21. Júl 2019
    
Čína varovala Putina: USA chce svetovú vojnu - Dolezite.sk

Čína varovala Putina: USA chce svetovú vojnu


  2011-10-28  (10:21)  |  Vojny
  62% hlasovalo = 3  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Čína varovala Putina: USA chce svetovú vojnu

Putin dostal vážne varovanie od vysoko postaveného čínskeho vojenského predstaviteľa. Preto to musíme tak zdôrazniť, pretože nejde o výplod bujnej fantázie autorov z nejakého undegrundového blogu, ale o varovanie najvyššieho čínskeho vedenia pre Moskvu. Aj zverejnené údaje FSB úptvrdzujú, že hrozba je reálna a nie je ďaleko od známych konšpiračných teórií. Nedávno námestníkovi čínskeho ministra vnútra bývalý žodnier fy. Blackwater, istý Underwood odovzdal také dôverné dokumenty, z ktorých bolo jasné, že takéto aktivity sa aj súčasne pripravujú a v blízkej budúcnosti treba počítať s takými americkými akciami, ktorých cieľom je vyvolať katastrofy, aby sa svet ponoril do chaosu. Underwood – ktorého nedávno zatkla CIA kvôli odovzdaniu veľkého množstva dokumentov Číne – povedal, že sa USA chystá na takú špinavú vojnu s takým množstvom obetí, čo je pre človeka s dobrým svedomím neprijateľné, preto dokumenty poskytol Číne. Vojna proti Pakistanu a Iránu je už pripravená, termín jej.

Vedenie Spojených Štátov za zlyhanie v Afganistanie zvaluje vinu na pakistánske vedenie, ktoré obviňuje, že podviedli Američanov a podporili Taliban. Obraz je o to zložitejší, pretože Čína je dôležitým strategickým partnerom Pakistánu. Majú niekoľko spoločných projektov, mimo iného spolu vyvíjajú čínsko-pakistanské stíhačky piatej generácie, a Pakistan ponúkol Číne aj založenie námornej základne na svojom pobreží, naviac v lete Čína vyhlásila, že „Čína bude považovať za útok proti sebe akúkoľvek agresiu proti Pakistánu“. Dalo sa preto čakať, že sa Pakistan skôr či neskôr dostane na mušku americkej vojenskej mašinérie. Pakistán ale disponuje nukleárnymi zbraňami. A v príbehu je ešte jedna komplikácia, Rusi totižto začínajú poodhaľovať skoršie ukrajinské predaje rakiet. Po rozpade Sovietskeho Zväzu Irán nakúpil 20 rakiet schopných niesť nukleárne hlavice, tie sa stali neskôr základom pre rakety Sahab-3. Údajne si ich kúpili bez jedrových hlavíc, ale dnes to už nie je možná dokázať, pričom faktom je, že Ukrajina nevie zúčtovať viacero jadrových hlavíc. Neznamená to samozrejme, že by Irán už disponoval nukleárnymi hlavicami, ale neznamená ani to, že nedisponuje. A bodka.

Ale vráťme sa späť do súčasnosti. Podľa odovzdaných materiálov CIA v Pakistane úmyselne nakazil niekoľko desiatok tisíc ľudí horúčkou dengue, čo je oslabené vojenské baktérium, a po malom „dovyvíjaní“ ho mienia použiť proti americkému obyvateľstvu. Ale v plánoch figurujú zruinovanie hospodárstva USA a EU, masívne konvenčné vojny medzi USA/EU a Afrikou, Áziou a Južnou Amerikou. Po tomto všetkom by prišiel Veľký Mier, keď budú chcieť zaviesť Svetovládu. Jednu z plánovaných vojien by viedla USA proti Mexiku a Južnej Amerike, inú na Juhočínskom mori a tretiu proti Pakistánu, pričom v tej tretej sa uvažuje aj s použitím nukleárnych zbraní. (Od zverejnenia pôvodného článku sa udiali udalosti – pohotovosť na mexicko-amerických hraniciach, zásah amerických špeciálnych jednotiek proti „drogovým kartelom“, vyhrocovanie situácie tak na juhočínskom mori ako v Pakistane – ktoré len potvrdzujú vyššie uvedený scenár; pozn. prekl.) Mimochodom v Pakistane sa už udiali prvé priame ozbrojené strety medzi američanmi a pakistanskou armádou.

Čína upozornila aj na to, že Tichooceánske Veliteľstvo námorných síl USA varovalo Čínu, aby sa nezdržiavali v operačnej zóne ich flotily a nešli ďaleko od brehov, pretože celý Pacifik je operačnou zónou USA a nikoho tam beztrestne nepustia. Čína na túto výzvu reagovala tak, že svoju flotilu uviedla do stavu pohotovosti a zrýchlili výrobu svojich lietadlových ľodí, ktorých vyrobia celkovo štyri podľa nedávno odkúpenej sovietsko-ruskej ľode. Oznámili námorným silám USA, že Juhočínske more si ubránia hoci aj zbraňami, keby sa tam niekto odvážil vkročiť. Americké varovanie je samozrejme adresované aj Severnej Korei a Rusku. Udalosti v Lýbii a Sýrii sú zaradené tiež do týchto súvislostí.

Čína vyjadrila svoje obavy, že USA chcú rozpútať takú vojnu, kde najprv vyvolá množstvo prírodných katastróf a epidémií, aby sa svet ponoril do chaosu. Prvý krát odznelo okrem téz vyznávačov sprisahaneckých teórií, že Američania ešte aj v rámci svojho územia postavili karanténové zóny a pripravili obrovské plochy pre masové hroby.

Americký zbrojný priemysel ide na plné obrátky a priebežne si vytvárajú zásoby, ktoré by stačili na viacero vojien. Podľa Číny pripravované vojny majú dva ciele: po prvé, aby sa rozbilo spojenectvo, ktoré povstalo proti USA a následne sa rozložili politické systémy v nich zoskupených krajín, po druhé, aby v západnom svete a potom aj na celej planete vynútili svetovládu.

Čína na tieto americké výzvy odpovedá dvojako. Jednak míľovými krokmi rozvíja svoju armádu, námorníctvo a raketové technológie, pritom zaháji ekonomickú vojnu medzi USA a EU – pravdepodobne preto podporuje členské krajiny EU úvermi.

Čína sa zvlášť venovala kavkazskej oblasti. Podľa správ radikáli v oblasti ovplyvnení Spojenými Štátmi v veľkých množstvách dostávajú zbrane od Američanov cez rôzne kanály. Vnútornú stabilitu Ruska skúsia rozkývať najprv v Kavkaze. O tom Underwood poskytol väčšie množstvo údajov, odovzdal vyše 10000 fotografií a dokumentov Číne. Spojené Štáty sa pochopiteľne snažia celú vec zbagatelizovať, pretože sa stala obrovské vojensko-strategická chyba.

