17. September 2019
    
Čierne slzy zeme - Dolezite.sk

Čierne slzy zeme


  2010-07-02  (12:02)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Čierne slzy zeme

 

 

Dostali sme sa tam, kde sme možno nikdy nechceli byť. Sme v bode, z ktorého návrat je  nemožný. To, čo sa teraz deje v mexickom zálive, je katastrofa biblických rozmerov. Vieme o nej len to, čo vyplavia na povrch, okrem odporne zapáchajúcej masy ropy, aj média. A to je len malá časť veľkej skladačky, ktorá so sebou nesie nebezpečenstvo o akom sa nám nesnívalo. Či sa už má jednať o vyliatie celého ložiska do vôd oceánu, katastroficky výbuch obrovského množstva metánu, počítaného na kilometre kubické, alebo roztrhnutie dna a uvoľnenie priechodu ďalším obrovským a zničujúcim tlakom. A tie tam nepochybne podľa vyjadrení expertov sú.

Ak nezastavíme tieto odvážne a hazardné činy páchané na životnom prostredí a neprestaneme  ho devastovať tempom ako doposiaľ, môžeme sa v lepšom prípade ocitnúť v tieni bezpečnejších  jaskýň.

Do kamenných stien sa naučíme vyrývať obrazy posledných modelov áut, iPhonov, notebookov, alebo oceánov plných ropy a mŕtvych rýb.

Možno to bude posolstvo pre civilizáciu ktorá príde po nás, aby poznala  ozajstnú pravdu nášho bezhlavého ničenia  zeme, i seba samých. Pomyselná pyramída hodnôt bude niesť na svojom vrchole maketu dvojičiek - WTC, aby navždy pripomínala pravdu posledných dní, spravodlivosť, morálku a špinavú silu moci, aká ovládala tento svet.

Kruté a reálne, ale smutné konštatovanie tejto krátkej epochy moderného človeka!

 

 Kam to smerujeme, čo nás ťahá za hranice tohto nezmyselného diania devastácie planéty a ľudských hodnôt?

Čo sa to stalo, že za pár krátkych rokov prišlo k tak veľkému celosvetovému prepadu vo všetkých smeroch a na všetkých úrovniach?

Ak by tento príbeh, ktorý stojí na podlomených hlinených nohách niekto nazval koncom sveta, poslednými dňami, alebo blížiacou sa apokalypsou, pozerali by sme na neho akoby spadol na hlavu. Poriadne by sme  ho zosmiešnili  a vyhlásili na blázna či priblblého vizionára, ktorý nevie čo hovorí. Všetko by sme to samozrejme stihli skôr, akoby by sme sa vôbec nad jeho slovami aspoň zamysleli, i keď všetko tomu neuveriteľne nasvedčuje a zapadá do obávaného bodu v čase.

Kto vníma toto dianie otvoreným srdcom, ten musí cítiť, že sa deje niečo veľké...niečo, čo tu ešte nebolo...

K tomu netreba prorokov, vedcov ani politikov, stačí ak necháme voľne pracovať všetky svoje zmysly, nebudeme ich ovplyvňovať a presvedčovať vlastnými potrebami.

Výsledok sa určite dostaví a možno bude šokujúci.

 

Povodne, ktoré ovládli prevažnú časť sveta, hurikány na miestach kde po nich nebolo ani chýru, suchá, extrémne teploty, zemetrasenia, obrovské kruhové prepady zeme, zosuvy pôdy, topenie ľadovcov...vojny, zmeny klímy, sú ozajstným mementom, že doba začiatku konca sa nebezpečne priblížila a hlavne rapídne zrýchlila. Planéta sa bráni z posledných síl.

 

Sú tu aj iné, nemenej dôležité fakty, ktoré zaslepujú pravé príčiny nezodpovedného drancovania surovín a životného prostredia.

Je to násilie, rozdeľujúce ľudí a národy, vyvolávajúce agresie, terorizmus, nenávisť...vojny.

