18. September 2019
    
ČO S NAMI PLÁNUJÚ BOHÁČI - Dolezite.sk

ČO S NAMI PLÁNUJÚ BOHÁČI


  2010-09-19  (11:39)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - ČO S NAMI PLÁNUJÚ BOHÁČI

      Celých 20 rokov rozmýšľam, prečo my, čo nie sme "pri koryte", musíme žiť s nenásytnými chamtivcami v jednej spoločnosti. Veď my by sme si stačili sami! Dobre si pamätám, že za socializmu sme v našej širšie poňatej rodine boli spokojní s tým, čo máme. Každý mal bývanie, po čase auto a dlhy splatené. Bolo strašne veselo! Pravidelne sme sa stretávali na bujarých oslavách, trúsili sa vtipy o sexe a o komunistoch, my deti sme lumpačili po okolí a nestrieľalo sa z toho, ak sme niečo vyviedli.

      Dnes sa nenávidíme a vláčime sa po súdoch. Prečo? Bolo to v nás i vtedy?

      Áno, bolo. Niektorí z nás chorobne túžili po majetku, ale nemohli roztiahnuť svoje pazúry, lebo vykorisťovanie človeka človekom bolo zakázané. Dnes je povolené a títo nenažranci dokážu spotrebovať a nazdarboh premrhať akúkoľvek nadprodukciu, ktorú vytvoríme. A keď im nestačí, začnú nás škrtiť, majú na to zákony a súdy. Nás je väčšina, ale ustupujeme, lebo neexistuje legálny spôsob obrany. Nedokážeme sa ich nejako zbaviť, žiť bez nich, niekam ujsť?

      Niet kam. Všade je to rovnaké, no najmä: Je strašne veľa ľudí na jednotku plochy! V stredoveku by sme vari mohli niekam odísť, založiť kolóniu a žiť si pre seba /nájsť novú "Ameriku"/, ale dnes je všade plno. A je isté, že paraziti by sa tiahli za nami. Zemeguľa by musela byť strašne veľká, aby sme utiekli dostatočne ďaleko pred touto pliagou. Zemeguľa na svojich bedrách nosí 7 miliárd ľudí, čo je asi sedemkrát viac, než v časoch, keď bolo kam ujsť. Sme donútení pracovať pre nich, sme uveznení vo svojej chudobe a je len na nich, čo s nami urobia, keď sa rozhodnú vytvoriť si miesto pre seba.

      Aby nám ani nenapadlo brániť sa, s predstihom vykonali opatrenia, aké v dejinách nemajú obdobu: Ovládli našu myseľ. Ako niektoré špeciálne druhy parazitov napadli náš nervový systém, a my sa teraz napchávame chemickými brečkami tváriac sa, že ide o výberovú šunku. Chutí nám párok bez mäsa a chlieb bez kvasiniek, baví nás televízia, lebo život je nudný, potrebujeme elektroniku, lebo vzťahy sú nebezpečné. Nachádzame rozkoš vo vhadzovaní volebného lístka do urny a ani netušíme, že všetky strany slúžia tým istým pánom. Sme takí zhlúpnutí, že keď nás vyhodia na dlažbu, my to budeme považovať za "demokratické". Nakopú nás do zadku, a budeme im ďakovať. Požiadajú nás, aby sme zomreli a my sa vrhneme do Dunaja.

      Žiadajú, aby sme si utiahli opasky, lebo je kríza. Ale sebe ich nemôžu uťahovať, napodiv z toho istého dôvodu: lebo je kríza a oni nemajú dosť na svoje radovánky. Kríza im prišla vhod, aby navýšili svoje zisky, inak povedané: naplánovali ju. Zaviedli systém života na dlh, zbavili nás posledných zvyškov úspor a majetku, a teraz sme im "k dispozícii"... zatiaľ nie do Dunaja, ešte čo-to prispejeme na helikoptéry a golfové ihriská, ale potom nám dajú za vinu "bankrot verejných financii". A to bude prúser, ktorý si odskáčeme: Nebude na lieky, na lekárov, na školy, na dôchodky... Z púhej ľudomilnosti zriadia pre nás zo štátnych zdrojov lazarety á-la Matka Tereza, kde pôjdeme už len dôstojne zdochnúť, no a pre tých, čo prežijú, príde na rad ten Dunaj.

      Vo svete sú dva druhy demografického vývoja: Explozívny rast /všetky rasy okrem bielych/ a stagnácia. Nám sústavne vtĺkajú do hlavy, že nie je dosť mladých, aby uživili stále väčšie percento starých. Nehovoria, aby sme mali viac detí, to ani náhodou! Hovoria, že nám nevyplatia dôchodky /oni v mene štátu/. Tie prekliate dôchodky, koľko tam je miliárd, ktoré by oni vedeli lepšie využiť! Je to prežitok komunizmu, treba ich zrušiť, nech ľudia makajú, dokiaľ... !/to už som povedal/. Zdá sa, že dnešné plnoautomatické stroje a zariadenia produkujú stále menej, lebo keď bola výroba poloautomatická či ručná, na dôchodky bolo peňazí ako pliev /na rekreácie, liečebné pobyty, na podnikové výlety do divadiel - nech majú dedkovia zážitok/. Chrlí sa strašidelné množstvo produktov so stále nižšími nákladmi na výrobu, ale HDP, zdá sa, nestúpa. Naopak - klesá! Čím lacnejšie vyrábame, tým menej zarábame. Štátne zariadenia a majetky sú v dezolátnom stave, z ústavy bezplatné zdravotníctvo a školstvo je už len spomienkou a sociálne zabezpečenie... je prežitok totality. Nemusím byť detektívom, aby som konštatoval: Niekto sústavne vykráda štátnu kasu! A aj policajný pes by prišiel na to, kto. Iba občan nie, ten má v hlave parazita.