Aj keď správy o tom nehovoria, pravdepodobne je súčasťou príbehu aj nový škandál okolo Iránu, podľa ktorého Irán chystá atentáty vo vnútri Spojených Štátov. Historka je podľa známych šablón, či už ide o 11. september alebo obvinenie z vlastníctva zbraní hromadného ničenia – alebo aj legenda pripravovania teroristických činov, ako teraz – a zámienka na zasahovanie je hotová. „Keď má čiapku, preto, keď nemá, preto.“ [1] To všetko sú iba detaily, podstatné je, že už hľadajú dôvody na vojnu.

Podobné veľkolepé plány o pretvorení sveta sú už dostatočne známe medzi uzívateľmi internetu, ale teraz sa stalo prvý krát, že informácie nepochádzajú zo stránky s bojnou fantáziou – ale od FSB a čínskeho ministerstva vnútra.

Gábor Kemény – Jövőnk.info

[1] Odvolávka na starý maďarský vtip zo socializmu. Vlk sa nudí, tak sa rozhodne, že zmláti zajaca – ale prečo. Tak vymyslí, že keď má čiapku preto, keď nemá, tak preto. Zajac nemá čiapku – dostane výprask. Na druhý deň to isté – ale teraz zase prečo. Tak teraz si vlk vymyslí, že si vypýta cigaretu, ak zajac dá filtrovú, preto, ak dá bez filtra, preto. Príde zajac. „Zajac, daj cigaretu“ „Akú si želáš? S filtrom alebo bez?“ … „Pozri, a zase nemá čiapku...


Johny
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
izcomax . dojavilo   |   ip:93.184.67   |   2011-10-28  (12:17)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  na a tu mate vyvratenie toho vaseho NWO. este si to aj nacapite na stranku :D :D :D


Bertk . mybyfubu43   |   ip:194.160.7   |   2011-10-28  (12:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  želajme si všetci šťastný vývoj, tento maraz musí skončiť...


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-28  (12:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja vidim tento scenar trochu obratene.

najprv bude svetovlada..a nasledne nato sa podari vohnat krajiny sveta do velkej vojny..osloboditel . sihanugu16   |   ip:195.80.18   |   2011-10-28  (12:44)
58% hlasovalo = 2  
mínus plus
  uz vazne neviem ako vacsina ludi, preco sa to takto deje, kto moze chciet zabit miliardy, ved zviera zabije pre potravu,mys zozerie hmyz,had zozerie mys,to je normalne ale snazit sa pozabijat polku planety aj so zivocichmi nevynimajuc musi byt psychopaticka uchylka, tak to ziaden studovany psychiater nerozpozna tych psychopatov? nech sa deje co sa deje snazim sa mysliet pozityvne ako osobe,mne samemu asi neostava nic ine.Clon . gocixeki17   |   ip:84.42.182   |   2011-10-28  (12:51)
46% hlasovalo = 3  
mínus plus
  To uz jsem dlouho necetl takovy blaf :))
A proti Martanum bojovat USA nechteji ?? ;)

God bless America


Ukázať príspevok od prispievateľa Pandemonium . darujete36  |   ip:85.248.61


xtc . jirafysu67   |   ip:62.197.19   |   2011-10-28  (13:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zdroj??? pretoze vyplod Gabora Kemenyiho nie je zdroj.


bublinka . pahequji50   |   ip:178.41.13   |   2011-10-28  (14:18)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  ale no tak saboteri,tak pre zaciatok bude stacit ked sa vyjadrite k dnesnemu dnu k rozvozu americkej demokracie s ochudobnenym uranom ako s darcekom navyse,vcetne slovenskaej republiky vcetne totalne zniceneho hospodarstva,kde nebolo nutne darovat ochudobneny uran,s domacimi zradcami islo vsetko hladko.
A ked skoncite,potom sa zaprisahajte,ze nato pos sionistickym vedenim nikdy ziadne vojny neviedlo jedine obranne s cielo ochranit civilne obyvatelstvo no a na to su uz tabletky.
Nase rozbite hospodarstvo sa naúlno ukaze ,ked to vsetko buchne a potom budem len lutovat jedinu vec,ze posmievacom sa malo dat hned cez drzku a nie s nimi diksutovat.
Toto je tu tvoj prvy prispevok?si tu novy? asi nie,tvoj sposob smrdi viac ako vyplod gabora.Tak ty chces zdroj? A ktory mas najradsej?


mkultra . jytewedu51   |   ip:78.99.205   |   2011-10-28  (15:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bublinka:
Ja mám rád Prazdroj.
Uvidíme už čoskoro, ako sa bude situácia vyvíjať. 9/11, 7/7, 3/11, 4/20 (Hitlerove narodky), atď.
Každý, kto vidí trochu ďalej ako na jeden meter vie, že títo psychopati sú vysadení na symbolické dátumy a určité "okultné" čísla.

No a čo máme za chvíľu? 11/11/11=33
Aká je šanca, že sa dokážu ovládnuť a nič nevyviesť? Uvidíme. Zatiaľ si čakanie na antikrista môžte skrátiť pozretím týchto dvoch trailerov.
1, 11/11/11 - asi nejaký horor o fenoméne 11:11 v hlavnej úlohe s nephilim.
2, Immortals - premiéra 11/11/2011 - film o tom, že aj bohovia (Nephilim) potrebujú svojho hrdinu (Antikrist)
Enjoy!
11.11.11 - Official Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=48GZxq6RO-c
Immortals - Official Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=7VdONYkKFmQ

Pre fajnšmekrov odporúčam toto vysoko konšpiračné video, chlapík tvrdí, že 11/11/11 odpália Hoover Dam + nuklearnu bombu pri pobreží a zatopia s tsunami NYC.
Má určitú pointu, na Hoover Dam je naozaj veľakrát 11.
11-11-11 is it birth yet ????? I think so .. what do you think???
http://www.youtube.com/watch?v=HBWNUZqSS5c


STORM . cabijote37   |   ip:84.16.60.   |   2011-10-28  (15:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  autorovi a Bublinke : doporucujem v prvom rade navstevu odborneho lekara z dovodu abstruzneho verbalneho prejavu popretkavaneho inverziou. V oboch pripadoch sa da pointa tusit avsak nie je dostatocne a inteligentne podlozena zdravym gramatickym prejavom. ( Gramatický prejav patrí k základným prejavom inteligencie človeka ) V poslednej dobe chodia na tuto stranku naozaj cudni ludia. Bud maju niektori zly prekladac ( preco by sa cudzinec unuval prispievat ? ) alebo su totalne vymleti co sa mi zda pravdepodobnejsie. Uplna tragedia citat tieto idiotiny.....