 

 Chceme kradnúť kultúru národom, ktorá je ich identickou  súčasťou a stáročia si ju chránila ako boží  dar. Snažíme sa im vnútiť niečo iné, nepoznané, nechcené. Snažíme sa pomocou zbraní nastoliť poriadok a podsúvame im naše, v mnohom nahnité a nefunkčné spôsoby života a Mc Donaldovské hodnoty, páchnuce prepečeným olejom.

Chceme ich učiť, aby sa  správali podľa našich predstáv, pravidiel a meradiel, ktoré si ako národy, rasy a komunity, prirodzene formovali počas stáročí či tisícročí. Chceme meniť človeka a prirodzenosti mu dané. Odsudzujeme všetko čo sa nám na nich nepáči, i keď tomu v mnohom ani nerozumieme.

Hlásali sme a dvíhali ruky za globalizáciu...umelé a neprirodzené miešanie národov a kultúr v záujme práv, slobôd, integrácie. Teraz by sme to najradšej vrátili späť a na tieto prehnané snahy zabudli, pretože nám to nehrá do karát. Priviedlo nás to k zamysleniu, k pohľadu na  fakt, že napríklad vo Francúzku, Anglicku, alebo USA sa pomaly musia dožadovať svojich práv domorodí občania?  Čo sme chceli panstvo, -  to tu skutočne aj máme...!

Radi by sme zmenili vlka na poslušného baránka a možno nám už dochádza, že tento chorý experiment na nás vyceril oveľa nebezpečnejšie tesáky ako by sme čakali.

 

Zjednocujeme nezjednotiteľné a spájame čo sa spojiť nedá. Všetko niekam patrí, všetko má svoje vopred určené  miesto. Ľudia patria tam kde sú ich prirodzené korene, kde sa cítia doma, kde je ich  kultúra, zvyklosti, kde sa narodili. Či už sú to ženy v burkach, či sú to ľudia ktorích obživou je tanier plný položivých tvorov, alebo sedia len tak pod palmou s nohami v oceáne a pre svoju obživu chytajú ryby.

Či platia eurom, dolárom, tovarom alebo korením, či žijú v chatrčiach alebo vo vilách v Kalifornii, či drevenici na Liptove. Len v prirodzenosti a vážení si hodnôt toho druhého, v pochopení a prijímaní ho aký je so všetkým čo k nemu patrí, môže byt človek naozaj šťastný. Ak ho vytrhneme, či už priamo alebo nepriamo z tohto nedeliteľného procesu, nikdy nebude šťastný ani on a nikdy nespravý šťastných ani ostatných.

Veľa sme toho podcenili, veľa zanedbali a veľa ľahkovážne premrhali. Či už v oblasti ekológie, vzťahov, alebo necitlivým až agresívnym zasahovaním do života národov, komunít, rás. Chceme porúčať dažďu, vetru, životu i smrti...ale nevieme si rady sami so sebou.

 

Nie som skeptik ani pesimista, ako sa môže zdať. Tak ako aj iní, ani ja nechcem vymeniť auto za chrbát somára, ani nechcem počúvať zavíjanie gramofónu s medenou trúbou. No bol by som skutočne za to, aby sa zmenila pôvodná, životné prostredie ohrozujúca energia, ktorá toto auto ženie vpred. Aby sa už konečne pohlo to, čo sa  malo rozhýbať oveľa skôr. Ekologické, zdroje energií, mali byt pre človeka témou č.1 už pred mnohými rokmi.

 Som za pokrok, spravodlivý svet a rozumnú spotrebu darov, už i tak vycucanej zeme. Vidím tento krehký svet taký ako naozaj je. Reálny, bez úprav, bez prifarbenia, - je chorý!

Od ekológie cez problémy národov a rás, cez minulosť a prítomnosť.

Našou arogantnou nadradenosťou, odmietaním prirodzených základov bytia, sme dospeli k mrazivému bodu,  v ktorom sa teraz nachádzame.

No väčšinou to už vo svete býva tak, akoby každý národ a každá jeho vláda existovala len počas obdobia svojho vládnutia. Po nej príde ďalšia a všetci začínajú s prízemnou, no prvoradou víziou pri chopení sa moci. Prvoradá potreba je zabezpečenie  seba a svojich najbližších. Potom spústa   nesplniteľných  sľubov a potom zasa nič!

