boli taký kde našli skulinku tak ju využili...a politici im veľmy radi vždy dajú to čo žiadajú...lebo ak sklamú jedného róma nedostanú hlas možno od všetkých a ich je pol milióna...ak by ich bolo 50 000 a nepracovali by nemali by nič...deti v domovoch...osady zbúrané a ostatný by boli nútený si hľadať prácu...a tích politikovv im volíte hlavne vy...a tolerujete na sebe ich zlo...rómovia využívajú politikov...vás využili politici.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-27  (20:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  iz...tak kde je skutočný problém vo Vás?...alebo v rómoch?


LordX   |   ip:178.41.12   |   2011-08-28  (11:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  " LordX...ak za 20 rokov rómovia navrhnú to isté...sterilizujme biele ženy...aby neboli vo väčšine...čo by si povedal?...súhlasil by si?"

To nie je vobec o farbe pleti, ale o neprisposobivych socialnych pripadoch. Ak je rom slusny, nech ma deti kolko chce, ked sa o nich vie riadne postarat. Ak biela zena zije ako zver (aj take su), tak ano, urcite u treba sterilizovat. Rovnaky meter pre vsetkych.


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-28  (11:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čo chce autor svojim príspevkom povedať? Chce snáď sabotovať snahu o elimináciu potkanov?


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-28  (11:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LordX...nemáš právo nikomu brániť mať deti...nech už žije akokoľvek....skôr z teba kričí STRACH z týchto ľudí...bojíš sa?...LordX


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-28  (12:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aká to náhoda! Pred pár minútami, pri čítaní príspevkov k tejto téme, som bol z okna svedkom udalosti,s sktorou by som sa s vami rád podelil. Pred panelákom nastal neobvyklý krik, a tak som sa po pol minúte unúval pozrieť, čo sa deje. To, čo som uvidel, ma naplnilo blaženosťou a doslova mi pohladilo srdce. Nejaký pán, zrejme na prechádzke s vnúčikom, tam palicou dobíjal a dokopával nejakého pričmudeného pankharta, ako psa. Sám som sa nechal strhnúť emóciami a mimovoľne som i ja kopal v synchronizovanom rytme so skutočnými kopancami bieleho vykonávateľa lekcie zo slušného občianskeho správania. Neviem, čo bolo spúšťacím mechanizmom tohto principiálne určite spravodlivého amoku, iba som počul vetu:"Ešte raz to spravíš a zabijem ťa!" Pane, máte môj obdiv a rešpekt. Takto to s nimi treba! No na druhej strane, keby tej veci odletela ľadvina, nejaký starý potkan by prišiel o niekoľko fľašiek chlastu kúpených zo sociálnych dávok. To by feťáci z ĽPR tomu pánovi riadne vytmavili...!


LordX   |   ip:178.41.12   |   2011-08-28  (12:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "LordX...nemáš právo nikomu brániť mať deti."

A to uz preco nie?

"skôr z teba kričí STRACH z týchto ľudí...bojíš sa?...LordX"

Ciastocne ano, problemy sa budu zhorsovat, preco by som sa nemal bat? Takisto zo mna krici aj empatia k romskym tym detom, co musia v takom prostredi vyrastat.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-28  (12:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LordX..prečo nie?...pretože tie podmienky aj pre ich deti ste im dovolili zriadiť hlavne vy....hlavne vy...LordX...a ak sa Vám to začne vymykať z rúk a nevie te si poradiť s problémom..tak ich necháte jednoducho sterilizovať?...o čo si lepší ako vrah v Ilave?...ti si na vine LordX...ti a politici ktorých si volil...a ak si nevolil..nemáš právo rozhodovať.


LordX   |   ip:178.41.12   |   2011-08-28  (12:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "LordX..prečo nie?...pretože tie podmienky aj pre ich deti ste im dovolili zriadiť hlavne vy....hlavne vy...LordX"

Nemyslim si to. Aj aj keby to bolo tak, to nie je argument proti mojmu rieseniu.

"o čo si lepší ako vrah v Ilave?"