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-28  (15:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  storm..
nikto ta nenuti citat co je tu napisane!!
alebo ano??

navstevuj stranky ktore su hodne tvojej prenikavaj inteligencie a gramaticky bezchybnych diskusii,,bude to lepsie pre teba,,aby tvoja psychika nahodou neutrpela!!

poprosym o skontrolovanie pravopysu, v prypade odozvi na vasu reakciju!!
dakujem..


mkultra . jytewedu51   |   ip:78.99.205   |   2011-10-28  (15:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Immortals trailer 2
S trochou predstavivosti...
minuta 1:20 Hoover Dam
minuta 2:10 Tsunami
http://www.youtube.com/watch?v=v5DdowcQq4U

LenkaB . lyrokemu25   |   ip:88.212.40   |   2011-10-28  (16:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  STORM musim ťa upozorniť, že bublinka je zrejme pod vplyvom omamných látok, ktoré burcujú jeho dráždivosť na vonkajšie podnety a stupňujú prejavy tourettovho syndrómu ktorým podľa všetkého trpí, tak sem chodí „rozbíjať držky“ každému, s kým nesúhlasí – či už je to žena, alebo muž a v návale agresívnych výpadov sa len ťažko sústredí na gramatiku alebo slovosled. Treba ho veľmi ľutovať.

http://www.mojevideo.sk/video/d186/tourettov_syndrom.htmljoplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-28  (16:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lenka B

na pandebilia to tiez dobre pasuje..

Ze: " boordel between England an Island"!!!
"i am a chicken"!!

su to chudaci..
no nasmial som sa poriadne..


"Fukoooooof"!!!


STORM . cabijote37   |   ip:84.16.60.   |   2011-10-28  (16:56)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  JOPLINS : chlapce ja sem chodim tri roky tak sklapni fekal... je tak Admin ???.. odkedy tento portal v podstate vznikol a zavesil som sem ,,nieco,, prispevkov a komentarov len nemam nervy na take pseudointelektualne rozpravy o hovne ktore tu vedies ty a tebe podobni. Ludia ktori sem zo zaciatku chodili a robili tento portal este zaujimavejsi sem uz davno nechodia skrz zberbu ktora si sem chodi honit vtaky a dusevne sa ukajat nad svojimi pravopisnymi chybami a intelektualnymi zvratenostami. Utri sopel a do postele...So mnou ty debatovat nemozes.


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-28  (17:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  STORM : doporucujem v prvom rade navstevu odborneho lekara z dovodu abstruzneho verbalneho prejavu popretkavaneho inverziou.V tvojom prípade však tvoj príspevok nie je dostatocne a inteligentne podlozeny zdravym gramatickym prejavom. ( Gramatický a slušný prejav patrí k základným prejavom inteligencie človeka ) V poslednej dobe chodia na tuto stranku naozaj cudni ludia a buď sú to schyzofrenici alebo su totalne vymleti co sa mi zda pravdepodobnejsie. Uplna tragedia citat tieto idiotiny.

hm...

joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-28  (17:11)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  môj stormik malicky sem chodi uz 3 roky..
hm..
tak to je teda..
a co ti to pomohlo ,,ked si stale na urovni debila??

co??
:-DDD


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-28  (17:46)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  STORM...ja ťa tu vidím prvý krát a hneď v úlohe Pandemonia...pekne, pekne, ešte že nevládneš svetu, lebo by sme museli všetci držať poklopy a rovno nad hlavami.


Pandemonium . darujete36   |   ip:78.98.106   |   2011-10-28  (18:00)
50% hlasovalo = 2  
mínus plus
  Storm, dobre si jej to natrel! Pravé takí svätí príbuchovia, ako táto paranoidná pátričkárska dvojica Jopla a Lucifer, sú svojim kostolným mudrovaním neprijateľní pre normálnych ľudí. Treba im to permanentne dávať najavo i keď pochybujem, či to s tou lebečnou dutinou, vyplnenou iba ***om a biblickými konšpiráciami, vôbec pochopia.


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-28  (18:32)
42% hlasovalo = 2  
mínus plus
  Pandemonium...povedz "jabĺčko"


LenkaB . lyrokemu25   |   ip:88.212.40   |   2011-10-28  (19:40)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  No, mne sa zdá, že tu drbe viacerým...

Joplins – sú to chudáci, čo dodať...

http://www.youtube.com/watch?v=a0zKnGlCWs0&;feature=relatedjoplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-28  (20:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  truhlik..
cim mi to natrel??
tym,ze vyssie pridal velice intelektualno-srackovy prispevok hodnotiaci autora clanku,a bublinku ako idiotov, z kopu ponizenia a vlastneho honenia ega..odsudzujuc hrubost a urazky..

a vzapeti ked som na neho reagoval ja,,tak sa predviedol ako lendacansky dojic krav??

toto myslis,pod tym "natretim"??

tak to uz hej..
ty budes pochlebovat aj ciganovi z letanoviec,len ked tam je utok na mna..


hlupacik moj malinky.
Pandemonium . darujete36   |   ip:78.98.106   |   2011-10-28  (21:09)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Vidím, že svetobežnú vševedkovskú ovečku dobre vytočil... Ale aspoň k iným článkom môže bežať diskusia, kým sa ty tu odbav uješ. Ozaj, a kde máš pochopa pacienta? Kde zas bobkuje diskusie svojim záchvatom? (LOL)


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-28  (21:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pandemonium...bezohľadom na skutočnosť ktorou sa prezentuješ na danej stránke som sa rozhodol to ozrejmiť pár faktov, z tvojho psychologického profilu vytvorení mienkami a skúsenosťami ktorými si v jednotnej línii a s tvojim postavením na tejto stránke uverejnil ako danú vec k problematike...si len MAZNÁK...nič viac nič menej...odmietaš sa dokonca učiť slovíčka, ktoré som ti nadiktoval, prepáč, ale takto to ďalej nepôjde, máš domáce väzenie, nenavštevuj iné stránky, robíš nám len hanbu. Šup do košíka a nehnevaj.


Pandemonium . darujete36   |   ip:78.98.106   |   2011-10-28  (21:35)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  LOL...!


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-28  (21:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LOL?...to je celá odpoveď nato, prečo nás nechceš poslúchať? nevadí, ja mám trpezlivosti dosť...povedz"mama, tata"


Pandemonium . darujete36   |   ip:78.98.106   |   2011-10-28  (21:42)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Veru tak, pacient. Pre teba len: LOL...


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-28  (21:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No čo už...aspoň nejaký pokrok.