Niet sa čo diviť, že im nezostává čas na hlbšie vnímanie potrieb tohto sveta. Čas riešiť aj viac, ako sú určené linajky mocenských potrieb-chtíčov!

 Človek si vytýčil vlastnú líniu po ktorej sa dobrovoľne vydal, no však jej smer, čas ani krivky hodnôt, vzostupov či pádov  predtým nepoznal.

Preto nerozumieme reči politikov, vedcov, koncernom, firmám, rôznym mienkotvorným agentúram, ktoré deň po dni chrlia nové a nové informácie, ktoré vzápätí  dementujú a menia ako potrebujú. Klamú, zavádzajú, zveličujú ... až nakoniec sa z nich stane bezvýznamná  fraška, ktorú už vlastne nevnímame.

 

Vedecké kapacity uznávané na celom svete, sa k tomuto celosvetovému dianiu stavajú veľmi skepticky. Napríklad Dr. Frank Fenner  popredný vedec a mikrobiológ z Austrálskej národnej univerzity povedal nasledovné:

"Druh Homo sapiens vyhynie, možno už behom sto rokov. A veľa ďalších zvierat vyhynie s ním. Je to neodvratná situácia. Myslím si, že je už príliš neskoro sa tým zaoberať. Veľa o tom nehovorím, pretože ľudia sa stále pokúšajú niečo s tým spraviť, ale nie je to dostatočne veľa. Nejaké opatrenia by to mohli trochu spomaliť, ale už je na zemi príliš veľa ľudí. Ľudský druh dopadne pravdepodobne  jednako ako početné druhy, ktorých zánik sme videli," prehlásil v rozhovore pre denník The Australian.

 

Dr. James Lovelock z opačného kúta planéty zasa povedal: „Klimatické zmeny sú nezvratné a povedú ku katastrofe apokalyptických rozmerov. O našom osude je už rozhodnuté. "Než toto storočie skončí, miliardy ľudí zomrú a hŕstka tých, ktorí prežijú, bude žiť v Arktíde, kde podnebie zostane prijateľné."

Tak znie v stručnosti ich fundovaná predpoveď.

 

 Všetko so všetkým teda úzko súvisí. Komu a čomu vlastne veriť? Stávajú sa z nás svoje vlastne obete!

 

c -sambaly- 06/2010

 

 


-sambaly-
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Uite   |   ip:89.173.88   |   2010-07-02  (14:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nepodsúvajte nám my, lebo v moci nás nie je nič, len čakať na Boží zásah, ktorý odstráni tých, ktorí mu ničia zem. - Zjavenie 11:18 Je to všetko o okultných satanistických skupínách, ktoré vytvárajú celosvetový chaos a podsunujú ľudstvu jeho riešenia prostredníctvom NWO. Vďaka Bohu len na jednu hodinu. - Zjavenie 17:12-14. Potom budú neschopné ľudské vlády nahradené Božím kráľovstvom. - Daniel 2:44Sú len niektorí, ktorí to chápu. http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=10679
http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=10657Lu   |   ip:178.41.78   |   2010-07-02  (14:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mexický záliv by mal byť v titulkách novín každý deň. Namiesto toho sa všetko tutlá a novinári sa tvária, že sa nič moc nedeje. Pritom sa situácia z minúty na minútu zhoršuje. Myslím si, že ak bude raz vystavený konečný účet, bude to horšie ako Černobyľ.
Len na doplnenie:
http://www.youtube.com/watch?v=pE-1G_476nA
http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=10679
http://www.protiprudu.info/unik-ropy.html
http://zpravy.idnes.cz/upaluji-zelvy-zaziva-zastavte-je-zaluji-aktiviste-bp-kvuli-paleni-ropne-skvrny-gfp-/zahranicni.asp?c=A100701_163601_zahranicni_abr
http://www.sme.sk/c/5447032/bp-nasadila-v-mexickom-zalive-vlastnych-reporterov.html


clovekk   |   ip:204.8.156   |   2010-07-02  (15:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  politicke spravy od cloveka:

Europska unia ide trestat Slovensko za to, ze si neplni zavazky a nejde pomahat Grecku (ktore si zavazky vzdy plnilo) !


filip   |   ip:95.103.17   |   2010-07-02  (16:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sambaly- to zámeno my,čo tak často používaš treba nahradiť podstatným menom "židia" a bude to presné.


