26. Máj 2018
    
Čo sa stalo na Slovensku a čo to pre nás všetkých znamená - Dolezite.sk

Čo sa stalo na Slovensku a čo to pre nás všetkých znamená


  2012-01-29  (12:51)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Čo sa stalo na Slovensku a čo to pre nás všetkých znamená

Podľa mainstreamových médií nič zvláštne. Iba čosi ako bežný protest, tentoraz namierený proti "praktikám popisovaným v údajnej Gorile".
Tí, ktorí sú odkázaní na sledovanie oficiálnych mediálnych kanálov, boli informovaní o protestnom zhromaždení v počte asi 800 ľudí (SME, v neskorších správach počet zvýšili na 1000).


Televízia Markíza v krátkej správe informovala o cca. 2000 účastníkoch.
Tzv. spravodajská TA3, ktorá inokedy prerušuje vysielanie aj kvôli banálnym tlačovkám, v čase protestu vysielala dva razy za sebou predpoveď počasia. Potom ho nahradila tlačovkou SaS o situácii v eurozóne a na záver divákom dopriala záznam z Ficovej tlačovky.
Nový čas, ktorý na www.cas.sk ako jediný spravodajský portál monitoroval situáciu ako-tak v reálnom čase, písal o 5000 účastníkoch.
20. november 1989 v podaní vtedajších oficiálnych médií. Odporúčam pozrieť a porovnať so včerajšími správami v mainstreamových médiách.
Teraz pohľad získaný na základe sledovania sociálnych médií. To znamená zo záberov diania a výpovedí priamo od zúčastnených ľudí.
Nešlo o žiadny bežný protest. Na Slovensku sa včera odohrala najväčšia spoločenská a štátna udalosť od roku 1998. Čosi medzi 5000 až 10000 ľudí prišlo vyjadriť svoj radikálny protest. Neprotestovali však proti akýmsi hmlistým "praktikám v údajnej Gorile".
Vyjadrili krajnú nespokojnosť s absolútne skorumpovaným politickým systémom na Slovensku, ktorému náter demokracie už asi verí iba úplný idiot. Menovali konkrétnych ťažkých zločincov - toho času najvyšších politických predstaviteľov tohto štátu. Požadovali potrestanie týchto ľudí. Nebyť polície, pravdepodobne by ho aj fyzicky vykonali.
To, čo sa včera udialo, nebola štandardná demonštrácia. Ani zmanipulovaná politická úderka. Bol to spontánny útok na parlament - na centrum tzv. zákonodarnej moci, v skutočnosti však centrum predajných pajácov, ktorí visia na šnúrkach finančných skupín a berú stámiliónové provízie za okrádanie všetkých ostatných.
Dav, okrem iného, skandoval slovo: "Vlastizrada" a myslel to smrteľne vážne. Nebyť zásahu ťažkoodencov, skončilo by sa to prinajmenšom demoláciou parlamentu, možno aj defenestráciou (spomínala sa na transparentoch).
Táto udalosť svedčí o niekoľkých dôležitých veciach:


Situácia sa prudko radikalizuje. Všetci sme už poriadne nasratí. Racionalita ustupuje do úzadia. Chceme spravodlivosť, no najmä cieľ na vybitie zlosti.
Všetky paranoidné predstavy o tom, ako to na Slovensku funguje, sú realitou.
Všetky mainstreamové médiá sú v područí niektorého ramena chobotnice a nemožno im veriť. To, čo v nich vidíte alebo čítate, vypovedá pramálo o tom, čo sa naozaj deje.
Validným zdrojom informácií o spoločenskom dianí sa stávajú sociálne médiá - blogy, sociálne siete a pod. Odoberajte správy, videá, fotky a informácie od známych, ktorým dôverujete a ktorí sú priamo pri udalostiach.
Ľudia stratili dôveru v štát a jeho predstaviteľov - väčšinu z nich považujú za ťažkých zločincov a chcú ich vidieť v base alebo mŕtvych.
Občania stratili dôveru v samotný politický systém. Nešlo o pravicový ani ľavicový útok - dôveru stratili politické strany ako také.
Prezident ani žiadny z vrcholných politikov, ktorí sa v Gorile spomínajú, nenašli odvahu sa rozzúrenému davu čo i len ukázať. K udalosti sa krátko po jej skončení žiadny z nich nevyjadril. Svedčí to o ich totálnej rezignácii na ozajstnú spoločenskú realitu, na občanov, obojstrannú komunikáciu a problémy, ktorými táto krajina naozaj žije.
Spoliehajte sa výhradne na seba, svojich blízkych a známych. Predvolebnú kampaň vnímajte skôr ako koledovanie si o pogrom než čosi, čo reálne súvisí s vašimi životmi alebo možnosťou o čomsi v tejto krajine spolurozhodovať.
Zopakujem - všetci vrcholní politickí predstavitelia tejto krajiny žijú v bubline odtrhnutej od spoločenskej reality. Od vás, vašej rodiny i vašich problémov. Podľa (opodstatneného) názoru veľkej časti populácie sú všetci ťažkí zločinci.
Funkcia politika na Slovensku zdevalvovala na úroveň ľudového zabávača, resp. prekladateľa. Ľudia, ktorých zvolíte, neriadia a nebudú riadiť nič podstatné. Ich úlohou je jediné - hľadať cesty a spôsoby, ako presadzovať vôľu finančných korporácií, pre ktoré pracujú.
Vôľou týchto korporácií je okradnúť vás a zmocniť sa čo najväčšieho množstva spoločného majetku. (Predsedovia všetkých veľkých strán sú zamestnanci korporácií na úrovni ich stredného manažmentu. Predsedovia nových strán sú čakateľmi na tieto pracovné pozície.)
Netrúfam si odhadnúť, kam môže takýto stav viesť v čase ekonomickej krízy. Nič príjemné to však nebude. Domnievam sa, že všetky reálne možnosti efektívneho riešenia takéhoto stavu sú nezákonné a protiústavné. Keď som včera na svojom facebookovom profile uverejnil krátky citát z môjho románu V tieni mafie, získal desiatky lajkov.
Išlo o tento citát: "Nevidel žiadne reálne možnosti spoločenského obratu k lepšiemu. Len fyzická likvidácia hlavných bacilonosičov tohto moru by azda pomohla. Zamatová revolúcia, pseudorevolúcia bez aspoň niekoľkých stoviek obetí, vydláždila cestu k systému, ktorý strovil, postupne rozožral celé generácie. Michal sa utvrdil v presvedčení, že ľudí ako Vokoš treba postaviť k múru. Samého ho to prekvapilo. A najprekvapivejšie bolo, že sa mu takýto postoj už ani nezdal extrémny. Nevznikol zo zlosti, závisti alebo frustrácie, tie časom utíchli. Bolo to čisto racionálne zhodnotenie skutočnosti."
***
Záver je jednoduchý. Buď dôjde k násilnej úprave systému alebo k nej nedôjde. Nádej na úpravu systému by dávalo okamžité odstúpenie všetkých predsedov politických strán a ustanovenie úradníckej vlády. Tá by trvala až do konca ekonomickej krízy, najmenej však dva roky.
V opačnom prípade bude skorumpovaný systém pracovať ďalej, no spolu s tým bude narastať aj nespokojnosť obyvateľstva a neriešenie zásadných problémov. To v budúcnosti povedie k ešte väčšiemu kolapsu a výbuchu.
Nerád si čítam rôzne katastrofické scenáre. Zvyčajne sa mi zdajú príliš špekulatívne. Preto sa nebudem rozpisovať o svojich domnenkách. Čo sa týka budúcnosti, obmedzím sa iba na jednu vecnú, triezvu a pragmatickú radu: zaobstarajte si do každej domácnosti aspoň jednu strelnú zbraň. Sústreďte sa na tie so silným zastavovacím účinkom. Optimálne sú brokovnice. Z krátkych strelných zbraní všetky s kalibrom od 9 mm nahor.
Na záver ešte jeden citát. Tentoraz z môjho románu Nepriateľ štátu, ktorý sa ešte pred mesiacom zdal niektorým čitateľom "príliš sci-fi". Úryvok pochádza zo state, v ktorej Michal Harvan vyhodí do vzduchu slovenský parlament aj s jeho osadenstvom: "Harvana zaliala vlna úľavy. Toto potreboval národ. Vyčistil Augiášov chliev, v tejto politickej generácii sa nenašiel ani jeden statočný, všetci boli skazení, podplatiteľní alebo boli slabosi. Sami by nikdy neodišli. Harvan necítil žiadne výčitky. Už keď sledoval, ako hlasujú o nedôvere vláde, povedal im, že s nimi nie je reč. Keď sa naskytla vhodná príležitosť, nezaváhal."