Ako mozes porovnavat vrazdu so sterilizaciou? Ved sterilizacia neprisposobivych obcanov je moralny cin, na rozdiel od vrazdy, co je amoralny cin.

".ti si na vine LordX...ti a politici ktorých si volil...a ak si nevolil..nemáš právo rozhodovať."

Prazdny blabol.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-28  (12:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lordX...Nemyslim si to. Aj aj keby to bolo tak, to nie je argument proti mojmu rieseniu....ale je...lebo ti si im ten dar rodiť nedal a nemáš právo ani pre svoj strach im ho BRAŤ...alebo sa cítiš ako nadčlovek...ktorý môže rozhodnúť ktorá populácia sa môže rozmožovať?...Ako mozes porovnavat vrazdu so sterilizaciou? Ved sterilizacia neprisposobivych obcanov je moralny cin, na rozdiel od vrazdy, co je amoralny cin....tak že v nich chceš zabiť ŽIVOT SAMOTNÝ...a tak vyhubiť týchto ľudí...takže si vrah a dokonca hromadný...Prazdny blabol....toto je PRAVDA ktorú ti nechceš počuť...zvolte politikov ktorý nastavia systém v ktorom žijete vy...rovnako aj pre nich..a nie tých ktorý im dajú čo potrebujú, len preto, že nechcú stratiť v budúcich voľbách 500 000 hlasov.


LordX   |   ip:178.41.12   |   2011-08-28  (12:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "ale je...lebo ti si im ten dar rodiť nedal a nemáš právo ani pre svoj strach im ho BRAŤ...alebo sa cítiš ako nadčlovek...ktorý môže rozhodnúť ktorá populácia sa môže rozmožovať?"

Pravo rodit deti maju mat len ti, ktori sa o ne dokazu patricne postarat. Tym ostatnym ho ma pravo ktokolvek vziat, tak hovori ta prava moralka a etika.

"tak že v nich chceš zabiť ŽIVOT SAMOTNÝ...a tak vyhubiť týchto ľudí...takže si vrah a dokonca hromadný.."

Sterilizacia nie je vrazda. Nikto pri nej neumiera, ziadny zivot samotny. Takze este raz sa pytam, ako to mozes porovnavat s vrazdou?

"toto je PRAVDA ktorú ti nechceš počuť...zvolte politikov ktorý nastavia systém v ktorom žijete vy...rovnako aj pre nich..a nie tých ktorý im dajú čo potrebujú, len preto, že nechcú stratiť v budúcich voľbách 500 000 hlasov"

Ja nepopieram ze kratkozraki politici voleni ludom maju na situacii isty podiel viny. Len nevidim suvislost s nasou temou.


jerry   |   ip:79.207.20   |   2011-08-28  (13:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vsetkym prispievatelom, vase vypisovanie nic nezmeni, romovia sa tu rozmnozia tak, ako inde vo svete a bieli s tym nic nenarobia.proste budu zit vedla romov. tak je to aj v rumunsku- tam je uz romov väcsina , a nie su tam ziadne revolucie...bieli si zvyknu a ti co si nezvyknu tak odtial odidu.


LordX   |   ip:178.41.12   |   2011-08-28  (13:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jerry - mnozstvo romov v rumunsku sa odhaduje do 11 %, odkial mas, ze je ich tam vacsina?

http://en.wikipedia.org/wiki/Roma_minority_in_Romania


classique   |   ip:217.12.58   |   2011-08-28  (13:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vobec nejde o to či ste cigani alebo bieli ide o charakter ponúkam dve videá od českého chlapca ktorý má pevného ducha a može byť príkladom aj naším cigáňom.
http://www.mojevideo.sk/vide/fd6b/cigani_a_ich_problem.html)
http://www.mojevideo.sk/video/fe02/cigani_a_ich_problem_2.html