Zaliv   |   ip:91.191.12   |   2010-07-02  (19:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ano LU ma absolutnu pravdu. Kto vie po anglicky a najde si alternativne zdroje ako je napriklad...http://whatisthepyramid.com/...

Moze vidiet aka je situacia aboslutne katastroficka. Zatial co vacisna z nas sa nahana za zarobenim eura, sa nam likviduje planeta, ktora je nasim zivotom.

Zatial neoverene spravy su take ze sa bude evakuovat zopar milionov ludi, a co to implikuje socialne nepokoje...vzhladom na ghlobalne rozpolozenie spolocnosti su tie problemy co nevidiet aj v Europe...

Pre katastrofalnu zaujimavost si pozrite prudenie vod oceanov. Kazdy si uvedomi o co tu pojde a vlastne uz ide. Myslim si ze je rozdiel medzi strasenim a reacionalnym uvazovanim.

Na strane druhej si myslim ze je "dobre" co sa deje. Myslim si ze ludstvo uz nadobudlo taky stav rozlozenia ze musi byt pritlacene k stene aby zacalo chapat ako sa ma chovat.A vobec sa zamyslat kto to sposobil a preco...

Aloha.


wertexx   |   ip:213.151.2   |   2010-07-02  (20:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  filip no jasne, to sa ti hodí hodiť zodpovednosť za svoju pasivitu na židov, Ano židia sú podlí, zákerní, ovládajú svet, chcú nás zotročiť, ale najdôležitejšie je že my si to od nich necháme robiť, oni nám ukazujú určitú cestu, ale po nej si sa rozhodol ísť ty, nie žid. To by sa vám páčilo zhodiť zodpovednosť za svoj život na niekoho iného, to hej, to by sa páčilo každému. Oni sú zlí a ja som dobrý, oni pôjdu do pekla a ja do neba, tak sa na to niektorí pozeráte, vidíte to moc čiernobielo


Zaliv   |   ip:91.191.11   |   2010-07-02  (20:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.huffingtonpost.com/allison-kilkenny/allegations-emerge-bp-is_b_632954.html


Momentalne sa robia uzitocne prace v mexickom zalive...zakryvaju na plaziach co vyteka. Nahrnaju sa tony cisteho piesku na plaze a zakryvaju sa ropne skvrny.Yosarian   |   ip:78.141.74   |   2010-07-02  (20:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   sambaly- to zámeno my,čo tak často používaš treba nahradiť podstatným menom "židia" a bude to presné.

-úplne s tebou súhlasím, to slovo vystihuje naše dôvod nášho utrpenia.


budha   |   ip:78.98.91.   |   2010-07-03  (01:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  super článok, konečne sa tu objavilo aj niečo normálne


Robin   |   ip:84.16.63.   |   2010-07-03  (06:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre mna je najviac alarmujuce, ze su na tomto svete ludia tak prazdni, ze tuto matez nezmyslov nazvu "superclankom.
Okrem toho, ze clanok neobsahuje ziadnu originalnu myslienku,a obsahuje len znosku nic neznamenajucich fraz, je napisany stylim slohovej prace z prveho rocnika gymnazia.
Napr.:"Ak by tento príbeh, ktorý stojí na podlomených hlinených nohách niekto nazval koncom sveta, poslednými dňami, alebo blížiacou sa apokalypsou, pozerali by sme na neho akoby spadol na hlavu.

Čítajte viac: http://dolezite.sk/Cierne_slzy_zeme_185.html#ixzz0saipfKbv
".
Precitajte si to znovu a zamyslite sa nad vyznamom takychto zvastov.