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-28  (21:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pandemonium...najradšej mám na tebe tú schizofréniu, popieraš BOHA, ale dávaš si a prezentuješ sa tu ako padlý anjel, fakt to takto chceš? ja proti tvojmu rozhodnutiu nič nemám, ale ako to bude vyzerať pred verejnosťou? to sa máme fakt s joplinsom za teba hanbiť?


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-28  (22:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  truhlik..
LOL pouzivaju male deti na detskych diskusiach,,
a ty..

a to ,ze ty vidis mna vytoceneho je zasa len tvoja paranoja..
inac ,,koho to ides volit,,??

uz si si pozrel to video a 19 minutu??

ty meciarova ovca??
meeeeeečiar..
meeeee


bublinka . pahequji50   |   ip:178.41.13   |   2011-10-28  (22:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lenka,pre teba plati len to jedno,ako dobre je zostat v sladkej nevedomosti a byt slusnym hovadom.Nevies o konope nic,len co ti vtlka do hlavy mainstream,pretoze keby si sa zaujimala,nevypisovala by si tu stupidne narazky na konopu.Inak verim,ze mozes byt slusny clovek.Ale akonahle sa vyjadrujes ku konope stava sa s teba hovado.
Aj ked z nevedomosti.
A nemienim ti vysvetlovat preco,na nete mas kopu informacii.


bublinka . pahequji50   |   ip:178.41.13   |   2011-10-28  (22:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  storm,strc si svoje doporucenia do analneho otvoru,je to rovnaky smrad.Chodis sem tri roky,a preco si musis menit nick,su tvoje poznamky podobne obohacujuce?Hajzlik? Hanbis sa za to co pises?


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2011-10-29  (01:29)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Oltárna svieca - však ťa pre tvoju trojpísmenkovú agitačku vyrazili aj z vysnívaného a ťažko získaného gastarbeiterského dánskeho pracovného miesta? Však ti je ľúto, že už nestaviaš napríklad svadobné šiatre pre zbohatlíkov? A čo tvoja ťažko zarobená koliba pod Tatrami - už stojí?


Kvik . lasevusi75   |   ip:213.197.8   |   2011-10-29  (10:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja som bol už v r. 2002 krajne znechutený tým, že Dzurindovci nás dotlačili do ZLONATO. Vždy som tvrdil, aj tvrdím, že Východ je vojensky schopnejší ako agresívne nadržaný Západ, ktorý je až chorobne lačný po konfrontácii. Škoda, že sme neuzavreli radšej nejaké dohody s Iránom, Ruskom a Pakistanom/Čínou. Ak by som si mal tipnúť na víťaza, to v ekonomike budú štáty BRICS-u, nie EÚ! Vo vojne víťaz nebude, po nej by boli len porazení.
P.S. Prírodné katastrofy sú preto prírodnými, lebo sú nezávislé na vôli človeka. Aj zemetrasenie možno vyvolať len na obmedzenom území max. do cca 6 stupňov. Sopečný výbuch možno urýchliť, v žiadnom prípade ho ale neide umelo vyvolať.


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-29  (11:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  truhlik..

moja koliba pod tatrami uz stoji.. veru ze tak..
stale lepsie byvat vo svojej drevenej kolibe pod tatrami,,za svoje peniaze,,a bez akychkolvek uverov..

ako byvat u maminy,,v bytovke..a brat od nej vreckove ako ty..

to na co som si zarobil,,a co mam mi moze zavidiet v dnesnej dobe viac ako polovica slovenska..
to len ty,,choromyselny clovek sa z toho vysmieva..

no kedze vsetci co chodia na tuto stranku vedia co si ty za otrombel..tak mi to je jedno..

PS..skus este nejaky frk..
a daj taky co sa budeme vsetci smiat...nie len ja..
:-DDD


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2011-10-29  (11:16)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Dobré ránko, ovečka! Tak si sa už konečne našla...


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-29  (11:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  co ti nepracuje mozog bez cerveneho??julo . hukogodi76   |   ip:89.176.40   |   2011-10-29  (17:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a nieco k teme?lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-29  (18:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  julo....vojna nebude, neboj sa.


julo . hukogodi76   |   ip:89.176.40   |   2011-10-29  (18:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dik za ubezpecenie,Otec lzi.Hlavne,ked vidim tieto diskusie,kde sa dokazete hadat aj o tom kolko presne stupnov ma vlazna voda..:-)


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-29  (18:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  julo--
sorry ,,no inak to nejde..
vojna bude,,no nie teraz,,a nie tak ako to opisuje clanok..
najprv musi prist pokoj a bezpecnost..
musi prist prosperita..a novy system z ktoreho budu vsetci v riti!!

a musi prist clovek ktory to vsetko urobi..a cela zem ho bude glorifikovat!!
potom musia postavit v izraeli chram!

a ked toto vsetko uvidis..tak sleduj ako sa ten glorifikovany politik,,ci nejaky vodca.. posadi v tom trone v jeruzaleme na tron..a vyhlasi sam seba za boha!!

a vtedy to zacne..

no bude to mat trochu iny priebeh,,ako v clanku..
ked chces veciet podrobnosti, precitaj si proroka daniela..
tam toje presne a dopodrobna vysvetlene..
ktory kral napadne ktoreho,,co potomm,zmluvy kto skym..
az do konca!!!

tam je voditko..taketo clanky su len akoby tusenim co sa asi stane,,no nevedia coho sa maju drzat..a tak kombinuju na slepo!!
lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-29  (18:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  julo...ale ja už neklamem...polepšil som sa:)


Pandemonium . darujete36   |   ip:78.98.106   |   2011-10-29  (18:46)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Naivná Onička! Pre teba a výklad tvojich bludných vízií platí dvojnásobne LOL...!


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-29  (18:50)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Pandemonium...pochopíš, keď to príde, ktoré miesto bolo správne.


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-29  (19:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tuhlik obyčko..
marna snaha,,kripel..
viem co si zac..aj kto je za tebou..
si v hajzli..

darujete 3×6??


Pandemonium . darujete36   |   ip:78.98.106   |   2011-10-29  (19:08)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  18, Onička, 18! Choď si pýtať školné.


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-29  (19:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ty chriaštel..
ja nie som nauceny si "pytat" ako ty od maminy..
ja si zarabam..
na to si tu ty, zo svojimi chudymi rukami a hlupou hlavou..Pandemonium . darujete36   |   ip:78.98.106   |   2011-10-29  (19:32)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  No ako vidíš sama, malú násobilku - na rozdiel od teba - ešte ovládam. Zostaneš navždy len pri lopate. Ale aj takí musia byť...!


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-29  (19:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium...a čo teraz?...akože to ťa robí inteligentným?...keby si bol inteligentný nemusel by si otročiť.