      To bolo o belochoch. Zvyšných 92% ľudstva sa rozmnožuje takým tempom, že už o pár storočí by sa zemeguľa zväčšovala rýchlosťou svetla vďaka pribúdajúcim telám. Keby neexistoval plán, ako tomu zabrániť. Že ten plán existuje, dedukujem z logickej úvahy: Nemôže neexistovať! Ja na rozdiel od iných neverím, že tí ľudia sú vrecom udretí. Mocní sveta sa už dávno odmlčali na tému, ako riešiť prebytok mladých voči starým. S príchodom Reagana sa začalo uvažovať inak. A nastalo ticho.

      Ako by ste riešili explozívny rast obyvateľov napr. v Afrike? Nezabudnite, že zmena priorít a mentality sa dá uskutočniť za 2-3 generácie /za ideálnych podmienok/. Jeden bohatší černoch z Kene takmer so slzami v očiach ľutoval, že má len 8 detí. Zvyšné mu pohltil AIDS. Ako by ste riešili najvyššiu africkú hodnotu - kvantum detí? Vzdelávaním? Kto si to myslí, nevie nič o matematike explozívneho rastu. Mocní nevsádzajú na chiméry, ale na istotu. Potichu tento problém "riešia".

      Inak pristupujú k Aziatom. Tam potichu podporujú "darebácke režimy", aby mali dôvod vojensky zasiahnuť a vyčistiť "životný priestor". Preto sa halasne odzbrojuje - atómovo, a potichu vyzbrojuje novými zbraňami, ktoré nezamorujú, ale umožňujú ovládať myseľ. Nás, bezcenných bielych, ovládajú cez televízor a voľby. V novom svete nebude záležať na farbe pleti, ale výlučne na schopnosti zarobiť peniaze. Navonok predstierajú nepriateľstvo /jedna stana dodá štiepny materiál, aby druhá strana mala argument na zásah/. Boháči nemajú ideológiu, nemajú individuálnu mentalitu, nemajú farbu pleti. Sú to chladnokrvné mysliace stroje, ktoré pripravujú priestor pre nové ľudstvo. Pre nás - otrokov - v tom svete nebude miesto. Budú len stroje a mozgy. Sociálne zabezpečenie sa stane výrazom do krížovky.

      Pre mnohých to zneje ako fantasmagória, ale asi nemajú dosť vyvinutý pocit zodpovednosti. Keby sedeli vo vysokej manažerskej funkcii niektorej z popredných svetových bánk, boli by nútení riešiť preľudnenie. Je to ďaleko najväčší problém pre toho, kto chce investovať, kto chce, aby on a jeho deti žili. Koho podporí? Humanitárne organizácie? Chladnokrvný mysliaci stroj musí dosiahnuť u ľudí stav otupelej ľahostajnosti, musí ľudskú myseľ nadrogovať virtuálnymi hodnotami á-la Hollywood a morálkou na papieri, aby získal čas. Už 20 /v Afrike 30/ rokov sa potichúčky pracuje na celoplošnej otrave. Tá sa prejaví o tie 2-3 generácie. Nie je to len otrava potravinami, ale aj liekmi, chemikáliami, vodou, epidémiami. Cieľom je dosiahnuť optimálny počet - 1 miliarda. Mysliaci stroj je plne zodpovedný, neurobí žiadnu chybu, aby v horizonte roku 2050 bola táto méta dosiahnutá.

      Nemôžem uveriť, že za desiatky rokov som ešte nestretol človeka, ktorý by takto uvažoval. Všetci sú neuveriteľne humánni a spravodliví, ale pán sveta si komfort humanity nemôže dovoliť.


JA
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
viem   |   ip:217.112.1   |   2010-09-20  (21:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  viem čo pijem. perfektne čistú vodu. www.studnyavrty.czpepanos   |   ip:195.91.56   |   2010-09-20  (22:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neboj, takych ludi je vela. Este vsetci nestratili zdravy rozum a sudnost.


on   |   ip:87.244.19   |   2010-09-21  (00:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Skvelo napísané...


otvoreneoci   |   ip:67.213.71   |   2010-09-21  (00:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Oooo Boze, v sobotu ste mali prilezitost nieco zmenit. vysra-li ste sa nato a dnes placete. Vseved JA mal si napisat nieco mudre pre tych tupcov pred referendom.


JA   |   ip:81.89.60.   |   2010-09-21  (06:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  otvoreneoči
nemyslím, že si človek. Si platená hlásna trúba havlovcov.
Ak si myslíš, že žijeme v právnom štáte, mal by si vedieť, že referendum je u nás nezáväzné, teda použiteľné tak na WC.