Robin   |   ip:84.16.63.   |   2010-07-03  (06:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Okrem toho, aku doveru mozem mat k ludom, ktori urobia grafiku svojej webovej stranky tak blbo, ze svoj prispevok pisete do kolonky s rozmerom jeden x styri centimetre. Kolonka pre meno je plosne vacsia, ako kolonka pre prispevok.
Slovaci.


spe   |   ip:77.234.23   |   2010-07-03  (11:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Robin mas blby prehliadac alebo staru verziu skus iny alebo novsiu verziu


budha   |   ip:78.98.44.   |   2010-07-03  (13:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  robin - radšej kriticky priznaj, že si z týchto udalostí, ktoré nastanú, posratý až za ušami. To je totiž ďalší fakt! Jedno aj druhé!


filip   |   ip:178.40.17   |   2010-07-03  (17:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  wertexx- Všetko toto smerovanie k deštrukcii celého sveta riadia oni. 95 percent ľudí to nevie. Dokázali ich zblbnúť a plne ovládať. Vedú ich ako dobytok. Ľudia sú vinní,že sa nechali zviesť zlými. Čo sa dá robiť v takejto situácii ? Ako sa môže zlu takého rozsahu postaviť jednotlivec, keď väčšina to zlo nevidí a nechce vidieť?


Lu   |   ip:95.102.4.   |   2010-07-03  (18:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Toto realne socialne inzinierstvo, je tu s nami uz aspon jedno storocie, a my si pred nim zatvarame oci, lebo jeho autori nas svojim terorizmom, manipulaciou a zastrasovanim zahnali do kuta strachu.
Ti, co si uz zabehli tento proces, si ziarlivo strazia svoj monopol, a tragedia je v tom, ze ich obete ani netusia, co sa naozaj deje a dokonca sa dusuju, ze oni by nikdy ziadne socialne inzinierstvo nepripustili.


DavidB   |   ip:213.81.13   |   2010-07-03  (23:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Skvely clanok, pekne napisany...


horal1966   |   ip:213.220.2   |   2010-07-04  (07:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre Robina:Uži si, kým môžeš!!A na grafiku sa vybodni..ja na napríklad idem toto leto na 2 dovolenky.Možno poslednýkrát..ktovie,čo bude o rok..


coral52   |   ip:85.216.19   |   2010-07-04  (12:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pekny článok,,,super úvaha,,,ľudia by sa mali spametať,ale to je už zjavne neskoro,dávno som to vedela,teraz sa to už len všetko plní,,,


ACoEptis   |   ip:89.173.59   |   2010-07-04  (18:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja sa len budem smiat ak sa v roku 2012 nic take nestane a naopak zacne novy vek.
potom mozte zrusit tuto stranku...alebo napise niekto clanok ze sa nasiel dalsi kalendar na dalsich 100 rokov alebo si zas utvorite inu teoriu... na pobavenie...
venujte sa sebe...vzkvietajte...nestracajte cas zbytocnymi teoriami...naplnajte svoj zivot...pre nieco konecne zite.


Tony   |   ip:92.245.8.   |   2010-07-05  (10:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mohol by dať niekto odkaz, že kde sa nachádzajú tie obrovské diery v zemi, kde jedna z nich je na snímku hore? Zem sa prepadáva, vidíme to aj na Slovensku, že je to tak. Udalosti posledných dní už hovoria k ľudom jasnou rečou, že aj táto Zem začína prechádzať očistou...

Izaiáš - 24. kapitola / verš 19-20:

19 Rozpukne, roztreskne sa zem,
s rachotom rozprskne sa zem;
20 Zem sa zakláti, zapotáca ako opilec
a zakolíše sa ako koliba.
Ťažko doľahne na ňu jej previnenie,
takže padne a nepovstane viac.


Azgaroth   |   ip:188.123.1   |   2010-07-05  (11:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  O dva roky sa neudeje nič. Som zvedavý, čo zas budú hovoriť všetci tí kostolní duchári a poslovia poplašných správ. Čo myslíte, zalezú od hanby do dier, alebo si nájdu nový dátum tzv. konca sveta? Asi to druhé, lebo ľudská hlúposť je nevyčerpateľná.


filip   |   ip:95.103.13   |   2010-07-05  (12:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý článok z tvina - Mapa svetovej totality : http://www.tvina.sk/index.php?program=1&;video=1810


LenkaB   |   ip:88.212.40   |   2010-07-05  (12:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  „Kostolní duchári“ nehovoria o žiadnom roku 2012. Kristus povedal: nevieš dňa, ani hodiny, všetko záleží na ľudstve. Kto ale nevidí, ten úpadok, čo tu nastáva, musí byť naozaj zaslepenec....Hovorí sa, že ešte pred koncom sveta má Boh dať celému ľudstvu znamenie, aby sa spamätalo, tak možno aj ty raz zmeníš názor Azgaroth a uvedomíš si ničotnosť svojho ega v porovnaní so stvoriteľom...


