21. September 2019
    
Bývalý agent CIA rozpráva: ako infiltrovať "občiansku spoločnosť" za účelom zvrhnutia vlády - Dolezite.sk

Bývalý agent CIA rozpráva: ako infiltrovať "občiansku spoločnosť" za účelom zvrhnutia vlády


  2013-03-01  (10:18)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Bývalý agent CIA rozpráva: ako infiltrovať "občiansku spoločnosť" za účelom zvrhnutia vlády
Ako je to so slovenskými mimovládnymi organizáciami, ktorých najväčší sponzor sú tiež Spojené štáty americké? Len na predvolebnú kampaň v roku 2002 dostali 100 miliónov (Juraj Rizman 31. 5. 2002 pre Changenet) korún (!!!). To sú peniaze, ktoré môžu dramaticky zamiešať predvolebné karty spôsobom, akým si to logicky praje pôvodca týchto dotácií. Hráči sú ti istí ako na Kube, tak aj na Slovensku - organizácia AID, Sorošova Nadácia Otvorenej spoločnosti, Freedom House, Nadácia pre podporu občianskych aktivít...

Odsúdenie Kuby bolo okamžité, dôrazné a prakticky globálne a nasledovalo po uväznení 75 politických "disidentov" a poprave troch únoscov lodí. Ako čítam riadky, ktoré som dostával e- mailom, je ľahké vidieť ako boli nepriatelia revolúcie odsúdení za to, že upozornili Kubu na nedodržiavanie ľudských práv. Zámerné alebo nepozorné zamienanie si politických disidentov s únoscami, dve úplne odlišné záležitosti, bolo tiež zrejme ľahko pochopiť, pretože obe udalosti sa stali súčasne. Vatikán išiel tak ďaleko, že opísal únoscov ako disidentov, pričom v skutočnosti boli teroristami. Ostatní naskočili na tento vlak a odsudzovali obe udalosti ako jednu.
Ohľadne uväznenia 75 "občianskych politických aktivistov", najväčšou obeťou boli dejiny, pretože títo ľudia pracovali pre americkú vládu a jej úsilie zvrhnúť kubánsku vládu. Áno, "zmena režimu" bola cieľom USA od ranných dní revolečnej vlády. Medzi programy, ktoré mali toto zabezpečiť patrili diplomatická a obchodná izolácia, obchodné embargo, terorizmus a vojenská podpora kontrarevolucionárov, invázia v Bay of Pigs, snahy zavraždiť Fidela Castra a iných kubánskych vodcov a nedávne snahy zamaskovať platenú politickú opozíciu ako nezávislú občiansku spoločnosť.

CIA a AID (Agency for International Development) majú v tomto kľúčovú úlohu, ako aj nová organizácia založená v roku 1983 NED (National Endowment for Democracy). Program vlastne nie je nový. Od roku 1974 bola CIA zapletená do tajného financovania a manipulácie zahraničných mimovládynch organizácií. Tieto operácie sa konali po celej zemi a na mušku si vzali politické strany, odborové organizácie, obchodné organizácie, mladé a študentské organizácie, ženské skupiny a občianske združenia, náboženské komunity, profesionálne, intelektuálne a kultúrne zložky spoločnosti a verejné médiá. Sieť fungovala na lokálnej, národnej a globálnej úrovni. Počas rokov získala CIA fenomenálny vplyv za oponou v jednej krajine za druhou. Používala mocné elementy občianskej spoločnosti na infiltráciu, oslabenie a zničenie určitých organizácií a zmenu režimu. To bol prípad, medzi mnohými inými, aj v Guyane, kde v roku 1964, po takmer 10 ročnom úsilí vláda Chedii Jagana bola zvrhnutá vďaka štrajkom, terorizmom, násilím, ktorého sa dopúšťali agenti CIA cez odborové organizácie. V rovnakom čase, počas môjho pobytu v Ekvádore, naši civilní agenti cez masové demonštrácie a občianske nepokoje vyprovokovali proti zvolenej, občianskej vláde dva vojenské prevraty za tri roky. Ktokoľvek, kto pozoroval vývoj opozície prezidenta Huga Šavéza vo vláde Venezuely si môže byť istý, že CIA, AID a NED spolupracujú a koordinujú svoju činnosť na destabilizáciu krajiny a boli za nepodareným prevratom v apríli roku 2002 ako aj "občianskym štrajkom" v minulom decembri.

