25. August 2019
    
Čo sa na dejepise neučí – Kto stál za boľševickou revolúciou? - Dolezite.sk

Čo sa na dejepise neučí – Kto stál za boľševickou revolúciou?


  2012-11-12  (13:54)  |  Politika
  50% hlasovalo = 4  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Čo sa na dejepise neučí – Kto stál za boľševickou revolúciou?

      Dnes sa deti na dejepise v škole učia, že za veľkou októbrovou socialistickou revolúciou  stála najchudobnejšia robotnícka trieda, ktorá sa už nechcela nechávať vykorisťovať. Ťažko si predstaviť, že spočiatku neorganizovaná masa ľudí, robotníkov, dokáže zosadiť niekoľko storočný cársky režim a pritom vybudovať najsilnejší mocenský aparát, aký kedy uzrel svetlo sveta, v podobe ZSSR, z ktorého sa neskôr vykľuje svetová veľmoc založená na ideológií, ktorá sa ako mor rozšíri do celej Európy.

   Kto teda stál za VOSR? Hitler svojho času staval svoju politiku na odpore voči „červeným“, na tom, že komunistickú stranu vedú židia. To bola nepochybne pravda. Židia boli v komunistickej strane naozaj zastúpení veľmi husto.. Napr. v London Times Robert Wilton písal:  v Rusku bolo v tom čase boľševizmus kontrolovaný židmi. Z 384 komisárov bolo vyše 300 židov! Tajná polícia, ktorá vykonávala vraždy ruských vlastencov a nepohodlných ľudí, pozostávala prevažne zo židov, vrátane vrchných veliteľov – Sverdlova(vydal rozkaz vyvraždiť cársku rodinu) a Jagody. Ku koncu Leninovho obdobia mali židia 43% v politbyru. Skoro všetci vrcholní predstavitelia ako: Urickij, Trockij, Zinoviev, či neskôr za čias Stalina, Kaganovič, jeden zo zodpovedných za obrovský ukrajinský hladomor, boli židia.

   Tento rozrastajúci sa vplyv židovstva v novom sovietskom režime a pri pohľade na činy a nešťastia, ktoré so sebou priniesol, musel šokovať celý svet. Hitler si na tom vypestoval svoju politiku, na čo doplatili opäť len nevinní ľudia a paradoxne tiež židia.

   Nepíšem to kvôli nejakému antisemitizmu (koniec koncov s príchodom nenápadného paranoidného psychopata – Stalina väčšina židov zmizla), ale kvôli faktu, že títo židia mali nepochybne napojenie na západné banky, z ktorých bol celý projekt VOSR financovaný. Len málo kto dnes prizná, že by ruská revolúcia vôbec nebola možná bez finančnej pomoci siedmich bankárov z Wall Street. Údajne išlo týchto: Warburg, Rotschild, Schiff, Vanderlip, Harriman, Morgan a Rockefeller. Či ich k tomu viedla len nezištná pomoc židovským bratom, alebo nejaké iné ciele, to rozoberať nebudem. Inak spomínaní siedmi bankári sú tiež považovaní za zakladateľov americkej centrálnej banky, známej ako FED. Taktiež je pozoruhodný aj sovietsky zázrak, v podobe rapídneho rastu priemyslu. Sovietsky vývoj hospodárstva v rokoch 1917 – 1930 spočíval hlavne na technologickej pomoci USA. Podporovali viac než 95% projektov. Málo kto si uvedomuje, že revolúcia je proces veľmi finančne náročný. Najmä na propagáciu, symboly, organizáciu, ale v neposlednom rade aj zbrane a vodcov.

 

   Symbolom ruskej revolúcie je nepochybne Lenin. Kto bol vlastne Lenin? Keď cár abdikoval v r. 1917, nastali nepokoje a chaos. Nič sa prakticky nedialo a masu nemal kto viesť. Po Leninovi neboli ani stopy. Lenin žil vo Švajčiarsku od nevydareného puču v r. 1905. Trockij, druhý najvyšší symbol revolúcie, bol redaktor ľavicovo ladených novín v New Yorku. Zrazu sa títo dvaja muži z ničoho nič objavili v Rusku a stali sa vodcami najväčšej revolúcie v dejinách. Nezdá sa vám to čudné?

   Viktor Farkas, nebohý rakúsky autor, vo svojej knihe Kdo ovláda svět píše okrem iného: Lenin sa vrátil do Ruska s pomocou vplyvných ľudí. Spoločne s 32 ďalšími revolucionármi bol Lenin v zapečatenom vlaku dopravený ako vírus späť do Ruska, spolu so 6 miliónmi dolárov. Tento transfer zariadil vysoký predstaviteľ nemeckého veliteľstva, s ktorým spolupracoval Alexander Helphand a údajne aj Max Warburg, člen známej bankárskej rodiny.

   Súčasne bol urýchlene do Ruska transportovaný aj Trockij. Podľa všetkého aj on si sobou priniesol pekný balík peňazí. 20 mil. dolárov od amerického bankára Jacoba Schiffa, ktorý sa mal neskôr na verejnosti chvastať, že bez neho by boľševická revolúcia nikdy nezvíťazila.

   Mnohé z týchto faktov sa dajú pohodlne overiť za pár sekúnd, z oficiálnych stránok. Samozrejme sumy peňazí, prípadne nejaké menšie detaily sa môžu líšiť, no to je menej podstatné. Podstatou je, že celá boľševická revolúcia bola zosnovaná, prípadne možno vypukla sama od seba, ale neskôr ju určite využili mocenské elity na svoje ciele a usmernili tak chod dejín. Aké to boli ciele? No predsa rozdeliť svet, vytvoriť problém a bohatnúť na tom. Každá kríza, vojna, chaos je zdroj zisku. Dnes je všeobecne známe, že ku koncu 2. svetovej vojny mohli spojenci dobyť Berlín skôr ako Rusi. Nestalo sa tak a celé Nemecko bolo rozdelené. Vznikla studená vojna a ďalšie napätie, chaos, strach a hrozby vojny. To viedlo k zbrojeniu a plytvaniu všetkým možným, čo len napomáha ziskom. Mier sú straty, vojny a krízy - z toho plynie zisk. Pritom muselo zomrieť milióny (prevažne nevinných) ľudí. Všetko v mene zisku a bohatstva. Dnes sa na komunistický režim v ZSSR pozerá ako na niečo ohavné a nevydarený sociálny experiment. Len málo kto si však uvedomí, že to boli kapitalistické peniaze, prevažne zahraničných bankárov, ktoré pomohli v počiatkoch tomuto experimentu bujnieť a zapustiť obrovské korene zla.