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-29  (19:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins..je skutočne slobodný človek...ti si iba otrok.


Pandemonium . darujete36   |   ip:78.98.106   |   2011-10-29  (19:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jedna ovca neovláda malú násobilku, druhý zas základy gramatiky. LOL, maša svätá dvojica kostolných klaunov! Pekne umyť zúbky a spať, aby ste zajtra nezmeškali omšu! Treba vám natlačiť do hlavičiek nové kaleráby, nech nás máte opäť s čím pobaviť.


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-29  (19:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vysvetlím...v NEBI to potrebovať nebudeme, ti si môžeš začať rátať večnosť v utrpení, odkáž ďalším padlým, skončili im zlaté časy...chápeš démon?...či nem chápeš?...no pochopíš, ver mi.


Pandemonium . darujete36   |   ip:78.98.106   |   2011-10-29  (20:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Škoda, nepochopil si. Zostávaš pakom i naďalej, ale nevadí. Odkáž to aj tej druhej negramotnej. Ja sa idem zatiaľ baviť medzi ľudí.


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-29  (20:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium...neslop, zober knihu.


Neviem . lubovafe66   |   ip:94.229.32   |   2011-10-29  (21:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No vidíš, keď všetko 2-3 krát zopakuješ aký máš dlhý článok bez akejkoľvek výpovednej hodnoty..


labo . xacajemu99   |   ip:95.103.14   |   2011-10-30  (06:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  STORM a tebe podobny, pozerajte si spravy na komerčnych staniciach,kupujte novy čas a podobne platky ale tu v diskusii s vasimy pohladmi na situaciu absolutne nemate co robit,takze zbohom STORM a tvoji podobny pritakavači


STORM . cabijote37   |   ip:84.16.60.   |   2011-10-30  (19:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lobo zhodnoti prosim uroven svojej gramatiky... je to na zamyslenie. Slovak co nevie po slovensky je uplne na hovno. Si nepouzitelny. Zbytocne si tu potis tricko. Toto je vrchol tvojej tvorivej kariery.

Joplins + Lucifer : tento stat bude aj nadalej v prdeli pretoze vychovava taku ,, inteligenciu ,, aku vy dvaja na tychto strankach tak netrpezlivo a odvazne prezentujete. Nemozete sa so mnou hadat pretoze vasa inteligencia je zrejma a nema daleko od IQ mojho auta. Vase despoticke nazory stoja vseobecne za prd,ste neinvencni, infantilni a evidentne mimoriadne konfliktni co je prva a jasna crta nizkej inteligencie a asocialneho spravania ako priameho dosledku nizkeho IQ. Ak dochadzaju argumenty okamzite prichadza na rad konfliktne spravanie. Ste hanbou tohoto portalu + par dalsich vydarenych idiotov. Doporucujem vam dokoncit si ucnovky a poobzerat sa po inych portaloch s tematikou instalaterskych prac, obrabania kovov ci inych zmysluplnych cinnosti vystihujucich podstatu vasej nebotycnej inteligencie a vedomosti.


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-30  (19:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer..
to je ten, co tu pridava tie intelektualne sracky, kazdeho tu napada ohladom inteligencie odvolavajuc sa na urazanie..

a sam to robi..

to je uz len debilizmus,,nie??
:-DDD

haaaahahaaahahaha..

takto som sa uz dlho nenasmial...

citujem storma- Nemozete sa so mnou hadat pretoze vasa inteligencia je zrejma a nema daleko od IQ mojho auta. Vase despoticke nazory stoja vseobecne za prd,ste neinvencni, infantilni a evidentne mimoriadne konfliktni co je prva a jasna crta nizkej inteligencie a asocialneho spravania ako priameho dosledku nizkeho IQ

vidite vsetci..

toto je vizitka a ukazka IQ storma..to je jeho inteligencia..
ze si dokaze jednym dychom srat do vlastnej huby!!!

:-DDD:-DDDDDDDDDDD

(boze to je debil)!!Pandemonium . darujete36   |   ip:78.98.106   |   2011-10-30  (19:56)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Onička, som rád že práve teraz si presne potvrdila jeho slová.


ANONYM . sipyrige36   |   ip:94.145.22   |   2011-10-30  (20:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  truhlik od teba to znie ako pochvala..
joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-30  (20:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  storm..
keby si ty disponoval nejakou inteligenciou tak by si sem na tuto stranku akurat tak nahliadol,,a po precitani par prispevkov by si sa v tichosti odtialto "vyklikol"!!

tu na tejto stranke su len nabozensky fanatici ako ja a lucifer..

potom stihaci psy ako "pandebilium"..

a zufalci..a IQ-ači..

tak kam sa radis ty medzi nas,,s tou tvojou samozvanou , brutalno-urazacou,,cigansky-zapachajucou "inteligenciou"??

co??:-DDD
bublinka . pahequji50   |   ip:178.41.13   |   2011-10-30  (21:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins :)))))))))))


Pandemonium . darujete36   |   ip:78.98.106   |   2011-10-30  (22:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie je tu. Išla vzývať dušičky...


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-30  (22:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja ti dam dusicky,,ty sodomista!!

pozeram film..

a davaj si na mna pozor.
berem kreatin..
jedna dauka pejtsto korun..bublinka . pahequji50   |   ip:178.41.13   |   2011-10-30  (22:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.zlo.cz/tapped-vodovoda.php
pozrite si,ak ste uz nevideli.Ticha vojna o vodu uz zacala.Veolia go!A nóbelový Miklos s prasivim ciganom sprivatizovali uz aj nasu vodu do zahranicia.


JanaKatarina . calukegu69   |   ip:194.1.157   |   2011-10-31  (08:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  STORM je cisty psychopat. Uz len ta samolubost, s akou pise. Chvali sa vlastnou inteligenciou a vyvysuje sa nad druhych. Navyse v jeho prispevku je kopa nepravdivych tvrdeni, ktore vydava za pravdu. Po prve, Slovak, ktory neovlada bezchybne pravopis, je na hovno. Smiesne, ze by prave spravna gramatika urcovala hodnotu cloveka. Asi o tom netusi, ale konfliktna povaha a asocialne spravanie nemaju co do cinenia s hodnotou IQ. STORM pokracuje tym, ze instalaterske a kovobrabacske prace su pre spodinu spolocnosti. Tym nas opat presviedca o svojom mylnom pocite nadradenosti.


bublinka . pahequji50   |   ip:194.138.3   |   2011-10-31  (09:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bublinka je krava. A poriadna.