NED
NED je údajne súkromná, mimovládna, nezisková organizácia, ktorá však každý rok dostáva od americkej vlády dotácie. Peniaze putujú cez nadácie ako napr. National Democratic Institute for International Affairs, International Republican Institute, American Center for International Labor Solidarity a Centre for International Private Enterprise. Podľa ich webovej stránky NED poskytuje peniaze priamo "skupinám v zahraničí, ktoré pracujú za ľudské práva, nezávislé médiá, právo zákona a širokému spektrum občianskych podnetov." Jej účelom je vytvoriť fikciu, že príjemci peňazí od NED ich dostávajú od súkromného sektora a nie od americkej vlády To je dôležité, pretože niektoré krajiny, ako napríklad USA a Kuba majú zákony, ktoré zakazujú aby občania boli platení zahraničnými vládami za účelom vykonávania činnosti pre tieto vlády.
 
CIA
Je úlohou je monitorovať a oznamovať efektivitu príjemcov peňazí a ich využitia. NED nemá na to v teréme ľudí a keďže tieto peniaze sú oficiálne súkromné, CIA vie techniky na zistenie kontroly bez toho, aby sa skompromitovala občianska spoločnosť, obzvlášť ak títo príjemcovia tvoria opozíciu vlád.

CIA v konečnom dôsledku má svoje vlastné fondy, ktoré používa, keď si to okolnosti vyžadujú. Dôkazy o množstve vynaložených peňazí týmito agentúrami sú len čiastkové. O míňaní v CIA nie je nič verejne prístupné. AID však uvádza, že minula v rokoch 1996-2001 na Kube 12 miliónov dolárov, rozpočet pre rok 2002 vyskočil na 5 miliónov plus 3 milióny z roku 2001. Rozpočet na rok 2003 je 6 miliónov dolárov. Od roku 1996 do roku 2001 AID distribuovala 12 miliónov dolárov 22 mimovládnym organizáciám, väčšinou v Miami. V roku 2002 sa ich počet znížil na 12 - University of Miami, Center for Free Cuba, Pan-American Development Foundation, Florida International University, Freedom House (pamätáte na Čechov, ktorí boli zadržiavaní na Kube a pracovali práve pre túto organizáciu? - prop.sk), Grupo de Apoyo a la Disidencia, Cuba on - Line, CubaNet, National Policy Association, Accon Democratica Cubana a Carta de Cuba.

Ďalšie peniaze dostáva organizácia Directorio Revolucionario tico Cuano, ktorá sídli v Miami.
 
Tieto mimovládne organizácie majú dvojaký účel. Jeden nasmerovaný pre svoje pobočky priamo na Kube a druhý pre svet cez svoje webové stránky. Na jednej strane dodávajú na Kubu peniaze na svoje aktivity, na druhej strane omedzujú aktivity iných skupín na Kube. CubaNet v Miami napríklad uverejňuje reportáže "nezávislých novinárov" z Independent Press Association of Cuba so sídlom v Havane a posiela týmto novinárom peniaze. Zaujímavé je, že AID na svojej stráke tvrdí, že "granty nie sú používané na financovanie akejkoľvek osoby alebo organizácie na Kube." Je tomu ťažké uveriť, ale ak je to pravda, všetky tie milióny sa potom používajú na financovanie amerických mimovládnych organizácií, ktorých účel je známy. Na svojej stránke AID tvrdí, že používa peniaze na: solidaritu s ľudskými právami, rozširovanie prác nezávislých novinárov, rozvoj nezávislých mimovládnych organizácií, podporu práv robotníkov, rozvoj kubánskeho národa, plánovanie budúceho rozvoja a prechod vlády. Každý, kto chce vidieť ktorá MVO (mimovládne organizácie) koľko dostáva, môže sa pozrieť na
http://www.usaid.gov/regions/lac/cu/upd-cub.htm


AID tvrdí, že nemôže poskytovať hotovosť Kubáncom na Kube, avšak odkiaľ sa nabralo viac ako 100 000 dolárov v rukách 75, väčšinou nezamestnaných "disidentov", ktorí boli postavení pred súd? Náznak môžeme nájsť v prehlásení AID o tom, že "americká politika podporuje americké MVO a individuálov za účelom vykonávania humanitárnych, informačných a občianskych aktivít na Kube cez súkromné fondy." Mohli by tieto "súkromné fondy" znamenať peniaze od NED?