   Podľa môjho názoru, bola každá veľká revolúcia v dejinách, buď už od samého začiatku, alebo v neskoršom čase, „odsúhlasená“ alebo priamo vedená elitami. V ľuďoch sa tak pestuje falošná predstava, že sami určovali chod dejín. Je dobré si to uvedomiť, či už hovoríme o boľševickej revolúcií alebo o ´89 roku. 


Bran Gerwald
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
hgj . dowuwele93   |   ip:91.226.11   |   2012-11-12  (17:09)
54% hlasovalo = 3  
mínus plus
  odkial si to vycucal


bazooka . racebagi30   |   ip:176.10.42   |   2012-11-12  (17:41)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Na túto tému existuje na NET-e množstvo informácií, netreba písať nové, navyše takto odfláknuté...
Jedna z najzaujímavejších na tému žido boľševizmu je kniha od Uškujnika - "Kagan a jeho bek". Dá sa dohľadať na webe.


jasom . jebexunu36   |   ip:213.81.16   |   2012-11-12  (18:17)
42% hlasovalo = 2  
mínus plus
  ...a ja som si myslel ze studena vojna je minulostou:-)
Za vsetkym su zidia? Tak ako vyrobili Lenina vyrobili aj Hitlera?
...aj Dzurindu,Meciara a Fica?
Nevyrobili aj autora tohto clanku? Na vebe sa da najst vsetko,kazdy hlu.ak tam moze vselico zavesit a tak je tam hluposti neurekom.:-) :-) :-)


filip . wyboceci64   |   ip:95.103.16   |   2012-11-12  (18:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.youtube.com/watch?v=M_2dgaIksCU


Pravdomluvec . wecoheda29   |   ip:2.98.160.   |   2012-11-12  (18:28)
58% hlasovalo = 2  
mínus plus
  Divide at impera.

V moderných dejinách v Európe Juhoslávia a v neposlednej miere aj Slovensko. Rozdelilo sa s Českom a sial sa nacionalizmus s Maďarmi. Každý kto na to naletel, je hlupák.

Samostatnosť je dobrou školou života pre Slovákov, ale spojiť sa na rovnocennej úrovni aj s rozumnými Čechmi aj s Maďarmi je potrebné. Jednota s Rusmi a ostatnými Slovanmi je podmienkou prežitia.

Peniaze sa nedajú jesť ani si ich nikto nevezme do hrobu. Starý imperializmus sa skrúca v smrteľných kŕčoch , preto tak zúrivo kope do Arabov a menej viditeľne, do Európskych Slovanov. Lebo títo sa dobrovoľne zotročujú a poslušne opakujú slogany proti Arabom, ktorí ešte odhodlane stoja v ceste jedinému svetovému impériu. V tom Slovan môže ešte tak slúžiť.
kubatanazorycz . didumiry12   |   ip:88.103.69   |   2012-11-12  (18:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je to tak, v lidech se dodnes pěstuje falešná představa, že s pomocí „revolucí“ určoval lid chod dějin. Ve skutečnosti to bylo tak, že všechny „revoluce“ byly řízeny shora elitou (bankstery) a ilumináty. To platí i pro Francouzskou revoluci, že byla řízena zednáři, bankstery a ilumináty- protože se potřebovali definitivně zbavit šlechty a krále.

On je podezřelý i takový Spartakus ve starověku. Nějaký bezvýznamný žoldák- a takové nebývalé úspěchy nad vládnoucími otrokáři? To je ve skutečnosti jenom pohádka! Každá „revoluce“ totiž potřebuje neuvěřitelné množství peněz, obrovskou investici, aby se mohla uskutečnit (investice, která se ale po „revoluci“ investorům stonásobně vrátí). Bez peněz nelze nic uskutečnit. Bez peněz by i Hitler pobíhal jen po ulicích a putykách jako směšná figurka a se svým fanatickým vyřvávaním by byl jen za neškodného cvoka, kterému by se každý jen posmíval. Až teprve velký kapitál, který stál za ním, z něho udělal obávaného diktátora. Mimochodem, existují prameny, které tvrdí, že Hitler nezemřel, pouze jeho dvojník, ale byl odvezen letadlem do Brazílie i s tou svou Braunovou, kde si spokojeně žili v klídku i s dvěma dětmi až do smrti.ANONYM . sipyrige36   |   ip:195.168.1   |   2012-11-12  (18:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  treba to este doplnit aj zarucenymi informaciami kto sto ji za nepokojmi v spanielsku a grecku,a pevne verit ze im tam zidia neposlu v zapecatenom vlaku virus + 25 revolucionarov chazarov + niekolko milionov.


ANONYM . sipyrige36   |   ip:195.168.1   |   2012-11-12  (18:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ubatanazorycz
blahozelam ti ku genialnemu zaveru,zednari sa chceli zbavit slachty a krala,len nerozumiem preco nam tu dodnes pobiehaju a media nas presviecaju ako poddany uprimne lubia svoju kralovnu,ha ha.
problemik je zrejme inde a to ze chudoba sa vzburila pobila bohacov a co je najhorsie ukazalo sa ze chudoba dokazala riadit spolocnost o mnoho lepsie ako bohaci, a preto sme aj zasipavany glupotami tohto typu presvedcit ludi ze bez bohacov nic nikdy nedokazali a ani nedokazu.skoda len ze kopec blaznov tomu chce verit,lebo sa trasie osvoj majetocek.