lucifer   |   ip:89.173.61   |   2011-08-28  (16:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pravo rodit deti maju mat len ti, ktori sa o ne dokazu patricne postarat. Tym ostatnym ho ma pravo ktokolvek vziat, tak hovori ta prava moralka a etika...aká morálka a etika?...taká ktorá ti vhovuje a prispôsobil si si ju podľa seba?...alebo podľa svojho strachu?...Sterilizacia nie je vrazda. Nikto pri nej neumiera, ziadny zivot samotny. Takze este raz sa pytam, ako to mozes porovnavat s vrazdou?...ak žene zoberieš právo dávať život čo asi tak v nej zabiješ?...iba maternicu?...alebo život sám....ktorý žena dáva?...Ja nepopieram ze kratkozraki politici voleni ludom maju na situacii isty podiel viny. Len nevidim suvislost s nasou témou...prečo nevidíš?...veď tých politikov v prvom rade volíte aj VY bieli či nie?


LordX   |   ip:178.41.12   |   2011-08-28  (23:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "aká morálka a etika?...taká ktorá ti vhovuje a prispôsobil si si ju podľa seba?...alebo podľa svojho strachu?."

Skutocna moralka a etika, teda taka, kde clovek nema dovolene robit deti ak sa o ne nedokaze postarat.

"ak žene zoberieš právo dávať život čo asi tak v nej zabiješ?...iba maternicu?...alebo život sám....ktorý žena dáva?."

Iba tu maternicu. Zena zije dalej, ba moze aj mat deti ak sa situacia zmeni, sterilizacia je reverzibilna.

"prečo nevidíš?...veď tých politikov v prvom rade volíte aj VY bieli či nie?"

Nie, nevidim suvis s temou sterilizacii.


jerry   |   ip:79.207.19   |   2011-08-29  (10:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lordX
aj na slovensku sa väcsina romov hlasi pri scitani ako "madari" , alebo "slovaci"....


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-29  (11:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lordX...Skutocna moralka a etika, teda taka, kde clovek nema dovolene robit deti ak sa o ne nedokaže postarat....dokážu...vidíš to sám...rozmnožujú sa stále...aj vyrastú a budú poberať dôchodok...to že ich vychovávajú v podmienkach ktoré sa ti nepáčia je tvoja VEC...ich to trápiť nemusí.
Iba tu maternicu. Zena zije dalej, ba moze aj mat deti ak sa situacia zmeni, sterilizacia je reverzibilna....pochop nemáš sebe menšie právo...vôbec niekomu zasahovať do zdravia ktoré mu DAL BOH...a pre tvoj strach alebo nesúhlas pre podmienky v akých sa budú tieto deti vychovávať...sa sterilizovať nikto dať nemusí.
Nie, nevidim suvis s temou sterilizacii....ale budeš musieť vidieť...bez nich sa nikto sterilizovať dobrovoľne nedá...takže len tápaš v tme a máš rasistické rečičky...tvoje riešenia sa rovnajú VRAŽDE...nie jedinca...ale života samotného...maternice ktorá ho dáva...a dala ho ja tebe lordX...nechaj rómov ŽIŤ....lebo tak to chce aj BOH.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-29  (11:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lordX..a nemusíš kopírovať moje odpovede a vsúvať do nich svoje....nemáš vlastnú fantáziu?...musíš všetko kopírovať?


MM   |   ip:217.75.73   |   2011-08-30  (12:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Budme humanny. Ohradme sa mi (navrhujem silne gulometne hniezda) tak aby ku nam nemohli. Socialne davky na 2 deti a koniec. A striktne dodrziavanie zakonov. Okamzity zasah policie a sup do vazenia. Zvysenie trestov. 3x mali priestupok a brane ako trestny cin. A to nove velke vezenie (stacila by taka diera v akej ziju teraz, nic viac) radi zafinancujeme aj z vlastneho. Vo vezeni ziadne cvicenie a televizor - riadna makacka od rana do vecera. Kto nerobi nedostane ine ako vodu a chlieb.
A problem by sa zrazu uplne vytratil

Daleko lepsie je ale nase peniaze im sypat do vrecka, z EU poslu dalsie miliony - vie niekto vobec kde sa podeli ? Nastala tu silna diskriminacia bieleho etnika. Aj proti tomu sa treba branit. Aj ked chaplin nas tu strasi koncom sveta daleko realnejsie je ze nas caka cierny koniec.