Azgaroth   |   ip:188.123.1   |   2010-07-05  (13:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Looooooool...!


Kolo   |   ip:147.175.1   |   2010-07-05  (23:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nechápem, ako môže niekto úplne ľahkovážne pristupovať k problémom, ktoré vídame denno denne, k problémom, ktoré trápia náš život a našu zem. Po nejakej katastrofe budú stáť ako prví v zástupe ľudí volajúcich po zmene, žiaľ ale ich názory momentálne podnecujú len ďalší a ďalší odpor ľudí voči názorom, ktoré možno nie sú vždy podložené xy faktami a názormi vysokopostavených osôb. Práve títo pochybovači a ľudia, žijúci s ružovými okuliarmi budú možno príčinou toho, že sa ľudstvo ako také nespojí a nezačne bojovať proti mocenským snahám vysokopostavených osôb, či devastovaniu životného prostredia... :-(


maskovaniznecisteni   |   ip:84.42.229   |   2010-07-07  (20:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je prinejmensim podezrele, ze se tato katastrofa z mex. zalivu neobjevuje v TV denne. Valka v zalivu naproti tomu v devadesatych letech "frcela" non stop pres den. Co si z toho vydedukujete? Me prijde, zeje to smaozrejme v rezii ... pod kotrolou, staci se podivat na web zrizeny patrne pro napraveni PR, ne pro informovani (http://www.deepwaterhorizonresponse.com/go/site/2931/) Modre more, usmevavi zachranari, divim se ze tam jeste nejsou smejici se delfini. Media jiz davno vysilaji pouze reklamu a propagandu (tV + tisk)
Nezbyva nez je bojkotovat a udrzet si SVOBODNY INTERNET za kazdou cenu. Protoze to jiste bude dalsim cilem k ovladnuti kontroly nad svetem. Predpokladam ze to jiste zduvodni nejakou fajn akcickou, o ktere se bude poradne (na zakazku) mluvit a rozpitvavat az se vytvori "verejny hlas lidu" po jeho kontrole.
Podle rozsahu katastrofy to bez relevantnich udalosti nemame sanci zjistit skutecny stav. Jak se ale maskuje znecisteni na plazi odhaluje video
z teto stranky http://allisonkilkenny.wordpress.com/2010/07/01/allegations-emerge-bp-is-dumping-sand-to-cover-oil


Peter   |   ip:81.4.152.   |   2010-07-08  (01:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To, ze si to tu budeme opisovat nic nezmeni...Co tak vlastna televizia,radio, alebo aspon otvorena debata v priamom prenose o 19:00 z nasimi zastupcami ktory vraj obhajuju a chrania NASE ZAUJMY??
Nestaci o tom rozpravat, aky sme nevzdelany a zaslepeny peniazmi,vierou v neexistujuce a kratkozrakostou..
Toto by sa malo odvisielat vsade:
http://video.google.com/videoplay?docid=-6341186127906342455#diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + štyri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Etikoterapia

Etikoterapia vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám poškodzujú zdravie - závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných. Ak niektorý z týchto pocitov ľudia „pustia do svojho vnútra“, tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše . Ak ochorie duša, ochorie aj telo.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

American reconstruction

Obsahom vyššie uvedeného filmu Americká obnova je o tom, čo v skutočnosti znamená západne obnovovanie krajiny.


Daniel Estulin: Globální vláda s.r.o.

Prečo chceme moc?

Vatikán a.s.: Tajné archívy odhaľujú pravdu o finanč...

Príbeh balenej vody

Bahno usedlé v člověku

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.458 s