kubatanazorycz . didumiry12   |   ip:88.103.69   |   2012-11-12  (19:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Anonym: Smůla je, že lid se sám od sebe nedokáže proti mocným superboháčům zorganizovat. A pokud jsou zde snahy se zorganizovat a dokonce se najdou i schopní vůdci-tak již v zárodku jsou zlikvidováni. Od toho mají superboháči své tajné služby, policii i armádu, kterou si platí z našich daní, tedy z daní svých nevolníků. Co se týče třeba odborů, tak to jsou také jejich poslušní placení slouhové, od těch taky nečekejte nějakou „revoluci“. Kdo byl autentickým revolucionářem, který se domníval, že zlomí moc superboháčů, to byl Che Guevara. A jak dopadl? Zavraždila ho CIA. Ale třeba takový Fidel Castro byl odjakživa jejich figurka, přestože se traduje, že na něj bylo uspořádáno nespočetně atentátů. Skuteční odpůrci končí VŽDY smrtí, kdežto jejich poslušné figurky jsou ve skutečnosti chráněny.ANONYM . sipyrige36   |   ip:195.168.1   |   2012-11-12  (19:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lud sa zorganizoval presne to sa stalo pocas revolucie v rusku preto ten kvikot okolo toho,ale ver si comu chces,a hlavne tomu co hlasaju tvoji super bohaci,a lud sa znova zorganizuje len musi pekne schudobniet ako v minulosti.


nikto . hegilehu69   |   ip:46.29.3.2   |   2012-11-12  (19:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V školách sa hovorí, že Lenin bol nemecký špión a že boľševikov podporovali Nemci.


Hawel . bylamihe52   |   ip:217.112.1   |   2012-11-12  (19:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ukázky z textu
Václav Havel byl nástrojem sil LŽI a NENÁVISTI, o tom nemůže být nejmenších pochyb. Jedinou otázkou je, zda byl pouze nástrojem, nebo možná i aktivním stavitelem „mostů do otroctví“ podle cizích projektů.

V části mise zaměřené na destrukci státní samostatnosti své země a potlačení demokracie byl z hlediska měřitelných dat a důsledků svého politického působení velmi úspěšný: Český stát mizí jako rozpuštěn v lučavce královské „federální Čtvrté říše“, která měla být cílem a vrcholem Havlovy politické kariéry.

První prezident naší „postsovětské“ republiky se Antikristem zjevně nestal – a pro své tušené kritiky raději výslovně dodávám, že si nemyslím, že na tuto strašlivou „funkci“ vědomě aspiroval.

Kdo je Petr Hájek (61)
● vicekancléř prezidenta Klausehttp://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/185079/skandalni-kniha-klausova-muze-havel-byl-nastrojem-
lzi-a-nenavisti.html


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-11-12  (19:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  anonym sipyrige 36

presne tak,som rad ,že aspon niekto tu vidi pravdu.333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-11-12  (20:05)
42% hlasovalo = 2  
mínus plus
  ak mate problem a budete tvrdiť, že chudoba sa nedokazala tak zomnknuť a zorganizovať aby položila monarchiu v rusku,

tak len tolko ,židia zo sionu zorganizovali prvú svetovou,počas nej sa chudoba dala do kopy a rozširil sa medzi nimi komunizmus,tak ako do ruska tak do anglicka a francie,dokonca aj do nemecka,preto žid zo sionu musel stvoriť hitlera aby to odvratil preto utočil aj na franci a vb.hitler splnil na polovicu čo odneho čakali,zničil komunisticke nalady v zapad eu,v nemecku ich využil vo svoj prospech,teda v prospech elit ,a zblbol tak narod že bol ochotny isť zabijať,ale nedokazal to čo odneho čakali najviac a to poraziť stalina,

a niet sa čo diviť, že v jej čele boli židia,aj zida su niektorí dobrí a chcu dobro pre všetkych,a preto vznikla vosr.SomTenKtorySom . bocipera87   |   ip:188.29.10   |   2012-11-12  (20:47)
64% hlasovalo = 4  
mínus plus
  Divím sa, že ešte v dnešnej dobe sa nájdu puci, ktorí tieto veci nevedia. (A ak nevedia, tak by bolo najskôr preštudovať zdroje a potom otvárať ústa). Až na toho psychopata Stalina možno v článku súhlasiť so všetkým. Keby bol Stalin blázon, tak asi tak prevratný rozdiel v pár rokoch nevybuduje!

Základná otázka je, prečo Rusko?
Keď dnes vychádza najavo, že zaostalosť Ruska a neschopnosť cára boli len ďalšie propagandistické výmysly a lži servírované v neskoršej dobe. Keď pred 1. svetovou vojnou vznikli na Západe vážne obavy, že do roku 1950 pri rovnakom tempe rastu hospodárstva bude Rusko európska veĺmoc.
Keď sa tam márne dobíjal Napoleon a prázdne Francúzsko v tom istom čase nenapadla Británia, ktorá predsa tak rada útočí na cudzie krajiny.
Keď sa tam bez úspechu dobíjal Hitler.
Nech mi k.u.r.va nikto nehovorí, že Rusko je niekomu nebezpečné!
Stačí sa pozrieť na stručný historický prehľad Británie a USA aby sme videli, kto je tu naozaj nebezpečný.
Napriek tomu, je to Rusko kto je neustále terčom útokov. Hanba im sviniam, ktoré za toto zodpovedajú a nech ich postihne presne to, čo spôsobili iným!


nede . kabadoqu26   |   ip:217.112.1   |   2012-11-12  (21:06)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Neděkje se něco v Polsku ?

V Polsku jsou zase nějaké demonstrace a naše médiá zase mlčí:

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1286-protesty-v-polsku-tisice-lidi-vodni-dela-a-slzny-plyn

Protesty v Polsku a naše média opět mlčí. Tisíce mladých lidí v centru Varšavy zaútočili dlažebními kostkami a lahvemi na policisty...
SomTenKtorySom . bocipera87   |   ip:188.29.10   |   2012-11-12  (21:11)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  nede . kabadoqu26 | ip:217.112.1 | 2012-11-12 (21:06)

V Polsku sa nedeje nič, bol tam len každoročný pochod Dňa nezávislosti, keď vtedy pravidelne do ulíc vybiehajú extrémistické, teroristické, fašistické a určite aj anti-semitské živly v tisícoch. A pri pohľade na zábery ranených polišov tam nepochybne nabehli aj anarchisti...


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-11-12  (21:19)
50% hlasovalo = 2  
mínus plus
  V krajine kresťanských šmelinárov? Netuším v tejto chvíli. Minule zametali z ciest soľ do potravinárskeho balenia a teraz možno zlievajú do krvných konzerv na export krv z bitúnku. Od bigótnych kolenačkárov môžete čakať vždy len nejaké svinstvo...