1Lukas123 . tigepeqo89   |   ip:195.91.11   |   2011-10-31  (23:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bublinka aka kupovana privatizacia ? Ja poctivo taham z mojej studne.


bublinka . pahequji50   |   ip:178.41.13   |   2011-10-31  (23:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lukas,nie vsetci maju studnu,poniektori su odkazani na vodovod od veolie :)


ja . hywekuwi20   |   ip:92.245.19   |   2011-11-03  (23:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zdroj?


playo . siritepu22   |   ip:94.229.39   |   2012-04-22  (14:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bohužiaľ, ale súhlasím STORM. Nehnevajte sa na mňa, ale akú dôveryhodnosť môžem prikláňať tomuto článku, keď autor nieje schopný po sebe aspoň 2x prečítať text než ho sem odovzdá? Oháňať sa tým, že čítajte nový čas a podobné nezmysli, keď sa vám nepáči je podľa môjho názoru infantilné. Aká je záruka, že práve tento text je dôveryhodný? Alebo to mám chápať tak, že všetko čo nájdem na internete mám brať za dôležité a pravdivé?


sssss . pyweqaja09   |   ip:85.135.17   |   2012-04-22  (15:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  všetci chcú vojnu no bohužial si tentokrát čiernú loptičku vytiahli USAci
tak špina pojde nanich ale uvažujte keby sa neredukovalo skrz vojny
neskončili by sme už dávno ako dinosaury???

možno čipy a kontrola rastu populácie raz a navždy ukončia vojnyMotek . homameku60   |   ip:75.74.114   |   2013-10-17  (23:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Co za blazna moze napisat nieco take ?strasit ludi (((
diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VĚDCI VYPOČÍTALI PRAVDĚPODOBNOST VZNIKU ČTVRTÉ SVĚTOVÉ VÁLKY


2013-04-15  (09:01)  |  Vojny
Přestávka mezi třetí a čtvrtou světovou válkou se chýlí ke konci. K takovému závěru dospěli vědci z ukrajinské Akademie vojenských věd na základě teorie cyklů Kondraťjeva. V souladu s touto teorií (které ještě říkají teorie dlouhých vln) vypracované sovětským ekonomem Nikolajem Kondraťjevem, může začít další světová válka během nejbližších deseti let, soudí člen Akademie vojenských věd Sergej Malkov. Na žádost naší rozhlasové stanice vysvětlil, jak si tuto situaci představuje.

Stanné právo v Severnej Kórei, príprava na vojnu? VIDEO: KLDR může odpálit několik jaderných náloží


2013-02-06  (09:22)  |  Vojny
KĽDR je údajne vo stannom práve, Kim Čong-un nariadil armáde, aby sa “pripravila sa na vojnu.” Severokórejský vodca v sobotu vydal sériu príkazov pre vrchné velenie v oblasti obrany a bezpečnosti, uzavrel tak prípravy k novému jadrového testu, citovala v Soule Kórea JoongAng Daily nemenovaný zdroj.


USA promýšlejí scénář války s Čínou


2013-01-31  (09:08)  |  Vojny
Obama označil Čínu za protivníka a nařídil prozkoumat čínské nebezpečí. Spojené státy zahájily přemisťování svého loďstva do Asijsko-tichooceánského regionu (ATR). Základem pro takovou pozici je ekonomika a politika.


Co byste měli vědět o válce v Mali: Uran, zlato, ropa a strategické minerály


2013-01-17  (09:27)  |  Vojny
Francouzská vláda uvedla, že: „Pošle 2 500 vojáků, aby podpořili vládní vojáky Mali v konfliktu proti islamistickým rebelům. Francie už do Mali vyslala 750 vojáků a francouzské přepravní lodi už v úterý ráno dorazily do Bamaka… S vysíláním vojsk po zemi i vzduchem budeme pokračovat …


6 důvodů k započetí třetí světové války


2012-12-06  (10:44)  |  Vojny
Listopad 2010. Je třetí světová válka vhodná pro zavedení Nového světového řádu? Průměrný člověk si může jen stěží představit, proč by třetí světová válka měla být cokoliv, jen ne událost ukončující civilizaci. A přesto, slyšeli jsme rétoriku neoconů, ve které navrhují, že by nová světová válka byla životaschopnou možností k nápravě umírající ekonomiky dolaru. Nebo, možná je to prostě dobrou investicí, pokud jste globalista.


Úspěšné konspirační teorie, o kterých se dnes moc nemluví


2012-07-24  (11:04)  |  Vojny
Letos uplynulo 10 let od událostí z 11. září, které byly úvodem k dosud nekončící válce s terorismem. Snad ještě než se usadil prach po pádu dvojčat, objevily se první konspirační teorie, které přiživila jak interpretace těchto událostí v oficiálních mediích, tak zveřejněná vládní zpráva. Diskuze mezi zastánci a odpůrci oficiální zprávy trvá dosud.


Sýrska slobodná armáda – oddiely smrti zachytené na videozáznamoch


2012-06-28  (08:59)  |  Vojny
Drastické videá popráv, štvrtenie zajatcov a civilistov zaživa, bombové útoky a zverstvá ‘osloboditeľov’ sýrskeho ľudu zvaných Free Syrian Army. Článok odkrýva a poskytuje desivé skutočnosti z pozadia sýrskeho konfliktu a žoldnierskych zabijakoch dovážaných do Sýrie v oddieloch smrti. Obsahuje zdrvujúce videá zachytávajúce sadizmus páchaný na civilistoch.


Tipy a rady z války v Bosně – informace z první ruky – 1. část


2012-04-23  (06:14)  |  Vojny
elco popisuje, jaké to bylo žít ve městě celý rok bez elektřiny, paliva, tekoucí vody, dodávek potravin nebo tradičního obchodu. Jejich měna byla bezcenná, neexistovaly policejní nebo vládní síly a v ulicích vládly gangy a násilí. Strategie přežití, kterou on, jeho rodina a komunita použila k tomu, aby zůstali naživu je poučná a může změnit některé vaše priority ohledně přípravy na SHTF (SHTF = Shit Hits The Fan = výraz používaný survivalisty pro popis katastrofické situace). I když nejde o dlouhé čtení, přesto tento text doporučuji kvůli bohatým poznatkům někoho, kdo SHTF skutečně zažil.


Mikrovlnná zbraň USA


2012-03-14  (10:20)  |  Vojny
Americká armáda představila světu novou zbraň, neformálně pojmenovanou mikrovlnné dělo. „Active Denial System“ (dále jen ADS) je nesmrtící zbraň primárně určená pro kontrolu davu. Dlouho se šířily zvěsti o „dělu“, které může být namontováno na vojenském vozidle, určeném k rozehnání davu pomocí vysoce energetického elektromagnetického záření.