Gurasu   |   ip:195.78.53   |   2010-09-21  (07:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Konecne doma :)
to ma napadne, ked si otvorim Dolezite.sk a najdem tam nieco, co sa da citat.
Zijeme v dobe, ktora v sebe nesie velky potencial. Na celom svete je to zvacsa tak, ze ludia z dovodu pohodlia podliehaju necinnosti. Hoci je to v ich zaujme, aby svoju zivotnu situaciu spolocne riesili. Akakolvek cinnost je podmienena ziskom jednotlivca.Zial ludia si neuvedomuju, ze zisk je mozno definovat aj inak. Ze zisk je to, ked dostanete podakovane, usmev,spolocnost dobrych ludi,cisty vzduch a vodu, moznost zazit kazdy den,byt zdravy.... Dalo by sa pokracovat. No spolocnost prave velmi ochorela, a hoci vieme kde je pricina, sme vedeni k tomu, aby sme riesili iba nasledky. Co nikam nevedie.

Problem ktoremu celime tu v zapadnom svete je, ze sme natom celkom dobre. Co nas drzi v istom stave necinnosti. Ludia prirodzene zacnu riesit, az ked je zle. No zle nam tu kazdom pripade nieje...

Toto je nas problem...
Zdravy rozum a usudok uz z velkej casti vymyzol zo spolocnosti.A miluj blizneho svojho tiez.


jjjj   |   ip:195.91.79   |   2010-09-21  (07:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Citujem autora:,,Každý mal bývanie, po čase auto a dlhy splatené. Bolo strašne veselo! Pravidelne sme sa stretávali na bujarých oslavách, trúsili sa vtipy o sexe a o komunistoch, my deti sme lumpačili po okolí a nestrieľalo sa z toho, ak sme niečo vyviedli." Takže o tomto je podľa vás život? Tak sa potom nesťažujte.


valdo   |   ip:178.40.23   |   2010-09-21  (08:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Výborne. Ja tiež si vravím, že stretnúť takého človeka s
podobným zmýsľaním je ťažké. Ale je tu internet, tak to šírme, pokiaľ sa to dá.
Dovolím, si dodať, že naozaj mocní potrebujú nám zobrať
jednú záležitosť a tou je cit. Možno banalita, ale od citu
sa všetko odvíja. Láska, pochopenie, čírosť, mier, dobro...to sú hodnoty, ktoré mocní neuznávajú pre nás. Preto tá televízia. Talenty, to nie je len názov,..to je aj hodnota v histórii známa. Našej mládeži sú hádzané pod
nohy peniaze,..aby zišli z cesty tak ako my. Aby o 25 920 rokov sme hovorili o ADAM-EVA KADMON ďalšej rase, lebo tie pred ňou boli zničené bytosťami bez citu, parazitujúcimi na našich telách, teda našej energii. Bez
nej totiž neprežijú. Preto nás nemôžu celkom vyhubiť.Držia
nás pod kontrolou a túto kontrolu chcú zavŕšiť úplným ovládaním,..ovládaním mysle,teda NWO!!!
Nezabúdajme, že kapitalizmus a komunizmus je z jednej dielne, teda od nich. V jednom sme mali sociálne istoty,
ale vzali nám Stvoriteľa a v druhom nám dali Vieru, ale bez sociálnej istoty. A teraz skúšajú ďalší, Mormónsky.
A pri tom je Amerika uznávaná ako vrchol demokracie, hoc
v parlamente majú symboly nacizmu na čelnej stene.
LIDÉ BĎETE!!!...to napísali už predo mnou.RN   |   ip:178.41.9.   |   2010-09-21  (10:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  S plnym brichem se nenadchnete jit do valky,ale s prazdnym ano.

Svet smeruje pomoci ruznych krisi k valce, nebot politici a s velkym stabem byrokratu to vzdy tak zaridili.Proto drahe potraviny a treba tim i nedostatek dozenou obcane v beznadeji pristich dnu k drastickym krokum.Nejvetsi zbrani elity jsou potraviny.
Bohuzel,jsem mel moznost se zucastnit akce k zabraneni poskozeni farmaru-zemedlcu, jednalo se o poplatky za naprsenou vodu,kterou farmari chyti do svych prehrad a nebo do velkych nadrzi>mOzna,ze s esmejete,ale cast americkych statu to ma a v Australii to zkousi take.Shromazdeni o tomto problemu bylo organisovano ve velke hale, coz ma politicka strana zaplatila,natiskly se stovky letaku,ktere se daly do postovnich stranek,lokalni radio odmitlo tuto schuzku vyhlasit,rovnez mistni noviny take, cele okoli mestecka bylo zemedelske,takze ucast by byla se stovkami lidi, vysledek?
Na schuzi se dostavilo7 lidi z toho pet bylo z nasi strany, tedy, slovy,dva farmari,asi ze tri stovek.Zalostny vysledek, nezajem o vnitrni politicke zpravy,prilis jisti ,ze jejich mysleni je to nejchytrejsi, takze, nepotrebuji poslouchat jine nazory, pozdeji, jsme cetli,ze v Australii kazdych 48 hodin spacha sebevrazdu farmar jez se uz financne nemohl udrzet, z tisicu farmaru zustala jen tretina,ale,mnozi se velke monopoli, vytvari semnoho byrokratickych zakonu, zdrazujou se chemikalie,odprodej produktu,jde pres neproduktivni ruce,jez z ceny produktu si sami sobe prisvoji 80%.Vselijaci inspektori zabrani farmari cokoliv volne prodat, tresty jsou vetsi nez za vrazdu,zacinaji utoky na farmy-producenty, jez nepouzivaji chemikalie,rusi se mistni trhy,posledni priklad je z Kanady,kde je souzen farmar za prodavani sveho mleka rovnou zakaznikum, v plne tucnosti a hodnote. Obejit velke potravinarske giganty se stabem pravniku je vec zhola nemozna.Ignorace farmaru zpusobyla,ze uz nejsou svymi pany na svem pozemku.Dnes,verejnost rovnez nema zajem co se deje s farmari,dokud v supermarketu je zboziho dost, spolecnost takto manipulovana,drive a nebo pozdeji bude postavena do posice plne kontroli od elity sveta k depopulaci vsemi prostredky, naznaky ve svete nam ukazuji manipulaci od pocasi az po zminene krise s pohonnymi palivy a jinym, uz dnes muzem rici,kdo tu zustane a kdo"pujde" z tech 6-7 billionu lidi na pouhych 500 millionu.