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-11-12  (21:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vitaj pandašu:)konšpiruješ?


nepoviem . kiqerote75   |   ip:85.216.18   |   2012-11-13  (00:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  na danu temu odporucam knihu Synagoga Satanova od A.C.Hitchcocka. Strucne, vecne a jednoducho opisane zlomove udalosti historie a aku ulohu v nej zohrali ...


nepoviem . kiqerote75   |   ip:85.216.18   |   2012-11-13  (00:06)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  pre admina: aj tebe sa raz vsetko vrati, takze odo mna mier s tebou...


truhlk . bemedyna53   |   ip:95.102.20   |   2012-11-13  (01:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Kto stál za boľševickou revolúciou - no predsa co co ti červený...JeanLaroux . kacisany0   |   ip:194.50.64   |   2012-11-13  (07:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A kdopak se nám v této diskuzi objevil nejdříve? No samozřejmě nějací ti anti-defamation debílci s půlkou mozku, kteří opakují svou mantru o židovi pod každou postelí a nějak je netrápí, že v tom článku jsou uvedena jen prostá a snadno ověřitelná FAKTA. Takže pánové vyvolení a šábesidioti můžou být aktivní jak chtějí a pravda zůstane pravdou. Shalom soudruzi


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-11-13  (08:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JeanLaroux . kacisany0 |


presne tak priateľu pravda ostane vždy pravdou,aj ked vaše heslo je že opakovana lož 1000x sa stava pravdou,pred ľudmi niektorými možno ,ako vidim v diskusii.ale pred PánomBohom stvoriteľom neba i zeme nié,tam je vždy pravda pravdou a lož lžou,a ten čas sa bliži kedy každemu podla skutkov pravdivych naložene bude.


sixi . wuqowalu10   |   ip:195.28.75   |   2012-11-13  (08:27)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Médialne zvrátené sabeškošer analitičky odkojené na marxizme Bútorová,Kusá a Porubánová hovoria,že pálenie zástavy EU degraduje Slovákov a čo booi divokí fašistickí magyari,ktorí pred piatimi rokmi pálili slovenskú zástavu.Košer média aj uvedené žienky z košerkošiaravtedy spoločne s OKS aj IVO tomu napomáhali.


Pandemonium . darujete36   |   ip:85.248.61   |   2012-11-13  (08:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Číselník a sám veľký SVC! Tvoje jednoduché myšlienkové pochody sú výborné anekdoty... :-DDD


Emka . xyqimeqa3   |   ip:213.81.18   |   2012-11-13  (08:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Problémom sú Chazari, ktorí ukradli náboženstvo aj samotným Židom a zneužívajú ho pri svojich mocenských chúťkach už mnoho storočí (zhruba od 8.-9.storočia). Hlásajú sionizmus a hádam ani nevedia kde je Sion! Kradnú zem pôvodným obyvateľom - v Amerike Indiánom - a vyhlasujú ju za svoju! O to im išlo a ide aj v Rusku!


Eugen . remecudi96   |   ip:80.239.24   |   2012-11-13  (09:33)
58% hlasovalo = 2  
mínus plus
   Chcel by som len upozorniť na to, že nemôžeme Židov brať ako národnosť. Židovstvo je náboženstvo.Pôvodne hlavnú časť židovstva tvorili Hebrejci. Dnes je to z9/10 Chazarská enkláva, ktorá v 8. storočí konvertovala na židovstvo. Jej pravlasťou je územie na juhu Ruska medzi Kaspickým a Čiernym morom. Odtiaľ sa presunula cez Rusko do Europy a ďalej do celého sveta. Jepravda čo hovoria moji predrečníci o revolúcii v Rusku, že za ňou stoja Židia. Treba si však uvedomiť, že sú to bohaté bankárske rodiny, ktoré pochádzajú z tejto Chazarsko-Židovskej enklávy, ktorá v súčastnosti usiluje o Nový svetový poriadok.


jara . lewofifa49   |   ip:109.202.7   |   2012-11-13  (11:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Autor vůbec neví jako to bylo s židy a Stalinem, o tom jak to bylo, např. zde: ----- http://http://ulozto.cz/x3AbtPS/klimov-bozi-narod-e-book-pdf


jozef . cucexuso04   |   ip:87.197.12   |   2012-11-13  (11:37)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  mňa by zaujímala jedna vec - prečo Hebrejci nebojujú proti Chazarom, prečo nešíria oni sami informácie na internete o falošných židoch...


Emka . xyqimeqa3   |   ip:213.81.18   |   2012-11-13  (12:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jozef . cucexuso04 | ip:87.197.12 | 2012-11-13 (11:37)
pozri si toto:

http://der-stuermer.org/slavic/zivot-zida.pdf


SomTenKtorySom . bocipera87   |   ip:94.197.17   |   2012-11-13  (12:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Veľmi dobrý článok od známeho židovského autora-antisionistu Lilianthala o tom, ako vznikol Izrael a najmä čo tomu všetko predchádzalo - finty, podvody a lži. Izrael ako výsledok sionizmu a teda šovinistického politického hnutia a nie snahy židov o vlastný štát.

http://lnk.sk/qV


SomTenKtorySom . bocipera87   |   ip:94.197.17   |   2012-11-13  (12:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Židovský šit list tých židov, ktorých židia nemajú radi.

http://www.masada2000.org/list-A.htmlJeanLaroux . kacisany0   |   ip:194.50.64   |   2012-11-13  (13:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333 . xohohaqo72 "Pán" nic účtovat nebude. "Pán" je naše duchovní podstata a duchovní podstata ostatních lidí v jediném celku a tedy schopná vidět průmět různých úhlů pohledů (pravd) duší uvězněných v tělech a spoutaných omezeným vědomím. Bůh jsme my v původním a neděleném stavu. Nelze trestat "bohem" jakožto tzv. vyšší mocí (sjednoceným principem) jednu část, která se dívá na svět z určitého úhlu, protože to je přeci smyslem naší existence (našeho oddělení). Smyslem jsou tedy i chyby a omyly, kterých se dopustíme. Pokud někdo či něco bude trestat pak to budeme my sami. To co se nám z pohledu pozemského může jevit jako trest či peklo je ve skutečnosti očistcem, ve kterém uvidíme všechny důsledky našich činů a ona konfrontace bude pro někoho velmi "bolestivá". Bolest svědomí. Bolest pochopení. Z vyššího pohledu jde ale stále jen o součást cesty a i ona bolest je zde přínosem. Neexistuje tedy žádný trestající stařík s bílým vousem, který si říká bůh. To je pouze představa omezených náboženských fanatiků. Realita (bůh) je něčím co si tzv. věřící mlátící hlavou o zem nebo klekající si před oltář neumí ani představit. Nějakým ubohým poklonkováním se církevním modlám a pomocí trapných a nesmyslných rituálů se jen zbavují svého strachu ze smrti spojeného představou pekelných muk v důsledku toho co oni díky své výchově považují za hřích. Nic proti rituálům. Pokud někomu pomohou odpoutat se od tělesna a najít "boha" či jak to nazvat v sobě pak OK. Pokud ale v boha tito lidé pouze slepě věří a boha hledají v rouchu faráře nebo ve zdech kostela, pak jde jen o hloupé ovce. Amen