A vsetci vieme kde dospeju veci ktore sa neriesia dlhodobo. Zaobstarajte si vykonne zbrane a vela municie. Podla toho co vidim je zaver uz nezvratny.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-30  (14:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MM..chaplin nechaplin skor to bude tak ako hovorim ja..
to len ty mas slabucky prehlad o situacii,,zijes si v svojom nizkom svete a rozdrapujes sa tu..
to je cele..
keby si mal moznost vyjst trochu vyssie ako na hnojisko na svojom dvore ,tak by si pochopil o co tu ide..
no je ti dopriane len to hnojisko, a tak vidis len husi , kury,,sem tam ked utecie prasa.. to je cely tvoj prehlad,, dvor a tym to konci..
keby si mal moznost (co nemas) vyjst napriklad na kopec za dedinou.. videl by si ju v celej krase..a mozno aj chotar..

no tvoj udel je stekat ako strazny pes ked ujde prasiatko.. co aj svedomito robis..
super..nevzdavaj to..

"rozdel a panuj" je to co ti nejde do makovicky..
toto co tu rozpisujes je kazdemu normalnemu cloveku jasne..ide o to preco to tak je..

no to je asi na teb a moc.. a vies preco??
lebo si "prilis triezvy" pre tento svet..
si az taky triezvy a nezmanipulovany ,ze sa potacas v opitosti a rozkrikujes sa do sveta ako daleko dovidis..
Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-30  (15:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To som si vydýchol! Stratená ovečka sa našla...


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-30  (15:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no ja sa zacinam bat, ze striehnes na moje prispevky,,a ze ti chybam:-))

mat za chrbtom typa co si o sebe mysli ,ze je skupina demonov nie je ziadna sranda,,chapes??

ako inac?

mama zdrava?? a co babka:??

bol nejaky lesny protikrestansky blekmetalovy humbuk,, ??

co nove.. chval sa a kludne prehanaj..
Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-30  (15:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Internetový Troll má veľmi veľa času... :-DDD Ale cez rozšírený víkend som nebol pripojený. Mali sme veľkú akciu pri jazere. Podrobnosti Joplička pozná dokonale. Tvoju ovčiu rozprávkovú knihu nepohltili tentoraz plamene, ale skončila (na moje naliehanie)v temných hlbinách, kde napokon patrí. Ale to už dávno celé nie je v mojej réžii. Nenávisť voči krucifixu som úspešne preniesol na iných. Ja už len spokojne prihliadam na svoje dielo...


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-30  (16:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...čau joplins...ten je na tebe hádam závislí:)))...asi sa zamiloval troll jeden:)


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-30  (16:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  veru veru poznam..
a kto vam tie knihy nosi??
mate nejakeho sponzora,,ci snád ich kupujes v tescu ked je akcia??
a ako to prebiehalo tentokrat??
skusim hadat: na zaciatku ste si dali "s kamosmi lahke cervene" (pravdepodobne sa jedna o 14 rocnych vyrastkov ktorych manipulujes na svoj obraz) na zahriatie vasich mastnych hlav..
naskocili do eMBéčiek a za "hot rytmu" kvarteta Debustrol, a zboroveho rapovania lubiveho textu songu "antikrist" ste sa vydali na zbesilu jazdu k jazeru.
Po prichode ste vytiahli macety,, a zasa ako za skautskych cias ste si kliesnili cestu neprekonatelnou hustinou starovekeho pralesa zvanom "brezovy hajik za sidliskom"..kde uz dunel seversky blekmetal.
Po nasiaknuti lacnym cervenym sa vasa blekmetalova partia "mastne vlasy" pod tvojim otcovskym vedenim podujala vykonat ohavny ritual nicenia biblie,, o ktorom si myslite, ze ma nejaky hrozny dopad na Stvoritela ci Krestanov a vôbec netusite ,ze ste len biedny biedaci , co vlastne ani netusia co robia!
No kedze palenie biblie sa uz konalo, tak tvoja brilantna vynaliezavost a prestavivost zapracovala na plne obratky a vymyslela nieco ulone nove , nieco na co budu vsetky "mastne hlavy" pozerat z uzasom..
a tak si vzal kanoe odplavil si sa asi 20 metrov od brehu a drziac bibliu nad hlavou, pomaly tlmenym hlasom bohujuc si ju odovzdal hlbinam kalneho jazera, zvane liptovska mara.
Vsetci urcite stali este hodnu chvilu strnulo na brehu, bez dychu bez myslienok a ty si po hodnej chvili predniesol do mraziveho ticha- " taaaak,teraz som to vychytal,, aaaaaale aj d0j.e.bal"!!