df
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Steve . vyqemubi24   |   ip:91.127.42   |   2012-01-29  (13:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Michal Harvan ako postavička ktorá vyhodí do vzduchu slovenský parlament aj s jeho osadenstvom ? Tak to je tiež zaujímavý imaginárny priateľ.. Tiež mi pripomína jednu imaginárnu postavu ktorá potrestá všetkých zlých a nespravodlivých koncom sveta.

Ale budme realisti, povedzme si trebárs že zlo sa vykynoží samo a len mi dobrí ostaneme.. A pravda a láska zvítezí nad zlem a nenávistí... :-))


Igorgorila . hyvacexu56   |   ip:195.28.75   |   2012-01-29  (13:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bolo to opať zneužitie za ktorou stál náš podarený matajúci banánový miliónar zp sorošových nadácií Igorko Matovič,ktorý umyselne robi zametovú clónu,aby sa modrá GORILA sa nepreválila a nezvalcovala skutočných zlodejov z pravicových strán na čele z KDH,ktoré od roku 1991,keď našli moc na chodníku pomaly, ale isto,ako to aj prehlásil ich prvý boss Čarnogurský pri oslávach vzniku SR v Roku 1993,že budú červotočom Slovenskačo sa im úspešne darí cez rôznych bociánov Kristiánov aj cez teror,kde sú majstri,keď svojmu politickému oponentovi otvárali otvorené dvere v dome výbušnínou.DSDKÚ je odnož z KDH sú to detí komedianta vaška havlovie a ostatných členov slobodomurárskej lóže B´nia B´rith v Bratislave,ktorú pri slávnostnom otvorení poctili aj všetci členovia vlády Janka Čarnogurského.Tam perfektne exceloval aj tedajší predseda parlamentu Ferko Mikloško.


Igorgorila . hyvacexu56   |   ip:195.28.75   |   2012-01-29  (13:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bolo to opať zneužitie za ktorou stál náš podarený matajúci banánový miliónar zp sorošových nadácií Igorko Matovič,ktorý umyselne robi zametovú clónu,aby sa modrá GORILA sa nepreválila a nezvalcovala skutočných zlodejov z pravicových strán na čele z KDH,ktoré od roku 1991,keď našli moc na chodníku pomaly, ale isto,ako to aj prehlásil ich prvý boss Čarnogurský pri oslávach vzniku SR v Roku 1993,že budú červotočom Slovenskačo sa im úspešne darí cez rôznych bociánov Kristiánov aj cez teror,kde sú majstri,keď svojmu politickému oponentovi otvárali otvorené dvere v dome výbušnínou.DSDKÚ je odnož z KDH sú to detí komedianta vaška havlovie a ostatných členov slobodomurárskej lóže B´nia B´rith v Bratislave,ktorú pri slávnostnom otvorení poctili aj všetci členovia vlády Janka Čarnogurského.Tam perfektne exceloval aj tedajší predseda parlamentu Ferko Mikloško.


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.11   |   2012-01-29  (15:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Igorgorila...nechápem čo mal matovič s týmto protestom spoločné?


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-01-29  (15:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nič, pacient, len navádzal rozvášnený luzný dav rozhadzovať po verejnom priestranstve banány a sviniť mesto. To by si zaslúžilo poriadkovú pokutu (keby tá atrapa nebola v parlamente), nemyslíš?


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.11   |   2012-01-29  (15:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium...a ako si prišiel nato že to bola matovičová akcia?