Počet kubánskych organizácií, ktoré spadajú pod americké MVO a ktoré sú dotované je takmer 100 s menami ako Nezávislé knižnice Kuby, Všetci spojení, Spoločnosť novinárov Marqueza Sterlinga, Nezávislá kubánska asociácia, Združenie na podporu občianskej spoločnosti, Strana ľudských práv na Kube...

Webová stránka NED nie je aktualizovaná a ukazuje kubánsky program len na rok 2001. Je však poučná. Jej náklady na kubánske aktivity presiahli v roku 2001 sumu 765 000 amerických dolárov - ak máme veriť tomu, čo tvrdia. Peniaze, ktoré dala ôsmim MVO predstavovali v priemere sumu 52 000 dolárov, kým deviata MVO - International Republican Institute dostala 350 000 dolárov od Directorio Democratico Cubano za účelom "posilnenia občianskej spoločnosti a ľudských práv" na Kube. Táto MVO dostane v roku 2003 - 2 174 462 dolárov cez IRI.

Kohokoľvek však peniaze na Kube dosiahnu, každý z nich pracuje na rôznych disidentnských projektoch, ktoré sponzoruje vláda Spojených štátov amerických, ktorých konečným cieľom je - zmena režimu.
 
Ďaleko od "nezávislých" novinárov, "idealistických" bojovníkov za ľudské práva, "legitímnych" zástancov zmeny režimu, každý zo 75 disidentov, ktorí boli obvinení a zatknutí boli súčasťou a vedomými účastníkmi amerického plánu na zvrhnutie vlády a nastolenie amerického politického, ekonomického a sociálneho poriadku. Vedeli, že to čo robia je nelegálne a že ak ich chytia, zaplatia za to. Ktokoľvek, kto si myslí, že títo ľudia sú väzňami svedomia, že sú prenasledovaní za svoje ideály slobody prejavu alebo že sú obete represií ich nevidí ako jednoducho inšrumenty americkej vlády, ktorá vyhlásila revolučnej Kube vojnu. Neboli prenasledovaní za ideály, ale za platené akcie v mene zahraničnej mocnosti, ktorá rozvinula proti tejto chudobnej krajine vojnu s plnou intenzitou.

Domienka, že títo "disidenti" chceli vytvoriť nezávislú, slobodnú spoločnosť je absurdná, pretože boli kontrolovaní, financovaní nepriateľskou silou a teda v žiadnom prípade nezávislými neboli. Občiansku spoločnosť, ktorú sa snažili vytvoriť bolo politické opozičné hnutie otvorene sformované americkou vládou. Ktorá vláda na svete by bola tak seba-deštruktívna a nečinne by sa prizerala? Hrozba vojny proti Kube Bushom a jeho kotériou križiakov, rozvášnených vojnou v Iraku, je reálna. Vojenská kampaň proti Kube, ktorá je súčasťou prezidentskej kampane v roku 2004, môže byž jednou z ciest ako si zabezpečiť kreslo na ďalšie 4 roky.
 
Philip Agee (autor bol spravodajským dôstojníkom tajných operácií CIA od roku 1959 do 1969 a je autorom knihy Inside the Company: a CIA Diary. Žije v Havane a vedie stránku www.cubalinda.com)
http://www.informationclearinghouse.info/article4332.htm prop.sk

Philip Agee
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
xxx . wefipipy88   |   ip:213.151.2   |   2013-03-01  (10:37)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Alan Dalles,
Kongres Spojených štátov, 1945