potom ste si dali este po hlte z krabicoveho a nacenganí ste sa pobrali kazdy domov, v mysli neustale si opakujuc tvoju strasnu vetu, citiac ten mrtvolny strach a mrazenie z pozy ktoru si podnapity drzal na kanoe pri tom strasnom hororovom ritualy!!

hrozne..


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-08-30  (17:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...veru joplins...aj na by som nato vsadil svoje rohy že to tak je...asi dostal sociálku a mohol znova spraviť rituál...a zapiť to lacným krabicovým:))))))))))))))))))))))))))))


MM   |   ip:217.75.73   |   2011-08-31  (11:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chaplin si snad v tom Rumunsku pozical od vajdu grose a najal spisovatelov. Super - fakt som sa tento krat dobre pobavil.Ani nevies ako mi to padlo. Dakujem vsemohucemu

Nizky svet to myslis Slovensko ? Ja bohuzial hnojisko nemam lebo som nenakradol dost ako ty a teraz nebeeekam z poza hranic.
Zato tvoj rozhlad vo vsetkom tu vsetci ocenujeme. Dovidel si az po pismenka stare 2000 rokov a skopirovane tolko krat ze uz ani nemaju povodny obsah.
Napr. do dnes som nevedel ze strazne psy strazia prasiatka. To bude ale asi mojim slabuckym prehladom v nizkom svete (nieco ako 3ti svet ? alebo daky biblicky nizky - podnebny by sa dalo povedat ? )

A pochopit ze si naruseny jedinec ktoremu treba odbornu pomoc to asi stale nechapes ? a vies preco ?

Pretoze chodis moc po kostoloch a s omsovneho ti uz nacisto J_E_B_E
A uz ti tu aj lucifer pritakava - co si podplatil dceru ?? Ze sa nehanbis ty smilnik jeden


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-31  (17:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  chabé..

snazis sa ,,ale vyznieva to krcovito..
chces napodobnit,,no je to kostrbate,,detske..a nevyzrete..
nema to štavu..
skus este raz..

PS.. ja si peniaze poctivo zarabam...
to tvoj verny psik Pandebilium nerobi.. on dostava vreckove od tatina co nedava vyplaty.. resp. berie socialku..
to som sa od neho nedozvedel,,kedze jedine co vie napisat okrem urazok,,je opis nejakej pridrbanej metalovej akcie uprostred strasnych lesov!!

a ako si zarabas ty ,radsej ani vediet nechem..
zeby dokladanim horaliek v lidli za 300 eciek??
chapem,ze prekrucas vsetko co napisem, lebo sa snazis zabodovat,,no ja to vidim tak ,,ze to je nic len prastara "tetička závist" nic viac..
keby si mal ty moznost robit taku robotu ako ja..a zarobit dost slusne peniaze ,,tak sa kopes v rit..
no pre neschopakov co na to nemaju ,je najlepsie stiahnut vsetkych na svoju biednu uroven akoby sa mali vytiahnut oni !!

takze znova ti to odpustam.. zi si svoj zivôtik na dvorku a stekaj dalej na prasiatka.. (a vykladaj nam o tom ake to je dôlezite)!joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-31  (17:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a nezabudni klikat..
klikat na tie znamienka ktore su vedla tych hviezdiciek,, a hlavne na tie cervene pri mojom nicku a zelene pri tvojom..
bol si na mesacnom kurze ,kde ti vysvetlovali co mas robit,,tak rob co mas..a neulievaj sa!! herodesa ti nahanam..

hehe.. "ked misíš,,tak misíš"!!