Peter . fikymigu16   |   ip:178.143.2   |   2012-01-29  (17:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V piatok sa niečo podstatne pohlo. A ma sa to opakovať v pondelok. Takto to bolo aj 17.11.89. Najprv len mierovy studentsky pochod na Albertove v Prahe, nasledne sa nieco zlomilo.Ak by nastal silovy stred s kuklacmi tak to by narod uz nenechal len tak. Ak si pamatate po informacii /des-/ ze bol zabity student Smid tak to uz na druhy den bolo v uliciach podstatne viac ludi. Preto predpokladam, ze v pondelok to bude este masovejsie. Lebo vlada nic nerobi pre objasnenie ITP Gorily alebo sa uz nieco urobi a aspon ciastkove informacie sa podhodia davu. Vidite ten posun, najprv sa snazili dementovat ze Gorila je paskvil ale ako sa KDH a Lipsic zacali vyjadrovat o autenticite tak uz vsetci zacinaju spievat. Dockame sa este vselicoho len vydrzte. Ale budte ostrazity lebo budu dezinformovat a ukludnovat davy. Aj 17.11.89 bolo v masmediach, len kratka sprava ze prebehla studentska demostracia bez informacie o nasilnom potlaceni.


Peter . fikymigu16   |   ip:178.143.2   |   2012-01-29  (17:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ale pozor vtedy bolo v dave dost stbakov. Aj teraz mozno tajne sluzby pochopia, ze lepsie je kontrolovat dav zvnutra na pokyny inych zvonka.


Peter . fikymigu16   |   ip:178.143.2   |   2012-01-29  (17:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ale pozor vtedy bolo v dave dost stbakov. Aj teraz mozno tajne sluzby pochopia, ze lepsie je kontrolovat dav zvnutra na pokyny inych zvonka.


JUDrshakira . qybutixu94   |   ip:178.143.1   |   2012-01-29  (17:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Luciferko : Matovičovci na proteste rozdávali letáky, a tým vznikol dojem, že za akciou stoja.Správne by bolo, keby sa protestu zúčastnili ako bežní občania, a nie aby predvolebne zneužívali početnosť sprievodu...nereagovali ani na pripomienky organizátorov na ich nevhodné správanie...bolo predsa vopred zverejnené, že nebude sa tolerovať politickosť prejavov...


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.11   |   2012-01-29  (17:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...veď ja viem že táto akcia je čisto apolitická...len dúfam že sa ľady pohnú.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-01-29  (18:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pacient, čakaj trpezlivo do jari a sleduj rieku...


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.11   |   2012-01-29  (18:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium..zbytočne my nadbiehaš, musíš za mečiarom, ten ti dá určite.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-01-29  (18:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pacient, dokážeš pochopiť, že služba vlasti sa robí aj nezištne? Alebo máš v tej prázdnej ex-bachárskej makovici len chtíč po mamone a oplzlé slová, ktoré tak rád zvýrazňuješ? :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.11   |   2012-01-29  (18:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...nechápem čo ja mám s mamonou?...ja sa nestretávam s mečiarom?..ja čestne a poctivo pracujem, ako otrok v tomto systéme.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-01-29  (18:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Netrep! Momentálne si dlhodobo hospitalizovaný v psychiatrickom ústave. Všetci tu dobre vieme, prečo. A ešte tam veľmi, veľmi dlho aj budeš...


Mark . witamydy06   |   ip:94.229.38   |   2012-01-31  (11:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pravda,holá 100% pravda. Stačilo!!!diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Proroctvo Gotfrieda von Werdenberg
nattyfit . pyfuxoba3:   Bulshit...

Poštová banka
FredJoseph . jekyfuke65:   Hľadáte úver na začatie podnikania, splácate účty, poskytujeme za úver vo výške 3.000 až 500.000.000, 00 €, ponúkame alebo druhy úveru tu s 2%. Teším sa na vašu aktualizáciu týkajúcu sa tejto záležitosti. Ďakujeme za v......