Kto ovláda svet: Súbory o tajných operáciach CIA odtajnené


2012-03-04  (22:33)  |  Vojny
Odtajnenie súborov CIA vnesie svetlo do ďalšej éry: časy Irán Kontra, prezidenta Reagana a pádu Sovietskeho zväzu, éra korupcie a falošného potlesku. Prvým z týchto súborov je odtajnený reťazec rozhovorov medzi prezidentom Reaganom a diplomatom Emilom Lee Wantom, ktorý umožňuje vstúpiť do sveta Bieleho domu, inak prístúpného len pre zasvätených.


Izrael zaútočí na Írán bez varování


2012-02-28  (09:51)  |  Vojny
Izraelští představitelé říkají, že pokud se Izrael rozhodne zahájit preventivní útok na íránská jaderná zařízení, učiní tak bez předchozího souhlasu či vědomí USA, citovala AP uniklou informací z americké tajné služby.


Přípravy na válku (3)


2012-01-25  (18:20)  |  Vojny
Američané a Evropané posílají válečné námořnictvo do Perského zálivu. Možná jde jen o pokračování diplomatického nátlaku. Nebo taky ne.


10 největších kupců íránské ropy


2012-01-23  (17:03)  |  Vojny
Druhý největší producent OPECu Írán prodává velké množství ropy do Číny, Indie, Jižní Koreje, Japonska a Itálie. Ale Turecko, Jižní Afrika a Srí Lanka se hodně spoléhají na dovozu íránské ropy. Americké sankce již zakázaly dovoz íránské ropy. Francie tlačí Evropskou unii, aby zvážila zákaz dovozu íránské ropy s cílem odradit Teherán od jaderného programu.


Čína a Rusko: Rozpoutáme 3. světovou válku, pokud západ nepřestane s agresí !


2012-01-17  (08:20)  |  Vojny
Ve světě právě vrcholí napětí spojené s finanční krizí a různými regionálními konflikty. Najednou se zdá, že se opět budeme dostávat do nové Studené války. Pochmurný bulletin ministerstva obrany, vydávaný pro premiéra Putina a prezidente Medveděva, dnes uvádí, že prezident Hu „v principu souhlasil“, že jediným způsobem, jak zastavit agresi západu vedenou Spojenými státy, je prostřednictvím „přímé a okamžité vojenské akce“, a že čínský vůdce nařídil svému námořnictvu „připravit se na válku“.


USA se připravují na izraelský útok na Írán


2012-01-15  (14:37)  |  Vojny
Američtí vojenští představitelé jsou stále více znepokojeni možností, že Izrael podnikne samostatně nálety na íránská jaderná zařízení, a to navzdory jejich námitkám, protože oni si přejí dát více času sankcím. Proto začali plánovat opatření na ochranu amerických instalací v regionu pro případ konfliktu.


Video ako americkí vojaci v Iraku bijú a kopú miestne deti, keď si myslia, že ich nikto nevidí.


2012-01-12  (08:34)  |  Vojny
Video ako americkí vojaci v Iraku bijú a kopú miestne deti, keď si myslia, že ich nikto nevidí. Násilie na demonštrantoch bolo pritom dôvodom americkej invázie do Lýbie. Škoda, že USA niesú aj voči sebe také tvrdé.


Pentagon uvažuje o nasadení vojakov v Európe, ak sa rozpadne


2011-12-11  (13:18)  |  Vojny
Rozpad eurozóny by mohol vyvolať občianske nepokoje a rozpad celej európskej dvadsaťsedmičky. Vyhlásil to šéf amerických ozbrojených síl, generál Martin Dempsey, ktorý vyjadril znepokojenie z vývoja finančnej krízy v eurozóne.


Ako prežiť ekonomický kolaps


2011-12-05  (15:44)  |  Vojny
Žijeme náš každodenný život. Do práce, domov, občas dovolenka. Málokto myslí na to, že by to mohla prísť globálna katastrofa. Prednedávnom „padla vláda“ a strany sa dohodli a bolo OK, až na tie milióny za voľby. Ale pozrime sa na ekonomickú situáciu. Mestá, obce, štáty, ľudia. Všetko má dlh. Čo sa stane ak praskne najväčšia bublina ? Padne ekonomika. Obávam sa, že v tom chaose bude na hocaké prípravy príliš neskoro.


Tak predsa?


2011-11-19  (20:35)  |  Vojny
Prednedávnom sa internetom prehnala „tajná“ správa adresovaná Putinovi. Odosielateľ bol vysoký vojenský predstaviteľ Číny, ktorý mal tieto informácie zasa od bývalého žoldniera Blackwater. Žoldier, ktorého medzitým zatkla CIA sa vyjadril nejak takto: „USA chystá na takú špinavú vojnu s takým množstvom obetí, čo je pre človeka s dobrým svedomím neprijateľné, preto som dokumenty poskytol Číne.“ Myslím že každý súdny človek pri čítaní onej správy nadvihol aspoň jedno obočie. Pozrime sa však, čo sa v krátkej dobe udialo.


Proč bude válka


2011-09-23  (18:29)  |  Vojny
I když většina lidí na Západě stále žije v domnění, že pohodu posledních desetiletí ruší pouze nahodilosti a vzdálené bouře, pod mírovým povrchem doutnají čtyři nálože. Přestože každá z nich se může jevit jako dílčí problém, ve své kombinaci vytvářejí prohlubující se tendenci k velké válce. Tedy válce, kdy na obou stranách fronty budou mocnosti schopné zasáhnout území protivníka. Tato nebezpečí lze pojmenovat: výměna světového hegemona, zbrojení, způsob života středních vrstev, úroveň politických elit Západu.


Americké Tulene vleteli do pasce Talibanu


2011-08-09  (18:29)  |  Vojny
Podľa správ úradov okupovaného Afganistanu elitné jednotky americkej armády známe ako SEAL vleteli do pasce ktorú im nastavil Taliban.


Chystá se v Berlíně nové jaderné 11. Září ?


2011-05-20  (21:46)  |  Vojny
Již delší dobu se mluví o tom, že by ze známých důvodů bylo vytořeno další 11.Září, a to v nějakém známém evropském městě a ve spojení s jadernou zbraní.


Falešná záminka pro válku v Libyi?


2011-04-21  (18:20)  |  Vojny
Intervence ale nezabránila genocidě, protože k žádnému takovému krveprolití by nedošlo. USA naopak tím, že intervencí povzbudily rebely, prodloužily libyjskou občanskou válku a výsledné utrpení nevinných. Nejlepším důkazem, že Kaddáfi neplánoval genocidu v Benghazi je, že se jí nedopustil v dalších městech, které dobyl buďto plně nebo částečně – včetně Zavíje, Misuráty, Adžábíje, které v součtu mají více obyvatel než Benghází.