„Končí vojna, (bolo to po II. svetovej vojne), všetko sa dá do poriadku. Dáme všetko čo máme, všetko zlato, všetku materiálnu moc v prospech dobehnutia
a balamutenia ľudí. Ľudský mozog, vedomie ľudí je prístupné na zmeny. Zasejeme tam chaos, nenápadne zmeníme ich hodnoty na falošné a necháme ich týmto
falošným hodnotám veriť. Ako? Nájdeme svojich rovnako zmýšľajúcich spojencov, nielen v samotnom Rusku, ale aj v štátoch bývalého východného bloku. No
pozerám, spojencov je tu dosť.
Krok za krokom budeme rozohrávať grandióznu tragédiu zániku týchto národov do úplného a nezvratného umlčania ich sebavedomia. Z literatúry a umenia
napríklad odstránime ich sociálnu podstatu. Literatúra, divadlo, film, všetko bude všemožne podporovať a oslavovať najhanebnejšie ľudské pocity. Budeme
vyzdvihovať takzvaných umelcov, ktorí budú presadzovať a vtĺkať do hlavy občanom chuť sexu, násilia, sadizmu, zradcovstva a všelijaké iné nemorálnosti.
Vo vedení hospodárstva vytvoríme chaos a zmätok, budeme postupovať nenápadne, ale aktívne vytvárať despotizmus úradníkov a úplatkárov. Poctivosť a
slušnosť budú terčom posmechu. Pozrime sa na tú paralelu dnes. Hulvátstvo a narkománia, živočíšny strach druha pred druhom, homosexualita, úchylnosť,
nehanebnosť a zákernosť,
nacionalizmus a nepriateľstvo národov, predovšetkým nepriateľstvo, nenávisť k všetkému ruskému a k všetkému slovanskému.
Všetko toto budeme obratne, nenápadne pestovať a rozvíjať. Len niekoľko málo ľudí si bude domýšľať o čo ide, či snáď tomu aj rozumie, ale takýchto ľudí
postavíme do bezvýchodiskovej situácie, urobíme z nich terče posmechu, nájdeme spôsob ako ich ohovárať a vyhlásime ich za odpad spoločnosti. Vytrháme
duchovné korene spoločnosti, znevážime základy morálky národov. Takto budeme narúšať pokolenie za pokolením, zameriame sa na deti a na mládež. Budeme ich
rozvracať, učiť nerestiam a budú tak mravne upadať. Vytvoríme z nich cynikov, bezduchých ľudí a kozmopolitov. Takto to urobíme.“jan . pukikyri5   |   ip:78.99.168   |   2013-03-01  (13:51)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  K článku:

Nič nové, len drol a človek napojený na egregor falošnej viery tomu neverí, resp. to vedome presadzuje a schvaľuje za účelom zachovania tohto chazarsko-sionistického-žido-kresťanského parazitujúceho systému! Musia byť aj takí, lebo nie každý človek je človekom! Oni to zbadajú na svojej koži, ale bude pre nich neskoro, ich čas sa kráti!


rex . sucuqese17   |   ip:188.121.1   |   2013-03-01  (19:57)
58% hlasovalo = 2  
mínus plus
  No kto by len povedal , ze to takto funguje !

Mali by sme sa spytat Milana Knazka , Janka Budaja a nasich demokratickych revolucionarov z VPN ! celu kniku by o tom vedela vydat Charta 77 a hlavne tazky inteleguan, hrdina a letec Vaclav Havel .

Urcite by nam o tom vedeli vela povedat bratia Mikloskovci , udatny general Pitner, Janko Carnogursky a dalsi udatni bojovnici /teraz uz na vyplatnej listine KDH/ za demokraciu a hlavne uhlavni nepriatelia prace v akejkolvek forme ! Zlatemu telatu tazko veriaci disidenti,ktori bojovali za svoju demokraciu az do poslednej koruny , ci vlastne dolara !


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.76.   |   2013-03-02  (12:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  „Ne býček na provázku“: pohled z Ameriky

Putin – „není býčkem na provázku“. Amerika nechápe Rusko a dělá stejnou chybu, jako Hitler. Rusové nejsou Japonci: na nic nezapomenou a nic neodpustí....


Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/ne-bycek-na-provazku-pohled-z-ameriky/diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + štyri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Beštialny zločin tisícročia

Čisto špekulatívne sa postavme do pozície týchto elít ako si udržať svetovládu moc a bohatstvo !


-COLLAPSE-

Kto je za Wilikleaks?

Prečo by mal mať právo voliť každý ... blbec?

Perendev - magnetický mýtus

Podnikanie je čoraž ťažšie

Archív

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

...ešte vakcínu s ortuťou a je to, dobytok.


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Zavádzanie slovenských médii ohľadne Grécka

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.3102 s