JeanLaroux . kacisany0   |   ip:194.50.64   |   2012-11-13  (13:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Eugen . remecudi96 Jako národnost můžeme brát co chceme. Pokud se nějaká komunita sama považuje za národ je to její věc a právo. Klidně se hlašte k národu rytířů Jedi. Vaše právo. Národnost nikdo, nikde nevymezuje. Nikdo, nikde nenařizuje či neupřesňuje k jakému národu se můžete hlásit nebo ne. Je věcí židů nebo klidně nežidů jestli se přihlásí k národnosti Židovské. Vám to může být fuk.

Židovství není náboženství. Tím je judaismus. Židovství je náboženský, kulturní a etnický fenomén. Dá se jen velmi těžko definovat, kdo je vlastně tím skutečným "ž"idem. Je to žid po matce ? Je to žid s genem Izraelitů? Je to i potomek konvertitů či konvertita? Je to i ten co má gen Izraelitů a je už po generace křesťanem nebo muslimem? Židovství je ve své podstatě chiméra. Nelze jednoznačně definovat identitu židů. Sami židé o tom po generace vedou vleklé spory. A právě proto se začaly psát s velkým písmenem coby národ. Zde je identita mnohem jasnější viz. první odstavec.


Fakr . fucymyfe60   |   ip:78.136.16   |   2012-11-13  (14:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Židi se tak snad ani sami nenazývají, podobně jako se indiáni tam nenazvali a podobně.


nepoviem . kiqerote75   |   ip:85.216.18   |   2012-11-13  (15:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&;v=sEVm6xTEUuI

viac netreba. toto hovori za vsetko...


julo . gopomipy8   |   ip:78.102.17   |   2012-11-13  (17:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Najviac sa mi paci definicia,ktoru som videl niekde na ruskojazycnej stranke.Živušči Iz Deneg-zijuci peniazmi..a to uz je o psychike a nie genetike,ci nabozenstve.Je to materializovany clovek,ktory vsetko vidi cez prachy..hm naraz je tych zidov prilis!:-)


Eugen . remecudi96   |   ip:80.239.24   |   2012-11-13  (17:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Jean Laroux.kacisany0.Ano to jeprvda, že mi to môže byť fuk.Ide mi však o to, že elity Chazarskej eklávy prekrútili judaismus z jej duchovnej podstaty na sionistickú filozofiu, ktorá je zmôjho uhlu pohľadu antihumánna. Tým tiež znehodnotili význam takých veľkých prorokov a duchovných učiteľov ako boli Noe, Abrahám, Mojžiš, nehovoriac o Ježišovi. A pritom väčšina ľudí nemá o tom tušenia odkiaľ to pramení a svoj hnev si vylievajú na Hebrejoch. Inak ďakujem za vysvetlenie, čo je to židovstvo. Ako ste si všimol, prijal som Vaše vysvetlenie tiež za svoj.


Dedo . vejyhive64   |   ip:62.197.22   |   2012-11-13  (18:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium
Je to pravda, že ujco Mečiar na zaslúženom dôchodku dôchodku sa chystá napísať Mein Kampf, svoju knihu,
ako pluralitné strany jednej komunistickej strany
privatizovali majetky štátov strednej a východnej Európy a že ty budeš krstným otcom Mein Kampf od svojho bossa?

JeanLaroux . kacisany0   |   ip:78.111.12   |   2012-11-13  (18:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Eugen . remecudi96 Ona to není ani tak filosofie jako spíše politická agenda, která je na hony vzdálená judaismu. Jde o mocenské tažení mocných lidí, kteří si z židovství a potažmo holokaustu vytvořili alibi. Ani sám sionismus v sobě nemá původní smysl a logiku, čímž bylo obsazení území na které prý mají židé (nebo ti co si na ně hrají) nárok. Jestli kdy vůbec nějací lidé jako Abrahám, Mojžíš nebo Ježíš existovali, tak by se asi hodně divili v co se ta hebrejská a hlavně nehebrejská tlupa konvertitů transformovala.


Fostas . wuquveky2   |   ip:195.28.77   |   2012-11-14  (08:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrá kniha k tejto téme je aj Sprisahanie proti Rusku. Ale sa mi zdá, že je to z pohľadu Rusov, aj keď to písali západní autori.


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-11-14  (17:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jeanLaroux


k tej reakci na moj prispevok,


je to peknemfakt pekne napisane,

ale su to len a len keci,

ak si žid tak vaš boh boh ktoreho prijal mojžiš na hore za pana,nebol PánBoh stvoriťeľ neba i zem,ale had,jasne maš napisane v bibli ,že povyšil hada nad človeka,preto prišiel Ježiš aby povyšil človeka,

a ešte niečo je to uhol pohladu na bibliu ako ty píšeš ,je tam jasne napisane že PánBoh stvoriteľ neba i zeme je zachranca ktorý nas zachrani,ked budem veriť a žiť ako mám podla jeho desatoro,čiže ako ježiš hovorí je to zachtranca,nie ako hovoria ti čo v neho neveria,že je zlí lebo príde trestať,nie on len zachrani tých pred večnou smrťou a to je ta druha smrť,v bibli v zjaveni jana maš o nej popisane celkom dosť aby si pochopil.