http://www.youtube.com/watch?v=c1I6RNh99Vw


wuec   |   ip:178.41.48   |   2010-09-21  (12:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jjjj
prepáčte, poučíte ma prosím "o čom je život" ???
lebo ja hlupák som si myslel že je práve o tom čo písal JA.Madness   |   ip:78.98.180   |   2010-09-21  (13:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Súhlasím s Ja ohľadom článku aj referenda. Je zaujímavé, ako pán Sulík a SaS propagovala marihuanu a sobáše homo. a do referenda, na kt. zbierala podpisy (otázky z referenda mali po nastolení vlády v programovom vyhlásení) už neboli. Prečo sa ľudí nepýtali na tieto hlavné body, za kt. ich väčšina volila ? Účasť by bola omnoho väčšia, ale pochybujem že by s týmito otázkami súhlasili jej koaličný partneri. V tom spočíva to klamstvo celej SaS z prístupu k voličom.

Ohľadom článku. Pasivita doby sa prejavuje hlavne na deťoch a môžem povedať aj na mne. Radšej si pozrem nejaký brak v telke (pri kt. aj zaspím) ako by som dočítal rozčítané knihy. Je to smutné, ale snažím sa to zmeniť.
JA - To trovenie ľudí takto komplexne sa mi nezdá, znížiť stav oby. na 1 miliardu v priebehu 40r. ?


Groover   |   ip:217.119.1   |   2010-09-21  (15:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ludka dusa je v dnesnej spolocnosti udupana moralkou spolocnosti. Mas splnat presne kriteria a vzdelanie inac nikomu nevyhovujes a skoncis pod mostom. To je moderne otroctvo. Mnohi nemozu robit to co chcu ale iba to za co sa plati. Zivot zalozeny na majetku a ziskoch takto straca na hodnote pre tych ktory su takto nuteni spolocnostou prisposobit sa vacsine. Vobec sa mi nepaci toto naladenie ludi. Boja sa vyskakovat alebo vyjadrit svoj nazor. Boja sa o pracu o zivot a radsej budu zit v bezpecnom otroctve ako bojovat za svoju slobodu a prava.


Anetka   |   ip:89.176.23   |   2010-09-21  (17:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Groover,hezky napsané ,pusinku posílám :-)
Pánové, kdy začnete konečně bojovat ,na netu nic nevybojujete !!! Já se prát neumím bohužel :-)


Madness   |   ip:78.98.180   |   2010-09-21  (19:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bojovať to už mnohí navrhovali a skutek utek :D boj by skončil skôr ako by začal. Ale skôr otázka znie proti komu bojovať ? Proti zamestnávateľovi, podnikom, štátu, EU, NATO, NWO, OSN, Amerike, samotnému systému? Silne pochybujem, že by sa niekto postavil veľmoci nejakými protestami alebo nebodaj revolúciou. A tí čo sa postavili sa väčšinou nazývajú teroristi
Groover
Neviem kde si zamestnaný ani ma to netrápi, ale pochybujem, že sa riadiš svojim názorom.


jarmila   |   ip:89.173.33   |   2010-09-21  (19:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Esteze mame dusu...hihi!
Svet mame presne taky, aky si zasluzime. Vlastne - aky si ho vytvarame. Comu venujeme svoje myslienky, to sa materializuje. Co myslite, preco v mediach vidite len nestastia, nepravosti, zlociny, vrazdy, katastrofy, hororove vizie buducnosti? Lebo vedia, ze sila myslienky je obrovska a tym nas prinutia tvorit buducnost podla ich zameru. Namiesto nadavania alebo strachu, si zaspievajte, alebo este lepsie- smejte sa! Ani neviete, ako tym pomozete Zemi...!
Nastastie, je tu este nieco, co zabrani tomu aby zlo zvitazilo. :)Yanath   |   ip:85.159.10   |   2010-09-21  (19:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jarmila, nestasti, vrazd atd. bolo vzdy dost a preco je to teraz stale v televizii? v televizii je to, co chce divak, rovnako je to s celkovou urovnou TV u nas, len to odraza uroven divakov, ak by nemali tie stupidnosti taku sledovanost tak by ich nedavali