MM   |   ip:217.75.73   |   2011-09-06  (11:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  je to krcovite, kostrbate a bez stavy :-))
Za to tvoje archaizmi a priblble reakcie duchovneho stylu su super.

Ja si bohuzial zarabam najhorsie ako sa da a to pracou, na rozdiel od teba. Nastastie nie fyzickou kedze teda asi nieco mam v tej hlave tiez na rozdiel od teba.

konecne sa nauc ze ked nemas co na praci tak pri sebe aspon klikaj na + To sa tu v nizkom svete povazuje za viac ako je -

tiez ti odpustam ze ta takto bohkrysna ustrikoval - ty za to nemozes.

jak pise keket ked misis tak misis


Mefistofeles   |   ip:78.45.193   |   2011-09-19  (11:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Cikánům vymezit nějakou neobydlenou oblast na Sibiři a všechny je tam přemístit! Taky hlavně neposlouchat ty jejich přiblblé pindy jako neházejte nás všechny do jednoho pytle a nebo i mezi váma bílýma jsou kriminálníci. Po válce jsme vyhnali Němce tak jaký problém s těmi ušmudlanými smrady! Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit že ze Sibiře nelze utéct. (Daleko,v létě horko,v zimě mráz,nejsou cesty,železnice,a medvědi i vlci jsou stále hladoví.) My jsme na stavbu plynovodu létali Mi8 vrtulníkem. Vyplenit celé to přiuzené plémě! Neboť pokud by jsme nechali ty cikány kteří náhodou "pracuji"na pokoji a prý nekradou,Tak se jim zanedlouho narodí spousta parchantů a znova začnou krást ,vraždit a přepadávat! Je to jako s vředem! pokud všechen hnis nevyčistíš a pořásně ránu nevydesinfikuješ tak se vřed zanedlouho obnoví a je ještě větší a bolestivější!


Mefistofeles   |   ip:78.45.193   |   2011-09-19  (12:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dodatek pro úplnost představy. http://www.novinky.cz/krimi/245012-utocnici-napadli-macetami-a-nozi-hosty-vinarny-v-olomouci.html http://www.dsss.cz/ Zhlédni videa! Taky mohu potvrdit že 50% těch zakuklených "policajtů" jsou cikáni proto jsou všichni maskováni a na přilbách mají tmavé plexisklo. Jsou to tzv. pendrekáři a za tyto služby je policie dobře platí.


Mefistofeles   |   ip:78.45.193   |   2011-09-20  (14:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čtěte rychle než to smáznou! http://www.youtube.com/watch?v=IEUxO5vlz_U&;feature


Mefistofeles   |   ip:78.45.193   |   2011-09-23  (12:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zkušenosti nás všech! http://mskraj.wordpress.com/2011/09/07/cikani-jdou-do-nebe/diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Hudba v súčasnej dobe

napísal som zopár myšlienok otom ako vidim svet hudby dnes. článok je zameraný na hlavný prúd pretože to je hudba ktorú večšina ludí počúva. ako vidíte hudbu vdnešnej dobe vy?


Bayer pripúšťa, že kontaminácia GMO je mimo kontroly.

USA napredujú ku ére vysoko lietajucich zbraní, ...

Apokalypsa predpoveď: Hrozba z východu a oheň z ...

Solis: Nový světový řád? Připravuje se už dlouho

Je to už len na nás.

Archív

Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom House

Americká nezisková organizace Freedom House vydala nový žebříček svobody ve světě. Podle očekávání euroatlantické země jsou nejsvobodnější a „darebácké státy“ naopak nesvobodné.


Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Dane by sa mohli zrušiť a štát by dokázal existovať!


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.2176 s