Gusto . guxurela5   |   ip:64.121.13   |   2012-11-14  (21:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Veľmi stručne: židov v revolúcii použili nie preto že židia sú od narodenia zákerné sfine, ale preto že pochádzali z Ruska, vedeli jazyk, poznali pomery a mali dôvod na antipatiu voči Ruskému ľudu a náboženstvu, ale tým skôr vydláždili cestu do Osvienčimu svojím súkmeňovcom kde im krvavý kúpeľ pripravili Rockefeller, Warburg- financoval výstavbu IG v Osvienćime, Prescott Bush, Dulles, Roosevelt, prince Bernhardt atď. V skutočnosti tá istá partia ktorá pripravila Francúzku revolúciu, 1.2. svetovú, Boľševickú rev pripravila Osvienčim. Je takisto nemiestne tvrdiť že Nemecká chudoba nenávidela židov. Skúste knihu Nameless War
http://www.sweetliberty.org/issues/wars/nameless/intro.shtmldiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + šesť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Občan (ožran) Havel a polícia


2013-03-11  (15:57)  |  Politika
Mestská polícia v Košiciach dňa 16 novembra 2012 riešila s Václavom Havlom veľmi vážny prípad slobody a demokracie. Problémom bola maska Havla, neskôr prázdna fľaša v jeho ruke, jeho triezvosť či opitosť a neskôr i jeho samotná účasť na zhromaždení papalášov mesta a antikomunistov pri príležitosti 23 výročia novembrového prevratu z roku 1989.

Politická drzosť


2013-02-15  (16:36)  |  Politika
Čo si dovoľujú naši politici, je naozaj za hranicou elementárnej slušnosti. Že vďaka ich výdatnej pomoci je rozkradnutá a morálne zdecimovaná celá naša krajina, sme si za tie roky už akosi zvykli. No to, čo pred národom predvádzajú svojou pracovnou morálkou, už presahuje všetky medze. Najmä poslanci zákonodarného zboru.


K mocnému tomu dubisku ...


2013-02-06  (09:10)  |  Politika
Keď sa zavŕšila "ostblocková" séria ľudových povstaní, ktorých ľudovosť vznikla cestou z ústredia KGB do centrál tajných služieb v satelitných štátoch tábora mieru, tak by nikoho ani vo sne nenapadlo, že slovanský sen o mocnom ruskom dubisku na východe vstane do štvrťstoročia z mŕtvych.


Superman zo Smeru: Tento politik zvláda osem funkcií!


2013-01-31  (11:25)  |  Politika
Právom si zaslúži titul primátor – superman! Prvý muž Považskej Bystrice Karol Janas každý decembrový deň úradoval vo svojej pracovni. Zároveň však celé dni podľa prezenčnej listiny pracoval na Trenčianskej univerzite Alexandra Dubčeka. Ako to len dokázal?!


Velké spiknutí mimozemšťanů - CZ dabing


2012-12-18  (14:19)  |  Politika
Oficiálne odvysielané v televízií Science.


Kartová hra Illuminati III.


2012-10-19  (22:12)  |  Politika
Bermudský trojuholník - čo je za ním


Fakty k vyhláseniu Polície SR ohľadne nebezpečnosti konope


2012-10-14  (13:18)  |  Politika
V bakalárskej práci [2], ktorá cituje [3] (z ktorých pravdepodobne čerpala aj hovorkyňa) sa môžeme dočítať: “THC je 4000 krát účinnějšie než alkohol”. Teda nie je tu reč o nebezpečnosti, ale len o psychoaktívnej účinnosti. Nie je však jasné, ako sa táto účinnosť porovnávala. Mohlo by to napríklad znamenať, že 1 g THC má podobný psychoaktívny účinok ako 4000 g etanolu. Podľa [4] obsahuje marihuana 6 – 18 % THC a podľa [5] má bežný joint okolo 0,24 alebo 0,33 g marihuany. To znamená, že 1 joint obsahuje 0,01 – 0,06 g THC. Jeden panák (4 – 5 cl) vodky (37,5 – 40 % etanolu) obsahuje zas 11,84 – 15,79 g etanolu. Jeden joint by bol teda podľa týchto údajov tak psychoaktívne účinný ako 3,65 až 20,07 panákov vodky. Ak by sme brali do úvahy porovnanie jedného molu THC a jedného molu etanolu, tak jeden joint by mal potom takú účinnosť ako 0,53 – 2,21 panákov vodky.


ZSSR za Stalina - iba fakty


2012-04-21  (17:45)  |  Politika
„Ja viem, že po mojej smrti na môj hrob nahádžu kopu špiny, no vietor histórie ju neľútostne rozpráši!“ J. V. Stalin, 1943


Vítajte všetci späť v ozajstnom svete.Naša jasná budúcnosť je : OZAJSTNÁ krvavá, legitímna a právne ošetri-teľná revolúcia !


2012-03-11  (13:22)  |  Politika
Tak a je to ! Moje tajné prianie sa splnilo ! Pán Boh ma vypočul. Fico má v parlamente nadpolovičnú väčšinu.


Ministerstvo zdravotníctva - člen skupiny Penta


2012-02-11  (12:59)  |  Politika
Ministerstvo zdravotníctva je formálne súčasťou vlády SR, ale v skutočnosti je spolu so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou (VšZP) a Úradom pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou vysunutým pracoviskom Penty. Na mieste sú otázky: Kto rozhoduje o verejnom zdravotnom systéme? Vláda, alebo Penta prostredníctvom vlády?


Ľ.Huďo-Januárové udalosti vo svete, rok 2012


2012-02-11  (08:31)  |  Politika
“Kto nepozná pravdu je iba hlupák, ale kto ju zatajuje, je zločinec.” Bertolt Brecht


Ktože to tu robí revolúciu? Osoby a obsadenie.


2012-02-10  (20:41)  |  Politika
V súvislosti s aktuálnymi protestami ku kauze Gorila v poslednom období vystupujú v médiách ako líderky-organizátorky protestov aj tri ženy. Možno by vás zaujímalo, kto to vlastne je.


Rok Penty vo vláde: 5,5 milióna rukojemníkov


2012-02-05  (12:56)  |  Politika
Čo sa tých týka, budú premené na akciové spoločnosti a oddlžené. A následne ponúknuté k privatizácii. Nepredpokladám, že by sa našiel samovrah, ktorý by chcel robiť konkurenciu Pente. Po vstupe do tohto biznisu by ho čakala výpoveď 93 % pacientov zastupovaných dva poisťovňami. A tak zostane iba jeden záujemca o kúpu. Predpokladám, že pri takom záujme bude cena trhová, t.j. dopyt rovná sa ponuke. Koľko Penta ponúkne, toľko budú stáť.