Thyrael   |   ip:195.98.17   |   2010-09-21  (21:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rozhodne nie si sam, co si to uvedomuje. Nemozem o sebe tvrdit, ze o tom hovorim desiatky rokov, ale par urcite. Ale prestal som s tym. Zistil som, ze to nema zmysel. Ludom len otravim den a naladu pesimistickymi viziami. Ludia su chyteni do "krysieho preteku" a nestihaju sa zaujimat o somariny ktore im rozpravam. Musia platit hypoteku ako sposob moderneho otroctva a denne sa stresovat aby mali pracu a aby mohli kupit detom vsetko potrebne aj nepotrebne. A tlak na nich stupa, pretoze ako je v clanku spravne napisane, ludia sa nechavaju ohlupovat nielen politikmi, ale pseudo celebritami v televizii a snazia sa drzat krok. A nielen deti a mladi sa nechavaju nachytat.
Som z toho dost rozladeny, pretoze denne vidim, ako sa ludia spravaju k svojmu okoliu, ako sa spravaju mladi ludia (a to nie som starec). Vytraca sa elementarna slusnost a laskavost. Naozaj smutne. A je to presne tym, co je napisane v clanku. Dosledkom je, ze si nevedia vazit tie dolezite veci, beru ich ako samozrejmost - jedlo, vodu, ciste a teple miesto na spanie, oblecenie. Vsetko ostatne je uz bonus.
A to nas privadza na zaciatok prispevku, ked som napisal, ze nema zmysel to rozpravat. Musia na to prist sami. A castokrat je to len tou najtvrdsou formou - ked o tie istoty pridu.JANO   |   ip:85.216.16   |   2010-09-21  (21:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pekný článok!! Len by ho mal autor obmedziť na územie Slovenska, ak je ešte správne takto hovoriť. Všetko sme si rozpredali, ani nevieme kto nás vlastní, hm. Nás zachráni len mimoriadny rast populácie(ako Afričanov, ale nedať sa traviť)


3Xl   |   ip:212.5.205   |   2010-09-21  (21:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Taketo članky triafaju do mysle . Len škoda , že malo ludi sa zaujima o podobne temy . Je jedno dobre heslo " Vypni telku , zapni seba.


JANO   |   ip:85.216.16   |   2010-09-21  (21:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  super heslo!! tak je!! TV-oblbovák národa...


klinec   |   ip:85.216.14   |   2010-09-22  (00:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  konecne niekto, kto vidi svet realisticky. bez akychkolvek omacok. uz roky hovorim "ked zacne hnit jablko, treba ho vyrezat, inak zhnije cele." a takto presne rozmyslaju aj ti za kormidlom.
problem je, ze ked zacnes ludom rozpravat taketo veci, tak im neuveria a to je ten lepsi pripad. preto to uz radsej ani neskusam. pozorujem svet a vidim to, co ty. vidim jednoduchost a zaroven prepracovanost systemu, ked bohaci drzia spolu. je jedno odkial su, drzia spolu. drzia spolu, lebo ich je menej ako nas ostatnych. proste sa drzia primitivnej logiky. na svoju vladu vyuzivaju tych najchytrejsich a od nich sa potom ucia. nie su mudrejsi ako my. ale maju prostriedky vyuzivat rozum tych mudrych a hlupost tych obmedzenenych.
ale stale je tu jedno vychodisko. nehrat ich hru. zit podla seba. zit len z toho, co clovek ziska bez dlhov. zobrat do ruky svoju olovnicu, kruzidlo a pravitko a vyznacit si vlastny mikrosvet. tvarit sa, ze tu nie su. a oni tu naozaj nie su, lebo ich nie je vidiet.


otvoreneoci   |   ip:67.213.71   |   2010-09-22  (03:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vazeny JA, co ty tvrdis o ferende tvrdia len komunisti a estebaci. A ten zivot co si ty opisal sa neda ani zdaleka porovnat so zivotom Karibskych piratov. To si nevies predstavit tie potoky rumu a tych zien, ale za aku cenu? To iste o tvojom clanku, pekne ale za aku cenu? A kde je riesenie?
Kapitalisti nie su nenazrany, to len vasi komunisticky zbohatlici su nenazrany, lebo len bezcharakterny clovek mohol byt komunistom. Nemali ste strnkat klucami, ale vesat tu chamrat a dnes by ste zili jak vo Svajciarsku. Vazeny, ja viem co pisem takze prosim tych tupcov bez vlastneho nazoru nech na mna nestekaju. Vy neviete co je demokracia a uz vobec nie co je zdravy kapitalizmus, u vas je to vsetko v srackovom vydani a navyse sami si serete do valovov, tak neplakat a zamysliet sa nad sebou.


jarmila   |   ip:89.173.33   |   2010-09-22  (10:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  otvoreneoci
Dnes je clovek viac obmadzovany, manipulovany a okradany, ako za socializmu. Samozrejme, su teraz moznosti na podnikanie a zbohatnutie, ale viac nez 90% ludi musi na majitela tvrdo makat. Keby kazdy chcel podnikat, alebo mudrovat, kto by vyrabal? Pretoze priemerne IQ ludi je take, ake je, tito ludia ani niesu schopni uspiet v dnesnom dravom svete. A preto su najviac zranitelni.Ked nemas na to, aby si zozral, budes zozrany. Na vsetko je neskutocne vela papierovacky, dokonca uz aj na vedenie domacnosti aby ste mali pomaly ekonomicku skolu, lebo v tych fakturach a vseliakych poplatkoch sa obycajny clovek ani nevyzna. Nenazrancom vyhovuje udrziavat nezamestnanost, lebo mozu ponukat pracu za minimalnu mzdu a ked sa ti nepaci, mozes ist, ved na tvoje miesto cakaju dalsi traja. Mne osobne sa tento ,,demokraticky" system nepaci.