Japonsko ve spárech HAARPyjí


2011-03-25  (00:01)  |  Vojny
Zapomeňte na konvenční války v Afghánistánu a Iráku, ty jsou minulostí. Dnešní války Spojených států se vedou jinak. Nepozorovaně, skrytě. Klasické zbraně nahradily zbraně klimatické a tektonické.


Západ klame o rebélii v Lýbii rovnako, ako klamal o vojne v Gruzínsku !


2011-03-20  (02:34)  |  Vojny
http://www.kp.ru/daily/25644.5/808675/ Proamerické médiá „topia“ Kadáfiho kvôli prerozdeleniu svetových zásob ropy naftovými barónmi ! „Neverte ničomu, čo vám hovoria v TV o Lýbii“ takto sa najčastejšie začínajú listy od ľudí, ktorí v súčasnosti pracujú v tejto krajine a nezberajú sa odtiaľ odísť. Ako to ? V krajine, kde podľa západných médií vládne strašný diktátorský režim, ktorý po tisícoch vraždí ľudí, používa bojové vrtuľníky, letectvom bombarduje obytné štvrte, „čierni žoldnieri“ jazdia džípmi po uliciach a guľometmi kosia všetkých zaradom a Kaddáfimu verné sily, ktorých je samozrejme „menej a menej“ sú pripravené použiť chemické zbrane. A pritom ľudia z Lýbie - napríklad ukrajinskí lekári, ktorých tam v nemocniciach pracuje nemálo – píšu domov, že sa nepoberajú na odchod. Ako je to možné ? Opýtajte sa sami. Vysvetlenie je jednoduché: väčšina takzvaného spravodajstva z Lýbie sú lži a klebety.


American reconstruction


2011-01-15  (16:49)  |  Vojny
Obsahom vyššie uvedeného filmu Americká obnova je o tom, čo v skutočnosti znamená západne obnovovanie krajiny.


3. svetová vojna - konflikt kolosálnych rozmerov


2010-12-19  (15:19)  |  Vojny
Už ste sa zamýšlali nad týmto konfliktom, ktorý sa bohužial neodvratne blíži? Konflikt ktorý predpovedali už mnohí ľudia v minulosti je aktuálne največšou hrozbou pre náš svet.


Další teroristický útok?


2010-10-10  (20:20)  |  Vojny
V poslednych dňoch mi ako iste aj vám neušla informacia o novej hrozbe teroristických útokov o ktorých informovali USA a neskor sa k nim pridala a potvrdila ich aj Australia. Tieto informacie vraj boli ziskané tajnými službami.


Inkvizičný Norimberský proces


2010-08-22  (20:21)  |  Vojny
Verím, že veľa ľudí počulo o Norimbergskom procese, ale pochybujem, že veľa ľudí vie o podrobnostiach. V Norimbergu totiž zločinci súdili svoju obeť, ktorá sa previnila tým, že sa bránila. “Súdna fraška v Norimbergu je oficiálne známa ako "Medzinárodný vojenský tribunál." To meno je ohováraním vojenského povolania. Tribunál nebol vojenským v žiadnom slova zmysle. Vojakmi medzi sudcami boli iba Rusi. Tu v Norimbergu ľudstvo a naša súčasná civilizácia podstúpila tvrdú skúšku s mužmi, ktorých vlastné ruky boli krvavé, ale ktorí sedeli v kreslách sudcov. Jeden zo sudcov prišiel z krajiny ktorá sa dopustila Katyňského masakru, vyprodukovala dôkazy a priviedla niekoľko svedkov, ktorí v Norimbergu prisahali, že Nemci to urobili. “


Varšavské povstání a SNP trochu jinak


2010-04-16  (16:01)  |  Vojny
O Varšavském povstání pojednává mnoho článků, ale věšinou jednostranně, zkresleně a nepravdivě, především o sovětské pomoci povstání. Ještě v roce 2005 napadl dopisovatel ČT prezidenta Ruské federace Vladimira Putina, přítomného na vzpomínkovém shromáždění v bývalém koncentračním táboře Osvětim, slovy: Proč se neomluvil za to, že armáda SSSR nechala utopit Varšavské povstání v krvi. Podobná obvinění chrlili celých 60 let nejen poplatní a věci neznalí žurnalisté, ale i oficiální kruhy. Po roce 2005 se již objevily objektivnější články, ale zlatý klín poznání vrazil do této tematiky až renomovaný ruský historik prof. V.M. Falin, DrSc., v článku Mystéria druhé fronty .


Wikileaks zveřejní další video: Hněv z Farahu


2010-04-12  (14:43)  |  Vojny
Zatímco se Obamova administrativa snaží vypořádat se s videem, na němž američtí vojáci v Bagdádu zabíjejí dva reportéry agentury Reuter´s a několik dalších Iráčanů, webová stránka Wikileaks.org oznámila, že v dohledné době zveřejní další video, které tentokrát bude ukazovat mnohem krvavější americký útok.


Wikileaks video uz je vonku!


2010-04-05  (18:03)  |  Vojny
Slubovane video od wikileaks o tom, ako usa vrazdia civilistov


Ďaľšie z vojen...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ježiš je rómsky kráľ
EgbebleAugustn . liwawelu36:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Olej z marihuany vyléčil rakovinu tříletému d...
ValerieDesolaov . magoxuko57:   Dobrý deň, môj manžel trpel metastázami rakoviny pľúc v januári

Cirkev porušuje prikázania?
DARIO . wofugefu67:   

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Obete organizovaného kresťanstva

Tvrdenie kresťanskej vierouky o tom, že v Palestíne bol pred dvadsiatimi storočiami muž menom Ježiš, ktorý bol stelesnením Boha –Stvoriteľa bolo už dávnymi mysliteľmi zamietnuté a nechýbali ani snahy historickými metódami sa dopátrať pravdy


Loose Change 9/11: Americký převrat

Ľ. Huďo -Decembrové udalosti vo svete

Pomôžte ľuďom otvoriť oči!

62 deti pozorovalo mimozemský objekt

-Robert-Dean-

Archív

Pesticid od Monsanta infikuje rostliny nemocí podobnou AIDS

Výzkum provedený týmem rostlinných a živočišných vědců zjistil, že Monsantovská chemikálie glyfosát, která je hlavní složkou v jeho oblíbeném herbicidu Roundup, se zdá zodpovědná za infikování rostlin syndromem podobným AIDS, který ničí jejich imunitu, blokuje vstřebávání některých vitaminů a minerálních látek a nakonec je zahubí.


Aj OĽaNO sklamalo.

Alternatíva priamej demokracie

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Počátek občanských nepokojů v USA?

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce...


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.2395 s