Rečníci protestu Gorila: Kto ste?


2012-02-01  (14:41)  |  Politika
Vždy budem podporovať legitímne prejavy odporu voči vládnucej moci. Ako povedal Thomas Jefferson: "Keď sa ľudia boja vlády, to je tyrania. Keď sa vláda bojí ľudí, to je sloboda." alebo: "Ktorá krajina si môže zachovať svoju slobodu, ak jej vládcovia nie sú z času na čas upozornení na to, že ich ľudia si zachovali ducha odporu?"


Financovanie cirkví treba okamžite zmeniť !!!


2012-01-25  (02:07)  |  Politika
Vo februári 2011 začal minister kultúry Daniel Krajcer dialóg s predstaviteľmi cirkví, ktorého výsledkom má byť zmena financovania cirkví na Slovensku. K financovaniu cirkví je treba uviesť, doteraz platí zákon o hospodárskom zabezpečení cirkví z roku 1949, podľa ktorého štát priamymi dotáciami financuje v rámci schváleného rozpočtu platy a odvody duchovným cirkví a poskytuje príspevok na prevádzkové náklady cirkevných ústredí (biskupských úradov). Nemalé peniaze nás stojí aj cirkevné školstvo, platy učiteľov náboženstva a podobné.


Havel hrdina.


2012-01-18  (08:28)  |  Politika
Nezpochybňuji zkušenosti disidentů, každý má nějakou vzpomínku, ale co mají za vzpomínku dnešní třeba třicátnici? Jak si pamatují dobu před rokem 1989. Současná vláda devalvuje morální čest na všech stranách, dává na odiv jaká je doba, co máme nyní, poukazuje na nějaké neexistující hodnoty, které máme v současnosti. Dává na odiv třeba, že máme k běžné potřebě počítače, za komunistů to nebylo. No jistě, ale zapomenou dodat že v té době to nebylo ani jinde na světě. Je to stejné jako tvrzení, že Husité prohráli pro špatnou výzbroj, nebyl jim dodán kulomet a protivník napájel koně 98 oktanovým benzínem. Je to již dost dlouho co jsem položil otázku jednomu poslanci, a to bylo: kolik bylo zapotřebí denně vozů brambor k nakrmení řemeslníků při stavbě Karlova mostu? Odpověděl snad pět potahů. Ó, jak byl moudrý, proto mají tiskové mluvčí. Správnou odpověď neznal, ani jeden vůz. Amerika byla objevena 1492 a brambory jsou známy v Evropě zhruba 250 let.


Konzervatínvy inštitút Jaroslava Haščáka


2012-01-11  (14:19)  |  Politika
Mám za to, že tak ako historici delia obdobie na pred Kristom a po Kristovi, tak aj na Slovensku, časom, budeme deliť etapu verejného života na: pred Gorilou a po Gorile. Alebo, tak nejako. V každom prípade sa pri tristnom obnažení PENTA reál politiky akosi opomína ešte jedna zaujímavá skupina, ktorá tancuje tak ako Haščák a spol. píska. A síce svet tvz. „nezávislých“ think- thankov a svet mediálny (v mnohých prípadoch sa tieto svety prekrývajú). Práve tieto zoskupenia hrajú, ako nepriamo priznáva Haščák v Gorile, v celom procese korupcie, dôležitú úlohu. Oni majú totiž ovplyvňovať verejnú mienku a tak vlastne vytvárať dopyt po riešeniach, na ktorých sa PENTA kráľovsky obohacuje.


Ľ. Huďo - Národnoštátne záujmy a NWO


2012-01-05  (23:21)  |  Politika
Nový svetový poriadok nie je fikciou, konšpiračným blúznením ani prázdnym teoretizovaním. Jeho nástup a realizácia je faktom, pred ktorým …


Ľ. Huďo - Novembrové udalosti vo svete


2011-12-06  (15:14)  |  Politika
Pravda je viac ako moc, preto je trvalá. Karel Čapek


Hranice a obranné zóny Spojených štátov európskych


2011-10-15  (12:08)  |  Politika
Onedlho príde chvíľa, keď aj oficiálne vyhlásia Spojené štáty európske (SŠE). Samozrejme sa znovu neopýtajú ani členských krajín ani národov. Okrem menej očividných vecí to má viac, veľmi ľahko viditeľných znakov.


Euroval, cesta do pekla.


2011-10-13  (15:52)  |  Politika
EÚ pripravila nový základný zákon. Ide o takzvanú zmluvu o Európskom stabilizačnom mechanizme (ESM), medzi členskými štátmi používajúcimi spoločnú menu euro. Do platnosti má vstúpiť po júne 2013 a má plniť úlohy doteraz plnené EFSF (European Financial Stability Facility) a EFSM (European Financial Stability Mechanism). Tento zákon rozvíril hladinu na politickej scéne aj u nás, známy ako euroval. O čo vlastne v ESM ide?


Pravda o Eurovale


2011-10-12  (15:50)  |  Politika
Nechajte už prosím Grécko skrachovať. Je to jediná cesta z morálneho úpadku, ktorý v Európe zažívame.


15.11.2011 - Světová revoluce Opravdové demokracie


2011-10-11  (21:54)  |  Politika
Blíží se den, kdy se má konat po celém světě revoluce proti současnému systému typu virtuální peníze bez hodnoty či vláda mafiánů skrývajících se za iluzí práva a demokracie. Jestli se jedná o skutečné pozitivní hnutí nebo naopak nějakou předem připravenou akci globalistů, to si nechť zodpoví každý sám za sebe dle svého svědomí. Ale je jisté, že by odkaz na takovouto obrovskou akci by neměl chybět na Dolezite.sk .


Ve pátek 30.9.2011 - Eduard Chmelár utékol preč od Vaského jako čert od svacenej vody !


2011-10-03  (11:48)  |  Politika
Dňa 30.9.2011 o 17:00 sa v bratislavskom DK Ružinov uskutočnila konferencia o priamej demokracii. Vystúpili tam poprední zástancovia a teoretici z domácej a českej scény, ktorí mali obhajovať teoretické aj praktické princípy priamej demokracie ako riadenie spoločnosti priamo občanmi.


Politiku netreba! Existuje niečo lepšie! Pomôžeš to zrealizovať?