Marian   |   ip:87.244.20   |   2010-09-22  (12:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bojovat za slobodu a za mier je ako je*at za panenstvo


Uite   |   ip:89.173.92   |   2010-09-22  (12:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JA, keby si nám ešte povedal, kto je Pán sveta? Je to len rečnícka otázka, samozrejme, lebo článok je podľa mňa o tom, že Pánom sveta, je Satan Diabol a o ňom sa nehovorí, a je preto tabu pre väčšinu ľudí. Navyše článok o tom, ktorý si komfort humanity nemôže dovoliť, by ti admin neuverejnil. Vo svete totiž existuje duchovný boj o každého z nás. A doslovné zbrane sú púhymi hračkami v porovnaní s tým čomu ľudia veria, to je jedno či sú to ideológie, politika alebo náboženstvo. Nad týmto svetom lží, podvodov, klamstiev a rafinovaných dohadov, ktorý ovláda dočasne Pán sveta, sa dá zvíťaziť len poznaním pravdy o tom ako uskutočňuje Boh svoj veľkolepý zámer so zemou. Stačí odstrániť bodku v adrese medzi watch a tower a ste v obraze ako.
http://www.watch.tower.org/b/20070515/article_01.htm
rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-09-22  (13:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja ,pekne napisany clanok, hovori z duse mnohym, no zmenit sa tato masineria len tazko da. Prispevky k teme ma nesklamali, otroci imaginarnych priatelov tu budu trepat stale to iste.


otvoreneoci   |   ip:67.213.71   |   2010-09-22  (13:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vazeny, u mna je len to svet a spolocenske zriadenie, kde poctivy, cestny a pracovity clovek ma slobodu, aby vyuzil svoje schopnosti a socik to nebol. Tam kde sa chamrad a prizivnici vezu na chrpte tych co som spomenul stoji za h....o.


Groover   |   ip:217.119.1   |   2010-09-22  (15:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Madness som student takze nie som zamestnany a riadim sa aj podla svojej moralne predstavy zivota. Treba sa totiz naucit povedat NIE ked je to treba.


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-09-22  (15:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Groover, ked ti skonci ten mamahotel, potom zistis ako ta tato masineria zozerie, mozes si hovorit, co chces. Nehovorim to preto, ze ma to tesi, len je to fakt, kazdy z vas, kto sa bude chciet osamostatnit a vyletiet z rodneho hniezda, kazdeho to caka.


Groover   |   ip:217.119.1   |   2010-09-22  (16:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ved prave o tom je rec. O tej masinerii :) Clovek je tak zavysli na spolocnosti ze niet uniku. Neda sa prezit bez otroctva. Spolocnost neumoznuje ludom vykonavat ich prirodzenu dharmu a povinnost v zivote. Urcuju nam hodnoty zivota ktorych sa mame drzat inac nas zivot bude v ociach inych vyzerat ako nic ako prach. Repliky ktore zastavaju tie iste nazory. To je surova realita ktoru treba zmenit.


Ones   |   ip:78.99.210   |   2010-09-22  (18:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  doporucujem: http://www.youtube.com/watch?v=dT0HBfBnSeE


nazor   |   ip:98.20.47.   |   2010-09-22  (18:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mne sa zda,ze je to hitlerovska propaganda.Chlieb a hry,tym nas krmia media a my sme tej fame naleteli.Skoda,lebo ja som presvedceny,ze dve tretiny populacie ak nie viac,je odsudeny na zanik.A nemusi to zobrat 40 rokov.Bude to ovela skor.


Lukas   |   ip:188.167.3   |   2010-09-22  (18:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no zobrat zopar trhavin umiestnit to k Jojke,Markize,T3jke a do parlamentu nech vrazi lietadlo .. ine riesenie nevididm .. ked budete demonstrovat nepomoze ked budete neviem coc nepomoze .. uz sme v tom a jedine tych ludi sa treba zbavit. Treba siet narusit aspon ciastocne nech sa potom vyhovaraju na ludi v skalach by ma zaujimalo co by si vymysleli na Slovensko kebyze nejaky Slovak vrazi z lietadlom do Pentagonu alebo bieleho domu .. urcite by sem ( nic tu take cenne nemame ) prisli bojovat proti terorizmu .. aspon by sme potom zistili aky bol Afganistan vymysel


lant   |   ip:188.75.17   |   2010-09-22  (18:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 Lukas: Ani ze srandy nepiste takove veci :-/ Drzime se tu v tomhle sami.


nazor   |   ip:98.20.47.   |   2010-09-22  (18:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre ones.Excelentne video,odporucam ucastnikom diskusie,aby si ho vsetci pozreli.Myslim s,ze nie je privela casu na zachranu,ale skusme zvratit tento chory system voci hrstke tych nenazrancov.Im ide o peniaze a nam o zivot.


rainbow   |   ip:81.0.116.   |   2010-09-22  (20:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V principe jednooduche riešenia,ktoré nie a nie spraktizovať,voliť spravodlivejšie strany,nie liberalov ktorí nechali napospas tento maličký štátik v rukach monopolov,roztrhať,zničiť,rozkradnuť,rozpredať to su prostriedky liberalnej demokracie.