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)
DavidWaddler . famavola90:   DOBRÝ DEŇ

Na čo čakať
illuminati . nesapase11:   Želáte si bohatstvo, slávu, bohatstvo, popularitu vo svojom nosiči, právomoci,

Cirkev porušuje prikázania?
Erika . nupudety43:   Prečítajte si svedectvo a kontaktujte Dr Isikolo pre naliehavú a rýchlu lásku kúzla @ isikolosolutionhome@gmail.com

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Illuminati - čast 1 / 7

Evanjelium podľa Tomáša

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

How-Know: Bitcoin - virtuálna mena (Video prednáška)

Juraj Bednár (Digmia - http://www.digmia.sk/) rozprával 18. januára v UPeCe o virtuálnej mene Bitcoin. O tom, ako to funguje, v čom je lepšia ako fiat peniaze, kde sa dajú Bitcoiny získať. Mgr. Juraj Bednár vyštudoval informatiku na Fakulte Matematiky, Fyziky a Informatiky UK v Bratislave. Venuje sa bezpečnosti, budovaniu serverových fariem a open-source. Je spoluzakladateľom spoločnosti Digmia. Zároveň je externým prispievateľom časopisu InfoWare. Medzi jeho záujmy patrí evolučná teória, ekonómia rakúskej školy, ázijská kultúra a čokoľvek, čo súvisí s IT a bezpečnosťou. Patrí medzi zakladajúcich členov SKLUG, momentálne časť svojho času venuje práci pre Spoločnosť pre Otvorené Informačné Technológie (soit.sk) a hackerspace Progressbar (progressbar.sk).


Rostlinné bílkoviny

Hlavné správy

Večné peklo ? BLUD RKC ! (VIDEO)

Berieme si spat svoju krajinu

Superslovák Robert Fico

Archív

Aj OĽaNO sklamalo.

Aj OĽaNO sklamalo. Až by obyvateľstvo – voliči všetkých krajín sveta mali právo si vytvoriť volebný zákon bez účasti politických strán a mohli si voliť len osobnosti zo svojich obci či miest, krajov do parlamentu a mali pravo kontrolovať svojho voleného zástupcu a taktiež ho pri klamstve či korupcii odvolať, tak by vo svete neboli vojny, nebola chudoba, neboli protesty a demonštrácie a perfektne by fungovala aj trhová ekonomika k spokojnosti väčšiny obyvateľstva. Nebolo by tu integračného a globalizačného procesu v tej podobe, ktorú poznáme až dnes. Takže systém až príliš vyhovuje veľkokapitálu korumpovať politické stranícke záujmové skupiny, ktoré väčšine ničia život na čo nemajú právo. Zmenou volebného zákona by sa dlhodobo neudržal žiadny zástupca ľudu pri možnosti zastupovať svojich voličov, ale cez politické stranícke záujmové skupiny sa do parlamentu dostanú nečestný občania v každej krajine sveta, ba dokonca sa majú možnosť aj dlhodobo udržať u verejnej moci, keď ich voliči nikdy nemôžu za klamstva a podvody z postu ústavného činiteľa odvolať a potrestať, vid rôznych politikov politických trvalých karieristov v každej krajine sveta s výnimkou Švajčiarska a Islandu. Takže keď už tým politickým stranám už dnes nedôveruje až 40 percent obyvateľstva, tak sa pripojme k ním a zväčšime nespokojnú väčšinu, ktorú politici z politických strán majú len vďaka strachu 30 percent obyvateľstva z pravice. Už dnes by ich systém sa zrútil ako domček z kariet, keby neovládali vlastníkov a redaktorov z médií hlavného prúdu či politický verejnoprávne média, ktoré manipulujú obyvateľstvo žijúce v strachu z pravice v prospech ich systému prichádzať k slobodným voľbám, ktorí si vytvorili pre seba čiže pre 30 % obyvateľstva každej krajiny vo svete. Prečo zabránili obyvateľstvu politické strany vo svete vytvoriť si občianske Ústavy a občiansky volebný zákon? Odpoveď na tuto otázku som už dal v predchádzajúcich slovách, takže aj OĽaNO s týmto nechce pohnúť do predu a vyhovuje mu v plnej miere súčasný volebný zákon..


DANE, POPLATKY , DANE, POPLATKY , DANE, POPLATKY, POKUTY...

2013: Božská častica, ďalšia Zem či eliminácia ná...

Tomáš Valek: Vážený Státe, milá Evropská unie, ...

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Ale vážení Slováci, veď vy nemáte prezidenta!


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.3039 s