2011-10-02  (14:51)  |  Politika
Alebo sa mieniš len sťažovať a nečinne prizerať kolabujúcemu systému? AKO POMÔCŤ: http://nr.zeitgeistmovement.sk/web/pomozes-je-to-jednoduche + pridaj svoje nápady do komentára!!! Človek nezistí čoho je schopný pokým to neskúsi!


NEW WORLD ORDER : Postavme sa im!


2011-08-25  (23:21)  |  Politika
Ľudstvo je spútané v neviditeľnom väzení tvorené médiami, životný štýlom a hodnotami dnešnej doby. Aby sme zničili New World Order je potrebné zbúrať hranice myšlienok a sprístupniť svet neobmedzených možností. Elity sa dajú zabiť ale NWO sa nedá poraziť len politikou a hrubou silou. Je dôležité napraviť škody ktoré boli spôsobené na našom myslení a vnímaní sveta.


Manifest - Za náš hlas!


2011-08-22  (19:43)  |  Politika
Ak súhlasíte s presadením navrhovaných zmien, uvedených v tomto dokumente, zoberte si ho prosíme za svoj. Bol vypracovaný obyčajnými ľuďmi, občanmi Slovenskej republiky a nesleduje žiadne sebecké ciele. Je koncipovaný s úprimnosťou a v medziach slušnosti. Neobsahuje síce požiadavky, ktoré by vyvolali okamžitú zmenu a zlepšenie situácie v SR v konkrétnych oblastiach napr. sociálnych záležitostiach či daňovej politike, ale dve základné požiadavky, ktoré sú v ňom uvedené podľa nás prinesú významné zlepšenie a posilnenie demokratického zriadenia v Slovenskej republike a v budúcnosti jednoduchšie presadzovanie našich predstáv. Dúfame, že sa pre tento cieľ dokážeme zjednotiť, pretože sami sme slabí, ale ako masu nás budú musieť rešpektovať! Prosíme Vás, podporte túto iniciatívu akýmikoľvek inteligentnými prostriedkami. Ďakujeme


Tento krát, v tejto revolúcii, už nebudeme slušní ako Ján Budaj !


2011-08-10  (00:14)  |  Politika
V roku 1989 Slovenský Národ veril že V SLUŠNOSTI JE SILA ! A Ján Budaj sa stal PERSONIFIKÁCIA TEJTO SILY !


Dopis, který byl zaslán UBS aneb Jak to chodí u Policie.


2011-08-04  (14:12)  |  Politika
Dopis, který byl zaslán UBS od kolegy "strážmistra" z útvaru SDP PČR. Kolegům neřekne nic nového, ale pro občany České republiky je to nádherně popsaný pohled do myšlenek "skoro poldy", který je ještě stále "trochu civil". Doufám že se kolega neurazí za toto označení.UBS děkuje za všechny kolegy. Milí kolegové a přátelé z UBS a dalších odborových organizací! Důvod, proč jsem se rozhodl k napsání tohoto dopisu je, že si potřebuji urovnat myšlenky a zároveň s tím se i "svěřit". A protože jsem paranoidní, bude to bohužel dopis anonymní.


Vladimír Putin: USA sú parazitom globálnej ekonomiky


2011-08-03  (18:09)  |  Politika
"Kto kontroluje potraviny ovláda ľudí, kto kontroluje energiu môže ovládať celé kontinenty, kto kontroluje peniaze, môže ovládať svet." Henry Kissinger


Kauza Dominiqua Kahna skončená. USA nemajú zlaté rezervy


2011-07-12  (19:16)  |  Politika
New Yorská násilnicka kauza DSK skončila pre chuligánov, ako ich nedávno nazval Putin, z Federal Reserve and The City of London totálnym fiaskom. Ešte vždy pozerám na týchto chuligánov s najväčším obdivom. Zorganizovať tak dokonalý matrix ako sa im to podarilo od dobytia anglicka a založenia Bank of England stojí za zložený klobúk. Ale ako sú tlačený do kúta zvonku aj zvnútra tieto tvory bez tváre a chrbtovej kosti, ktoré nám tu permanentne pripravujú bitúnok: od Francúzkej revolúcie cez obe vojny a Boľševickú revolúciu po komunizmus atď., tak s DSK títo páni v bielych golieroch spadli tvárou do hnoja.


Lidé vyjdou do ulic. A bude to zlé...aneb se bojí ?


2011-07-09  (11:05)  |  Politika
Otázka, zda lidé vyjdou do ulic nespočívá v tom, že by se báli, ale nepovažují to za účelné. Aparátčíci mají proti lidem, dvě nejúčinnější zbraně, které použijí kdykoliv se budou cítit ohroženi na životech, nebo na svých politických postech, pokud budou ohroženy jejich příjmy, nakradené majetky, nebo politické posty. První zbraní jsou dluhy. Vzpomeňte začátky roku 2000. Do té doby získat půjčku bez ručitele bylo prakticky nemožné, pokud člověk....


Ďaľšie z politiky...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Etikoterapia

Etikoterapia vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám poškodzujú zdravie - závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných. Ak niektorý z týchto pocitov ľudia „pustia do svojho vnútra“, tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše . Ak ochorie duša, ochorie aj telo.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Cirkevný matrix - CIRTRIX

Mnoho ľudí bolo prekvapených filmom Matrix, ktorý prezentoval iný pohľad na svet a ďalšiu možnú manipuláciu človeka. Matrix je filmom, ktorý naozaj ponúkol originálny pohľad a keď sa poriadne zamyslíme, možno si uvedomíme, že je z veľkej časti "realitou". Autor filmu sa myšlienkou matrixu podľa môjho názoru vyznamenal a ja skúsim jeho myšlienku preniesť do cirkevného programu. Ako teda funguje cirkevný matrix ? Rovnako ako vo filme.


Odpovede p. Sulíka

Kto zabil elektromobil?

Priatelia, zmeňme svoje myslenie !

Minimálna mzda

Jadrový úder na Washington? - rýchly scenár pádu dol...

Archív

Hlinové vystúpenie v parlamente

Čistý otras!!! Humus!!! Neuveriteľné!!! Že vraj politici nemajú nadriadených!!!


Ľ. Huďo -Decembrové udalosti vo svete

„Čakáme na Obamu, Rada Európy a WHO v tomto prípade ...

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Sme na dobrej ceste, pán prezident Gašparovič

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.2664 s