Vlado   |   ip:195.91.79   |   2010-09-22  (20:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  otvoreneoci
kratko Tvojim slovnikom,vieš Ty o živote h--o,všetci mame pravo na svoj nazor,ale otvoreneoci, otvor oči a zistiš ,že svet nie je čiernobiely a ľudia bez rozdielu spoločenského systému a politickej príslušnosti sú dobrí,zlí,hlúpi,múdri,atď,je to o ľuďoch,hlupák ostane hlupákom,grázel, grázlom,či tu bude socializmus,kapitalizmus alebo prvotnopospolná spoločnosť.,označiť,že všetci komunisti boli bezcharakterní,to ako všetci kapitalisti sú potom charakterní?? blbosť,že? Nie som ani som nikdy nebol komunista,ale si myslím,že takto generalizovať nie je správne.Dehonestuje to veľa dobrých a čestných ľudí,možno aj z kruhu Tvojich blízkych,známych ,priateľov, len o tom nevieš.


firex   |   ip:84.72.12.   |   2010-09-22  (21:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sak si precitajte Brave New World od huxleyho a tam to vsetko mate, a je to uz neviem z ktoreho roku, ten pan to videl velmi jasne a podal to vo velmi zosilnenej podobe


Lukas   |   ip:188.167.3   |   2010-09-22  (21:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  v podstate kebyze aj znicime tuto triedu tak potom sa najde niekto dalsi kto ma take chapanie ako oni .. bude chciet ovladat svet atd.. proste nase mysle su uz vdaka filmom,hram,hudbe tak zblbnute ze oni dokazu mysliet za nas .. jedine zdravy rozum by sa prooti tomu postavil ale bohuzial zdraveho rozumu tu ma velmi malo ludi


Madness   |   ip:78.98.180   |   2010-09-23  (11:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lukas
Tvoje vyjadrenie sa netýka všetkých ľudí a určite nie mňa. Veľmoc (teraz myslím štát), rozhoduje za svoje záujmy nie za ľudí. Jej je ukradnuté čo si myslia ľudia a táto vláda je príkladom. Ale som rád, že si nenecháme skákať po hlave a vyjadríme svoj nesúhlas v podobe demonštrácií, kt. sa majú uskutočniť.
P.S. Hudba poskytuje skvelý relax a určite ju nepokladám za nástroj oblbovania.


Stanley   |   ip:147.175.1   |   2010-09-23  (15:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Že na Zemi žije príliž veľa ľudí? :D
Zastavané je 1% pevniny...


LordX   |   ip:158.194.1   |   2010-09-23  (16:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Teoreticky by na Zemi mohlo zit v dobrych podmienkach aj omnoho viac ludi ako v sucasnosti. Lenze v praxi nedokazeme jej zdroje rozumne vyuzivat a distribuovat, preto z velkej casti nie su naplnene ani potreby uz zijucich ludi. Z tohto pohladu je naozaj na Zemi prilis vela ludi. Ak by sa ich pocet znizil, myslim ze kvalite zivota jej obyvatelov by to prospelo.


Lukas   |   ip:188.167.3   |   2010-09-23  (18:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Madness : Tjn .. ved najdu sa aj rozumni ale skoda ze hlupejsich je viac a k tej hudbe .. ako ok pri nejakej hudbe sa da relaxovat ale napr. taka hudba ako Lady Gaga,Madonna,Britney a spol tosu satanisti a dost vela ludi taketo sracky pocuva aj radia to pustaju proste uz aj hudba je napadnuta.


Groover   |   ip:217.119.1   |   2010-09-23  (19:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vsetko ide podla planu zlozitejsieho nez si mozme predstavit. Az pri velkom tlaku z hora si ludia uvedomia ako ich cele tie roky obmedzovali.


Yanath   |   ip:85.159.10   |   2010-09-23  (19:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  neprecenujete sa trochu? mocnym je jedno co s nami bude, nemaju s nami ziadne plany :P


vlado41   |   ip:195.91.79   |   2010-09-23  (21:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Súhlas je nás urcite viac


Madness   |   ip:78.98.180   |   2010-09-23  (21:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Yanath
Omyl pre vládnucu vrstvu sme tak dôležitý ako soľ. Niet poddaného niet kráľa. Bez nás by stratili moc, postavenie a hlavne peniaze. Im je jedno ako si poradíme zo zákonmi hlavne nech prežívame, držíme krok a ústa.
Ako som už písal som rád, že sa odbory postavia proti, ale obávam sa neúspechu.


otvoreneoci   |   ip:67.213.71   |   2010-09-24  (01:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vazeny Vlado, ja nepoznam cloveka, ktory by bol vstupil do strany s cestnymi umyslami. Vsetci vstupovali z nejakych prospecharskych dovodov, alebo kvoli urcitym vyhodam. U mna takyto clovek nie je cestny, ja nevravim ze vsetci su vrahovia a kriminalnici, ale jednoducho su to ludia bez charakteru, lebo keby ze ho maju tak nie su v strane. Ja osobne poznam jedneho ktory davno pred neznou revoluciou im vratil knizku i napriek vyhrazkam, ten bol cestny, len pomyleny a takeho cloveka si ja vazim, ale druhi su u mna na urovni hnoja.


Groover   |   ip:217.119.1   |   2010-09-24  (07:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Yanath nemyslel som tych zhora. Plany pochadzaju z inej vrstvy ;)


Vlado   |   ip:195.91.79   |   2010-09-24  (09:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  otvoreneoci
ak máš vôľu,oboznám sa bližšie z myšlienkami Marxa.Marxizmus zjednodušene povedané nemá ďaleko od desatoro božích.Neprikazuje vraždiť ani nenávidieť ani sa priživovať na šikovnejších a úspešnejších.Je to idea o rovnosti ľudí v spoločnosti,aby bolo všetkým umožnené dôstojne prežiť život.Aj tým menej kreatívnym, či šikovným,vzdelaným atď.A je to zase o ľuďoch,ktorí si túto ideu osvojili a prispôsobili svojim zvráteným záujmom.Ja na rozdiel od Teba poznám ľudí,ktorí boli v strane z ozajstného presvedčenia a verili" v dobro".Mnohí z nich pracovali nezištne a prežili život skromne ,čestne a s kusiskom dobre odvedenej poctivej práce.Žili v takej dobe.A desaťtisíce ďalších v strane neboli z prospechárstva,ale len preto aby mohli uživiť rodinu ako robotníci na montážach v zahraničí,šoféri medzinárodnej kamiónovej dopravy,,námorníci na našich námorných lodiach. Ale mnohí aj v bežných fabrikách,lebo boli alebo neboli presvedčený,ale žiť bolo treba a ver mi, že väčšina bežných ľudí, z členstva v strane nemala žiadny prospech.Len žili v takej dobe a nemohli byť všetci disidenti,niekto tu musel aj pracovať, aby sme nepomreli od hladu a zimy.


JA   |   ip:81.89.60.   |   2010-09-24  (22:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ospravedlňujem sa, bol som v práci.
Jeden pán tu spomínal situáciu v poľnohospodárstve. Veľmi pozorne to sledujem a... nechápem. Prečo ešte orú, sejú, žnú? Roľníci sú jediní, ktorí nás ostatných nepotrebujú. Keď nedodajú potraviny, "spadne klec".
Otvorenéoči - tento pán asi žije v zahraničí. Ostal, chudák, sám so svojim notorickým nadávaním na komunistov, ale v jednom predsa pravdu má: Je demokracia a za to, čo sa tu deje, si skutočne môžeme sami. Ako to? TV pozeráme dobrovoľne, vyčančané obaly v obchodoch berieme do rúk dobrovoľne, u Vietnamcov kupujeme dobrovoľne, vyše 60% ľudí chodí k voľbám bez nanútenia /a zvolia "uťahovanie opaskov", ako inak - už 20 rokov dokola/. Rada je jednoduchá: Stačí bojkotovať všetko, čo sa nám vnucuje. Na to boháči nie sú pripravení. Inak - treba si uvedomiť, že im stačí, ak zavrú supermarkety. Potom sami pobežíme za roľníkmi, nech nám dajú niečo jesť.
O čom je život: V PRVOM rade o tom - mať čo jesť a kde bývať. Až keď naplníme tento zvierací inštinkt, potom je tu miesto pre intelekt. Mozog bez dodávok energie a preťažený depresiami nemôže pracovať. Socializmus je nutnosť - veď nám ho v tej či onej podobe sľubujú pred voľbami pravo-ľavé kreatúry všetkých farieb. A potom... tie opasky.
Preľudnenosť: Egypťania mali k dispozícii celú Saharu, ale natrepali sa len k Nílu. Podobne - nedá sa žiť na Sibíry, v Antarktíde, v Nevade, ale ani v škandinávskych lesoch či v Afganistane. Ľudstvo by si šialene vydýchlo, keby nás bola len miliarda. Ani si neviem spomenúť na problém, ktorý by sa tým nevyriešil.
Pán sveta: Je to ten, či tí, ktorí si práve toto uvedomujú a majú moc. Snažím sa vžiť do ich myslenia a skutočne nemajú inú možnosť - treba nás otráviť. Aj keď... ja by som jeden projekt mal, ale to by museli otvoriť švajčiarske banky a investovať do vzdelania a osvety po krajinách "tretieho sveta", tak, ako ohlupujú Hollywoodom, mohli by "orozumovať" agitáciou za nízku pôrodnosť a pracovnú morálku. Ale to oni neurobia, však?


669   |   ip:212.26.17   |   2010-09-25  (04:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  EAT THE RICH!!!WYPALIT CHRAPUNOM KASTIELE! SORATH


Marcos001   |   ip:213.151.2   |   2010-10-09  (01:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zaujimavy prispevok ale...vzdy ma clovek na vyber:Co patri cisarovi dajte cisarovi a co patri Bohu dajte Bohu.Mocny tochto sveta mozu len tolko,kolko im je z hora dane,preto sa ich nebojte a nestrachujte sa o svoje zivoty.Buducnost nepatri silnym a mocnym ale tichym a pokorneho srdca.Opakujem: nestrachujte sa ale nadejajte sa, to by malo byt zivotnym postojom!Kto cita ten rozumie.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


šesť + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Niečo málo o dôležitosti kníh

Čítať a čítať.Každý prečítaný riadok je zažatou sviecou v nasom živote.Čím viac prečítame, tým viac svetlejší bude náš pobyt na zemi.


Změňte svět !

Předstíraný atentát na papeže

Cesty mladých vedúce do krajiny Záhuba.

Niekoľko faktov o tradicionalizme

Relativizmus

Archív

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Když jsme na gymplu měli při různých angličtinářských a esejistických příležitostech jmenovat lidi, se kterými bychom chtěli jít na večeři, které obdivujeme, kteří nás inspirují atp., ustálila se mi trojice Lance Armstrong, Václav Klaus a Jaromír Jágr. Z gymnázia už jsem nějaký ten pátek pryč a jsem rád, že jsem od těchto inspirujících osobností s výrokem o mladické hlouposti nemusel znechuceně odstoupit. Všechny tři se mi také (z různé vzdálenosti) poštěstilo vidět naživo.


Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Naše výhody vstupu do EÚ


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.3853 s